Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.01.14. 19:09:43

MQuCsabi írta: Továbbá még azt nem értettem, hogy jött ez fel témának a semmiből, a nyáron váltott. De ez csak költői kérdés ;)
Leginkább szerintem onnan, hogy a Realosok szeretnék nagyon oda magukhoz, mert szerintük egyedül Neymar vagy Mbappé erősítés, minden más focista bánat középszer. Mert ugye krószmodricscéeriszkóaszenszió a zistenek, mindenki más ordító nagy középszer.

Szerk: Ja azt kifelejtettem, hogy Guti jobb mint Xavi, és Messi Zidane cipőjét se köthetné.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2018.01.14. 19:33:15-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.14. 19:01:40

Elnézést, én nem fogalmaztam jol, ezeket mind értem. De az, hogy Perez vágyik rá, még nem jelent semmit. Ettől függetlenül lehet, hogy van olyan ostoba, hogy Madridba szerződik, bár én kétlem.

Továbbá még azt nem értettem, hogy jött ez fel témának a semmiből, a nyáron váltott. De ez csak költői kérdés ;)
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.14. 18:10:36

CR nagyjából minden 25. lövéséből lesz gól a Ligában, TOP5 bajnokságot nézve övé a legrosszabb mutató az összes játékosból. :lol:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.14. 17:28:17

MQuCsabi írta:Vagy elsiklottam minden felett, de még mindog nem támasztotta alá senki semmivel, hogy miért menne oda.... :/
-Perez már akkor meg akarta venni,mikor még Brazíliában játszott
-A pénzen kívül,aranylasztit is akar,meg felhajtást. Ha most vagy következő szezonban nem jön össze neki,akkor lépni fog.Hozzánk már nem jön vissza,Angliában nem tudom elképzelni,marad a Real. Más bajnokságok(Német,Olasz) nem játszik,megfizetni sem tudják,és a spanyol alatt van a színvonal.
-Pont kapóra jönne a Madridnak is,Cr jelenlegi teljesítménye alapján közelít a teljes kiégéshez.

Mondom,az egyetlen akadálya szerintem a PSG lesz,220-ért vették,ha el is adják,minimum másfélszer ennyiért. De ez csak az én véleményem.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.01.14. 17:24:02

MQuCsabi írta:Vagy elsiklottam minden felett, de még mindog nem támasztotta alá senki semmivel, hogy miért menne oda.... :/
Szerintem én leírtam az előbb, de akkor nem ugyanarról beszélünk. :) Azért menne Neymar Madridba, mert CR7 után nem lesz galaktikus sztárjuk, ő lehetne a kiskirály, hülyére fizetnék, és több mint jó esélye lenne BL-t és aranylabdát nyerni. Ugyanezekért ment Párizsba. Az egyetlen feltételezés, amivel éltem az érvelés során az az, hogy Párizsban nem fog aranylabdát nyerni.

szerk.: de amúgy ha nyerne is lasztit, még egy kicsit nagyobb felhajtásért és "új célokért, motivációért" simán lelécelne szerintem Madridba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2018.01.14. 17:31:15-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.14. 17:13:25

Vagy elsiklottam minden felett, de még mindog nem támasztotta alá senki semmivel, hogy miért menne oda.... :/
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.01.14. 16:48:41

Samper írta:Abszolut fejlövésetek a Reál, hogy minden a körül forog. Neymar helyi császár akar lenni és aranylabdát szeretne. A kettőre együtt miért pont Madridban lenne esélye? A klubszínekre meg tojik.
nah most ez a komment en bloc baromság, ahogy van... (bár csak az első ilyen lenne...)

megindokolhatnám, de akinek van egy pici esze, az tudja...

90%, hogy 1-2 éven belül a madridi mezt fogja csókolgatni...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.01.14. 16:46:51

Samper írta:Abszolut fejlövésetek a Reál, hogy minden a körül forog. Neymar helyi császár akar lenni és aranylabdát szeretne. A kettőre együtt miért pont Madridban lenne esélye? A klubszínekre meg tojik.
Mondjuk azért pont Madridban lenne rá esélye, mert ott Florentino kiskirályt csinál az aktuális galaktikus igazolásból, az aranylabdát meg újabban a BL-re osztják, amire hadd ne magyarázzam, hogy miért a Real az egyik legesélyesebb csapat. :D

Én is nagy összegben fogadnék rá, hogy fog ő még a Madridban játszani. Mbappé elég hamar a fejére fog nőni Párizsban, aztán ha a BL se esik le rövid időn belül, akkor el fog onnan vágyódni, mert nem a Ligue 1 színvonaláért igazolt oda. Aztán meg szét lehet nézni Európában, hogy hány olyan csapat van, aki annyi pénzt lerak az arabok elé, hogy arra már ők is áldásukat adják... Florentinónak emellett beteges mániája is Neymar megszerzése évek óta, ráadásul egy jó nagy fricskát is adhat nekünk azzal, hogy fehérbe öltözteti az egyik korábbi kiskedvencünket. Egyelőre csak nagyon nehezen tudok olyan 5 év múlvai világállapotot elképzelni, amelyben Neymar nem a Realban focizik.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.14. 15:42:40

Abszolut fejlövésetek a Reál, hogy minden a körül forog. Neymar helyi császár akar lenni és aranylabdát szeretne. A kettőre együtt miért pont Madridban lenne esélye? A klubszínekre meg tojik.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.14. 15:39:37

Szerintem az sem elhanyagolható, hogy azt amit egy Liverpool nem tehet meg, addig egy PSG igen.

Ha Neymar toporzékol hogy a Realba akar menni, akkor a PSG simán mondhatja hogy 500 millió alatt szóba sem jöhet az átigazolás, ha nem tetszik akkor meg mehet a padra vagy a lelátóra, PSG-nek sokkal nagyobb presztízsveszteség lenne ha Neymar lelépne, és egy PSG megteheti hogy lenyeli azt a 200 millió eurót amit bukna azzal ha padoztatná Neymart elértéktelenítve.

Végre nehezen jópár év után sikerült megszerezni nekik egy igazán TOP kalibert minden szempontból, nem hiszem hogy ne ragaszkodnának hozzá foggal-körömmel hogy megtartsák, Neymar meg választhat hogy lelátózik 3-5 évig, vagy pedig elfogadja hogy nem adják el, már pedig muszáj lenne ha nem akarja tönkretenni a karrierjét.

Amúgy én nem látom hogy miért akarna annyira a Realba menni.
Neki az a legfontosabb hogy ő legyen a sztár, ott legyenek a brazil haverok lazulni, és ne kelljen halálra hajszolni magát.
Ilyen szempontból egy CR vagy Messi ezerszer profibb hozzáállású.

Ehhez képest alig van brazil a Realba, lehet hogy Marcelo sem lesz túl sokáig, Coutinhot is elhoztuk, szóval nem hiszem hogy annyira oda akarna menni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.01.14. 15:31:17

palesz77 írta:Mondjuk Nasser papa nem hiszem, hogy csak úgy menni hagyja, ez már inkább presztízskérdés neki szerintem. Akkor meg Neymar pont annyit tehet mint Verratti, kb semmit.

Szerintem is Madridos lesz idővel, de meglepne, ha már most vagy jövőre ki tudnák harcolni.

Én is kb. így látom. Jó esély van rá, hogy Neymar egyszer Madridba menjen, de ez biztos nem idén lesz. Hatalmas felhajtással leigazolták, rekordösszegért, Párizs kiskirálya lett a csapatban ő a No., gigászi fizetést kap stb. Cr mellé pedig biztos nem menne. Most már nem engedné meg az egoja, hogy ne ő legyen a kakas a nszemétdombon. Arról nem beszélve, hogy a pénzre nem szorulnak rá, annyit kérhetnek amennyit akarnak. Khelafinak nagy presztízsveszteség lenne, ha sikerülne elvinni onnan. 2-3 év múlva már reális esély lehet rá, de akkor már Cr se lehet tárgyalási alap, 34-35 évesen már akkora hype-ja sem lesz.

Azon sok fog múlni mi történik majd a Bl-ben. Többről fog szólni, mint a továbbjutás. Ha a PSG lelépi őket, nem lesz annyira vonző a Madrid igazolás szempontjából.
Nyáron biztos bankot robbantanak, legfeljebb ha nem esik le nekik a Bl. Bár ahhoz hatalmas mák és formajavulás kellene, mert jelenleg van 3-4 csapat akik egy párharcban esélyesebbek náluk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.14. 15:19:34

MQuCsabi írta:Ennyi cikk szol Neyröl és Madridrol? Én nem hiszem, hogy odamenne
Benne van,de nyáron kizártnak tartom. A PSG nem fogja elengedni,csak valami idióta összegért(400 millió mondjuk) Neymar meg sírhat nyugodtan,hogy menni akar az álmai klubjába,majd kap a faterrel együtt 50 millát zsebbe,és megnyugszik. Annyira Perez és Zidane sem ostoba,hogy annyit kiadjanak érte,400-ból már megveszik Hazardot, Kane-t meg talán még egy normálisabb védőt,mert bár a támadósort ki fogják cserélni,Marcelo és Varane sem fut túl jó idényt,Pepe pl sokkal stabilabb volt tavaly.

Ha kiesnek a bl-ből,amire jelen állás szerint sok esély van,akkor takarítanak nyáron,Cr viszont maradni fog,sőt,szerintem a következő szezonban is kezdő lesz,belőle nem nézem ki,hogy feláldozza magát és leül beugrósnak a padra. Még van 1 hónap a bl-ig,összekaphatja Zidane a csapatot,de ez most nem kis hullámvölgy,gyakorlatilag szeptember óta tart,és én nem látom hogy bármi ötlete is lenne,vagy taktikája. Majd előbb utóbb bemennek a helyzetek(ami egyébként így lesz) aztán ez vagy elég,vagy nem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.14. 12:43:44

Ha nyerünk ma, akkor a Real közelebb lesz a kiesőzónához, mint hozzánk. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.14. 12:42:47

Ennyi cikk szol Neyröl és Madridrol? Én nem hiszem, hogy odamenne
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.14. 12:14:33

csababarca írta: Ez tuti. Nem véletlenek az olyan hírek, hogy 200pluszCé Neymarra. Ebben látok rációt.
Ha PSG-nek van esze, ilyenbe nem megy bele. Szerintem épeszű csapat nem igazolja CR-t, látványosan kopik kifelé, ellenben az igényei hatalmasok fizetést és csapaton belüli helyzetét tekintve. Azt meg nem látom benne, hogy azt mondja, beéri kevesebb fizetéssel és játékperccel, nem olyan karakter.

Én a PSG helyében annyit mondanák, ha akarjátok Neymar, 500 millió euró. Annyiért odaadnám nekik.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.14. 12:14:15

Mondjuk Nasser papa nem hiszem, hogy csak úgy menni hagyja, ez már inkább presztízskérdés neki szerintem. Akkor meg Neymar pont annyit tehet mint Verratti, kb semmit.

Szerintem is Madridos lesz idővel, de meglepne, ha már most vagy jövőre ki tudnák harcolni.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.01.14. 12:10:46

csababarca írta: Inkább Céer személye az, akin bukhat az egész, az ő egója a brazilt nem tűrné meg a csapatban. Ez tuti. Nem véletlenek az olyan hírek, hogy 200pluszCé Neymarra. Ebben látok rációt.
csak emiatt tartom en is elkepzelhetonek. visszakapjak a penzt, amit neymarra koltottek es kapnak egy marketingcsodat is melle. a franciaknal talan meg tudna ce elfogadhato teljesitmenyt hozni, megint mehetnenek a cimlapok, hogy harcol az aranylabdaert, pihenne a blre, mikozben mbappe minden meccsen lejatsza a palyarol.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.01.14. 12:04:46

Ha a PSG kiesik a real ellen, Neymar a csapattal repül vissza Madridba kb.
Nem lesz Párizsban sokáig, nekem is a lelki szemeim előtt vannak a könnyet dörzsölő, címercsókolgató bemutatkozóshowja a Bernabeu előtt.
Még olyanokat is kinézek belőle, hogy bemondja, hogy mindig is ez volt az álma, csak a csúnya,korrupt barca vezetőség meghiúsította.

Perez rá fog menni nyáron, ha nem nyernek semmit, vagy MBappéra.
Hiába az arab pénz, a két klub presztízse messze van egymástól, csábító lehet mindkettőnek a fehér mez.
Inkább Céer személye az, akin bukhat az egész, az ő egója a brazilt nem tűrné meg a csapatban. Ez tuti. Nem véletlenek az olyan hírek, hogy 200pluszCé Neymarra. Ebben látok rációt.

Egyébként Neymar jó játékos, extra szerintem, de 26 lesz, és ugyanolyan jelleme van mint amikor idejött hozzánk 22 évesen. Semmit nem változott.
Valószínűleg már nem is fog, pedig nem ártana egy kis alázat és komolyság, ha szintet akarna lépni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.01.14. 12:03:28

