Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.04.23. 12:22:45

Ne etessétek a madridi trollokat.

Reálisan látó szurkolók elismerik, hogy Van Persie-t nem kellett volna ellenünk kiállítani, hogy a Chelsea elleni 1-1-en kikellett volna esnünk.

Hogy a Real csak Kassai segítségével tudta kiejteni a München-t, hogy ha nem fújja be most a tizit a Real-nak, ami nem volt tizi, kizárt, hogy továbbjutnak a spanyolok.

Mondtam 2-2 példát, nehogy valaki ebbe is a kötekedést keresse, szépen a Real-osok menjenek vissza a madridomra, mi meg maradunk itt, felesleges egymást győzködni, mert elvakult a legtöbb szurkoló.

Egyre muszáj azért reagálnom: írta itt egy madridos kollega, hogyha a juve kap ilyen tizi utolsó percben nem csalózna tuti. Na ilyenkor bárcsak létezne egy párhuzamos univerzum, szívesen átnéznék, hogy tényleg így lenne-e, esetleg csorgó nyállal szidná a bírót csalózva.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.23. 11:23:10

Kirby írta:Amúgy tudtommal a Barca sem esett ki sosem bírói tévedések miatt
Rosszul tudod (inter, 93. perc), kösz, hogy benéztél, mehetsz is vissza...
Kirby
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.04.23. 11:11:59

2018.04.23. 11:18:20

Fecooo írta: Aha, szóval, ha egy (szerinted) jogtalan lapra jut 10 jogtalanul nem megítélt kiállítás, akkor csak előbbi a felháborító... értem
Aha, szóval a bírók CV elemzésével hoznak döntéseket... :) Abba bele se menjünk, hogy jött ki ez a 10 szellemkiállítás :P Amúgy tudtommal a Barca sem esett ki sosem bírói tévedések miatt, a kétes döntésekből meg inkább jól jöttek ki, akkor nektek is kijár egy bíró által elcsalt kiesés?
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2018.04.23. 11:07:26

pajtai írta:ezt már tuti direkt csinálod, szóval én inkább befejeztem :)
Bölcs döntés...
pajtai
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018.02.24. 20:16:39

2018.04.23. 11:02:32

Fecooo írta:
Aha, szóval, ha egy (szerinted) jogtalan lapra jut 10 jogtalanul nem megítélt kiállítás, akkor csak előbbi a felháborító... értem
ezt már tuti direkt csinálod, szóval én inkább befejeztem :)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.23. 11:00:40

pajtai írta: az meg hogy Pepe mikor kapott vagy mikor nem kapott pirosat abszolut nem érdekel, abban az esetben teljesen jogtalan volt. nem is értem hogy jön ide, hogy mikor milyen lapot kapott...
Aha, szóval, ha egy (szerinted) jogtalan lapra jut 10 jogtalanul nem megítélt kiállítás, akkor csak előbbi a felháborító... értem
pajtai
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018.02.24. 20:16:39

2018.04.23. 10:57:26

Fecooo írta:
Most, ha elkezdeném sorolni az ellenpéldákat, akkor elfogadod, hogy nincs "egyensúly"? (dehogy fogod...) Örüljetek magatoknak, hogy elődöntőben vagytok, de VEB szavaival élve: "miért kell pofáznotok még ilyenkor is"?

szerk: Pepére azt mondani, hogy a semmire lett kiállítva? :D az év vicce... :D (úgy már helyes, hogy semmire SE állították ki többször, pedig voltak azonnali pirost érő megmozdulásai ne számoljuk meg, hányszor...)
2 hete sírtok folyamatosan de mi pofázunk? mikor olvasom a sok abszurd hülyeséget arra lehessen már reagálni...
az meg hogy Pepe mikor kapott vagy mikor nem kapott pirosat abszolut nem érdekel, abban az esetben teljesen jogtalan volt. nem is értem hogy jön ide, hogy mikor milyen lapot kapott...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.23. 10:53:28

pajtai írta: szóval az is "csalás" volt, hogy 5 percet hosszabbítanak egy meccsen ahol az ellenfél 60 percig húzza az időt? komoly
nem mellesleg volt egy Real-Barca bl meccs, ahol Pepét a semmire kiállították majd nyertetek 0-2re 10 ember ellen, ahol a visszavágón szintén elvettek egy gólt 0-0nál a Realtol.
szóval legutóbb akkor vesztettünk bírói hibák miatt :)
Most, ha elkezdeném sorolni az ellenpéldákat, akkor elfogadod, hogy nincs "egyensúly"? (dehogy fogod...) Örüljetek magatoknak, hogy elődöntőben vagytok, de VEB szavaival élve: "miért kell pofáznotok még ilyenkor is"?

szerk: Pepére azt mondani, hogy a semmire lett kiállítva? :D az év vicce... :D (úgy már helyes, hogy semmire SE állították ki többször, pedig voltak azonnali pirost érő megmozdulásai ne számoljuk meg, hányszor...)
pajtai
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2018.02.24. 20:16:39

2018.04.23. 10:49:13

ALEXDP írta: Ok.

De én azt kérdezem, tőled is, hogy mikor estetek ki éles helyzetben kétes játékvezetői ítélet miatt, mikor veszítettetek döntőt, kétes ítélet miatt?
És, igen, ha ezt a Juve ellen, 0-2-nél, ellenetek fújják, majd kiestek, akkor mi lenne a meglátás?
Ha az Atma ellen ti vezettek és öt percet mutatnak be majd, gólt kaptok, és veszítetek, ha vezettek ellenük, és lesgóllal egyenlítenek, majd veszítetek.
?
A hsz utolsó mondata nagy igazság.
szóval az is "csalás" volt, hogy 5 percet hosszabbítanak egy meccsen ahol az ellenfél 60 percig húzza az időt? komoly
nem mellesleg volt egy Real-Barca bl meccs, ahol Pepét a semmire kiállították majd nyertetek 0-2re 10 ember ellen, ahol a visszavágón szintén elvettek egy gólt 0-0nál a Realtol.
szóval legutóbb akkor vesztettünk bírói hibák miatt :)
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.04.23. 10:12:19

visca el barca írta: nyilván ha a juvénak fújnak be egy ilyet akkor is így bólogatnál :D (és most hazudd, hogy igen)
Lehet h felemlegetném a bíró édesanyját néhányszor, de nem kezdenék el csalózni, meg hányni az epét a neten. Sem egy jogos, sem egy jogtalan büntető esetében. Nem kell hazudnom, ez alapvető intelligencia kérdése. Pedig igencsak véresszájúnak tartom magamat.
S.Agüero írta:Ha nevettek azon, hogy a 93.-ban nem illik ilyet befújni, akkor az is vicces, hogy ezzel takaróztatok van Persie második sárgájánál is. :)
Én biztos nem takaróztam ezzel, és engedelmeddel nem vállalok erkölcsi felelősséget x millió drukkertársam kijelentéseiért. :D De ha jól emlékszem, Te is kifogásoltad már másoknál, hogy általánosítanak egy-egy vélemény alapján.
ALEXDP írta: De én azt kérdezem, tőled is, hogy mikor estetek ki éles helyzetben kétes játékvezetői ítélet miatt, mikor veszítettetek döntőt, kétes ítélet miatt?
És, igen, ha ezt a Juve ellen, 0-2-nél, ellenetek fújják, majd kiestek, akkor mi lenne a meglátás?
Ha az Atma ellen ti vezettek és öt percet mutatnak be majd, gólt kaptok, és veszítetek, ha vezettek ellenük, és lesgóllal egyenlítenek, majd veszítetek.?
Bajnokságban volt jó pár példa arra, hogy pontok múltak az elnézett ítéleteken. Tavaly is, idén is. BL-ben nem, ez igaz, de az már nem a bíró "érdeme", hogy például Vidal kihagyta a tizenegyesét. A többire válaszoltam az első idézésnél.
Kép
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.04.21. 21:39:50

Veidt_madridista írta:
ALEXDP írta: Utóbbi esetekben állandóan van probléma és témázás a játékvezetésről, és ismétlem, nem tudok felidézni olyan esetet amikor ti lettetek volna a szenvedő fél...
Kétségtelen, hogy nem világverő játékkal nyertük a BL-címeket, leszámítva talán a tavalyit, és az is, hogy bőven volt olyan eset, amikor mi jöttünk ki jobban a bírói tévedésekből. De bőven van ám a mérleg másik oldalán is (Isco tévesen érvénytelenített gólja a Juventus ellen, Lewandowski be nem fújt leshelyzete Ramos öngólja előtt, tévesen megítélt tizenegyes Carvajal ellen stb.). Engem nem érdekelnek különösebben a fikázó ellenvélemények (nem rád gondolok), de az igencsak komikus, hogy most éppen azért közellenség a Madrid, mert egy totál jogos büntetőt fújtak be nekik. Mert ilyet nem illik a 93. percben, mert a Juventus többet érdemelt volna, mert Buffon akkora sportember, hogy már a látványától is be kell könnyezni. A Real Madrid és a Barcelona esetében a fikázók 90%-a egy frusztrált, komplexusos barom, aki már a legkisebb szikrától is lángra robban.
Ok.

De én azt kérdezem, tőled is, hogy mikor estetek ki éles helyzetben kétes játékvezetői ítélet miatt, mikor veszítettetek döntőt, kétes ítélet miatt?
És, igen, ha ezt a Juve ellen, 0-2-nél, ellenetek fújják, majd kiestek, akkor mi lenne a meglátás?
Ha az Atma ellen ti vezettek és öt percet mutatnak be majd, gólt kaptok, és veszítetek, ha vezettek ellenük, és lesgóllal egyenlítenek, majd veszítetek.
?
A hsz utolsó mondata nagy igazság.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.21. 21:27:55

Ha nevettek azon, hogy a 93.-ban nem illik ilyet befújni, akkor az is vicces, hogy ezzel takaróztatok van Persie második sárgájánál is. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.21. 21:21:17

Az a zavaró, hogy szerintem itt többen belátják azt, hogy pl. Kassai nem csalni akart, egyszerűen csak kicsúszott a kezéből a meccs, vagy az is egyértelmű hogy a Juve elleni 11es jogos volt, de azt meg nagyon sok madridista nem akarta anno észrevenni hogy azon a bizonyos Chelsea elleni meccsen Abidalt teljesen jogtalanul szórta ki Ovrebo, és nekünk is volt 11es gyanús esetunk.

Szerintem ez ilyen ösztönös dolog, hogy az ember szívesebben kiállt csalást mintsem hogy bele törődjön a dolgokba és gratuláljon az ellenfélnek.

De nekem mindegy, elmondtam már. Menjen tovabb a Bayern, a többi nem erdekel.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.04.21. 21:21:12

Veidt_madridista írta:mert egy totál jogos büntetőt fújtak be nekik.
nyilván ha a juvénak fújnak be egy ilyet akkor is így bólogatnál :D (és most hazudd, hogy igen)

semmi mást nem kívánok nektek a BL, ben csak azt, hogy valami ordas nagy csalással essetek ki. ne verjen titeket agyon a bayern, csak egy-két kamu bünti meg elnézett les mint nektek ÉVEK óta folyamatosan
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.21. 21:13:55

Veidt_madridista írta: de az igencsak komikus, hogy most éppen azért közellenség a Madrid, mert egy totál jogos büntetőt fújtak be nekik..
Csak egyetlen kérdés, amire vagy igazat felelsz, vagy sosem tudjuk meg, hogy mi az igazság:

az övrebős meccs szerinted elcsalt meccs volt, tehát a Barcának csalt övrebő? Mielőtt leírom, miért nem volt elcsalt meccs, megvárom a válaszod, jó? nem kötözködök, full komoly kérdést tettem fel...
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.04.21. 21:00:44

ALEXDP írta: Utóbbi esetekben állandóan van probléma és témázás a játékvezetésről, és ismétlem, nem tudok felidézni olyan esetet amikor ti lettetek volna a szenvedő fél...
Kétségtelen, hogy nem világverő játékkal nyertük a BL-címeket, leszámítva talán a tavalyit, és az is, hogy bőven volt olyan eset, amikor mi jöttünk ki jobban a bírói tévedésekből. De bőven van ám a mérleg másik oldalán is (Isco tévesen érvénytelenített gólja a Juventus ellen, Lewandowski be nem fújt leshelyzete Ramos öngólja előtt, tévesen megítélt tizenegyes Carvajal ellen stb.). Engem nem érdekelnek különösebben a fikázó ellenvélemények (nem rád gondolok), de az igencsak komikus, hogy most éppen azért közellenség a Madrid, mert egy totál jogos büntetőt fújtak be nekik. Mert ilyet nem illik a 93. percben, mert a Juventus többet érdemelt volna, mert Buffon akkora sportember, hogy már a látványától is be kell könnyezni. A Real Madrid és a Barcelona esetében a fikázók 90%-a egy frusztrált, komplexusos barom, aki már a legkisebb szikrától is lángra robban.
Kép
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.04.21. 20:22:06

Akkor a helyén ..

Alvaro

Amikor valaki folyamatosan nyer, az kötelezően azt hozza, hogy elkezdik útálni, ebben igazad van, elkezdik vádolni, sokkal élesebb szemmel vizsgálják , és kritizálják.
Valóban megfigyelhető volt a Pep korszakban főleg, hogy a semlegesek idővel elindulnak ellen oldalra. Érthető is, ilyen az emberi természet.
Amiben én a különbséget látom, az az, hogy abban az időszakban az a csapat éveken keresztül kiemelkedett a világ klubcsapatai közül, és itt fontos a mérték is.
Az, hogy mennyivel. És azt a minőségbeli különbséget ami akkor fenn állt, azt most nem látom a Javatokra. Olyan mértékben meg semmiképpen, ami indokol 4 év alatt 3 Bl t.
Említed a Unitedet, de nekem azzal semmi problémám amit ők elértek és azzal sem ahogy... rossz alátámasztás részedről...
Aztán, hogy "most a Real a legjobb", utána nem sokkal a "legjobbak"...
A legjobbakra igaz amit írsz, én azt vitatom, hogy a Madrid a legjobb..
Ancelotti tavaszát nem vitattam, ahogy a Bayern Heynckes kombó is a legerősebb volt akkor...
Viszont, ti akkor is tudtok Bl-t nyerni, amikor van(nak) jobbak...
Utóbbi esetekben állandóan van probléma és témázás a játékvezetésről, és ismétlem, nem tudok felidézni olyan esetet amikor ti lettetek volna a szenvedő fél...
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2018.04.15. 13:21:38

bali 15 írta:

Meg is lehet nézni, hogy hol tartanak, a 3. helyért küzdenek.

Messi padozgatott, a Suarezes résszel egyetértek, de azért a Realnak combosabb a kispadja.
Meg azért tegyük hozzá azt is, hogy a bajnokságot már elengedték.
Tegyük hozzá, hogy nekünk se kellett hátrafelé tekintgetnünk.Leganes ellen nyugodtan lehetett volna pihentetni blre
Més que un club !
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2018.04.15. 13:13:47


Meg is lehet nézni, hogy hol tartanak, a 3. helyért küzdenek.

Messi padozgatott, a Suarezes résszel egyetértek, de azért a Realnak combosabb a kispadja.
Meg azért tegyük hozzá azt is, hogy a bajnokságot már elengedték.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.15. 12:11:47

ab1daL írta:Az idei szezonban ez is nagy különbség: Ronaldo kimaradt a Malaga elleni keretből (és Bale is). És ez már nem az első, hogy kimarad.. Nem hiszem el, hogy Messivel, vagy akár Suárezzel néha nem lehetett volna ezt eljátszani....
Meg is lehet nézni, hogy hol tartanak, a 3. helyért küzdenek.

Messi padozgatott, a Suarezes résszel egyetértek, de azért a Realnak combosabb a kispadja.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2018.04.15. 11:30:15

Az idei szezonban ez is nagy különbség: Ronaldo kimaradt a Malaga elleni keretből (és Bale is). És ez már nem az első, hogy kimarad.. Nem hiszem el, hogy Messivel, vagy akár Suárezzel néha nem lehetett volna ezt eljátszani....
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.13. 14:17:31

Nyiri81 írta:
Cestus írta:Ha jól látom, nem könnyítik meg a harmadikat a Realnak. :D
A mostani Bayernt nézve simán továbbmegy a Real. Ez van.
A döntőben meg üti őket a Róma, ez van. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.04.13. 14:09:33

Cestus írta:Ha jól látom, nem könnyítik meg a harmadikat a Realnak. :D
A mostani Bayernt nézve simán továbbmegy a Real. Ez van.
Csak is Puyol
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.04.13. 13:24:44

Azért közel sem olyan erős ez a Madrid, mint aminek be van állítva. Kis híján ők is Barcáztak egyet a negyeddöntőben. Persze triplázhatnak, de a Bayern közel ugyan olyan erőt képvisel, főleg ha Neuert leszámítva nem lesz több sérültük. Én valami miatt Bayern továbbjutást érzek, nem tudom elképzelni, hogy megint a Madrid nyerjen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára randomguy 2018.04.13. 15:05:57-kor.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.13. 13:17:35

Ha jól látom, nem könnyítik meg a harmadikat a Realnak. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése