Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.31. 17:32:57

palesz77 írta:Azért, mert a Sport is a braziloktól szedi, ahogy a pali is. :D Legalábbis nekem nagyon úgy tűnik eddig. Lehet aztán hiteles az ürge hosszútávon másban is, de még azért szerintem te is kétkedve fogadd a híreit ha másról robbant bombát.
Valószínű, egyelőre többet nem linkelek tőle inkább, aztán majd elválik, érdemes-e figyelni rá.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.31. 12:54:46

palesz77 írta:Az a pali kicsit kamugyanús szerintem, én is láttam már pár hete/hónapja, lehoz mindent kb, sok sügérséget is. Akkor még csak 3-400 követője volt asszem. Viszont a hír az igaz, a legmegbízhatóbb brazil források hozzák le folyamatosan saját forrásra hivatkozva, hogy van tárgyalás.

Én örülnék is neki, amikor láttam megvett kilóra, pont az én típusom. Nyomást jól bírja, kapunak háttal is képes tamadólag játszani, próbálja előrelendíteni a támadásokat, jól helyezkedik, teszi veszi a labdát, a szeme se rossz egyáltalán a játékhoz. Védekezésben is odateszi amit kell ha jól láttam, de nem egy Verratti azért - már ha nem csak épp fellángolás volt nála a lelkesedés amkkor láttam. Kérdés, hogy itt is menne-e ez neki, de szeremcsére az utóbbi időben láttunk pár jó példát a gyors beilleszkedésről a tengeren túlról jövő játékosok esetében.
Fél napon belül kiderül. A tranzakciónak akkor van értelme, ha már ma a mi játékosunk lesz és azért kapunk árengedményt, mert nyárig kölcsönadjuk nekik.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.31. 11:40:44

Cestus írta:Mondjuk ma a Sport megint lehozta kb. ugyanazt, amit írt. :D Arthurral kapcsolatban eddig úgy tűnik, jókat ír.
Azért, mert a Sport is a braziloktól szedi, ahogy a pali is. :D Legalábbis nekem nagyon úgy tűnik eddig. Lehet aztán hiteles az ürge hosszútávon másban is, de még azért szerintem te is kétkedve fogadd a híreit ha másról robbant bombát.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.31. 10:13:42

palesz77 írta:Az a pali kicsit kamugyanús szerintem, én is láttam már pár hete/hónapja, lehoz mindent kb, sok sügérséget is. Akkor még csak 3-400 követője volt asszem. Viszont a hír az igaz, a legmegbízhatóbb brazil források hozzák le folyamatosan saját forrásra hivatkozva, hogy van tárgyalás.
Mondjuk ma a Sport megint lehozta kb. ugyanazt, amit írt. :D Arthurral kapcsolatban eddig úgy tűnik, jókat ír.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.30. 23:22:02

Az a pali kicsit kamugyanús szerintem, én is láttam már pár hete/hónapja, lehoz mindent kb, sok sügérséget is. Akkor még csak 3-400 követője volt asszem. Viszont a hír az igaz, a legmegbízhatóbb brazil források hozzák le folyamatosan saját forrásra hivatkozva, hogy van tárgyalás.

Én örülnék is neki, amikor láttam megvett kilóra, pont az én típusom. Nyomást jól bírja, kapunak háttal is képes tamadólag játszani, próbálja előrelendíteni a támadásokat, jól helyezkedik, teszi veszi a labdát, a szeme se rossz egyáltalán a játékhoz. Védekezésben is odateszi amit kell ha jól láttam, de nem egy Verratti azért - már ha nem csak épp fellángolás volt nála a lelkesedés amkkor láttam. Kérdés, hogy itt is menne-e ez neki, de szeremcsére az utóbbi időben láttunk pár jó példát a gyors beilleszkedésről a tengeren túlról jövő játékosok esetében.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.30. 22:50:37

Samper írta:Persze, ha nem kacsa a hír.
A hír lehet még kacsa, nem annyira ismert a forrás. Viszont attól még ilyesmi számok röpködhetnek a háttérben, mert a Mundo is kb. egy hete megírta, hogy 25 milliót szánnánk a dologra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.30. 22:46:38

Cestus írta:Arthur: A Gremio 35 m eurót kérne fixen, mi adnánk 30-at bónuszostul.

