Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2018.03.16. 15:59:21

- A Juventus eddig mind a négyszer kiejtette a BL-ben a Real Madridot, amikor a két csapat oda-visszavágós párharcban találkozott egymással. A két egymás elleni döntőjüket viszont a Real nyerte meg.

- A Juventus csak kettőt vesztett el a legutóbbi nyolc egymás elleni BL-mérkőzésükből (köztük a tavalyi döntőt).

Érdekes párharc lesz ez.
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2018.03.16. 15:38:57

Az lenne a legjobb, ha a legjobb négyben, minden még versenyben lévő nemzet képviseltetné magát.
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.03.16. 15:25:49

Barcelona és a Bayern szinte biztosan legjobb négyben. Szerintem mi is ott leszünk, bár a Juve talán a legnagyobb BL odavágós mumusunk, amióta focit nézek, de ha csak 90% toljuk,akkor hozni kell akár kettős győzelemmel is.

MCity-'Pool a legnyitottabb. Hosszútávon (lásd PL) a city jobb és kiegyensúlyozottabb, de két meccsen szerintem 50-50.

A Barcával meg mindenképp szeretnék meccset, úgy lenne teljes ez az éra, ha őket is letudnánk győzni a BL-ben, rajtuk kívül minden nagy meg volt már.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.03.16. 14:46:21

Juve - Real. Érdekes. Juve képes megfogni Őket, de sajnos nincsenek ott egyéniségek akik tudnak hozni valamit. Dybala. Ő mindig egy tehetséges srác a szememben, de olyan kis hisztis semmirekello is. Ha nem tetszik valami neki bedurcizik és nem csinál semmit, néha meg eldönt meccseket. Egyértelműen a Real az esélyes a szememben.
Csak is Puyol
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.03.16. 14:41:42

Én mindkét sorozatban várok legalább egy komolyabb meglepetést. A BL-ben, bár nem sok előjel utal rá, de szerintem Juve megfoghatja a Realt, és éppen azért, amit a Spurs ellen láttunk tőlük: ez a csapat akkor is tud nyerni, ha az ellenfél jobb, sőt, sokkal jobb. A kapitányukért játszanak, elképesztően motiváltak (ez jól látszott Higuainon, Chiellinin vagy Buffonon), sokkal inkább győztes alkatú, és sokkal inkább csapat, mint a PSG volt. Hiába játszik jobban a Real, mint ősszel, szerintem bőven verhetőek, a Juventus pedig, ha a kapu elé kerül, kíméletlen lesz. Szerintem minimum lesz sanszuk, méghozzá 2 kiélezett meccsen, egy sokgólos párharcban.

Az EL-ben pedig én a Salzburgot várom a négy közé, nem a Laziót, illetve abban sem vagyok biztos, hogy az Arsenalnak nem törik bele a bicskája a moszkvai csapatba... Pedig egy ATM-Arsenal döntőt megnéznék. :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.16. 14:07:35

S.Agüero írta:Végső győztes oddsok:

Barca 3.50
City 4.00
Bayern 5.00
Real 5.50
érdekes, a szezon előtt még csak 5-6. helyen kullogtunk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.16. 13:47:10

Végső győztes oddsok:

Barca 3.50
City 4.00
Bayern 5.00
Real 5.50
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.16. 13:25:29

visca el barca írta:EL:

lipcse - OM
arsenal-cszka
atletico-sporting
lazio-salzburg

hát, annyira nem örülök, kaphattunk volna könnyebbet is :( sporting vagy a salzburg jobb lett volna, de ez van, legalább a visszavágót otthon nyomjuk...allez! OM, arsenal, atletico, lazio tj. várok
Az EL-ben most úgy látszik a nagyobb rangadók lementek az előző körökben, most 4 meccsből 3-nak egyértelmű favoritja van, csak a RBL-Marseille, ami kérdőjeles. Az egész sorozatot tekintve, az Atletico innen hatalmas esélyes.

A BL-ben szintén nem a negyeddöntők lesznek a legizgalmasabbak, egyedül az angol rangadó nyitott szvsz, de ott is azért favorit a City. A legjobb négybe viszont ezúttal tényleg legerősebb 4 csapat kerülhet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.16. 13:13:20

EL:

lipcse - OM
arsenal-cszka
atletico-sporting
lazio-salzburg

hát, annyira nem örülök, kaphattunk volna könnyebbet is :( sporting vagy a salzburg jobb lett volna, de ez van, legalább a visszavágót otthon nyomjuk...allez! OM, arsenal, atletico, lazio tj. várok
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.15. 13:23:10

Én egyedül az Atletire mondanám hogy döntőben könnyebb legyőzni őket, mint 2 meccs alatt, mert a döntőben nincs idegenbeli gól és hazai pálya.
Nem véletlen hogy sorra szivatott az Atleti minket, a Bayernt is, hogy utána folyton kikapjon a döntőben.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.03.15. 13:19:01

ÉN a citytől és a bayerntől tartok,Juve és a real nálam okés lenne ,a maradéktól meg nem is igazán tartok,tehát jó lenne a pool,roma,sevilla hármasból kapni.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.03.15. 13:01:15

Gratula a továbbjutáshoz!

