Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.02.26. 14:30:19

geridoss írta:Én még bízom azért a hazai feltámadásban, 2-0 elég, az pedig benne van a párharcban.
Nem tudom, szerintem szinte mesébe illő lenne, ha a PSG kettőt rúgna úgy a Reálnak, hogy közben nem kap. Egyszerűen ők nem olyan csapat. Szerintem maximum akkor lehet sanszuk, ha belemennek egy adok-kapokba, komolytalanná válik a meccs, és a végelszámolásnál három lesz közte a franciák javára. De még ez utóbbi is nehezen elképzelhető a Real BL-rutinjának tudatában.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.02.26. 10:49:06

Leon írta:Nem mintha sok esélye lett volna Psgnek a Real ellen de igy hogy Neymar gallyra verte magát tuti hogy darabokra verik őket a visszavágon. Nagyon ugy néz ki ha mi nem állitjuk meg őket akkor megint lazán begyalogolnak a döntőbe. :?
Emery szerint van esély a játékára a Madrid elleni visszavágón. Nem olyan súlyos a sérülés, mint aminek tűnik, ficamot olvastam csak legutóbb.

Én még bízom azért a hazai feltámadásban, 2-0 elég, az pedig benne van a párharcban.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.02.26. 10:31:49

Nem mintha sok esélye lett volna Psgnek a Real ellen de igy hogy Neymar gallyra verte magát tuti hogy darabokra verik őket a visszavágon. Nagyon ugy néz ki ha mi nem állitjuk meg őket akkor megint lazán begyalogolnak a döntőbe. :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.23. 17:15:52

S.Agüero írta:Lazio (olasz) – Dinamo Kijev (ukrán)
RB Leipzig (német) – Zenit (orosz)
Atlético Madrid (spanyol) – Lokomotiv Moszkva (orosz)
CSZKA Moszkva (orosz) – Lyon (francia)
Marseille (francia) – Athletic Bilbao (spanyol)
Sporting CP (portugál) – Viktoria Plzen (cseh)
Borussia Dortmund (német) – Red Bull Salzburg (osztrák)
AC Milan (olasz) – Arsenal (angol)

Milan - Arsenal nem lesz rossz.

A 8 között már jó kis meccsek lehetnek, ha jön a papírforma. Lazio, Lipcse, Atlético, Lyon, Marseille/Bilbao, Sporting, Dortmund, Arsenal
Azért az orosz, ukrán csapatokat nem becsülném le, a top bajnokságok középcsapatait már nem egyszer elkapták. Nem ők az esélyesek, de szoros párharc lesz az első négy is szvsz.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.02.23. 14:35:30

Nem ismerem a franciákat,de inkább őket mondom,mint a Bilbao-t. A kicsiknek nem nagyon megy a kupaszereplés.A Soci és a Villareal is kiesett,hasonlóan a király kupából is kizúgtak hamar. Egyébként ha a Tico nem pukkan ki,akkor ezt be fogja húzni szerintem.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2018.02.23. 14:16:22

S.Agüero írta:
A 8 között már jó kis meccsek lehetnek, ha jön a papírforma. Lazio, Lipcse, Atlético, Lyon, Marseille/Bilbao, Sporting, Dortmund, Arsenal
Én is hasonló továbbjutókat várok, viszont szerintem a zenit üti a lipcsét simán.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.23. 14:15:30

S.Agüero írta:Marseille/Bilbao
elvileg ez is papír, jelenleg nincs egy súlycsoportban a két csapat, a márszej sokkal jobb erőkből áll. jelenleg bőven egy szinten vagyunk a lyon/monaco kettőssel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.23. 13:51:33

Lazio (olasz) – Dinamo Kijev (ukrán)
RB Leipzig (német) – Zenit (orosz)
Atlético Madrid (spanyol) – Lokomotiv Moszkva (orosz)
CSZKA Moszkva (orosz) – Lyon (francia)
Marseille (francia) – Athletic Bilbao (spanyol)
Sporting CP (portugál) – Viktoria Plzen (cseh)
Borussia Dortmund (német) – Red Bull Salzburg (osztrák)
AC Milan (olasz) – Arsenal (angol)

Milan - Arsenal nem lesz rossz.

A 8 között már jó kis meccsek lehetnek, ha jön a papírforma. Lazio, Lipcse, Atlético, Lyon, Marseille/Bilbao, Sporting, Dortmund, Arsenal
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.02.22. 16:50:20

visca el barca írta:de még csak ilyet se játszott tegnap a MU. 20%-on ellötyögtek, nulla kapuralövés, 3 passzt nem tudtak megcsinálni, tényleg egy getafe szintjén mozogtak. sevilla egy kicsit élesebb, egy hármassal hazaküldik őket
De nem is alkalmas a keret erre, ezek alapvetően tudnának focizni. Én azon csodálkozom hogy, még nem kezdték ki a játékosok, vagy csak nem halottam róla.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.22. 13:20:02

Varatrix írta:sárban dagonyázós, csúszó-mászó, küzdős foci
de még csak ilyet se játszott tegnap a MU. 20%-on ellötyögtek, nulla kapuralövés, 3 passzt nem tudtak megcsinálni, tényleg egy getafe szintjén mozogtak. sevilla egy kicsit élesebb, egy hármassal hazaküldik őket
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.22. 12:57:48

Tényleg, ha mi sírunk hogy ilyen játékunk van, akkor mit élhetnek át a MU-sok, akiknél pár éve egy nem akármilyen csapat volt, most meg Mourinho-féle szürke, jellemtelen buszozás megy? :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.02.22. 12:49:18

visca el barca írta:én nem nézek PL-t, de tegnap leültem a sevilla-mu elé. ezek tényleg ennyire gyengék? nagyjából egy getafe szinten lézengtek a pályán, a sevilla simán lefocizta őket.
Számomra is döbbenetes hogy, ez a csapat a második a Premier Leaguben..

Conte és Klopp esetében legalább azt látom hogy, 21. századi elképzelésük van a futballról, de Morinho 10 éve ugyanolyan egyszerű, mint egy faék. És lehet hogy ez jól áll egy Internek, vagy egy Portónak, ahol a sárban dagonyázós, csúszó-mászó, küzdős foci eredményre vezet, de nem áll jól egy normális játékosállománnyal rendelkező Real Madridnak, vagy egy Unitednek.

Nem idős Mourinho, de ha nem tud haladni a korral, hamarabb visszakerül a Porto kispadjára, mintsem gondolná.

#besztlíg #spanyolötödikbetöbbfantáziavanmintamilliárdosunitedbe
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.22. 09:36:08

én nem nézek PL-t, de tegnap leültem a sevilla-mu elé. ezek tényleg ennyire gyengék? nagyjából egy getafe szinten lézengtek a pályán, a sevilla simán lefocizta őket.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.22. 08:59:29

LG írta:Egyébként ezt a Christensen gyereket honnan szalajtották? A gól előtti fatális hibája mellett volt még több hajmeresztő hibája is, meg az arcára volt írva, hogy be van kakálva.
Most tényleg be volt csokizva, de amúgy a szezon egyik berobbanója a Chelseanél. 21-22 éves dán gyerek, Gladbachban volt kölcsönbe előtte, a látottak ellenére tényleg tehetséges srác. Anno még velünk is szóba hozták amúgy.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.21. 22:55:51

Most néztem vissza az összefoglalót. Hát Allison parádéi még De Geát is felül múlták. :D Elképesztő kapus ő is, nem sokáig lesz a Romában az biztos.

Az első félidőben csapogattam a két meccs között, ott még jobb volt a Roma. Erre a másodikban szinte csak a Shaktar volt a pályán. Örülhet a Roma tényleg, hogy nem kaptak még egyet, óriási mázlijuk volt. Nem értem mi történt az olaszokkal a félidőben. Nyitott maradt így még a párharc.

A Sevilla viszont nagyon bánhatja, hogy nem lőttek legalább 1 gólt. 75 percig nagyon jól játszottak, aztán elfáradtak és a MU-nak is voltak lehetőségei. Nem is értem, hogy miért nem cserélt Montella előbb. A 85. percben jött csak az első csere.

Itt úgy érzem, hogy félig el is dőlt a párharc, hogy megúszta a Pizjuánt a MU. Idegenben már félkarú óriás a Sevilla, meg a MU sem játszhat így otthon. Rashfordékkal befogják húzni szerintem. 2-0 lesz kb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.21. 22:47:07

Végül mégis csak a Shakhtar-Roma meccset választottam, jó kis meccset hozott össze a két középcsapat, ha az ukrán csapatnak bemegy az utolsó perben a hatalmas helyzete, akkor szerintem el is dől volna, így viszont nagyon izgalmas lesz a visszavágó, abszolút nyitott minden.
Ahogy olvasom, De Gea nagy meccset játszott, de a Roma kapusának is voltak parádés védései.

A Shakhtar góljait amúgy érdemes visszanézni, gyönyörű volt mindkettő!
besztlíííg!
Azért egyáltalán nem értek el rossz eredményeket az angolok, egyedül a Chelsea került hátrányba, de ezt az 1-1-et sem tartom vállalhatatlannak.

Egyébként ezt a Christensen gyereket honnan szalajtották? A gól előtti fatális hibája mellett volt még több hajmeresztő hibája is, meg az arcára volt írva, hogy be van kakálva.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.21. 22:21:14

csababarca írta:
Nero. írta:Újabb nevetséges produktum a Unitedtol a tizedannyi költségvetéssel dolgozó spanyol ötödik ellen.

besztlíííg!

amúgy lehetne jobb ez a mu, ha a megfelelő emberek a megfelelő szellemben játszanának.
De ez a Mourinho féle elavult gagyi lezülleszt mindenkit ott.
Persze hogy Mourinho hibája. Nevetséges hogy ez az ember még 2018ban is megtud élni a Portoval meg az Interrel elért sikereivel. Nem érdekel a Barcán kivul más csapat, de rossz nézni a Unitedet. Hihetetlen hogy egy ekkora klubnál megturik ezt a focit, ennyi költekezés utàn, nulla eredménnyel.

Pizjuan hangulata néha hidegrázós
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.21. 22:16:47

Nem hiszem el, hogy nem megy be semmi! 21-3 a kapura lövések aránya, De Gea 7 védésnél jár. Félek, hogy elfárad a végére a Sevilla. Az eredmény meg sajna a MU-nak kedvez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.02.21. 22:15:00

Nero. írta:Újabb nevetséges produktum a Unitedtol a tizedannyi költségvetéssel dolgozó spanyol ötödik ellen.

besztlíííg!

amúgy lehetne jobb ez a mu, ha a megfelelő emberek a megfelelő szellemben játszanának.
De ez a Mourinho féle elavult gagyi lezülleszt mindenkit ott.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.21. 22:07:10

Újabb nevetséges produktum a Unitedtol a tizedannyi költségvetéssel dolgozó spanyol ötödik ellen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.21. 21:34:50

De Gea földöntúli védésekkel tartja meccsben a Man UTD-t. Sokkal jobb a Sevilla, főleg itt a hajrában voltak nagy helyzeteik. Öt méterről, tisztán szemben a kapuval illet volna befejelni, erre középre küldi.

Nagyon szurkolok a Sevillának, de már előre látom, hogy a semmiből jönni fog a MU gól, és Mourinhósan távoznak. Nem lehet ennyi helyzetet kihagyni sajnos.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.18. 19:45:44

zola8787 írta:
looka írta: Egyébként fejben, de inkább fizikalitásban és lendületben azért bírta jobban szerintem a Madrid, mert Emery visszafogta az övéit. Egy ilyen jó széljátékot mutató csapat ellen, mint a Madrid, nem férnek bele a tövig feltolt védelmi vonal, az álmoskás passzolgatás, ráadásul a könnyelműen eladott labdák és a gyenge helyezkedés hátul... Plusz a kapusteljesítménnyel is voltak gondok.
+ Párizsnak Rabiot volt egyedül a középpályája. Verratti és Le Celso vagy ki minősíthetetlent nyújtott, főleg Verratti, a 20. percben kapcsolódtam be és csak a második félidőben vettem észre, hogy ő is játszik.
Durva, de nekem is csak egyszer tűnt fel a meccsen, mikor eladott egy labdát. A PSG kulcsemberei közül egyedül Neymar és Raibot játszott jól, szóval tudnának még bőven javulni a visszavágóra.
A két fiatal bedobása (Kimpembe, Lo Celso) meg kész csőd volt, Motta és Thiago Silva rutinja sokat érhetett volna, mégha nincsenek is éppen túl jó formában.

Más: Sevilla-MU egyértelmű, lehet, hogy tényleg jobb foci lesz a másik meccsen, de itt a presztízs jóval nagyobb. Bár a szerdai nap sem fog meg igazán, mert nincs olyan csapat, akivel szimpatizálnék, a Sahktarnak fogok azért szorítani, hiszen ők képviselik Kelet-Európát.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.02.18. 18:53:52

S.Agüero írta:Szerdán melyik meccset nézitek? Sahtar - Roma vagy Sevilla - MU?
Én lehet, hogy inkább az előbbit, szerintem élvezetesebb lesz, José buszozni fog. :D
Hajrá Sahtar!!! Megis rakom mixen meg a Bayern mindkét csapat lő gólt. Ott meg hajrá Besiktas! :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.02.18. 18:17:47

looka írta: Egyébként fejben, de inkább fizikalitásban és lendületben azért bírta jobban szerintem a Madrid, mert Emery visszafogta az övéit. Egy ilyen jó széljátékot mutató csapat ellen, mint a Madrid, nem férnek bele a tövig feltolt védelmi vonal, az álmoskás passzolgatás, ráadásul a könnyelműen eladott labdák és a gyenge helyezkedés hátul... Plusz a kapusteljesítménnyel is voltak gondok.
+ Párizsnak Rabiot volt egyedül a középpályája. Verratti és Le Celso vagy ki minősíthetetlent nyújtott, főleg Verratti, a 20. percben kapcsolódtam be és csak a második félidőben vettem észre, hogy ő is játszik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.18. 17:40:11

Szerdán melyik meccset nézitek? Sahtar - Roma vagy Sevilla - MU?
Én lehet, hogy inkább az előbbit, szerintem élvezetesebb lesz, José buszozni fog. :D
Válasz küldése