Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.20. 15:53:22

Cestus írta:Akinek esetleg kétségei lennének, a Sport szerint újfent totális a megegyezés Griezmannal :mrgreen: , 5 éves szerződés és évi nettó 15 milliós fizu. Ha a bajnokik mindenkinek lemennek, bejelenthetnék már végre.
állítólag az atleti 25 milliós fizetést ígért neki ha marad...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.20. 15:34:55

Akinek esetleg kétségei lennének, a Sport szerint újfent totális a megegyezés Griezmannal :mrgreen: , 5 éves szerződés és évi nettó 15 milliós fizu. Ha a bajnokik mindenkinek lemennek, bejelenthetnék már végre.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.20. 15:20:04

MessiNeymarSuarez írta:Juve ellen sem csak a bekapott gólok miatt volt probléma, hanem amiatt is hogy értelmes helyzetünk nem is volt, max 1 amit Messi alakított ki.

Támogatom hogy erősíteni kellene a KP-t, de nyilván nem Busquets az akivel kezdeni kéne a leépítést. Valaki mondta is hogy Busi a leglabdabiztosabb, pont ez is a baj, hogy egyedül ő tudja megtartani a labdát, szóval ha rá helyeznek nyomást, akkor nincs más aki rendesen meg tudná tartani és ne adná el, Rakitic például ebben elég gyenge.
Odavágón volt két ziccerünk (Iniesta, Suárez), visszavágón meg Messinek volt 2-3 olyan helyzete, amiből máskor 1-2-t belő.

Utóbbival egyetértek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.20. 13:41:59

Juve ellen sem csak a bekapott gólok miatt volt probléma, hanem amiatt is hogy értelmes helyzetünk nem is volt, max 1 amit Messi alakított ki.

Támogatom hogy erősíteni kellene a KP-t, de nyilván nem Busquets az akivel kezdeni kéne a leépítést. Valaki mondta is hogy Busi a leglabdabiztosabb, pont ez is a baj, hogy egyedül ő tudja megtartani a labdát, szóval ha rá helyeznek nyomást, akkor nincs más aki rendesen meg tudná tartani és ne adná el, Rakitic például ebben elég gyenge.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.20. 13:27:25

zeli39 írta:
S.Agüero írta:
Azt meg már le sem írom, hogy Busi az egyik - ha nem a - legjobbunk nyomás alatt.

Ha ennyire jó a középpálya miért esünk ki mar 3 éve egy gyengébb ellenféllel szemben a BL- ből ???
Nem a középpályáról beszéltem, hanem Busiról, hogy nem vele van gond nyomás alatt.

A Juve ellen egyéni hibák miatt kaptuk a gólokat (Masch, Mathieu), a Roma ellen meg nagy volt a mellény, ráültünk arra, hogy úgysem kapunk hármat.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.20. 12:37:34

Ha marad Busquets-Rakitic kettős saját magunkat fogjuk tökön lőni hisz a 3. BL szezont ment le úgy hogy ha a kozeppalyankat komoly presszió alá helyezik meghal a játékunk ezt láthattuk a PSG,Chelsea ,Juventus,Róma ellen is ,,lehet folytatni évekig velük csak a BL döntő közelében sem leszünk
Miért, Kantét ha presszió alá helyezik mit csinál? :D Vagy egy 10 évvel ezelőtt Masch? Azt csak úgy megsúgom, hogy a legutóbbi BL-győzelmünkkor is kezdő volt mindkettő. Azt meg már le sem írom, hogy Busi az egyik - ha nem a - legjobbunk nyomás alatt.

Egyébként ezek közül egyedül a Roma helyezte nyomás alá a középpályát. A PSG szétfutott minket, a Chelsea beállt bekkelni és kontrázott, a Juve pedig szintén.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.05.20. 11:56:07

zeli39 írta:
Kovbal88 írta:
Mindenképpen középpályát kell megerősíteni, ha kell Busquets kárára. Rakiticre is szükség van ott, és Paulinho is hasznos lehet csereként, bár hozzá se ragaszkodnék nagyon.[/quote írta:.

Ha marad Busquets-Rakitic kettős saját magunkat fogjuk tökön lőni hisz a 3. BL szezont ment le úgy hogy ha a kozeppalyankat komoly presszió alá helyezik meghal a játékunk ezt láthattuk a PSG,Chelsea ,Juventus,Róma ellen is ,,lehet folytatni évekig velük csak a BL döntő közelében sem leszünk
De majd megnyerjük zsinorban a 87. kupát meg lehet odaérünk a bajnokságba, az meg senkit nem érdekel, hogy évek óta nem játszunk BL elődöntőt, mert lefociznak az olasz csapatok, meg az Atma!!! :^o

(nem, nem a bajnokságot akarom lehúzni ezzel)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.20. 11:00:50

Kovbal88 írta:Szerintem, Messit középpályás irányítónak kell használni, Iniesta helyett, ő képes szervezni a játékot és megverni egy az egyben az emberét valamint a labdát is megtartani. Szintén középpályásként használni Robertot, a hatalmas munkabírása miatta.
Előre a Suarez Griezmann kettős cseréjüknek elég Paco, mert ha kell Messi, és Coutinho is játszhat támadót.
Mindenképpen középpályát kell megerősíteni, ha kell Busquets kárára. Rakiticre is szükség van ott, és Paulinho is hasznos lehet csereként, bár hozzá se ragaszkodnék nagyon.
Szerintem ilyesmi is fog megvalósulni jövőre. Egy 4-2-3-1, ahol Messi van a fókuszpontban, mellette a két szélen Coutinho és Griezmann rohamoznak. Majd elválik, hogy melyik szél kié lesz.

A két védekező középpályás Rakitic és Busquets. Nekik kellene alternatíva, idén nem igazán volt. Paulinho oké, őt be lehet rakni, Arthurra viszont nem alapoznék addig, amíg egy percet sem játszott Európában. Beválhat persze, de nagy a rizikó. Ide át lehetne hozni Robertót, lehetne itt is gyakran kezdő, állandó csere, bármi.

Viszont akkor talán kellene ismét jobb szélsőhátvédet igazolni, mivel Semedo - bár volt sok jó meccse - összességében nem bizonyította még, hogy kezdő szint. Odriozolát meg lehetne mondjuk venni ide, és akkor ketten a portugállal lemeccselnék, hogy ki kezd. Ez a legköltséghatékonyabb megoldás szerintem, azért védőt csak olcsóbb igazolni, mint középpályást. Ha meg hozzuk a Griezmann-Arthur-Lenglet triót, sok pénz nem fog maradni középpályásokat hajkurászni.

Alcácert viszont eladjuk szerintem, ahogy Munirt is (már ha van érdeklődő). Az ő játékperceiket Dembélének kell adni, benne százszor akkora a potenciál mint az említett két játékosunkban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.19. 21:02:17

adaml182 írta:Én a következőképpen képzelném el a keretet 2018/2019-re:

Kapusok:
Ter-Stegen, Cillessen
Védők:
Semedo, Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Lenglet, Mina/Marlon, Jordi Alba, (Digne)
Középpályások:
Rakitic, Busquets, Coutinho, Denis Suarez, Paulinho, Alena, Arthur Melo, Seri
Támadók:
Messi, Suárez, Griezmann, Dembelé, (Alcácer)

A / jellel elválasztott emberek közül csak 1-et tartanék meg, a zárójeleseket meg csak akkor, ha nem sikerül értelmes emberekkel pótolni őket B csapatból. Szegény Alcácert én szívem szerint elküldeném, többre hivatott, mint 4 (5, néha Couval együtt) sztár mögött legyen pados. Dinnye meg jó a padra.
Szerintem, Messit középpályás irányítónak kell használni, Iniesta helyett, ő képes szervezni a játékot és megverni egy az egyben az emberét valamint a labdát is megtartani. Szintén középpályásként használni Robertot, a hatalmas munkabírása miatta.
Előre a Suarez Griezmann kettős cseréjüknek elég Paco, mert ha kell Messi, és Coutinho is játszhat támadót.
Mindenképpen középpályát kell megerősíteni, ha kell Busquets kárára. Rakiticre is szükség van ott, és Paulinho is hasznos lehet csereként, bár hozzá se ragaszkodnék nagyon.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.05.19. 18:11:19

adaml182 írta:Én a következőképpen képzelném el a keretet 2018/2019-re:

Kapusok:
Ter-Stegen, Cillessen
Védők:
Semedo, Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Lenglet, Mina/Marlon, Jordi Alba, (Digne)
Középpályások:
Rakitic, Busquets, Coutinho, Denis Suarez, Paulinho, Alena, Arthur Melo, Seri
Támadók:
Messi, Suárez, Griezmann, Dembelé, (Alcácer)

A / jellel elválasztott emberek közül csak 1-et tartanék meg, a zárójeleseket meg csak akkor, ha nem sikerül értelmes emberekkel pótolni őket B csapatból. Szegény Alcácert én szívem szerint elküldeném, többre hivatott, mint 4 (5, néha Couval együtt) sztár mögött legyen pados. Dinnye meg jó a padra.
Ez nekem tetszik, annyit módosítanék, hogy Minat biztos kölcsön adnám 1+1 éves opcióval. Marlont lehet hagynám még 1 évig kölcsönbe bár nem tudom, hogy játszott az évbe és inkább a b-ből próbálnék felhozni valakit akire lehetne számítani, de ha nem azt Valverde látja és max vissza hozzuk Marlont az utolsó 2 hétbe ha lehet ilyet. Coutinho ugye lehet középpályás, de ha ég a ház simán lődözget golokat feljebb húzódva. Viszont én személy szerint, meg válnék Suareztől, mondjuk 70 millióért vagy felette, de ezt mindannyian máshogy gondoljuk. Alcaser meg ennek fejében maradna vagy menne mert szerintem jó kis játékoa lehet belőle idővel. És Denis-ről is ez a véleményem, mint ha kezdene bele lendülni.
wild
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2016.04.20. 21:39:00

2018.05.19. 17:18:34

geridoss írta:
S.Agüero írta:Justin Kluivert elmondása szerint nem akar szerződést hosszabbítani az Ajax-szal, ami jövő nyáron lejár... :-"
Az annyiból problémás, hogy akkor az Ajax nagy valószínűséggel el akarja adni idén nyáron, hogy még pénzt lásson belőle, nekünk meg most még nem igazán kellene - talán jövőre.

Épp azon rágott be Kluivert, hogy a tudtán kívül felajánlották a Spusrsnek.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.05.19. 17:04:59

Már elnézést, de amelyik csapat megnyeri a bajnokságot / kupát is/ már nem sikertelen. Persze
a Róma elleni kiesést, de a londoni játékot is rémülten néztem, bár azt korrigáltuk. Persze kell egy szuper középhátvéd és egy gólvágó - rendben. De a bajok forrása a középpálya. Nem védekeznek, még egy Levante is ugy ért a kapunk elé, mint a szél. De a támadásszervezés is Messié, mert kreativitás, ötlet nincsen.Tehát se elöre, se hátra. Akkor mit akarunk ? Még a jobbnak tartott Rakitics is csak rakkol a többivel együtt, nincsen ötlet, finesz, néha /sokszor!!/ még a passzok is pontatlanok. Akkor hogyan lesz elörelépés. Cou oké, de még 2 olyan spiler kellene, mint Seri, a már leigazolt Arthur, vagy más.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.19. 16:23:38

Kedves Mátyás, nem akarom, hogy úgy tűnjön, mindig belekötök abba, amit írsz ezzel kapcsolatban, de azóta már elveszett a veretlenség, az meg már senkit nem érdekel, hogy a bajnokság megnyerésének pillanatában veretlenül állt a csapat a tabella élén. Szóval szerintem ez itt nem valid pont most.
Nem is erre utaltam most, hanem egy hazai duplázás veretlen bajnokság nélkül abszurd, hogy nem ér semmit.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.05.19. 16:02:15

geridoss írta:
S.Agüero írta:Justin Kluivert elmondása szerint nem akar szerződést hosszabbítani az Ajax-szal, ami jövő nyáron lejár... :-"
Az annyiból problémás, hogy akkor az Ajax nagy valószínűséggel el akarja adni idén nyáron, hogy még pénzt lásson belőle, nekünk meg most még nem igazán kellene - talán jövőre.
Az Ajax akár a feje tetejére is állhat, ha nem ír alá más csapathoz, akkor nem tudják eladni.
S.Agüero írta:Szerintem Katalóniában mindenki letargiában van, mert neked nem ér semmit a hazai duplázás veretlenség nélkül. :(
Kedves Mátyás, nem akarom, hogy úgy tűnjön, mindig belekötök abba, amit írsz ezzel kapcsolatban, de azóta már elveszett a veretlenség, az meg már senkit nem érdekel, hogy a bajnokság megnyerésének pillanatában veretlenül állt a csapat a tabella élén. Szóval szerintem ez itt nem valid pont most.

Ennek ellenére én mindkét féllel egyet tudok érteni. A duplázás szép dolog, két kupa, meg minden. De aki szerint egy csapattól, ahol a világ legjobbja játszik, kevés az a lötyögés és óriási nagy blamával járó kiesés a BL-ből, annak is igaza van. Tudom, hogy régen más idők voltak, de most Messi focizik itt százmillió dolláros ürgékkel az oldalán/háta mögött, hadd ne legyen már bűn, ha a szurkolók triplázást is várnak a csapattól. Mert, szerintem, egy Messivel felálló csapat, társaknak nem kutyaütő argentín gyerekekkel az oldalán (nem az argentín válogatottnak akartam ezzel odaszúrni...) azért minden évben esélyesként indul minden sorozatban.
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2018.05.19. 15:38:28

Tényleg rosszul hangzik leírva, hogy kevés a két kupa, nem szabad elégedetlennek lennünk, de szerintem mindenki a bl-t szeretné évek óta, én legalábbis bármikor aláírnám a többi sorozat kárára. Nekem ez a szezon nem kupákban és eredményekben, hanem impulzusokban volt kevés. Szakmailag lehet indokolni, hogy miért nem a bl a leginkább mérvadó sorozat, de presztízsben, globális megítélésben, adrenalinban amit ad a szurkolónak, ég és föld a többi sorozathoz képest. Itt lehet megélni a szurkolást, őrjöngeni, kimenni kivetítőkhöz, persze hogy ezt szeretné az ember. És természetesen nem arról beszélek, hogy nyerjük meg minden évben, de minden arra predesztinálja a csapatot, hogy a legjobb négyig azért jusson el stabilan, aztán ott játsszon egy jó párharcot valamelyik top csapattal. De hát itt a római kiesés, a torinói 0-3, az Atleti elleni kilátástalan szenvedések, meg a Bayern elleni 0-7, mindegyik alkalommal mélyen tudásunk alatt játszottunk és összességében nem véletlen, hogy ezek negatív irányba tolják el adott szezon megítélését.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.19. 15:30:30

Kovbal88 írta:Szerintem eléggé szomorú!
sztem az szomorú amit Te itt összesírsz :D csalódás az idény :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.19. 15:28:06

Nekem ez a szezon akkor ért volna valamit, ha veretlenül leszünk bajnokok
Szerintem Katalóniában mindenki letargiában van, mert neked nem ér semmit a hazai duplázás veretlenség nélkül. :(
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.19. 15:05:34

zola8787 írta:
Kovbal88 írta:
Egyébként amíg a BL-ben a legjobb nyolc között esünk ki rendre, néhány játékos magába szállhatna a fizetési igényeivel kapcsolatban, mert a spanyol kupa nem mérvadó, a bajnokság önmagában, pedig kevés.
Volt időszak, mikor egy utolsó perces Rivaldo ollóval lettünk negyedik és indulhattunk a bl selejtezőben. Most nyerünk 3-ból 2 kupát és kapjuk be, hm :D De olyanra is emlékszem, amikor a Liverpool ellen estünk ki az Uefa ligából McAllister góljának köszönhetően :D
Azért azok más idők voltak, sőt utána volt olyan, hogy örülni kellett a hatodik helynek. Nekem ez a szezon akkor ért volna valamit, ha veretlenül leszünk bajnokok, mert ugye az történelmi rekord. De ez se jött össze.
A bajnokságot, azért lehetett tudni, már télen is, hogy a mi kezünkben van. A spanyol kupát, viszont egyáltalán nem tudom értékelni, az olyan csapatoknak jó, akiknek ezzel van csak esélyük a nemzetközi porondon való induláshoz.
A BL szereplés pedig egy tragédia, egy ilyen drága kerettel és fizetésekkel.
Erre a teljesítményre egy jóindulatú négyes alá a maximum ami adható, és akkor még fizetésemelést követel itt Busquets. Szerintem eléggé szomorú!
adaml182
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.08.08. 20:34:45

2018.05.19. 14:38:20

Én a következőképpen képzelném el a keretet 2018/2019-re:

Kapusok:
Ter-Stegen, Cillessen
Védők:
Semedo, Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Lenglet, Mina/Marlon, Jordi Alba, (Digne)
Középpályások:
Rakitic, Busquets, Coutinho, Denis Suarez, Paulinho, Alena, Arthur Melo, Seri
Támadók:
Messi, Suárez, Griezmann, Dembelé, (Alcácer)

A / jellel elválasztott emberek közül csak 1-et tartanék meg, a zárójeleseket meg csak akkor, ha nem sikerül értelmes emberekkel pótolni őket B csapatból. Szegény Alcácert én szívem szerint elküldeném, többre hivatott, mint 4 (5, néha Couval együtt) sztár mögött legyen pados. Dinnye meg jó a padra.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.19. 14:18:55

geridoss írta:
S.Agüero írta:Justin Kluivert elmondása szerint nem akar szerződést hosszabbítani az Ajax-szal, ami jövő nyáron lejár... :-"
Az annyiból problémás, hogy akkor az Ajax nagy valószínűséggel el akarja adni idén nyáron, hogy még pénzt lásson belőle, nekünk meg most még nem igazán kellene - talán jövőre.
Plusz még ott van Raiola.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.05.19. 14:10:51

S.Agüero írta:Justin Kluivert elmondása szerint nem akar szerződést hosszabbítani az Ajax-szal, ami jövő nyáron lejár... :-"
Az annyiból problémás, hogy akkor az Ajax nagy valószínűséggel el akarja adni idén nyáron, hogy még pénzt lásson belőle, nekünk meg most még nem igazán kellene - talán jövőre.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.19. 13:46:50

Justin Kluivert elmondása szerint nem akar szerződést hosszabbítani az Ajax-szal, ami jövő nyáron lejár... :-"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.19. 11:26:44

Én azért részben megvédeném Kovbal88 kollégát.
Erős és túlzott jelző az hogy nem mérvadó, viszont van benne igazság, egy ilyen kerettel fixen a BL elődöntőkben kellene tisztes helytállást szerezni, úgy hogy nem fociznak le a pályáról minket és reális esélyünk legyen a döntőbe jutásra, még ha nem is jön mindig össze.

Ehhez képest nagyon elszomorító amit az elmúlt években mutatunk BL-ben, 2015-öt kivéve utoljára 2013-ban voltunk elődöntőben, magyarul az utóbbi 6 szezonban 2-szer, ami egy Bayernnél sem lenne elfogadható, nemhogy nálunk.
Még szomorúbb az, AHOGY kiestünk.
Idén nem kell részletezni, tavaly is nagy arccal mentünk ki a Juventus ellen, 2015-16-ban szintén szánalmas volt amilyen felfogásba kimentünk a Calderón pályájára.

Szóval igenis nézzenek szépen magukba, hogy szerintük ez egy mostani Barcelonában, egy ILYEN kerettel jó eredménynek számít-e, mert szerintem nagyon nem.

Igen volt hogy a BL helyért mentünk, akkor az volt az elvárás mert olyan keretünk volt, DE akkor nem lett volna csalódás ha 4. helyre várjuk a csapatot, és ehelyett lecsúsznak a 7-edikre nagyképűségből?
Most meg a világ egyik legértékesebb keretével nem vagyunk képesek egy BL elődöntőbe bejutni mert elflegmázzuk, elpancserkodjuk, miközben az általunk folyton beárazott Real Madrid meg teljesen feltüzelve megy ki a pályára, és valahogy mindig eléri a továbbjutást mert oda teszik magukat.

Utoljára talán 2013-ban volt hogy nálunk JOBB ellenfél ejtett ki minket.
Minden évben a legesélyesebbek közé sorolnak, ehhez képest úgy megyünk ki idegenben a pályára mint valami kiscsapat, hogy "jajj csak teljesen le az a 90 perc és ne kapjunk be X gólt mert akkor kiesünk"

Ki lehet esni egy Bayern-Real-City ellen egy ki-ki meccsen, de ahogy mostanában kiesünk, azzal a felfogással ahogy a pályára kimegyünk, már lassan vérlázító.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.19. 10:52:26

zola8787 írta:Volt időszak, mikor egy utolsó perces Rivaldo ollóval lettünk negyedik és indulhattunk a bl selejtezőben. Most nyerünk 3-ból 2 kupát és kapjuk be, hm :D De olyanra is emlékszem, amikor a Liverpool ellen estünk ki az Uefa ligából McAllister góljának köszönhetően :D
A megnyert kupákat meg kell becsülni, sok népszerű csapat nem nyert már sok-sok éve semmit sem, mégis rengeteg szurkolójuk van. Viszont az elégedetlen embereknek abban igazuk van, hogy egy olyan csapat, ahol Messi, Busquets, Umtiti, ter Stegen, Alba, stb. játszik, többre hivatott annál, hogy minden évben égjen a BL-ben (=tőlük gyengébb csapatok ellen kizúgjon), és utána a játékosok is tévén nézzék a szurkolókkal együtt a Liverpool-Róma elődöntőt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.05.19. 10:44:02

Kovbal88 írta:
Egyébként amíg a BL-ben a legjobb nyolc között esünk ki rendre, néhány játékos magába szállhatna a fizetési igényeivel kapcsolatban, mert a spanyol kupa nem mérvadó, a bajnokság önmagában, pedig kevés.
Volt időszak, mikor egy utolsó perces Rivaldo ollóval lettünk negyedik és indulhattunk a bl selejtezőben. Most nyerünk 3-ból 2 kupát és kapjuk be, hm :D De olyanra is emlékszem, amikor a Liverpool ellen estünk ki az Uefa ligából McAllister góljának köszönhetően :D
Válasz küldése