Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2018.03.07. 20:00:44

Na Spurs-Juve hamarosan,talan itt nagyobb izgalmak lesznek mint tegnap.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.07. 11:14:15

komutnemukod írta: Megérdemelték igaz.
De, hogy nem volt esélye a Párizsnak az elég erős (hülyeség).
Az első meccsen kicsit több rutinnal simán hozható lett volna az x és akkor tegnap is más a játék képe.
Jobbak voltak, de nem volt ez iskola játék, főleg az odavágón...
azt írtam, hogy tegnap nem volt esélyük, azaz a visszavágón.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.03.07. 11:10:22

Azt írják sokan, hogy a Reálnak csak a BL-re kell koncentrálnia. Hát a PSG-nek is, mégis érthetetlen gyenge hozzállással játszottak, a madridi első félidőt leszámítva.
Azt viszont nem lehet a szemükre vetni, hogy játékos vásárlással akarják megerősíteni a csapatukat. Ezt teszi a Real és minden nagy csapat, a Barcelona is.
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2018.03.07. 11:04:44

csababarca írta:csak bejött a papírforma, nem is értettem azokat, akik örültek, hogy majd a psg kicsapja a realt. ez más játszótér, nem a francia liga.
egy percig nem volt esélye a psg-nek tegnap még a gólszerzésre sem, nem hogy továbbjutni.

egyébként így kell okosan visszaállni, elszívni a levegőt, ahogy a real tette, közben megvoltak a lehetőségeik a gólra, de kinyírták a PSG játékát is.

mondjuk várható volt már a párharc előtt hogy ez lesz, a psg nem csapat, ráadásul egyénileg is vannak komoly problémáik.
Motta öreg, gyenge a bl-hez, Verratti totál lebdobta a láncot ebben a szezonban, MBappénak sem ízlik ez a rendszer, Cavani meg olyan suta, hogy Lajos mellette labdazsonglőr.

tartalékos real lesimázta őket, ez sokat elmond mind a két csapatról.
Megérdemelték igaz.
De, hogy nem volt esélye a Párizsnak az elég erős (hülyeség).
Az első meccsen kicsit több rutinnal simán hozható lett volna az x és akkor tegnap is más a játék képe.
Jobbak voltak, de nem volt ez iskola játék, főleg az odavágón...
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.03.07. 10:12:07

Én a párharc előtt is azt mondtam hogy 50-50 a továbbjutás. Ha az első meccsen nincs fortuna a margit mellett, 2. meccsen van Neymar, lehet pariba lettek volna. De túl sok már a 'ha'.

Ettől függetlenül teljesen megérdemelt a madridi továbbjutás, berántották rutinból, szerintem (kivételesen) taktikailag is felkészültek voltak, pláne a hazai 3-1 után. Az is benne van, hogy csak a BL-re kell koncentrálniuk, de a végén ha ők emelik magasra a serleget, a kutyát nem érdekli majd.

Bappé gyerekben viszont puskaporos hordó van, remélem nem most döntött úgy, hogy költözik a fehérekhez jövőre.

Amúgy szívesen kapnám most a Madridot. Mi tudjuk megállítani őket, esetleg a City/Bayern. Ha meg elkalapálnánk őket megint, olyan löketet adna, hogy a döntőig meg sem állnánk. (de addig még van egy Chelsea :D )
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.03.07. 10:09:14

Szerintem ez a PSG-Real párharc kizárólag az edzőn múlott. Amíg Zidane képes volt összefogni a csapatot és csapatként kiküldeni őket a pályára, addig Emery egyszerűen nem elég jó ahhoz, hogy ezt a sajátjaival megtegye.
Olyan csapatoktól kell tartani, ahol komoly edző ül a padon. City, Bayern, Real de én ide sorolnám a Liverpool-t is Klopp-pal (Mourinho mostanában nálam nem igazán top edző). Ha továbbjutunk én tőlük tartanék a legjobban.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.03.07. 09:41:18

Subinho írta:A Real meg sokadszorra mutatja meg, hogy borzasztó ősz után egy jó tavasszal akár meg is lehet nyerni a BL-t. Remélem azért a 8-ban egy tökösebb csapattal összekerülnek, pl. Bayern, City.
Azért azt ne felejtsük el, hogy a ligát már elengedték, kupából kiestek, egyedül a BL maradt. Havonta 1 meccsre készülni azért könnyebb mint a teljes szezonban végig hajtani. Ami azért gáz. Mármint ez a hozzáállás. "CSAK A BL SZÁMÍT" Hát rohadtul nem. De ez csak az én véleményem
Csak is Puyol
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.07. 09:30:07

csak bejött a papírforma, nem is értettem azokat, akik örültek, hogy majd a psg kicsapja a realt. ez más játszótér, nem a francia liga.
egy percig nem volt esélye a psg-nek tegnap még a gólszerzésre sem, nem hogy továbbjutni.

egyébként így kell okosan visszaállni, elszívni a levegőt, ahogy a real tette, közben megvoltak a lehetőségeik a gólra, de kinyírták a PSG játékát is.

