Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.30. 20:22:52

Én védem Gomest és a helyét is látom a keretben, de őt összehasonlítani Busquetsel kb. olyan mint a csúcs R9et Torghellével. :D

Idén Busquets olyan mélységi indításokat nyom, hogy arra még Pirlo vagy Xavi is csak csettinthetne.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.30. 20:10:12

davi10 írta: 3-0ra elkentük a tavalyi BL döntőst
Most épp melyikre gondolsz, a Juvere vagy a Reálra? :P :lol:

Amúgy szerintem már sokkal használhatóbbak élvezetre a meccsek mint a szezon elején voltak.

Természetesen néhány embernél ilyenkor borul a mérleg, és elfelejtik hogy milyen csapatot vett át nyáron, és ahhoz képest most ott tartunk hogy bajnoki 95%, kupa is minimum 85%, és BL-ben is a fő esélyesek között vagyunk.

Ez így szokott lenni, mint tudjuk Guardiola és Lucho is egy 0 edző, és bárki szénné nyerte volna magukat, mert maguktól álltak rá a srácok a tiki-takára, majd Luchonál a direktebb focira.
[-X

holu84: üdv köztünk =D>
Jól látod a helyzetet, bár Gomessal kapcsolatban én nem vagyok ennyire optimista. Az viszont tény hogy tavaly óta sokat fejlődött, nem tekeredik rá a labdára, hajlandó passzolni nem csak 2 centire, stb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.30. 19:34:23

Szerintem kivételes képességekkel bír, 30 éves korára simán Busi szintre érhet. Technikailag kivételes, jól fejel, erőszakos labdaszerző, magasságához képest gyors, lát a pályán, aki ezt nem veszi észre az hülye a focihoz.
Ebből a felsorolásból egyedül a "jól fejel", ami nagyjából igaz, a többi...

De lehet, hogy én vagyok hülye a focihoz. :(
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.30. 19:27:59

holu84 írta:Itt ilyen közegbe kell teljesíteni és ezért nem értem szegény Gomit miért kutyázzátok folyamat. Szerintem kivételes képességekkel bír, 30 éves korára simán Busi szintre érhet. Technikailag kivételes, jól fejel, erőszakos labdaszerző, magasságához képest gyors, lát a pályán, aki ezt nem veszi észre az hülye a focihoz.
Végre kiderültek Veb képességei :)

Azért ezt és Duli cselezőképességét olvasván, valamint a felháborodást, h TS előrevágott labdái nem mennek mindig Barca játékoshoz, cseppet sem csodálkozom, h megint kibontódott itthon egy üveg rosé.

Nem tudom, h mekkora a szakadék a másod- és harmadosztály között (gondolom nagy), de az is érdekes kérdés, h melyik osztály a jó a B csapatnak az A szempontjából?!
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2018.01.30. 19:23:45

Samper írta:Hiába sikerült elsózni néhány felesleges játékost (ez nem Maschera vonatkozik!!!), Valverdenek nem kevesebb, hanem több játékossal kell számolnia tavasszal, mint eddig. Jött két új az A-ba és eddig nem kevesebb, mint 5 (!) új a B-be. Ez utóbbiak között olyanok is, akikkel a Club A-szinten is számol. Ezen felül ott van Alena, Arnaiz és még akiket eddig Valverde kiszúrt. Úgyhogy inkább a bőség zavara állhat elő, mint a játékos-hiány.
Szerinted az öt újból mennyi válhat be? (Bízom Coutinhoban és Minaban). Egyébként persze jó lenne ha a B bent maradna.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.30. 19:07:10

Hiába sikerült elsózni néhány felesleges játékost (ez nem Maschera vonatkozik!!!), Valverdenek nem kevesebb, hanem több játékossal kell számolnia tavasszal, mint eddig. Jött két új az A-ba és eddig nem kevesebb, mint 5 (!) új a B-be. Ez utóbbiak között olyanok is, akikkel a Club A-szinten is számol. Ezen felül ott van Alena, Arnaiz és még akiket eddig Valverde kiszúrt. Úgyhogy inkább a bőség zavara állhat elő, mint a játékos-hiány.
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2018.01.30. 17:15:39

Valverdet kevés kritika érheti. Nem látványos a játék? Nos, ahhoz az azt a fajta focit tudó játékosok is kellenek. Éppen jött Coutinho, Dembelenek meg idő kell. Az eredmények megvannak és most ez a legfontosabb. A megkezdett irány jó. Csak türelem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.30. 16:40:20

Csak olvasgattam, de stílusra figyeljünk már oda kicsit azért. Pontosan ugyanolyan fotelszurkoló mindenki mint a másik, nem kell az arcoskodás, véleményekről vitatkozni lehet anélkül is.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.30. 14:58:17

danixx írta:
Szerintem az AG egy nulla, rossz a mozgása helyezkedni egyáltalán nem tud. Csomószor fölöslegesen szabálytalan. Azért ragaszkodunk hozzá mert nem kell senkinek.
Nem igazán értem, hogy nem kéne senkinek, amikor ha jól tudom a Juve és az MU is vitték volna. Amúgy ezt a logikát követve Deuhoz, Denishez, Vidalhoz is ragaszkodnánk, úgy néz ki ők se kellenek senkinek, igaz Deut sikerült rátukmálni a Watfordra.
danixx írta: Paco szerintem akkor is nulla, nem tudja eltalálni a kaput. Suarez azért még a 90ik percben is rászalad mindenkire.
Te nem nézted a szezon eleji meccseket?
danixx írta: Mondjuk a hétvégi bajnokin éreztem végre évek óta azt, hogy ha cserélünk az végre nem csak azért van, hogy megmutassuk, hogy mi is tudunk cserélni, hanem végre olyan kispad volt, ahonnan lehetett behozni olyan játékosokat, akik tényleg tudtak változást hozni.
Nyilván, mivel Alba és Robi is a padon kezdett, ha lerakod a kezdőket a padra, akkor ők nyilván hozzá tudnak adni a meccshez.
Valverde pedig lehet neked nem szimpatikus, de azt el kell ismerned, hogy jól nyúl bele a meccsekbe.
danixx írta: Pl. szerintem Rakitic is egyre gyengébb, illetve EV sem egy túl szimpi edző, nekem teljesen stílustalan az egész játék amit nyomnak, Enrique idejében elkezdték ezt a kapu előtt passzolgatást, amiből egy csomószor rosszul jöttek ki, lassúak és baromi pontatlanok, pl Messinek egy csomószor nem bírnak egy normális labdát adni, vagy elé, vagy még vagy tök máshova. Valamint nem tudok csak nekem tűnt e fel, de a Ter Stegen 10ből 8 labdát ellenfélnek rúg ki és mindig az a vége, hogy visszajön a kapunkhoz a labda... (De ez már másik topik)
Rakitic nem igazán találja a helyét, bár szerintem Busi helyén kifejezetten jól muzsikál.

Az, hogy EV nem szimpatikus, azzal nem tudok mit kezdeni, de szerinted kivel kellett volna gálafocit tolnunk? A "szemetekkel"? Szezon elején volt egy Messink aki csak a csúcson már rég túllevő Iniestának volt hajlandó passzolni. Emellett volt egy lábadozó Suarez aki élete legrosszabb formájában volt, illetve egy új, majd egyből sérült Dembele. Ebből a keretből kihozta a maxot, veretlenek maradtunk, 3-0ra elkentük a tavalyi BL döntőst és most játszunk a kupában a döntőért.

Most jött Coutinho, reméljük felépül és felveszi a ritmust Dembele, tőlük lehet látványos focit várni. Addig örüljünk az eredményeknek.

A ter Stegenes dologhoz nem tudok hozzászólni. Nem tudom honnan vetted ezt a statisztikát, de mind kézzel, mind lábbal az egyik, hanem A legjobb formában lévő kapus.
danixx írta:Lehet engem támadni, de Ti mint nagy edzőjelöltek nyilván baromira értetek mindenhez. Egyszerűen aki ezekben a játékosokban lát valamit az vak. Lehet erős kijelentés volt, fogom is javítani a postot, de akkor is semmit nem tesz hozzá a Barca játékához, ezen kár vitatkozni.
Az meg, hogy más véleményen vagyunk nem gond, de erős kijelenteni magatokat túdós lajosoknak mert néhányan oltári baromságokat írtok le. Mindig végigolvasom a fórumokat mielőtt írok, szóval nem trollként vagyok jelen.
És aki EV-t isteníti szerintem az is vak, vagy valamiért elfogult, mondjuk ahhoz nem tudom miért kell edzői professzornak lenni, hogy a kapus 10/8 labdát rosszul rúg ki, biztosan a taktika része.
Senki nem jelentette ki magát "tudós Lajosnak", egyedül te degradálód a többieket ennek meg "vak"-nak.
Amúgy csak egy tipp, de lehet, hogy az eredményei miatt kedvelik az emberek Valverdét?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2018.01.30. 14:51:28

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit sajnálom, hogy Deulofeu elmegy. Na persze nem a játéka fog hiányozni, hanem örültem volna, ha mint saját nevelés beválik. Annak viszont örülnék, ha már jönne egy,két új és jó játékos a La Masia-ból, mert mindig is jó volt tudni, hogy egy olyan csapatnak szurkolok, ahol sok a saját nevelés. Persze azt is meg kell érteni és tudomásul venni, hogy most talán nincsenek új Iniestak és Xavik és a piac, meg a verseny mást diktál.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.01.30. 14:29:13

holu84 írta:Itt ilyen közegbe kell teljesíteni és ezért nem értem szegény Gomit miért kutyázzátok folyamat. Szerintem kivételes képességekkel bír, 30 éves korára simán Busi szintre érhet. Technikailag kivételes, jól fejel, erőszakos labdaszerző, magasságához képest gyors, lát a pályán, aki ezt nem veszi észre az hülye a focihoz. Nem véletlenül volt mellette Luis Enrique és Valverde is. Csak ez a kishitűség és gátlásosság amit le kell vetkőznie és már látszik rajta a fejlődés. Sokkal komplexebb játékos mint egy Rakitic vagy Paulinho.
üdv. annyiból egyet értek veled, hogy tavalyhoz képest látszik, hogy fejlődött és annyira nem ügyetlen a gyerek, csak itt a posztjával van a baj, egyrészt csomószor pakolják jobbra-balra hátra-előre így elég nehéz jól teljesíteni. de én személy szerint nem tartom Barca középpályára valónak mert túl darabos a mozgása, úgy fordul mint egy nyerges kamion a testi adottságai miatt, azokon a posztokon ahol a középpályán játszik nem ilyen stílusú játékos illik a játékunkba, hanem pont hogy Ini, Cou, Robi meg a többi hozzájuk hasonló játékosok, akik egy-egy jó lefordulással, meg gyors jól szlalomozó megoldással át tud törni az ellenfél védekezésén, Gomezbe ez a testalkata miatt nincs meg. őt szerintem Busi helyére kéne betanítani, mert arra a posztra idővel nagyon jó lehetne mert a szűrő posztra pont passzolna a testalkata, de ahhoz még nagyon sokat kéne szerelésekbe meg passzsávok lezárásában fejlődnie mert ebbe még nagyon de nagyon messze van Busitól. én se feltétlenül adnám el, de ebben a pozícióban erőltetném a játékát és fejleszteném a gyereket, mert nálunk más poszton nem nagyon tudná szerintem megütni azt a szintet amit itt elvárnának tőle.
mvik
holu84
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.01.30. 13:15:31

2018.01.30. 13:51:21

danixx írta:...

Ez butaság, hogy Stegen kirúgásai pontatlanok. Pontosan, hogy mezőnyjátékosokat megszégyenítő a passzjátéka, ezt már többen is megerősítették, sokkal pontosabban passzol mint CR akár. :)

Bár ez hülyeség mert CR nem passzol. :D :D :D

Ne idézz kettőnél többet! Az előző kommentet azért töröltem mert lehülyézted a többieket. Erős kezdés..Amúgy üdv, stílusra jobban figyelj kérlek.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.30. 13:47:26

Tromort77 írta:Elvileg Vidal marad.
Így, hogy Deu megy, jobb is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tromort77

2018.01.30. 13:44:24

danixx írta:...
Én nem Téged támadlak, csak a véleményed. Ha például bajod van Ter Stegen kirúgásaival akkor mutass egy statisztikát ezek bizonyítására. Elárulom, nem fogsz tudni. Az egyik legkiemelkedőbb kapus ezen a téren is.
holu84 írta:...
+1
Egyetértek az írásoddal, bár szerintem Gomes potenciálja nem annyira magas.
Üdv a fórumon!

https://twitter.com/HelenaCondis/status ... twterm%5E3

Elvileg Vidal marad.
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.01.30. 13:29:29

Lehet engem támadni, de Ti mint nagy edzőjelöltek nyilván baromira értetek mindenhez. Egyszerűen aki ezekben a játékosokban lát valamit az vak. Lehet erős kijelentés volt, fogom is javítani a postot, de akkor is semmit nem tesz hozzá a Barca játékához, ezen kár vitatkozni.
Az meg, hogy más véleményen vagyunk nem gond, de erős kijelenteni magatokat túdós lajosoknak mert néhányan oltári baromságokat írtok le. Mindig végigolvasom a fórumokat mielőtt írok, szóval nem trollként vagyok jelen.
És aki EV-t isteníti szerintem az is vak, vagy valamiért elfogult, mondjuk ahhoz nem tudom miért kell edzői professzornak lenni, hogy a kapus 10/8 labdát rosszul rúg ki, biztosan a taktika része.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3937
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.01.30. 13:17:49

danixx írta: Pl. szerintem Rakitic is egyre gyengébb, illetve EV sem egy túl szimpi edző, nekem teljesen stílustalan az egész játék amit nyomnak, de a Ter Stegen 10ből 8 labdát ellenfélnek rúg ki és mindig az a vége, hogy visszajön a kapunkhoz a labda... (De ez már másik topik)

Volt egy két meccs mikor Messi helyett jött be az AG. Tiszteljük már meg Messit azzal, hogy nem hozunk be egy ilyen szemetet a helyére. Legundorítóbb dolog volt amit valaha láttam Barca meccsen :D
Véleményem szerint ezért kár volt ide regisztrálnod. Egyrészt vagy trollként működsz vagy ami rosszabb, teljesen fogalmatlan vagy mind edzőt, mind kapust illetően.
Másrészt leszemetezni játékost, aki a Barca mezében kifut a pályára, legyen az gyengébb képességű is elvileg, csak mert úri kedved így tartja ez úgy a legalja.
Van erre a stílusra megfelelő fórum, a neve NSO.
Tromort77

2018.01.30. 12:50:25

Samper írta:
Ha nem kell játszatni alkalmatlan játékosokat, Valverdenek módja lesz használni beugrónak azokat a 18-20 éves játékosainkat, akikben abban az ütemben lát fantáziát. Meg vagyok győződve róla, hogy közülük többen tudnának így bizonyítani, mint a Pep korszak óta bármikor. Aki meg ki lett próbálva, de nem vált be, azt könnyű szívvel engedhetjük el.
+1

Pontosan. De ezt maga Valverde is elmondta, hogy kisebb keretet szeretne emiatt.

danixx!

Én személy szerint pontról pontra nem is vitatkoznék Veled, mert olyan távol áll a véleményünk bizonyos dolgokban, hogy nem látom értelmét.

De amikor úgy fogalmazol játékosokról, hogy "szemét" akkor azon elgondolkodhatnál, hogy az akit te leszemetezel az sokkal többet tett a Barca mezért mint azt Te valaha is fogsz.
Lehet és van is értelme kritikát megfogalmazni én is szoktam Denis-sel és Gomes-sel szemben is például. De mi szükség van erre a demoralizáló hangnemre?
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.01.30. 12:23:11

davi10 írta: 1. Nem a vezetőség, hanem Valverde ragaszkodik Gomeshez. A csávó egy melós középpályás, nem kell Iniesta szintet várni tőle, stabilan hozza azt amit tud, sokkal használhatóbb, mint a zsákbamacska Denis-Vidal-Deu félék.
2. Paco a sérülése előtt igenis élt azzal a kevés lehetőséggel amit kapott, főleg amikor Suarez bénázott.
3. Deulofeu itt élte a fél életét, volt elég ideje beilleszkedni. Cselezni nem tud, legalábbis azt nem nevezném annak, hogy meccsenként 15-ször egy biciklicsel után kivezeti a labdát az alapvonalon. Gyorsnak hiába gyors, ha ennyit tud. Angliába majd jó lesz neki a lehajtott fejjel való fel-alá szaladgálás.

A Coutinho-s résszel egyetértek, sokat várok a sráctól, Liverpool meccseket is kb. csak miatta volt érdemes nézni. Kicsit szokja még hogy mikor hova mozogjon, de beleillik a képbe.
Szerintem az AG egy nulla, rossz a mozgása helyezkedni egyáltalán nem tud. Csomószor fölöslegesen szabálytalan. Azért ragaszkodunk hozzá mert nem kell senkinek.

Paco szerintem akkor is nulla, nem tudja eltalálni a kaput. Suarez azért még a 90ik percben is rászalad mindenkire. A Sanchez is ilyen volt, vagy Pedro stb..
Mondjuk a hétvégi bajnokin éreztem végre évek óta azt, hogy ha cserélünk az végre nem csak azért van, hogy megmutassuk, hogy mi is tudunk cserélni, hanem végre olyan kispad volt, ahonnan lehetett behozni olyan játékosokat, akik tényleg tudtak változást hozni.

Ebből látszik, hogy mennyire gyenge a többi csapat, hogy az elmúlt 2-3 évben messi, suarez, ini és busi elvitte fél európát.

Pl. szerintem Rakitic is egyre gyengébb, illetve EV sem egy túl szimpi edző, nekem teljesen stílustalan az egész játék amit nyomnak, Enrique idejében elkezdték ezt a kapu előtt passzolgatást, amiből egy csomószor rosszul jöttek ki, lassúak és baromi pontatlanok, pl Messinek egy csomószor nem bírnak egy normális labdát adni, vagy elé, vagy még vagy tök máshova. Valamint nem tudok csak nekem tűnt e fel, de a Ter Stegen 10ből 8 labdát ellenfélnek rúg ki és mindig az a vége, hogy visszajön a kapunkhoz a labda... (De ez már másik topik)
visca el barca írta:
már csak a 2 másik antitalentumot, denis suarezt meg gomest kellene kirakni és teljes lenne a boldogságom.
na ezzel totálisan egyetértek. Denis az mint valami kislány... szörnyűek. Volt egy két meccs mikor Messi helyett jött be az AG. Tiszteljük már meg Messit azzal, hogy nem hozunk be egy ilyen gyenge játékost a helyére. Legundorítóbb dolog volt amit valaha láttam Barca meccsen :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danixx 2018.01.30. 13:30:06-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.01.30. 12:07:25

danixx írta:Delofeu legalább tud cselezni
én egy cselt nem láttam tőle ősszel. megtolta az alapvonal felé a labdát, aztán kirúgás lett belőle :lol: ennyit sztem még én is össze tudtam volna hozni heti 60.000 euróért :D örülök h megszabadultunk attól az irritáló fejétől. igazi futball analfabéta. már csak a 2 másik antitalentumot, denis suarezt meg gomest kellene kirakni és teljes lenne a boldogságom.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.30. 12:06:14

danixx írta:Nem értem néha a vezetőséget. Egy nulla képzetlen André Gomest tartogatunk a középpályán, mikor ott már ígyis túl sokan vannak. De a támadósorból meg adjuk el az embereket.
Messi és Suárez kb, akik kimondott támadók, mert ugye a Dembelé mindig sérült.

A Paco A. szerintem totál nem illik ebbe a csapatba és nem is mutatott semmit. A Delofeu legalább gyors, robbanékony és tud cselezni. Nem tudom ha AG-nek adtak két évet beilleszkedni és nem sikerült akkor Deu miért nem kaphat több időt..

Coutinho nekem nagyon szimpatikus és kellett már rég, szerintem ha EV hagya játszani még szép jövője lehet itt. :))
1. Nem a vezetőség, hanem Valverde ragaszkodik Gomeshez. A csávó egy melós középpályás, nem kell Iniesta szintet várni tőle, stabilan hozza azt amit tud, sokkal használhatóbb, mint a zsákbamacska Denis-Vidal-Deu félék.
2. Paco a sérülése előtt igenis élt azzal a kevés lehetőséggel amit kapott, főleg amikor Suarez bénázott.
3. Deulofeu itt élte a fél életét, volt elég ideje beilleszkedni. Cselezni nem tud, legalábbis azt nem nevezném annak, hogy meccsenként 15-ször egy biciklicsel után kivezeti a labdát az alapvonalon. Gyorsnak hiába gyors, ha ennyit tud. Angliába majd jó lesz neki a lehajtott fejjel való fel-alá szaladgálás.

A Coutinho-s résszel egyetértek, sokat várok a sráctól, Liverpool meccseket is kb. csak miatta volt érdemes nézni. Kicsit szokja még hogy mikor hova mozogjon, de beleillik a képbe.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.01.30. 11:42:08

Nem értem néha a vezetőséget. Egy nulla képzetlen André Gomest tartogatunk a középpályán, mikor ott már ígyis túl sokan vannak. De a támadósorból meg adjuk el az embereket.
Messi és Suárez kb, akik kimondott támadók, mert ugye a Dembelé mindig sérült.

A Paco A. szerintem totál nem illik ebbe a csapatba és nem is mutatott semmit. A Delofeu legalább gyors, robbanékony és tud cselezni. Nem tudom ha AG-nek adtak két évet beilleszkedni és nem sikerült akkor Deu miért nem kaphat több időt..

Coutinho nekem nagyon szimpatikus és kellett már rég, szerintem ha EV hagya játszani még szép jövője lehet itt. :))
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.01.30. 11:41:58

Deunak nem volt szerencséje Valverdével, és a két csatáros szisztémával. Nagyon hamar elvesztette a bizalmat, amit például Suarez megkapott sorozatos rossz meccsei ellenére. Persze Suarez más kategória, de néhány fél órás fellépéssel nem lehet játékba lendülni. Denis hasonlóan járt, csak ő ráadásul úgy került ki a csapatból, hogy nem is hőbörgött a kevés játék lehetőség miatt, mint feltételezem Deulofeu.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.30. 11:10:15

recrea írta: Vicces belegondolni, h mekkora tehetségnek lett kikiáltva, egyben szomorú, h milyen kevés 17-19 éves focista teljesíti be a hozzá fűzött reményt. Persze egy angol v spanyol első osztályban focizni is nagyon komoly teljesítmény, kívánom mindegyiknek, h találja meg a helyét az új klubban.

Utolsó nap sztem Vidal is pattan, Denis marad, de játszani azt nem hiszem, h fog szerencsétlen.
Ha nem kell játszatni alkalmatlan játékosokat, Valverdenek módja lesz használni beugrónak azokat a 18-20 éves játékosainkat, akikben abban az ütemben lát fantáziát. Meg vagyok győződve róla, hogy közülük többen tudnának így bizonyítani, mint a Pep korszak óta bármikor. Aki meg ki lett próbálva, de nem vált be, azt könnyű szívvel engedhetjük el.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.01.30. 10:59:37

Kovbal88 írta:Inkább Denist adnám el kölcsön, Vidal, azért már mutatott ezt azt, ahogy Deu is. De ezt nekik kel érezni, hogy vagy pad és lelátó, vagy kölcsönben és játszik.
Szerintem Denis sokkal jobb és több van benne, mint az látszik, de a jelenlegi csapatba Vidal jobb kiegészítés lenne, úgyhogy szerintem is inkább neki kéne maradnia. Denisnek még egy sevillai, villarrealos kaland kéne, ott játszott sokat és nem volt rossz.

Dulifuli sajnos Bojan 2 lett, mindkettő iszonyat nagy ígéret volt, de valami nem stimmelt náluk, főleg előbbinél. De Bojan is szomorú történet, már az Alavés padjáig sikerült menni, 27 évesen...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.30. 08:58:31

Ezeket a kölcsönöket kb nyáron úgyis ingyen adjuk tovább, vagy apróért, főleg h Deunak pl lejár 2019-ben a szerződése. Vicces belegondolni, h mekkora tehetségnek lett kikiáltva, egyben szomorú, h milyen kevés 17-19 éves focista teljesíti be a hozzá fűzött reményt. Persze egy angol v spanyol első osztályban focizni is nagyon komoly teljesítmény, kívánom mindegyiknek, h találja meg a helyét az új klubban.

Utolsó nap sztem Vidal is pattan, Denis marad, de játszani azt nem hiszem, h fog szerencsétlen.
Válasz küldése