Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.17. 22:47:57

Mondjuk állítólag ezt a Verratti sztorit csak a katalán sajtó nyomta, Valverde nem tartott rá igényt, amit az eddigiek alapján el is tudok képzelni.

Mondanám azt hogy orulnek neki Gomes vagy Paulinho helyett, de itt a Real elleni meccseken semmi olyat nem láttam ami miatt megint 100 millió fölött kellene költeni egyetlen játékosra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.17. 21:28:49

Tivadar6 írta:Arról mit gondoltok, hogy a Psg kiesése után, Raiola állítólag megkereste a barcát, hogy Veratti mégis szeretne nálunk játszani, az illetékesek pedig azonnal nemet mondtak :lol:
Szerintem annyi valóságtartama van mint annak hogy Neymar rögtön vissza akar jönni a Barcába.

Tavaly is jött volna Verratti, de a PSG nem engedte, ha nem változott valami jelentősen(pl az arabok kiszállnak az egészből mert megunták hogy nem tudnak BL csapatot összevásárolni), akkor esély sincs arra hogy eladják az egyik legjobbjukat.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.03.17. 21:24:32

Arról mit gondoltok, hogy a Psg kiesése után, Raiola állítólag megkereste a barcát, hogy Veratti mégis szeretne nálunk játszani, az illetékesek pedig azonnal nemet mondtak :lol:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.16. 11:55:29

Ide ne hozzák a franciát, mert eret vágok. :D Nem rajongok a játékáért, de az sem segít, hogy a gólöröménél ki tudnék futni a világból. Valahogy nem szimpatikus az egész jelensége, de ha idekerül, akkor sem látom a helyét. Vagy Dembélé kikerül a kezdő közeléből, de akkor morcos leszek. Márpedig nem kell már neki sok idő, hogy igazán beérjen. Talán még pont a következő szezon úgy, hogy megkapja a lehetőséget folyamatosan.

Nyilván ez az érvelés így nem túl erős, így remélem, megmutatja idén a pályán, hogy nincs szükség a honfitársára.
davi10 írta:Valami nevenincs oldalon azt olvastam, hogy bevonnánk Dembelet a Griezmann ügyletbe azzal, hogy 1 évig kölcsönbe adnánk az Atletinek.
Nekem már ott sántít, hogy egy topcsapat mi a francért építené fel egy rivális tehetségét? Hülyék lennének. Abból a pénzből inkább vesznek egy hosszú távú megoldást.

Másrészről a Barca vezetősége (remélem) nem inkompetens. A srácnak a Barca focijába, játékstílusába kell beletanulnia, nem Simeone brusztolásába.


A Busquets-témához:

Meglepődnék, ha találnának rá egy az egyben helyettest kívülről. Busi a klub berkein belül nőtt fel. Amit tud, azt jelentős részben a Barca-sulinak köszönheti. Évek alatt fejlődött ilyenné. Szerintem sosem lehet majd ugyanerre a szerepkörre találni valakit. Amikor megkezdődik a leépítése, a játék is változni fog a hátsó régióban remélhetőleg úgy, hogy a stílus megmarad.

Én még látok benne jó éveket. Szerencsére lassabb már nem lehet ( :D ), így talán a kor sem fog rajta annyira látványosan fogni. Addig van idő kitalálni a helyettesítést, de pár éven szezonon belül tényleg aktuális lehet a kérdés.

Jövőre szerintem megvan a helyettese Gomes vagy Rakitic személyében. Ha Gomes elmegy Denis barátunkkal karöltve, akkor tényleg érdekes helyzet áll fenn, mert a fiatalok nem állnak készen egy ilyen szerepre. Másrészt igazolni csak ezért elég nehéz lesz, mert Busi egy terminátor, aki alig sérül meg.

Egy középpályás viszont talán kelleni fog a távozások esetén és Arthurt sem dobnám be egyből ebbe a mély vízbe. Inkább Rakitic cseréjének kéne hozni valakit, aki képes eljátszani Sergio posztját. Palesz együtt fekszik és kel a középpályásaival, talán be tud dobni egy kompetens nevet. :mrgreen: Én kivételesen csatlakozom Samper egyszemélyes klubjához és azt merem írni, hogy Alenya. A nagy álmom Thiago Rakitic helyett, a horvát pedig rotálhatná őt és Busit is. Ez több ok miatt is esélytelen. Számomra sajnos...

szerk.: Talán Roberto lenne a legjobb Busi helyettes, ha be kell ugrani jövőre arra a posztra. Semedo pedig elrohangál jobboldalt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6590
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.16. 11:36:58

Valami nevenincs oldalon azt olvastam, hogy bevonnánk Dembelet a Griezmann ügyletbe azzal, hogy 1 évig kölcsönbe adnánk az Atletinek.

Ez nekem sántít, mert ha letesszük a 100 misit, akkor ugye az Atleticoval már nem kell egyezkedni.

De csak eljátszadozva a gondolattal, mert szerintem kacsa: ha valahol, akkor ott megtanulhat védekezni, fehyelmezettebben játszani. Illetve akkor nem kell aggódni azon, hogy hogyan oldaná meg a mester a támadóhármast, és mire visszajönne a kölcsönből, akkora lehet aktuális lesz már Lajos elpasszolása.

A Busquets-utód keresésével pedig tényleg jó lenne foglalkozni. Nem tudom kit szánnak oda:
- Arthurt? Ez esetben fiatal a gyerek, lenne ideje Businak "betanítani"
- Gomest? ( :D ) Fél szemmel nézve a katalán szuperkupában Busi posztján láttam. Annyira nem figyeltem, hogy hogyan teljesített, bőven lenne miben fejlődnie, főleg az előrepasszokban, de ezen az opción is el lehet gondolkodni, igaz erre minimális esély van.
- Oriol Busquetset? Őt csak a kupában láttam játszani, de ha nála látja EV a potenciált, akkor a bajnokság vége fele (ahogy a többi arra érdemes B-s srác) remélem több lehetőséget kap.
(Nem nála volt hír, hogy még nem hosszabbított?)

Ezeken kívül valami tök új arcot tudok csak elképzelni, jelenleg a piacon se látok olyan nevet akire rávágnám, hogy érdemes erre a posztra idehozni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.03.16. 10:13:05

Én nem értem továbbra se, hogy miért a franciát kergetjük, amikor nem az ő posztja a hiánycikk a csapatban.

Busquets tehermentesítésére kellene találni valakit. Neveket nem tudok mondani, de az ember már 10 éve minden meccset végigtol. Nagy mázli, hogy bírja, de ő se lesz már fiatalabb. Ha meg Iniesta lelép, akkor pláne kell egy KP, és akkor Grizes már nem fér bele.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.13. 10:39:30

MessiNeymarSuarez írta:Goal: Griezmann elutasította az új szerződést az Atletinél.

Szerintem ezzel 90% hogy jön, de remélem nem az lesz hogy eladjuk Lajost emiatt.
Hát ha eladnánk,akkor az lenne a legnagyobb baklövésünk az elmúlt években igazolások terén,pedig volt egy pár :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 09:37:40

Goal: Griezmann elutasította az új szerződést az Atletinél.

Szerintem ezzel 90% hogy jön, de remélem nem az lesz hogy eladjuk Lajost emiatt.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 09:20:48

Nero. írta:Főoldali cikkhez: Turan, Rafinha, Denis, Gomes, Digne, Alcacer, Deulofeu hetes fogatból bőven megkell hogy legyen a 80 még nekünk is.

Ezeknek az embereknek a hiányát észre sem vennénk, mondjuk ha Gomesen túladunk akkor kell venni még egy középpályást mert ahogy olvastam Arthur nem fog beférni még az útlevele miatt.
80 millió??? Akkor nézzük:
Turanért senki nem fog fizetni, Rafinha lehet, de a sérülése után 50-50%, Denis érhet valamennyi pénzt, egy 15-20 millió esetleg kinézhet belőle, Gomesért senki nem fog egy fillért sem fizetni, Digne kell Alba mögé, ha eladjuk, kell helyette más, abból biztos nem pluszban jönnénk ki, Deulofeu ha beválik, érhet annyit mint Denis, Alcacer meg nem játszik semmit, nem hinném, hogy bárki pénzt fog érte adni.
Ha Rafinha megtalálja a formáját, akkor belőle lehet esetleg pénz, de nélküle kb. a 80 misi fele a reális ami össz. bejönne. Bár még reálisabb, hogy a senkinek nem kellő embereket nem tudjuk eladni, csak kölcsönbe küldeni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.13. 00:38:11

Nero. írta:Főoldali cikkhez: Turan, Rafinha, Denis, Gomes, Digne, Alcacer, Deulofeu hetes fogatból bőven megkell hogy legyen a 80 még nekünk is.

Ezeknek az embereknek a hiányát észre sem vennénk, mondjuk ha Gomesen túladunk akkor kell venni még egy középpályást mert ahogy olvastam Arthur nem fog beférni még az útlevele miatt.
A 80 millió is több lesz szerintem a különböző bónuszok miatt. Számomra érthetetlen egy ilyen necces igazolást meghúzni egy olyan játékosért, aki ráadásul jelenleg abszolút felesleges lenne. A megalománia pedig általában nem szokott jól eslülni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.12. 22:50:50

Főoldali cikkhez: Turan, Rafinha, Denis, Gomes, Digne, Alcacer, Deulofeu hetes fogatból bőven megkell hogy legyen a 80 még nekünk is.

Ezeknek az embereknek a hiányát észre sem vennénk, mondjuk ha Gomesen túladunk akkor kell venni még egy középpályást mert ahogy olvastam Arthur nem fog beférni még az útlevele miatt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.12. 14:23:03

visca el barca írta:
Kubla9 írta:Most már érthető??
szabályokat nem tartod be és még neked áll feljebb? :roll:
Tetőzte az értetlenkedését egy piramissal, parádés. :D
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.03.12. 14:02:00

Alapjáraton örülök Griezmannnak, és Arthurnak is, mert erősítést jelenthetnek. De! Már így is inkább orrnehéz a keret, ezért én fordítva igazoltan volna, inkább előre hoztam volna egy fiatalt, mondjuk Kluivertet, és középppályára egy klasszist. Vagy legalább egy Serit. De ha Arthur is tudja hozni hamar a megfelelő szintet, az is oké lesz.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.12. 13:57:00

Kubla9 írta:Most már érthető??
szabályokat nem tartod be és még neked áll feljebb? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.03.12. 11:40:38

Simeone (Atletico): “Griezmann to Barça? I have to talk about realities. Today he is with us, he plays fantastically well and there is very good togetherness with fans. This is the reality - tomorrow will be tomorrow.” [as]
Úgy tűnik lehet lesz ebből a transzferből valami. Bocs, ha volt már :D
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2018.03.11. 13:39:00

szeptember: Bartromeu out
március: Coutinho Mina Arthur Griezmann(?) in

Erre nem igazán számítottam :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.11. 12:03:09

Cestus írta:Egy Napoli vagy Valencia jellegű csapatba kölcsön lehetne adni, ha EV így rendelkezik. De szerintem nem lesz kölcsön ebből, mert így elvileg nyáron fog jönni, nem pedig télen. Szerintem éppen azért buliztuk ki a nyarat a Gremioval, hogy több idő legyen beépíteni a csapatba.
A Grémio nagyon erősködött, hogyha kell, akkor most nyáron kapjanak pénzt érte.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.11. 12:01:20

Petr írta:Engem eddig a róla készült videók sem győztek meg, de ez a pénz a mai piacon aprópénzt. Gyanús, hogy az opció kötelező lesz és kölcsönbe küldi valahova a klub, szóval remélem bizonyít.
Nekem a videók tetszettek, de jó compilationt kb. bárkiről lehet csinálni. Egy Napoli vagy Valencia jellegű csapatba kölcsön lehetne adni, ha EV így rendelkezik. De szerintem nem lesz kölcsön ebből, mert így elvileg nyáron fog jönni, nem pedig télen. Szerintem éppen azért buliztuk ki a nyarat a Gremioval, hogy több idő legyen beépíteni a csapatba.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.11. 11:55:43

Cestus írta:Arthur a játékosunk, hivatalos. Pontosabban opciónk van, hogy nyáron 30+9 millióért megvegyük.

(Remélem ez nem jelenti azt, hogy Iniesta akkor megy nyáron Kínába.)
Engem eddig a róla készült videók sem győztek meg, de ez a pénz a mai piacon aprópénzt. Gyanús, hogy az opció kötelező lesz és kölcsönbe küldi valahova a klub, szóval remélem bizonyít.

Sok sikert neki!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.11. 11:47:58

Arthur a játékosunk, hivatalos. Pontosabban opciónk van, hogy nyáron 30+9 millióért megvegyük.

(Remélem ez nem jelenti azt, hogy Iniesta akkor megy nyáron Kínába.)
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.03.10. 14:26:20

visca el barca írta:
wild írta:A cat radio nem szokott kamut írni:

Antoine Griezmann's wife Erika was in Barcelona the week before the Barça game against Atlético Madrid looking for a house in Castelldefels. Nothing convinced her as she wanted something similar to the area of La Finca de Pozuelo de Alarcón in Madrid [cat radio]
semmi nem jelent, anno bellerin is vett vagy 5 házat a családnak, mégsem jött ide.
Az hogy Bellerin vett Barcelonában házat persze hogy nem jelent semmit, hiszen ott is született a családja is ott él/élt.
De Griezmann esetében eléggé egybevágnak a pletykák.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.10. 10:54:47

wild írta:A cat radio nem szokott kamut írni:

Antoine Griezmann's wife Erika was in Barcelona the week before the Barça game against Atlético Madrid looking for a house in Castelldefels. Nothing convinced her as she wanted something similar to the area of La Finca de Pozuelo de Alarcón in Madrid [cat radio]
semmi nem jelent, anno bellerin is vett vagy 5 házat a családnak, mégsem jött ide.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.03.10. 09:50:01

A cat radio nem szokott kamut írni:

Antoine Griezmann's wife Erika was in Barcelona the week before the Barça game against Atlético Madrid looking for a house in Castelldefels. Nothing convinced her as she wanted something similar to the area of La Finca de Pozuelo de Alarcón in Madrid [cat radio]
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.10. 02:27:36

visca el barca írta:
Kubla9 írta:http://ht.ly/37nE30iR9iD Jöhet,és felsoroltakból mindegyik mehet.
Velük is csak a keret van meg,más hasznuk úgy sincsen.
SPANYOL NYELVŰ CIKKET NEM LINKELÜNK BE FORDÍTÁS NÉLKÜL. melyik részét nem érted? :roll:
Hagyjad, úgysem érti meg, és továbbra sem lesz érte szankció... :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.09. 18:11:21

Kubla9 írta:http://ht.ly/37nE30iR9iD Jöhet,és felsoroltakból mindegyik mehet.
Velük is csak a keret van meg,más hasznuk úgy sincsen.
SPANYOL NYELVŰ CIKKET NEM LINKELÜNK BE FORDÍTÁS NÉLKÜL. melyik részét nem érted? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése