Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.02.28. 11:36:19

Persze jöjjön csak. Jelenleg az egyik legjobb csatár a piacon és ideális korban van.
Már az is előny ha nem ellenünk játszik...
Klasszikus csatár poszton amúgy nem állunk azért annyira jól szerintem. A Las Palmas ellen idegenben pl. simán le kellene ültetni Suarezt és Messit is a padra, vagy még jobb ha el sem utaznak, de akkor ki játszik helyettük???
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.28. 11:03:16

Hülye kérdésem lenne. Tényleg szükséges nekünk Grizes? Ennyire tele vagyunk? Melyik 100+ milliós arc fog padozni miatta? Vagy Ő fog?
Csak is Puyol
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.02.28. 08:29:32

crixus írta: Attól, mert valamit 1000szer leírsz még nem lesz igaz. Deulofeu példa volt csak, nem konkrétan rá akartam kihegyezni a dolgot. Neki tényleg nem ment itt.
Viszont attól, mert Dembelé lehozott egy jónak mondható szezont, egy teljesen más felfogásban játszó Dortmundban még nem kell 1000%-ra venni, hogy majd nálunk is be fog válni. Azt sem mondom, hogy nem fog, de ameddig nem bizonyít, addig kár hosszú távon számolni vele, ha már a saját fiataljainkat úgy összességében, nem egy személyre kihegyezve, túl korán leírjuk. Nem érzed a kettős mércét? Mondom még egyszer, most nem kifejezetten Deulofeu-val kapcsolatban. De ha már a statisztikákkal dobálózol, akkor nézd meg, hogy Nuri Sahin, Götze vagy Kagawa mit nyújtottak egy Dortmundtól teljesen más stílusú csapatban. Utána vedd 100%-ra, hogy Dembi majd robbant nálunk. :roll:
Visszatérve az eredeti gondolatra: igenis hoznám Griezmann-t a nyáron és Dembelé pedig legyen csak 21 évesen első számú csere előre, bármelyik csatárunk helyett a 3 kezdőből be tudna ugrani, ha pedig tényleg olyan szuper bomba tehetség, akkor le fogja nyomni az öregedő Suárez-t vagy rákényszeríti majd EV-t a taktikai módosításra. :wink:
Az a helyzet hogy teljesen igaza van!

Továbbá ha csak a fele igaz a magánéleti problémáinak, akkor nem hogy csak a teljesítménye nem indokolja a bérletét a kezdőbe, hanem a hozzáállása sem.

Szerintem egy teljesen vállalható forgatókönyv amit Crixus írt le.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.02.28. 00:33:30

Stalkyard írta:....
Attól, mert valamit 1000szer leírsz még nem lesz igaz. Deulofeu példa volt csak, nem konkrétan rá akartam kihegyezni a dolgot. Neki tényleg nem ment itt.
Viszont attól, mert Dembelé lehozott egy jónak mondható szezont, egy teljesen más felfogásban játszó Dortmundban még nem kell 1000%-ra venni, hogy majd nálunk is be fog válni. Azt sem mondom, hogy nem fog, de ameddig nem bizonyít, addig kár hosszú távon számolni vele, ha már a saját fiataljainkat úgy összességében, nem egy személyre kihegyezve, túl korán leírjuk. Nem érzed a kettős mércét? Mondom még egyszer, most nem kifejezetten Deulofeu-val kapcsolatban. De ha már a statisztikákkal dobálózol, akkor nézd meg, hogy Nuri Sahin, Götze vagy Kagawa mit nyújtottak egy Dortmundtól teljesen más stílusú csapatban. Utána vedd 100%-ra, hogy Dembi majd robbant nálunk. :roll:
Visszatérve az eredeti gondolatra: igenis hoznám Griezmann-t a nyáron és Dembelé pedig legyen csak 21 évesen első számú csere előre, bármelyik csatárunk helyett a 3 kezdőből be tudna ugrani, ha pedig tényleg olyan szuper bomba tehetség, akkor le fogja nyomni az öregedő Suárez-t vagy rákényszeríti majd EV-t a taktikai módosításra. :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.27. 20:47:41

Ha Suarez nagyon kifelé menne, akkor lenne értelme, de így kb. amiatt jönne, mert most meg lehet olcsón venni. A gond az egészben az időzítés. Ha mondjuk 2 év múlva járna le így a szerződése tényleg jogos lenne, de így nem látom értelmét. Mellesleg ezt a gázsit sem tudom, hogy bírná már el a klub.
Egyet értek. Ha Suarez őszi formája gyengébb állandósult volna, akkor hoznám nyáron, de mivel remek formába jött, és fizikálisan is meglepően toppon van, elvetném az ötletet.

Dembelében pedig komoly lehetőségek vannak, ki kéne aknázni, nem nagyakára hozni vkit. Ha szezon végéig is még a beépülés fázisában lenne, akkor sem gondolnám másképp. Stalkyard tökéletesen leírta, hogy miért kell bizalmat szavazni neki.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.27. 20:28:21

Stalkyard írta:
crixus írta:Dembele-t pedig sokan a gyengébb meccsek után is véditek páran. :^o
Ezerszer el lett mondva, de akkor leírom még egyszer. Ennek két oka van:

1. Láttuk, hogy mire képes a Dortmundban, mind a bajnokságban, mind a BL-ben egy elég magas szintet hozott. Mondd csak, Deuról vagy Alenáról tudod ugyanezt elmondani? (Utóbbit nem tudom miért keverted ide, de csak emiatt írom).

2. Egy fél labdaérintésből látszik, hogy sokkal magasabb szintet fog elérni, mint Deu, vagy Vidal, vagy akárki. Ehhez nem kell statisztika, ezt látni.

+1. Így kb 4 lejátszott teljesértékű meccsén sokkal több hasznos dolgot csinált, mint ugyanennyi idő alatt Deu. Pl böngészd át a Girona elleni meccs statisztikáit:

Dembélé a Girona ellen:

- legtöbb labdaszerzés (7)
- legtöbb egy az egy elleni próbálkozás (6-ból 4 sikeres)
- 52 labdaérintés
- 18 csel


Forrás: EB facebook


Ha hozol hasonló statisztikát mondjuk Deuról, emelem kalapom.
Mondjuk egy dologban vitatkoznék. Max. az összes játékpercet elosztva beszélhetünk 4 teljes értékű meccsről. Van egy darab végig lejátszott meccse, azon kívül max. a Levante ellni 60+, vagy a Juve elleni 70 percet lehet mérvadónak tekinteni. Ráadásul utóbbira egy kisebb, előbbire egy súlyosabb sérülésből visszatérve.
Ilyen idősen, ennyi játékperccel max. Messiről lehetne 100%-osan megállapítani, hogy klasszis szintet hoz a Barcaban első évében.

Deuban én is nagyon bíztam, mert piszok tehetséges játékos volt, de egy egészen más játékos tért vissza. Ráadásul megkapta a lehetőséget rendszeresen. A szezon kezdetétől fogva egymás után játszott kezdőként , megvolt a türelem felé, de a teljesítménye minden volt csak meggyőző nem. Én személy szerint baromira sajnáltam, mert amikor még itt volt vagy a B-ben olyan játékosnak tűnt aki klasszis lehet. Nagyon jól cselezett, látott, itt gyakorlatilag kimerült abban a teljesítménye, hogy elkezdett az alapvonal felé szaladni aztán elfogyott a pálya.
Szóval Deut felhozni Dembelével szemben...

A Griezmann témához annyit hogy én kedvelem a srácot, de nem szívesen látnám itt. Egyszerűen nem látom a helyét és ha be is zsúfolná vhova Valverde egy újabb sztárigazolás jönne nem hiányposztra gigafizetésért, amiben így is lekörözzük Európa top csapatait.
Dembelé és Cou más, mert hiányposztra jönnének, a francia nem. Ha Suarez nagyon kifelé menne, akkor lenne értelme, de így kb. amiatt jönne, mert most meg lehet olcsón venni. A gond az egészben az időzítés. Ha mondjuk 2 év múlva járna le így a szerződése tényleg jogos lenne, de így nem látom értelmét. Mellesleg ezt a gázsit sem tudom, hogy bírná már el a klub.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.27. 19:58:15

Tényleg nem látod, h mennyire alkalmatlan/használhatatlan volt ebben a csapatban Deu?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.02.27. 19:30:29

crixus írta:Dembele-t pedig sokan a gyengébb meccsek után is véditek páran. :^o
Ezerszer el lett mondva, de akkor leírom még egyszer. Ennek két oka van:

1. Láttuk, hogy mire képes a Dortmundban, mind a bajnokságban, mind a BL-ben egy elég magas szintet hozott. Mondd csak, Deuról vagy Alenáról tudod ugyanezt elmondani? (Utóbbit nem tudom miért keverted ide, de csak emiatt írom).

2. Egy fél labdaérintésből látszik, hogy sokkal magasabb szintet fog elérni, mint Deu, vagy Vidal, vagy akárki. Ehhez nem kell statisztika, ezt látni.

