Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.25. 16:39:38

etooka9 írta:Az AS szerint Neymar a következő szezonban már mindenképp a Real Madridban akar szerepelni, és ezért még a fizetésén is hajlandó lenne csökkenteni. Jelenleg a világ második legjobban fizetett játékosa, nettó 38 millió eurót keres éves szinten. Pereznek pedig legalább 250 millió eurót kell letennie az asztalra az üzlet létrejöttéért.

Na ő pont olyan, aki lemond a fizuról. :lol: A psg meg full amatőrökből áll, 222ért vették és 250ért mehet is.
az egész onnan indult h a 'l'equipe szerint élete legrosszabb döntése volt, hogy elment innen és párizsba ment + azt sem bírja elviselni h a nézők folyamatosan fütyülték amiért nem adta cavaninak az egyik büntetőt amivel a psg legeredményesebb játékosa lehetett volna. szó sincs az eredeti cikkben a realról
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2018.01.25. 14:51:24

Az AS szerint Neymar a következő szezonban már mindenképp a Real Madridban akar szerepelni, és ezért még a fizetésén is hajlandó lenne csökkenteni. Jelenleg a világ második legjobban fizetett játékosa, nettó 38 millió eurót keres éves szinten. Pereznek pedig legalább 250 millió eurót kell letennie az asztalra az üzlet létrejöttéért.

Na ő pont olyan, aki lemond a fizuról. :lol: A psg meg full amatőrökből áll, 222ért vették és 250ért mehet is.
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.01.24. 21:18:20

sasi1 írta:Szerintetek mennyi az esélye, hogy a nyáron Madridban köt ki?
Barca-Real topicban beszéltünk erről,szerintem most nyáron nagyon kevés. Főleg a pénz miatt. Hülyék lennének 300-400 alatt elengedni. Annyiból meg megveszik a Kane,Hazard pakkot minimum
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2018.01.24. 20:59:51

Szerintetek mennyi az esélye, hogy a nyáron Madridban köt ki?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.14. 12:30:32

palesz77 írta:Kristopékkal értek egyet, meg még annyit tennék hozzá, hogy ezt a Cavanizást nem értem. Több gólt lő, de attól még Neymar ott "A" játékos. Ha BL-t nyernek, tuti ő kapná kettejük közül. Nálunk is volt, hogy Suárez több gólt lőtt mint Messi, mégse ő volt senki szemében se a vezérbika..
Igen, ezt én is akartam írni, csak lefelejtettem. Cavani nem méltó kihívója Neymarnak a csapat első számú sztárja címért, Mbappé viszont ha ilyen ütemben fejlődik, 1-2 éven belül az lehet, na ez még egy érdekes szitu lehet, hogy viselné a brazil egoja, hogy egy fiatal csikó kezd a fejére nőni. Na, akkor válhatna esetleg realitássá a Madridba való távozása.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.14. 12:21:53

Kristopékkal értek egyet, meg még annyit tennék hozzá, hogy ezt a Cavanizást nem értem. Több gólt lő, de attól még Neymar ott "A" játékos. Ha BL-t nyernek, tuti ő kapná kettejük közül. Nálunk is volt, hogy Suárez több gólt lőtt mint Messi, mégse ő volt senki szemében se a vezérbika..
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2018.01.14. 12:13:28

"Anno" nagyon haragudtam rá amiért így elment, vagyis inkább ahogy elment(folyamatos csend, közben meg a "sokat sejtető" képek posztok instán és társai), de mostmár úgy érzem hogy szivességet tett inkább azzal hogy dobbantott. Végülis kaptunk helyette egy Coutinhot és egy Dembelét, ami szerintem jobb csomag, mintha Ney maradt volna. Kicsit még most is haragszom rá, de így azért már kevésbé.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.01.14. 12:06:13

kristop írta:szerintem pedig mindegy, hogy franciaba ment vagy nem, azon fog mulni ez az aranylabda is, hogy ki nyeri a blt es mi tortenik a veben. ha az egyik meglesz neki, akkor az egyik legfobb eselyese lesz. es ugye boven van mindkettore eselye, mindket sorozatban topharmas csapata van.

egyelore amugy ugy tunik, hogy win - win volt mindket felnek ez a valtas, szoval szerintem nem erdemes bantani emiatt.
Ezzel egyet értek!

Nekem nem hiányzik, mert szerintem CSAPATként egységesebbek és stabilabbak lettünk a távozásával, de ez nem azt jelenti, hogy ne lenne kiváló játékos. A francia ligát le lehet nézni, de a BL-ben még jobb teljesítményt nyújtott, jobbat, mint bárki más a mezőnyből. Persze a tavasz lesz az igazi erőpróba, meg ahogy írtad, a VB, de én sem látom esélytelennek Neymar Aranylabdáját.

Azt sem látom, hogy Messi annyira fergeteges lenne idén egyénileg eddig, inkább csapatszinten vagyunk erősek, persze ezzel is lehet Aranylabdát nyerni, lásd CR előző utóbbi két éve.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.01.14. 11:40:55

szerintem pedig mindegy, hogy franciaba ment vagy nem, azon fog mulni ez az aranylabda is, hogy ki nyeri a blt es mi tortenik a veben. ha az egyik meglesz neki, akkor az egyik legfobb eselyese lesz. es ugye boven van mindkettore eselye, mindket sorozatban topharmas csapata van.

egyelore amugy ugy tunik, hogy win - win volt mindket felnek ez a valtas, szoval szerintem nem erdemes bantani emiatt.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.01.14. 11:32:33

Én úgy gondolom, hogy aki aranylabdát akar nyerni annak nem a francia ligába kellett volna mennie, hanem megvárni, hogy Messi kopjon egy kicsit és átvenni a stafétát. Azt hitte, hogy majd a PSG-ben ő lesz a vezér. Közben meg Cavani erősen mutatja a fakkot :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Illetve amig Messi ilyen szinten tolja a brazil csak mozizni fog. Ha idén kiesik a Real és a PSG is a BL-ből, akkor Leo megkapja a hatodik lasztiját. Más a közelben sincs egyelőre.
A VB sokat nyom majd a latba, de remélem az argentinok legalább egy negyeddöntőt összehoznak.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.01.14. 10:15:15

Adom,amit írsz Barcaforever. Aki a pályája csúcsán kihívásnak érzi a francia bajnokságot,az oda is való,aztán pár év és megy a losz ándzselesz wariorszba, vagy kínába a kommunistapandaenvergrandekaucsukba. Nekem speciel nem hiányzik,ezektől függetlenül sok sikert kívánok neki.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2018.01.13. 22:21:26

Bőven azon a szinten vagyunk már, szerintem sok szurkolóval együtt, hogy Nekem nem hiányzik, pedig hogy néztem erre az egész keretre aug közepén... :D

Ami a legfontosabb, a csapatunk megmutatta, hogy fontosak az egyéniségek, de ha egy jó taktika van, lásd sokszor a Clássicók esetében Guardiola, akkor egy vezér kiesése nem is akkora probléma. Neymarból sose lesz Messi vagy C.Ronaldo mentalitású játékos. Ő pont ez, hogy ellötyög a franciáknál, elvihog, elvan a spanokkal. Azt hiszem a legjobban az mutatja be, hogy milyen is Ő, amikor tavaly a Clássicó előtt totál feleslegesen kiállíttatta magát. Ilyet csak egy mentálisan gyenge, buta ember csinál.

Nem tudom kié volt az a hozzászólás, de júliusban elég furcsán néztem, amikor olvastam:
Az biztos, ha Neymarral sikerült ebben az évben 2. -nak lenni a bajnokságban és kiesni a Bl-ből, akkor ezt a szintet Nélküle se lesz nehéz tartani. :D :D

Vissza fogja kapni sajnos élettől és Messi meg fogja siratni a Bl-ben vagy a döntőben vagy az egyenes kieséses szakaszban.

A következő kép meg, az ahogy könnyes szemmel pózol madrid mezben, hogy Ő mindig is hazudott és mindig a madridban akart játszani és most sajnos túl sok pénzt ajánlottak nekik, ezt azt hiszem teljesen egyértelmű, főleg úgy, hogy Perez az elmúlt évek befutott Messijét is próbálta leigazolni többször.

A katalánok, hogy fogják fogadni a jövőben PSG mezben Barcelonaban?
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.12.21. 21:25:25

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
messithebeast
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.11.28. 13:10:35

2017.12.16. 17:13:19

Normandia írta: Az eddig lejátszott meccsek alapján a PSG-ben sem az elsőszámú. Cavani magasan előtte jár. Tehát azt szeretném mondani, hogy ott sem igen lesz sokkal hamarébb a No.1, főleg egy taknyos Mbappe mellett, aki már most is igen csak jó szezont fut.

Azert tegyük hozzá, nem csak a gólokon múlik a vezér szerepe. Nálunk is volt mar Laller gólkirály Leo mellett. Az apjával elérték hogy kiskirály Párizsban, amíg meg nem unja
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.16. 13:16:59

S.Agüero írta:
Zsetonnal eddig sem voltak problémái szerintem... :) Inkább utóbbi, itt valószínűleg csak nagyjából 28 éves korára lehetett volna elsőszámú játékos, ezért lécelt.
Az eddig lejátszott meccsek alapján a PSG-ben sem az elsőszámú. Cavani magasan előtte jár. Tehát azt szeretném mondani, hogy ott sem igen lesz sokkal hamarébb a No.1, főleg egy taknyos Mbappe mellett, aki már most is igen csak jó szezont fut.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.16. 12:47:32

Ő arra vágyott hogy legyen zseton illetve ő legyen az első számú franchise player.
Zsetonnal eddig sem voltak problémái szerintem... :) Inkább utóbbi, itt valószínűleg csak nagyjából 28 éves korára lehetett volna elsőszámú játékos, ezért lécelt.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.12.16. 12:30:35

Amire Ney vágyott, azt a psg megadta neki. Nem egy észlény a srác és sajnálom hogy itt hagyott minket, de nem teljesen balfék. Ő arra vágyott hogy legyen zseton illetve ő legyen az első számú franchise player. Messit is párszor megvette már a psg és a city.. persze a két játékost nem lehet egy lapon említeni, de madridba nem fog menni, ebben az egyben biztos vagyok. Rengeteg érv szól e mellett, és ezt tudja ő is.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2017.12.16. 04:30:11

Nem tudom Nero,a psg-t szerintem bl győzelemmel se fogják egy lapon említeni az igazán "nagy" klubokkal(máskérdés,hogy nem mostanában fogják megnyerni) a special fájv féle portoval se teszik azóta sem. Neymar következő állomása szerintem kína lesz vagy az usa.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.12.15. 22:06:03

messithebeast írta:Egy madridi újságíró szerint Madridba lesz jövőre. Bulvár szagú, de én félek egyszer igy lesz ...Akkor viszont megkapja a magáét ha erre jön
Ha tavasszal megagyalják a Madridot akkor sok oka nem lesz rá. Láthatóan jól érzi magát, a fizetése annyi hogy kimondani se lehet, ellesz ő ott egy darabig ha jönnek a trófeák is.
Egy BL gyozelem meg még 1-2 sztár és a PSG lesz akkora márka mint mi, a Real vagy a United
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.15. 21:53:59

messithebeast írta:Egy madridi újságíró szerint Madridba lesz jövőre. Bulvár szagú, de én félek egyszer igy lesz ...Akkor viszont megkapja a magáét ha erre jön
Amint lejár a szerződése a PSG-vel 2022-ben, semmi akadálya.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
messithebeast
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.11.28. 13:10:35

2017.12.15. 21:35:32

Egy madridi újságíró szerint Madridba lesz jövőre. Bulvár szagú, de én félek egyszer igy lesz ...Akkor viszont megkapja a magáét ha erre jön
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.12.07. 21:50:03

davi10 írta: Amúgy kezd szimpatikus lenni ez a Bayern tábor. A nagyobb klubok közül talán ők az egyetlen szurkolók, akik tényleg folyamatosan "tüntetnek" a mai foci sötét oldala ellen.
Nem csak a szurkolók. Meg lehet nézni az igazolási politikájukat. Idén nyáron rekordot döntöttek a kiadott pénzt illetően. 43 millióval Tolisso-ért. Hol van ez az összeg azokhoz képest, amit a többi szár alakulat elszór egy nyáron. Mondjuk az hozzá tartozik, hogy nekem az nem szimpatikus, hogy folyamatosan az éppen soros 2. legjobb német csapattól szívják el a legjobbakat, de legalább nem ész nélkül szórják a pénzt, ami ritkaság mostanában ekkora csapatoknál.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.07. 21:20:45

Ha tanult volna Danitól, begyűrt volna párat a gatyájába.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.07. 17:56:24

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... le-2607255" target="_blank

Holnap jöhetnek a videók egy sírós sajtótájékoztatóról :D

Amúgy kezd szimpatikus lenni ez a Bayern tábor. A nagyobb klubok közül talán ők az egyetlen szurkolók, akik tényleg folyamatosan "tüntetnek" a mai foci sötét oldala ellen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.11.30. 00:10:04

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése