Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.14. 15:45:08

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Kemény, hogy Semedo kisárgázta magát, és egy Roberto-Hazard párharc lesz a jobboson...Hát nem lesz egyszerű.Piquééket fel kell készíteni arra hogy gyakran át fogja rágni magát Hazard Robin.
Semedoval kapcsolatban max. az vigasztalhat minket, hogy valószínűleg azért engedte játszani az eltiltás veszélye ellenére is, mert amúgy is Robit játszatta volna a Chelsea ellen.
Lehet.Amit továbbra sem értek, mikor Semedo gyors, és pont benne van hogy hozzá tudjon adni a szélső támadáshoz, hamarabb visszaérne, Juventus elleni első csoportmeccsen jelentősen nagy szerepe volt abban, hogy az első félidő 1-0 legyen, ne pedig 1-2.
Volt 1-2 gyengébb meccse, de nem értem hogy miért Robit játszatja a helyén, akiről tavaly is látható volt hogy csak kényszermegoldásnak felel meg.
Robertot meg inkább a KP-n játszatnám, Villarreal ellen is ő volt az egyetlen aki képes volt megindulni a labdával, és előre vinni áthaladva 1-2 ellenfelen

Az viszont erény, hogy védekezésben csapatként fejlődtünk, ha egy embert átcseleztek akkor a többiek úgy helyezkedtek hogy megakadályozzák a kapura törést.

2012-ben vicc kategória amit leműveltünk, 2 hihetetlenül amatőr gólt kaptunk. Olyat nem lehet ezen a szinten hogy 2 Chelsea játékos megindul, és 5 Barca játékos közül 1 fut vissza, és Drogbát meg szabadon hagyják felfutni, aki ebből lő gólt...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.14. 14:53:09

MessiNeymarSuarez írta:Kemény, hogy Semedo kisárgázta magát, és egy Roberto-Hazard párharc lesz a jobboson...Hát nem lesz egyszerű.Piquééket fel kell készíteni arra hogy gyakran át fogja rágni magát Hazard Robin.
Semedoval kapcsolatban max. az vigasztalhat minket, hogy valószínűleg azért engedte játszani az eltiltás veszélye ellenére is, mert amúgy is Robit játszatta volna a Chelsea ellen.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.14. 14:08:23

Elég jó írás a párharccal kapcsolatban:

https://www.facebook.com/Lasenyera.en/p ... =3&theater" target="_blank


Kemény, hogy Semedo kisárgázta magát, és egy Roberto-Hazard párharc lesz a jobboson...Hát nem lesz egyszerű.Piquééket fel kell készíteni arra hogy gyakran át fogja rágni magát Hazard Robin.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.13. 11:21:44

Nero. írta:https://www.youtube.com/watch?v=fhi-h9AjYc0
https://www.youtube.com/watch?v=Idnjyvtu8Jg" target="_blank

De nagy meccsek voltak, nálam az a Dinho gól a legnagyobb a braziltól.
Az biztos hogy nagy volt.
Ha már meccsek..1-2 napja aranyat találtam =D> :

Mindenhol kerestem a 2009-es Barca-Chelsea párharcot normális minőségben, de sehol sem találtam, csak ilyen 300*200-as felbontásban, aztán rá leltem erre az oldalra:

http://www.barcelona-hd.co/2016/03/full ... na-06.html" target="_blank

Megvan a teljes oda-visszavágó 720p-ben, ráadásul a visszavágó 50 FPS-es, és még angol kommentár is van =D>

Ezen kívül sok más meccs fent van, szóval akit érdekel, azoknak ajánlom, most pont ideális a Barca-Chelsea.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.12.13. 00:19:20

https://www.youtube.com/watch?v=fhi-h9AjYc0" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=Idnjyvtu8Jg" target="_blank

De nagy meccsek voltak, nálam az a Dinho gól a legnagyobb a braziltól.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.12. 17:41:59

Cestus írta:Az első meccsen, idegenben kellene valahogy megcsapni a Chelsea-t. Akkortájt a bajnokságban csak gagyi meccseink lesznek, a visszavágó környékén meg Sevilla, Athletic, Atlético.
Visszavágó a Malaga elleni idegenbeli, és a Bilbao elleni otthoni meccs között lesz.
Előtte 1 fordulóval pedig Atleti ellen otthon


Még ha nem is megcsapni(de jó lenne amúgy... [-o< ), de minimum egy idegenbeli gólos döntetlenre kéne hozni, és akkor a visszavágón nem játszhatja a Chelsea a kényelmes"álljunk a kapunkba egész meccsen hogy ne kapjunk gólt, ha esetleg gólt is kapnánk akkor majd egy kontrából elmegyünk és idegenbeli góllal tovább megyünk" játékát.
2012-ben nagyon nagy hátrány volt hogy odavágón nem sikerült betalálni(nameg hogy elaludtunk a hosszabbításban...)


Én is aggódom a játékunk miatt, de kicsit optimistább vagyok, szerintem Dembelé visszatérésével jobban helyre lehet tenni a játékot, és akár a direktebb futballt is tolhatjuk, kontrákkal fűszerezve.

Remélem Valverde is így gondolja, mert láthattuk hogy a tili-toli felállt fal ellen nem ér semmit, még úgy sem ha épp csúcsformában lévő Xaviék végzik, nemhogy a mostani középpálya...
Ki kell csalogatni őket, és gyorsan lecsapni, akkor jók lehetünk.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.12.12. 17:32:26

Annak ellenére hogy tartok a Chelseatől, azért bízok a továbbjutásban, egy motiváltan játszó, összeszedett Barca meg tudja őket verni akár oda vissza. Azért egy Roma is legázolta őket nem rég.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.12. 16:41:38

Az első meccsen, idegenben kellene valahogy megcsapni a Chelsea-t. Akkortájt a bajnokságban csak gagyi meccseink lesznek, a visszavágó környékén meg Sevilla, Athletic, Atlético.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.12. 16:14:38

Normandia írta:Azért nem kell itt mindjárt sírvafakadni. Igen nem a legjobbak az előjelek, a játék közel sem olyan, mint, amit szeretnénk. Az ősz eddigi meccsein talán 1 félidőt, ha úgy játszottunk, ahogy itt mindenki szeretné, de éppen ezért gondolom azt, hogy egyszer csak össze fog állni. Olyan nincs, hogy nem. Laller vissza talál, Dembi lendületet hoz, Leo istenmódba tolja végig a tavaszt stb. Ne temessünk előre semmit, azért csak a Barcának szorítunk. Elég lehangoló mostanában a BL topickot olvasni.
A középpályánk nem a nemzetközi élvonalba v aló. Egy meccset így is meg lehet nyerni, de hetet nem.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.12. 15:48:37

Azért nem kell itt mindjárt sírvafakadni. Igen nem a legjobbak az előjelek, a játék közel sem olyan, mint, amit szeretnénk. Az ősz eddigi meccsein talán 1 félidőt, ha úgy játszottunk, ahogy itt mindenki szeretné, de éppen ezért gondolom azt, hogy egyszer csak össze fog állni. Olyan nincs, hogy nem. Laller vissza talál, Dembi lendületet hoz, Leo istenmódba tolja végig a tavaszt stb. Ne temessünk előre semmit, azért csak a Barcának szorítunk. Elég lehangoló mostanában a BL topickot olvasni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.12.12. 11:06:57

A Chelsea egy olyan ellenfél aki kifejezetten nem fekszik nekünk. Még amikor egyértelműen is jobbak voltunk akkor sem tudtunk győzni, amikor meg sikerült, az sem volt sima.

Nekem az a Ronaldinho mágia féle 4-2-es és a 2012-es kiesés nagyon fájó pont. Mindkét alkalommal egy rakás helyzetet hagytunk ki, az utóbbira még inkább igaz ez, mert ott mindkét meccsen ez történt.

A mostani állapotok alapján meg semmivel nem vagyunk jobbak szerintem. Már most rossz belegondolni, hogy mennyire nem fogunk tudni áthatolni a falon. Xaviéknak sem volt könnyű, nem, hogy most..Majd elsütik a Messi-Alba-Messi játékot 66x és egyszer tán bejön. A többi akcióban meg belevisszük az ellenfélbe, és jön az angol kontra.

Azért 2 hónap alatt sok minden történhet, fejlődhet/visszaeshet mindkét csapat. De mondjuk én sem érzem azt az idei csapatban, hogy megtudná nyerni a BL-t, ettől sokkal jobb csapatunk is elvérzett. (inter és a chelsea ellen). Mi nem az a csapat vagyunk akik, egy nem kiemelkedő évükben is BL-t tudnak nyerni, inkább fordítva, egy kiemelkedő évben is eltudunk bukni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.12. 09:44:22

Samper írta:Idén a Barca a BL-ben nem tartozik az esélyes csapatok közé. Se a középpályája, se a csatárjátéka nem kvalifikálja erre, Nem tud 4 nehéz ellenfélen túljutni - még mázlival se. De most kell ahhoz megtenni a megfelelő lépéseket, hogy jövőre ez már ne így legyen. Durva keretszűkítéssel olyan helyzetet kéne teremteni, hogy ha adódik egy jó igazolási lehetőség, sose legyen akadály, hogy nincs hely a keretben. Meg kell szabadulni a túlfizetett embereinktől is. És ha nem tuti klasszist igazolunk, hanem klasszis-ígéretet, akkor legyen egy próbaév és utána kapja csak meg a nagy pénzt, ha beválik.
na ezzel most kb egyet is értek. tegnap kicsit bosszankodtam a sorsolás miatt, este azonban már úgy voltam vele tökmind1 kit kaptunk/kapunk, ez a csapat nagyon gyenge ahhoz h megnyerje a sorozatot... min 3, de ismerve a szerencsénket inkább 4 jó csapaton kellene átverekedni magunkat... ez még akkor is sok, ha iniesta bírná (nem fogja), dembelé robbantana (talán), és télen tudnánk hozni legalább 2 minőségi játékost (nem fogunk, egyet sem)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
messithebeast
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.11.28. 13:10:35

2017.12.12. 08:50:41

Állóháborúra számítok, az első meccsen mindenképp. Sajnos ki kell mondani, egyedül MESSI hozhatja meg az extrát jelen állás szerint (legyen az gól, gólpassz, kulcspassz, a játékra való kihatása). Kíváncsi vagyok hány embert állítanak rá.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.12. 04:39:57

Idén a Barca a BL-ben nem tartozik az esélyes csapatok közé. Se a középpályája, se a csatárjátéka nem kvalifikálja erre, Nem tud 4 nehéz ellenfélen túljutni - még mázlival se. De most kell ahhoz megtenni a megfelelő lépéseket, hogy jövőre ez már ne így legyen. Durva keretszűkítéssel olyan helyzetet kéne teremteni, hogy ha adódik egy jó igazolási lehetőség, sose legyen akadály, hogy nincs hely a keretben. Meg kell szabadulni a túlfizetett embereinktől is. És ha nem tuti klasszist igazolunk, hanem klasszis-ígéretet, akkor legyen egy próbaév és utána kapja csak meg a nagy pénzt, ha beválik.

Jó dolog volt Marcont és Vitinhot a B-be igazolni: kiderült, hogy nem lesznek nagy játékosok és nem maradnak a nyakunkon.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.12.12. 00:39:04

Tele vannak gyors játékosokkal, de alapvetően nem az a tipus mint a Real vagy a PSG akik 2 mp alatt túl jutnak a kpn és már ott is gólhelyzet. Nem lesz nagy rohanás egyik fél részéről sem, ha 180 perc alatt lesz 2 gól már lehet túl vállaltam magam.

Az viszont jogos, hogy télen nem fogunk tudni olyan jatekost igazolni aki a BLben érdemben segíteni tud minket. Abból kell főzni ami van, bízni kell abban hogy Suarez feljavul, Dembelé meg legalább fele olyan jo es hasznos lesz mint ahogy a fórum hypeolja.

Így Coutinho se fog jonni telen, most kicsit elkapták a fonalat, BLbe meg szinte biztos hogy ott lesznek a 8 között minimum
Ozilen én is gondolkodtam, de csak reális áron reális fizetessel. A baloghsuta Denisnél csak jobb lehet, Iniesta meg hatalmas nagy kérdőjel. Ha van világklasszis, de a teste már feladta.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 22:17:01

Cestus írta: Nem feltétlenül Coutinhora gondoltam, szerintem az ő megszerzésének úgy sincs realitása (persze nyilván jó lenne). Más emberekkel is szóba hoztak minket, akik közül sokan jelenleg erősítést jelentenének, és nem nevezték őket a BL-be ebben az idényben.
Én is ezen elmélkedem, vajon ki lehet az ilyen? Goretzka, és max Özil, de ugye Özilt boszorkányság lenne ide hozni, meg persze nagy kockázat.
Nero. írta:
ráadásul a 8 között már nem nagyon lesz könnyű.
Ott lesz még a Shakhtar-Roma győztese :lol:
Plusz a Porto-Liverpool győztese, esetleg Sevilla- MU győztese, persze nem nekünk, mert ha tovább is jutunk, nem őket kapjuk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.11. 22:10:41

IscoDisco írta: 2.: Megváltozott a szabály a BL-ben, hogy bíztok a téli igazolásokban? Mert eddig úgy volt, hogy aki nevezve volt a BL-re, akkor az új klubjában már nem lehet. Coutinho-t pl ha sikerülne megvegyétek még a télen, akkor őt az eddigi szabályok szerint nem lehetne nevezni csak a bajnokságra. Vagy akkor ez már módosult?
Nem feltétlenül Coutinhora gondoltam, szerintem az ő megszerzésének úgy sincs realitása (persze nyilván jó lenne). Más emberekkel is szóba hoztak minket, akik közül sokan jelenleg erősítést jelentenének, és nem nevezték őket a BL-be ebben az idényben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.12.11. 22:06:30

Olvasgattam a véleményeket és két dolog miatt csak beléptem. :D
1.: A Chelsea, mint lassú csapat? Azpiliqueta, Zappacosta, Alonso, Kanté, Hazard, Pedro, Willian, Morata mind egytől egyig villámléptű. Bakayoko meg Fabregas pedig semmivel nem lomhább, mint Busquets meg Rakitic. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy semmi esélyetek, mert ha addig nem csinálja ki Messit a folyamatos 90 perc, akkor eldönti. De pont abban bízni, hogy lassú a Chelsea? Szerintem pont, hogy nagyon gyors focit nyomnak.
2.: Megváltozott a szabály a BL-ben, hogy bíztok a téli igazolásokban? Mert eddig úgy volt, hogy aki nevezve volt a BL-re, akkor az új klubjában már nem lehet. Coutinho-t pl ha sikerülne megvegyétek még a télen, akkor őt az eddigi szabályok szerint nem lehetne nevezni csak a bajnokságra. Vagy akkor ez már módosult?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.12.11. 21:41:22

Korábban mar irtam hogy szerintem nekünk a Real utan a Chelsea a legnagyobb riválisunk. A Rivaldo féle Barca 5-1es fordítása hatalmas lehetett, a 2005os 4-2 az egyik valaha volt legjobb meccs amit lattam, oriasi fájdalom volt a kiesés. A következő évben a revans nagyon nagy mentális loketet adott, majd rögtön utana a 2 csoportmeccs, foleg a 2-2 Barcelonaban nagyon paprikás hangulatú volt.
Iniesta golja hatalmas kés volt a londoniaknak, de a sors vissza adta nekik 12ben.
Biztos hogy nehéz meccs lesz, de ahogy Bob is írta nekünk inkább a gyors csapatokkal vannak gondjaink.
Mindenesetre simán eltudom képzelni hogy a 8 között mar nem lesz spanyol, bár ha valaki akkor a Real nem fog megijedni a PSGtől, és ahogy Csaba is írta, nekik nincs vesztenivalójuk, a teher Neymarékon lesz.

Egyébként nem orulok a sorsolásnak, az hogy a Madrid is nehezet kapott semmivel nem kárpótol, ráadásul a 8 között már nem nagyon lesz könnyű.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 21:31:40

Cestus írta:Durva lenne, ha 2012 után most mi tolnánk be a buszt ellenük. :D

De inkább alakuljon úgy nekünk a téli átigazolási szezon, hogy ne legyen erre szükség.
+1
Szerintem a legjobb az a köztes megoldás lenne, ezt ötvözte pl a 2015-ös játékunk.
Időszakonként a meccs dominálása, és bizonyos időszakokban vissza állás, és a középkezdő kör környékén várni a kiugratási lehetőségre.

Egy ilyen ellenfél ellen még akkor is könnyen pórul jár az ember a csúcsBarca focival, ha amúgy TOP játékosaink vannak. Ha tökéletesen zárják a területet, akkor hiába keressük a réseket, nagyon kevés lehetőség van felállt fal ellen, cserébe benne van hogy a félpályáig feltolt védelmünkre rámennek 1-2 kontrával.


De még mindig az a nagy kérdés, hogy játszhatna egyáltalán egy új igazolás a BL-ben? Van ilyen szabály, amiről pár hónapja szó volt, hogy 1 olyan játékos csapatonként játszhat akkor is BL-ben, ha ősszel még más csapat nevezte?

Ha nem, akkor továbbra is kérdéses, hogy pl KP-ra kit lehetne hozni aki kompetens, rendes erősítés lenne, és a Bl-ben is játszathatnánk.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.11. 21:22:02

Durva lenne, ha 2012 után most mi tolnánk be a buszt ellenük. :D

De inkább alakuljon úgy nekünk a téli átigazolási szezon, hogy ne legyen erre szükség.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 21:03:46

Lényeg a lényeg, a Chelsea-re 3.5-ös odds van hogy tovább jut, meg teszem vagy 30-40 ezerrel, és én leszek a legboldogabb ha elmegy.. :lol:
Ránk amúgy 1.3, túlságosan felül becsülnek szerintem minket


Szerintem akkor lesz szép esélyünk egy Chelsea ellen, ha vissza nyúlunk Lucho 2015-ös elgondolásához.
De ha a kapu előtt fogjuk megvárni csiga tempóban haladva, hogy mindenki vissza érjen, akkor nem sok jóra számíthatunk, mert akkor szenvedhetünk a busz ellen, míg kontrából bármikor elmehetnek..

Nagyon remélem hogy Valverde megnézi az akkori Atleti és társai elleni meccseinket, mert azzal a taktikával tudnánk megfogni őket:
Gyors letámadás, alapvetően középkezdő kör környékén helyezkedik a csapat középpályája, és labdaszerzésnél gyorsan az MSN(mostmár MSD)+szélsők kiugratása, helyzetbe hozása, akik a fellazult védelemre rá tudják vezetni a labdát, és van helyük + kontra kihasználása

Londonban menni kell az idegenbeli gólért, és akkor nagy probléma nem lesz, már egy X is jó lenne.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.12.11. 18:44:28

Idén akkor voltak gondjaink, ha gyors csapattal találkoztunk, a Chelsea nem ilyen így bőven van esély a továbbjutásra. A próbálgatott 4-4-2 hatásos lehet és a méregfogukat kilehet húzni és Hazard területeit szűkíteni lehet. Sok van még Februárig, de több tényező is nekünk kedvez, előzetesen.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.11. 18:34:03

Rinku írta:
visca el barca írta:az viszont jó hír h a 2 meccs között van nekik egy city-united páros.
Ha a City így folytatja, akkor februárra a Chelsea és az összes angol a BL-re fog menni, nem nyerünk a két bajnokival semmit. Ahhoz két ünnep között és januárban ki kéne kapni vagy 3x Pepnek, hogy legyen valami relevanciájuk a sorsunkra.
tökmind1 h lesz-e tétje, biztos nem lötyögik el és állnak fel B csapattal...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.12.11. 18:03:20

Kis törpe megint játszani megy a Stamfordra. Reméljük most nem indítanak ellene eljárást különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés miatt.
Az Isten tiszteletét teszi Angliában, álljatok fel, nézzétek és csodáljátok.

David Luiz rémálmaiban már most megjelenik a röhögő Suárez. :lol: :lol:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Válasz küldése