Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.05. 08:45:11

Szerintem a madridiak fognak győzni.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2018.04.05. 07:51:39

Vasárnap Real-Atletio :)
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2018.04.05. 07:51:02

Vasárnap Real-Atletio :)
Messi87
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.11.29. 17:50:48

2018.03.19. 16:47:04

Köszi a választ!
Bár én azt olvastam,hogy 45 euró és 190 euró között vannak a jegyek! De árusításról nincs infóm!
zeli39 írta:
Messi87 írta:Sziasztok!
Mikortól lehet a hivatalos oldalon a Spanyol Kupadöntőre jegyet vásárolni?
Köszönöm válaszotokat és segítségeteket előre is!
.

Szerintem nem lehet online oldalon az FC Barcelona oldalán jegyet venni esetleg a helyszíni pénztárnál Barcelonában egy barátom ma jött haza azt mondta volt jegy a kupa döntőre 295 euró a stadionnak a pénztárba
Messi87
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.11.29. 17:50:48

2018.03.19. 12:58:20

Sziasztok!
Mikortól lehet a hivatalos oldalon a Spanyol Kupadöntőre jegyet vásárolni?
Köszönöm válaszotokat és segítségeteket előre is!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.09. 20:47:40

Barca_10 írta:Melyik pályán lesz a donto? Jegyek mikortól elérhetőek?
A hírek szerint hétfőn ülnek össze a felek megvitatni.

A tervek szerint a Wandában lenne, de másnap Atleti bajnoki meccs lesz, és szerintük túl nagy rendfenntartói kihívás lenne 4 különböző csapat szurkolóit intézni szűk 1 napon belül.

A Sevilla azt szeretné hogy a stadionjukban legyen, amire értelem szerűen a Barca nem hajlik.
A Barca szokásosan a második legnagyobb stadiont, a Bernabeut szeretné megcélozni, szóval Perez már készülhet hogy hívja Bruce Springsteen-t hogy újítsa fel a WC-ket :lol:

Plusz ahogy szó volt róla, ha esetleg bejut a Barca a BL elődöntőbe(úgy legyen [-o< ), akkor az elnökség megpróbálja eltolni a döntő dátumát.(az amúgy mekkora troll lenne ha Perez elintézné a döntőre a stadion lefoglalását, de átrakanák az időpontot :D )
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.09. 20:32:10

Barca_10 írta:Melyik pályán lesz a donto? Jegyek mikortól elérhetőek?
elvileg az atletinél lenne, de nekik másnap hazai bajnoki és nem akarnak két nap két meccset.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2018.02.09. 20:26:51

Melyik pályán lesz a donto? Jegyek mikortól elérhetőek?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2018.02.09. 20:05:18

Kluivert55 írta:Van már időpontja a kupadöntőnek?
Április 21.
Kép
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2018.02.09. 19:45:48

Van már időpontja a kupadöntőnek?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.09. 13:09:54

S.Agüero írta:
ha már statisztika: légyszíves írd meg hol találhatók ilyesmik meccsek után? pl. a játékosok osztályozása?
https://www.whoscored.com/Matches/12671 ... -Barcelona" target="_blank

A whoscored általában tényleg jól tükrözi a teljesítményt, de azért a teljes képhez hozzátartoznak a pályán látottak is.
Azért a passer rating nem rossz. :D Jó látni, hogy az objektív mutatókban is kiemelkedik Rakitic, habár a gólja sokat nyom a latba, pedig azt leszámítva is a mezőny egyik legjobbja volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.09. 12:25:39

ha már statisztika: légyszíves írd meg hol találhatók ilyesmik meccsek után? pl. a játékosok osztályozása?
https://www.whoscored.com/Matches/12671 ... -Barcelona" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.09. 12:21:00

MessiNeymarSuarez írta:Nem is értem hogy miért kellett így előrehozni
mindig szokták tologatni, igazítani az esetleges BL meccsekhez a döntő időpontját, szóval annyira ne aggódjál, biztos h találnak egy mindenki számára jó időpontot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.09. 12:05:02

BarcafanTomee írta:Kicsit utána néztem, hogy milyen meccsek között jön majd az április 21.-i kupa-döntő.

Szombatra esik a finálé, szóval a 34. fordulós Villareal elleni hazai bajnoki meccsünk halasztásra kerül. Adott esetben ez mentheti meg a Madridot a sorfaltól. A döntő hetén lesz hétközi bajnoki forduló is, amikor a mumus Celtához látogatunk a Balaidosba. A döntő után pedig rögtön kedd-szerdára vannak kiírva a BL-elődöntők első meccsei. Persze, odáig el is kéne jutni még.

A helyszín még nincs megadva, pedig én úgy emlékeztem, hogy a szezon elején már bejelentették, hogy a Wandában lesz. Szerintem tökéletes lenne, vatta új gyönyörű stadion. A tegnap történtek után nagyon remélem, hogy nem a Mestallába teszik.

szerk:

Közben olvasom a Sporton, hogy ha eljutnánk a BL elődöntőig, akkor kérvényezné a Klub a döntő dátumának megváltoztatását.
Nem is értem hogy miért kellett így előrehozni, főleg hogy köztudott hogy 1-2 csapat érdekelt a BL-ben is.


37. forduló:május 13
38. forduló május 20,
BL döntő május 26

Simán betehették volna az utolsó 2 forduló közé, főleg hogy ha addigra eldől a bajnokság.
Bl elődöntők pedig április 24-25 és május 1-2, szóval az is véget érne akkorra.


De természetesen kívánom, hogy ennyi bajunk legyen tavasszal, hogy azon mérgelődjünk hogy a BL elődöntőben vagyunk és zsúfolt a naptár :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.09. 12:01:06

elég lájtos meccs volt a tegnapi, de amolyan a cél szentesíti az eszközt felfogással toltuk... az első fi. (szokásosan) gyenge volt, a másodikban meg gyorsan lőttünk egyet, azzal kb el is dőlt minden. sevillát ütni kell a döntőben, én akarom zsinórban a 4. spanyol kupát :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.09. 11:36:10

Kicsit utána néztem, hogy milyen meccsek között jön majd az április 21.-i kupa-döntő.

Szombatra esik a finálé, szóval a 34. fordulós Villareal elleni hazai bajnoki meccsünk halasztásra kerül. Adott esetben ez mentheti meg a Madridot a sorfaltól. A döntő hetén lesz hétközi bajnoki forduló is, amikor a mumus Celtához látogatunk a Balaidosba. A döntő után pedig rögtön kedd-szerdára vannak kiírva a BL-elődöntők első meccsei. Persze, odáig el is kéne jutni még.

A helyszín még nincs megadva, pedig én úgy emlékeztem, hogy a szezon elején már bejelentették, hogy a Wandában lesz. Szerintem tökéletes lenne, vatta új gyönyörű stadion. A tegnap történtek után nagyon remélem, hogy nem a Mestallába teszik.

szerk:

Közben olvasom a Sporton, hogy ha eljutnánk a BL elődöntőig, akkor kérvényezné a Klub a döntő dátumának megváltoztatását.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2018.02.09. 11:25:06

Yokozuna írta:... a kapus sem tűnt tartaléknak... Harmat gyenge a cseresorunk...
Engedd meg hogy ellentmondjak neked, habár egy kicsit te is ellentmondtál magadnak.
Ebben a rendszerben Dembélé vagy Coutinho vagy Iniesta csere, aztán Cillessen, Paulinho, Semedo vagy Vermaelen is nagyon jó játékos (tehát van minimum 5 nagyon jó cserejátékos. Digne, Mina, Paco vagy akár Denis Suárez is képes lehet jó teljesítményre, ahogy a két B-s is, EV még Vidalban is lát valamit, amit nekem nem sikerül észrevenni.
Szerintem ha rendeznének egy "cseresor-világbajnokságot" jó eséllyel megnyernénk.
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.02.09. 09:16:03

Első félidős Valencia gól esetén lehetett volna izgalmasabb, de jó hogy nem lett. Ezzel a két szélső hátvéddel stabil a védelem, és a kapus sem tűnt tartaléknak. Mina nyugodt csávó, uralni fogja a légteret.
Nem tudom Gomessel mit akart EV, de néhány megmozdulása után Messi már nem volt hajlandó passzolni neki, inkább jobbra se nézett. Harmat gyenge a cseresorunk, talán ez jelenleg az egyetlen probléma.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.02.09. 08:49:29

S.Agüero írta:
,

Miért, Rakitic nem lassú?

Második félidőben tényleg jól nyomta a horvát, fekszik neki ez a játék.

Csak úgy viccből megnéztem, hogy miért hozott óriásit Busi mellett, mert úgy írtad, mintha az ő hibáit javítaná ki: 0 szerelés (4), 3 labdaszerzés (3), zárójelben Busi statja.
én a benyomásaimra támaszkodom. nekem az tűnik fel gyakran, hogy Busquets a gyors és kombinált támadásoknál, ha nem tud (tudott) pozíciót fogni, rendre az események után fut. az hogy tegnap Rakitic nem szerelt? erre bizton jöhet a klasszikus:" aki írta más meccset nézett"!
egyébként ez a megállapítás azért és arra vonatkozik amit írtam(szerintem!) az előre játéka és amit tőle vár a csapat az teljesen rendben volt.
ha már statisztika: légyszíves írd meg hol találhatók ilyesmik meccsek után? pl. a játékosok osztályozása?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.02.09. 08:24:42

S.Agüero írta:
különösen azért mert a védekezésben is óriásit hozott a jól láthatóan lassú Busquets mellett
Miért, Rakitic nem lassú?

Második félidőben tényleg jól nyomta a horvát, fekszik neki ez a játék.

Csak úgy viccből megnéztem, hogy miért hozott óriásit Busi mellett, mert úgy írtad, mintha az ő hibáit javítaná ki: 0 szerelés (4), 3 labdaszerzés (3), zárójelben Busi statja.
A 0 szerelés egy baromság. Aki látta a meccset az tudja, hogy nem igaz. Ettől Függetlenül amikor Busi hozza a szintjét, akkor ő is jobb. Tegnap meg kiválóan játszott a horvát és Busi is tanár volt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.09. 08:20:10

Ez is a csapat es Pique hibája, inzultáltuk őket azzal hogy tovabbjutottunk. :D :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.02.09. 07:34:19

Tromort77 írta:Valencia fans threw rocks at the Barcelona bus, no players are injured

The Barça bus has been broken into with several windows smashed by Valencia fans.

There are no injuries; The bus crew is OK. The police have arrived for questioning.

Valencia fans are currently insulting Barça, Catalunya, Piqué, and are racially abusing Umtiti.

The police are surrounding the Barça bus and will accompany them to their destination.

The team has arrived at the airport and is now getting ready to take off. The police are heading back to the Mestalla to make sure the situation is controlled.

:roll:
Katalán származékok akarnak katalánokat ölni! Vagy ha nem is, legalább a fejük törjön be, jó lesz.. Azért ez nem gyenge.. Két szakadár tartomány van Spanyolországban, mint tudjuk, Ba.szkföld és Katalónia. A ba.szkok viszont olyannyira rühellik a Barcelonát, hogy mindenféle taposás, rúgás, a jó k. anyátokkal teli rigmusok, minden van a meccseinken velük - összefogás, közeledés helyett. Eközben Madrid, amire az energiát kéne fordítani, röhög a markába, ahogy a veszett, lator kutyák marják egymást (Bilbao-Valencia-Espanyol tengely). Tegnap tehát ismét bebizonyosodott, hogy Ibériát kivétel nélkül retardált gyökerek lakják, ezekhez a sorokhoz nem tudok mit mást írni. Mondják a magyarokra, hogy ember embernek farkasa, de a spanyol helyzet ennél sokkal siralmasabb, kiábrándítóan ostoba, tróger birkapásztor népség az ibériai, süllyednek szépen a brazil/argentín szintre.

És amivel kezdenem kellett volna, gratulálok a csapatnak, jól szervezetz, higgadt játékot vártam, hozták is, soha ne legyen rosszabb idegenbeli visszavágónk, ami a döntőért megy. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Tromort77

2018.02.09. 01:52:44

Valencia fans threw rocks at the Barcelona bus, no players are injured

The Barça bus has been broken into with several windows smashed by Valencia fans.

There are no injuries; The bus crew is OK. The police have arrived for questioning.

Valencia fans are currently insulting Barça, Catalunya, Piqué, and are racially abusing Umtiti.

The police are surrounding the Barça bus and will accompany them to their destination.

The team has arrived at the airport and is now getting ready to take off. The police are heading back to the Mestalla to make sure the situation is controlled.

:roll:
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2188
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.09. 01:24:36

Sinya22 írta:Jól tudom,hogy a Tico-nál lesz a döntő?
Ahol néztem, arról beszélt a kommentátor, hogy nem szeretné a tico, mert egy nap eltéréssel játszanak otthon a betis (?) ellen, és rendőrségi megfontolásból nem szeretnének odaereszteni még két szurkolótábort, úgyhogy lehet a mestallában lesz.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.09. 00:10:52

a jól láthatóan lassú Busquets mellett,
Bennem pont a mai meccs után fogalmazódott meg, hogy valószínűleg minden idők egyik legintelligensebb játékosa. Pedig én nem vagyok elfogult egy játékossal sem, engem nem érdekel hogy Gipsz Jakab vagy Torghelle játszik, csak jó teljesítményt akarok, de ma kifejezetten figyeltem a palit, és nem tudom elmondani hogy mennyire érti a játékot, és a képességei is megvannak.

Látjuk már lassan 10 éve, nem ez volt a legjobb meccse nyilván, de akkor is nem lehet nem észrevenni azt amit csinál.

Ez a 4-4-2 jó lesz, de Dembelének oda kell tennie magát védekezésben. Vagy a komolyabb meccseken kezdjen ott valamelyik KP, aztán csereként bejöhet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése
cron