Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.03.21. 18:19:26

Én még egyszerűbben oldanám meg, Roberto menne a középpályára, és Semedo lenne az állandó jobbhátvédem, őt már megvenni sem kell.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.21. 18:14:30

visca el barca írta:én tök egyszerűen megoldanám, ha megy, akkor megvenném odriozolát, SR meg menne fel a kp-ra és lenne bőven elég ember. minőségileg meg akármennyire fő a fejük úgysem tudják pótolni.
Simán. Védőt venni úgyis olcsóbb meg könnyebb mint kp-st.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.21. 17:33:24

Cestus írta:Iniesta távozásának lehetősége a Sport szerint nagy fejfájást okoz a klubnak, Bartonál jobban csak Valverde aggódik a dolog miatt, úgyhogy a válogatott szünet folyamán ezerrel fogják győzködni, hogy maradjon.
én tök egyszerűen megoldanám, ha megy, akkor megvenném odriozolát, SR meg menne fel a kp-ra és lenne bőven elég ember. minőségileg meg akármennyire fő a fejük úgysem tudják pótolni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.21. 16:58:02

Iniesta távozásának lehetősége a Sport szerint nagy fejfájást okoz a klubnak, Bartonál jobban csak Valverde aggódik a dolog miatt, úgyhogy a válogatott szünet folyamán ezerrel fogják győzködni, hogy maradjon.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.21. 14:36:46

MQuCsabi írta:Nem, mintha a Juve egy szuper offenzív csapat lenne.

Egyébként szerintem Atleti el tudná hozni olcsóbban, láttul, hogy nagyjából csak nekünk nyomták meg a cerkát az igazolásoknál.
Offenzívabb, mint az Atlético.

Egyébként meg a fő mondanivalóm, hogy egy ilyen ázsióval rendelkező fiatal játékosnak mint Dybala egy Juve után nem jelent előrelépést egy Atlético, ezért is furcsállnám. Szerintem ami előrelépés lenne, az a Barca, Real, City, Bayern.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.21. 13:19:54

Petr írta:
Varatrix írta:Tetszene ez a forgatókönyv, én bevallom őszintén hogy, mindig is szorítottam az Atletinek hogy komoly erőt képviseljen a ligában, és hosszútávon erős három csapatos bajnokság legyen a Liga. Eddig is jó úton haladtak, de ez egy megfelelő pótlás lenne.
Annyira nem rajongom érte, mert ez azt jelentené, hogy jön Griezmann. :(
Az Atletico volt az a csapat a 2005-ös évektől, akinek ugyan megvoltak a játékosai a sikerekhez, de nem értek vele semmit, maradtak a középmezőnyben.
Aztán Simeonéval már jönnek az eredmények, szerintem ott vannak, mint harmadik csapat a ligában, és a BL-ben is elég jól szerepelnek.

Griezmann, pedig ha nem hozzánk jön talál magának máshol is csapatot. Bár szerintem jönni fog, Dembele kárára.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.21. 11:46:47

Nem, mintha a Juve egy szuper offenzív csapat lenne.

Egyébként szerintem Atleti el tudná hozni olcsóbban, láttul, hogy nagyjából csak nekünk nyomták meg a cerkát az igazolásoknál.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.21. 11:38:24

Hát én ezt valahogy nem tudom elképzelni, hogy Dybala az Atletibe igazoljon. Egyrészt azért, mert nem hiszem, hogy maga a játékos sportszakmailag tényleg előnyösnek gondolná, plusz egy ilyen defenzív csapatba igazolna.

Másrészt nehezen hiszem, hogy az Atleticonak lenen pénze rá, még akkor se, ha Griezmannért kapnak 100 millát. A Juve nem hiszem, hogy 160 millió alatt szóba állna bárkivel is, de lehet, hogy inkább 200. :D

Szóval nekem elég szürreális lenne ez a transzfer.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.21. 11:24:59

Varatrix írta:A spanyol sajtó azzal volt teli hogy, Dybala a testvérével Madridban volt így már mindenki összekötötte a Real Madriddal, azonban Marca értesülései szerint Diego Simeonéval ebédeltek, és az estleges madridi klubváltásról beszéltek, ami egyúttal előrevetíti hogy Griezmann valóban távozik az Atletitől.

Tetszene ez a forgatókönyv, én bevallom őszintén hogy, mindig is szorítottam az Atletinek hogy komoly erőt képviseljen a ligában, és hosszútávon erős három csapatos bajnokság legyen a Liga. Eddig is jó úton haladtak, de ez egy megfelelő pótlás lenne.
A La Ligának is jót tenne, ha Griezmann is maradna egyrészt a bajnokságban, másrészt meg idejönne még egy hasonló kaliberű játékos.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.21. 11:24:19

Varatrix írta:Tetszene ez a forgatókönyv, én bevallom őszintén hogy, mindig is szorítottam az Atletinek hogy komoly erőt képviseljen a ligában, és hosszútávon erős három csapatos bajnokság legyen a Liga. Eddig is jó úton haladtak, de ez egy megfelelő pótlás lenne.
Annyira nem rajongom érte, mert ez azt jelentené, hogy jön Griezmann. :(
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.03.21. 11:18:53

A spanyol sajtó azzal volt teli hogy, Dybala a testvérével Madridban volt így már mindenki összekötötte a Real Madriddal, azonban Marca értesülései szerint Diego Simeonéval ebédeltek, és az estleges madridi klubváltásról beszéltek, ami egyúttal előrevetíti hogy Griezmann valóban távozik az Atletitől.

Tetszene ez a forgatókönyv, én bevallom őszintén hogy, mindig is szorítottam az Atletinek hogy komoly erőt képviseljen a ligában, és hosszútávon erős három csapatos bajnokság legyen a Liga. Eddig is jó úton haladtak, de ez egy megfelelő pótlás lenne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.03.21. 11:10:55

Örülök, hogy egyet értünk Serivel kapcsolatban. Az, hogy padozni fog és megelégszik Gomes perceivel szerintem leginkább attól függ hogyan játszik. Ő fiatal még. Paula, Rakitic, Busi már kevésbé. Ha beválna akkor simán lehetne kezdő 1-2év elteltével plussz a B-ből akiket hozunk lenne közép pályánk 2-3év múlva is. Kiváncsi leszek Arthurra, hogy mikor jön és megy-e kölcsönbe egy évre. Ha mind 3 trófeát megszerezzük Iniesta szerintem menni fog legkésőbb télen, Gomest mindenki elküldené nem Barca szint nincs esze a Barca focijához. Ez 2 középpályás aki úgy gondolom 90% hogy mennek. Tehát Seri, Arthur pótolná őket számban egyenlőre. Bár biztos vagyok bennt, hogy Gomes szintet tudják hozni, Iniesta szintet meg nem várhatjuk el tőlük arra hoztuk Coutinhot azthiszem. Igazság szerint ki egyeznék egy Griezmann, Arthur, Seri 3massal a nyáron. Ami számszerűleg 100+30(9)+40 az, hogy még hova kellene igazolni véleményem szerint 18/19 szezon végére kiderül. De jó kis csapatunk lehetne így jövőre.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.21. 00:04:42

A l'équipe-nek azt nyilatkozta Gríz, hogy a VB előtt eldönti, marad-e vagy sem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.03.20. 13:20:54

lics írta:Seri nem lenne jó igazolás? Ha véletlen 2közép pályásunk ki esne, 40 milliót csak meg érne szerintem. Végülis tavaly nem véletlenül volt tervbe. Szoktam nézni Nice meccseket jó játékosnak tartom, küzd, jól lát a pályán. Nem egy Iniesta vagy Coutinho szint, de szerintem jó lehetne. Gomes meg Denis árából elis lehetne hozni talán.
De jó lenne, csak Arhur miatt megint nem fogjuk elhozni, mert hasonló profilú a 2 játékos. Pedig tényleg jöhetne Gomes helyett, lenne valaki, aki alternatíva lenne Rakitic és Busi számára. Alena jövőre még szerintem kölcsönbe megy, Sampernek nem jött jól a sérülés, de remélem nem mondanak le róla, mert anno a bl-ben mikor előstör kapott szerepet az első csapatban, nagyon meggyőző volt.
Szóval össze lehetne hozni egy ügyes középpályát most úgy hogy nem kell bankot robbantani.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.20. 11:53:44

Akik Gomest még mindig nem adnák el (vagy küldenék el akár aprópénzért), attól kérdezem, mit látnak ebben a gyerekben? Teljesen alkalmatlan bármire, ami focival kapcsolatos. Rosszul helyezkedik, rosszul mozog, béna, elesik a saját lábában, lomha és fejben kb. a béka hátsója alatt van!!! Azt mondom, örülök, ha egyáltalán valaki hajlandó elvinni és nem kell a fizujára költeni. Még az is felesleges kiadás vele kapcsolatban, hogy fogyasztja a vizet a tusolóban... Ő a teljesen alkalmatlan kategória!
A másik hír: Verratti! Nagyon remélem igazak a hírek, mármint tényleg jönni akar (most hirtelen) és főleg, hogy azt mondta a vezetés, köszi, NEM kellesz!!!
Coutinhoval és Arthurral sztem megvan a középpálya, ha valakit akarnánk hozni padra, akkor az a Seri lenne, aki nyáron már majdnem jött. Ügyes gyerek, a Denis-Gomes párostól biztosan jobb lenne, ha megelégedne kb. Gomes játékperceivel, akkor ezen nem is kéne igazán gondolkodni.
Azért jövőre egy Busi, Ini, Rakéta, Cou, Paula, Seri kp-val kiegyezne mindenki, utána pedig egy Busi, Arthur, Rakéta, Cou, Paula, Seri kp sem lenne rossz, aztán szép lassan számolhatunk Alénával is, mondjuk Paula helyett...
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.03.20. 11:31:17

Seri nem lenne jó igazolás? Ha véletlen 2közép pályásunk ki esne, 40 milliót csak meg érne szerintem. Végülis tavaly nem véletlenül volt tervbe. Szoktam nézni Nice meccseket jó játékosnak tartom, küzd, jól lát a pályán. Nem egy Iniesta vagy Coutinho szint, de szerintem jó lehetne. Gomes meg Denis árából elis lehetne hozni talán.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.20. 09:13:35

Tizenpár euroért majdnem bárhonnan kiviszi a taxi :D én nem vesződnék vele
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.03.20. 08:45:20

noname írta:Gomest én még nem adnám el. Valahogy van egy olyan érzésem h még hasznos lehet. Sok poszton bevethető (még ha nem is játszott jól sehol). A másik érv, hogy most csak nagyon olcsón tudnánk elengedni. EV bízik benne, én pedig bízom az edzőnkben, szóval sztem AG még marad egy évet.
Teljesen totál tökhomály a srác, az önbizalma katasztrofális, egy fordulást nem mer megcsinálni, semmit, abszolút -1 ember. Nem azért írom ezt, hogy .sztassam, mert egyébként kedvelem, legalább nem dobálja fel magát, nem szájal a bírónak, nincs vele fegyelmezettségi gond. De nincs posztja, mert mindenhova kevés, egyszerűen max egy Belenenses, Deportivo szintet tudna hozni. Nem baj, ha fillérekért megy, de jöjjön a helyére valaki, aki bevethető, függetlenül attól, hogy hogy áll a meccs. Megengedhetjük magunknak A. Melo 30+9 millióját. Mi van, ha Busquets vagy Rakitic lesérül 2-3 hónapra? Megyünk a zavarosba halászni Gomessel, na olyanból meg nem kérek. Valverde eddig egy bölcs, sokat látott ember képét adja vissza nekem. Pont ezért remélem, hogy nyáron kezet fog vele és kikíséri a reptérre.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.03.20. 08:11:31

noname az szerintem nem érv Gomes mellett, hogy több poszton is bevethető. Olyan teljesítményt még Gera is lerakna amit ez a szerencsétlen. Talán azért is játszik több poszton, mert próbálhatják hol tud jó teljesítményt nyújtani, de látni, hogy sehol.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.03.20. 07:53:52

Verratti sokáig a tökéletes igazolás lett volna, de már tényleg nem kell, van oda más. Kicsit kár is érte, mert nem sok olyan csapat van még, mint a Barca, amibe ő annyira jól passzolna. Talán a City, idővel...Addig is szenvedhet Párizsban, ahol mindenkit lefociznak otthon, hogy utána semmit se nyújtsanak a BL-ben.
Gomest én még nem adnám el. Valahogy van egy olyan érzésem h még hasznos lehet. Sok poszton bevethető (még ha nem is játszott jól sehol). A másik érv, hogy most csak nagyon olcsón tudnánk elengedni. EV bízik benne, én pedig bízom az edzőnkben, szóval sztem AG még marad egy évet.

Coutinhora visszatérve. Elhangzott, hogy közel sincs olyan jó, mint Iniesta. Nah ez nem igaz. Sztem kiválóan játszik, főleg ha figyelembe vesszük h még alig volt ideje kicsomagolni. Támadásban meccsről meccsre jobban játszik össze Messivel. Amiben elmarad Iniestától, az a stabilitás. Iniesta fantasztikus és most, hogy tud pihenni sokat, egyre jobb, de Cou nálam bőven elváráson felül teljesít.
A Fifa egy szégyen
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.20. 07:48:43

hajnesz írta:Sajnos ez a Robertot vissza a középpályára szöveg lassan felér a Mascherano vkp szöveggel, hiába játszott n+1 évet védőként nálunk. Tény, hogy középpályásként kezdte, de nagyon sok dolognak kell változnia, hogy ismét ott bevethető legyen (pl szerkezetváltás).
Ne legyek teljesen OFF, nagyon remélem, hogy valami csoda folytán lemaradunk Griezmanról, egyszerüen nincs helye a jelenlegi csapatban, meg igy, hogy kb minden fontos döntőt kikapott, a fenének se kellene.
Én is Robertot hoznám előre, és Semedo mellé, mögé vagy akár elé egy jobbhátvédet, de inkább csak mögé.
Roberto, egy sokat melózós játékos, aki kell a középpályára. Griezmann, pedig ha jön, akkor elől végtelen variációnk lenne. Lenne 5 sztárjátékosunk előre. Coutinho, Messi, Suarez, Griz, Dembelé négy posztra.
Dembele kimarad, akkor Messi Suarez, Griezmann támadó hármas mögöttük Coutinho
Coutinho kimarad Suarez, Griezmann, Dembele támado mögöttük Messi
bár jelenleg 4-4-2 játszunk, és még jön a brazil valamikor.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.19. 23:35:12

Sajnos ez a Robertot vissza a középpályára szöveg lassan felér a Mascherano vkp szöveggel, hiába játszott n+1 évet védőként nálunk. Tény, hogy középpályásként kezdte, de nagyon sok dolognak kell változnia, hogy ismét ott bevethető legyen (pl szerkezetváltás).
Ne legyek teljesen OFF, nagyon remélem, hogy valami csoda folytán lemaradunk Griezmanról, egyszerüen nincs helye a jelenlegi csapatban, meg igy, hogy kb minden fontos döntőt kikapott, a fenének se kellene.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.03.19. 23:20:33

Nero. írta:Ha Iniesta elmegy akkor szerintem a középpályára kell költeni megint, szóval könnyen lehet hogy a Griezmann-pénz egy irányitóra fog elmenni, plusz Gomes helyett is kell valaki.
Bízom benne, hogy Coutinho idővel pótolni tudja majd Iniestát, és Arthur érkezésével, illetve S. Roberto középpályásként való játszatásával nem is lenne olyan nagy szükség új középpályás idehozására. És már a mostani idény vége felé, a biztos bajnoki cím tudatában, kezdeném becserélgetni Alenát.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.19. 22:05:31

Nero. írta:Ha Iniesta elmegy akkor szerintem a középpályára kell költeni megint, szóval könnyen lehet hogy a Griezmann-pénz egy irányitóra fog elmenni, plusz Gomes helyett is kell valaki.

Valahogy rá kéne venni az öreget még egy évre, nagyon nem értem mi ez a dilemma :?
Mondjuk egy esetleges 4-2-3-1-ben az első négy pozícióra ott lesz Messi, Suárez, Griezmann, Coutinho, Dembélé és Paco, mögéjük a két posztra meg Busi, Rakitic és Arthur, plusz ide még maradhat mondjuk Samper. Tehát nem biztos, hogy muszáj lesz középre még hozni valakit. Legalábbis nálam valami hasonló lenne jövőre.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.19. 21:18:46

Ha Iniesta elmegy akkor szerintem a középpályára kell költeni megint, szóval könnyen lehet hogy a Griezmann-pénz egy irányitóra fog elmenni, plusz Gomes helyett is kell valaki.

Valahogy rá kéne venni az öreget még egy évre, nagyon nem értem mi ez a dilemma :?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése