Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2018.05.13. 18:27:22

MessiNeymarSuarez írta:
mes írta:Annyira elvagytok ( mondom kivulallokent ) ezelott 20 evvel z se erdekelt volna, ha a szomszed szovegel ossze vissza minden hulyeseget, csak a meccset lassatok. Ha nem tetszik a kommentar, nem figyelsz ra. En evek ota Bein Sporton nezem online, ingyen, mindenki megteheti ...
Bein sport rendes honlapján nézed, vagy hogyan?

Pelda: googleba beirod szepen :
Barcelona - x live stream ronaldo 7 ( tenyleg ronaldos link :D )
Ramesz a ronaldo7.net-es linkre es ott is van. HD minosegben, ha jo a neted, tokeletesen megy, meg Roy Hodson (jol irtam?) alakitasait hallgathatod :D :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.13. 17:54:33

mes írta:Annyira elvagytok ( mondom kivulallokent ) ezelott 20 evvel z se erdekelt volna, ha a szomszed szovegel ossze vissza minden hulyeseget, csak a meccset lassatok. Ha nem tetszik a kommentar, nem figyelsz ra. En evek ota Bein Sporton nezem online, ingyen, mindenki megteheti ...
Bein sport rendes honlapján nézed, vagy hogyan?
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2018.05.12. 22:47:36

Annyira elvagytok ( mondom kivulallokent ) ezelott 20 evvel z se erdekelt volna, ha a szomszed szovegel ossze vissza minden hulyeseget, csak a meccset lassatok. Ha nem tetszik a kommentar, nem figyelsz ra. En evek ota Bein Sporton nezem online, ingyen, mindenki megteheti ...
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.05.12. 21:34:38

Fecooo írta:
ultrasur írta:
Az AMC megvette X összegért és ezzel megkereste haszonként az X egy részét.
Hörcsögbáró 2X-et ajánlott, magyarán az életben nem lesz profitábilis a buli.... Magyarán a mi adóforintjainkból milliárdok mennek arra, hogy a spíleren menjen a la liga...

Mondjuk itthon az vicc, hogy nem is a reklámban van nagybuli az ilyen tévéknél, hanem az előfizetésben. Ezért nem pakolják ki online a cuccaikat, úgy mint pl. az M4.
Nah ne, tényleg így megy? (szarkazmus, nyilvánvaló, így megy minden tendernél a maffiánál...)
Ezért hányok mindentől, ami ezekhez köthető...
Sajnos igen.

Én a filmezés videózás világát ismerem jobban NER ügyileg, mert ott dolgozom, de van durvább még itt is... :(

Most láttam az apróbetűs részletet. :D Gyakorlatilag ugyanaz, minta kommunizmus, mindent államosítanak, csak strómanokon keresztül...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.12. 21:18:18

ultrasur írta:
Az AMC megvette X összegért és ezzel megkereste haszonként az X egy részét.
Hörcsögbáró 2X-et ajánlott, magyarán az életben nem lesz profitábilis a buli.... Magyarán a mi adóforintjainkból milliárdok mennek arra, hogy a spíleren menjen a la liga...

Mondjuk itthon az vicc, hogy nem is a reklámban van nagybuli az ilyen tévéknél, hanem az előfizetésben. Ezért nem pakolják ki online a cuccaikat, úgy mint pl. az M4.
Nah ne, tényleg így megy? (szarkazmus, nyilvánvaló, így megy minden tendernél a maffiánál...)
Ezért hányok mindentől, ami ezekhez köthető...
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.05.12. 21:06:08

csababarca írta:
visca el barca írta:
ultrasur írta:hallottam, hogy vitte el a hörcsög a La Ligát, undorító.
mesélj. gondolom többet ajánlott. megteheti
vagy csak úgy írták ki a pályázatot mint ahogy Lölönek meg kistiborcznak szokták. :D (bár fogalmam sincs hogy működik ez, csak tippeltem)

nekem mindegy amúgy, van spíler, gondolom akkor lesz 2-3 is, ha meg nem akkor stream.
Az AMC megvette X összegért és ezzel megkereste haszonként az X egy részét.
Hörcsögbáró 2X-et ajánlott, magyarán az életben nem lesz profitábilis a buli.... Magyarán a mi adóforintjainkból milliárdok mennek arra, hogy a spíleren menjen a la liga...

Mondjuk itthon az vicc, hogy nem is a reklámban van nagybuli az ilyen tévéknél, hanem az előfizetésben. Ezért nem pakolják ki online a cuccaikat, úgy mint pl. az M4.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.05.12. 19:16:47

Cestus írta:
Mármint amikor a BL-ben a PSG a Bernabeuba látogat? :mrgreen:
Ja,mint idén.. :mrgreen: :mrgreen:
Ne feledd szavad!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.12. 15:00:12

miro. írta:Bar kivancsi lettem volna a reakciojara amikor Neymar jovore golt lo nalunk.. :)
Mármint amikor a BL-ben a PSG a Bernabeuba látogat? :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.05.12. 14:49:18

A riportok es a spanyol futball tudasa szenzacios,nem vitatom.
De bicskanyitogato amit muvel..
Nem 90percen keresztul,de ketes szitukban,vagy amikor “van miert izgulni” rendre ugy nyilvanul meg ami idegesito egyszeruen. Szeret szurakoldni,az meg eleg ha nagy a meccs,es vag az ideg eleve.

Bar kivancsi lettem volna a reakciojara amikor Neymar jovore golt lo nalunk.. :)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2018.05.12. 14:35:43

Szép napot mindenkinek!

Olvastam, hogy ki hogy áll a csatornaváltáshoz, ami a spanyol bajnokságot illeti. Személy szerint én már 1 éve lassan nem nézek TV-ben spanyol sem BL meccset. Egyik oka az volt,hogy nem tudtam egyáltalán, mert kollégistaként nem volt tv-m a másik oka, hogy az angol kommentátor számomra érdekesebb sokszor, amellett hogy a nyelvet fejleszti is. :D Aki angol streamet néz és felkeveredik néha a BeinSports-ra és hallotta már Ray Hudson-t kommentálni érti, hogy miért streamet nézek. Mindig igyekszem az angol BeinSports-ot nézni mert imádom az ottani kommentár kettőst. :D

Én úgy szoktam stream-et választani, hogy meccs előtt beírom, hogy "Barcelona vs. X reddit". A fórumon ott ki ad acestreamet, sopcastot vagy csak egyszerű netes stream-et amit akár FullHD-ban is tudsz nézni(külföldön gyengébb nettel is jó volt ). Hátránya, hogy van olyan stream amit lőnek sokszor, de át tudsz váltani és probléma megoldva.

Remélem tudtam segíteni néhányotoknak!
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.12. 13:54:05

visca el barca írta:
ultrasur írta:hallottam, hogy vitte el a hörcsög a La Ligát, undorító.
mesélj. gondolom többet ajánlott. megteheti
vagy csak úgy írták ki a pályázatot mint ahogy Lölönek meg kistiborcznak szokták. :D (bár fogalmam sincs hogy működik ez, csak tippeltem)

nekem mindegy amúgy, van spíler, gondolom akkor lesz 2-3 is, ha meg nem akkor stream.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.12. 13:50:04

ultrasur írta:hallottam, hogy vitte el a hörcsög a La Ligát, undorító.
mesélj. gondolom többet ajánlott. megteheti
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.05.12. 12:49:13

Cestus írta:Norbi részrehajlása Barcásként is zavaró volt mondjuk már sokszor. Emlékszem néztem valami Real-bajnokit, ahol egy szépen kidolgozott akcióból gólt lőttek a madridiak, és erre Norbi elkezdte az ellenfelet dicsérni (valami alsóházi csapat volt), hogy milyen bátor tőlük, hogy ilyen nyíltan játszanak a Real ellen. :D

Ugyanakkor sokszor bőven túlkompenzálta a Barca-szimpátiáját, csak hogy a legutóbbi klasszikusnál maradjunk, emlékszem vagy egy percen át ajnározta Cristianot, hogy "nem tud hibázni ez az ember" és egyebek. Öcsémmel néztem a meccset, ő még meg is jegyezte, hogy cuppanjon már le Ronaldoról a kommentátor, mert már kezd idegesítő lenni. Tehát azért nem arról szólt kizárólag a kommentátori tevékenysége, hogy 90 percen keresztül a Barcát dicsérte az egekig, csak ha madridistaként az ember tudomására jut, hogy ő barcás, akkor onnantól gondolom strigulázni fogja, hogy a katalánokról hányszor mond pozitívat.

Azt meg viccnek tartom, hogy sok madridista (nem ferninhora gondolok) dacból tapsikol annak, hogy a spílerre átmegy a Liga csak azért, mert a sport TV-t egy Barcás hittérítésként élte meg. Nekem digisként nincs és nem is lesz spílerem, de a csatorna térnyerése okának tudatában nem gondolom, hogy ott olyan magas színvonal lenne.
Én nekem hányingerem van a spílertől. Bedolgozok egy műsorban az AMC-nek, hallottam, hogy vitte el a hörcsög a La Ligát, undorító.

Am BT és Skysport, ezen szoktam meccseket nézni, néha M4-en a BL-t. A diginek szerintem vége lesz hamarosan, a Sport-ot az amerikai cuccok és a kézilabda + egy picit a Német foci életben tartja.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.05.12. 12:28:59

teljesen lényegtelen melyik "kommentátor" hova húz, a magyar közvetítésekben nincs minőségi kommentátor. Farkasnak a riportjai jók azokat mindig is jobban csinálta de egyszerűen nem kommentátor és kész. eleve az egész format rossz. nem véletlen hogy külföldi adókon mindig párban vannak hogy ne a levegőbe beszéljenek és menjen köztük a pingpong. kb 8 éve be se kapcsoltam meccsért a tv-t kizárólag angol streamen nézek mindent mert minőségi az adás, a stúdióban nem Vincze, Hegyi, Zombori, Nyilasi, Várhidi meg a többiek makognak egyre nagyobb baromságokat hanem kicsit hitelesebb emberek.

nem siratom a sport tv-t mert rettenet gyenge volt minőségben ez a spíler is csak a tulaji dolgok miatt irritáló de nézni azt sem fogom.

csak ajánlani tudom a külföldi streameket mert megéri a különbséget ráadásul ingyen is van. eszembe nem jut magyarul nézni bármit is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.12. 10:08:33

Norbi részrehajlása Barcásként is zavaró volt mondjuk már sokszor. Emlékszem néztem valami Real-bajnokit, ahol egy szépen kidolgozott akcióból gólt lőttek a madridiak, és erre Norbi elkezdte az ellenfelet dicsérni (valami alsóházi csapat volt), hogy milyen bátor tőlük, hogy ilyen nyíltan játszanak a Real ellen. :D

Ugyanakkor sokszor bőven túlkompenzálta a Barca-szimpátiáját, csak hogy a legutóbbi klasszikusnál maradjunk, emlékszem vagy egy percen át ajnározta Cristianot, hogy "nem tud hibázni ez az ember" és egyebek. Öcsémmel néztem a meccset, ő még meg is jegyezte, hogy cuppanjon már le Ronaldoról a kommentátor, mert már kezd idegesítő lenni. Tehát azért nem arról szólt kizárólag a kommentátori tevékenysége, hogy 90 percen keresztül a Barcát dicsérte az egekig, csak ha madridistaként az ember tudomására jut, hogy ő barcás, akkor onnantól gondolom strigulázni fogja, hogy a katalánokról hányszor mond pozitívat.

Azt meg viccnek tartom, hogy sok madridista (nem ferninhora gondolok) dacból tapsikol annak, hogy a spílerre átmegy a Liga csak azért, mert a sport TV-t egy Barcás hittérítésként élte meg. Nekem digisként nincs és nem is lesz spílerem, de a csatorna térnyerése okának tudatában nem gondolom, hogy ott olyan magas színvonal lenne.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.05.12. 09:57:55

ferninho írta: Realé sokkal-sokkal szebb volt, erre vissza lehet nézni a reakciókat :D
Ööööö...lol? Szerintem a miénk volt sokkal szebb támadás, ami ráadásul nem egy bután eladott labdából indult, mint a tiétek. Akkor most kinek van igaza?

Farkas Norbiról meg annyit, hogy egy-két ilyen eset valóban lehetett hosszú évek alatt, amit ecsetelsz, de úgy kb. a 90%-a belemagyarázás. Ja, és mellesleg ha Real szurkoló lenne, ő lenne a világmindenség legjobb szakkomentátora, és maximum menne a cinizmus, hogy nem tehet róla, hogy jó az ízlése, vagy valami hasonlót tudok elképzelni. Körülbelül ennyire vagytok "korrektek" odaát.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.12. 09:41:47

ferninho írta: elég visszanézni a mostani Barca - Realon az első 2 gólt összehasonlítva... :D Realé sokkal-sokkal szebb volt, erre vissza lehet nézni a reakciókat :D
és ezt ki dönti el hogy melyik a szebb? már bocs, de ez full szubjektív.

ez be van képzelve, régen én meg a ti góljaitoknál hallottam hangosnak, sőt most BAle góljánál is üvöltözött rendesen, akkor hogy van ez?
pont hogy sokszor ezzel kompenzálta a barcásságát, hogy nálatok hangosabb volt. lehet az egymás elleniken nem, de a más csapatok elleniken igen.

mindegy, engem megmosolyogtatnak ezek az indokok, hogy hangosabban kiabál, bakker, halkítsd lejjebb vagy feljebb a tévét, igény szerint, és máris megoldódik a probléma. :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.12. 09:10:43

Mascherano írta:Szerintetek átmegy valaki sport1-től Spílerre? Pl Farkas Norbinak élete a spanyol liga
Kizártnak tartom, hogy a spíleres haverok mellé bárki más is odaférjen.

Ezért is ilyen borús hangulatú mostanság Norbi, mert tudja, hogy hiába volt ez az élete, számára itt most véget ért a történet.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2018.05.12. 09:04:08

Szerintetek átmegy valaki sport1-től Spílerre? Pl Farkas Norbinak élete a spanyol liga
Més que un club !
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2018.05.12. 08:16:16

Norbi nagyon Barcás, de olyan tudással bír a spanyol foci terén, hogy arra szavak nincsenek.Felkészült, az utolsó csapat játékosait is ismeri valamennyire, rengeteget van/volt Spanyolországban forgatni, interjúkat készíteni és a többi. Tudja és teljes mértékben átérzi mi az a spanyol foci, ezért is tudom félretenni nála, hogy nem képes félretenni azt a közvetítéseinél, hogy Barcás, mert hiába viccelődött csababarca tényleg sokkal jobban üvölt meg magasztal meg dicsér a Barca góloknál, elég visszanézni a mostani Barca - Realon az első 2 gólt összehasonlítva... :D Realé sokkal-sokkal szebb volt, erre vissza lehet nézni a reakciókat :D

Kedvencem az volt, mikor az Atletico spanyol bajnok lett, utolsó meccs Atletico - Barcelona.
Úgy ordibált Sanchez góljánál, hogy majdnem ráhívtam a mentőt, hogy elviszi közben a szívroham... :lol: Meccs után meg ugye kiírják a forduló összes eredményét a Sport TVn, akkor is kiírták.
Felolvasta a 9 meccs eredményeit, odaért az Atletico Barca eredményéhez.
Nem tudta bakker kimondani az eredményt, annyira csalódott volt a meccs után, 10 másodperces csend következett (nem viccelek, tényleg volt kb annyi) és utána nagyon-nagyon fájó hangon kiküzdötte magából, hogy Atletico - Barcelona 1-1 lett és ezzel bajnok lett az Atletico... :D
madridista
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.11. 22:23:43

P.U.Y.O.L. írta:
S.Agüero írta:Méhes Gabi is jó, csak ne mutassák a szemeit. :D
Egyszerre látja mindkét kaput, de attól még baromi jó kommentátor. :D
Tehet róla
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.05.11. 20:33:11

S.Agüero írta:Méhes Gabi is jó, csak ne mutassák a szemeit. :D
Egyszerre látja mindkét kaput, de attól még baromi jó kommentátor. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.11. 15:49:44

Méhes Gabi is jó, csak ne mutassák a szemeit. :D
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.05.11. 15:38:04

Annyira én se csipázom Farkas Norbit, mint kommentátort. Az interjúi jók, azt nagyon szeretem, de kommentátornak nem az igazi. Majd talán hétvégén bővebben is kifejtem.

Nálam Méhes Gábor a legjobb.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.11. 15:20:18

Kb olyan vagy még jobb is, mint Faragó Ricsiék a major sportoknál.
Kép
Válasz küldése