Minden párosításnak szerintem meg lehet a szépsége. Minden ellenfélnél ki lehet emelni okokat, hogy miért szeretném őket, vagy miért lenne jó velük játszani:
Roma - őket érzem a leggyengébbnek a legjobb 8ból. Nem tipikus olasz focit tolnak, szerintem őket több góllal vernénk.
Juventus - az ő stílusuk nem fekszik nekünk, de vissza tudnánk vágni a tavalyiért, illetve ha jól emlékszem igen sokan kisárgázták magukat
Sevilla - ismerjük őket, szerintem egy oda-vissza párharcban továbbjutnánk. Talán a Roma után ők a leginkább verhetőek
Madrid - Évek óta mindenki azt szajkózza, hogy ha mi nem állítjuk meg őket, akkor senki. Lehetne bizonyítani, hogy meg tudjuk állítani őket. Itt azért lennének kétségeim a továbbjutást illetően, mert a Bl eléggé az ő játszóterük, de inkább itt, mint a döntőben egy meccsen...
Amúgy mindkét spanyol csapat esetén kicsit fanyalognék, mivel kétszer velük legalább minden évben látom játszani fiainkat.
Liverpool - Klopp eléggé kontrafocit játszat fiaival, kicsit hajaz a stílusuk a Chelsea-re. Én velük nem igazán játszanék, mert őket tartom a meglepi csapatnak idén. Viszont tuti izgalmas meccsek lennének.
City - Pep visszatérése Barcelonába, hasonló játékstílusok ütközete. Talán a legnagyobb párosítás lehetne most, de én 1 kört várnék még vele :-)
München - az új edzővel megindultak, és most szerintem nem is cipelik annyira az esélyesség terhét. Itt visszavághatnánk az öregnek a nagy zakóért.

Ha kívánhatnék Romát kérnék, de én Sevillát érzek. 3 meccs lesz egymás után ellenük. :-)
A többi párosra tippem:
Mardid - Roma
Bayern - City
Pool - Juve
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.15. 12:36:12

bayernt, cityt én sem szeretném, kapja meg a real őket :D a többi jöhet, bár a madridtól már herótom van. juve, pool, roma, sevilla, ezek lennének jók. egyszer az életben tényleg lehetne már egy kis szerencsénk a sorsolással, mert utoljára kb. 102 éve volt könnyű ellenfelünk (leverkusen)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.15. 08:49:25

A Real a BL-ben teljesen más, mint a lefutott bajnokságban. Nem jelenthető ki azért, hogy tuti legyőzzük őket, mégha mi is vagyunk az esélyesek!
A Bayern, City párost én is elkerülném most.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.15. 08:48:52

Messias2 írta:Nekem csak annyi kérésem van, hogy a City-t és a Bayern-t kerüljük el.
A többi 5 csapattól nem tartok.
Pedig két meccsen könnyebb kiejteni bárkit, mint a döntőben egy meccsen legyőzni.
Kiesett több olyan csapat is, akinek helye lenne a 8 között, csak nem jött ki a lépés.

Én a Realt kerülném, túl nagy az izgalom,tét, feszültség egy BL-es klasszikuson, ami a játék rovására megy.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.15. 07:30:27

Cestus írta:Annak ellenére, hogy a bajnokságban már győztünk ellenük a szezonban, egyedül a Realtól kell félnünk. Szerintem ezt legbelül érezheti mindenki.
Sztem ezt nagyon rosszul érzed legbelül :D legalábbis a Chelsea elleni játékunk egyáltalán nem erre utal, amit írsz, közel sem.

Real, Bayern, Juve, City ellen ki-ki meccsek lennének, magyarul megmondhatatlan, h ki menne tovább. Tegnap pl a Chelsea jobban játszott, amely helyzeteket mi berúgtuk, azokat ők kihagyták.

Messi klasszisa döntött, olyan gólt, meg olyan gólpasszt a mai mezőnyben senki nem tud, EV-vel közösen jól elcsípték ezt a Malaga elleni pihenőt, nem bánnám, ha alkalmaznák ezt a továbbiakban is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.14. 23:57:11

Annak ellenére, hogy a bajnokságban már győztünk ellenük a szezonban, egyedül a Realtól kell félnünk. Szerintem ezt legbelül érezheti mindenki. :D

Viszont ha akarunk valamit a BL-ben, rajtuk át vezet az út.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2018.03.14. 23:53:58

Nekem csak annyi kérésem van, hogy a City-t és a Bayern-t kerüljük el.
A többi 5 csapattól nem tartok.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2018.03.14. 23:33:00

Szívből remélem, hogy a sorsoláskor a Bayern - L'pool - Real hármasból érkezik az ellenfél, plusz egy City - Bayern lenne ideális. A Sevilla meg meccseljen egyet a Romával.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.14. 23:17:12

Ronaldinho&Barca írta:Ez a furcsa valóban, hogy egy 2. helyezett mu-t kiejt egy 5. sevilla. (és akkor nem megyek bele abba a pisztolypárharcba hogy Pl vagy laliga.) Nem lebecsülni akarom az együttest, sőt, örülök hogy spanyoloktól jelentkezett még valaki és harcol a bl-ben is, de az utóbbi évek mu féle hát nem is tudom, felvásárlás, újraélesztés, vagy minek nevezzem ezt a folyamatot, nem éppen célravezető. Van Gaalt meg teli szájjal köpködte mindenki hogy mennyire fogalmatlan edző volt, na majd José. A látottak nem ezt bizonyítják, elég elkeserítő. Vélhetőleg a milan útjára tévedtek, csak épp a játékosok értéke sokkal nagyobb. Furcsa minden esetre ahogy a city átlépte ezt az együttest az évek során. Meg is jegyzem majd a mu-s barátoknak. :lol:
Mondjuk a Real se játszott valami nagyott a PSG ellen mégis továbbment kettős győzelemmel.
A MU eltolta a meccsek, ez a Sevilla is egy simán verhető csapat.
Ahogy a Tottanham is, kicsit ügyesebb hazaküldi a Juvét és nem fordítva.

Itt a legjobb nyolc között, Jelenleg kiemelném a City-t és a Barcát mint esélyest, aztán jön négy jobb napokon bármit elverő csapat a Juve, Real, Bayern, Liverpool és a két eddig jutott csapat a Sevilla és a Roma.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.14. 23:11:03

Fecooo írta: Pep tudja, hogyan kell cuncit kiidegelni :D
Pep tudja, de az a City védelem...szerintem ott is elrakna 3at a két meccsen Cé minimum.
Bár ők lőnének is többet mint a PSG, valószínűleg.

De amúgy kiegyeznék én is ezzel, bár most egy könnyebb jól jönne, Sevilla vagy Roma.

Tutira veszem, hogy lesz spanyol párharc már most, a Sevilla vagy velünk, vagy a Reallal összekerül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.14. 23:00:52

Barca-Pool
real-MC
Juventus-Bayern
Roma-Sevilla

ezzel így ki is egyeznék :)

Pep tudja, hogyan kell cuncit kiidegelni :D
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.03.14. 10:06:08

Ez a furcsa valóban, hogy egy 2. helyezett mu-t kiejt egy 5. sevilla. (és akkor nem megyek bele abba a pisztolypárharcba hogy Pl vagy laliga.) Nem lebecsülni akarom az együttest, sőt, örülök hogy spanyoloktól jelentkezett még valaki és harcol a bl-ben is, de az utóbbi évek mu féle hát nem is tudom, felvásárlás, újraélesztés, vagy minek nevezzem ezt a folyamatot, nem éppen célravezető. Van Gaalt meg teli szájjal köpködte mindenki hogy mennyire fogalmatlan edző volt, na majd José. A látottak nem ezt bizonyítják, elég elkeserítő. Vélhetőleg a milan útjára tévedtek, csak épp a játékosok értéke sokkal nagyobb. Furcsa minden esetre ahogy a city átlépte ezt az együttest az évek során. Meg is jegyzem majd a mu-s barátoknak. :lol:
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.03.14. 09:20:08

Zola, szerintem Pogba rossz példa. Eleve kezdőnek kellett volna lenni Matával együtt.Itt baltázta el az egészet. Az első félidőt megnyomták rendesen, de a buta, egysíkú játékosokkal gyakorlatilag semmire nem ment. Erőltette a mikrofonfejűt 60 percig a középpályán, akinek volt egy lövése.
Ezt a Sevillát -nem degradálom le-simán verni kellett volna egy bátrabb támadójátékkal.
Betoji, alibi biztonságot nyomatott. Ehhez képest EV idegenbeli taktikája egészen attraktív. :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.03.14. 08:59:10

Szerintem úgy, hogy ez a szint a legjobb bajnokságban, meg gondolom Lukaku és De Gea megmenti a seggüket. Szomorú, hogy egy szánalmas, gyenge 2 csapatos bajnokság tök ismeretlen csapata lőtte be nekik tövig :)
Második félidőt végignéztem, Pogba mennyiért ks váltott? Nem volt egy kimagasló megmozdulása sem, mellette azért adott pár szép lasztit a spanyoloknak.
Ez az N'Zonzi pedig tanár volt, nagyon komolyan tolta, csúcsidős Yaya jutott néha eszembe gebe stílusban.
De Gea arca pedig mindent elárult amikor 0-2-nél mellé fejelt a sevillai, szegény csávó, remélem azért tovább marad ott, Real-ba ne jöjjön.
Válasz küldése