Offtopic

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.

Fogyasztasz valamilyen dohányterméket? :D

- Nem, soha nem próbáltam.
10
22%
- Próbáltam, de nem szoktam rá.
17
38%
- Füstölök, mint a gyárkémény
11
24%
- Alkalmanként rágyújtok
7
16%
 
Szavazatok száma: 45
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.22. 18:52:45

Bár fradistaként sosem volt a szívem csücske, klubhovatartozástól függetlenül borzasztó hír, nyugodjék békében!

A véradás pedig nekem is eszembe jutott. Bár még sosem adtam vért, ha az időm engedi, akkor hétvégén igyekszem elmenni valahova.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.22. 18:34:09

Vért adni nyugodtan menjen mindenki. Azt is addig kell, amíg tud az ember.
Egy egészséges embernek kötelező
Kép
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2018.02.22. 15:22:48

Köszi Aguero, hogy megosztottad! Nagyon bírtam, mind emberileg, mind műsorvezetőként és sportolóként is. Ha minden focista ilyen lenne, mint amilyen ő volt, másként beszélnénk a magyar fociról. Pedig még a véradáson is gondolkodtam, hogy holnap elmegyek. Először az olimpiai arany sokkolt, majd ő! Nyugodjon békében!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.22. 14:49:14

Hihetetlen :? nyugodjon békében... :(
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.22. 14:16:37

"újpestiként" duplán fáj... pedig tavaly már egész jó volt.... :? :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.22. 14:06:13

"Mindig a jók mennek el hamar" :(
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.22. 14:01:52

S.Agüero írta:Nem tudtam, hova tegyem. :(

https://www.facebook.com/sport1tv/photo ... =3&theater" target="_blank

BÚCSÚ BENCÉTŐL.

A Lázár család sorai:

Mélyen megrendülve tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Lázár Bence 2018. február 22-én hajnalban az angyalokhoz költözött, és mától egy csillaggal több ragyog az égen. Bence is úgy akarná, hogy a neki szánt véradások más betegtársain segítsenek, ezért kérjük, akik tervezték, holnap menjenek el vért adni. Hisszük és tudjuk, hogy Bence már az égi csapatban focizik, hiszen ez volt az élete.
Bsszameg :( :(

Szegény srác.Nagyon szomorú vagyok, Nyugodjék békében!
Nagyon bírtam műsorvezetőként, értette a témát, és nagyon nagy Barca fanatikus volt, öröm volt azzal kezdeni és befejezni a meccseket, ahogy ő hozzá állt a csapathoz.

Sokszor szomorú amit hoz az élet.Játékosként olyan sérülést kap ami miatt abba kell hagyni fiatalon a futballt, megtalálja ezután a helyét műsorvezetőként, amit szerintem kifejezetten jól csinált, aztán megint odanyom egy lapát "tudjukmit" az élet...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.22. 13:51:02

Nem tudtam, hova tegyem. :(

https://www.facebook.com/sport1tv/photo ... =3&theater" target="_blank

BÚCSÚ BENCÉTŐL.

A Lázár család sorai:

Mélyen megrendülve tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Lázár Bence 2018. február 22-én hajnalban az angyalokhoz költözött, és mától egy csillaggal több ragyog az égen. Bence is úgy akarná, hogy a neki szánt véradások más betegtársain segítsenek, ezért kérjük, akik tervezték, holnap menjenek el vért adni. Hisszük és tudjuk, hogy Bence már az égi csapatban focizik, hiszen ez volt az élete.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.22. 06:57:53

Hiaba irod cinikusan, hogy milyen sotet lelek. Es nem, ez nincs rendben, de a rendszer jelenlegi formajabol egyszeruen nem lehet sokkal tobbet kihozni. Nem lehet egy nyugati ellatasi szintet kialakitani belole. Tul keveset fektetunk bele. Te is arrol irsz, hogy az allamnak ebbe kellene fektetnie, az allam ugy tudna tobb penzt belefektetni, ha az emberek tobb tb-t fizetnenek (meg nyilvan javulna a helyzet, ha nem folyna el mindig mashova a penz..), akkor meg lenne siras-rivas..egy a lenyeg: amig valamit az allamnak kell megoldania addig az csak tuzoltasra jo, ha meg piaci alapokra helyeznenk, a fel orszag hirtelen nem is lenne jogosult ellatasra. Nyugdij ugyan ez. Valahol az is benne van a dologban, hogy azert toporgunk 30 eve egy helyben, mert az ilyen kulcs kerdesekre a nalunk okosabbak sem tudjak a valaszt (egeszsugugy, nyugdij modernizalas, fizetes novelese, mobilisabb tarsadalom, stb -> ezek majd evszazados problemakra, amiknek a megoldasa is ennyi ido, ha egyaltalan lehetseges)

ui.: meg egyszer elolvasva a hsz-od sem ertem, hogy hol lattad, hogy mosolygos szmajlival parositom azt, hogy emberek halnak meg a rossz ellatas miatt. Mindossze annyit irtam, hogy vilagszinten, mindent osszevetve, ennyi penzbol, ilyen lehetosegekkel nem feltetlenul olyan rossz a helyzet, mint ahogy mi belulrol latjuk azt.

azt sem gondolom, hogy hianyozna belolem az egyutterzes. :) ebbol, hogy ezt gondolod, arra tudok kovetkeztetni, hogy nem ment at a mondandom. mindegy is, reszemrol ezzel lezarva a dolog: valtozas kell, szavazzon mindenki (eljen a jogaval), de ne ez toltse ki a mindennapjait. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.22. 00:13:09

Victor_Valdes írta:Azt is nezd meg, milyen az adott orszag egeszsegugyi rendszere. :) Pl.: gazdasagilag az amcsi a legjobb es a legigazsagosabb, de mit szolna hozza a magyar (aki ahhoz szokott, hogy majd allambacsi megoldja), ha hirtelen nem latnak el a korhazban? Ha azt vizsgalod, hogy havi 6ezret dob be mindenki egysegesen az egeszsegugybe, nem olyan rossz ez, sot.. :) plane, ha figyelembe vesszuk, hogy hany ember tart el hanyat. nyugdij ugyan ez.
A rendszerváltók annak idején célul tűzték ki a szociális biztonságot, amihez hozzátartozik a normális egészségügyi ellátás is, de ebből (ahogy sok más alapelvből szintén) semmi nem valósult meg.
Az meg, hogy szerinted rendben van, hogy a katasztorfális állapotok miatt emberek halnak meg, akiket megfelelő ellátássáal meg lehetett volna menteni, és ezt mosolygós szmájlikkal is megspékeled, elég sötét lélekre vall. Ha már a szolidaritás és empaátia teljesen hiányzik is belőled ( a hozzászólasaidból legalábbis nekem ez jön le), és kizárólag gazdasági szempontokat nézel, akkor tegyük fel, az állam gazdaságának mi a jobb? Egészséges, munkaképes emberek, vagy rokkantak és halottak? Az egészségügy és az oktatás pont azok a területek, ahová megéri fektetni, hiszen hosszútávon megtérül. Az egyes gazdasági ágazatok fejlesztése még mindig necces, pl. lehet, hogy ma úgy tűnik, az autóipar jó biznisz, aztán 2 év múlva történik egy előre nem látható komoly változás a világgazdaságban, ami megrengeti az egészet. Ezért is lenne célszerű mobilis munkaerőt képezni, de a magyar oktatás, ahol a fő cél a "gyerekmegőrzés" erre teljesen alkalmatlan. (persze kivételek vannak a közép- és felsőoktatásban is, de édes kevés)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.21. 20:44:46

Azt is nezd meg, milyen az adott orszag egeszsegugyi rendszere. :) Pl.: gazdasagilag az amcsi a legjobb es a legigazsagosabb, de mit szolna hozza a magyar (aki ahhoz szokott, hogy majd allambacsi megoldja), ha hirtelen nem latnak el a korhazban? Ha azt vizsgalod, hogy havi 6ezret dob be mindenki egysegesen az egeszsegugybe, nem olyan rossz ez, sot.. :) plane, ha figyelembe vesszuk, hogy hany ember tart el hanyat. nyugdij ugyan ez.

Ebben igazad van, en is tapasztalom, a lengyelek, romanok sokkal osszetartobbak, de itt nem errol volt szo, hanem, hogy onzoek vagyunk, olyanok, akik barmin atgazolnak a cel erdekeben, nagy tomeget vizsgalva legalabbis. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.21. 20:33:56

hozzászokik az ember a rosszhoz.
Ráadásul az emberek elfogadták a korrupciót, a csalást, a rosszat
Nem! Most jelenleg Nyugaton vagyok (nyáron költözöm haza pedig szeretem), ismerősömet kísértem 2szer kóházba (nem a legjobba, itt egy átlagos) és itt úgy néz ki egy kórház, ahogy otthon egy magánklinika se, de nem is ez a lényeg, hanem itt megse fordul senki fejébe, hogy hálapénzt adjon az orvosnak. Teljesen szürreális elképzelés, hogy itt bárki bárkinek a zsebébe pénzt adjon, akár orvosnak, akár rendőrnek. Kelet-európaiként nyilván nekem ez meglepő mentalitás, és azt gondoltam hogy ez egy pozitív dolog, de mostmár rájöttem hogy ez semmi, pont hogy ez a normális ebben semmi pozitív nincs, az a -6 kipontozott káromkodás- szánalmas hogyha valami bajod van és nem adsz pénzt a dokinak akkor szóba se állnak veled. Személy szerint ezt a hálapénz/lefizetem a rendőrt stb. dolgot komoly börtönnel büntetném, mindkét felet, ami lehet hogy radikálisnak hangzik de ez normális országokba így megy.

Tudom, hogy otthon nagyon feketén megy sok minden, és hogy mindig is feketén ment, de soha nem fogom elfogadni és mindig is zavarni fog. :evil:
Megnyugtatlak, a vilag minden pontjan ilyenek az emberek. Eredendően ilyenek vagyunk.
Alapvetően mindenkit a saját élete, túlélés érdekel, ami ma a pénzt jelenti, de azért volt hálIstennek volt szerencsém már pár néphez, és nyugodtan állíthatom hogy a magyar az egy kifejezetten rosszinduatú, mogorva, depressziós, ellenséges nép. És még csak azt se tudom mondani hogy az összes Kelet-európai ilyen lenne, mert pl. nap mint nap látom hogy a lengyelek, románok stb. mennyivel jobban összefognak egymás közt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.21. 20:19:14

zola8787 írta:
Az ember többsége gonosz, szívtelen, önző és pénzéhes, főleg igaz ez a magyar népre.

Értem amúgy amit írsz és igaz is, álszent világban élünk.

Tv-t meg én sem nézek, csakis Comedy Central-t, meg Barca meccset :D
Megnyugtatlak, a vilag minden pontjan ilyenek az emberek. Eredendően ilyenek vagyunk. A tv nezesi szokasaink pedig megegyeznek, bar mar azt sem nezem, inkabb hbo go es netflix.

Nero: azokra gondoltam, akiket az ady ligetbe es miskolcon kepeznek. olyan emberek mennek oda tobbnyire, akik a kozepiskolat is 6 ev alatt vegeztek el.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.21. 20:14:35

visszakanyarodva a korrupciós témához

Magyarország a világ országai között a 66. helyen áll 45 ponttal a Transparency International (TI) legfrissebb korrupciós rangsora szerint. Ez azt jelenti, hogy három ponttal csúsztunk lentebb a tavalyi helyezéshez képest.
Az Európai Unióban Magyarország az utolsó előtti helyet foglalja el, és már csak Bulgária teljesít rosszabbul.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.02.21. 19:38:31

Alcantara írta:Értem az álláspontodat Zola, de nem osztom.

Te egy vidéki gyerek vagy tudom, mint én, biztos láttál már ezer kikötött kutyát Borsodban, akiket olyan körülmények között tartanak, ütnek-rúgnak, hogy sírva fakadna az ember. Nincs feltéve sehová, az emberek akkor közömbösen nem vesznek tudomást róla. Bezzeg amikor facebookon van, lehet degradáló megjegyzéseket írni, anélkül, hogy retorzió érné, az nagyon megy, olyankor tuti mindent jogszabályt ismerni vélnek!

Nekem ez teljesen képmutató dolog, miközben akár simán elsétálnak egy rosszul lett ember mellett, továbbhajtanak egy baleset mellett. Ez utóbbiakat rengeteget láttam, mégsem tudom elfogadni az emberi közönyt a másik ember iránt.
Annyit én tényleg más vagyok, mint a legtöbb ember, hogy régóta járok menhelyekre önkéntesként besegíteni. 2 hetente a szombatok nálam a kutyasétáltatásról szólnak egy ideje (ilyenkor van nálunk nyílt nap). Csak a tavalyi évben sikerült 27 kutyának és 2 macskának gazdát találnom. Szívügyem az állatok sorsa. Millió embernek nem való itt Mo-on állattartás, tényleg semmi értelme, hogy kikötve éli le életét szerencsétlen állat.
Biztos vagyok benne, hogy azért is lett felkapva ez az esemény, mert videó és látja az ember, aztán facebook-on könnyű leírni a dolgokat, a lelkiismereted megkönnyebbül, hogy "na, odaszóltam, látják, hogy állatvédő vagyok, ma is tettem valami jót". Ami persze nem igaz.

Az ember pedig egy szívtelen [auto_cenzúra] élőlény, mondok egy példát. Vagy 2 évvel ezelőtt láttam, hogy a kereszteződés másik oldalán fekszik egy pasas a járdán és 1-2 öreg állt meg mellette kérdezni, hogy jól van-e (sokan meg ránéztek és sétáltak tovább), odamentem és hívtam a mentőket, mert egy akkora púp volt a fején, mint a térdem. Első kérdés felém: "hajléktalan a férfi?". Olyan méreg kapott el abban a pillanatban, hogy mindjárt meghal egy ember, ő meg húzza az időt az idióta kérdéseivel.

Az ember többsége gonosz, szívtelen, önző és pénzéhes, főleg igaz ez a magyar népre.

Értem amúgy amit írsz és igaz is, álszent világban élünk.

Tv-t meg én sem nézek, csakis Comedy Central-t, meg Barca meccset :D
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.02.21. 12:02:04

Értem az álláspontodat Zola, de nem osztom.

Te egy vidéki gyerek vagy tudom, mint én, biztos láttál már ezer kikötött kutyát Borsodban, akiket olyan körülmények között tartanak, ütnek-rúgnak, hogy sírva fakadna az ember. Nincs feltéve sehová, az emberek akkor közömbösen nem vesznek tudomást róla. Bezzeg amikor facebookon van, lehet degradáló megjegyzéseket írni, anélkül, hogy retorzió érné, az nagyon megy, olyankor tuti mindent jogszabályt ismerni vélnek!

Nekem ez teljesen képmutató dolog, miközben akár simán elsétálnak egy rosszul lett ember mellett, továbbhajtanak egy baleset mellett. Ez utóbbiakat rengeteget láttam, mégsem tudom elfogadni az emberi közönyt a másik ember iránt.
Régóta téma, amit tömegközlekedési eszközökön csinálnak egyes személy/ek, mindenki behúzza a nyakát, nem áll ki senki, aki meg egyedül beleszól, hagyja a többi ember, hogy agyonverjék.
Azért egy emberi életet nem tudom egy állat élete alá emelni semmilyen tekintetben. Főleg az említett közönyt.
Egyáltalán nem nézek híradót régóta, mivel az 8 éve kizárólag emberi agymosásra van használva és nem tájékoztatásra.Vannak még portálok ahonnan lehet tájékozódni, ill. egy adott témát több szemszögből elolvasni.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.02.21. 10:52:47

Alcantara:

Véleményem szerint azért kapják fel állatbántalmazásra az emberek jobban a fejüket, mert azokról készül kép, videó, szembesült a problémával. Ráadásul ezek teljesen indokolatlan tettek. Hasonlóan felkapnák a fejüket egy olyan tetten, amiben egy ártatlan kisgyermeket bántalmaznak. Ráadásul egy állat segítséget sem tud kérni, csak tűr.
Ez amúgy a mai világban tényleg nagy probléma, de légy őszinte: benyomod a híradót, te sem kapkodsz levegő után minden halál után, mert folyamatosan ezt tolják a híradók, meghalt, baleset, korrupció, meghalt, meghalt, stb... hozzászokik az ember a rosszhoz.
Ráadásul az emberek elfogadták a korrupciót, a csalást, a rosszat (lásd áprilisban marad a fidesz), nekik így jó (mármint a többségnek).

Ráadásul a mai világban, ahol mindenki netezik, 10 perc alatt megtalálják az elkövetőt.
Szerintem megérdemli az ilyen ember amit kap, persze az is hozzátartozik, hogy összességében jobban szereten a kutyákat, mint az embereket.
Sheldont idézem: "ha fellázadnának a kutyák, megtagadnám az embereket és velük lennék." :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.02.21. 09:56:04

davi10 írta:Kicsit más: valószínűleg 14-én nem leszek itthon, ezért marad a mobil a visszavágóra.
Mennyire működik ilyen nagy meccsekkor a mediaklikk streame?
A stream kiváló, nyilván függ a wifi, vagy a mobilinternet kapcsolattól, de az nem rajtuk múlik ők beletették amit lehetett. jó minőségű stream nagyon.

Illetve azt érdemes megnézni hogy a TV szolgáltatód biztosít e online TV-t, mert én például DIGI-nél plusz költség nélkül tudok TV-t nézni online.

Nyilván ez akkor frenetikus amikor kötelező programod van, és az asztal alatt nézed a meccset.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.02.21. 08:52:09

Ezt a rendőrös-macskás/kutyás dolgot nagyon túl tolja a társadalom. Mielőtt rám zúdulnátok, én sem helyeslem, ki kell rúgni és kész, rendőrhöz nem méltó magatartás.Ennyi.
De ez a közösségi portálokon folytatott hadjárat az emberek részéről borzasztó álszent ahhoz képest, hogy mi történik a Honvédkórházban.

Nem az első és nem a második eset, hogy emberek halnak meg 8-10 órás várakozás alatt a kórházban. Az ország egyik legjobban felszerelt kórházában, vért hány és meghal a beteg, amire csak egy takarító küldésével reagál az intézmény, majd kiadják a hivatalos közleményt, hogy úgyis meghalt volna. Ott van a Lázár Ervin özvegyének az esete, akit össze-vissza küldözgettek, mentő ápoló ismerte fel a bajt, de már késő volt, meg lehetett volna menteni, de a kórházban nem tették meg, mert senki nem vette a fáradtságot, hogy felismerje a problémát. Mindezek tetejébe a vizsgálat szerint nincs felelőse ennek az esetnek sem.
Ezen nem háborog a társadalom annyira, mint egy kismacska bántalmazásán, pedig emberek halnak meg emberi felelőtlenség miatt. Hivatalos retorzió nincsen, minden jó és szép.
Na ez egy undorító, mocskos dolog, az emberi közöny a másik ember iránt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.21. 01:10:56

Egyáltalán nem szánalmas. Olyat üssön meg, aki tud védekezni is, ja, hogy akkor inkább ki se mennek, vagy ha ki is mennek nem intézkednek, mert akkor már túl sok lenne a papírmunka? Sajnos, ez az általános, van jó pár rendőr ismerősöm - tekintve, hogy az elmúlt pár évben, mindenki rendőrnek tanult, akit nem vettek fel sehova -. Az emberi természet pedig ilyen, a csoportokat egyben minősítjük, legyen szó cigányokról, zsidókról, rendőrökről, arabokról, stb. Elcsépelt (és nem is feltétlenül igaz teljes mértékben), de nem véletlenül alakultak ki a sztereotípiák az évek során.
Ütnek meg embereket is, pont erre próbáltam rávilágítani hogy bár tényleg csúnya dolog volt lekeverni egyet a macskának, de nekem az a véleményem hogy az embereket ez jobban felzaklatja, nem úgy mint pl. amikor az IsIs emberei vagy a Mexikó gengszterek ténylegesen brutálisan kínoznak ártatlanokat. Vannak ennél sokkal csúnyább dolgok is a világban, minthogy a valaki házikedvence kap egyet, amelyik lehet hogy előtte morgott is vagy valamit csinált.


A kiemelt részre meg annyi, hogy nekem osztálytársam a rendőrtisztire készült, oda kell egy nyelvvizsga meg 85%os magyar, történelem érettségi, meg egy olyan fizikai teszt ami nekem külön felkészülést igényelne pedig kiskorom óta sportolok. Tudom, ezek nem a járőrözés követelményei, de nem minden rendőr olyan buta mint ahogy azt sokan gondolják.
Sokan szeretik marni a rendőröket, de azt mindig elfelejtik hogyha valaki bejön fegyverrel a házunkba hogy elvigye az értékeinket, vagy bántani akar minket, akkor mindig azt az embert hívjuk akinek szintén van fegyvere, legálisan.
Velem soha nem szórakoztak a rendőrök, eddig kétszer büntettek meg vezetés közben (egyszer nem volt nálam a jogism, egyszer a hátsó lámpa nem működött), mind a kétszer a minimális 5 ezerre. Adhatott volna 50 ezres csekket is, de mivel nem játszottam az agyam, nem pattogtam ezért megúsztam egy ötössel. Én hiszem azt, hogy általában azt találja meg a baj aki keresi is.
Egy dolog van, amivel tehetünk a sorsunkért, hogy jobbá tegyük a saját életünket: Ha a kezünkbe vesszük az életünket, terveket tűzünk ki, nem adjuk fel az első nehézségnél, haladunk tovább a cél fel

Ezzel 100%osan egyetértek, nekem is a "hitvallásom", és jelenleg elégedett is vagyok az életemmel, de azért az kifejezetten zavar, hogyha ne adj Isten valami történne velem, és kórházba kéne mennem akkor kritikán aluli körülmények fogadnának, és ha nem adnék jattot az orvosnak akkor akár el is vérezhetnék felőle. Plusz a mostani kormány propaganda rohadtul primtív és idegesítő, az államkasszát meg ennyire feltünően még senki nem húzta.
Engem csak az zavar, hogy útón útfélen sírnak az emberek, átkozzák a kormányt, de össz-vissz félórát kéne rászánni valamire 4 évente, és még se teszik meg.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.02.21. 00:27:58

davi10 írta:Kicsit más: valószínűleg 14-én nem leszek itthon, ezért marad a mobil a visszavágóra.
Mennyire működik ilyen nagy meccsekkor a mediaklikk streame?
Nekem az úszóeb-n működött Katinka döntőjénél.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.20. 23:12:13

Kicsit más: valószínűleg 14-én nem leszek itthon, ezért marad a mobil a visszavágóra.
Mennyire működik ilyen nagy meccsekkor a mediaklikk streame?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.20. 19:45:56

hdavid írta:Amúgy, aki otthon marad az a fideszre szavaz!
a vicc az h ezt sokan tudják, de ennek ellenére sem mennek el. nálunk a fél család rühelli a ifdeszt, de mivel más párttal sem szimpatizálnak nem mennek el szavazni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.02.20. 19:30:09

visca el barca írta:
MatsMessi írta:LMP-t nem ismerem annyira, és azt sem amit közvetít
van honlapjuk, olvasd el a politikájukat, nyisd ki a szemed. az meg h nincs esélyük, kit édekel. te az alapján szavazol? akkor jobb ha otthon maradsz :D
Egy irányból hallottam a párt mondandóját. Az pedig pont a tv-ból volt egy valószínüleg elfogult csatornán. De bevallom az sem vitt közelebb hozzájuk, hogy ma 3 öregaszony egy férfi meg egy másik nő karon fogott és mutatta az irányt, hogy menjek aláírni hozzájuk :D Nem jön be a nyomulás.
hdavid

2018.02.20. 19:23:47

Úh értelmes politikai topic lett? Ahol az emberek nyitott szemmel látják a világot? Ez egy csoda.

Amúgy, aki otthon marad az a fideszre szavaz!
Válasz küldése