Amúgy ha van kísérletezgetésre pénz, én harmincért simán elhoznám, most már összeállt egy olyan kp., hogy lehet próbálgatni zsákbamacskákat. Magát a forrást nem ismerem régóta, bekövettem twitteren pár hete, és volt, hogy megírt valamit, majd pár nappal rá lehozta a Mundo is. Szóval annyira nem lehet vakon.
Na ez a Barca. A srác vagy nem ér 30-at, akkor minek hozni. Vagy megéri, de akkor a 30+ bónuszok és a 35 közt olyan nevetséges a különbség (egy ifijátékos ára), hogy egy komoly csapat ezzel nem szabad, hogy égesse magát. (Persze, ha nem kacsa a hír.)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.01.30. 22:39:35

Arthur: A Gremio 35 m eurót kérne fixen, mi adnánk 30-at bónuszostul.

Amúgy ha van kísérletezgetésre pénz, én harmincért simán elhoznám, most már összeállt egy olyan kp., hogy lehet próbálgatni zsákbamacskákat. Magát a forrást nem ismerem régóta, bekövettem twitteren pár hete, és volt, hogy megírt valamit, majd pár nappal rá lehozta a Mundo is. Szóval annyira nem lehet vakon.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2018.01.30. 22:05:19

https://i.imgur.com/LCg0AvW.png" target="_blank

Hát nem külön a kirúgások :lol: de hirtelen egy ilyet statot találtam, végül is tényleg elég gáz az a 84% a kapustól.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.30. 21:54:25

S.Agüero írta:
a kapus 10/8 labdát rosszul rúg ki
Esetleg 8/10, de amúgy erről tolj már egy statisztikát, igazán érdekelne. :^o
Most megnéztem direkt whoscoredon, 8-ból 10 pontos, 80% feletti a passzpontosságba. Hosszú labdáknál 5,6 pontos, 5 pontatlan van neki egy meccsen. Edersonnak 3,7-3,7 Neuernak van egyedül hasonló arányú jó átadása hosszú lasztikat nézve. Meg amúgy sem feltétlen a hosszú labdái amik miatt egyértelműen elit lábbal, nyomás alatt rövid passzokat így kiadni kapus ritkán szokott.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.01.30. 21:51:10

S.Agüero írta:
a kapus 10/8 labdát rosszul rúg ki
Esetleg 8/10, de amúgy erről tolj már egy statisztikát, igazán érdekelne. :^o
Ugyan, a 125% szép eredmény. :mrgreen:

Egyébként igen, ha már statisztikai adatokkal jön valaki, valami forrást linkelhetne. Ha pedig lusta utánanézni, ne találjon ki egyet.

szerk.: Én aztán nem vagyok a szigorú szabályok híve, de az ilyen behazudásokat nem lehetne jutalmazni valamivel?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2018.01.30. 22:06:11-kor.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.30. 21:42:30

a kapus 10/8 labdát rosszul rúg ki
Esetleg 8/10, de amúgy erről tolj már egy statisztikát, igazán érdekelne. :^o
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.30. 21:15:28

tb12 írta:
Szerinted az öt újból (B csapat) mennyi válhat be? (Bízom Coutinhoban és Minaban). Egyébként persze jó lenne ha a B bent maradna.
Nem tudom, nem ismerem a játékukat. Ezt a vezetésnek kell tudnia, amelyik leigazolta őket. Azt sem tudom, kivel akarják a B másodosztályban maradását segíteni és kivel vannak nagyobb terveik. De hogy pl. a ma 3+2 évre leigazolt, 25 milliós kivásárlási áru McGuanevel nagyobb terveik vannak, azt nehéz kétségbe vonni.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.01.30. 20:28:01

danixx írta:Lehet engem támadni, de Ti mint nagy edzőjelöltek nyilván baromira értetek mindenhez. Egyszerűen aki ezekben a játékosokban lát valamit az vak. Lehet erős kijelentés volt, fogom is javítani a postot, de akkor is semmit nem tesz hozzá a Barca játékához, ezen kár vitatkozni.
Az meg, hogy más véleményen vagyunk nem gond, de erős kijelenteni magatokat túdós lajosoknak mert néhányan oltári baromságokat írtok le. Mindig végigolvasom a fórumokat mielőtt írok, szóval nem trollként vagyok jelen.
És aki EV-t isteníti szerintem az is vak, vagy valamiért elfogult, mondjuk ahhoz nem tudom miért kell edzői professzornak lenni, hogy a kapus 10/8 labdát rosszul rúg ki, biztosan a taktika része.

Bízom benne hogy ezentúl visszafogottabb hangnemben is el tudod mondani a véleményed.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.30. 20:22:52

Én védem Gomest és a helyét is látom a keretben, de őt összehasonlítani Busquetsel kb. olyan mint a csúcs R9et Torghellével. :D

Idén Busquets olyan mélységi indításokat nyom, hogy arra még Pirlo vagy Xavi is csak csettinthetne.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.30. 20:10:12

davi10 írta: 3-0ra elkentük a tavalyi BL döntőst
Most épp melyikre gondolsz, a Juvere vagy a Reálra? :P :lol:

Amúgy szerintem már sokkal használhatóbbak élvezetre a meccsek mint a szezon elején voltak.

Természetesen néhány embernél ilyenkor borul a mérleg, és elfelejtik hogy milyen csapatot vett át nyáron, és ahhoz képest most ott tartunk hogy bajnoki 95%, kupa is minimum 85%, és BL-ben is a fő esélyesek között vagyunk.

Ez így szokott lenni, mint tudjuk Guardiola és Lucho is egy 0 edző, és bárki szénné nyerte volna magukat, mert maguktól álltak rá a srácok a tiki-takára, majd Luchonál a direktebb focira.
[-X

holu84: üdv köztünk =D>
Jól látod a helyzetet, bár Gomessal kapcsolatban én nem vagyok ennyire optimista. Az viszont tény hogy tavaly óta sokat fejlődött, nem tekeredik rá a labdára, hajlandó passzolni nem csak 2 centire, stb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.30. 19:34:23

Szerintem kivételes képességekkel bír, 30 éves korára simán Busi szintre érhet. Technikailag kivételes, jól fejel, erőszakos labdaszerző, magasságához képest gyors, lát a pályán, aki ezt nem veszi észre az hülye a focihoz.
Ebből a felsorolásból egyedül a "jól fejel", ami nagyjából igaz, a többi...

De lehet, hogy én vagyok hülye a focihoz. :(
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.01.30. 19:27:59

holu84 írta:Itt ilyen közegbe kell teljesíteni és ezért nem értem szegény Gomit miért kutyázzátok folyamat. Szerintem kivételes képességekkel bír, 30 éves korára simán Busi szintre érhet. Technikailag kivételes, jól fejel, erőszakos labdaszerző, magasságához képest gyors, lát a pályán, aki ezt nem veszi észre az hülye a focihoz.
Végre kiderültek Veb képességei :)

Azért ezt és Duli cselezőképességét olvasván, valamint a felháborodást, h TS előrevágott labdái nem mennek mindig Barca játékoshoz, cseppet sem csodálkozom, h megint kibontódott itthon egy üveg rosé.

Nem tudom, h mekkora a szakadék a másod- és harmadosztály között (gondolom nagy), de az is érdekes kérdés, h melyik osztály a jó a B csapatnak az A szempontjából?!
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2018.01.30. 19:23:45

Samper írta:Hiába sikerült elsózni néhány felesleges játékost (ez nem Maschera vonatkozik!!!), Valverdenek nem kevesebb, hanem több játékossal kell számolnia tavasszal, mint eddig. Jött két új az A-ba és eddig nem kevesebb, mint 5 (!) új a B-be. Ez utóbbiak között olyanok is, akikkel a Club A-szinten is számol. Ezen felül ott van Alena, Arnaiz és még akiket eddig Valverde kiszúrt. Úgyhogy inkább a bőség zavara állhat elő, mint a játékos-hiány.
Szerinted az öt újból mennyi válhat be? (Bízom Coutinhoban és Minaban). Egyébként persze jó lenne ha a B bent maradna.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.01.30. 19:07:10

Hiába sikerült elsózni néhány felesleges játékost (ez nem Maschera vonatkozik!!!), Valverdenek nem kevesebb, hanem több játékossal kell számolnia tavasszal, mint eddig. Jött két új az A-ba és eddig nem kevesebb, mint 5 (!) új a B-be. Ez utóbbiak között olyanok is, akikkel a Club A-szinten is számol. Ezen felül ott van Alena, Arnaiz és még akiket eddig Valverde kiszúrt. Úgyhogy inkább a bőség zavara állhat elő, mint a játékos-hiány.
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2018.01.30. 17:15:39

Valverdet kevés kritika érheti. Nem látványos a játék? Nos, ahhoz az azt a fajta focit tudó játékosok is kellenek. Éppen jött Coutinho, Dembelenek meg idő kell. Az eredmények megvannak és most ez a legfontosabb. A megkezdett irány jó. Csak türelem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.01.30. 16:40:20

Csak olvasgattam, de stílusra figyeljünk már oda kicsit azért. Pontosan ugyanolyan fotelszurkoló mindenki mint a másik, nem kell az arcoskodás, véleményekről vitatkozni lehet anélkül is.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.30. 14:58:17

danixx írta:
Szerintem az AG egy nulla, rossz a mozgása helyezkedni egyáltalán nem tud. Csomószor fölöslegesen szabálytalan. Azért ragaszkodunk hozzá mert nem kell senkinek.
Nem igazán értem, hogy nem kéne senkinek, amikor ha jól tudom a Juve és az MU is vitték volna. Amúgy ezt a logikát követve Deuhoz, Denishez, Vidalhoz is ragaszkodnánk, úgy néz ki ők se kellenek senkinek, igaz Deut sikerült rátukmálni a Watfordra.
danixx írta: Paco szerintem akkor is nulla, nem tudja eltalálni a kaput. Suarez azért még a 90ik percben is rászalad mindenkire.
Te nem nézted a szezon eleji meccseket?
danixx írta: Mondjuk a hétvégi bajnokin éreztem végre évek óta azt, hogy ha cserélünk az végre nem csak azért van, hogy megmutassuk, hogy mi is tudunk cserélni, hanem végre olyan kispad volt, ahonnan lehetett behozni olyan játékosokat, akik tényleg tudtak változást hozni.
Nyilván, mivel Alba és Robi is a padon kezdett, ha lerakod a kezdőket a padra, akkor ők nyilván hozzá tudnak adni a meccshez.
Valverde pedig lehet neked nem szimpatikus, de azt el kell ismerned, hogy jól nyúl bele a meccsekbe.
danixx írta: Pl. szerintem Rakitic is egyre gyengébb, illetve EV sem egy túl szimpi edző, nekem teljesen stílustalan az egész játék amit nyomnak, Enrique idejében elkezdték ezt a kapu előtt passzolgatást, amiből egy csomószor rosszul jöttek ki, lassúak és baromi pontatlanok, pl Messinek egy csomószor nem bírnak egy normális labdát adni, vagy elé, vagy még vagy tök máshova. Valamint nem tudok csak nekem tűnt e fel, de a Ter Stegen 10ből 8 labdát ellenfélnek rúg ki és mindig az a vége, hogy visszajön a kapunkhoz a labda... (De ez már másik topik)
Rakitic nem igazán találja a helyét, bár szerintem Busi helyén kifejezetten jól muzsikál.

Az, hogy EV nem szimpatikus, azzal nem tudok mit kezdeni, de szerinted kivel kellett volna gálafocit tolnunk? A "szemetekkel"? Szezon elején volt egy Messink aki csak a csúcson már rég túllevő Iniestának volt hajlandó passzolni. Emellett volt egy lábadozó Suarez aki élete legrosszabb formájában volt, illetve egy új, majd egyből sérült Dembele. Ebből a keretből kihozta a maxot, veretlenek maradtunk, 3-0ra elkentük a tavalyi BL döntőst és most játszunk a kupában a döntőért.

Most jött Coutinho, reméljük felépül és felveszi a ritmust Dembele, tőlük lehet látványos focit várni. Addig örüljünk az eredményeknek.

A ter Stegenes dologhoz nem tudok hozzászólni. Nem tudom honnan vetted ezt a statisztikát, de mind kézzel, mind lábbal az egyik, hanem A legjobb formában lévő kapus.
danixx írta:Lehet engem támadni, de Ti mint nagy edzőjelöltek nyilván baromira értetek mindenhez. Egyszerűen aki ezekben a játékosokban lát valamit az vak. Lehet erős kijelentés volt, fogom is javítani a postot, de akkor is semmit nem tesz hozzá a Barca játékához, ezen kár vitatkozni.
Az meg, hogy más véleményen vagyunk nem gond, de erős kijelenteni magatokat túdós lajosoknak mert néhányan oltári baromságokat írtok le. Mindig végigolvasom a fórumokat mielőtt írok, szóval nem trollként vagyok jelen.
És aki EV-t isteníti szerintem az is vak, vagy valamiért elfogult, mondjuk ahhoz nem tudom miért kell edzői professzornak lenni, hogy a kapus 10/8 labdát rosszul rúg ki, biztosan a taktika része.
Senki nem jelentette ki magát "tudós Lajosnak", egyedül te degradálód a többieket ennek meg "vak"-nak.
Amúgy csak egy tipp, de lehet, hogy az eredményei miatt kedvelik az emberek Valverdét?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
tb12
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.26. 13:40:12

2018.01.30. 14:51:28

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én egy kicsit sajnálom, hogy Deulofeu elmegy. Na persze nem a játéka fog hiányozni, hanem örültem volna, ha mint saját nevelés beválik. Annak viszont örülnék, ha már jönne egy,két új és jó játékos a La Masia-ból, mert mindig is jó volt tudni, hogy egy olyan csapatnak szurkolok, ahol sok a saját nevelés. Persze azt is meg kell érteni és tudomásul venni, hogy most talán nincsenek új Iniestak és Xavik és a piac, meg a verseny mást diktál.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.01.30. 14:29:13

holu84 írta:Itt ilyen közegbe kell teljesíteni és ezért nem értem szegény Gomit miért kutyázzátok folyamat. Szerintem kivételes képességekkel bír, 30 éves korára simán Busi szintre érhet. Technikailag kivételes, jól fejel, erőszakos labdaszerző, magasságához képest gyors, lát a pályán, aki ezt nem veszi észre az hülye a focihoz. Nem véletlenül volt mellette Luis Enrique és Valverde is. Csak ez a kishitűség és gátlásosság amit le kell vetkőznie és már látszik rajta a fejlődés. Sokkal komplexebb játékos mint egy Rakitic vagy Paulinho.
üdv. annyiból egyet értek veled, hogy tavalyhoz képest látszik, hogy fejlődött és annyira nem ügyetlen a gyerek, csak itt a posztjával van a baj, egyrészt csomószor pakolják jobbra-balra hátra-előre így elég nehéz jól teljesíteni. de én személy szerint nem tartom Barca középpályára valónak mert túl darabos a mozgása, úgy fordul mint egy nyerges kamion a testi adottságai miatt, azokon a posztokon ahol a középpályán játszik nem ilyen stílusú játékos illik a játékunkba, hanem pont hogy Ini, Cou, Robi meg a többi hozzájuk hasonló játékosok, akik egy-egy jó lefordulással, meg gyors jól szlalomozó megoldással át tud törni az ellenfél védekezésén, Gomezbe ez a testalkata miatt nincs meg. őt szerintem Busi helyére kéne betanítani, mert arra a posztra idővel nagyon jó lehetne mert a szűrő posztra pont passzolna a testalkata, de ahhoz még nagyon sokat kéne szerelésekbe meg passzsávok lezárásában fejlődnie mert ebbe még nagyon de nagyon messze van Busitól. én se feltétlenül adnám el, de ebben a pozícióban erőltetném a játékát és fejleszteném a gyereket, mert nálunk más poszton nem nagyon tudná szerintem megütni azt a szintet amit itt elvárnának tőle.
mvik
Válasz küldése