Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.05.27. 11:39:45

mess2009 írta: igen! még ezt ajánlom:https://24.hu/sport/foci/2018/05/27/ser ... es-uzenet/
és egy szavazás ahol az arány 74/26 a szándékosság mellett.
Miért a birkák véleménye számit, mikor az épp általad linkelt cikkben benne van, hogy 2 régi veterán szerint se volt szándékosság?
Valószinüleg Lampard és Ferdinand jobban ért az egészhez, mint az egész fórum együttvéve...
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.05.27. 11:35:13

Samper írta:
brazilfan írta: Két ekkora potyagólt merészség átgázolásnak nevezni.
Nem csak az átgázolás, ha gól lesz belőle. Az is, ha kipattan a tömörülő védelemről.
Milyen védelemről? Karius rádobta Benzema lábára a labdát, egy távoli, középre tartó lövést pedig bepaskolt a kapujába.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2018.05.27. 11:30:04

ALEXDP írta:Sanama

Igaz amit írsz, de én ezt nem bírálatnak szántam, csak véleménynek...
A potenciális ellenfelek elég sokat gyengültek, vagy épp fontos játékosaik hiányoztak , fontos pillanatokban.. mi meg egyszerűen elbalf...kodtuk...
A Real jó, ez nem kérdés!
Azt nem gondolom viszont, hogy ennyire dominánsak, mint azt az eredményeik mutatják...
Bocsi, akkor félreértettem.
Abban egyetértünk, hogy szerintem sem annyira korszakos egy csapat, mint ahogy a zsinórban 3 BL mutatja. De épp ezért bosszant sokkal jobban, hogy a Barcelona ilyen játékoskerettel, és Messivel egyszerűen 2015óta még elődöntőig sem képes menni. Ráadásul amit írsz, hogy gyengék az ellenfelek, épp emiatt érzem, hogy a Barcan kívül nem sok csapat tudná helyre tenni őket, de ehhez az kéne, hogy 3 gólos előnnyel tovább kéne menni egy Roma-n.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.27. 11:21:33

Sanama

Igaz amit írsz, de én ezt nem bírálatnak szántam, csak véleménynek...
A potenciális ellenfelek elég sokat gyengültek, vagy épp fontos játékosaik hiányoztak , fontos pillanatokban.. mi meg egyszerűen elbalf...kodtuk...
A Real jó, ez nem kérdés!
Azt nem gondolom viszont, hogy ennyire dominánsak, mint azt az eredményeik mutatják...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.05.27. 11:12:49

markionni írta:Mess2009:
https://www.facebook.com/b2b.a.madridis ... 332786253/" target="_blank

Ezek utan is fenntartod az allitasod?
igen! még ezt ajánlom:https://24.hu/sport/foci/2018/05/27/ser ... es-uzenet/
és egy szavazás ahol az arány 74/26 a szándékosság mellett.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2018.05.27. 11:11:16

ALEXDP írta:
zeli39 írta:Nehéz beismerni de a Real utca hosszal a világ előtt jár és ha jól sikerülnek a nyári igazolásai ez még pár évig így is marad sajnos.
Maximum eredményekre igaz a megállapítás. Játékra semmiképpen sem. Ha úgy tetszik, láttam a tegnapinál(ideinél) erősebb Madridot az elmúlt években...
A sok furcsaság mellett ami néha a meccseiket övezi, pont az zavaró számomra, hogy ez a csapat ezzel a játékkal fogható volt, nem úgy tegnap, hanem általában a szezonban...
Akkor a Barcelonanak oda kéne tenni magát, és bejutni a döntőbe és kitömni őket, ilyen egyszerű. Ahogy az anno az elődöntőben Guardiolaval meg is volt.
Felesleges bírálni őket játék/eredményesség szempontjából, ameddig ilyen játékoskerettel egy Roma ellen ekkora előnyről kiesik a Barca.

Puyol nagyon korrekt dolgot írt, amin el lehet gondolkodni. A Real az elmúlt 5 évben 4 BL-t nyert, úgy, hogy az elmúlt 5 évben a történelem egyik legjobb Barcája is ott van a BL-ben.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.27. 10:58:44

zeli39 írta:Nehéz beismerni de a Real utca hosszal a világ előtt jár és ha jól sikerülnek a nyári igazolásai ez még pár évig így is marad sajnos.
Maximum eredményekre igaz a megállapítás. Játékra semmiképpen sem. Ha úgy tetszik, láttam a tegnapinál(ideinél) erősebb Madridot az elmúlt években...
A sok furcsaság mellett ami néha a meccseiket övezi, pont az zavaró számomra, hogy ez a csapat ezzel a játékkal fogható volt, nem úgy tegnap, hanem általában a szezonban...
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.27. 10:14:24

Ronaldinho&Barca írta:Abszolút kimaradt a döntő, illetve mikor kiestünk utána az egész hercehurca, mert tudtam hogy a real innen behúzza. Viszont ma reggel szembe jött velem, hogy a pool kapus sírva esedezik bocsánatért, na mondom what?! Megnéztem a gólokat, hát eszem f**om eldobom, egy bl döntőn ekkora hibákat, ez siralmas. Egy real szintű csapat pedig nagykanállal eszi ezeket a lehetőségeket. Biztos színvonalas egy meccs lehetett, atya világ.. :D
Nem volt jó meccs, ramos ipponjáig lefocizta a Pool madriékat, addig csak passzolgattak hátul... cuncinak normális mozdulata alig volt a meccsen, ha hozzá került a labda vagy eladta, belebotlott, vagy még tovább tudta passzolni, de a kaput el se találta szabályos körülmények között...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.05.27. 09:33:22

Abszolút kimaradt a döntő, illetve mikor kiestünk utána az egész hercehurca, mert tudtam hogy a real innen behúzza. Viszont ma reggel szembe jött velem, hogy a pool kapus sírva esedezik bocsánatért, na mondom what?! Megnéztem a gólokat, hát eszem f**om eldobom, egy bl döntőn ekkora hibákat, ez siralmas. Egy real szintű csapat pedig nagykanállal eszi ezeket a lehetőségeket. Biztos színvonalas egy meccs lehetett, atya világ.. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.05.27. 09:32:09

Liverpoolban az a Firmino a sztár akinek a nevét se lehetett hallani és még a vb-re is viszik?A besztlíg továbbra is vicc,Pepestől,Kloppostól,Speciel Fájvostól. Egy európai középcsapat játszott egy jó csapattal. Mindemellett grat a balettnak!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.27. 09:24:38

brazilfan írta: Két ekkora potyagólt merészség átgázolásnak nevezni. Vagy ez volt Zidane taktikája: okosan kivárni, amíg Salah megsérül, majd zseniális egyéni megoldásokkal hibákra kényszeríteni az ellenfél kapusát?
Két dolognak örültem a meccsen, az egyik az egyenlítő gólt volt, a másik, hogy a végén a biztonságiak miatt lefújták Cé akcióját.
Nem csak az átgázolás, ha gól lesz belőle. Az is, ha kipattan a tömörülő védelemről. Az öncélú labdatartás ma már nem korszerű foci.
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.05.27. 08:59:06

Mess2009:
https://www.facebook.com/b2b.a.madridis ... 332786253/" target="_blank

Ezek utan is fenntartod az allitasod?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.05.27. 07:56:32

zeli39 írta:
Tobias88 írta:Lehet hogy eltört az Egyiptomi keze, de hogy ennek Ramosnak semmi köze az is biztos. .....
Ezt cselgáncsban ippont ér és Ramosnak egy olimpiai aranyat ,,,
unalomig ismételhető: ...akkor te mást néztél....aki nem látja, hogy a hentes szándékosan és akarattal a karjánál fogva!!!! a földre vitte az egyiptomit az azért van mert nem is akarja látni!
mi az hogy az ő karja is ott volt?! ha a karodnál fogva akarlak leteríteni akkor bizony ott kell hogy legyen a karod. természetesen azt nem állítom, hogy a szándék a kartörés volt (mellesleg nem is tudom hogy milyen lett végül is a sérülése..) de a levitel az ahogy fentebb írták nem a focipályán szokásos elem, hanem a tatamin....
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.05.27. 07:21:02

Samper írta:Lehet szídni a döntő alacsony színvonalát, de észre kell venni, hogy ehhez a rohanós focihoz képest mi lassúak, körülményesek, öregurasak vagyunk. Alighanem mindkét csapat átgázolt volna rajtunk.
Két ekkora potyagólt merészség átgázolásnak nevezni. Vagy ez volt Zidane taktikája: okosan kivárni, amíg Salah megsérül, majd zseniális egyéni megoldásokkal hibákra kényszeríteni az ellenfél kapusát?
Két dolognak örültem a meccsen, az egyik az egyenlítő gólt volt, a másik, hogy a végén a biztonságiak miatt lefújták Cé akcióját.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.27. 07:01:40

Gondolom úgy, ahogy a bajnokságban.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.05.27. 05:38:09

Lehet szídni a döntő alacsony színvonalát, de észre kell venni, hogy ehhez a rohanós focihoz képest mi lassúak, körülményesek, öregurasak vagyunk. Alighanem mindkét csapat átgázolt volna rajtunk.
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.05.27. 00:58:27

Persze jogos hogy gyenge minoseg, csak nekem eloben is ugy tunt, hogy Salah probalt labon maradni es ez okozta a vesztet :)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.27. 00:53:55

markionni írta:Latom itt sokaknal Ramos undorito amiert SZANDEKOSAN leseritette Salaht. Ugyanazokat a felveteleket neztuk? Egyertelmuen latszodott, hogy Salah befogta a karjat, mert valszeg probalt talpon maradni.

Szerk.: es itt is a kep rola:
https://pbs.twimg.com/media/DeJ601iXcAAdFKz.jpg:large" target="_blank

Sok van az andaluz szamlajan elismerem, de azert ez pont nem jogos.
Mindig előkerül valahonnan egy rossz minőségű mobilos kép, vagy egy TV-képernyőről készült fotó vagy tudom is én mi, hogy lerántsa a leplet a hazugságokról. :mrgreen:

Amúgy meg hadd szidjon már valakit/valamit a fórum népe, nehéz órákon vagyunk túl. :D
MessiNeymarSuarez írta:ideje lenne már felnőni a szerephez és nem folyton leégni a BL-ben főleg úgy hogy még mindig köztünk van a világtörténelem talán valaha legjobb játékosa.
Én nem számítok semmi változásra jövőre sem, ezek a srácok nem olyanok.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
markionni
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.05.27. 00:44:17

Latom itt sokaknal Ramos undorito amiert SZANDEKOSAN leseritette Salaht. Ugyanazokat a felveteleket neztuk? Egyertelmuen latszodott, hogy Salah befogta a karjat, mert valszeg probalt talpon maradni.

Szerk.: es itt is a kep rola:
https://pbs.twimg.com/media/DeJ601iXcAAdFKz.jpg:large" target="_blank

Sok van az andaluz szamlajan elismerem, de azert ez pont nem jogos.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.27. 00:22:01

bottlikakos írta:Már unalmas, hogy mindig a madrid nyer...

Nem lehet magyarázatot adni, hogy hogy történhetett ez a kapussal, de hogy Ronaldonak semmi köze nem volt ehhez a bl döntőhöz, az tuti
És persze aranylabdát fog kapni :D :D :D mert 10 meccsen jó volt a 70-ből :D

2 potyagóllal BL-t nyerni... komolytalan
+ Ramos miért nem kapott lapot Salah legyűréséért? (csak úgy kérdezem...)
jövőre is a real fog nyerni, nem érdemes nézni egy pár évig a bl-t
már a juventus ellen nyomták őket, aztán a münchen ellen is malacuk volt... meg persze ma is.

Tudom, törölni fogják a posztomat, vagy nem reagálnak rá, nem érdekel :)
A bl-t a realnak találták ki. Kb. a németek 1954-es vb győzelme hasonlítható a real győzelméhez, győzelmeihez. Annyira érdemelték meg. Semennyire.

Hogy lehet egy csapatnak ekkora mázlija folyton? Ulreich, most meg karius 2-szer, aztán Buffon kiállítása... Nem gyanús ez?
Úgy lehet ez, ahogy valaki írta: mindig villan valamelyik klasszisuk(vagy Ronaldoék, vagy a bírók közül)

Valamit nagyon tudnak azt el kell ismerni, ha nem akarjuk hogy jövőre is ők nyerjék, ideje lenne már felnőni a szerephez és nem folyton leégni a BL-ben főleg úgy hogy még mindig köztünk van a világtörténelem talán valaha legjobb játékosa.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2018.05.26. 23:29:14

La Duodecima írta: Szerintem teljesen kulturált módon kommenteltem, de javíts ki ha tévedek.
Szerintem meg csak hergeled itt a jónépet, menj ünnepelj, ne itt agyaskodj.
La Duodecima
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.04.20. 11:39:09

2018.05.26. 23:23:29

Motaro írta:
La Duodecima írta: Azt hogy miért nem kapott Ramos lapot, azt az egyik szurkolótársad kifejtette egy kicsit alattad:
"Lehet hogy eltört az Egyiptomi keze, de hogy ennek Ramosnak semmi köze az is biztos. Utálom Ramost mint a sz..., mert alattomos, de itt Salah akasztotta bele a kezét, az ég világon semmit nem csinált. Ha autóverseny lenne akkor elkönyvelnénk versenybalesetnek"

Ha nem érdemes, akkor ne nézz bl-t. Senki se kényszerít rá. Legalább egy divatdrukkerrel kevesebb.
Szerintem meg menj a saját oldaladra púposkodni, ott a helyed most, nem?
Szerintem teljesen kulturált módon kommenteltem, de javíts ki ha tévedek.
Motaro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2012.10.05. 12:08:07

2018.05.26. 23:17:39

La Duodecima írta: Azt hogy miért nem kapott Ramos lapot, azt az egyik szurkolótársad kifejtette egy kicsit alattad:
"Lehet hogy eltört az Egyiptomi keze, de hogy ennek Ramosnak semmi köze az is biztos. Utálom Ramost mint a sz..., mert alattomos, de itt Salah akasztotta bele a kezét, az ég világon semmit nem csinált. Ha autóverseny lenne akkor elkönyvelnénk versenybalesetnek"

Ha nem érdemes, akkor ne nézz bl-t. Senki se kényszerít rá. Legalább egy divatdrukkerrel kevesebb.
Szerintem meg menj a saját oldaladra púposkodni, ott a helyed most, nem?
La Duodecima
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017.04.20. 11:39:09

2018.05.26. 23:12:42

bottlikakos írta:Már unalmas, hogy mindig a madrid nyer...

Nem lehet magyarázatot adni, hogy hogy történhetett ez a kapussal, de hogy Ronaldonak semmi köze nem volt ehhez a bl döntőhöz, az tuti
És persze aranylabdát fog kapni :D :D :D mert 10 meccsen jó volt a 70-ből :D

2 potyagóllal BL-t nyerni... komolytalan
+ Ramos miért nem kapott lapot Salah legyűréséért? (csak úgy kérdezem...)
jövőre is a real fog nyerni, nem érdemes nézni egy pár évig a bl-t
már a juventus ellen nyomták őket, aztán a münchen ellen is malacuk volt... meg persze ma is.

Tudom, törölni fogják a posztomat, vagy nem reagálnak rá, nem érdekel :)
A bl-t a realnak találták ki. Kb. a németek 1954-es vb győzelme hasonlítható a real győzelméhez, győzelmeihez. Annyira érdemelték meg. Semennyire.

Hogy lehet egy csapatnak ekkora mázlija folyton? Ulreich, most meg karius 2-szer, aztán Buffon kiállítása... Nem gyanús ez?
Azt hogy miért nem kapott Ramos lapot, azt az egyik szurkolótársad kifejtette egy kicsit alattad:
"Lehet hogy eltört az Egyiptomi keze, de hogy ennek Ramosnak semmi köze az is biztos. Utálom Ramost mint a sz..., mert alattomos, de itt Salah akasztotta bele a kezét, az ég világon semmit nem csinált. Ha autóverseny lenne akkor elkönyvelnénk versenybalesetnek"

Ha nem érdemes, akkor ne nézz bl-t. Senki se kényszerít rá. Legalább egy divatdrukkerrel kevesebb.
Avatar
bottlikakos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2008.11.09. 19:07:22
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2018.05.26. 23:09:37

Már unalmas, hogy mindig a madrid nyer...

Nem lehet magyarázatot adni, hogy hogy történhetett ez a kapussal, de hogy Ronaldonak semmi köze nem volt ehhez a bl döntőhöz, az tuti
És persze aranylabdát fog kapni :D :D :D mert 10 meccsen jó volt a 70-ből :D

2 potyagóllal BL-t nyerni... komolytalan
+ Ramos miért nem kapott lapot Salah legyűréséért? (csak úgy kérdezem...)
jövőre is a real fog nyerni, nem érdemes nézni egy pár évig a bl-t
már a juventus ellen nyomták őket, aztán a münchen ellen is malacuk volt... meg persze ma is.

Tudom, törölni fogják a posztomat, vagy nem reagálnak rá, nem érdekel :)
A bl-t a realnak találták ki. Kb. a németek 1954-es vb győzelme hasonlítható a real győzelméhez, győzelmeihez. Annyira érdemelték meg. Semennyire.

Hogy lehet egy csapatnak ekkora mázlija folyton? Ulreich, most meg karius 2-szer, aztán Buffon kiállítása... Nem gyanús ez?
Kép

2009. MÁJUS 2.:real-BARCA2-6
2009.MÁJUS 13.:Király-kupa döntő,Barcelona-Atletic Blbao4-1
2009.MÁJUS 27.:BAJNOKOK LIGÁJA DÖNTŐ,BARCA-manchester united2-0
2010.NOVEMBER 29.:BARCA-real madrid 5-0!!!
2011.MÁJUS 28.:BL DÖNTŐ:BARCA-m.united 3-1!!!
Válasz küldése