Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.01. 20:08:27

Pár éve leszedettem 1-et a hátamról.

Nem éreztem semmit, még az érzéstelenítőt sem. Pár perc alatt lezajlott az egész, sokkal tovább tartott maga a várakozás. A levágott cuccot elküldték biopsziára, és mikor meglett az eredmény mehettem haza. Utána párszor be kellett mennem, hogy átkössék, meg a varratokat kiszedni. Mondta az orvos, hogy figyeljem 1-2 évig, hogy bepirosodik-e a helye, vagy érzek-e fájdalmat. Szerencsére nem volt semmi gond, már a helye se látszik.

Pár héttel az eset után találkoztam egy végzős orvos ismerősömmel, és meg volt lepődve amikor elmeséltem, hogy zajlott le az egész. Ő szerint hentes munka volt, nem ezt az eljárást kellett volna elvégezni, meg szednem is kellett volna rá valami bogyókat. De még ma is élek, szóval kb ennyi. :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.02.01. 20:03:47

Legalabb lehet piercinged. :D

Az ocsemnek gyerekkoraban rengeteg szemolcse volt es kenegetest ajanlottak neki, ami ha hosszabb ido alatt is, de elmulasztotta a dolgot. Nem remlik, hogy fajt volna neki, de lehet, hogy kremfuggo.

Viszont volt par, amin nem segitett, nekem azoknal az eseteknel fagyasztas remlik, de erre nem eskudnek meg.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.01. 19:35:40

Tapasztalatok szemölcs/bőrkeményedés eltávolításról?

Ma hármat levágtak az arcomról(kettőt a szemem alól, egyet az orromról), plusz egyet leégettek az orromról. Azt hallottam róla, hogy fájdalommentes, úgyhogy nem izgultam egyáltalán előtte, de az érzéstelenítőt, mikor beleszúrták a szemölcs közepébe, akkor azért össze kellett minden záróizmomat szorítani. :D Főleg úgy, hogy a szemem alatt nagyjából fél centire volt az a kettő, és az rohadt kellemetlen volt, még be is könnyeztem tőle, az orromról az egyiknél meg nagyjából az orrlyukamba szúrta a tűt, kemény volt. :D

A kezemen is van néhány valami vírus miatt, írt fel kenőcsöt hozzá(Verrumal) az orvos, majd holnap kezdek neki, de azt olvastam róla, hogy eléggé fájdalmas tud lenni, valakinek tapasztalat róla? Remélem, nem olyan vészes, főleg úgy, hogy van 5-6 a kezemen, aztán napi kétszer 2 hónapon át kenegetni... :roll:

Én naiv meg azt hittem, hogy majd lefagyasztják, aztán csókolom... :evil:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2018.02.01. 13:17:30

az, hogy megosztó személyiség ebben a kérdésben nem releváns, nem erről van szó, hanem arról, hogy pszichiáter orvosként nyilvánvaló kompetenciabéli korlátai és hiányosságai vannak azokkal a szakemberekkel szemben, akiknek a sportpszichológia a szakmája, ebben kutatnak, szereznek tudományos fokozatot és egyebek. ezt figyelembe véve probléma sztem, hogy ő ma itthon az, akire elsőre gondolnak sportcsapatoknál és sportolóknál, ha mentális felkészítés jön szóba.

de nem is ez a valódi probléma, mert ha mellette a külföldi mintát csak megközelítően is alkalmaznák a terület szakembereit is, akkor az, hogy ő is foglalkozik velük, hát oké, legyen, nem kizárt természetesen, hogy tud adni nekik valamit. de az, hogy Magyarországon Csernus doki az első számú sportpszichológus IS, az baj, és a mentális tréning iránti igénytelenségről, illetve tudatlanságról árulkodik a sportcsapatok részéről.

ma Magyarországon főképp olimpikonokkal dolgoznak sportpszichológusok, és azt hiszem, hogy annak látható is az eredménye. ha pedig szétnéznük a külföldi sportcsapatok mentális felkészítésért felelős szakemberei között, ott is többnyire doktori, professzori címmel (tudományos címekre gondolok, nem az orvosok dr. titulusára) rendelkező, kutatói munkát is végzett sportpszichológusokat találunk, már az utánpótlásban is.

ja és amúgy remélem nem volt kioktató vagy okoskodó a hangnem, abszolút nem olyannak szántam, meg am tök jó téma, örülök, hogy feljött :)
Ja én nem vettem kioktatásnak :) Nem vagyok jártas a témában, laikusként érdekel csak, szóval vissza is szívom, hogy itthon is a legjobb szakemberek foglalkoznak már fiatalokkal. Csak amikor hallottam, felkaptam rá a fejem, mert meglepett és korábban nem igazán hallottam erről.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2018.02.01. 12:37:09

Pozitív értelemben, sorrendben:

:arrow: Barca - Milan 4-0 (életem első Barca meccse a Camp Nou-ban...)
:arrow: PSG elleni 6-1...no comment
:arrow: Barca - Leverkusen 2-1, BL csoportmeccs, 2015 szeptember (szintén a helyszínen voltam legjobb barátommal, akinek ez volt az első meccse...Suarez gólja után az a hangulat...)
:arrow: 5-0, 2-6, 4-0 :D

Negatív értelemben, sorrendben:

:arrow: Chelsea elleni 2-2....amíg élek, nem fogom bírni megemészteni azt a meccset, párharcot...a Milan meccs előtti szezonban volt ez a találkozó és erre akartunk kimenni, ez lett volna az első meccsem a helyszínen...végül nem mentünk ki, jó döntés volt...
:arrow: Real elleni 2016 áprilisi 1-2 otthon...diplomaosztós ajándékom volt életem első El Clasico-ja...erre előnyről kikaptunk és még a meccs is bűn rossz volt...
:arrow: Inter elleni 1-0...szintén zenész, de a Chelsea jobban fáj
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.01. 12:15:21

Neymar tokpikból még egy gondolat erejéig áthoznám.
Sanama írta:
Csernus meg...igen, ez így van, ő foglalkozik sportolókkal is, sajna. az, hogy őt kérik fel (aki amúgy pszichiáter és semmilyen sportpszichológusi képzést nem végzett) éppen azt mutatja, hogy mennyire nem adnak itthon erre a dologra. odahívják őt, mert ő a celeb "pszichológus" (mert azzal sincsenek tisztában sokszor, hogy pszichiáter), miközben már itthon is van a TF-en régóta sportpszicho szakképzés, ahol a külföldi, modern módszertant is kitanult szakemberek képződnek - rájuk nincs igény itthon, sajnos.
Igen elég megosztó személyiség az tény.
De mondjuk akkor Fucsovicsot(igaz nem utánpótlás), azt hiszem nyilatkozta, hogy ők is keményen, 2 évig dolgoztak a mentális dolgokon, hogy most ott legyen hogy Federerrel játszott. És akkor ő még nem egy sportágon belüli top 5-ös játékos. Na mindegy, ez már nagyon off. :D
az, hogy megosztó személyiség ebben a kérdésben nem releváns, nem erről van szó, hanem arról, hogy pszichiáter orvosként nyilvánvaló kompetenciabéli korlátai és hiányosságai vannak azokkal a szakemberekkel szemben, akiknek a sportpszichológia a szakmája, ebben kutatnak, szereznek tudományos fokozatot és egyebek. ezt figyelembe véve probléma sztem, hogy ő ma itthon az, akire elsőre gondolnak sportcsapatoknál és sportolóknál, ha mentális felkészítés jön szóba.

de nem is ez a valódi probléma, mert ha mellette a külföldi mintát csak megközelítően is alkalmaznák a terület szakembereit is, akkor az, hogy ő is foglalkozik velük, hát oké, legyen, nem kizárt természetesen, hogy tud adni nekik valamit. de az, hogy Magyarországon Csernus doki az első számú sportpszichológus IS, az baj, és a mentális tréning iránti igénytelenségről, illetve tudatlanságról árulkodik a sportcsapatok részéről.

ma Magyarországon főképp olimpikonokkal dolgoznak sportpszichológusok, és azt hiszem, hogy annak látható is az eredménye. ha pedig szétnéznük a külföldi sportcsapatok mentális felkészítésért felelős szakemberei között, ott is többnyire doktori, professzori címmel (tudományos címekre gondolok, nem az orvosok dr. titulusára) rendelkező, kutatói munkát is végzett sportpszichológusokat találunk, már az utánpótlásban is.

ja és amúgy remélem nem volt kioktató vagy okoskodó a hangnem, abszolút nem olyannak szántam, meg am tök jó téma, örülök, hogy feljött :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.16. 11:35:43

Pozitív:

‘97 KEK döntő Psg ellen, 1-0 Ronaldo tizijével. Én ettől lettem Barcás, azóta imádom azt az embert, Madridban is szerettem.

Bayern ellen 4-0 Peppel, brutál foci, minden idők egyik legjobb Barca első félideje komoly ellenféllel.

Róma döntő, az a körítés meg a foci, amivel lenyomtuk őket.

2-6, sztem a történelem legnagyobb verése :D

Negatív:

0-4 München

0-4 Párizs

Mindkettőt sikerült élőben megnéznem :(

Chelsea 2-2, sztem ez minden Barcás szívében mély nyomot hagyott :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.16. 11:29:31

Nyilván vannak klasszikus meccsek, amik mindenkinél top között lesznek, sok Barca-Real párharc, Chelsea elleni 1-1, MU és Arsenal elleni döntők, stbstb. Ezeken kívül nekem van 2 "átlagos" meccs, amit láttam már elég sokszor, de nem tudom megunni őket. :D Egyik a Barca-Málaga 6-0 a 08/09-es szezon tavaszáról, a másik a Barcelona-Villarreal 5-0 11/12 őszéről. Eszméletlen jól játszottunk mindkét meccsen, szerintem a gálák közül is kiemelkedőek voltak. Volt sok jó meccsünk persze az évek során, de nekem ezek valamiért mégis nagyon megmaradtak.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.16. 11:17:47

Nem találtam neki jobb helyet,meg eddig is itt beszélgettünk hasonlóról.

Melyik az a meccs,ami számotokra meghatározó volt,és évek(vagy akár évtizedek) után is ott van a szemetek előtt?(Mivel tudom,hogy vannak páran akik már régóta szurkolók,ezért többet is lehet,ha nem tudtok dönteni).

Bár rengeteg jó meccsünk volt az utóbbi 10 évben(meg all time is,de csak erről tudok nyilatkozni :D ) negatív élmény is lehet,bár abból gondolom kevesebb lesz. Ha van kis történetetek is mellé,hol néztétek,kivel,mi volt a reakció meccs alatt,után az is jöhet . De főleg az érdekel,hogy miért maradt meg bennetek :D Ha van esetleg digitális emlék is(kép,videó) azt is be lehet dobni.

Én nem megyek nagyon vissza a múltba,nekem a PSG elleni visszavágó az,amire 20 év múlva is emlékezni fogok. Itthon voltam,faterral néztük ketten(mint ahogy évek óta mindig) és félidőben már reménykedtünk,hogy meg tudjuk csinálni. Aztán jött a Párizs gólja,és szótlanul ültünk percekig,hogy ennyi volt. Az utolsó 5 percre nem nagyon emlékszem,csak hogy felkeltettük a szomszédokat is,aztán meg reggelig néztük a videókat,mert nem hittük el,hogy mi történt. A következő egy hétben még négyszer néztük vissza a meccset,és tök jó volt stressz nélkül nézni. Hiába kiestünk utána és nem volt sikeres szezon,nekem ez meghatározó marad.
Tromort77

2018.01.11. 17:59:18

Veidt_madridista írta:
Egyébként minden műkedvelőnek ajánlom: Joó Gábor Rajongói Klub :D
Komolyan szégyellem, hogy én erről nem tudtam. Azonnali tag lettem. Köszi! :D
Egészen elképesztő, hogy ezért a színvonalért ő tényleges fizetést kap.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.01.11. 17:37:24

Tromort77 írta:A kedvencem a rendszeresen Barcáról is író Joó Gábor. Elvieleg Barcás, de a felkészültségét innen a fórum nagy része csukott szemmel überelné. De Barcásként mindig kompenzálni akar és mindig átesik a ló túloldalára.
Mai varázslata: https://index.hu/sport/futball/2018/01/ ... a_a_realt/" target="_blank
Első mondatra reagálva, nem is tudtam, hogy a CD Numancia székhelye Numanciában van. Igaz, hogy nincs is olyan város, de ez csak részletkérdés.

Egyébként minden műkedvelőnek ajánlom: Joó Gábor Rajongói Klub :D
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.11. 14:00:05

Én azt nem értem főként, hogy miért gondolják annyira értelmetlennek hogy most télen ment el?!
Ha 2018 nyarán jött volna, akkor fiatalodik 4 évet, esetleg az ára a fele lenne?

Pont hogy Coutinho ezzel azt akarta elkerülni hogy egy jó VB szerepléssel elkezdődjön a licitháború, gyanítom attól tartott hogy ha VB-n jól szerepel, akkor majd PSG, City és Real is beszáll, és 200 millió felett ígér rá, és akkor a Barca meggondolja magát, ami szerintem jogos félelem.

Szerintem teljesen logikus hogy most jött, be is tud illeszkedni a csapatba tavasszal, ráadásul bajnokságot, CDR-t is nyerhet, amire a Liverpoolnál idén nem sok esély van.
Az tény hogy bent vannak még a BL-ben, de ki tudja meddig, és most azért a 2-4 meccsig maradjon ott?


A játékos ügynökökkel kapcsolatban viszont egyetértek velük, a legtöbb pénzhajhász és elsődleges célja a saját zsebének tele tömése, nem a játékosnak a karrierje.
Hányingerem van az olyanoktól akik egy amúgy boldog játékos fejét tele tömik, hogy nekik mennyivel jobb lesz máshol, és csak jófejségből csinálják nem azért mert 20 milliót kapnak a transzferből saját zsebbe...
Tromort77

2018.01.11. 13:34:20

vinszentvega írta:Most hallgattam meg Mr AnfieldRoad Sixx podcastjét: https://index.hu/sport/futball/2018/01/ ... ool_barca/" target="_blank
Áthoztam ide, mert én is akartam említeni.

Én kedvelem az Indext. Egy erős bástya a magyar szegényes médiapiacon. Bár ők sem feddhetetlenek. De a sport szekciójuk nagyrészét sóval kellene behinteni.

A kedvencem a rendszeresen Barcáról is író Joó Gábor. Elvieleg Barcás, de a felkészültségét innen a fórum nagy része csukott szemmel überelné. De Barcásként mindig kompenzálni akar és mindig átesik a ló túloldalára.

A sport hírek nagyrésze mire kijön addigra már a nagyvilágban hat helyen lettek cáfolva. Mivel komoly írásokra nem képesek, így a sportok bulvár szennyét öntik nagy kanállal.

Ekkor meg jönnek az ilyen ötletek, hogy legyen F1 meg foci podcast. Nem baj, hogy egyikhez sem értünk jobban mint egy átlag fan, majd behívjuk a Sixx-t is és akkor az is eladható.

Ez a podcast egy igazi gyöngyszem, egy korona ékszere a hozzá nem értésnek és a szurkolói naivitásnak.

Rant over.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.11. 09:07:00

zola8787 írta:Nekem sincs, mi van ha csapatot váltok? Akkor tök gáz lenne.

:D
Tetováld magadra az FCB-t, gyakorlatilag minden évben bajnokságot ünnepelhetsz, spanyol, német, svájci vagy valami dél-amerikai :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.01.11. 08:04:11

Nekem sincs, mi van ha csapatot váltok? Akkor tök gáz lenne.

:D
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2018.01.10. 23:30:08

Mathekahh írta:Sziasztok,

Feldobnék egy új témát. Párszor átbeszéltük már a Barcás ereklyéket és lehet csak én nem emlékszem, de mintha a Barcás tetkók kimaradtak volna. Szóval, kinek van? Ha van milyen? Illetve ha még nincs terveztek-e?

Nekem még nincsen, de tervezvem a jövőben a bal alkaromra. Valamelyik "ősbarcás" jól elkapott képét egy Camp Nou hátérrel.
Nekem az emlékezetes 6-1 miatt, egy 94:39 felirat a bokám belső oldalán. 8)
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.10. 21:44:10

Én tervezgettem, de egyelöre nem lesz. Egy jó darabig tuti nem. Mivel nincs rajtam egy sem, valószínűleg nem ezzel fogom elkezdeni. De, ha valami rávisz, hogy varrassak, akkor tuti, hogy lesz Barca téma is.
Kép
Avatar
Mathekahh
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013.08.25. 23:00:53

2018.01.10. 16:02:28

Sziasztok,

Feldobnék egy új témát. Párszor átbeszéltük már a Barcás ereklyéket és lehet csak én nem emlékszem, de mintha a Barcás tetkók kimaradtak volna. Szóval, kinek van? Ha van milyen? Illetve ha még nincs terveztek-e?

Nekem még nincsen, de tervezvem a jövőben a bal alkaromra. Valamelyik "ősbarcás" jól elkapott képét egy Camp Nou hátérrel.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.04. 23:22:46

MQuCsabi írta:Kiváncsi vagyok, rajtam kivül birta-e még valaki a Nyulat? ;)
A csatárjaink közül ő nekem nagy kedvencem volt és mindig úgy éreztem, hogy nincs eleget játszatva. Mostaniak közül kicsit Alexishez hasonlitanám, de lehet, hogy rosszul emlékeszem a stilusára.
Nem hiába tartották hatalmas tehetségnek, és nem hiába pengettünk ki érte egy akkoriban kisebb vagyonnak számító összeget. A 2004-es tavaszi menetelésben komoly szerepe volt, utána viszont nagyon elrontotta a karrierjét. A szezon végén a jó teljesítménye ellenére is jogosan lett kölcsönadva, hiszen érkezett Etoo és Larsson, egy potenciális és egy kiöregedőben lévő klasszis, tehát a csatárposztra megvoltunk, jobban járt így, hogy nem maradt itt a lelátón ülni.

A kölcsönökben viszont sehol sem tudott olyat mutatni, amivel arra sarkalta volna a vezetőségeket, hogy számoljanak vele, azzal pedig, hogy elment pusztán bosszúból a Realba, (ami sportszakmailag teljesen buta döntés volt mind az ő, mind a Real részéről, de szerintem nem is ez volt nekik a fontos, csak akartak egy fricskát adni nekünk) megadta a kegyelemdöfést a pályafutásának.

Több volt benne az biztos... talán a klub sem volt mindig korrekt vele, de nagyban azért magának köszönheti a vesszőfutását.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.01.04. 21:51:21

Inter elleni gólja mindig eszembe jut róla. Kluiverttel tekergettek akkoriban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.04. 21:48:44

Varatrix írta:Alternatív népművészeti cserépedényként, az első mezem és az első szerelmem Eidur Gudjohnsen! Kíváncsi vagyok, kis hazánkba van e még ilyen, " mostani megítélésében " idióta ember....
Annyira nem, azért ő elég népszerű jatekos volt akkoriban és a Chelseabe jól is nyomta, itt annyira nem de nem volt vészes.

Saviolából én már csak a második verziót láttam, de az nagyon gyenge volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.04. 21:19:13

Kiváncsi vagyok, rajtam kivül birta-e még valaki a Nyulat? ;)
A csatárjaink közül ő nekem nagy kedvencem volt és mindig úgy éreztem, hogy nincs eleget játszatva. Mostaniak közül kicsit Alexishez hasonlitanám, de lehet, hogy rosszul emlékeszem a stilusára.
Kép
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.01.04. 20:41:55

Érdekes témák, ehhez én is csatlakoznék :)

Régi Barcást akit visszahoznék az Kluivert lenne, én Őt istenítettem még kiskoromban, kb miatta és a holland brigád miatt kedveltem meg anno a Barcát. Őszintén nem tudnám megfogalmazni mi tetszett a játékában, de valahogy mindig kiemelt figyelemmel követtem a játékát, bár nem volt egy Ronaldinho kaliberű játékos, mégis imádtam.

Az első mezem pedig nekem egy Bayernes Elber mez volt :D Sose volt amúgy a kedvencem a Bayern, de valamiért ez volt az első (és persze gagyi) mezem, amit megvettem. Az első Barcás meg egy arany színű Saviola volt, ami a mai napig megvan :D
Blaugrana ha többet akarsz tudni a Barca múltjáról.
Fear of the Bear!!! MEMPHIS!!!!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.04. 20:34:32

Varatrix írta:Alternatív népművészeti cserépedényként, az első mezem és az első szerelmem Eidur Gudjohnsen! Kíváncsi vagyok, kis hazánkba van e még ilyen, " mostani megítélésében " idióta ember....
Szerintem ezzel semmi gond nincs, sőt, kifejezetten szimpatikus, szerethető figura volt, nem mellesleg jó játékos, még ha egy Ronaldinhohoz, Messihez képest ügyetlennek is tűnt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.04. 19:34:06

Varatrix írta:Alternatív népművészeti cserépedényként, az első mezem és az első szerelmem Eidur Gudjohnsen! Kíváncsi vagyok, kis hazánkba van e még ilyen, " mostani megítélésében " idióta ember....
Nekem a szlovén Zlatko Zahovics volt sokáig a nem Barcas kedvencem, ő is a profilképem :D

Öregek biztosan emlékeznek rá. Amúgy érdemes róla vidit megnézni, parádés focista volt.
Válasz küldése