Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.13. 07:37:04

[quote="zse4"]Sziasztok.
1992 óta szurkolok a Barcelonának...nekem Hristo volt az első hősöm...
A lényeg hogy még soha életemben nem voltam Barcelonában,de idén májusban 5-8 ig egy céges rendezvényre kaptam meghívást...

Alapjáraton bármelyik mérkőzésre tudsz jegyet venni a hivataloson döntsön bármiről , pont most az Atletico ellen , 3 nappal a meccs előtt is volt még egy-egy jegy szinte mindegyik szektorba, szóval mindegyikre tudsz kivétel a real madrid.Főleg ha a bajnokság végén van, és van még tétje, akkor meg pláne ha kettejük között dőlne el a bajnokság.Szóval ha nagyon figyeled a hivatalos oldalt és a megnyitás pillanatában próbálkozol van esély de nagyon rizikós.Én mindig az utazási irodák ellen vagyok ebben a témában de sajnos nekik vannak kapcsolataik , nekik x jegy félre van téve, tehát ha biztosan ott akarsz lenni akkor lehet ott kéne próbálkozni.De arra készülj fel, hogy nagyon megkérik az árát.Az egyik oldalon a 84eur-os Bar-Atl meccsre a jegyet 99.000huf-tól árulták.És még volt pofájuk odaírni ,hogy már 99.000től.Vicc.De a real ellen nem tudsz mit csinálni be kell nyúlni a zsebbe. Ha valakinek van egyéb alternatívája madrid elleni jegyre szívesen hallgatom mert jövőre tervbe lenne.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 06:30:54

Amikor egy hetet voltam kint, akkor is majdnem kijöttem a tizes tömbből. Az 10eur.
Itthon én suli után még három évig jártam a lejárt diák bérlettel.

Kint riogattak, hogy keményen megvágnak, HA elkapnak , de azért két három alkalommal csak sikerült lemenni érvényes jegy nélkül a playára, meg egyszer a konzulátusra.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.12. 23:20:55

csababarca írta:
recrea írta:
És még egy kérdés...mi péntek reggeltől hétfő reggelig megyünk, 3 éjszaka, reptéri transzfer van, illetve a stadion közelében lesz a szállás, ezekkel együtt milyen tömegközeledési jegyet vegyünk? Asszem ott kapus rendszer van, nem a jó öreg Budapest, ahol a tavaly kilyukasztott jeggyel metrózól még 3 évig :D
akkor neked piszok mázlid van BP-n :D én mindig kifogom az ellenőröket, ha kéthavonta egyszer metrózok.

https://www.tmb.cat/en/barcelona/fares- ... d-hola-bcn" target="_blank

mi ilyet vettünk, 3 naposat. Szerintem ez megéri, legalábbis nekem, mert jobb egybe kifizetni, aztán menni korlátlanul mindennel, mint állandóan új jegyet venni.
Köszi.

Amúgy nekünk lehet megéri inkább egy 10-es tömböt venni, annál többet úgysem megyünk a transzfer miatt, ha egyáltalán van ott ilyen gyűjtőjegy, meg az máskor is felhasználható, ha nem pattintom el. De ez meg sokkal egyszerűbb, abban igazad van, és még drágábbnak is gondoltam.

Mindig vannak ellenőrök, de a lyukaszott jegyet nem nézik, csak felmutatod, és kész, bár én ilyet nem csinálok, csak az ismerőseim :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15416
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.12. 23:00:44

recrea írta:
És még egy kérdés...mi péntek reggeltől hétfő reggelig megyünk, 3 éjszaka, reptéri transzfer van, illetve a stadion közelében lesz a szállás, ezekkel együtt milyen tömegközeledési jegyet vegyünk? Asszem ott kapus rendszer van, nem a jó öreg Budapest, ahol a tavaly kilyukasztott jeggyel metrózól még 3 évig :D
akkor neked piszok mázlid van BP-n :D én mindig kifogom az ellenőröket, ha kéthavonta egyszer metrózok.

https://www.tmb.cat/en/barcelona/fares- ... d-hola-bcn" target="_blank

mi ilyet vettünk, 3 naposat. Szerintem ez megéri, legalábbis nekem, mert jobb egybe kifizetni, aztán menni korlátlanul mindennel, mint állandóan új jegyet venni.
Amikor kint vagyok amcsiban (ny), akkor is ha csak 2 napot vagyok, inkább megveszem 26 dolcsiért a heti jegyet ami minden metróra jó, mint hogy dobálgassam az aprót az automatába, ami vagy működik vagy nem, és általában 5-10 emberes sorok vannak. :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.12. 22:36:35

Enrique írta:Csináltunk egy aloldalt, meccsre utazás infókkal, nézzetek rá, hogy használható-e :) Ez most egy erős alap, még sok minden van nekem is a fejemben, amit hozzá lehetne majd tenni, de most így már használható szerintem, legalábbis kezdésnek jó lesz sokaknak, de ha van valami, amivel kiegészítenétek, akkor jöhet! http://www.eurobarca.hu/irany-barcelona/" target="_blank

És persze speciál tenksz Mihunak, a korábban összeírtakból ollóztam azért :)
Ez nagyon király, köszi.

Amúgy látnivalókat is le lehetne írni, árakkal, igaz, az kissé szubjektív, de barátaim azt mondták, h jó pár helyre érdemes előre online megvenni a jegyet, nem az ár miatt, hanem egyszerűbb sorra kerülni pl.

És még egy kérdés...mi péntek reggeltől hétfő reggelig megyünk, 3 éjszaka, reptéri transzfer van, illetve a stadion közelében lesz a szállás, ezekkel együtt milyen tömegközeledési jegyet vegyünk? Asszem ott kapus rendszer van, nem a jó öreg Budapest, ahol a tavaly kilyukasztott jeggyel metrózól még 3 évig :D
zse4
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.08.26. 20:46:58

2018.03.12. 22:01:10

Sziasztok.
1992 óta szurkolok a Barcelonának...nekem Hristo volt az első hősöm...
A lényeg hogy még soha életemben nem voltam Barcelonában,de idén májusban 5-8 ig egy céges rendezvényre kaptam meghívást.
El classico....május 6 20:45
Szerintetek van rà esély hogy jegyet tudjak szerezni erre a meccsre???...szkeptikus vagyok,de köszönettel fogadnàm a véleményeket,tanàcsokat.
Meghalni lehet,elfáradni sohasem!
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.12. 20:01:40

Enrique írta:Csináltunk egy aloldalt, meccsre utazás infókkal, nézzetek rá, hogy használható-e :) Ez most egy erős alap, még sok minden van nekem is a fejemben, amit hozzá lehetne majd tenni, de most így már használható szerintem, legalábbis kezdésnek jó lesz sokaknak, de ha van valami, amivel kiegészítenétek, akkor jöhet! http://www.eurobarca.hu/irany-barcelona/" target="_blank

És persze speciál tenksz Mihunak, a korábban összeírtakból ollóztam azért :)
Korrekt összeállítás, a sok birka akit meghuzgálnak az utazási irodák azokna kötelező olvasmánynak adnám.
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.12. 19:59:15

la_pulga írta:Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy akik a Chelsea meccsre készültek, azoknak sikerült-e jegyet szerezniük.
Üdv, sikerült bár kapkodták mintha 30ft lenne.
Ránéztem ma is, elvétve még van 1-2db az official-on.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.03.12. 18:10:20

Csináltunk egy aloldalt, meccsre utazás infókkal, nézzetek rá, hogy használható-e :) Ez most egy erős alap, még sok minden van nekem is a fejemben, amit hozzá lehetne majd tenni, de most így már használható szerintem, legalábbis kezdésnek jó lesz sokaknak, de ha van valami, amivel kiegészítenétek, akkor jöhet! http://www.eurobarca.hu/irany-barcelona/" target="_blank

És persze speciál tenksz Mihunak, a korábban összeírtakból ollóztam azért :)
la_pulga
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010.08.21. 11:52:21

2018.03.08. 23:16:01

Sziasztok,

Érdeklődni szeretnék, hogy akik a Chelsea meccsre készültek, azoknak sikerült-e jegyet szerezniük.
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.02.21. 14:59:59

Sziasztok,

Megy valaki a Chelsea meccsre? Ha igen van már jegyetek?A hivataloson még csak vip jegyeket lehet venni, aztán gondolom csak a bérletesek vehetnek aztán ki tudja mikor nyitják meg a normál par.ok előtt.Ha valakinek van forrása vagy bármi infój normál jegyárakkal kapcsolatban, ne tartsa magában.

köszi.

kicsit off: olvasom a másik témában,hogy kutyázzák valverdét meg a brigádot. Kérdezném,ha nyáron megkérdezik tőletek ,hogy márciusra:

-Vezetjük a ligát magabiztosan.
-Kupadöntő
-top csapat ellen bl nyolcaddöntő visszavágó 1-1ről
-Madrid-Barc 0-3

nem fogadjuk el?

Sokan elefelejtik ,hogy volt egy dehu,christanval,meg egyéb korszak.
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.11. 19:55:13

Sziasztok! A következő hazai ligameccsre látogatunk ki és a jegy meg is van, ugyanakkor a vásárlás időpontjában még nem volt tisztázott a meccs pontos időpontja. Így rossz dátum szerepel az e-jegyen, azzal a megjegyzéssel, hogy a dátum nem megerősített. Van valakinek tapasztalata, hogy okoz-e ez valami problémát a belépésnél vagy a lényeg úgyis csak a QR-kód?
Másik kérdésem a tapasztaltaktól, hogy a játékosok érkezése a stadionba kb mennyivel a meccs előtt várható, valamint, hogy érdemes-e a várakozni a mélygarázs lehajtónál vagy úgyis csak a tömeg hátát látjuk. :mrgreen:


SZERK: Ha esetleg másnál is felmerülne a későbbiekben az első kérdésem, akkor a hivatalos ügyfélszolgálat megerösítette, hogy jó a még dátum nélküli jegy
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.02.08. 10:07:08

A Real-Madrid elleni hazai kivételével szinte mindegyikre van esély jegyet szerezni.A Chelsea ellen mi is megyünk (repjegy,szállás már megvan) és várjuk a jegyvásárlást.Az viszont fontos ,hogy nagyon időben kell lenni.Valószínűleg az első meccs után nyitják meg,mi a spanommal naponta akár többször is nézzük.Ha képben van az ember akkor még finoman válogatni is tud,de ehhez napi szinten nézni kell a jegynyitást,mert a bérletesek után nem marad sok jegy.Az említett Milan meccsen a meccs napján is láttuk ,hogy vásárolnak még jegyet emberek, a kérdés ,hogy melyik szektorba jut ilyenkor jegy.Semmiképpen nem érdemes addig várni,de ha valaki 24 órán belül reagál a nyitás után biztos ,hogy lesz jegy.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.02.08. 00:39:31

Mihu írta:Természetesen hozzájárulok :) Annyi, hogy a skyscanneres részt már semmiképp ne írjátok bele. Tegnapelőtt belefutottam abba, hogy haver menni akar meccsre és néztük a repjegyeket. Mondja, hogy a Valencia ellen szombat-hétfő 28 ezer oda-vissza. Nézem a skyscanneren, 51...mondom kettőnk közül valaki nem ugyan azt a hétvégét nézi :D Belinkelte, hogy ő a Ryanair hivatalos honlapján nézi és tényleg 28 volt. Úgyhogy ez a Skyscanneres dolog megbukott. A többi része még mindig állja a helyét.
Erre el is felejtettem visszaírni, hogy köszi! Előbb-utóbb összedobok-dobunk valamit... :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2018.01.29. 12:43:05

Arra viszont nagyon figyelj, hogy ne csak az értesítő e-mailre alapozz. Én is iratkoztam már fel nem egyszer, nem kétszer, és előfordult, hogy 11:30-kor küldték ki, hogy 11:00-tól lehet jegyet venni az El Clasico-ra. Mondom kössz... Máskor meg nyitás előtt pár perccel küldték az időpontot, amikor esetleg esélyed nincs gép elé ülni, mert mondjuk vezetsz...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.01.29. 11:53:03

huh, koszi, akkor megveszem a repulojegyet, es majd nagyon figyelem, hogy tudjunk jegyet szerezni ra, thanks.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2018.01.28. 21:12:48

zeli39 írta:
kristop írta:
persze feliratkoztam ilyen hirlevelre, hogyha lesznek jegyek akkor ertesitsen, de ez mi amugy? szinte lehetetlen normalis jegyet szerezni ilyen szintu meccsre, vagy ezek megkesobb kerulnek fel, mint a bajnokik?
Általában az a menet,hogy megvárják az első meccset és aztán párnap múlva megnyitják a jegyvásárlást de az első nap csak a bérletesek és egyéb kedvezményezettek aztán másnap bárki ,,,résen kell lenni de nem gondolnám,hogy ne lenne jegy egy hétköznapi BL meccsre
Na ezt azért így nem merném kijelenteni :) Oké, hogy hétköznap, de visszavágó, plusz Chelsea ellen, ami ugye igencsak pikáns ízt ad a dolognak. Pláne, ha úgy alakul az odavágó, hogy szoros lesz, vagy hátrányba kerülünk, akkor tuti, hogy telt ház lesz.

A Milan ellen az első meccsen égtünk 2-0-ra, a visszavágón 94.944-en voltunk, a Bayern ellen meg, mikor az első meccs 4-0 lett oda, akkor a visszavágón érték el a szezonban legnagyobb nézőszámot. Úgyhogy ez, hogy hétköznap, nem számít semmit.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.01.28. 18:47:09

1. Mikor lesz eldöntve a meccs napja?
Legkésőbb 3-4 héttel a meccs előtt már hivatalos szokott lenni az időpont.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.01.28. 18:13:32

ha mar feljott a topik en is bekerdezek hatha tud valaki segiteni. szoval a bajnoki meccsre tok egyertelmu a jegyvasarlas, de ha mar elnezek arra, akkor a chelsea elleni visszavagot is meglesnem. oda viszont csak a VIP meg VIP experience jegyeket ir ki jelenleg, az alabbi szoveggel:

Only tickets available for Barça vs. Chelsea! Are you going to miss out on yours?

persze feliratkoztam ilyen hirlevelre, hogyha lesznek jegyek akkor ertesitsen, de ez mi amugy? szinte lehetetlen normalis jegyet szerezni ilyen szintu meccsre, vagy ezek megkesobb kerulnek fel, mint a bajnokik?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2018.01.28. 17:57:44

Kicsit off, de nem találtam jobb helyet. Az áprilisi, idegenbeli Sevilla meccsre mennénk. Inkább a hazai szektorba vennénk kegyet, mert a vendégeket a kakasülőbe rakják, és szeretnénk látni.
1. Mikor lesz eldöntve a meccs napja?
2. Hogyan és mikortól lehet Sevillaban jegyet venni? Ott is van olyan, mint a Barcanál, hogy a bérletesek visszaadhatják a helyüket és azt is meg lehet venni? Sajnos a jegyiroda nem válaszol az e-mail-re. Az utaztató cégektől lehetne jegyet venni, de pokoli drága, és 2015 áprilisi hazai PSG meccsre a Barca oldalán vettünk jegyet, az kb. az utazási irodai ár 40%-a volt. Igaz, nagyon gyorsan kellett dönti, hol akarunk helyet :)
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 822
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2018.01.27. 18:20:37

Amiatt aggodom csak, hogy kimegyek es a nagyokat nem fogom latni. Szallot sem foglalok elore, majd ha sotetedik az elsobe bemegyek es kiveszek egy szobat :). Nem tervezek semmit elore meccsen/ stadionon kivul, jon majd minden magatol
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.01.27. 17:33:46

Szerintem simán kapsz majd jegyet és általában játdzani szoktak, mivel elbucsuznak év végén a közönségtől.

Egyébként Xavi búcsúmeccsén is volt sok szabad hely, pedig azért az nem kis esemény volt.
Kép
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.01.27. 16:19:54

mes írta:Sziasztok. Egy ideje gondolkodok, hogy kimennek az utolso bajnoki meccsre, azt hiszem Soci ellen lesz. Egyedul keszulok 3-6 napra menni, valaki csatlakozna ?


Meg ha valakinek van tapasztalata ilyen utolso meccses kiruccanassal kapcsolatban, ne tartsa magaban :)

Óriási élmény az nem kérdés,de utolsó meccsre nagy kockázat kimenni. Jelentős az esély,hogy nincs már tétje és a kutya nem játszik, ha pedig azon múlik a bajnoki cím ,nehéz rá jegyet szerezni.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 822
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2018.01.27. 10:54:13

Sziasztok. Egy ideje gondolkodok, hogy kimennek az utolso bajnoki meccsre, azt hiszem Soci ellen lesz. Egyedul keszulok 3-6 napra menni, valaki csatlakozna ?


Meg ha valakinek van tapasztalata ilyen utolso meccses kiruccanassal kapcsolatban, ne tartsa magaban :)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2018.01.25. 21:29:10

Enrique írta:Szép kis storyk :)

Amúgy az biztos most is így van, hogy neten csak úgy nem tud senki Clásicóra jegyet venni. Ha meglesz a Penya ÉS már x évet működtünk, akkor mindig fogunk szépen pályázni jegyekre, és szerencsés esetben majd jutni is fog remélhetőleg. Csak tartanánk már ott...

Btw, @Mihu, a fenti kiskátédat (részben) szeretnénk felhasználni, ha adsz rá engedélyt :) - akarok csinálni egy "Utazás Barcelonába FAQ hogyan csináljam jegyvásárlás utazás" menüpontot, mert FB-on is kb. minden 3. nap valami megkérdezi, mit hogy érdemes tenni, plusz most itt a honlapon végre szépen tudunk plusz kontenteket hozzáadni, erre pedig biztos lenne igény... :)
Természetesen hozzájárulok :) Annyi, hogy a skyscanneres részt már semmiképp ne írjátok bele. Tegnapelőtt belefutottam abba, hogy haver menni akar meccsre és néztük a repjegyeket. Mondja, hogy a Valencia ellen szombat-hétfő 28 ezer oda-vissza. Nézem a skyscanneren, 51...mondom kettőnk közül valaki nem ugyan azt a hétvégét nézi :D Belinkelte, hogy ő a Ryanair hivatalos honlapján nézi és tényleg 28 volt. Úgyhogy ez a Skyscanneres dolog megbukott. A többi része még mindig állja a helyét.

Egyébként annyira változó ez a Clasico-ra hivatalos oldalon jegy szerzés, hogy borzalmas...Volt olyan, hogy 5 perccel a meccs előtt lefotóztam a stadion képét, összeszámoltam és volt 1024 db jegy (az 1 Mb-ról könnyű volt megjegyezni :D ). Majd jött ez a horror sztori velünk, aztán rákövetkező éven meg amikor 1-1 lett Ramos utolsó perces góljával, akkor a meccs előtt 2 órával több ezer, mondom több 1000 jegy volt szabadon ... Szóval teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor van jegy mikor nincs.
Kép
Válasz küldése