Utazás Barcelonába

Ami egyik témához sem kapcsolódik, avagy itt nyugodtan írhatsz mindenről kötetlenül.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.05.06. 12:59:25

zse4 írta:Sziasztok.
Csütörtökön érkeztem Barcelonaba üzleti út miatt.Honapok óta tudtam hogy jövök és próbáltam otthonról jegyet venni a Classicora de nem sikerült vagy rettenetesen drága lett volna.
A reptérről egyből a stadionhoz mentem hátha valami csoda folytán lesz még jegy.
Az 10:45 re értem a stadionhoz ahol először mosolyogtak rajtam majd közölték hogy talán a meccsnapon lesz még egy pár jegy de ne remenykedjek.
Majd egy másik információs pultnál közölték hogy csütörtökön 11 órakor jár le a bérletesek elővételi joga...tehát pár perc múlva megnyílik egy ablak az Official oldalon és ott talán lesz még jegy.
3 percem volt regisztrálni és megadni minden adatomat és reménykedni
Pontban 11:00 kor megnyílt az oldal és sikerült kettő db jegyet venni ...darabját 180 euróért...ezek voltak a legolcsóbbak.
11:35 kor már csak vip jegyek voltak 1500-2000 euróért.
Ellenben ma ....a meccsnapon még mindig lehet kapni kb 200 euróért....
A lényeg hogy nincs lehetetlen,csak egy kis szerencse kell.
A gond az hogy erre nem lehet alapozni, ha más okból nem kellett volna ideutaznom ma este én is csak a Tv-n keresztül néznem Iniesta utolsó Classico-jat.
Visca el Barca
Na, ezek tök jó infók, köszi, hogy megírtad! Illetve grat, hogy sikerült szerezni!! :) Aztán jó szurkolást, kell már egy hazai clásico győzelem 8)
zse4
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007.08.26. 20:46:58

2018.05.06. 10:14:56

Sziasztok.
Csütörtökön érkeztem Barcelonaba üzleti út miatt.Honapok óta tudtam hogy jövök és próbáltam otthonról jegyet venni a Classicora de nem sikerült vagy rettenetesen drága lett volna.
A reptérről egyből a stadionhoz mentem hátha valami csoda folytán lesz még jegy.
Az 10:45 re értem a stadionhoz ahol először mosolyogtak rajtam majd közölték hogy talán a meccsnapon lesz még egy pár jegy de ne remenykedjek.
Majd egy másik információs pultnál közölték hogy csütörtökön 11 órakor jár le a bérletesek elővételi joga...tehát pár perc múlva megnyílik egy ablak az Official oldalon és ott talán lesz még jegy.
3 percem volt regisztrálni és megadni minden adatomat és reménykedni
Pontban 11:00 kor megnyílt az oldal és sikerült kettő db jegyet venni ...darabját 180 euróért...ezek voltak a legolcsóbbak.
11:35 kor már csak vip jegyek voltak 1500-2000 euróért.
Ellenben ma ....a meccsnapon még mindig lehet kapni kb 200 euróért....
A lényeg hogy nincs lehetetlen,csak egy kis szerencse kell.
A gond az hogy erre nem lehet alapozni, ha más okból nem kellett volna ideutaznom ma este én is csak a Tv-n keresztül néznem Iniesta utolsó Classico-jat.
Visca el Barca
Meghalni lehet,elfáradni sohasem!
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.29. 11:37:21

Tuzson írta:Sziasztok!


Köszi, így már tiszta.
Találtam egy tutibb megoldást: jövő hét kedd-szombat, szerdán a Róma elleni BL meccsel :mrgreen:
Meccsre sikerült a 240-es szektorba venni 4 jegyet, 2-2-t egymás fölé.
Repjegy, szállás is megvan :D
Úgyhogy úgy alakult, hogy ez lesz a debütálásunk a Camp Nou-ban 8)
Üdv,

Biztos jó lesz, de ha még egy éjt maradsz még egy leganest is be tudtatok volna szúrni.
Tuzson
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.03.26. 10:12:54

2018.03.29. 07:38:30

Enrique írta:
Tuzson írta:Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, örülök, hogy itt lehetek!:) Először is gratulálok az oldalhoz!

Első utamat tervezem egy otthoni Barca meccs megtekintésével összekötve Barcelonába.
Nem idegenek tőlem a saját szervezésű repülős utak európai meccsek megtekintésével, 12 éves focista fiammal ha lehet, szívesen megyünk erre-arra.
Viszont eddig még a szentélybe nem sikerült eljutni, így most májusra beterveztem egy otthoni forduló megtekintését.
Két opció lehetséges: az első a záró forduló május 19-20-án vagy a kupadöntő miatt elhalasztott meccs május 9-én.

Ez utóbbi lenne a megfelelőbb, viszont a fórumot is visszaolvasva nem találok választ arra, hogy vajon egy szerdai napra elhalasztott meccs dátuma mennyire vehető biztosra?
Értem ezalatt, hogy mint ahogy a hétvégi fordulók is szombat vagy vasárnap kerülnek megrendezésre, úgy ennél a Barca-Villarreal meccsnél is előfordulhat, hogy nem szerda, hanem kedd vagy csütörtök lesz a végleges dátum?

Igazából a repülőjegy ára miatt vagyok gondban. Kedd esti gép olcsó oda, viszont ebben az esetben ha keddre teszik mégis a meccset, akkor bukta a dolog:(
Vissza szombaton jönnénk, így a hét második felével nincs gond.

Előre is köszönöm!
Welcome! :)

Látva a sorsolást, nekem az a tippem, hogy kedden 95%, hogy nem fog a csapat játszani.

Ha a Roma ellen sikerül továbbjutni a BL-ben, akkor egy héttel korábban (05.01/02) BL elődöntő visszavágó lesz, utána hétvégén bajnoki, majd jön a Villarreal - én elég sanszosnak tartom a kedd BL - szombat bajnoki - szerda Villarreal bajnoki // szerda BL - vasárnap bajnoki - szerda Villarreal bajnokit. De még a csütörtököt is előbb tudom elképzelni, mint a keddet.

Erre viszont nyilván csak a bátrak alapozzanak, nem biztos a dolog - de hátha a többiek kiegészítik valamivel. Egy hét múlva kb. kiderül egyébként a 34. forduló sorsolása (most a 32.-ig van meg, de a 33. is hétközi lesz), ha azt még megvárod, lehet kiderül fixen a halasztott májusi időpont is.
Szia!

Köszi, így már tiszta.
Találtam egy tutibb megoldást: jövő hét kedd-szombat, szerdán a Róma elleni BL meccsel :mrgreen:
Meccsre sikerült a 240-es szektorba venni 4 jegyet, 2-2-t egymás fölé.
Repjegy, szállás is megvan :D
Úgyhogy úgy alakult, hogy ez lesz a debütálásunk a Camp Nou-ban 8)
Petersonnn88
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.07.26. 14:51:46

2018.03.26. 13:51:24

Sziasztok! Eladó egy repölőjegy Budapest - Barcelona (ápr4), Róma-Budaoest (ápr 11 vonalon). 80 000 Ft. Jelenleg 123 000 ftbe kerül ez a két repjegy. Úgy foglaltuk a jegyet, hogy később is le lehet adni a nevet, ezért tudjuk eladni. Tudok segíteni meccsjegyek, szállás beszerzésében is. Ápr 4én játszunk a Róma ellen, majd 8án a Leganes ellen otthon. Mi 9én repülünk át Rómába, ahol 10-én kedden játszunk, majd az emíltett repülővel 11-én haza. 7 nap, 3 meccs! Telefonszám: +36209555683, email: peter.kapusi88@gmail.com

Végső esetben a repjegyek külön-külön is megvásárolhatóak.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.03.26. 13:15:38

Tuzson írta:Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, örülök, hogy itt lehetek!:) Először is gratulálok az oldalhoz!

Első utamat tervezem egy otthoni Barca meccs megtekintésével összekötve Barcelonába.
Nem idegenek tőlem a saját szervezésű repülős utak európai meccsek megtekintésével, 12 éves focista fiammal ha lehet, szívesen megyünk erre-arra.
Viszont eddig még a szentélybe nem sikerült eljutni, így most májusra beterveztem egy otthoni forduló megtekintését.
Két opció lehetséges: az első a záró forduló május 19-20-án vagy a kupadöntő miatt elhalasztott meccs május 9-én.

Ez utóbbi lenne a megfelelőbb, viszont a fórumot is visszaolvasva nem találok választ arra, hogy vajon egy szerdai napra elhalasztott meccs dátuma mennyire vehető biztosra?
Értem ezalatt, hogy mint ahogy a hétvégi fordulók is szombat vagy vasárnap kerülnek megrendezésre, úgy ennél a Barca-Villarreal meccsnél is előfordulhat, hogy nem szerda, hanem kedd vagy csütörtök lesz a végleges dátum?

Igazából a repülőjegy ára miatt vagyok gondban. Kedd esti gép olcsó oda, viszont ebben az esetben ha keddre teszik mégis a meccset, akkor bukta a dolog:(
Vissza szombaton jönnénk, így a hét második felével nincs gond.

Előre is köszönöm!
Welcome! :)

Látva a sorsolást, nekem az a tippem, hogy kedden 95%, hogy nem fog a csapat játszani.

Ha a Roma ellen sikerül továbbjutni a BL-ben, akkor egy héttel korábban (05.01/02) BL elődöntő visszavágó lesz, utána hétvégén bajnoki, majd jön a Villarreal - én elég sanszosnak tartom a kedd BL - szombat bajnoki - szerda Villarreal bajnoki // szerda BL - vasárnap bajnoki - szerda Villarreal bajnokit. De még a csütörtököt is előbb tudom elképzelni, mint a keddet.

Erre viszont nyilván csak a bátrak alapozzanak, nem biztos a dolog - de hátha a többiek kiegészítik valamivel. Egy hét múlva kb. kiderül egyébként a 34. forduló sorsolása (most a 32.-ig van meg, de a 33. is hétközi lesz), ha azt még megvárod, lehet kiderül fixen a halasztott májusi időpont is.
Tuzson
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.03.26. 10:12:54

2018.03.26. 10:37:13

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, örülök, hogy itt lehetek!:) Először is gratulálok az oldalhoz!

Első utamat tervezem egy otthoni Barca meccs megtekintésével összekötve Barcelonába.
Nem idegenek tőlem a saját szervezésű repülős utak európai meccsek megtekintésével, 12 éves focista fiammal ha lehet, szívesen megyünk erre-arra.
Viszont eddig még a szentélybe nem sikerült eljutni, így most májusra beterveztem egy otthoni forduló megtekintését.
Két opció lehetséges: az első a záró forduló május 19-20-án vagy a kupadöntő miatt elhalasztott meccs május 9-én.

Ez utóbbi lenne a megfelelőbb, viszont a fórumot is visszaolvasva nem találok választ arra, hogy vajon egy szerdai napra elhalasztott meccs dátuma mennyire vehető biztosra?
Értem ezalatt, hogy mint ahogy a hétvégi fordulók is szombat vagy vasárnap kerülnek megrendezésre, úgy ennél a Barca-Villarreal meccsnél is előfordulhat, hogy nem szerda, hanem kedd vagy csütörtök lesz a végleges dátum?

Igazából a repülőjegy ára miatt vagyok gondban. Kedd esti gép olcsó oda, viszont ebben az esetben ha keddre teszik mégis a meccset, akkor bukta a dolog:(
Vissza szombaton jönnénk, így a hét második felével nincs gond.

Előre is köszönöm!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.03.23. 21:49:07

Mihu írta:
Enrique írta:Csináltunk egy aloldalt, meccsre utazás infókkal, nézzetek rá, hogy használható-e :) Ez most egy erős alap, még sok minden van nekem is a fejemben, amit hozzá lehetne majd tenni, de most így már használható szerintem, legalábbis kezdésnek jó lesz sokaknak, de ha van valami, amivel kiegészítenétek, akkor jöhet! http://www.eurobarca.hu/irany-barcelona/" target="_blank

És persze speciál tenksz Mihunak, a korábban összeírtakból ollóztam azért :)
Igazán nincs mit :D

Egy dolgot viszont a helyedben mindenképpen hozzátennék, ha lehetek ilyen kukac :D
Amikor azt taglalod, hogy a meccsek időpontja csak 4-5 héttel előtte válik biztossá, akkor feltétlenül odaírnám, hogy addig minden meccs vasárnapra van kiírva.

Ezt azért tartom fontosnak, mert két ismerősöm is belefutott már abba, hogy "hát ezek a melegek meg áttették a meccset vasárnapról szombatra, mi meg a szombat esti géppel repülünk..." #-o

Hiába mondtam, hogy mert még nem volt fix az időpont, hajtották, hogy hát de ki volt írva, hogy vasárnap...és utána értettem meg velük, hogy az összes meccs vasárnapra van kiírva és csak miután fixálódott, utána változik.

Szóval szerintem ennek ellenére is, hogy leírtad ezt, hogy 4-5 héttel előtte derül ki az időpont, biztos sokan lesznek olyanok, akik mondjuk 4 héttel előtte ránéznek, meglátják, hogy vasárnap, és akkor jó, vasárnap lesz a meccs, mehetünk a szombat esti RyanAir-rel :D
Oks, kiegészítem, köszi! :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.15. 21:01:07

Nem egy balhézó népség, leszámítva a Boxois -t :D.

Bár ők is tök kultúráltan kérték a kocsmában, hogy durva gyorsan tegyük el a telefont. :D
Kép
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.15. 19:51:26

S.Agüero írta:Biztos a kulacsra és a hátitáskára is az volt írva, hogy Puta Real Madrid. :D
ja:)
Egyébként ez a pólót az augusztusi classicora csináltattam és én abban voltam,hogy semmi extra, ez egy szokványos felirat katalóniában.kb 5 perce volt rajtam és echte katalánok kérték ,hogy fotózkodjak velük. A metróban mindenki újjal mutogatott a pólora.Kérdeztem is a többieket,hogy biztos ,hogy Barcelonában vagyunk ,hogy egy madridot szidó póló ekkora különlegesség? hihetetlen :)
(jó mondjuk a betűméret nem kicsi az tény, fekete alapon vírit is na de akkor is ) :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.15. 19:44:41

Biztos a kulacsra és a hátitáskára is az volt írva, hogy Puta Real Madrid. :D
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.15. 19:35:37

Csomagmegörző témával kapcsolatban.
Eddig nem volt infóm róla, de most a Chelsea meccset a helyszínen tekintettük meg és jóhiszeműen egy PUTA REAL MADRID feliratú polóban mentem ki ,de a biztonságiak kiszedtek,hogy bajnokok ligájában ilyenben nem lehet meccset nézni, úgyhogy levetették velem ,egy bódéba kellett lerakni , kaptam egy számot és a meccs végén vissza is kaptam.De láttam ott kulacsokat, hátitáskát meg mindent, szóval aki csomaggal megy azt is beengedik csak le kell adni ,megőrzik (ingyen) és meccs végén felszeded.
Messi87
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.11.29. 17:50:48

2018.03.13. 22:52:13

Köszönöm szépen válaszodat és segítségedet!
recrea írta:
Messi87 írta:Tisztelt Szurkolótársaim!

Holnap én is indulok a Chelsea elleni rangadóra!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Előre is elnézést kérek,hogy ilyen kérdésekkel fordulok hozzátok!
Szóval az egyik kérdésem az lenne,hogy a Camp Nounál van-e vmi csomagmegörző esetleg?
Vagy egy PowerBankot (külső akksit) be vihetek-e magammal a hátitáskámba a stadionba?
Mert én csak kirepülök holnap reggel,kis mászkálás,meccs,majd hajnalba meg jövök is vissza!
Köszönöm segítségeteket és válaszaitokat előre is!
Bevihetsz, az egész táskát beviheted, csak átnézik majd, amit a repülőre felengednek kézipoggyászként, azt a stadionba is be fogják engedni. Értelemszerűen alkoholt nem.

Csomagmegörzőről nincs infóm.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2018.03.13. 20:27:18

Enrique írta:Csináltunk egy aloldalt, meccsre utazás infókkal, nézzetek rá, hogy használható-e :) Ez most egy erős alap, még sok minden van nekem is a fejemben, amit hozzá lehetne majd tenni, de most így már használható szerintem, legalábbis kezdésnek jó lesz sokaknak, de ha van valami, amivel kiegészítenétek, akkor jöhet! http://www.eurobarca.hu/irany-barcelona/" target="_blank

És persze speciál tenksz Mihunak, a korábban összeírtakból ollóztam azért :)
Igazán nincs mit :D

Egy dolgot viszont a helyedben mindenképpen hozzátennék, ha lehetek ilyen kukac :D
Amikor azt taglalod, hogy a meccsek időpontja csak 4-5 héttel előtte válik biztossá, akkor feltétlenül odaírnám, hogy addig minden meccs vasárnapra van kiírva.

Ezt azért tartom fontosnak, mert két ismerősöm is belefutott már abba, hogy "hát ezek a melegek meg áttették a meccset vasárnapról szombatra, mi meg a szombat esti géppel repülünk..." #-o

Hiába mondtam, hogy mert még nem volt fix az időpont, hajtották, hogy hát de ki volt írva, hogy vasárnap...és utána értettem meg velük, hogy az összes meccs vasárnapra van kiírva és csak miután fixálódott, utána változik.

Szóval szerintem ennek ellenére is, hogy leírtad ezt, hogy 4-5 héttel előtte derül ki az időpont, biztos sokan lesznek olyanok, akik mondjuk 4 héttel előtte ránéznek, meglátják, hogy vasárnap, és akkor jó, vasárnap lesz a meccs, mehetünk a szombat esti RyanAir-rel :D
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.13. 19:40:31

Biztos, h nincs alkohol BL meccsen. Még a stadion melletti árusoknál sem. Egy-két ismerősöm mesélte, h mennyire besörözött Fradi nemzetközi kupameccsen a Groupiba :D mondom oké :D szóval ne akarjatok sörtől berúgni a Chelsea meccsen :)

De érdekes, mert FIFA rendezvényen meg sztem van, magyarul EB-n nem kapni alkoholt, de VB-n igen :)
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.03.13. 19:09:51

recrea írta:
MQuCsabi írta:Csak egy kérdés. A camp ban tényleg nincs rendes sör, vagy csak én nem találtam alkoholmentesen kivül mást?
Sztem bajnokin van (voltam már, de nem emlékszem :D ), csak BL meccsen nincs, mivel UEFA rendezvényen még a stadion mellett sem lehet alkoholt értékesíteni. Németországban legalábbis van bajnokin, BL meccsen meg sehol sem kapsz.
Az érzés, amikor veszel 4 sört egy Bayern BL meccsen és utána szólnak, hogy az csak alkoholmentes...

Kép

Szóval BL meccsen szerintem sincs (5 éve nem volt), bajnokin asszem van mindenhol :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.13. 19:07:51

Ezért nem járnak a családok meccsre... :D

2 hete engem amúgy pont elkapott egy ellenőr, és még el sem tudtam futni. :( :evil:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.13. 18:51:10

MQuCsabi írta:Csak egy kérdés. A camp ban tényleg nincs rendes sör, vagy csak én nem találtam alkoholmentesen kivül mást?
Sztem bajnokin van (voltam már, de nem emlékszem :D ), csak BL meccsen nincs, mivel UEFA rendezvényen még a stadion mellett sem lehet alkoholt értékesíteni. Németországban legalábbis van bajnokin, BL meccsen meg sehol sem kapsz.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 17:59:14

Csak egy kérdés. A camp ban tényleg nincs rendes sör, vagy csak én nem találtam alkoholmentesen kivül mást?
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.13. 17:32:04

Messi87 írta:Tisztelt Szurkolótársaim!

Holnap én is indulok a Chelsea elleni rangadóra!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Előre is elnézést kérek,hogy ilyen kérdésekkel fordulok hozzátok!
Szóval az egyik kérdésem az lenne,hogy a Camp Nounál van-e vmi csomagmegörző esetleg?
Vagy egy PowerBankot (külső akksit) be vihetek-e magammal a hátitáskámba a stadionba?
Mert én csak kirepülök holnap reggel,kis mászkálás,meccs,majd hajnalba meg jövök is vissza!
Köszönöm segítségeteket és válaszaitokat előre is!
Bevihetsz, az egész táskát beviheted, csak átnézik majd, amit a repülőre felengednek kézipoggyászként, azt a stadionba is be fogják engedni. Értelemszerűen alkoholt nem.

Csomagmegörzőről nincs infóm.
Messi87
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2005.11.29. 17:50:48

2018.03.13. 12:31:35

Tisztelt Szurkolótársaim!

Holnap én is indulok a Chelsea elleni rangadóra!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Előre is elnézést kérek,hogy ilyen kérdésekkel fordulok hozzátok!
Szóval az egyik kérdésem az lenne,hogy a Camp Nounál van-e vmi csomagmegörző esetleg?
Vagy egy PowerBankot (külső akksit) be vihetek-e magammal a hátitáskámba a stadionba?
Mert én csak kirepülök holnap reggel,kis mászkálás,meccs,majd hajnalba meg jövök is vissza!
Köszönöm segítségeteket és válaszaitokat előre is!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.03.13. 10:06:46

mi is kint leszunk most a chelsea ellen, es eddig ugy tunik a 10 euros 10 alkalmas jegy siman oke lesz tomegkozlekedesre. be a belvarosba, aztan ott ugyis setalgatas, van annyira jo ido.

en is folyton nezegettem a jegyvasarlast amikor eszembejutott es szerencsere egyszer pont a megnyitas utan ot perccel neztem ra, es tudtam venni azthiszem eleg jo helyre a kapu moge. szoval tenyleg nem lehetetlen.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.13. 07:37:04

[quote="zse4"]Sziasztok.
1992 óta szurkolok a Barcelonának...nekem Hristo volt az első hősöm...
A lényeg hogy még soha életemben nem voltam Barcelonában,de idén májusban 5-8 ig egy céges rendezvényre kaptam meghívást...

Alapjáraton bármelyik mérkőzésre tudsz jegyet venni a hivataloson döntsön bármiről , pont most az Atletico ellen , 3 nappal a meccs előtt is volt még egy-egy jegy szinte mindegyik szektorba, szóval mindegyikre tudsz kivétel a real madrid.Főleg ha a bajnokság végén van, és van még tétje, akkor meg pláne ha kettejük között dőlne el a bajnokság.Szóval ha nagyon figyeled a hivatalos oldalt és a megnyitás pillanatában próbálkozol van esély de nagyon rizikós.Én mindig az utazási irodák ellen vagyok ebben a témában de sajnos nekik vannak kapcsolataik , nekik x jegy félre van téve, tehát ha biztosan ott akarsz lenni akkor lehet ott kéne próbálkozni.De arra készülj fel, hogy nagyon megkérik az árát.Az egyik oldalon a 84eur-os Bar-Atl meccsre a jegyet 99.000huf-tól árulták.És még volt pofájuk odaírni ,hogy már 99.000től.Vicc.De a real ellen nem tudsz mit csinálni be kell nyúlni a zsebbe. Ha valakinek van egyéb alternatívája madrid elleni jegyre szívesen hallgatom mert jövőre tervbe lenne.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.13. 06:30:54

Amikor egy hetet voltam kint, akkor is majdnem kijöttem a tizes tömbből. Az 10eur.
Itthon én suli után még három évig jártam a lejárt diák bérlettel.

Kint riogattak, hogy keményen megvágnak, HA elkapnak , de azért két három alkalommal csak sikerült lemenni érvényes jegy nélkül a playára, meg egyszer a konzulátusra.
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.12. 23:20:55

csababarca írta:
recrea írta:
És még egy kérdés...mi péntek reggeltől hétfő reggelig megyünk, 3 éjszaka, reptéri transzfer van, illetve a stadion közelében lesz a szállás, ezekkel együtt milyen tömegközeledési jegyet vegyünk? Asszem ott kapus rendszer van, nem a jó öreg Budapest, ahol a tavaly kilyukasztott jeggyel metrózól még 3 évig :D
akkor neked piszok mázlid van BP-n :D én mindig kifogom az ellenőröket, ha kéthavonta egyszer metrózok.

https://www.tmb.cat/en/barcelona/fares- ... d-hola-bcn" target="_blank

mi ilyet vettünk, 3 naposat. Szerintem ez megéri, legalábbis nekem, mert jobb egybe kifizetni, aztán menni korlátlanul mindennel, mint állandóan új jegyet venni.
Köszi.

Amúgy nekünk lehet megéri inkább egy 10-es tömböt venni, annál többet úgysem megyünk a transzfer miatt, ha egyáltalán van ott ilyen gyűjtőjegy, meg az máskor is felhasználható, ha nem pattintom el. De ez meg sokkal egyszerűbb, abban igazad van, és még drágábbnak is gondoltam.

Mindig vannak ellenőrök, de a lyukaszott jegyet nem nézik, csak felmutatod, és kész, bár én ilyet nem csinálok, csak az ismerőseim :D
Válasz küldése