Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.19. 10:28:25

Kovbal88 írta:a spanyol kupa nem mérvadó, a bajnokság önmagában, pedig kevés.
Ez kemény.:D Szegény játékosoknak most kell megtudniuk, hogy lényegében egy sz*r, értékelhetetlen szezont futottak :D
űbergáz hsz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.05.19. 09:38:50

Olasz hírek szerint 50 milliót ajánlottunk Skriniar-ért az Internek, amit egyből el is utasítottak.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.18. 12:45:18

Én nem is értem, hogy van pofájuk szabadságra / vb-re menni egy ilyen szezon után.

Válogatottságot szóban és írásban lemondani és irány kapura lőni, szigorúan libasorban. Edzésen cicázgatást is be lehetne már fejezni.... ;) :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.18. 12:36:40

Kovbal88 írta:mert a spanyol kupa nem mérvadó, a bajnokság önmagában, pedig kevés.
LOL. én szégyellem magam az ilyen emberek helyett :oops:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.18. 12:32:03

Egyébként amíg a BL-ben a legjobb nyolc között esünk ki rendre, néhány játékos magába szállhatna a fizetési igényeivel kapcsolatban, mert a spanyol kupa nem mérvadó, a bajnokság önmagában, pedig kevés.
:D Neked nem mérvadó, és neked kevés. Barcelonában talán máshogy vélekednek.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.18. 12:29:52

Ez a mostani vezetőség sajnos nagyon nem érti a dolgát és rendesen legatyásítja a klubot!

Rafinha, André Gomes, Denis Suárez, Aleix Vidal, Lucas Digne, Yerry Mina és Paco Alcácer akarják eladni.
Rafinha nem klasszis meg sokat volt sérült, máshol kerülne 30-40 millióba, mi majd elengedjük 10-15 ért.
André Gomes, őt nem marasztalnám muszáj eladni szintén jó, ha 10-15 milló euroban persze jönne érte.
Denis, ha megy csak 25 felett amúgy szóba se jöhet a távozása.
Vidal rá semmi szükség ő is fog menni 5-8 millió között, de nem baj, mert nem fog hiányozni.
Digne na pl helyette kizárt hogy találnánk valaki jobbat, ennyiért ugyhogy fölösleges eladni.
Mina szintén nagy biznisz volt megvenni, egy évet érdemes lenne megnézni kölcsönbe, azért három meccs alapján megítélni..még korai
Paco nem adnám el semmiképpen, mivel nem rossz játékos csak nem kap lehetőséget, akkor már inkább Suarez menjen..ha jön Griezmann

Egyébként amíg a BL-ben a legjobb nyolc között esünk ki rendre, néhány játékos magába szállhatna a fizetési igényeivel kapcsolatban, mert a spanyol kupa nem mérvadó, a bajnokság önmagában, pedig kevés.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.05.18. 11:25:44

Olvasva a főoldali cikket...elvileg nincs óriási pénz igazolásokra Griezmann megvételét követően a klubnak.A francia jönni fog szerintem, uh én őt tutinak veszem. Olvastam viszont mostanság, hogy a Atletico rekordfizuval marasztalná. Remélem azért a kedves vezetőségünk télen lezsírozta az igazoláson túl a fizuját is, mert ez nekem megint annak tűnik, hogy rántsunk még egyet a bamba katalán vezetőségen. Kétlem, hogy ennyire előre látóak lettek volna, szóval tuti itt is lerabol minket a francia.
Griezman érkezésével szerintem a csatársorból érdemes eladni Pacot, aki ugyan szimpi srác, és nem rossz játékos, ám luxus volna a Suarez, Messi, Griezmann, Dembelé pakk mellé még ő is. Annyira keveset játszana, hogy kb én is ülhetnék ott. :-) Szóval én inkább Munirt erőltetném helyette vissza. Kevesebb fizu, és legalább verhetnénk a mellünket, hogy egyel több saját nevelés van a keretben.

A középpálya tényleg érdekes lesz. Nem tudni mit akar EV. Ini kiválása óriási veszteség lesz, de elvileg oda vettünk télen egy Coutinhot, uh rajta múlik mit tud produkálni. Busit tuti nem adjuk el, bár én nem adnék neki fizuemelést most. Szóval lenne a Coutinho, Busi, Rakitic kezdő + Paulinho tutira. Az tuti, hogy Gomes és Vidal megy. Csak végleges eladásban gondolkodnék. Szerintem mindkettő nagyon menne, mivel semmit nem játszanak. Kb ez a jövőkép vár rájuk itt, szóval viszlát! Elvileg feljön a B-ből kisBusi és Alena. Legkésőbb télen jön Arthur, aminek kb semmi értelme, uh el kell hozni nyáron! Ha télen jön, akkor úgy sem fog semmit sem játszani. Ha sikerülne elhozni őt nyáron, akkor a 2 feljáró fiatallal már 4 csere lenne. De rendezni kellene a sorsát Denisnek, Rafinhának, Sampernek. Én adnám az összeset + Gomest, Vidalt, Arthurt is egy jó középpályásért amúgy :-)

Védelemben jobbra megvagyunk, a Semedo -SR pakkal. Balra ugye van egy Albánk és Digne. Én megértem, hogy a francia nem nagy spíler, de ha valami csoda folytán eladjuk (garantáltan kevesebbért, mint amennyiért vettük), akkor az eladási árból nem tudnánk nála jobbat és megbízhatóbbat venni. A B-ben 2 tehetséges fiatal is rohangál. Miranda és Cucu. De nekik meg nagy lépés lenne az első csapat. Hogy látják azok, akik követik a B meccseit? Hoz valamelyik fiatal egy Digne szintet? Mert csak úgy lenne értelme eladni a franciát.
Középhátvédek kapcsán már leírtam véleményemet. Én Vermát engedném el, mert nem lehet rá semmilyen szinten sem építeni, míg 4. számú védőnek luxus. Nem mondom, hogy Mina szuper, de vagy ő, vagy Marlon megtenné 4. számú védőnek. ÉS hozni egy megbízható cserét a Piqué - Umtiti párosnak.

Bocs, ha hosszú lett :-)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.17. 09:22:37

Ez volt a nagy Robert-féle tárgyalás?
"kifizetjük Lenglet árát"
Lenglet: "hát, oké, gondolkodok..."

Ez mi?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.17. 05:19:09

Kevesen vitatják, hogy a LE-Robert Fernandez féle "fiatalítási" elképzelés tette tönkre a csapatot és máig annak a terhét nyögjük. Akkor talán még lehetett volna alternatív út, ha az "öregek tanácsa" nagyobb befolyást kap, de mára eljárt felettük az idő - akár belátják egyesek, akár nem.Valverde nem egy új csapat megálmodója és kialakítója, hanem a kompromisszum embere a régiek és az újak között. Ahogy a dolog áll, a szerencsén múlik, hogy lassanként lesz-e egy jó csapat az újakból. Ezen belül a La Masia kiemelése a jelenlegi bántó feleslegességéből egyike a kipipálandó pontoknak. Meg kell csinálni - és az is szerencse dolga, hogy fogunk tudni profitálni is belőle, vagy sem. De a helyes kiindulópont kizárólag az, hogy ez egy átalakulóban lévő csapat, amin akár a múltat, akár a jövőt indokolatlan azonnal számonkérni.A jövő meg a boardon múlik - ahonnan rosszabbnál rosszabb hírek érkeznek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.16. 22:29:13

Fociclub. :mrgreen: Nem fog menni, a City mondjuk biztos vinné, de nem kell izgulni.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.05.16. 22:06:38

http://www.fociclub.hu/2018/05/16/tuche ... tol-a-psg/" target="_blank egyébként erre kiváncsi leszek, mert állítólag a City is akarja. Bár 200 lehet el is engedném, de fogalmam sincs ki játszhatna a helyén. Mindenesetre furcsa lenne ha ez bekövetkezne, mert így 4-5 év alatt elvesztjük a 'vezéreinket' Puyol, Xavi, Iniesta plusz Busi. Érdekesen hangzik. De kicsit sajnálom, hogy tavaly az utolsó utáni pillanatba vissza mondtuk Serit, kiváncsi lettem volna rá. Szeretem nézni a játékát, hozzátennem ez kb 10-15meccsét láttam volt most az évben. Jól passzol, lát, harcol a labdáért, stabilnak gondolom, főleg 40 milláért. Mindegy bízom bennt, hogy a szuper brazil tehetségünk 35 milláért nagy fogás lesz.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.05.16. 19:32:32

westerngom írta:Más, de le kell írnom, hogy Puyi nem csak a védelem, hanem a csapat vezére is volt egyben, ami nagyon hiányzik még mindig szerintem, nincs olyan egyéniség - még Gerald sem - aki méltó utód lehetne. Nincs aki ha kell feltudná rázni, tüzelni a csapatot, vagy szimplán leordítaná azt aki nem teszi oda magát, nem koncentrál. Talán ezért van most annyi felemás félidős meccsünk, sétálgatás, alibizés a pályán, mert Puyol és Xavi idejében aki nem tette oda magát az hideg vízben tusolt. Bocs az Off-ért.
Erre reagálnom kell. Masszív off lesz ez is, majd max Palesz törli...
Teljesen egyetértek ezzel. Számomra már Xavi sem volt az a vezér, aki Puyol volt. Iniesta még annyira sem az, Messi meg végképp nem. És a jelenlegi csapatban nem látom, ki lehetne vagy lenne hasonló mentalitással akkora vezér, mint volt a jó öreg Carles. Ha Iniesta elmegy, számomra kb. Busquets marad az egyetlen olyan, akiben valamennyire ott van az, amit A Kapitány képviselt (Piqué kanyarban sincs hozzá). És most megint szentimentális leszek, meg ezeréves mantrát veszek elő, de Bartra elherdálása nekem ezért is fájó. Nem mondom, hogy tehetségre világklasszis lett volna, vagy lenne. Nem mondom, hogy olyan karriert futott volna be, mint Puyol. De Puyol sem volt az az őrült nagy tehetség. Legalábbis szerintem. Puyol rengeteget melózott, szívét lelkét beletette minden meccsen a csapatért. Emlékszem, a fiatalabb Puyol azért sokszor hibázott. Néha elég nagyokat is, aztán mégis az egyik legnagyobb ikonja lett a klubnak. Én Bartrában láttam (vagy szerettem volna belelátni) hasonló mentalitást. Az a vezér szerep benne meglehetett volna, szerintem. Nem mondom, hogy Puyol szinten lett volna, de már sosem tudjuk meg, mit tudott volna hozzáadni a csapathoz, sajnos. És ha belegondolok megint, hogy szerencsétlen Vermaelen (aki amúgy eléggé jó védő, de többet sérült, mint nem), meg a bagós Matyiő, meg a hasonló kaliberű, igen nagy igazolások miatt nem kapott sosem esélyt Bartra... Valahogy mindig elfog egy ilyen... Tehetetlen szomorúság, vagy hogyan mondjam... Szerintem az elmúlt évtized kábé legnagyobb "elherdálása" Bartra volt. Még úgy is, hogy egy Thiagot is sikerült kipattintani lényegében Fabregas miatt. És még mindig ott tartunk, hogy védőt kell igazolni, meg Umtitinak sír a szája a lóvéért, meg Mina bohóckodását kell nézni, meg Vermaelenért kell szurkolni, hogy ne sérüljön meg, amikor egy eléggé jónak tűnő megoldás itt volt kéznél hosszú évekig, csak sok pénzért igazolt játékosokat kellett játszani helyette, meg egyéb kiskedvenceket...
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.16. 19:07:04

Grimaldo írta:
Nocturn4L írta:Egy valamit mindig elfelejtetek. Mina nem véletlenül volt Dél-Amerika egyik legjobb fiatal védője.
Palmeiras
És a teljesítménye be is árazta mennyit ér Dél-Amerikában legjobb védőnek lenni.
jó, persze 4 lehozott meccsel nem kéne pálcát törnünk a feje felett még...
Bennem tisztán él amikor Pique-t savazta a fórum a lassúsága és kajla mozgása miatt, mert úgy fordult mint a csuklós piros a körforgalomban.
Ami lényegében nem sokat változott az évek folyamán, csak - Puyol mellett - meccs rutint szerzett és megtanult helyezkedni.
Más, de le kell írnom, hogy Puyi nem csak a védelem, hanem a csapat vezére is volt egyben, ami nagyon hiányzik még mindig szerintem, nincs olyan egyéniség - még Gerald sem - aki méltó utód lehetne. Nincs aki ha kell feltudná rázni, tüzelni a csapatot, vagy szimplán leordítaná azt aki nem teszi oda magát, nem koncentrál. Talán ezért van most annyi felemás félidős meccsünk, sétálgatás, alibizés a pályán, mert Puyol és Xavi idejében aki nem tette oda magát az hideg vízben tusolt. Bocs az Off-ért.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.05.16. 18:28:13

Nocturn4L írta:Egy valamit mindig elfelejtetek. Mina nem véletlenül volt Dél-Amerika egyik legjobb fiatal védője.
Palmeiras
És a teljesítménye be is árazta mennyit ér Dél-Amerikában legjobb védőnek lenni.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.16. 18:04:15

barca0417 írta: De ligt meg majd Piqué után tudom elképzelni, addig legyen neki még egy lépcsőfok az Ajax és a Barca között.
valószínűleg elviszi rövidesen egy nagyobb klub a Premier League-ből, de a Bayern is legyeskedik körülötte, ott meg ha jól játszik és beválik , onnan nem fogjuk leigazolni mi már csilliónyi Euro-ért sem. :(
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.16. 17:46:21

Nocturn4L írta: Itt sem véletlenül nyert vagy szerepelt. Sajnos más sebesség volt ott mint itt. Tudna játszani eleget belelendülne. Ja és a "komikus" meccsen is ő volt az egyik legjobb.
Igen, én tudom bár tényleg komikus volt ő is meg az egész védelem is, még Busi is, egész meccsen.
De én eddig is mindig védtem Minát, mert nem kapott még annyi lehetőséget hogy pálcát törjünk a feje fölött. Én szeretném ha maradna és végig csinálna egy előszezont a csapattal, hogy tényleg be tudjon illeszkedni, szokni a játékba. Mert nem egy olyan kutyaütő mint Gomes, vagy pl Mathieu volt.
Lenglet-t nem ismerem annyira , csak elleünk láttam, de ha Vermaelenre nem lehet számítani, (sajnos mert én bírom a belgát is,) akkor az ő helyére jó opció lehet.
De ligt meg majd Piqué után tudom elképzelni, addig legyen neki még egy lépcsőfok az Ajax és a Barca között.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.16. 17:43:10

Ott, ahol egy duplazasnal sírnak a szurkolók, bevált sztárok kellenek a kezdőbe, képzeld mi lenne ellenkező esetben...
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.05.16. 17:28:33

Egy valamit mindig elfelejtetek. Mina nem véletlenül volt Dél-Amerika egyik legjobb fiatal védője.
Palmeiras

Brazil országos bajnok: 2016

Santa Fe

Copa Sudamericana: 2015
Kolumbiai bajnok: 2014
Kolumbiai Szuperliga: 2015

Kolumbia

Copa América: 3. hely 2016

Egyéni

Série A év csapata: 2016
Paulista állami labdarúgó-bajnokság év csapata: 2017

Itt sem véletlenül nyert vagy szerepelt. Sajnos más sebesség volt ott mint itt. Tudna játszani eleget belelendülne. Ja és a "komikus" meccsen is ő volt az egyik legjobb.
Statisztikái:
11(9) Párharc amit megnyert
41 passz 95%
2 Tisztázás
2 Közbeavatkozás
3 Szerelés
Nem vesztett labdát mint a többi védő...2 használható hosszú passza is volt a 3ból és 2 Fontos passz. Még így is, hogy szegényt szidjátok ő volt a legjobb védünk kb....

Az igazolásokra meg Lenglet nem Barca szint egyértelműen. Marlonból amit láttam hát kicsit sem győzött meg. Verma sajnos öreg és sérülékeny, ha épp szerencsés 5-10 meccset talán tud játszani, de utána tuti lesérül vagy 10re. Úgyhogy Verma+Marlon mehetne és azt a Lenglet féle 35 milliót De Ligtbe kéne fektetni és voilá megvan a 4 védő amiből 3 piszkosul fiatal Pique legalább valamit át tud nekik adni amíg kiöregszik. Meg persze, hogy Messi,Coutinho,Suárez,Dembelé ellen kell játszani az edzéseken is sokat fejlesztene rajtuk.
Meg persze mehetne még a csapattól: Paco, Gomes, Vidal, Munir, Douglas, Rafinhát istenként szeretik az Interben ő maradni fog ott. Arda mehet isten hírével meg Deulofeu is. Így megvan a clear out és igazolhatnánk vagy felhozhatnánk pár fiatalt. Rengeteg tehetség van a világon, de ezek a kutyaütők senkit nem akarnak. Teljesen olyanok lettünk mint a Real vagy a City és a PSG csak költekeznénk és vennénk a bevált sztárokat ahelyett, hogy nevelnénk a 17-19 éves fiatalokat és behoznánk 22-23 évesen őket a nagy csapatba. Szégyen....
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.16. 17:21:31

westerngom írta:Amit nem értek, hogy akkor mi a fenének vettük meg Minat és előtte Marlont?
Szokásos furcsa brazil ügylet #2 és #1. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.05.16. 17:08:48

Varatrix írta:A Mundo, és a Daily Mail is megállapodásról ír Lenglet ügyében. 30 millió és 5 éves szerződés, eddig ennyi, az érdemi infó benne.
igen a Mundo és egyre több oldal lehozta már a hírt..., szóval valószínűsíthető, hogy lesz még egy francia védőnk.
Amit nem értek, hogy akkor mi a fenének vettük meg Minat és előtte Marlont?
Amennyiben fiatal, tehetséges, Európában már bizonyított játékost, főként kevésbé zsákbamacskát akartunk, miért nem repültünk rá Matthijs de Ligt-ra? Ha, most összeadjuk Marlon(3,5M) + Mina (12,5) + Lenglet (35M) árát + fizetését már ott vagyunk, hogy hozhattuk volna simán de Ligt-et is.
Ennek a bohóc Fernandeznek sem értem a szerepét ismét a "sikeres" igazolásban, mikor kivásárlási áron hozzuk el a játékost. Valószínűleg, győzködni is sokat kellet, hogy milyen lehet Messivel egy csapatban játszani.
Nem ismerem, a srácot, sajnos az elmúlt meccseinkről nem hagyott bennem maradandó emléket, de ettől függetlenül még beválhat nálunk.
Abban azért reménykedem, hogy nem Umtiti pótlására jön, mert ott sem történt még megegyezés.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.16. 14:55:48

Cestus írta:Na, a Mundo szerint Langalétát meg is győztük, 5 évre aláír elvileg. Robert Fernández szerepe kiemelkedő volt ebben.

Biztos nehéz egy focistát meggyőzni, hogy igazoljon el egy Barcába. :mrgreen:
Igen, úgy meg pláne nehéz tárgyalni, ha ott a 35 milla kivásárlási árnak... Nem is értem, hogy lehetett ilyen gyors? Szerintem kapjon kitüntetést ezért a ragyogó tárgyalási teljesítményért... Nekem meg is felelne egy ajándék útilapu, ha azt kapna... Szapultuk (joggal...) Zubit, de ennél a Robertnél még az ő munkája is nagyobb hozzáadott értéket képviselt...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.16. 14:48:59

A Mundo, és a Daily Mail is megállapodásról ír Lenglet ügyében. 30 millió és 5 éves szerződés, eddig ennyi, az érdemi infó benne.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.05.16. 13:13:39

Mina tényleg komikus dolgokat művelt, de alig játszott még, plussz a többiek is szerencsétlenek voltak körülötte. Meg Gomes is mennyi esélyt kapott 1 év masszív balf.kodas után is.
Szoval ha kölcsön is adjuk Minat, legyen meg a lehetősége visszatérni ha jol teljesít.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.16. 13:04:28

Lehet, csak én vagy ráállva erre a 'milyen lábas belsővédő' kérdésre, de Mina távozásával, illetve Lenglet érkezésével Piqué lenne az egyedüli jobblábas védőnk, így nekem nem ez az evidens, plusz Lenglet játéka inkább Vermáéra hajaz, mint a kolumbiaiéra (de hülye szó. :D).

Mina lábában meg szerintem még 500 perc sincs Barça-mezben, szóval nehezen állapítanám még meg, hogy megbízható-e. Ne a hétvégi meccsből induljunk ki. Verma épp annyira megbízhatatlan ennyi erővel, mint ő, csak a belga a sérülékenysége miatt.

És akkor még ott van Marlon is, plusz De Ligt-ot írják, hogy jövőre hoznánk. :)

Minát ha kölcsönadjuk, miután visszatér, megint tanulhat bele a játékunkba, én nem tartom jó ötletnek.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.05.16. 12:55:15

S.Agüero írta:
Ha Lenglet tényleg jön, akkor az azt jelenti h alighanem távozik Mina kölcsönbe, Vermaelen pedig marad 4. védőnek.
Ha jön, akkor Verma helyére fog jönni, ez szinte fix. Hacsak nem Umtiti távozik. :D
Vermaelen amikor játszott, szinte mindig megbízható volt. Egy 4. védő esetében pedig nem nagy gond ha néha lesérül. Ugyanakkor Mina nem megbízható, kéne neki a kölcsönjáték. A legokosabb az lenne, ha mina menne kölcsönbe 1 évre 1 éves opcióval, Vermaelen maradna egy évet. Utána jön vissza Mina 4. védőnek.

Sokkal jobban járnánk vele...
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése