Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
lajosa
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.02.21. 11:04:10

2018.07.21. 14:10:10

A francia VB győztes csapatot nézve lehet hogy Mbappé jobb választás lett volna korábban.
1. Utólag minden sokkal egyértelműbb.
2. Nagyon remélem, hogy most tévedtem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 12:05:32

Grimaldo írta: BL-ben csak az kapja meg aki pályára lépett a nevezett keretből ,ezért nem kapott Bravo se pl anno.Vb-n meg mindenki aki a kerettagja ,mert pl ott egy harmadik számú kapusnak esélye se lenne pályára lépni.
De volt már erre példa rajtunk kívül is? Mert nem emlékszem.

Szerintem amúgy is unfair, ugyanúgy utazik, edzik a csapattal, és készen áll a bevetésre, de most egy tartalékkapust ki rakja be ha nem kényszerhelyzet van? Ettől függetlenül ugyanúgy ott ül a stadionban a padon és ott van a csapattal.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.07.16. 11:34:51

Varatrix írta:
Cestus írta: Emlékeszem a Chelsea-nél volt valami, amikor BL-t nyertek, hogy valaki nem fogadta el az érmet, mert egy meccsen sem játszott. Lukaku volt talán.
BL-ben csak az kapja meg aki pályára lépett a nevezett keretből ,ezért nem kapott Bravo se pl anno.Vb-n meg mindenki aki a kerettagja ,mert pl ott egy harmadik számú kapusnak esélye se lenne pályára lépni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 11:07:03

Varatrix írta:De legalább játszott, én mindig azon gondolkodom ilyenkor, hogy egy olyan játékos hogy éli meg mint mondjuk Rami, meg a cserekapusok, Dembouz azért elmondhatja, hogy részese volt a sikernek.
Ez igaz. Nem hiszem, hogy nagy trauma neki, inkább csak leveszi a terhet az ő válláról is a következő VB-ken, hogy már így is világbajnok. Fiatal még ő is, Mbappé is, adott esetben még lehet három VB-jük, és szerintem azokból egyet behúznak megint (és ahhoz már Dembélé is többet hozzátehet, ha beváltja a hozzá fűzött reményeket), ez a francia csapat bitang erős és fiatal.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 11:05:12

Varatrix írta: De legalább játszott, én mindig azon gondolkodom ilyenkor, hogy egy olyan játékos hogy éli meg mint mondjuk Rami, meg a cserekapusok, Dembouz azért elmondhatja, hogy részese volt a sikernek.

Emlékeszem a Chelsea-nél volt valami, amikor BL-t nyertek, hogy valaki nem fogadta el az érmet, mert egy meccsen sem játszott. Lukaku volt talán.
Bezzeg tőlük nem vették vissza utólag az érmet, nem úgy mint tőlünk 2015-ben Bravo, Vermaelen nyakából [-X

Szerintem amúgy nem sokat gondolkoznak ezen, örülnek, azzal hogy már a keretben vannak ott vannak a legjobb játékosok között.
Szerintem egyedül azok búslakodnak akik amúgy jó játékosok, játszottak is válogatottban, de nem kaptak meghívót.

Például Dignének elég rossz érzés lehet most, úgy hogy 4 év alatt azért mégis csak szerepelt 21 válogatott meccsen.
Robi is hasonlót érzett volna egy Spanyol vb győzelemnél, pláne hogy bőven befért volna.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.07.16. 10:53:45

Cestus írta:Eszméletlen mákos a srác, Messit cseszegetik, hogy nem nyert VB-t, neki meg a karrierje elején megnyerik mások. :D Persze ő nem tehet arról, hogy behívták, aztán meg nem játszatták.
De legalább játszott, én mindig azon gondolkodom ilyenkor, hogy egy olyan játékos hogy éli meg mint mondjuk Rami, meg a cserekapusok, Dembouz azért elmondhatja, hogy részese volt a sikernek.

Emlékeszem a Chelsea-nél volt valami, amikor BL-t nyertek, hogy valaki nem fogadta el az érmet, mert egy meccsen sem játszott. Lukaku volt talán.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.07.16. 10:32:49

MessiNeymarSuarez írta:https://www.instagram.com/p/BlQrMFyFFjD

Ez az álom elég hamar valóra vált =D>
Eszméletlen mákos a srác, Messit cseszegetik, hogy nem nyert VB-t, neki meg a karrierje elején megnyerik mások. :D Persze ő nem tehet arról, hogy behívták, aztán meg nem játszatták.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.07.16. 10:26:33

Nero. írta: Mondjuk nemtudom hogy mentálisan ez mennyire tett jót neki, bár tény hogy nagyon eros volt a francia keret. De Deschampot se igazan értem, mert azt nyilatkozta hogy a tavaly nyári átigazolási hiszti miatt nem játszatja a VBn, de elotte a selejtezőkön meg felkészülési meccseken még kezdő is volt.

Eltudom képzelni hogy a VB közbe történt valami, mondjuk tény hogy amikor lehetőséget kapott gyengén játszott. Ügyes gyerek, de sokszor önző es túl tolja a cseleket ebből pedig sok a labdavesztés.
https://www.instagram.com/p/BlQrMFyFFjD" target="_blank

Ez az álom elég hamar valóra vált =D>


Szerintem a tavalyi hisztis kifogás szimplán annyi hogy erre fogja azt, hogy ilyen kerettel buszozik és az egyik nagy tehetséget nem játszatja.
Csoportkörben is játszott, voltak szép pillanatai is, furcsa hogy kikerült, gondolom ő volt a bunkerfoci áldozata, nem bírta volna el a csapat Mbappéval, az utóbbinak is volt bőven eladott labdája.

De akár az is lehet hogy rájöttek hogy fejben még nincs készen rá, és sok volt neki ez az egész év és amik történtek közben vele.

De most szerintem nem hiszem hogy nagyon bánja hogy VB győztes lett. :D
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2018.07.16. 08:04:35

Nagy hülyeség lenne most eladni / kölcsönbe adni.
Ez az év vízválasztó lehet neki, de most már tényleg bizonyítania kell majd, hogy megérte azt sok pénzt.
Nyilván pechje is volt a VB-n, mert van egy nyavalyás 19 éves Mbappé is a csapatukban, aki egyszerűen jobb nála. (Azt gondolom, ha lett volna helye ebben a francia csapatban akkor elsősorban az ő posztján.)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.15. 23:17:23

Grimaldo írta:
LG írta:
Meg ki helyett játszott volna? Griezmann és Mbappé alap, Giroud meg gondolom kellett DD elképzéseibe.
Matuidi helyett ,vb előtt is ott játszott meg Ausztrália ellen is ,csak azután került ki,mert elég gyengécske volt.
De Matuidi jóval megbízhatóbb, rutinosabb, erősebb védekezésben. Szóval érthető, hogy inkább őt játszatta a szöv. kap.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.07.15. 22:35:35

Szerintem ez az egész szezon + a felvezető tiltakozós mizéria az átigazoláshoz kellett, hogy ennyire kevés lehetőséget kapjon. A szezonja tele volt sérülésekkel, hosszabb kihagyásokkal, a konkrét felkészülése pedig kimaradt. Jó lenne most egy komplett szezont össze raknia, erősödnie, tapasztalatot szerezni, mert ráció van a gyerekben. Én spec. ilyen 15-20 percekre simán bedobtam volna, fáradt ellenfeleket szétfutja a szélen. Persze a játékának érnie kell, de hát baromi fiatal.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.07.15. 22:28:56

LG írta:
Meg ki helyett játszott volna? Griezmann és Mbappé alap, Giroud meg gondolom kellett DD elképzéseibe.
Matuidi helyett ,vb előtt is ott játszott meg Ausztrália ellen is ,csak azután került ki,mert elég gyengécske volt.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.07.15. 22:16:53

Nero. írta:
Tomix354 írta:Sajnálom, hogy Dembele nem igen kapott szerept a vb-n, de talán abból a szempontból jó, hogy nem kell neki hosszú pihenőt adni, mehet gyorsan vissza Barcelonába. Nagyon fontos lenne, hogy jól sikerüljön a nyári felkészülése
Mondjuk nemtudom hogy mentálisan ez mennyire tett jót neki, bár tény hogy nagyon eros volt a francia keret. De Deschampot se igazan értem, mert azt nyilatkozta hogy a tavaly nyári átigazolási hiszti miatt nem játszatja a VBn, de elotte a selejtezőkön meg felkészülési meccseken még kezdő is volt.

Eltudom képzelni hogy a VB közbe történt valami, mondjuk tény hogy amikor lehetőséget kapott gyengén játszott. Ügyes gyerek, de sokszor önző es túl tolja a cseleket ebből pedig sok a labdavesztés.
Meg ki helyett játszott volna? Griezmann és Mbappé alap, Giroud meg gondolom kellett DD elképzéseibe.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.07.15. 21:48:29

Tomix354 írta:Sajnálom, hogy Dembele nem igen kapott szerept a vb-n, de talán abból a szempontból jó, hogy nem kell neki hosszú pihenőt adni, mehet gyorsan vissza Barcelonába. Nagyon fontos lenne, hogy jól sikerüljön a nyári felkészülése
Mondjuk nemtudom hogy mentálisan ez mennyire tett jót neki, bár tény hogy nagyon eros volt a francia keret. De Deschampot se igazan értem, mert azt nyilatkozta hogy a tavaly nyári átigazolási hiszti miatt nem játszatja a VBn, de elotte a selejtezőkön meg felkészülési meccseken még kezdő is volt.

Eltudom képzelni hogy a VB közbe történt valami, mondjuk tény hogy amikor lehetőséget kapott gyengén játszott. Ügyes gyerek, de sokszor önző es túl tolja a cseleket ebből pedig sok a labdavesztés.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2018.07.15. 21:13:18

Sajnálom, hogy Dembele nem igen kapott szerept a vb-n, de talán abból a szempontból jó, hogy nem kell neki hosszú pihenőt adni, mehet gyorsan vissza Barcelonába. Nagyon fontos lenne, hogy jól sikerüljön a nyári felkészülése
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.02. 14:24:02

Nem megy ő sehova. Csak a katalán lapok spekuláltak, meg az angol bulvársajtó hozott le ilyen híreket, hogy Dembélét kölcsönvenné az Arsenal, hát persze. Már egy pár hiteles forrás megírta, hogy nem akar tőle megválni a Barca, Valverde számol vele, stb.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.06.02. 14:10:44

S.Agüero írta:
Nincs evvel a gyerekkel az égadta világon semmi gond, csak hamarabb kellett volna megvenni a Rennaisből (15M), majd utána kölcsönadni a Dortmundba fejlődni és most mindenki tapsolna.
Miért, akkor jobb lett volna a teljesítménye? :D
Nem a teljesítményével van a gond - súlyos sérülés után pláne -, hanem avval az összeggel (105+40M) amit kifizettek érte, ez b@ssza mindenki csőrét.
Mindenki elvárná az ilyen összegért igazolt játékostól, hogy instant eredményes lesz és probléma mentesen fog illeszkedni a környezetébe. Hát nem, sajnos nem ilyen egyszerű mindig, DE!, ha már így alakult, ne tetézzük még nagyobb ostobasággal, hogy most meg eladjuk mikor végre elkapja a fonalat. Arról a harcról, vergődésről, kitartásról, nem is beszélve amivel szó szerint kikényszerítette, hogy itt focizhasson, most eldobnánk , kb. 0 biztosított lehetőséggel, amikor még az ilyen kütyaütő Gomes is 2 évet kapott.
Ez mérhetetlen amatőrség és embertelenség lenne, de persze Més que un Club..., röhej.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.02. 13:47:51

Nincs evvel a gyerekkel az égadta világon semmi gond, csak hamarabb kellett volna megvenni a Rennaisből (15M), majd utána kölcsönadni a Dortmundba fejlődni és most mindenki tapsolna.
Miért, akkor jobb lett volna a teljesítménye? :D
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.06.02. 13:28:48

MessiNeymarSuarez írta: Semmi pénzért nem adnám el, ha meg fix hogy 1-2 évig még nem sok szerepe lesz, akkor is max kölcsönbe adnám, de el biztos hogy nem.
A kölcsönadást sem értem, nem hogy az eladást! A kölcsönadással megint csak nem venné fel a csapat ritmusát, és "Idegen testként" mozogna a pályán, ahogy a szagértők már többször is mondták.
Nincs evvel a gyerekkel az égadta világon semmi gond, csak hamarabb kellett volna megvenni a Rennaisből (15M), majd utána kölcsönadni a Dortmundba fejlődni és most mindenki tapsolna.
Tegnap néztem a francia vs. olasz mecset, remélem a vezetőség is nézte, mert akkor szó sem lehetne ilyen m@rhaságokról, hogy eladni. Bár Bartóék esetében már semmin nem lepődnék meg.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.02. 12:56:28

Cestus írta:
Iszonyat gyors ez a gyerek. Szerintem a mostani játékosok közül senkinek sincs ilyen sebessége, mint neki. Kontrázni kell vele ezerrel jövőre.
Albával hamar szétfutnák az ellenfelet :lol: Vagy jobb oldalon Semedoval.

Ezért is támogatom a Lucho-féle direktebb focit, mert akkor ki tudnánk használni a gyors passzokkal ezeket a sebességeket, és nem mindig felállt fal ellen kellene szenvednünk.

Semmi pénzért nem adnám el, ha meg fix hogy 1-2 évig még nem sok szerepe lesz, akkor is max kölcsönbe adnám, de el biztos hogy nem.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.02. 12:21:45

MessiNeymarSuarez írta:Szegény Mbappé, próbált valamit alkotni, aztán elakad a labda és Dembelé ellopja a showt :lol:

Örülök neki hogy fejlődik, és láthatóan maga mögött hagyta sérülését, már a válogatottban is egyre jobban alkot, a tegnapi gólján kívül volt még egy hatalmas felsőléce, miután 2 védőt is elküldött gyufáért.
Iszonyat gyors ez a gyerek. Szerintem a mostani játékosok közül senkinek sincs ilyen sebessége, mint neki. Kontrázni kell vele ezerrel jövőre.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.02. 11:47:46

Szegény Mbappé, próbált valamit alkotni, aztán elakad a labda és Dembelé ellopja a showt :lol:

Örülök neki hogy fejlődik, és láthatóan maga mögött hagyta sérülését, már a válogatottban is egyre jobban alkot, a tegnapi gólján kívül volt még egy hatalmas felsőléce, miután 2 védőt is elküldött gyufáért.

Én már az idehozása napjától a baloson játszattam volna, erre viszont a tegnapi még jobban rá erősített.
Ha jön Griezmann, tőle függően döntenék hogy a baloson vagy a jobboson tolja a következő szezonban.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.23. 11:25:25

visca el barca írta:
Kovbal88 írta:Az a legvalószínűbb, hogy Messi megy Ini posztjára
sőt! egyből busquetsére, hogy mélységből irányítson... honnan vesztek ekkora baromságokat.... #-o
Oda nem Thiago meg Eriksen jönnek? :mrgreen: :mrgreen:
noname írta:Jó lesz ő jövőre, mint 12. ember. Főleg ha Vidal is távozik. 1-2 év múlva jöhet a kezdő is, de őszintén szólva, bár nagyon sokat várok tőle és látszik is h hatalmas játékos lehet, még nem elég jó a stabil kezdőtagsághoz, még nem egy kész játékos, ellentétben Coutinhoval, Messivel vagy akár Griezman-nal, ha jön.
Azért is örülnék én Griezmannak, mert ha nem jönne, akkor lefogadom, hogy nem tenné be Dembélét vállat vonva Valverde a kezdőbe Coutinho mellé, hanem Gomest, Paulát vagy másvalakit erőltetne helyette. Akkor meg már sokkal inkább jöjjön Grizi, és akkor egy világklasszis játékos lehetne kezdő Gomesék helyett.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.05.23. 11:19:05

Szerintem is érdemes a világ LEGHATÉKONYABB gólszerzőjét messzebb vinni a kaputól, hogy nehezebb legyen neki gólt szerezni.

Dembele még nagyon fiatal. Szerintem az a feladatkör, amit ellátott a szezon második felében bőven elég jövőre is. Kapott elég játékpercet, kisebb csapatok ellen nagyon is jól játszott, nem is egyszer. Mindamelett láthattuk a különbséget közte és Coutinho között. Cou úgy volt a szezonunk 2. felének az egyik legjobbja, hogy örülhetett, ha tudja hol a WC a Camp Nou-ban, miközben Dembele számos villanás mellett nem volt azért kiemelkedően jó. Jó lesz ő jövőre, mint 12. ember. Főleg ha Vidal is távozik. 1-2 év múlva jöhet a kezdő is, de őszintén szólva, bár nagyon sokat várok tőle és látszik is h hatalmas játékos lehet, még nem elég jó a stabil kezdőtagsághoz, még nem egy kész játékos, ellentétben Coutinhoval, Messivel vagy akár Griezman-nal, ha jön.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.23. 09:19:38

Kovbal88 írta:Az a legvalószínűbb, hogy Messi megy Ini posztjára
sőt! egyből busquetsére, hogy mélységből irányítson... honnan vesztek ekkora baromságokat.... #-o
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése