Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.08. 16:03:54

Özilhez lehetne hasonlítani kicsit.
Kép
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.08. 15:35:20

nem csak ez volt az oka de ez is benne volt. amikor a csúcson volt akkor melósabb kp-ok voltak a spanyol válogatottban lásd Guardiola, Luis Enrique, Helguera, Mendieta, Carlos Marchena, Valeron, Albelda, Joaquin, Vicente, Xabi Alonso, Etxeberria, Baraja, De Pedro és mivel Guti egyszerűen lusta volt melózni így kimaradt a válogatottból. mindig is volt ilyen mindig is lesz pl most mivel magyarázod hogy Nainngolan meg Icardi meg Sané ilyen nevek kimaradnak. edző dönt ez van. a Realban lehúzott 14 évet a felnőtt csapatban többszáz meccsel galaktikusok között 2ik csk volt akkora [auto_cenzúra] csak nem lehetett. későn érett meg fejben és elment mellette a karrierje. 30 körül voltak a legjobb évei mert jobban odatette magát. ez a jelenség se egyedi. ez van. ha mondjuk Ronaldo vagy Messi vagy Modric, Iniesta profizmusával játszik aranylabda esélyes is lehetett volna de nem így volt. nem volt meg a profi hozzáállás anélkül meg senki se lesz top. elkallódott zseni. ebből is mennyi volt. Robinho,Adriano,bizonyos szinten Ronaldinho is pár év után inkább bulizott és a sor végtelen.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.08. 15:35:01

El Sie7e írta:nem volt jóban a szövetségi kapitánnyal azért nem hívta be.
mind az öttel fasírtban volt? :lol: ne kábíts már :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.08. 15:21:19

El Sie7e írta:nem volt jóban a szövetségi kapitánnyal azért nem hívta be.
Jáj... No offense, de ez vetekszik azzal, hogy "nem mindig volt kedve focizni". :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.08. 15:10:24

nem volt jóban a szövetségi kapitánnyal azért nem hívta be.

egyébként senkivel se kell összehasonlítani. Xavi jobban irányította a kp-t őt mondjuk Krooshoz tudnám hasonlítani vagy Pirlohoz, a csúcs Iniesta az 1v1eket tolta nagyon pengén meg a kényszerítőket, Guti meg a kulcspasszokat tolta hihetetlenül. mindegyik tök más stílusú játékos semmi értelme a farokméregetésnek.
egy zseni volt az ember csak lusta. nagyon sokat játszott hátrébb mint kellett volna. a támadó harmadban volt a helye csak oda meg jöttek ész nélkül a galaktikusok. a mai napig élmény visszanézni a Guti passzvideókat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.08. 15:04:11

Nero. írta:de az egyik legjobb 10es volt akkoriban
jah, biztos azért van kb 10 válogatottsága mert akkora spíler volt :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.06.08. 15:02:36

Nero. írta: Itt ezt nyomod, odaat meg oket nyalod meg a sajatjaidat huzod le. Nem en vagyok az elso aki (nem is elosszor) szol emiatt.
oké, közben keress egy olyat, ahol odaát nyaltam Gutit.
köszi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.08. 14:35:19

guti? remélem edzőnek is annyira tehetségtelen, jelentéktelen senki lesz mint amilyen focistaként volt :D
Hatalmas tulzas. Mivel vedekezni nem tudott ezert nem mindig jatszott, de az egyik legjobb 10es volt akkoriban, annyira nem jo jatekos mint ahogy a madridistak beallitjak de a jelentektelen senki kifejezes viccnek is rossz, 400 meccs a Realban azert nem piskota.
nem értesz hozzá, jobb mint Xavi-Iniesta együtt.
a sarka pedig arany, a focivilág leborult előtte
Itt ezt nyomod, odaat meg oket nyalod meg a sajatjaidat huzod le. Nem en vagyok az elso aki (nem is elosszor) szol emiatt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.08. 14:20:57

csababarca írta:a sarka pedig arany
a sarka kb annyit ér(t) mint az én bal herém....semmit... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.08. 13:51:05

S.Agüero írta:
már nem lesz probléma.
Kinek? :mrgreen:
A korszakos csodacsapatnak, nyilván. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.08. 13:50:14

már nem lesz probléma.
Kinek? :mrgreen:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.08. 13:34:55

visca el barca írta:guti? remélem edzőnek is annyira tehetségtelen, jelentéktelen senki lesz mint amilyen focistaként volt :D
Pedig simán jobb volt, mint Xavi, te butus. :D Ráadásul mikor volt kedve focizni, akkor jobb volt mindenkinél (is).