+1. Így kb 4 lejátszott teljesértékű meccsén sokkal több hasznos dolgot csinált, mint ugyanennyi idő alatt Deu. Pl böngészd át a Girona elleni meccs statisztikáit:

Dembélé a Girona ellen:

- legtöbb labdaszerzés (7)
- legtöbb egy az egy elleni próbálkozás (6-ból 4 sikeres)
- 52 labdaérintés
- 18 csel


Forrás: EB facebook


Ha hozol hasonló statisztikát mondjuk Deuról, emelem kalapom.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.02.27. 18:18:17

LG írta: Ez igaz, de a szezon döntő része még hátravan (az eddigi nagy részét pedig sérülésekkel töltötte), szóval még lerakhat még olyan teljesítményt. És ha ez így lesz, akkor is idehoznád a nyakára Griezmannt?
Valverde-től tenném függővé, hogy ő mit akar. Nyilván, ha ragaszkodik a 4-4-2-höz akkor kérdéses, hogy mennyire lenne értelme, de ezt lentebb leírtam. Suárez életkora és ingadozó formája miatt viszont így is meggondolandó lenne.
Szemellenzőt olyan szempontból mindenképp le lehetne venni, hogy Deulofeu vagy más fiatalunk 1 gyengébb meccs után el lettek küldve melegebb éghajlatra, Alena sem igazi tehetség, stb., Dembele-t pedig sokan a gyengébb meccsek után is véditek páran. :^o
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.27. 18:15:35

LG írta:
crixus írta: ..
..
Egyetértek LG-vel, még bőven bizonyíthat, ha nem sérül meg...
A "még semmit nem tett le az asztalra" kijelentés értelmezhetetlen...
pár meccs után talán okosabbak leszünk!
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.27. 17:47:45

crixus írta: olyan teljesítményt még nem rakott le nálunk egyszer sem az asztalra, ami feljogosítaná az alapember szerepkörre
Ez igaz, de a szezon döntő része még hátravan (az eddigi nagy részét pedig sérülésekkel töltötte), szóval még lerakhat még olyan teljesítményt. És ha ez így lesz, akkor is idehoznád a nyakára Griezmannt?
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.02.27. 17:14:43

Griezmann szerintem továbbra sem lenne rossz megoldás, viszont a jelenlegi 4-4-2-t nem igazán lehetne vele továbbvinni. Ha viszont 4-3-3-ból és Messi hamis 9-es pozíciójából indulok ki, akkor belefér. Dembelé pedig padozzon csak. 20-21 évesen el kell tudja ezt viselni rövid távon, pláne úgy, hogy olyan teljesítményt még nem rakott le nálunk egyszer sem az asztalra, ami feljogosítaná az alapember szerepkörre. Nálam jövőre az alapkezdő így a Stegen,Roberto,Piqué,Umtiti,Alba,Busquets,Rakitic,Coutinho,Griezmann,Messi,Suárez lenne a fentebbi felállásban. Semmivel sem kockázatosabb, mint Dembelé-vel lenne egy 4-4-2, ahogy a hétvégén toltuk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.27. 15:58:50

Az a baj hogy nem. Mondjuk ez elég szubjektív kérdés, de legutóbb ott voltunk a Chelsea ellen hogy amikor égett a ház akkor mindössze Vidallal tudtunk válaszolni. Paco színtén az a kategória, aki időhúzó cserének jó, meg arra hogy évente 8-10 könnyebb meccsen tehermentesítse Suarezt.
Jobb játékos meg nem fog idejönni padozni. Egy Pedróval sem lennénk beljebb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.02.26. 22:50:59

de ő a tökéletes beugrós ide, semmi több.
Az a baj hogy nem. Mondjuk ez elég szubjektív kérdés, de legutóbb ott voltunk a Chelsea ellen hogy amikor égett a ház akkor mindössze Vidallal tudtunk válaszolni. Paco színtén az a kategória, aki időhúzó cserének jó, meg arra hogy évente 8-10 könnyebb meccsen tehermentesítse Suarezt.

Nyilván ez a kispad kérdés majd változni fog, amikor már (reméljük) Dembelé beépül, és Coutinho is lehet a BLben.

Griezmannal az a baj hogy túl jó ahhoz, hogy nálunk kispados legyen, Suarez meg annyira összekapta magát hogy most jelenleg nincs olyan csatár a világon akire lecserélném. Viszont nyáron már 32 felé fog közelíteni, és Griezmann a jelenlegi árlista szerint 100 milióért diszkont ár.

Én hoznám, legfeljebb egy éven át nem játszik annyit, de még így is lehet gyakrabban rotálni, lehet hogy lesz sélrülés/eltiltás/ vagy akár alakzatot is válthatunk. De Messi-Suarez-Dembelé-Griezman-Coutinho egyszerre nem lesz a pályán, vagyis lehet de ne legyen, mert úgy járunk mint 2004 környékén a Real.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.02.26. 22:24:10

S.Agüero írta: Dembélé talán, Arnaizt szépen körülírta alattam a kolléga, Paco pedig közel sincs Griezmann szintjén, habár szeretem a spanyolt, de ő a tökéletes beugrós ide, semmi több.
Nem baj, legfeljebb nem értünk egyet. Sajnos Griezmann-nal egy újabb sztár jönne, kiemelt sztárfizetésért, ilyen-olyan sztárallűrökkel. Nagyon nem tetszett, amikor pár hete kimutogatott az Atl.-szurkolóknak.
Nem hiszem, hogy a Barcánál előfordulhatna ilyen.

Ne idézz kettőnél többet!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.26. 21:52:29

brazilfan írta:
S.Agüero írta: Ki az a fiatal, aki nem kevésbé tehetséges, mint Griezmann?
Elsősorban Dembelé, azután José Arnaiz és Paco Alcacer.
Dembélé talán, Arnaizt szépen körülírta alattam a kolléga, Paco pedig közel sincs Griezmann szintjén, habár szeretem a spanyolt, de ő a tökéletes beugrós ide, semmi több.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.02.26. 21:50:21

Samper!
Sokkal kevesebb konfliktusod lenne, ha végiggondolnád mit írsz, és milyen stílusban.
Alapvetően nem ütközik a szabályzatba amit csinálsz, de ha kell egy hét szünet, hogy jobb belátásra térj, rajtunk nem fog múlni.
Kép
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.02.26. 21:35:10

brazilfan írta:
S.Agüero írta: ...
Elsősorban Dembelé, azután José Arnaiz és Paco Alcacer.
Nem tudom mit láttok Arnaizban, sosem lesz belőle Barca szint, de még pados se. Sandro 2.0 a csávó. Bár még ő is sokkal előrébb járt ennyi évesen.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.02.26. 21:27:56

S.Agüero írta: Ki az a fiatal, aki nem kevésbé tehetséges, mint Griezmann?
Elsősorban Dembelé, azután José Arnaiz és Paco Alcacer.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.26. 21:05:06

S.Agüero írta:Griezmann inkább a jövőnek szól, ha jön. Sanszos, hogy jövőre is beugrós lesz még Dembélé, és utána lehet kezdő, ha Suárez távozott. Griezmann meg azért mai árak alapján 100-ért teljesen korrekt, a Messi-Suárez-Griezmann-Coutinho-Dembélé ötösből meg egynek tűrnie kell néha a padot, szerintem utóbbi lesz az leginkább, mégiscsak 20 éves. 4-2-3-1-es felállásban életképes lehet, ha a két szélső visszazár, és ismerve Griezmannt, neki nem büdös a védekezés, plusz eddig Coutinho hozzáállására sem lehet panasz ilyen tekintetben.
Azért korábban a Henry Etoo, Ronaldinho Messi fantasztikus négyes is kifutott a pályára, bár nyilván nem elég gyakran, köszönhető ez R10 bulizós életvitelének.
Nade, egy Griezmann Suarez csatárduo mögötte egy Dembéle, Messi, Coutinho hármassal, amiből védekezésben mindenki kiveszi a neki szánt részét, nem lehetetlen. Főleg, hogy Suarez is inkább kifelé megy a korból, mintsem befelé.
Merész lehet, de nem megoldhatatlan, főleg, hogy van esély a francia érkezésére. És akkor már csak be kell rakni... :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.26. 19:38:47

S.Agüero írta:
brazilfan írta:Griezmann leigazolása azt jelentené, hogy a Barcelona a Florentino Perez-i gyakorlatot követi –
miszerint minden évben szükség van legalább egy sztárigazolásra –, ahelyett, hogy a már itt lévő, nem kevésbé tehetséges fiataloknak adnának rendszeres játéklehetőséget.
Ki az a fiatal, aki nem kevésbé tehetséges, mint Griezmann?
Dembelé, Coutinho? :idea: Utóbbinál mondjuk bele lehet kötni, hogy fiatalnak számít-e, Griezmannál mindenestre fiatalabb.
De elsősorban Dembelével kéne megküzdenie a játékpercekért, Messi és Suarez érinthetetlenek, Coutinho valószínűleg Iniestával osztozik a posztján. És akkor még ott van SR is, aki most ugyan többnyire jhv, de ha Semedo térnyerésével többet játszhat a kp-n is jövőre. Nem indokolt a francia, Fabregas leigazolását elleneztem anno hasonlóan Xavi, Ini és a feltörekvő Thiago mellé, annak sem lett jó vége, szerintem ennek sem lenne.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.02.26. 18:31:53

brazilfan írta:Griezmann leigazolása azt jelentené, hogy a Barcelona a Florentino Perez-i gyakorlatot követi –
miszerint minden évben szükség van legalább egy sztárigazolásra –, ahelyett, hogy a már itt lévő, nem kevésbé tehetséges fiataloknak adnának rendszeres játéklehetőséget.
Ki az a fiatal, aki nem kevésbé tehetséges, mint Griezmann?
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.02.26. 17:31:23

Griezmann leigazolása azt jelentené, hogy a Barcelona a Florentino Perez-i gyakorlatot követi –
miszerint minden évben szükség van legalább egy sztárigazolásra –, ahelyett, hogy a már itt lévő, nem kevésbé tehetséges fiataloknak adnának rendszeres játéklehetőséget.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.02.26. 17:16:12

Aláírom, hogy az a 100 nem sok Griezmannért, de azt nem hiszem, hogy Dembelet jövőre is csak beugrósnak szánnák. Sőt szerintem idénre se ez volt a terv.
Egyet értek. Gazdaságilag jó üzlet lenne, de jelenleg nem indokolt a leigazolása. Van egy nagyon ígéretes keretünk, amely jövőre teljesedhet ki, mikor Dembelé és Coutinho teljesen beépül. Felesleges lenne jelenleg a francia. Dembelét sem padoztatnám miatta, most még persze gyengébb játékos, de szerintem még többre viheti, mint a honfitárs, de ehhez kell neki a bizalom meg a lehetőség. Szezon végére remélhetőleg teljesen beépül, jövőre meg jöhetnek a gálák a fantasztikus négyessel.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.26. 16:57:31

S.Agüero írta:Griezmann inkább a jövőnek szól, ha jön. Sanszos, hogy jövőre is beugrós lesz még Dembélé, és utána lehet kezdő, ha Suárez távozott. Griezmann meg azért mai árak alapján 100-ért teljesen korrekt, a Messi-Suárez-Griezmann-Coutinho-Dembélé ötösből meg egynek tűrnie kell néha a padot, szerintem utóbbi lesz az leginkább, mégiscsak 20 éves. 4-2-3-1-es felállásban életképes lehet, ha a két szélső visszazár, és ismerve Griezmannt, neki nem büdös a védekezés, plusz eddig Coutinho hozzáállására sem lehet panasz ilyen tekintetben.
Aláírom, hogy az a 100 nem sok Griezmannért, de azt nem hiszem, hogy Dembelet jövőre is csak beugrósnak szánnák. Sőt szerintem idénre se ez volt a terv.

Suareznek meg nem tudja valaki meddig van szerződése?
Mert nem úgy néz ki, mintha őt el akarnánk passzolni, max ha lejár a szerződése akkor lépne Kínába vagy USA-ba, de az is szerintem 2-3 szezon múlva, nem jövőre. Ő se úgy néz ki, mint aki nagyon el akarna menni, Messivel szemmel láthatóan jóba vannak és most idehozták neki a haverját is Liverpoolból, emellett elképesztő formába sikerült lendülnie az év eleji kínlódásból.

A hétvégén mind Coutinho, mind Dembele besegített a védekezésbe, szal a csokinak se derogál a védekezés.
Ha a hétvégi vonalat tervezi Valverde, akkor valóban a két szélsőnek (Coutinho, Dembele) is kell védekezni, ilyen szempontból működhet a már nyáron felvetett 4-2-3-1 vagy 4-4-2 (vagy 4-2-2-2 vagy 4-2-4, akármi is volt ez a hétvégén :D ).

De Dembelet vétek padoztatni, ez a maradék fél év szerintem elég lesz neki a beilleszkedésre, ha nem sérül le. Kölcsönbe meg nem hiszem, hogy elpasszolnánk.
csababarca írta:.
A felháborodást megértem, csak az erre adott reakciót nem tudtam hova tenni.

Nekem nem azzal van a baj, hogyha úgy van akkor reagáltok rá, hanem néha a válaszokat fájdalmasabb olvasni, mint magát a kommentet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése