Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.03. 21:56:49

S.Agüero írta:
Ezek közül Thiago az egyetlen, aki megütötte azt a szintet ami egy top 5ös csapathoz kell, de neki akkor nem volt itt helye a kezdőben, annál meg jobb volt hogy éveken át a padon üljön.A többiek mind megkapták a sanszot, és mindenkinek egyértelmű volt a sorsa.
Sergi Roberto nem?
Bármelyikük jó lenne/lesz majd egy kiegészítő szerepre, cserének, és arra már nem kellene költeni. Nem mondtam, hogy kezdők lennének nálunk.
De, de őt itt van és maradni is fog ezért nem említettem meg.
A felsorolt nevek közül Grimaldo lehetett volna Digne helyett, Munir-Paco nagyjából egál, a többieket nem hiányolom, vagy alig kaptak volna perceket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.03. 21:45:15

Ezek közül Thiago az egyetlen, aki megütötte azt a szintet ami egy top 5ös csapathoz kell, de neki akkor nem volt itt helye a kezdőben, annál meg jobb volt hogy éveken át a padon üljön.A többiek mind megkapták a sanszot, és mindenkinek egyértelmű volt a sorsa.
Sergi Roberto nem?
Bármelyikük jó lenne/lesz majd egy kiegészítő szerepre, cserének, és arra már nem kellene költeni. Nem mondtam, hogy kezdők lennének nálunk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.03. 21:34:47

De ettől még a tény tény marad, nálunk játszik jelenleg a legtöbb saját nevelés, és más elit csapatoknál is maximum 1-2 kezdőjátékost tudnak felmutatni saját bázisból.

Miért nem mindegy, hogy kikkel nyerünk? Az a lényeg hogy év végén hozzuk a kupákat. Persze, szép lenne 11 saját nevelésű 17 éves babaarcú katalán kölyökkel, de ez nem reális. Volt egy meseszerű időszak a klubnál, de ennek lassan vége.

Azt meg nem tudhatjuk hogy vannak-e problémák a Masián. De nekem van egy olyan sejtésem, hogy továbbra is világszínvonalú edzők dolgoznak a gyerekekkel.
Montoya, Bartra, Grimaldo, Cucurella, Sergi Roberto, Alená, Samper, Thiago, Munir
Ezek közül Thiago az egyetlen, aki megütötte azt a szintet ami egy top 5ös csapathoz kell, de neki akkor nem volt itt helye a kezdőben, annál meg jobb volt hogy éveken át a padon üljön.A többiek mind megkapták a sanszot, és mindenkinek egyértelmű volt a sorsa.

Mondom ezt úgy, hogy én nagy Tello vagy Krkic rajongó voltam, de ez nem szimpátia, hanem teljesítmény kérdés.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.03. 20:58:50

Na, elmondták a neveket, akik ha nem is kezdőként, de csereként beválhattak volna/beválhatnak.

Montoya, Bartra, Grimaldo, Cucurella, Sergi Roberto, Alená, Samper, Thiago, Munir
Tromort77

2018.02.03. 20:22:38

davi10 írta:...
Hogy termelnénk ki az első csapatnak játékosokat amikor így is tömve van a csapat? Ott van Grimaldo esete, valószínűleg idővel akár be is vállhatott volna, de van egy csúcs korban lévő Albank a helyén. Akkor Alba-t padoztatjuk, mert xy fiatalabb és lehet, hogy eléri a szintjét? Ott van Thiago példája is. Jó volt, tehetséges, de a Xavi-Ini duó mellett esélye nem volt.

Vagy vegyük Montoya-t, a Valenciában egyértelmű kezdő, valószínűleg jó lehetett volna csereként, de ha itt marad nem tud annyit fejlődni. De ugyan ez elmondható Fontás-ra is.

Amíg nem fut ki az aranygeneráció addig egyszerűen nincs hely, még az olyan tehetségeknek se mint Thiago. Így nem csoda, hogy nem is erőltetjük őket. De azért így is évente 2-3 játékos a felnőttek közelében van és kap esélyt.

Aki meg über tehetség az meg jó eséllyel le lép, mert látja, hogy nincs előre hely. De ez egy természetes reakció.

De nem a csapat van az utánpótlásért, hanem az utánpótlás van a csapatért.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.03. 20:18:21

S.Agüero írta: Ugyanúgy jönnek ki a jó játékosok az utánpótlásból, csak nem élünk velünk.
Tényleg nem akarok kukacoskodni, belátom, ha tévedek, de neveket szeretnék :D
Nero. írta:Annyiból megvédeném a La Masiat hogy egy top csapatnak, kezdőszintű játékost találni saját bázisból az a fehér holló esete. Real, Bayern, Juve, City és a PSG is veszi a játékosainak 95%át.

Jelenleg is játszik SR, Pique. Alba (?), Busquets, Iniesta, Messi. Még mindig nincs hiány a saját nevelésekben, sőt szerintem az élcsapatok közül még mindig nálunk van a legtobb. Ez majd idővel lehet változik, de ez a realitás.
A topcsapatok egyike se veri annyira a mellét az utánpótlásnevelésére, mint mi.

A fenti névsorból meg egyedül Robit tudnám elfogadni, mint az elmúlt 10 év termését.
És hogy ennyi nevelés van. Ez nem LEHET, hogy idővel változni fog, hanem már most változik.
TripleH írta:Sztem jó scoutjai azoknak vannak igazán, akik igenis ebből tartják fent a klubbot úgymond, ott van példának a Dortmund és a Spurs náluk tényleg felmutatható, hogy neve nincs embereket vittek oda és sokszoros haszonnal adtak túl rajtuk, a La Masia pedig történelmének legsikeresebb regnálása volt a Messi féle generáció, ilyen kb 100 évente egyszer van, legyünk szerencsések, hogy megéltük.
Valami ilyesmire gondoltam én is. Erős túlzás azt mondani, hogy a miénk a legjobb hálózat.
És igen, áldom én is az eget ezért a generációért, de egy ilyen világverő csapat egyszerre beérését szerintem nem lehet csak arra fogni, hogy szerencsés volt a generáció.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.03. 20:07:05

Nero. írta:Annyiból megvédeném a La Masiat hogy egy top csapatnak, kezdőszintű játékost találni saját bázisból az a fehér holló esete. Real, Bayern, Juve, City és a PSG is veszi a játékosainak 95%át.

Jelenleg is játszik SR, Pique. Alba (?), Busquets, Iniesta, Messi. Még mindig nincs hiány a saját nevelésekben, sőt szerintem az élcsapatok közül még mindig nálunk van a legtobb. Ez majd idővel lehet változik, de ez a realitás.
Pique és Alba szerintem nem számít klasszikus saját nevelésnek, mert ugye elmentek majd visszajöttek. A Busquets, Iniesta, Messi pack, pedig már legalább 10 éve itt van. Egyedül Roberto vált be neki se volt egyszerű dolga, sőt marha nagy szerencse kellett hozzá, hogy nem volt jobb hátvéd.
Egyébként azt meg kell jegyezni, hogy próbálkoznak az edzők rendesen, Denis, Deolefeu, Munír, Sandro, Rafinha, és mégse jön össze.
Ez pedig nem lehet véletlen, egyértelmű, hogy gondok vannak az utánpótlás neveléssel. Ugyanis a célok a nagycsapatnál korábban is ugyanazok voltak, bajnokság és BL győzelem.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.03. 20:05:29

Ráadásul már az is nagy szó, ahogy Nero is írja, a nagyokon kivül is rengeteg csapatban Masia nevelések játszanak.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.03. 19:58:00

Annyiból megvédeném a La Masiat hogy egy top csapatnak, kezdőszintű játékost találni saját bázisból az a fehér holló esete. Real, Bayern, Juve, City és a PSG is veszi a játékosainak 95%át.

Jelenleg is játszik SR, Pique. Alba (?), Busquets, Iniesta, Messi. Még mindig nincs hiány a saját nevelésekben, sőt szerintem az élcsapatok közül még mindig nálunk van a legtobb. Ez majd idővel lehet változik, de ez a realitás.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.02.03. 19:55:21

Sztem jó scoutjai azoknak vannak igazán, akik igenis ebből tartják fent a klubbot úgymond, ott van példának a Dortmund és a Spurs náluk tényleg felmutatható, hogy neve nincs embereket vittek oda és sokszoros haszonnal adtak túl rajtuk, a La Masia pedig történelmének legsikeresebb regnálása volt a Messi féle generáció, ilyen kb 100 évente egyszer van, legyünk szerencsések, hogy megéltük.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.03. 19:54:39

Messze nincs akkora presztizse már a La Masianak, csak mi altatjuk magunkat ezzel. Mélypont-közelben van az utánpótlásunk, a B-csapatunk is csak egy összevásárolt káosz, amely ugyan nagynehezen visszajutott a másodosztályba, eddig a kiesőhelyen tanyázott.
Ugyanúgy jönnek ki a jó játékosok az utánpótlásból, csak nem élünk velünk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.03. 19:48:54

kristop írta: .
Teljesen más a kettő.

Egyáltalán nem nagy kunszt meglátni a potenciált egy srácban aki kész sztár 18 éves korára és egész Brazília rajong érte és tele van vele az internet, akkoriban a csapból is ő folyt. Ez nem felfedezés.
Tromort77 írta:
.
Megismétlen a kérdést, mert nem kaptam rá választ: Kit tudnak felmutatni az elmúlt 10 évből?
Messze nincs akkora presztizse már a La Masianak, csak mi altatjuk magunkat ezzel. Mélypont-közelben van az utánpótlásunk, a B-csapatunk is csak egy összevásárolt káosz, amely ugyan nagynehezen visszajutott a másodosztályba, eddig a kiesőhelyen tanyázott.
Szurkolok, hogy Alena, Arnaiz, Cucu stb. beváljanak de egyelőre semmivel nincsenek előrébb, mint anno a Bojan, dos Santos, Cuenca stb. nevek, sőt...

Neymar meg nagyon jól döntött, mert egy Premier League-be bedarálták volna egy év alatt. Én hittem a srácban és örültem az érkezésének, aztán más kérdés, hogy mi lett a sztori vége.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Tromort77

2018.02.03. 19:35:26

davi10 írta:...
La Masia? Oda sem növesztik a gyerekeket, hanem fiatalkorban igazolják oda a többségüket.

Neymar-ról én nem gondoltam volna, hogy ennyire feküdni fog neki az európai foci.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.02.03. 19:20:17

davi10 írta:Én Dél-Amerikai tehetségekből csak befürdésre emlékszem. Kivéve Neymar, de Ő akkora sztár volt már 18 évesen, hogy azt bárki "felfedezte" volna.
ez olyan, mint a "pepnek konnyu dolga volt, nagyanyam is triplazott volna azzal a csapattal"

en azert pontosan emlekszem, hogy kabe a barca szurkolot fele, masoknak pedig a nagyresze youtube bohocnak tartotta, aki a kemeny vedok es eros vedelmek mellett europaban nem fog tudni sokmindent csinalni. aztan hopp, par ev es teljesitmenyben mar messit ostromolja.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.03. 18:59:26

Tromort77 írta:
Voltak befürdések Dél-amerikai ifikkel az elmúlt években a klub részéről, de a klubnak van az egyik legjobb Scout rendszere a világon, illetve Arthur egy olyan típusú játékos aki nekünk aranyat érhet, de egy Mou féle csapatba nem nagyon passzolna például.

Így meg különösen jó, hogy kölcsönben tud majd fejlődni és nem fogja elvenni a helyet az ifik elől. Aztán majd kiderül, hogy mennyire lesz képes fejlődni. De ez nem pénz egy ekkora tehetségért.
Nem kötözködésből, de honnan veszed, hogy nálunk lenne az egyik legjobb ilyen hálózat? Kit tudnak ezek a megfigyelők felmutatni az elmúlt 10 évből? Ugye említetted Umtitit, de rajta kívül senki nem ugrik be.

Én Dél-Amerikai tehetségekből csak befürdésre emlékszem. Kivéve Neymar, de Ő akkora sztár volt már 18 évesen, hogy azt bárki "felfedezte" volna.

A kölcsön szerintem nem gond, ha tényleg 1 év Gremio aztán 1 év valami Európai középcsapatba menne a srác.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.02.03. 16:29:14

Én mondjuk csak YT videókat láttam róla, azok alapján egy Xavi-Verratti keveréknek tűnik (számomra), akinek ha töretlen marad a fejlődése, meghatározó KP lehet addigra, mikor már Ini kimegy, Denis és társai pedig még véletlen sem szabad, hogy konkurencia legyen neki, azoktól addigra el kell búcsúzni. Nem mellesleg mire ő tényleg rivalda fénybe kerülhet (szigorúan akkor ha kijön a benne rejlő potenciál), addigra Paula és Rakitic is túl lesznek a zeniten.
Tromort77

2018.02.03. 15:35:09

visca el barca írta: 1. nem kell a padon rohasztani, hanem nem kell megvenni. van bőven játékosunk középre, semmi szükség rá. van 3-4 posztra ini, cou, dembelé, vidal, AG, busi, rakéta, paula, DS, SR bőven elég mennyiség és minőség

2. rafinha meg a sikeres kerettagság hagyjuk már, egy gyenge közepes szintet hozott, semmi többet.
Iniesta 2 év múlva már lehet, hogy itt sem lesz. Vidal-Dembelé nem középpályás. AG és Paulinho más típusú. DS sem valószínű, hogy itt lesz két év múlva.

Gyenge közepes szintet? Igen, azért szerepelt 36 meccsen abban a szezonban... :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.03. 14:59:19

Tromort77 írta: Mert sokkal jobb hagyni valakit rohadni a padon, nem?

De ha példát akarsz akkor ott van Rafinha. Celta Vigo-ban vezér lett LE alatt, aki aztán sikeres kerettagja lett az akkori csapatnak. A probléma ott kezdődött, hogy utána lesérült. De az a kölcsön teljes mértékben működött.

Ne keverjük ezt össze azokkal a kölcsönökkel akiket csak azért adtunk kölcsön mert a kutyának nem kellettek.
1. nem kell a padon rohasztani, hanem nem kell megvenni. van bőven játékosunk középre, semmi szükség rá. van 3-4 posztra ini, cou, dembelé, vidal, AG, busi, rakéta, paula, DS, SR bőven elég mennyiség és minőség

2. rafinha meg a sikeres kerettagság hagyjuk már, egy gyenge közepes szintet hozott, semmi többet.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2018.02.03. 14:55:15

visca el barca írta:
úgy mint....vagy pl. .... jah hogy ilyen játékosunk nem volt az elmúlt 20 évben. :D
Mert sokkal jobb hagyni valakit rohadni a padon, nem?

De ha példát akarsz akkor ott van Rafinha. Celta Vigo-ban vezér lett LE alatt, aki aztán sikeres kerettagja lett az akkori csapatnak. A probléma ott kezdődött, hogy utána lesérült. De az a kölcsön teljes mértékben működött.

Ne keverjük ezt össze azokkal a kölcsönökkel akiket csak azért adtunk kölcsön mert a kutyának nem kellettek.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.03. 14:53:27

A Chelsea, RM, PSG, Monaco, Inter és a City is érdeklődött már iránta elméletileg - brazil források szerint, a Monaco konkrét ajánlatot is tett érte -, de ő inkább hozzánk jönne. YouTube videók alapján meg szerintem pont bíztató, de kinek mi a fontos persze.

Ez a kölcsön 2 évre opció viszont amit ma feldobott a Mundo szerintem katasztrófa. Remélem az csak kamu, ha jön akkor jöjjön ténylegesen, max a Grémionál maradjon még télig, de máshova ne kerüljön el szerintem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.03. 14:48:19

Tromort77 írta:kölcsönben tud majd fejlődni
úgy mint....vagy pl. .... jah hogy ilyen játékosunk nem volt az elmúlt 20 évben. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2018.02.03. 14:05:57

davi10 írta:
Nekem az is kicsit gyanús, hogy nincs akkora versenyfutás érte
Umtitinek se volt sok kérője, mégis be vállt. Vagy éppen Paulinho-nak sem de tényleg csak a közel múltat említve. Mert lehetne még példákat találni.

Voltak befürdések Dél-amerikai ifikkel az elmúlt években a klub részéről, de a klubnak van az egyik legjobb Scout rendszere a világon, illetve Arthur egy olyan típusú játékos aki nekünk aranyat érhet, de egy Mou féle csapatba nem nagyon passzolna például.

Így meg különösen jó, hogy kölcsönben tud majd fejlődni és nem fogja elvenni a helyet az ifik elől. Aztán majd kiderül, hogy mennyire lesz képes fejlődni. De ez nem pénz egy ekkora tehetségért.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.03. 12:08:45

Chino írta:
De hogy ne legyen teljesen off, én nem értem, hogy ez az Arthur gyerek miért kell ennyire. Nem sokat láttam belőle, de nem volt túl meggyőző. Rafinha ilyen idősen már előrébb tartott. Most megvesszük baromi áron, olyan helyre, ahol már így is telítve vagyunk, ez pláne nem jó jel mondjuk Alena számára.
Ugyanígy vagyok vele. Én is csak youtubon nézegettem, de semmi különlegeset nem láttam benne.

Nekem az is kicsit gyanús, hogy nincs akkora versenyfutás érte, csak arról hallani, hogy mi akarjuk leigazolni. Nem úgy, mint a szokásos csodagyerekeknél, amikor a fél Európai foci körbenyalja a gyereket, hogy őket válassza.

Persze lehet, hogy csak én nem hallok ilyenekről (ez esetben tényleg érdekelne, hogy kik érdeklődnek/érdeklődtek iránta), vagy a mezes fotó miatt tettek le róla a többiek.

Mina meg oké, hogy egy percet nem játszott még, de még mindig nem értem, hogy miért "költöttünk rá" egy nemEU-s helyet.

Persze szurkolok, hogy mindkettő beváljon, de nekem gyanúsak az ilyen Dél-Amerikai gyerekek akiket csak mi üldözünk és teljesen rápörög az egész stáb.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.03. 11:43:57

Samper írta: Ezzel szemben Gerard haragudni látszik a Valverde által becsült Cucurellára és O. Busquetsre, úgyhogy jobbára a B-ből is kihagyja őket. Ráadásul ott a sok új téli igazolás, akik szintén dörömbölhetnek az A kapuján, úgyhogy a Valverde-pártoltak ismét távolabb kerültek a nagycsapattól. Valverde ugyan szorgalmasan hív föl B-s játékosokat az A edzéseire, de ez egyre inkább a LE féle alibi-forgószínpad képét mutatja. .
Ilyeneket amúgy honnan szedsz? Cucu és Busquets is sárga lapok miatt nem játszhattak, plusz ha jól tudom utóbbinak combizomhúzódása van, az eddigi meccseken játszott. Az utóbbi hónapokban talán 1-2 meccsen jegelte őket Gerard.

Mondjuk Alena le tudná hozni azt, amit Gomes, de akkor ott van a játékperc-faktor. A kp-ról gyakorlatilag senki nem távozott, Arda és Rafinha nem voltak tényezők, ráadásnak jött Coutinho.

De hogy ne legyen teljesen off, én nem értem, hogy ez az Arthur gyerek miért kell ennyire. Nem sokat láttam belőle, de nem volt túl meggyőző. Rafinha ilyen idősen már előrébb tartott. Most megvesszük baromi áron, olyan helyre, ahol már így is telítve vagyunk, ez pláne nem jó jel mondjuk Alena számára.
Forca Barca!!!!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.03. 11:12:34

A Mundo szerint nagyon közel a megegyezés, és ma vagy holnap lehet a bejelentés. Az egyesség szerint két évet kölcsönben töltene Arthur. Egyet a Gremióban, egy másikat meg egy európai csapatban, és 2020 januárjában csatlakozna. Tisztában van ő is, hogy jelenleg nincs EU-s hely, és a jelek szerint nem okozna neki gondot várni.

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... edido.html
Válasz küldése