mondjuk várható volt már a párharc előtt hogy ez lesz, a psg nem csapat, ráadásul egyénileg is vannak komoly problémáik.
Motta öreg, gyenge a bl-hez, Verratti totál lebdobta a láncot ebben a szezonban, MBappénak sem ízlik ez a rendszer, Cavani meg olyan suta, hogy Lajos mellette labdazsonglőr.

tartalékos real lesimázta őket, ez sokat elmond mind a két csapatról.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
TrollBarcaFan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2018.03.02. 11:54:49

2018.03.07. 09:20:26

Majd idén nyáron megint elköltenek 1000 millió eurót, hogy kiessenek jövő tavasszal.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.03.07. 08:59:46

dudu0209 írta:Azt gondolom igazságtalanok vagyunk a Madriddal szemben, amikor az érdemeiket próbáljuk (szándékosan vagy tudat alatt) csorbítani. A sorsoláskor még majdnem mindenki tartott a PSG-től (szinte BL esélyesnek voltak kikiáltva). Sokan örvendeztek itt, hogy végre a Real megkapja a magáét, meg már a kieséses szakasz kezdetén végre összefut egy erős csapattal. Most meg, hogy oda-vissza verve hazaküldik a Párizst már az megy, hogy reméljük összekerül valami rendes csapattal is, mint pl. Bayern, Man- City... Legyünk korrektek... Gratuláljunk nekik, ismerjük el az érdemeiket, verjük meg a Chelsea-t és nyerjük meg a BL-t. :)
nagyjából ez a helyzet sajnos...azzal, hogy nem gratulálok egy ilyen bandának :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.07. 08:27:34

tegnap pappné megint megmutatta mekkora világklasszsis. oh wait :D jó, hogy nem fizettünk érte 73826387 millárd eurót. a harmatos francia ligában is teljesen visszaesett
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.03.07. 08:23:30

Én igazából viccesnek tartom a PSGt.Ráköltenek csillió eurót aztán a francia ligát hülyére verik, de ami t a BLben találkoznak egy kicsit jobban egyben lévő csapattal az simán befűzi az oktató filmet és go home.

A Bayernnel sem bírtak amint lábra állt s Real kb. simán oda vissza elverte.

Szerintem a francia liga, az hogy röhögve elvernek mindekit de nincsennek folyamatosan igazi próbatétel elé állítva az olyan hátrány ami nem leküzdhető bármennyi pénzt vernek rá.
Kép
dudu0209
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.08.16. 22:08:38

2018.03.07. 07:55:42

Azt gondolom igazságtalanok vagyunk a Madriddal szemben, amikor az érdemeiket próbáljuk (szándékosan vagy tudat alatt) csorbítani. A sorsoláskor még majdnem mindenki tartott a PSG-től (szinte BL esélyesnek voltak kikiáltva). Sokan örvendeztek itt, hogy végre a Real megkapja a magáét, meg már a kieséses szakasz kezdetén végre összefut egy erős csapattal. Most meg, hogy oda-vissza verve hazaküldik a Párizst már az megy, hogy reméljük összekerül valami rendes csapattal is, mint pl. Bayern, Man- City... Legyünk korrektek... Gratuláljunk nekik, ismerjük el az érdemeiket, verjük meg a Chelsea-t és nyerjük meg a BL-t. :)
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.03.07. 07:31:12

Egyáltalán nem is értem, hogy Emery miért vállalta el az egészet. Ezek nem a sevillai játékosok, akik 0 múlttal egy csodás lehetőség kapujában állnak, és ezért vért-verejtéket kisajtolnak magukból, mert jó az edzőjük, a szurkolóik szeretik őket, tegnap még senkik voltak, ma meg már a Barcelona, a Real Madrid, Atletico Madrid ellen játszhatnak, európai kupákban bizonyíthatnak. Párizsban egy rakás túlfizetett, agyatlan őskövület hegedül, már most annyi pénzt keresők, akik javarészt beleszrnak mindenbe és mindenkibe. Fatális hiba volt elvállalni az edzőséget, és fatális hiba akárki másnak is elvállalni a PSG padját. Remélem Emeryt látom még a Sevilla élén, oda tartozik igazán, ott nagy tudott lenni. Nem itt a százmilliókon történelmet venni próbáló, kupacnyi lócitrom élén.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.07. 07:18:48

A PSG az elejétol hitehagyottan játszott, ahogy írtátok is, mintha duzzogtak volna a pályán, hogy kiestek. Pedig ha odateszik magukat... 2 gól kellett volna csak. Semmi, nulla akarás, ezzel nem lehet győzni. Megérdemelt a kiesésük!
A Real meg sokadszorra mutatja meg, hogy borzasztó ősz után egy jó tavasszal akár meg is lehet nyerni a BL-t. Remélem azért a 8-ban egy tökösebb csapattal összekerülnek, pl. Bayern, City.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.03.07. 05:49:49

Sookal jobb volt a Madrid, megérdemelt továbbjutás. Az odavágót cseszte el a Psg, mert ott még volt is sansza.
A Psg edzőjénél töketlenebbet még nem láttam. Vicc az az ember. Verratti kitörése is jelzi, hogy 0 a fegyelem a csapatnál. Rabioton láttam egyedül az odaadást, a többiek nem szakadtak meg. Alves már nem szint, eljárt felette sz idő. És Pastore...a srác egy darab elvesztett labda után sem futott, konkrétan sétált a pályán. Leo is sokszor teszi ezt, de azért letámadásban ő is csinál vmit. Pastore konkrétan duzzogott a pályán egy-egy elvesztett párharc után. Az ő hozzáállása jelzi a Psg legnagyob baját.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.06. 23:36:13

brownieheaven írta:Még sose drukkoltam így a Realnak mint most, hogy lőjjenek egy pár megalázó gólt ezeknek a bohócoknak az utolsó pár percben...
Hát én sose tudnék a Realnak drukkolni, viszont azért pár párizsinak biztosan elment a kedve az egésztől. Lehet keresnek milliókat, de azért egy sportembernek a győzelem az első, kimegy a pályára, nem a pénztárcáját számolgatja, hanem győzni akar. Pedig legalább 6-7 olyan játékos van a keretükbe, aki bárhova beférne.

Ma is, ha vért isznak simán lehetett volna esély, ez a Madrid jelenleg verhető.

Mondjuk nekünk se lesz egyszerű a Chelsea ellen.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.03.06. 23:23:27

neobarca írta:Nagyon örülök, hogy ki pottyant a PSG. Neymar pedig elgondolkozhat, hogy érdemes e volt ezért a csapatért elhagyni a Barcát. Még egy spanyol közép csapat is lesimázta őket... :D :D :D

Le is simázta :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2018.03.06. 23:03:49

Nagyon örülök, hogy ki pottyant a PSG. Neymar pedig elgondolkozhat, hogy érdemes e volt ezért a csapatért elhagyni a Barcát. Még egy spanyol közép csapat is lesimázta őket... :D :D :D
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.03.06. 22:54:25

Rossz nézni, annyival jobb a Madrid. Semmi esélye nem volt ma a PSG-nek. Elszúrták az első meccset, meg Neymart is elveszítették. De tavaly sokkal erősebbek voltak a franciák. Mondjuk, ha nem a Madridot kapják lehet simán tovább mentek volna.

Verratti is idóta, nem bírta vissza fogni magát. Pedig Kovacic is már a narancssárga határán mozgott.

Amióta behúzták a decimát, azóta valahogy minden összeáll nekik a BL-ben. Minden úgy alakul, hogy nekik jó legyen, mindenből jól jönnek ki, és Ronaldo elé is valahogy mindig odakerül. Elképesztően érzik a BL-t. Tipikus lenne ha ilyen szezonjukban is behúznák.

Ami nagy előny még náluk, hogy Modric és Kroos nélkül is be tudnak húzni egy ilyen fontos meccset. Mi Busi és Ini nélkül egy Osasunát se tudnánk megverni. De idén nagyon hasonlít a két csapat játékfelfogása, azzal a kivétellel, hogy mi nem kontrázunk, meg nem tudunk beadni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.06. 22:45:59

Nem szint itt a psg. Már az beszédes volt, hogy a Bayern eléggé lesimázta őket münchenben. Bár azt tartom, hogy az odavágón nagy sanszot szalasztottak el, összességében nincs helyük a legjobb 8 között. Megérdemelten jutott tovább a real.
Rivaldo-A Legnagyobb.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.03.06. 22:42:10

Nero. írta:
ultrasur írta:Nagyon élném a Barca elleni párharcot. Jussatok tovább és legyen!!
Döntőznünk kell és még addig ameddig van Messi és CR. Minden idők legnézettebb sporteseménye lenne.
Ez lenne az évtized megkoronázása.
Remélem összejön!
Avatar
Gaizka
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.09.28. 10:05:20

2018.03.06. 22:41:19

Nem is kérdés ,hogy megérdemelte a Real. Nagyon brutál ,amit tudnak küzdeni és mentálisan felpörögni egy-egy adott mecsre.
Hálát adok az égnek Suárez harapásáért...Egy Benzema helyett ,ha most ott lenne.. :roll: :|
KZsola
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:57:16

2018.03.06. 22:38:58

Egyedül azt sajnálom, hogy Neymar nincs itt a kizúgásuknál! Jön majd a kifogás, hogy bezzzeg ha ő ott lett volna...
Pedig Neymar pont ugyanolyan, mint ez az egész PSG: mindig megvan a hype, meg a rettegés tőle, valahogy azonban ezt soha nem sikerül bizonyítani... de legalább pénz van! :)
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2018.03.06. 22:38:39

Még sose drukkoltam így a Realnak mint most, hogy lőjjenek egy pár megalázó gólt ezeknek a bohócoknak az utolsó pár percben...
Válasz küldése