Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.14. 19:50:07

Ilyen sokat láttad már Arthurt és Minát játszani? :D
Dominik49
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017.10.30. 07:44:53

2017.12.14. 19:49:11

Re: Barca Igazolások 2017-2018
HozzászólásSzerző: kristop » 2017.12.14. 11:24:16

az a baj, hogy nem nagyon latni olyan jatekost, aki tudna helyettesiteni. mbappe lett volna a kezenfekvo, ha maradt volt meg egy evet a monacoban, de a psgbol mar nyilvan eselytelen. griezmann meg, akinek semmi mas elonye nincs suarezzel szemben csakhogy negy evvel fiatalabb, de pont ugyanolyan rossz formaban van o is, es ennyi.

es akkor meg a messivel valo kozeli baratsaga is egy kimondatlan hatraltato tenyezo, ami miatt nehez lesz lecserelni ot. es szerintem a nyaron nem is kovetkezik be.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
Avatar
kristop
Entrenador del Barça

Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2009.04.14. 13:25:05
Ha Arthur Melot és Yeri Minát sikerül megvenni, akkor a jelenlegi keret bátran kiállhat a feltörekvő PSG-vel is. Coutinho csak hab lenne a tortán.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.14. 19:36:10

MD | A Borussia Dortmund is beállt a kérők hosszú sorába, ami Matthijs de Ligt leigazolását illeti. A német klub már a télen nyélbe ütné az üzletet. Rajtuk és a Barcelonán kívül még a Juventus, a Manchester City, a Manchester United, az Arsenal és a Chelsea is szívesen leigazolná a fiatal középhátvédet. A Barcelona egyelőre még nem tett hivatalos ajánlatot.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.14. 17:32:20

majd vmelyik nagyokos talál ligán belül egy új matyiőt, 33 éveset, 30 millióért
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.12.14. 17:14:35

Cestus írta:https://twitter.com/CatalanEdition/stat ... 3162756096

Kíváncsi leszek, ebből a baromi sok névből mi sül ki végül. Gyanítom annyi, hogy hozunk egy cserehátvédet. :D
Semmi nem lesz ezekből télen. Egyedül ha Masche megy, akkor Mina jön.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.14. 14:45:04

https://twitter.com/CatalanEdition/stat ... 3162756096" target="_blank

Kíváncsi leszek, ebből a baromi sok névből mi sül ki végül. Gyanítom annyi, hogy hozunk egy cserehátvédet. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.14. 11:32:20

Hamis látszat, hogy a támadójátékunkkal Messi - Suarez probléma lenne. Ezzel szemben az van, hogy egyfelől nincsenek a csapatban megfelelő partnereik az összjátékhoz (kivétel: Alba) másfelől nincs más gólveszélyes ember, így rájuk a kelleténél több védő jut. Ha Dembelé felgyógyul és igazolja a várakozásokat, az már komoly segítség lenne. De alapvető személycserék kellenek a középpályán. Busi akkor lehetne kezdő, ha mögötte nem Piqué játszik. SR, Ini, Pauliho, Rakitic cserének jó, kezdőnek nem. Jh.-nek Semedo ugyan megfelel, de rengeteget kéne neki is fejlődnie.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.12.14. 11:24:16

az a baj, hogy nem nagyon latni olyan jatekost, aki tudna helyettesiteni. mbappe lett volna a kezenfekvo, ha maradt volt meg egy evet a monacoban, de a psgbol mar nyilvan eselytelen. griezmann meg, akinek semmi mas elonye nincs suarezzel szemben csakhogy negy evvel fiatalabb, de pont ugyanolyan rossz formaban van o is, es ennyi.

es akkor meg a messivel valo kozeli baratsaga is egy kimondatlan hatraltato tenyezo, ami miatt nehez lesz lecserelni ot. es szerintem a nyaron nem is kovetkezik be.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.14. 10:47:26

Vakmacska írta:Én azért találom meg Lajost, mert nem hozza meg azt a döntést, hogy igenis kés alá kell feküdnie. NAgyon kihat a játékára ez a sérülés.
Én nem hiszem, hogy annyira komoly ez a sérülés, ha nem műtteti meg magát. Vagy elmúlt már rég magától, vagy max. valami szúnyogcsípés szinten érzi a bajt. Nem tudom elképzelni, hogy ő 30 évesen ilyen gyökér lenne, hogy inkább játszik összeszorított fogakkal a csapat eredményességét is rontva, vagy hogy az orvosi stáb/az edző ezt megengedi neki.

A vitához hozzászólva, én is azoknak a pártját fogom, akik nem passzolnák el a csávót egy rosszabb időszak miatt. A statisztikákat nem követem annyira, de a klub történelmének az egyik legeredményesebb gólvágója (ha nem a legjobb), vagy 90-100 gólt szerzett már az itteni évei alatt. Az elmúlt meccseken meg már be tudott találni. Neki a legnagyobb gondja az, mint sok csapattársának, hogy lassú. Emiatt állandóan lesen van, és ez megakasztja a támadást, akárhányszor hozzá kerül a labda.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.14. 10:42:19

Alcantara írta:
Stalkyard írta:Azért Suárez megítélése néhányaknál kicsit vicces. Ha jól emlékszem arról az emberről beszélünk, aki első 120 Barcás meccsén 100 gólt lőtt, csatárokhoz mérten töménytelen mennyiségű gólpasszt is kiosztva.


Teljes mértékben egyetértek veled. Jogos a kritika, hogy a tőle megszokott szintet nem hozza, de az, hogy napi szinten meg van találva, mindenfajta új hullámos bohócot jobbnak találnának nála, komolyan szánalmas szurkolóra vall.
Jó ideje sérüléssel játszik, simán megtehetné, hogy kés alá fekszik, aztán a páholyból nézné a meccseket. Nézné, hogy a töketlen, Numancia szintű, Vidal, DS, Deulofeu trióval erőlködnénk Messi mellett.
Ehelyett összeszorítja a fogát, küzd, próbálkozik, látszik, hogy mélyen a gödörben van a formája.
Valaki felvetette, hogy a sok gól az a múlt. Ez igaz, csakhogy a múlt biztosíték rá, hogy ő tud ilyet is, ha formában van.
A legnagyobb vicckategória ilyen Alexis Sanchez utáni sóvárgás. amikor itt volt, mindenki szidta, sokszor a saját lábában is elesett, most meg már ő az üdvözítő megoldás, mert Suarez rossz formában van!
Érdekes, hogy Twitter huszár fele annyit nincsen szidva, pedig az ő játéka jó ideje katasztrófa, de mivel ő Culé, meg majd a jövendő elnök, neki nyilván el lehet ezt nézni.


+1 mindkettőre.
Érdemes megnézni a nyilatkozatát, miszerint nagyon erős fájdalmakon ment keresztül, és fél hogy vissza jönnek ezek.

Ha megműtenék, mennyi időre kellene nélkülözni, azt tudja valaki?
Ha 2-3 hét, akkor a legjobb lenne a Clasico után, Dembele is visszatér lassacskán, és Paco is javul
Persze ha sikerül teljes mértékben kikúrálni alternatív módszerekkel akkor nem szóltam.

Amúgy tényleg tragikomédia volt egy ideig, de már jelentősen javuló formát mutat, gólgyártásban, és mozgásban is sokkal egészségesebbnek tűnik.
Azt se felejtsük el hogy Neymar elment, aki Suarez szempontjából mindig megjátszható volt, most meg vagy Messinek tudja adni, vagy szenved a labdával egyedül.Plusz Neymar emberei is az ő nyakában landoltak

A meccsenkénti 30 les ami még zavaró, de ott kettőn áll a vásár, ha beindul és nem kapja időben mint ahogy megszokta, akkor nyilván lesre fut, elég ha fél másodperccel később indítják a labdát neki.(nyilván ez nem vonatkozik arra mikor 20 méteres lesre ment el nyaralni)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.12.14. 10:31:09

Stalkyard írta:Látom nem sikerült megérteni amit írtam.

Az zavar, hogy semmilyen tiszteletet nem kap az ember, és olyan stílusban születnek róla megnyilvánulások, ami szerintem gyomorforgató.

A jelenlegi forma alapján jogosan van szidva, ....

De teljesen igazatok van, bárki, aki nincs formában 3 hónapig, adjuk el, hozzunk helyette gyorsan mást. Bráfó. Asszem ki is szállok ebből a magasröptű, aktualitásokat megtárgyaló topikból.
nem vagyok egy Einstein de megértettem, bár nem könnyű ha pl. azt a két mondatot nézem amit te írtál(nem mások) egy hsz.-ben.
hogy milyen "röptű itt bármi abban együtt vagyunk.. 8)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.14. 10:08:09

Stalkyard írta:Azért Suárez megítélése néhányaknál kicsit vicces.
sokan utálják de lényegében 2 ember van a fórumon, akiknek tökmind1 mi a téma, mindig bedobják, hogy bárcsak eladnánk már meg milyen fhos és jaj bezzeg mbappé brühühühühühü.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2017.12.14. 09:41:46

Én azért találom meg Lajost, mert nem hozza meg azt a döntést, hogy igenis kés alá kell feküdnie. NAgyon kihat a játékára ez a sérülés. Láthattuk, mikor egy kicsit most összedrótozták a válogatott szünetben, mennyivel jobban, koncentráltabban tudott játszani. De sajnos sokszor látszik, hogy a 2. félidőben már fáj a térde.
Néztem videókat erről az Arthur gyerekről. NAgyon ügyesnek tűnik, és a stílusa Inire emlékeztet.
Nem lenne rossz erősítés szerintem.
Csak hát igen. Mindenképpen meg kellene szabadulni Arda-Gomes párostól minimum. DS-t megtartanám, mert ő EV keze alatt sokat fejlődött, és cserének mindenképpen jó. Dulifuli igyekszik, igyekszik, de borzasztóan egysíkú a játéka sajnos. Rafinhát egyenlőre nem bántanám, hisz sérült. MEg kell várni, míg felépül teljesen, esetleg kicsit visszatenni a B csapatba pár meccs erejéig, hogy visszarázódjon. Aztán meglátjuk.
Paconak sokkal több lehetőséget adnék. Meg kell nézni, hogy képes-e Lajost pótolni. Az biztos, hogy a mutatói jobbak, mint bármikor eddig nálunk. Lajost meg fektessék végre kés alá, mert így nincs igazán hasznunkra.
mess2009 írta: nincs egy rafinált ügyvéd a Barcánál, aki meg tudná szívatni ezt a pofátlan törököt?! kétnaponként adnék neki írásbeli fegyelmit kötelességszegésért , aztán szerződésbontás és repülj.... =D>
Valami ilyesmire gondoltam én is, hogy nem lehetne-e valahogy kib...szarintani vele?
Rákényszeríteni arra, hogy elmenjen? Vagy akár vigyék ingyér is?
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.12.14. 09:12:45

Stalkyard írta:Azért Suárez megítélése néhányaknál kicsit vicces. Ha jól emlékszem arról az emberről beszélünk, aki első 120 Barcás meccsén 100 gólt lőtt, csatárokhoz mérten töménytelen mennyiségű gólpasszt is kiosztva.
Teljes mértékben egyetértek veled. Jogos a kritika, hogy a tőle megszokott szintet nem hozza, de az, hogy napi szinten meg van találva, mindenfajta új hullámos bohócot jobbnak találnának nála, komolyan szánalmas szurkolóra vall.
Jó ideje sérüléssel játszik, simán megtehetné, hogy kés alá fekszik, aztán a páholyból nézné a meccseket. Nézné, hogy a töketlen, Numancia szintű, Vidal, DS, Deulofeu trióval erőlködnénk Messi mellett.
Ehelyett összeszorítja a fogát, küzd, próbálkozik, látszik, hogy mélyen a gödörben van a formája.
Valaki felvetette, hogy a sok gól az a múlt. Ez igaz, csakhogy a múlt biztosíték rá, hogy ő tud ilyet is, ha formában van.
A legnagyobb vicckategória ilyen Alexis Sanchez utáni sóvárgás. amikor itt volt, mindenki szidta, sokszor a saját lábában is elesett, most meg már ő az üdvözítő megoldás, mert Suarez rossz formában van!
Érdekes, hogy Twitter huszár fele annyit nincsen szidva, pedig az ő játéka jó ideje katasztrófa, de mivel ő Culé, meg majd a jövendő elnök, neki nyilván el lehet ezt nézni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.14. 09:10:50

Stalkyard írta:Azért Suárez megítélése néhányaknál kicsit vicces. Ha jól emlékszem arról az emberről beszélünk, aki első 120 Barcás meccsén 100 gólt lőtt, csatárokhoz mérten töménytelen mennyiségű gólpasszt is kiosztva.

És igen, idén botrányos, igazából a formája tavaly tavasz óta nem az igazi, de igazán kritikán aluli az idei szezonja (EDDIG, hozzáteszem). De azért amilyen vélemények vannak róla, könyörgöm... Benzema nem kap ennyi sarat kis túlzással, pedig ő évek óta egy haszontalan semmirekellő a túloldalt. Meg a tejfelszájú Mbappéhez hasonlítani... Na, komolytalan. :D Majd ha a kisgyerek a fele gólpontot összehozza annak, amit eddig az uru, akkor beszélhetünk róla. Pár évbe bele fog telni. Meg hogy nem világklasszis... Akkor ki az? Griezmann? Áááá nem is folytatom.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy egy rossz félszezon alapján el van hordva minden kóklernek minden idők talán legeredményesebb Barca csatára. Nem kicsit nevetséges és szánalmas. Főleg, hogy gólokban jobban áll mint "énvagyokmindenidőklegjobbja", meg mint az összes madridi csatár, de még a világklasszis Griezmannál is.
Sok igazság is van abban, amit írsz, de Laller arnycipősként is hagyott ki 100-a ziccereket, hogy aztán 10 percre rá egy lehetetlen helyzetből kapásból lőjön gólt. Igazán amióta itt van gondok vannak vele, csak a töménytelen gólok fedték ezt eddig. Most, hogy nem termel annyit, ezek hatványozottan jönnek elő és teszik néha nevetségessé a produktumát. Nyilván Ney távozása sem tett jót neki, meg mintha a gyorsasága is kopott volna, ezért én nagy javulást már nem várok tőle. Lehet közrejátszik a térdsérülése is nem tudom, talán Dembi visszatérése változtat ezen a tendencián. Szóval, tényleg sokat savazzuk, nem mindig okkal, de sokszor jogosan.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.12.14. 09:09:06

palesz77 írta:Mondjuk szerintem semmiképp se adunk túl rajta, ha nem javul, akkor se.
Azért elviselném a padon amolyan Henke Larsson, David Villa féle kiegészítőnek.
crixus írta:Eleinte biztos vagyok benne, hogy Griezmann-Messi-Suarez trio lenne a kezdő, Dembelé pedig első számú opció a rotáció szempontjából.
Imádni való bolondok lehetnénk egy 150 millás cserejátékossal... :mrgreen:

Én hangsúlyozom, ha jön ez a srác túrni kell neki helyet. Nem egy Neymar, nem világklasszis de megéri a pénzét.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.14. 09:05:58

Látom nem sikerült megérteni amit írtam.

Az zavar, hogy semmilyen tiszteletet nem kap az ember, és olyan stílusban születnek róla megnyilvánulások, ami szerintem gyomorforgató.

A jelenlegi forma alapján jogosan van szidva, de akkor maradjunk a jelenlegi formánál. Kit hoznál helyette, aki jelenleg reálisan mozdítható, és jobb szezont fut, mint Suárez? Griezmann nevével dobálóztok itt, jelenleg 5 gólja van a palinak, kettővel kevesebb, mint a halálra cikizett Suáreznek egy támadójáték nélküli csapatban. Erről is írtam, de látom azt nem sikerült elolvasni.

De teljesen igazatok van, bárki, aki nincs formában 3 hónapig, adjuk el, hozzunk helyette gyorsan mást. Bráfó. Asszem ki is szállok ebből a magasröptű, aktualitásokat megtárgyaló topikból.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.12.14. 08:26:43

Stalkyard írta:Azért Suárez megítélése néhányaknál kicsit vicces. Ha jól emlékszem arról az emberről beszélünk, aki első 120 Barcás meccsén 100 gólt lőtt, csatárokhoz mérten töménytelen mennyiségű gólpasszt is kiosztva.

És igen, idén botrányos, igazából a formája tavaly tavasz óta nem az igazi, de igazán kritikán aluli az idei szezonja (EDDIG, hozzáteszem). De azért amilyen vélemények vannak róla, könyörgöm... Benzema nem kap ennyi sarat kis túlzással, pedig ő évek óta egy haszontalan semmirekellő a túloldalt. Meg a tejfelszájú Mbappéhez hasonlítani... Na, komolytalan. :D Majd ha a kisgyerek a fele gólpontot összehozza annak, amit eddig az uru, akkor beszélhetünk róla. Pár évbe bele fog telni. Meg hogy nem világklasszis... Akkor ki az? Griezmann? Áááá nem is folytatom.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy egy rossz félszezon alapján el van hordva minden kóklernek minden idők talán legeredményesebb Barca csatára. Nem kicsit nevetséges és szánalmas. Főleg, hogy gólokban jobban áll mint "énvagyokmindenidőklegjobbja", meg mint az összes madridi csatár, de még a világklasszis Griezmannál is.
azért " el kéne különíteni a májat a tüdőtől..." szabadon Csurka Pista után... :D szépen leírsz mindent, milyen volt - milyen lett! csakhogy itt általában a csapat aktuális gondjairól, az egyes emberek formájáról, jelenlegi teljesítményéről van szó és nem hiszem hogy minden ilyen véleményhez egy történeti áttekintést kellene csatolni...amúgy annyira szerintem senkinek nem rossz a memóriája, hogy ne tudnánk ki is volt (sajna!?) Suarez.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.14. 07:43:48

Azért Suárez megítélése néhányaknál kicsit vicces. Ha jól emlékszem arról az emberről beszélünk, aki első 120 Barcás meccsén 100 gólt lőtt, csatárokhoz mérten töménytelen mennyiségű gólpasszt is kiosztva.

És igen, idén botrányos, igazából a formája tavaly tavasz óta nem az igazi, de igazán kritikán aluli az idei szezonja (EDDIG, hozzáteszem). De azért amilyen vélemények vannak róla, könyörgöm... Benzema nem kap ennyi sarat kis túlzással, pedig ő évek óta egy haszontalan semmirekellő a túloldalt. Meg a tejfelszájú Mbappéhez hasonlítani... Na, komolytalan. :D Majd ha a kisgyerek a fele gólpontot összehozza annak, amit eddig az uru, akkor beszélhetünk róla. Pár évbe bele fog telni. Meg hogy nem világklasszis... Akkor ki az? Griezmann? Áááá nem is folytatom.

Szóval csak azt akarom mondani, hogy egy rossz félszezon alapján el van hordva minden kóklernek minden idők talán legeredményesebb Barca csatára. Nem kicsit nevetséges és szánalmas. Főleg, hogy gólokban jobban áll mint "énvagyokmindenidőklegjobbja", meg mint az összes madridi csatár, de még a világklasszis Griezmannál is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.14. 06:16:12

[quote="Nero."
Most nem azért hogy utálkozzak, meg más posztokon is vannak gondok, de az hogy az uru van és nem egy Barcához méltó világklasszis 9es az legalább 20%ot elvesz a BL cím esélyétől.

Samper: Én Tajtit is visszahívnám. Ostobaság lenne nemzetközi szinten bizonyított világklasszist igazolni, majd a tarcsi megoldja.[/quote]

Ha Dembelé beválik, akkor tavasszal Suarez is javulni fog. A középpályás ötletem a tavaszra vonatkozik. Nyáron persze kell hozni minden sorba 1-1 világklasszist. Hogy kiket és milyen posztra, azt akkor már világosabban lehet látni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.12.14. 00:47:54

Ronaldinho&Barca írta:Én úgy gondolom, ismerve Suarezt és azt az időszakot amióta itt van, hogy rossz forma vagy épp hanyatlás végett senkit sem fognak eladni, főleg ha az irányulhat épp a taktikából. Ki kell hozni belőle a maximumot, amire képes. Suarez egy vérbeli 9-es, sosem volt briliáns játéka, hanem hozta a találatokat.
Mondjuk ez szerintem Suárezre pont nem igaz. A Poolban főleg több volt mint szimpla 9-es, de nálunk a 14/15-ös szezonban is sokkal szélesebb volt a repertoárja. Szép lassan "butult" le sima gólvágóba nálunk, de ennél mezőnyben lényegesen többre képes, minthogy elakadjon rajta minden támadás kis túlzással. Ha most úgy játszana, mint ahogy 14/15 tavaszán, egy rossz szava nem lenne senkinek szerintem, mert az az énje most rohadt jó lenne a csapatba. A Poolos meg még inkább.

De azzal egyetértek, hogy ha Dembélé beválik, az Suárez összképét is megdobhatja, megint nem lenne akkora gond, ha nem megy neki a kombinálgatás, mert lenne más valóban minőségi játékos elől Messin mellett. Csak nekem van egy olyan tippem, hogy Dembélének ez az éve már mehet a "kukába", és inkább a beilleszkedésről fog szólni, mint arról, hogy húzóember lesz rögtön.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.12.14. 00:11:23

palesz77 írta:
Ronaldinho&Barca írta: Suarezben bőven van még jó pár év,
Lassan bizonyíthatná is. Hál istennek mostanság kezd javulgatni, de normális állapotban ennek kéne a gyenge énjének lenni.. Baromi sokat kéne még fejlődnie év végéig, hogy reálisan nézve ne gondolkozzon a vezetőség egy jobb támadóban.

Mondjuk szerintem semmiképp se adunk túl rajta, ha nem javul, akkor se.
Én úgy gondolom, ismerve Suarezt és azt az időszakot amióta itt van, hogy rossz forma vagy épp hanyatlás végett senkit sem fognak eladni, főleg ha az irányulhat épp a taktikából. Ki kell hozni belőle a maximumot, amire képes. Suarez egy vérbeli 9-es, sosem volt briliáns játéka, hanem hozta a találatokat. A csapat nyarát tekintve én bőven aláírom ami most van, visszatér Dembélé lassan az az ő játékára is jótékony hatással lesz.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.12.13. 22:54:00

Mbappet Suarezzel :lol: Ezt te se gondoltad komolyan :D

Messi most kapta meg dáriusz kincsét, pont nem erdekel hogy ki a haverja meg ki nem. Koltoztesse vissza Barcelonába Pintot meg Militot ha ennyire magányos, de Suarez sutaságát már nem bírja el a csapat.
Most nem azért hogy utálkozzak, meg más posztokon is vannak gondok, de az hogy az uru van és nem egy Barcához méltó világklasszis 9es az legalább 20%ot elvesz a BL cím esélyétől.

Samper: Én Tajtit is visszahívnám. Ostobaság lenne nemzetközi szinten bizonyított világklasszist igazolni, majd a tarcsi megoldja.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.13. 22:44:37

Mi lenne, ha januárban szép csöndben a sokkal olcsóbb Arthurt igazolnánk le középpályára? Egyelőre még van Ini, Alenát is fel lehetne hozni és látogatóba O. Busquets feljárhatna. Így is összejöhetne a minőségi középpálya.
pancser
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.12.12. 20:30:55

2017.12.13. 22:41:38

Nero. írta:
Ronaldinho&Barca írta:Elég régóta hallani Griezmann nevét, ki helyére érkezne? Egyik támadónk sem az a padon üldögélő fajta, a francia detto.
Miert olyan nehez elkepzelni hogy a haszontalan Suarezen tuladunk?
Mert bennevan Messi szeződésében, hogy nemlehet eladni.
Válasz küldése