Szerintem 4 év alatt 3 BL-t csak korszakos csapat nyerhet (igaz, abból egy még Carloval volt), mellette 2011 óta folyamatosan elődöntősök. A Bajnokságban kevésbé voltak sikeresek, hiszen csak 2x tudták behúzni ez idő alatt, de sokszor csak néhány ponton múlott, az ellenfél pedig egy nagyon erős Barca, majd 13/14-től még egy nagyon erős Atletico is.
Pont ezért nem korszakos csapat. Saját bajnokságában feladva mindent ráhajt a BL-re, ahol a könnyű sorsolás mellett a sporik ( Bayern ellen pl) is a kezüket fogják. Hazai kupáról már nem is beszélve.
Ami Zidane játékosi karrierjét érinti, azért ez nagyon durva leegyszerűsítése és elferdítése egy olyan játékos pályafutásának, aki minden idők legjobbai közé tartozik.
Az egyik, ha nem a legjobb középpályás akit valaha focizni láttam.
Ami a Real tavalyi nyarát illeti, feltettek mindent egy lapra Mbappéra, ha összejön az átigazolás, akkor nem mondom, hogy most semmi bajok nem lenne, de hogy jól kevesebb, és ekkora hátrányt sem szednek össze, az biztos, mert a srác már most nagyon komoly szintet képvisel, jelenleg egymaga többet érne neki, mint a BBC együtt.
Viszont így, hogy nem jött össze, meg kellett volna tartaniuk Moratát, ő ugyan nem klasszis, de jelenlegi Benzemánál (és már nem is hiszen, hogy valaha visszatér a 2 évvel ezelőtti szintjére) kilométerekkel jobb. Illetve James-t, őt is sokat szidták, de mindenképp jobb volt, mint az új igazolásik eddig. Ez a két ember tavaly azért nem egyszer döntötte el nekik a meccset nehéz helyzetben, és a most ezek úgy hiányoznak nekik, mint egy falat kenyér.
Ez ZZ butasága. Neki kellett volna már látnia, hogy Benzema csak akkor tud hajtani, ha van konkurencia, Moratával ketten bőven jók voltak oda. Az új srácaik nem hozzák azt amit elvárnának, illetve Zidane nagyon jegeli őket.
Zidane-nak én még mindenképp adnék esélyt, aztán ha látnám mondjuk november-december környékén, hogy nincs semmi pozitív változás, felállítanám.
Én meg engedném hagy töltse ki a szerződését 2022-ig :D :D :D
Igazolások: szerintem a Neymar-Mbappe duó nem reális a közeljövőben számukra, de egy Hazard-Kane duóval is sokat erősödnének. A belgát szerintem nem kell magyarázni, az angolt meg sokan megnézik, és tény, hogy megvannak korlátai, de megfelelő kiszolgálással szerintem szépen tudna termelni Madridban is, akár 50 gólos szezonok is lehetnek benne. Persze nem CR mellett, szerintem ketten ők nem nagyon férnének meg együtt a pályán.
Amig CR úgy gondolja, hogy ő a misternumerouno, addig senki nem fogja kirakni. Arról nem is beszélve, hogy az algírfrancia páros egymásba zúgása nagyobb baki, mint CR játszatása.
Neymar és Mbappe lehet valamikor majd a Real játékosa lesz, de nem nyártól ez fix. Az kb 1MRD-be fájna Pereznek, annyit meg még ő sem fog kipakolni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.01.14. 11:55:39

Persze, értem az aggodalmatokat, abszolút benne van a pakliban, én is kinézem belőle simán.
Kicsit olyan érzésem volt vele kapcsolatban, mint Ronaldinhoval. Utolsó szezonjában teljesen beleszürkült az egészbe, és amikor váltott, ahhoz a szezonhoz képest a Milanban egész jó volt az első év.

Neymar szerintem ugyanez volt, hogy az utolsó szezonban semmi sem jött össze neki, inkább bohóckodott, mintsem focizott, de most újra szárnyal Párizsban. Nincs rá garancia, hogy 3-4 év múlva ott is kiég és pattan, akár Kínába.

De valamiért úgy érzem, hogy az egója nem engedi, hogy Kínába igazoljon, esetleg ha már végképp elért mindent, amit lehetett (Aranylabda, vb, PSG-vel BL).

Pont a hatalmas egója lesz itt a gát, hogy elmenjen egy nevenincs bajnokságba az isten háta mögé bohóckodni.

noname:

Igazad van abban, amit írtál, hogy azon a meccsen ő mit sem foglalkozott a góllövéssel. De pont a napokban néztem egy hosszabb összeállítás R10-ről, és amiket akkor csodáltunk és istenítettük, ma bohóckodás néven van illetve. Én nem megszégyenítésként nézem, mert imádom Neymart. Gondolom nálad ez nem így van, és én elfogadom a te álláspontodat is.

"Ha mi csináljuk, kalandozás, ha más csinálja, tatárjárás."

De ez itt már off.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.14. 11:53:21

A lényeg nem csinált korszakos csapatot, és már nem is fog. Jelenleg nincs szerencséje a Realnak, de valljuk be, egész jó keretük van, még úgyis többet ki lehet belőle hozni, ha nincs szerencséje egy csapatnak.
Zidane-t sose szerettem, volt egy jó VB-je 98-ban aztán nagyon felkapták és ment a Realhoz, rúgott egy hatalmas BL döntő gólt, de kb ennyi. Viszont tény mindent megnyert amit meg lehet.
Szerintem 4 év alatt 3 BL-t csak korszakos csapat nyerhet (igaz, abból egy még Carloval volt), mellette 2011 óta folyamatosan elődöntősök. A Bajnokságban kevésbé voltak sikeresek, hiszen csak 2x tudták behúzni ez idő alatt, de sokszor csak néhány ponton múlott, az ellenfél pedig egy nagyon erős Barca, majd 13/14-től még egy nagyon erős Atletico is.

Ami Zidane játékosi karrierjét érinti, azért ez nagyon durva leegyszerűsítése és elferdítése egy olyan játékos pályafutásának, aki minden idők legjobbai közé tartozik.

Ami a Real tavalyi nyarát illeti, feltettek mindent egy lapra Mbappéra, ha összejön az átigazolás, akkor nem mondom, hogy most semmi bajok nem lenne, de hogy jól kevesebb, és ekkora hátrányt sem szednek össze, az biztos, mert a srác már most nagyon komoly szintet képvisel, jelenleg egymaga többet érne neki, mint a BBC együtt.
Viszont így, hogy nem jött össze, meg kellett volna tartaniuk Moratát, ő ugyan nem klasszis, de jelenlegi Benzemánál (és már nem is hiszen, hogy valaha visszatér a 2 évvel ezelőtti szintjére) kilométerekkel jobb. Illetve James-t, őt is sokat szidták, de mindenképp jobb volt, mint az új igazolásik eddig. Ez a két ember tavaly azért nem egyszer döntötte el nekik a meccset nehéz helyzetben, és a most ezek úgy hiányoznak nekik, mint egy falat kenyér.

Zidane-nak én még mindenképp adnék esélyt, aztán ha látnám mondjuk november-december környékén, hogy nincs semmi pozitív változás, felállítanám.

Igazolások: szerintem a Neymar-Mbappe duó nem reális a közeljövőben számukra, de egy Hazard-Kane duóval is sokat erősödnének. A belgát szerintem nem kell magyarázni, az angolt meg sokan megnézik, és tény, hogy megvannak korlátai, de megfelelő kiszolgálással szerintem szépen tudna termelni Madridban is, akár 50 gólos szezonok is lehetnek benne. Persze nem CR mellett, szerintem ketten ők nem nagyon férnének meg együtt a pályán.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.14. 11:52:46

Sztem ezeken Neymar nem aggódik :D
Focika, pénz, megbecsülés, pezsgő, palvinbarbik minden napra...rég felismerte, h nem Messi vagy Ronci szint. Plusz jó csapat, jó közönség.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.01.14. 11:49:42

Illetve ne feledkezzünk el De Bruyne, Mbappe,Dembele vonalról sem...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.14. 11:44:42

geridoss írta:Messi után
az még 3-4 év... lesz vagy 30 mire eljut az aranyladba közelébe. addigra meg már lehet kinaban fog bohockodni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.01.14. 11:41:37

Biztos vagyok benne, hogy Messi után ő fogja uralni a focit egy jó darabig.
Ebben én is biztos voltam...egy ideig. De nincs meg benne ami ehhez szükséges. Messi már legalább 3 különböző poszton bizonyította, hogy a világ legjobbja, adaptálódott mindig a csapathoz és az edzőhöz. CR arrogáns és idegesítő, de nála többet senki se dolgozott azon, hogy ott legyen, ahol.

Neymar...Pont ugyanakkora egója van mint CR-nek, de a munka amit végez, az a töredéke. Hasonlóan, majdnem olyan tehetséges, mint Messi, de képtelen adaptálódni. Ezalatt nem csak a taktikai adaptációt értem, hanem a szellemit. Emlékszel még egy meccsre, már nem tudom ki ellen, amikor nyertünk vagy 8 góllal és amíg Messi és Suarez a gólokat lőtték, Neymart csak az ellenfél megalázása érdekelte. Ott tudtam, hogy Neymar sose fog Messi, de még csak CR közelébe sem érni.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése
cron