Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.04.13. 12:31:48

alvaro írta:
vinszentvega írta: A harmadik félidő nem hétfőnként van és a La Liga a téma???
De, jogos. Az Út Kijevbe-re gondoltam, elírtam, mea culpa. Értsétek rá. A Bognár, Kemenes, Váhidi trió volt.
És nem, nem azt mondtam, hogy az ő véleményük a mérvadó, csak ellenpélda volt. Bár akár többet is nyomhatna a latba, mint egy laikus újságíróé, mert ők szakmabeliek,de mindegy. Az index csak a kattintásra megy, ahhoz meg nagyot kell mondani. Azt nem említi, hogy Isco gólja érvényes volt.
Dehogy volt érvényes.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.13. 12:18:10

Pocsa11 írta:
S.Agüero írta:Sőt, le se kellett volna játszani a meccset.
johdepp írta:Nem tudtad, hogy a Harmadik Félidőben a 140 IQ-s emberektől elhangzottak egyszerűen tények? Mármint az összegzett IQ-juk lehet valahol 140 körül, kábé az a színvonal...
Azért nem árt ha tudjátok, hogy egy jv-nek nem az a dolga, hogy az odavágón történtekkel foglalkozzon. Neki az a dolga, hogy az adott meccsen a szabályokat betartassa és a szabálytalanságokat büntesse. Az első és az utolsó percben ugyanúgy. Kit érdekel, ha ezzel az ítélettel döntötte el a meccset vagy a továbbjutást? Megítélt egy egyértelmű büntetőt, teljesen jogosan, amit pedig beb.sztak, mint ló a lónak!
Itt nem arról volt szó, hogy valakinek akarok adni egy sárgát, majd beugrik, hogy neki már van egy, majd miután a zsebembe benyúltam kihúzom a kezem és szóban feddem, amivel elmarad egy piros. (Kassai) Akinek megfordul az a fejében, hogy ez egy jogtalan büntető volt, azt csupán a Madrid iránt érzett unszimpáta, utálat vezérli. (Én is gyűlölöm őket, de azért lássunk már...)
Nem tudom kik voltak a Harmadik Félidőben, de gondolom Puhl is megszólalt. Ő pedig bármennyire nem veti meg az italt, azért a szakmában még mindig elsőosztályú.
A sárgás eset miért más? Akkor az is ugyanúgy sárga, ha első, ha második.

Egyébként nagyrészt igazad van, csak akkor vicces ezektől az emberektől azt hallani, hogy RvP-nek nem illett volna második sárgát adni labdaelrúgásért anno.

Kettős mérce. Persze, tudom, itt is az megy, ilyen a szurkoló. :)
Azt nem említi, hogy Isco gólja érvényes volt.
Ez így szokott lenni. Mi is csak az Övrebözést hallottuk, a minket sújtó ítéletekre senki nem emlékezett. :)

Mondjuk ezt az Isco-esetet nem láttam perdöntő képen, de nekem inkább lesnek tűnt élőben.
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.13. 10:19:19

vinszentvega írta: A harmadik félidő nem hétfőnként van és a La Liga a téma???
De, jogos. Az Út Kijevbe-re gondoltam, elírtam, mea culpa. Értsétek rá. A Bognár, Kemenes, Váhidi trió volt.
És nem, nem azt mondtam, hogy az ő véleményük a mérvadó, csak ellenpélda volt. Bár akár többet is nyomhatna a latba, mint egy laikus újságíróé, mert ők szakmabeliek,de mindegy. Az index csak a kattintásra megy, ahhoz meg nagyot kell mondani. Azt nem említi, hogy Isco gólja érvényes volt.
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.13. 04:26:30

S.Agüero írta:Sőt, le se kellett volna játszani a meccset.
johdepp írta:Nem tudtad, hogy a Harmadik Félidőben a 140 IQ-s emberektől elhangzottak egyszerűen tények? Mármint az összegzett IQ-juk lehet valahol 140 körül, kábé az a színvonal...
Azért nem árt ha tudjátok, hogy egy jv-nek nem az a dolga, hogy az odavágón történtekkel foglalkozzon. Neki az a dolga, hogy az adott meccsen a szabályokat betartassa és a szabálytalanságokat büntesse. Az első és az utolsó percben ugyanúgy. Kit érdekel, ha ezzel az ítélettel döntötte el a meccset vagy a továbbjutást? Megítélt egy egyértelmű büntetőt, teljesen jogosan, amit pedig beb.sztak, mint ló a lónak!
Itt nem arról volt szó, hogy valakinek akarok adni egy sárgát, majd beugrik, hogy neki már van egy, majd miután a zsebembe benyúltam kihúzom a kezem és szóban feddem, amivel elmarad egy piros. (Kassai) Akinek megfordul az a fejében, hogy ez egy jogtalan büntető volt, azt csupán a Madrid iránt érzett unszimpáta, utálat vezérli. (Én is gyűlölöm őket, de azért lássunk már...)
Nem tudom kik voltak a Harmadik Félidőben, de gondolom Puhl is megszólalt. Ő pedig bármennyire nem veti meg az italt, azért a szakmában még mindig elsőosztályú.
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.12. 21:33:56

Hiába cikiztek, nem mint megcáfolhatatlan véleményt írtam a HF-s véleményeket, hanem ellenvéleményként a média részéről az indexes cikkre. Pont ugyanannyit ér a kettő.

A hosszabbításos bedarálás meg nyílván csak egy vélemény. Ez is annyit ér, mint a párharc elötti esélylatolgatás; pl a Barca sokkal esélyesebb volt, mint a Roma, le se kellett volna játszani. Mégis lejátszották, és borult a papírforma. 100ból egyszer megy tovább a Farkas a párharcban, de az az egy volt az első ezek szerint.
Ha lett volna hosszabnítás a Madrid már lényegesen esélyesebbnek látszott. Ettől még borulhatott volna a papírforma
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.04.12. 21:03:56

S.Agüero írta:Sőt, le se kellett volna játszani a meccset.
Nem tudtad, hogy a Harmadik Félidőben a 140 IQ-s emberektől elhangzottak egyszerűen tények? Mármint az összegzett IQ-juk lehet valahol 140 körül, kábé az a színvonal...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.12. 20:59:35

alvaro írta:
barka írta:Bár tudom nem szokás linket berakni de azért jó tudni, hogy mások is hasonlóan látnak dolgokat, nem csak az úgymond "barcasok".

chiellini_megmutatta_amit_a_fel_vilag_gondol_a_realrol
A Harmadik Félidőben mindhárman azt mondták, hogy jogos 11es volt, és látszott a meccsen, hogy ha az nincs, akkor a 2x15 percben bedarálta volna a Madrid a Juvét.

Ezt meg egyetlen újságíró írta, meglovagolva a hangulatot akattintások reményében.
Sőt, le se kellett volna játszani a meccset.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.04.12. 20:18:47

alvaro írta:Sejtem a fogadtatást, de leírom én is a véleményem.

A Roma lefocizta a Barcát. A katalán csapat ki akarta bekkelni a továbbjutást. Valverde nem golt akart szerezni 2:0nal, hanem elkerülni, hogy gólt kapjanak.

A Juve meglepte a Madridot, a mérkőzés egy részén domináltak, de más részén a spanyolok tették ugyanezt. Törekedtek a gólszerzésre az egész meccs alatt, pedig kiesésre soha nem álltak. Amikor a Juve kiegyenlített összetettben, beálltak védekezni, pedig a következő góljuk "másfelet" ért volna, eldöntve ezzel a továbbjutást. A Real ugyanúgy törekedett a gólszerzésre, mint a meccs bármely másik szakaszában. Arról, hogy a 11es mennyire volt adható nem lehet meggyőzni senkit a véleménye ellenkezőjéről. Mondjuk az biztos, hogy legalább annyira, mit tavaly Suárez vetődése a PSG ellen. :D
De mivel, miv írtam 3:0 után csak a RM akart támadni, gólt szerezni, vehetjük úgyis, hogy a támadófocit jutalmazták, nem?
(Zidane eleve a félidőben lehozta a védekezőközéppályásat egy támadó javára, ergo ott sem eredményt akart tartani, mint Valverde) a bátorság jött be.
Korrekt hsz. A nagyjával egyet is értek...

A tizi véleményes volt, de adható. Viszont pont ezért nem kellett volna befújni, mert így egy (szerintem) véleményes szituáció döntött el egy párharcot. Ráadásul úgy, hogy az utolsó momentum volt a meccsen és a "kárt szenvedő" résztvevőnek már nem maradt javítási lehetősége.
A hosszabbítás után is lehet, hogy ti örültetek volna, de ez a befejezés nem volt méltó egy ilyen izgalmas párharchoz.
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.12. 20:07:05

barka írta:Bár tudom nem szokás linket berakni de azért jó tudni, hogy mások is hasonlóan látnak dolgokat, nem csak az úgymond "barcasok".

chiellini_megmutatta_amit_a_fel_vilag_gondol_a_realrol
A Harmadik Félidőben mindhárman azt mondták, hogy jogos 11es volt, és látszott a meccsen, hogy ha az nincs, akkor a 2x15 percben bedarálta volna a Madrid a Juvét.

Ezt meg egyetlen újságíró írta, meglovagolva a hangulatot akattintások reményében.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2018.04.12. 18:08:57

Bár tudom nem szokás linket berakni de azért jó tudni, hogy mások is hasonlóan látnak dolgokat, nem csak az úgymond "barcasok".

chiellini_megmutatta_amit_a_fel_vilag_gondol_a_realrol
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.12. 16:12:43

vinszentvega írta:Ja igen Tényleg megadható volt, De csak A Bernabeu környékén... Ezt te se gondolod komolyan!!!
Ha ez nem büntető, akkor mi az?
Nem Benatia nyakába varrnám a dolgot, hanem a felívelésnél Ronaldot kísérő emberébe (nem tudom ki volt az). Hova szaladt be vele a védővonal mögé 5-7 métert? Miért?
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.12. 16:01:57

vinszentvega írta: Besz#&ok! Egy új madridi Coelho. Ha lett vóna már nem vóna.... Érdekes, hogy mindig csak a példák, ide-oda.... Mindig megy a másikra mutogatás. Rohadtul megnéztem volna Zselatinó arcát(elfolyt volna smink a sírástól biztos) ha mondjuk az ők 16-ánál fujták volna be az alibi tizit. Ja igen Tényleg megadható volt, De csak A Bernabeu környékén... Ezt te se gondolod komolyan!!!
Tesó, te nem is látsz a gyűlölettől, el se olvastad, amit írtam, v mi? :D A tavalyi bayern meccsről volt szó az előbb.
Ahhoz, h Cé arcán elfolyjon a smink a Juve 11től, támadnia kellett volna a Juvénak, de ők 3:0 után már csak kihúzni akarták a büntetőkig.
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.12. 15:21:15

vinszentvega írta:
alvaro írta:Sejtem a fogadtatást,........
Ha már előjött a múlt és mindenképp abban szeretnél vájkálni, akkor szeretnénk emlékeztetni honfitársunk hű ügyködésére a tavalyi évben a Bayern ellen....
Igen, szr volt a bíró, de nem részre hajlóan. Bőven tévedett ide is, oda is. Ha minden szituációban helyes ítéletet hoz, 1:1 a meccs vége, és hosszabbítás nélkül megy tovább a Madrid.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.04.12. 15:08:58

alvaro írta:Sejtem a fogadtatást,........
Ha már előjött a múlt és mindenképp abban szeretnél vájkálni, akkor szeretnénk emlékeztetni honfitársunk hű ügyködésére a tavalyi évben a Bayern ellen....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.12. 13:13:06

S.Agüero írta: Ne legyen kétség, ha otthon játszunk, mi sem álltunk be volna bekkelni.

Fun fact: az utolsó három BL-meccsét emberelőnyben fejezte be a Real.
A Real idegenben is támadott. A 3 pirosbol 2 a Madrid vezetesenel volt, a Juve elleni meg a 11es befujása után, tehát egyik sem volt túl nagy hatással a meccsekre, nem befolyásolta érdemben a párhacot.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.12. 12:57:51

Balinho írta:
Befújtak nekik egy olyan tizit, amit akár el is engedhettek volna, azért ne hasonlítsuk már ahhoz a Chelsea-Barca meccshez...
Ugye arra gondolsz, hogy ezen a meccsen nem volt olyan ellensúlyozó ítélet, mint Barack kézilabdája a HARMADIK percben még a 15 meg nem adott büntető előtt és Abidal kamupirosa? Ezzel még egyet is értek...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.12. 12:56:14

alvaro írta:Sejtem a fogadtatást, de leírom én is a véleményem.

A Roma lefocizta a Barcát. A katalán csapat ki akarta bekkelni a továbbjutást. Valverde nem golt akart szerezni 2:0nal, hanem elkerülni, hogy gólt kapjanak.

A Juve meglepte a Madridot, a mérkőzés egy részén domináltak, de más részén a spanyolok tették ugyanezt. Törekedtek a gólszerzésre az egész meccs alatt, pedig kiesésre soha nem álltak. Amikor a Juve kiegyenlített összetettben, beálltak védekezni, pedig a következő góljuk "másfelet" ért volna, eldöntve ezzel a továbbjutást. A Real ugyanúgy törekedett a gólszerzésre, mint a meccs bármely másik szakaszában. Arról, hogy a 11es mennyire volt adható nem lehet meggyőzni senkit a véleménye ellenkezőjéről. Mondjuk az biztos, hogy legalább annyira, mit tavaly Suárez vetődése a PSG ellen. :D
De mivel, miv írtam 3:0 után csak a RM akart támadni, gólt szerezni, vehetjük úgyis, hogy a támadófocit jutalmazták, nem?
(Zidane eleve a félidőben lehozta a védekezőközéppályásat egy támadó javára, ergo ott sem eredményt akart tartani, mint Valverde) a bátorság jött be.
Azért azt elfelejtetted leírni, hogy míg ti otthon játszottatok, mi idegenben...

Ne legyen kétség, ha otthon játszunk, mi sem álltunk be volna bekkelni.

Fun fact: az utolsó három BL-meccsét emberelőnyben fejezte be a Real.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2018.04.12. 13:06:25-kor.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2018.04.12. 12:43:28

herlius írta:Előre leszögezem, hogy nem láttam a tegnapi meccsüket

(...)

DE! Nagyon remélem (bár ez szvsz hiú ábránd), hogy ezek után hasonló övrebőzésben lesz nekük is részük, mint amit mi évek óta hallunk. Mert ez az egész sztori kísértetiesen hasonlít arra.
Befújtak nekik egy olyan tizit, amit akár el is engedhettek volna, azért ne hasonlítsuk már ahhoz a Chelsea-Barca meccshez...

Értem én, hogy azok után, hogy mennyire megégtünk Rómában jól esett volna mindenki lelkének, ha a Real ránk tesz és hazai pályán bukik 3-ról, de ők időben kapták a harmadikat, időben kaptak észhez, és hazai pályán is voltak. Nyeljük le a békát, és év végén vonjuk le a megfelelő következtetéseket, hozzuk meg a szükséges lépéseket, kezdetnek nem ártana olyan ember a középpályára, aki képes lendíteni a játékunkon, ha beáll!

Marcelo megnyilvánulása igazi beképzelt, felsőbbrendűségtől átfűtött megnyilvánulás, magát minősíti vele. Csak itt megint nem kell a kettős mérce, ha Pique hasonló megnyilvánulásainak tapsolunk, akkor fogadjuk el, hogy ezt kapjuk vissza, vagy hasonlóan ítéljük el, amikor a mi oldalunkon nyilatkoznak ilyet.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.12. 12:38:39

alvaro írta:Sejtem a fogadtatást, de leírom én is a véleményem.

A Roma lefocizta a Barcát. A katalán csapat ki akarta bekkelni a továbbjutást. Valverde nem golt akart szerezni 2:0nal, hanem elkerülni, hogy gólt kapjanak.

A Juve meglepte a Madridot, a mérkőzés egy részén domináltak, de más részén a spanyolok tették ugyanezt. Törekedtek a gólszerzésre az egész meccs alatt, pedig kiesésre soha nem álltak. Amikor a Juve kiegyenlített összetettben, beálltak védekezni, pedig a következő góljuk "másfelet" ért volna, eldöntve ezzel a továbbjutást. A Real ugyanúgy törekedett a gólszerzésre, mint a meccs bármely másik szakaszában. Arról, hogy a 11es mennyire volt adható nem lehet meggyőzni senkit a véleménye ellenkezőjéről. Mondjuk az biztos, hogy legalább annyira, mit tavaly Suárez vetődése a PSG ellen. :D
De mivel, miv írtam 3:0 után csak a RM akart támadni, gólt szerezni, vehetjük úgyis, hogy a támadófocit jutalmazták, nem?
(Zidane eleve a félidőben lehozta a védekezőközéppályásat egy támadó javára, ergo ott sem eredményt akart tartani, mint Valverde) a bátorság jött be.
idézek, ennél jobb választ én se tudnék írni...
visca el barca írta:
már bocsánat de kinem sz.rja le. kaptatok megint egy kamu tizit a 98. percben. ha a juvénak fújnak be egy ilyet 20 évig bíróztok. inkább kussolnátok bazz, de nem nektek ilyenkor is kényszeresen pofázni kell :lol:
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.12. 12:29:51

Sejtem a fogadtatást, de leírom én is a véleményem.

A Roma lefocizta a Barcát. A katalán csapat ki akarta bekkelni a továbbjutást. Valverde nem golt akart szerezni 2:0nal, hanem elkerülni, hogy gólt kapjanak.

A Juve meglepte a Madridot, a mérkőzés egy részén domináltak, de más részén a spanyolok tették ugyanezt. Törekedtek a gólszerzésre az egész meccs alatt, pedig kiesésre soha nem álltak. Amikor a Juve kiegyenlített összetettben, beálltak védekezni, pedig a következő góljuk "másfelet" ért volna, eldöntve ezzel a továbbjutást. A Real ugyanúgy törekedett a gólszerzésre, mint a meccs bármely másik szakaszában. Arról, hogy a 11es mennyire volt adható nem lehet meggyőzni senkit a véleménye ellenkezőjéről. Mondjuk az biztos, hogy legalább annyira, mit tavaly Suárez vetődése a PSG ellen. :D
De mivel, miv írtam 3:0 után csak a RM akart támadni, gólt szerezni, vehetjük úgyis, hogy a támadófocit jutalmazták, nem?
(Zidane eleve a félidőben lehozta a védekezőközéppályásat egy támadó javára, ergo ott sem eredményt akart tartani, mint Valverde) a bátorság jött be.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.12. 11:43:22

herlius írta:Előre leszögezem, hogy nem láttam a tegnapi meccsüket, tehát fogalmam sincs, hogy mennyire megérdemelt vagy sem a továbbjutásuk. A tizi befújható volt, bár ehhez hasonló szitukat azért a párharcok első meccsein többnyire lazán továbbengednek. Az tény, hogy én a saját meccsünkön nagyon nem szerettem volna egy hasonló tizivel továbbjutni, mert előtte gyakorlatilag semmit nem tettünk a saját sorsunkért. DE! Nagyon remélem (bár ez szvsz hiú ábránd), hogy ezek után hasonló övrebőzésben lesz nekük is részük, mint amit mi évek óta hallunk. Mert ez az egész sztori kísértetiesen hasonlít arra.
Pláne, hogy volt 2-3 műesése a cicafiúnak és még sárgát se kapott ezekre...
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2018.04.12. 11:29:49

herlius írta:Előre leszögezem, hogy nem láttam a tegnapi meccsüket, tehát fogalmam sincs, hogy mennyire megérdemelt vagy sem a továbbjutásuk. A tizi befújható volt, bár ehhez hasonló szitukat azért a párharcok első meccsein többnyire lazán továbbengednek. Az tény, hogy én a saját meccsünkön nagyon nem szerettem volna egy hasonló tizivel továbbjutni, mert előtte gyakorlatilag semmit nem tettünk a saját sorsunkért. DE! Nagyon remélem (bár ez szvsz hiú ábránd), hogy ezek után hasonló övrebőzésben lesz nekük is részük, mint amit mi évek óta hallunk. Mert ez az egész sztori kísértetiesen hasonlít arra.
A bírózás már tavaly óta helytálló, ott amit Kassai művelt...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.04.12. 11:20:31

Előre leszögezem, hogy nem láttam a tegnapi meccsüket, tehát fogalmam sincs, hogy mennyire megérdemelt vagy sem a továbbjutásuk. A tizi befújható volt, bár ehhez hasonló szitukat azért a párharcok első meccsein többnyire lazán továbbengednek. Az tény, hogy én a saját meccsünkön nagyon nem szerettem volna egy hasonló tizivel továbbjutni, mert előtte gyakorlatilag semmit nem tettünk a saját sorsunkért. DE! Nagyon remélem (bár ez szvsz hiú ábránd), hogy ezek után hasonló övrebőzésben lesz nekük is részük, mint amit mi évek óta hallunk. Mert ez az egész sztori kísértetiesen hasonlít arra.
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2018.04.12. 11:03:17

Nyiri81 írta:Természetesen 5 perc a minimum hosszabbítás.
3 perc volt a hosszabbitas, 92:22-kor fujtak be a tizit.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.12. 11:01:17

Pontosan olyanok vagytok, mint ők, mikor magyarázzátok a sikereiket. Legyünk már ennél különbek. Ugyanaz, mint mikor a Pep érában évekig mindent meg tudtak magyarázni a túloldalt, hogy éppen miért jogtalanok a sikereink, Messi, Xavi, Iniesta (épp mikor melyikük) eredményei miért csak a másiknak köszönhető, stb stb.

Nem kéne magyarázkodni, ha végre egyszer mi is odatennénk magunkat a BL-ben, és kivernénk őket a fenébe. :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése