Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.14. 23:06:39

S.Agüero írta:Azért az utóbbi időben a Realnak sem kellett panaszkodnia a szerencsére és a bírókra a BL-ben...

Innen továbbmennek, túl gyenge a PSG fejben ezekhez a nagy meccsekhez.
Egy kettő null simán eléglehet a PSG-nek, csak okosan kellett volna játszaniuk és itt van.
25 gólt rúgnak ősszel, aztán egy ilyen meccs amire készülnek 2 hónapot, simán kiejtik magukat.

Mondjuk nem kár értük, csak kár, hogy a Real marad :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.14. 23:04:17

Azért az utóbbi időben a Realnak sem kellett panaszkodnia a szerencsére és a bírókra a BL-ben...

Innen továbbmennek, túl gyenge a PSG fejben ezekhez a nagy meccsekhez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.14. 23:00:38

mess2009 írta: a Neymart lehúzóknak mondom: ha megindult dőltek a fehérek mint a kugliban a bábuk.... :D
igen, csak mint nálunk is az esetek többségében, most is mikor odajutott hogy jól kéne dönteni, vagy egyáltalán dönteni kéne, nem ment semmire, vagy nem rúgott kapura, vagy továbbcselezett. rendre rossz döntést hozott a 16osnál.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2018.02.14. 22:57:45

Engem az lepett meg, hogy Kroos és Modric is milyen könnyen dobta fel magát. Én őket ennél valahogy korrektebbnek láttam, aztán ma megmutatták, mit tanultak a nagy színésztársaktól.

Marcelo továbbra is tanári, fantasztikus az a játékos. A PSG meg hisztis gyerekek fociját mutatta, nehéz bárkit is pozitívan kiemelni, egyedül talán Areola volt jó. Neymar fölöslegesen szlalomozgat, Cavani láthatatlan, Mbappe még kölyök, ezt a Lo Celso gyereket sem igazán értettem, nagy a füstje..
més que un club
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.02.14. 22:56:57

bosszantó ez a mákos-bírós győzelem, de a focit gólra játsszák ez tény , fogadjuk el.
szerintem Emery rosszul meccselt, sem a csere, sem az az ábránd, hogy az 1-1 jó lesz nem jött be.
a Neymart lehúzóknak mondom: ha megindult dőltek a fehérek mint a kugliban a bábuk.... :D
egyébiránt bejött amit a meccs előtt írtam, ezúttal a Neymar-Cavani-Mbappé hármas könnyűnek bizonyult.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 22:55:10

Neymar jó hetet zárt, elutasították a perét a Barca ellen, most meg megtapasztalhatta hogy milyen egy lúzer 0 mentalitású összevásárolt szedett-vedett csapatba ment el egy Barcából :lol:

Ha itt maradt volna, legalább +1 hétig reménykedhetett volna a továbbjutásban :mrgreen:


Liverpool sem semmi, komolyak az angolok, remélem hogy a nagy számok törvénye alapján a maradék közül az egyik angol kakukktojás lesz, és az ne a MU legyen :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.14. 22:54:50

recrea írta: BL triplára gondoltam én is, tudom, h nem triplázhatnak, mivel kiestek a kupából, nem baj, ha figyelsz is, mikor olvasol :mrgreen:

Amúgy válasz ok, elfogadva.

Arra kiváncsi lennék, h a szuperkupa után mit jósoltál nyáron, de h nem a 16 pontot az tuti.
Nyomtam egy Sampert, bocsi.
de úgy meg igen, lehet hogy fognak :mrgreen:

nem láttam a szuperkupákat, csak az eredményeket, így nagy következtetéseket nem vontam le.
bajnokságot illetően nem is emlékszem, hogy jóslatokba bocsájtkoztam volna, a bl-re írtam, hogy nálam az a fontosabb most, és nyerjük meg ha lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.14. 22:51:48

MessiNeymarSuarez írta:Ennél már csak az lesz a szomorúbb ha mi meg kiejtetjük magunkat a Chelsea-vel.

Mi, meg talán a City vagyunk azok akik megállíthatják őket.(Bayern max akkor ha a fafejű Vidal agyat növeszt vagy nem játszik)
Azért már megint milyen gólok voltak, Ronaldo elé üti a labdát, Marcelo azt se tudja mivel találja el.

Az a vicc, hogy ezt a Madridot bárki képes kiütni, és mégis senki se fogja a végén.
PSG párizsban nem fog három nullára nyerni, ha is simán megcsinálhatták volna, hát inkább, hagyták nyerni a Realt. Tiszta gáz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.14. 22:50:32

Szerintem nagyon jó meccsen hoztak össze a csapatok, és sajnos azt kell mondanom, a jobb csapat győzött. A Real megmutatta, hogy idén is számolni kell velük, teljesen mindegy, hogy mit mutatnak a bajnokságban, a BL-re mindig odateszik magukat, főleg olyan meccseken, ahol a közvélemény nagyobb része lesajnálja őket.

Ezzel a 3-1-el maradtak még izgalmak a visszavágóra, de szerintem egy Real Madrid nem adja le ezt a két gólos előnyt, kb. bármelyik másik csapat ellen azt mondanám, hogy simán fordíthat még a PSG. Azért még reménykedek, de ennél lényegesen több kell a PSG-től, ha akarnak még vmit.

A Liverpool meg gurított egy ötöst szép csendben, az angolok eddig komoly erődemostrációt tartanak. Jó, a Basel és a Porto nem világverő csapatok, a Tottenham pedig még nem döntött el semmit, de már most többet mutattak a PL csapatok, mint az előző években összesen.
Reméljük jövő héten a Chelsea lesz a kakukktojás.
Mindentől függetlenül: csak a vak nem látta, hogy mennyire egyoldalú volt a bíráskodás... Ramos kezezett, Casemiro nincs lap sose, Mbappé téves les befújás 1-1-nél... Kicsit sok ez...
Ez viszont igaz, és az baj, hogy sok ilyen tévedés volt a javukra az elmúlt években. Casemiro pl. érthetetlen, mennyi lapot úszott már meg... Ramos kezezése véleményes mondjuk (na nem a kezezés, hanem a 11-es) Nem a játékvezetésen múlott ez ma, de sok kicsit sokra megy alapon bizony kellettek ez a kisebb-nagyobb tévedések az elmúlt évek Real BL meneteléseihez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2018.02.14. 22:55:21-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.14. 22:49:59

csababarca írta:
recrea írta: Akkor se írj baromságot, CR aranylabdát...könnyű beírni, ha nem jön be, kutya sem emlékszik rá, ha bejön, jössz verni a melled, ahogy most is...

Na, a Real nyeri a BL-t, tripláznak...ilyen én is tudok látod.
jó az még korai volt hogy Cé aranylabda okés.
de a többinél nem tudtam mást csinálni, csak idejönni verni a mellem, mert mind bejött.
Tök jó lenne ha egyszer bejönne a realos jóslataim ellenkezője, és sunnyoghatnék, hátha nem emlékeztek rá. adná az ég.

triplázni nem fognak, a bl-t meg simán vihetik.
de majd mi megállítjuk őket.
BL triplára gondoltam én is, tudom, h nem triplázhatnak, mivel kiestek a kupából, nem baj, ha figyelsz is, mikor olvasol :mrgreen:

Amúgy válasz ok, elfogadva.

Arra kiváncsi lennék, h a szuperkupa után mit jósoltál nyáron, de h nem a 16 pontot az tuti.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.14. 22:49:08

Nero. írta:Egy darabig én is azt mondtam hogy ez “malac” de ennnyi minden mar nem lehet az. Van mentális oldala is a sportnak, Zidane, Ronaldo meg úgy az egész Real megoldotta “fejben”
Ezt adom egyébként. Zidane is egy full középszer edző taktikailag, ma se csinált semmi érdemlegeset, de mentálisan megint rendben volt a madrid, úgy kezdtek, mint akik vért ittak. Ettől függetlenül a nagy akarással semmire se mentek volna, ha nincs a mák meg a lúzer PSG.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2018.02.14. 22:48:25

Hát ekkora különbség van a két bajnokság között. A Real sem híres mostanában a 2. félideji erőnlétéről, de a franciák az utolsó 20 percben, már ... igen ott vették a levegőt. [-X [-X
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 22:48:16

Asszem ha kiesnek és így, ahogy, Emery csomagolhat.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 22:47:57

Fecooo írta:Mindentől függetlenül: csak a vak nem látta, hogy mennyire egyoldalú volt a bíráskodás... Ramos kezezett, Casemiro nincs lap sose, Mbappé téves les befújás 1-1-nél... Kicsit sok ez...
Remélem ezek után magukba néznek túloldalt, mert azóta is a tavalyi 6-1 megy sok helyen.

csababarca: Szerintem a 3 egymást követő BL trófea győzelemre gondolt triplázásként
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.02.14. 22:46:36

Mindentől függetlenül: csak a vak nem látta, hogy mennyire egyoldalú volt a bíráskodás... Ramos kezezett, Casemiro nincs lap sose, Mbappé téves les befújás 1-1-nél... Kicsit sok ez...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.14. 22:46:19

recrea írta: Akkor se írj baromságot, CR aranylabdát...könnyű beírni, ha nem jön be, kutya sem emlékszik rá, ha bejön, jössz verni a melled, ahogy most is...

Na, a Real nyeri a BL-t, tripláznak...ilyen én is tudok látod.
jó az még korai volt hogy Cé aranylabda okés.
de a többinél nem tudtam mást csinálni, csak idejönni verni a mellem, mert mind bejött.
Tök jó lenne ha egyszer bejönne a realos jóslataim ellenkezője, és sunnyoghatnék, hátha nem emlékeztek rá. adná az ég.

triplázni nem fognak, a bl-t meg simán vihetik.
de majd mi megállítjuk őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.14. 22:45:14

Nem tudok napirendre térni efelett a PSG felett... Elbohóckodnak egy rakás ígéretes támadást, a msáodikban amúgy pályán se volt a Madrid, de mindegy, x-re állnak idegenben, ez még oké. 80. perc. Ha van egy cseppnyi esze bármelyiknek is edzőstül, mindenestül, ezt már kihozzák x-re, de nem, kitámadnak, hagy jöjjön kontrával a madrid, kb az egyetlen dolog amiben idén valamennyire jók. :lol: Mondjuk enyhítő körülmény, hogy mindenidőklegjobbja zseniális egyéni villanására nem lehettek felkészülve. :D

Na mindegy, annyira éreztem, hogy folytatódik az európai topcsapatok kb 3 éve tartó lúzerkedése a madrid ellen. Ezek kajak nem tudnak kiesni, sehogy sem. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.02.14. 22:44:45

csababarca írta:
recrea írta:
Végülis nem malac volt ma nekik, hanem a tudás :D
de hol a hiba?
ettől még nyertek, és valószínűleg tovább is mennek erről az állásról.

az hogy mákkal, arra meg kutya nem fog emlékezni, 3-1, és jónapot.
Akkor lesz esélye a Párizsnak, ha emery beletudja a két sztárája fejébe verni, hogy nem a Troyes ellen játszanak és nem kell a trükközgetés. Ez nem lesz, szóval semmi esélye a franciáknak. Pedig ezt a gyorsaságot nem kihasználni.
Dani Alves nagyon jó volt, még mindig elképesztő amit csinál és hányszor futott fel tök üresen, csak ugye a fiatal sztárocskák a tökükön forgatták a lasztit 5 real-os előtt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 22:44:36

Ennél már csak az lesz a szomorúbb ha mi meg kiejtetjük magunkat a Chelsea-vel.

Mi, meg talán a City vagyunk azok akik megállíthatják őket.(Bayern max akkor ha a fafejű Vidal agyat növeszt vagy nem játszik)
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.14. 22:43:49

Én sejtettem hogy ez lesz. Bajnokságban 3 meccset nem képesek nyerni egyhuzamban itt majd megnyerik a újra. Amúgy a gólokat nézve és az idei teljesítményt, ha ezekre cr megint aranylabdát kap akkor az annyit is ér.

Neymar remélem boldog.
Csak is Puyol
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.14. 22:43:29

csababarca írta:
recrea írta:
Végülis nem malac volt ma nekik, hanem a tudás :D
de hol a hiba?
ettől még nyertek, és valószínűleg tovább is mennek erről az állásról.

az hogy mákkal, arra meg kutya nem fog emlékezni, 3-1, és jónapot.


De én ezt mondtam már mikor kisorsolták őket, itt meg ment az örömujjongás meg konfetti, hogy végre beárazzák őket.
Pont azok a dolgok köszöntek vissza a meccsen, amik miatt azt írtam anno amit, szerencse faktor, bl rutin, erősebb kp, önző Neymar, Emery taktikai nulla.
Akkor se írj baromságot, CR aranylabdát...könnyű beírni, ha nem jön be, kutya sem emlékszik rá, ha bejön, jössz verni a melled, ahogy most is...

Na, a Real nyeri a BL-t, tripláznak...ilyet én is tudok látod.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.02.14. 22:44:46-kor.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.02.14. 22:43:11

MatsMessi írta:Neymar bun gyenge volt, a szuper Bappe semmit nem mutatott, Emery meg hozott egy jobb hatvedet Cavani helyere okos. Lo Celsot meg 75 percig fennhagyta. 15 os BL meg 16 os EB gyozelmet a foci szegyenenek neveztem, de ha iden is megnyerik az elkeserito
Ha majd állnák nekünk a sorfalat Barcelonában, akkor megmondom őszintén, a végletekig beleszrok a BL-be. :)

péesgé, jaj péesgé, de amatőr... :lol: De legalább neymarnak meg lesz a nyári hiszti, hogy nem elég komoly csapat és mehet Madridba.

Emery, miért kellett ez neked? Sevillában te voltál az isten, meggazdagodtál, szerettek, de el kellett jönni. A csodás sevillai tengerpartot elcserélted a gökér franciákra, azokon belül is a habzsidőzsi buckalakókra, hát edd meg, amit kifőztél. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.02.14. 22:42:45

Elhitették a reallal, hogy istencsászárok. egy lúzer banda megvert egy mégnagyobb lúzer bandát
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.14. 22:42:36

Egy darabig én is azt mondtam hogy ez “malac” de ennnyi minden mar nem lehet az. Van mentális oldala is a sportnak, Zidane, Ronaldo meg úgy az egész Real megoldotta “fejben”

Emery jo edző, de egy gyáva vesztes. Még ma este elzavarnàm hogy ne rontsa tovabb a PSG öltözőjét mert amugy ott is megvannak a nyertesek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2018.02.14. 22:44:15-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2018.02.14. 22:41:50

Az angolok teljesítménye láttán, kezdek tartani a mi meccsünktöl.
Válasz küldése