Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.02.15. 06:28:08

Érdekes olvasmány volt a tegnapi kommentek és ugyanazoktól a meccs utániak.
Ennyit a jobb edző Emeryről. A "csodabappé" és Neymar kicsit várhat még az aranylabdára.
Állt a pálya szélén üveges tekintettel és nem értette mi történik, csak az állát vakarta.
Szétfutották a PSG-t konkrétan. Marcello világklasszis szintet hozott, nagyon sokat köszönhet a Real ennek az embernek.
Roncinak meg az első góljára simán megadnám az aranybogyót 2018-ban.
Ahogy letette a tizenegyes pontra a labdát, már megérte.
Ez a párharc szerintem eldőlt, ráadásul a meccs előtt a partvonalnál.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.15. 01:01:29

optimus írta:
hajnesz írta:Egyszerüen, ahogy irtam is már a sorsolásnál, ennyi van köztük.
Nem tudásban, hanem egyik csapatnál profi munka folyik, a másik meg tele van bohóccal.
Nem lehet 6 olasz/brazil játékossal egy keretben komoly munkát folytatni.
Ennyi a lényeg. Erős ezt a psg-t csapatként emlegetni, mikor a játékosok álmukban ölnék meg egymást, csak hogy közelebb parkolhassanak a stadion bejáratához.

Ha nem találkoznak velünk idén, akkor megint megnyerik.
Adom mindkét részt, főleg a másodikat (bár egy kupasorozatban sok minden megtörténhet), de inkább az a lényeg hogy ahelyett hogy megint a Realon stresszelünk inkább arra kell gondolni, hogy rajtunk is múlik. Ha 4 meg 2 éve az Atleticot, vagy tavaly a Juvét megoldjuk akkor velünk döntőztek volna és tehettünk volna a csillogásuk elllen.

Igen egy ilyen öltözőt alapból nehéz összehozni, pláne egy divatcsapatnál mint a Párizs, pláne egy ilyen halvérű palival mint Emery.
Utóbbi két gólt lőtt, de szerintem játékban kerrékötő, és már a ziccerek értékesítése sem úgy megy neki, mint régen.
Igen, de ő legalább helyzetbe kerül, arról nem beszélve hogy az utolsó 12 BL meccsén hintett 21 gólt, nem más mint garancia a gólra a jelenléte a pályán. Lehet sok mindent mondani a gyerekre, (ha 2szer ennyi gólt lőtt volna akkor is őszintén mondanám hogy Messi a jobb játékos) de valamit nagyon tud. És a nap végén nem a cseleket, keresztlabdákat, kulcspasszokat összesítik az eredményjelzőn, hanem a találatokat.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2018.02.15. 00:22:32

hajnesz írta:Egyszerüen, ahogy irtam is már a sorsolásnál, ennyi van köztük.
Nem tudásban, hanem egyik csapatnál profi munka folyik, a másik meg tele van bohóccal.
Nem lehet 6 olasz/brazil játékossal egy keretben komoly munkát folytatni.
Ennyi a lényeg. Erős ezt a psg-t csapatként emlegetni, mikor a játékosok álmukban ölnék meg egymást, csak hogy közelebb parkolhassanak a stadion bejáratához.

Ha nem találkoznak velünk idén, akkor megint megnyerik.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.15. 00:17:41

Én egy-egy bajnoki meccsük után is mondtam, hogy nem látom rajtuk a csapategységet, szervezettséget. Tavaly pl. ellenünk az odavágón pl. nagyon is szervezett, jó focit tudtak játszani, a visszavágót elcseszték mondjuk akkor is, de biztos, hogy egységesebbek voltak, a két sztárigazolás nem tett jót nekik ebből a szempontból. A visszavágón ettől még lehet esélyük, ha Neymárék kifognak egy nagyon jó napot, de hosszútávon erre nem lehet alapozni.

A Real pedig azért szépen felpörgött a meccsre, olyan játékosok vállaltak oroszlánrészt a győzelemben, akik a szezon nagy részében gyengélkedtek, pl. Marcelo, Asensio. Szerintem sok van még bennük, és még több lenne Benzema és Ronaldo nélkül. Utóbbi két gólt lőtt, de szerintem játékban kerrékötő, és már a ziccerek értékesítése sem úgy megy neki, mint régen.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.15. 00:13:29

Egyet ertek az elottem szolokkal, ez a psg nem igazi csapat, pontosan kijott az a meccsen, amire szamitani lehetett. Csak azert lehetett bizni abban, h kifognak egy olyan napot mint ellenunk tavaly parizsban.

Kocsmaban neztem a meccset, nem figyeltem oda nagyon a reszletekre, szoval ez inkabb csak egy benyomas, lehet a számok nem engem igazolnanak, de nekem Rabiot jateka nagyon szimpatikus volt. Egyedul rajta ereztem, hogy foggal korommel kuzd es nem is tette rosszul a dolgat.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.15. 00:11:02

MessiNeymarSuarez írta:Benéznék most az öltözőbe, ahogy a nagy brazilok egymást okolják a vereségért és hisztiznek egymásnak hogy ki volt a bénább :D
Mit érdekli őket, ők pénzt keresni vannak csak ott. :D

Neymarkától semmi olyat nem láttam, ami alapján aranylabdát kellene kapnia, pedig a PSG-ben állítólag kiteljesedett, mióta szabad szerepkörben játszik és nincs a vonal mellé szorítva. Szerintem kb. tök ugyanazt hozta le, mint egy Malaga ellen, a meccs egyes fázisaiban azon gondolkoztam, a pályán van-e még egyáltalán.

Profin csinálta a Madrid amúgy, kijött az akaratbeli különbség. Olyan tipikus kiszenvedős madridi győzelem volt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.02.14. 23:58:39

MessiNeymarSuarez írta:
Benéznék most az öltözőbe, ahogy a nagy brazilok egymást okolják a vereségért és hisztiznek egymásnak hogy ki volt a bénább :D

Ki az az edző akit nem ennének meg?

Másodjára játsza el ezt a PSG, semmi értelme reménykedni(sajnos) abban hogy esélyük lenne fordítani.
Hamarabb fordítanánk mi a 2012-es Chelsea ellen 6-0-rol, mint ezek 3-1-ről(pedig nem lenne kivitelezhetetlen a 3-1-ről fordítás)
MNS, most jutottunk el közös fórumozásunk során először arra a pontra, hogy egyetértek veled, sőt... :D
Én is megirtam a kommentet, hogy nem sok edző van, akit ezek a sztárocskák nem ennének meg, talán a kopasz (Pep), Zidane, meg esetleg Mourinho, de túl erősnek éreztem, úgyhogy inkább kitöröltem. Te tökéletesen leirtad a lényeget.
Kb boritékolni lehetett, hogy nagyjából ez fog bekövetkezni, hiába áll nagy nevekből a Párizs, cirkuszba való mind, kivéve Cavanit,meg a balbunkót, mert szegények még oda sem... :(
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 23:52:56

hajnesz írta:Egyszerüen, ahogy irtam is már a sorsolásnál, ennyi van köztük.
Nem tudásban, hanem egyik csapatnál profi munka folyik, a másik meg tele van bohóccal.
Nem lehet 6 olasz/brazil játékossal egy keretben komoly munkát folytatni.

Benéznék most az öltözőbe, ahogy a nagy brazilok egymást okolják a vereségért és hisztiznek egymásnak hogy ki volt a bénább :D

Ki az az edző akit nem ennének meg?

Másodjára játsza el ezt a PSG, semmi értelme reménykedni(sajnos) abban hogy esélyük lenne fordítani.
Hamarabb fordítanánk mi a 2012-es Chelsea ellen 6-0-rol, mint ezek 3-1-ről(pedig nem lenne kivitelezhetetlen a 3-1-ről fordítás)
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.14. 23:51:38

Messias2 írta:Azért ne adjuk már oda nekik a serleget a nyolcaddöntő 1. meccse után. :D
Nem adjuk oda csak a Madrid elszántan küzd
Ellenben a Franciák ovodában érezték magukat .. ez így kevés lesz!
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.14. 23:49:52

hajnesz írta:Egyszerüen, ahogy irtam is már a sorsolásnál, ennyi van köztük.
Nem tudásban, hanem egyik csapatnál profi munka folyik, a másik meg tele van bohóccal.
Nem lehet 6 olasz/brazil játékossal egy keretben komoly munkát folytatni.
Nem a jatekosokkal van a probléma
Hanem a vezetőedzőjükkel aki egyszerűen nem csapatként küzdeti őket
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.02.14. 23:47:33

Egyszerüen, ahogy irtam is már a sorsolásnál, ennyi van köztük.
Nem tudásban, hanem egyik csapatnál profi munka folyik, a másik meg tele van bohóccal.
Nem lehet 6 olasz/brazil játékossal egy keretben komoly munkát folytatni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 23:42:41

Mascherano14 írta:Megdöbbentő meccs volt. A Madrid 0:1-nél padlón volt, de a PSG nem pörgött, Neymer csak nézelődött, PSG középpálya gyakorlatilag nincsen. Aztán Marcelo hozta a Madridot, frenetikus figura! CR-rel meg rugattak két gólt...
Ebben különbözik egy Real/Barca, és egy Atleti/PSG csapat... Az előbbiek jellemzően nem állnak meg egy gólnál hanem meg akarják lőni a következőt is.

Atleti is kivégezhette volna az egyenlítés után a RM-ot mert akkor azt sem tudták hogy hol vannak, ehhez képest visszaállt az Atleti és helyzete sem nagyon volt, hagyva hogy a RM szép lassan vissza jöjjön mentálisan a meccsbe, a többit meg ismerjük.

Szerintem a visszavágóra is olyan betojva mennek ki mint ellenünk.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2018.02.14. 23:39:25

Megdöbbentő meccs volt. A Madrid 0:1-nél padlón volt, de a PSG nem pörgött, Neymer csak nézelődött, PSG középpálya gyakorlatilag nincsen. Aztán Marcelo hozta a Madridot, frenetikus figura! CR-rel meg rugattak két gólt...
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2018.02.14. 23:32:11

Azért ne adjuk már oda nekik a serleget a nyolcaddöntő 1. meccse után. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 23:26:13

Nero. írta:Egyébként így kicsit lehiggadva ez a párharc még nincs veszve. De jóval agresszívebbnek kell lennie a PSGnek és értelmesebb, bátrabb döntéseket hozni a kapu előtt. Di Mariának is a kezdőben kell lennie.

20% esélyük lehet, sanszos hogy jól megkontrázza őket a Real de még van esély. A 2-0 vagy a 3-1 nem egy lehetetlen feladat.

Egyébként ha a Real nyer zsinorban 3 BLt, 5 év alatt 4et akkor a lőtéri kutyát se fogja érdekelni még az se ha csak 4.ek lesznek a bajnokságba.



20% esély lenne..Ha mondjuk a Real ellenfele egy Getafe lenne, és nem a PSG :lol:

Kinézem ezekből, hogy még ha össze is hoznák a 2-0-t, az utolsó 5 percben kapnak 2 gólt aztán ki is esnek a fenébe.

PSG meg mehet vissza a szezon hátralevő részében falusi csapatok ellen játszani, Neymar biztos így nyer aranylabdát. [-X
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.02.14. 23:23:15

Ha a Psg csak fele annyira küzdött volna, mint a Madrid, akkor sima lett volna a győzelmük. Így viszont megérdemelte a Real a győzelmet. Neymar és Mbappé sérthetetlen játékosok, feleslegesen túlszinezték a dolgot. Cavanit leveszi az edző, behoz egy védőt...kapnak 2 gólt. Nem.tanult semmit tavaly óta
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.14. 23:21:38

Sziasztok új vagyok a fórumon de már regota olvaslak titeket. OFF

On : Ilyen gyáván ötlettelenül neki menni ennek a Bl-párharcnak ...
Simán verhető ez a Madrid.
100%ban Emery nyakába varrom a mai eredményt.
Madridot a hátam kozepere nem kivanom de legalább foggal-körömmel kuzdenek.Forca Barca!
Szerintem a Fifába nagyobb akarással játszok mint ezek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erikbarca4ever 2018.02.14. 23:23:35-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.14. 23:16:40

Egyébként így kicsit lehiggadva ez a párharc még nincs veszve. De jóval agresszívebbnek kell lennie a PSGnek és értelmesebb, bátrabb döntéseket hozni a kapu előtt. Di Mariának is a kezdőben kell lennie.

20% esélyük lehet, sanszos hogy jól megkontrázza őket a Real de még van esély. A 2-0 vagy a 3-1 nem egy lehetetlen feladat.

Egyébként ha a Real nyer zsinorban 3 BLt, 5 év alatt 4et akkor a lőtéri kutyát se fogja érdekelni még az se ha csak 4.ek lesznek a bajnokságba.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.02.14. 23:15:46

Szóval Neymar azért ment el mert aranylabdát akar nyerni :) Ezzel a hozzáállással mit akar? kb 10szer futott fel mellette a védő , egyetlenegyszer adta le neki. Különben elcselezte, nem szakadt meg, menőskdödött.Hála istennek ,hogy már nincs nálunk.Nálam jobban senki nem utálja a madridot, de Ronaldotol pédát vehetne ,hogy kellene egy ilyen meccshez hozzááln. Messit azért nem említem mert vicces lenne az összehasonlítás már önmagában is. Emery te fogalmatlan meg b.odj meg, 1-1nél lehoz egy fölényben lévő csapatból egy csatárt és behoz egy védőt akiről kettőt kapnak.Bravó.Ha nem a real maradna bent azt mondanám nem is baj ha kiesnek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 23:15:15

Vakmacska írta:Próbáljuk mindennek a jó oldalát nézni:
ezzel megmaradt ZZ állása, marad ez a béna taktika. Negyeddöntőben majd kiejti őket valaki, az már nem lesz szégyen. Nem nyernek semmit, és jövőre jöhet újra ez a semmi játék.
Megkapják a Shakhtar-Roma továbbjutóját, aztán elődöntőben meg bármi lehet már, egy elszállt Vidal, és annyi is a párharcnak.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.02.14. 23:14:20

S.Agüero írta:
Vakmacska írta:
Ha kapnak egy közepes ellenfelet a 8 között, bármi lehet.

Mondjuk kétlem, hogy BL-t nyernek, ma is a szerencse miatt nyertek, a PSG rohadt sok lehetőséget puskázott el. Egy taktikailag jobb ellenfél szerintem kiverné őket.
Ha továbbjutunk, jöjjenek ők a 8 között. :D
Na, az Zizunak nem bocsájtanák meg. Repűlne. És ki tudja, hogy ki jönne helyette?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.14. 23:13:53

csababarca írta:
mess2009 írta: a Neymart lehúzóknak mondom: ha megindult dőltek a fehérek mint a kugliban a bábuk.... :D
igen, csak mint nálunk is az esetek többségében, most is mikor odajutott hogy jól kéne dönteni, vagy egyáltalán dönteni kéne, nem ment semmire, vagy nem rúgott kapura, vagy továbbcselezett. rendre rossz döntést hozott a 16osnál.
Ez bizony nagyon igaz Neymarra. Sok képességben világklasszis, de a játékintelligenciája messze elmarad a legnagyobbakétól.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.14. 23:12:59

Ugyan, ha 2 zsák krumpliért menne a verseny, akkor is összetojnák magukat a "hatalmas tét" miatt :lol:

Esélytelen hogy ez a 0 tartású PSG 2 gólt lőjön úgy, hogy nem is kap. Ha első meccs lenne akkor talán, de akkor meg visszavágón a Bernaboo-ban lenne tele a gatya mint ahogy ellenünk.

Vakmacska: tavaly is ezt mondtuk, aztán ajjaj [-X
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.14. 23:11:19

Vakmacska írta:Próbáljuk mindennek a jó oldalát nézni:
ezzel megmaradt ZZ állása, marad ez a béna taktika. Negyeddöntőben majd kiejti őket valaki, az már nem lesz szégyen. Nem nyernek semmit, és jövőre jöhet újra ez a semmi játék.
Ha kapnak egy közepes ellenfelet a 8 között, bármi lehet.

Mondjuk kétlem, hogy BL-t nyernek, ma is a szerencse miatt nyertek, a PSG rohadt sok lehetőséget puskázott el. Egy taktikailag jobb ellenfél szerintem kiverné őket.
Ha továbbjutunk, jöjjenek ők a 8 között. :D
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.02.14. 23:08:48

Próbáljuk mindennek a jó oldalát nézni:
ezzel megmaradt ZZ állása, marad ez a béna taktika. Negyeddöntőben majd kiejti őket valaki, az már nem lesz szégyen. Nem nyernek semmit, és jövőre jöhet újra ez a semmi játék.
Válasz küldése