Ha csak a fele olyan mákos lesz mint az edzőlegenda Zidane, már nem lesz probléma.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.08. 13:33:22

visca el barca írta:guti? remélem edzőnek is annyira tehetségtelen, jelentéktelen senki lesz mint amilyen focistaként volt :D
Kép

Szerintem annyiban jó döntés, hogy ha edzőként meg is bukik, végtelen haragot nem fog kiváltani, mert játékosként imádták. Egyszóval magánszemélyként neki kisebb a rizikó.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.06.08. 13:33:01

visca el barca írta:guti? remélem edzőnek is annyira tehetségtelen, jelentéktelen senki lesz mint amilyen focistaként volt :D
nem értesz hozzá, jobb mint Xavi-Iniesta együtt.
a sarka pedig arany, a focivilág leborult előtte :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.08. 13:16:45

guti? remélem edzőnek is annyira tehetségtelen, jelentéktelen senki lesz mint amilyen focistaként volt :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.06.08. 12:39:26

S.Agüero írta:
MessiNeymarSuarez írta:http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... -guti.html

Ha igaz a cikk, akkor még nagyobb az esély arra hogy Guti legyen az edző. Érdekes lesz
Ő vagy Pochettino lenne a szimpatikusabb? :mrgreen:
Lássuk, egy ex-hamiskatalán vagy egy ramos-szintű féreg? Nem tudom, melyikkel lenne ismét durvább a klasszikus...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.08. 12:30:12

MessiNeymarSuarez írta:http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... -guti.html

Ha igaz a cikk, akkor még nagyobb az esély arra hogy Guti legyen az edző. Érdekes lesz
Ő vagy Pochettino lenne a szimpatikusabb? :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10090
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.08. 12:07:30

http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... -guti.html" target="_blank

Ha igaz a cikk, akkor még nagyobb az esély arra hogy Guti legyen az edző. Érdekes lesz
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.06.08. 06:14:35

El Sie7e írta: most azt írják hogy 30+2 opció ajánl a klub adók után de már ez is röhejes egy 33 évesnek. hatalmas legenda, iszonyat amit letett az asztalra de itt az ideje a váltásnak. megvoltak a bl-ek most van 1-2-3 év a blben újraépítkezni addig meg lehet tolni a bajnokságot ezerrel.
Úgy gondolom,hogy külön kell válni a Real és Ronaldo útjának. Ő már megtette,amit lehetett. Sportszakmailag kevés dolog indokolja a hosszabbítást és emelést. Menjen oda,ahol még teljesíthet. MU-ban leszúrod a 11-es pontra és kapni fog labdát az évi 50 góljához.
CR+80=Neymar részemről mehet. (ugye Mbappe nem elérhető).
Zidane kérdést elválasztanám ettől. Bizonyos,hogy Madridban Perez beleszrt a rendszerbe,nem véletlen az ő távozása. Korábban is játszatni kellett embereket és Perez igazolt,Zidane viszont elképzelhető,hogy keményebben kiállt magáért az ügyben.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.07. 22:55:51

bár nem szeretem Neymart szerintem a Realban jobb lenne mint a PSGben vagy akár a Barcában is volt. itt van mondjuk Ramos aki kettéfejeli ha arcoskodik ami mondjuk a Barcában Puyol volt személyre. plusz Perez nem olyan töketlen császár mint akik a Barca élén voltak Rossell/Bartomeu. szerintem Perezt nem tudná úgy táncoltatni. persze ez mind feltételes. a tökéletes az lenne ha Ronaldo letolna még 1 évet közben most nyáron jönne egy Neymar-Mbappé kaliber és jövőre szépen elmegy miamibe Beckham csapatához. az a baj vele hogy olyan fizetést akar kb csak tavaszra ami már a nevetséges kategória. most azt írják hogy 30+2 opció ajánl a klub adók után de már ez is röhejes egy 33 évesnek. hatalmas legenda, iszonyat amit letett az asztalra de itt az ideje a váltásnak. megvoltak a bl-ek most van 1-2-3 év a blben újraépítkezni addig meg lehet tolni a bajnokságot ezerrel.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.06.07. 22:46:20

Biztos, hogy valami van a Madridnál, mert nem ok nélkül lépett Zizu ilyen hirtelen, és nem ok nélkül duzzog Cr sem. Zizu esetében egy érthető döntés, mivel a csúcson szállt ki. Én azt sejtem a háttérben, hogy Perez be akar indulni most nyáron, és sok embert kicserélt volna, amihez Zizunak nem tetszett. De ez persze csak feltételezés...
Én azt sem tartom kizártnak, hogy Perez Cr-t akarja belevonni a Neymar - Mbappe transzferbe, ami nem tetszik a portugálnak. Személy szerint nem bírom Cr-t, de vitathatatlan, hogy érzi a kaput. És nem kizárt, hogy a PSG-nek megérné a transzfer...ha nem is hosszútávon.
Én úgy látom, hogy Neyt kicsit túlzottan szabadra engedték, és rontja a csapatmorált. A bajnokságot és kupát a brazil nélkül is lazán berántják, a bl-ben, viszont ő is kevés volt. És a Psg-nek a bl a fontos....és itt jühet képbe CR, aki 10 gól felett hoz stabilan évek óta a bl-ben, fontos gólokat szerez, még akkor is, ha játékban nem az igazi már.
Tételezzük fel a Neymar - CR cserét, meg kb 100 milliót pluszba a PSg-nek. Perez régi álmát valóra váltja, oda viszi a brazilt. A Madris jól járhat vele, csak kicsit vissza kell szabályozni a srácot. Cr meg kap egy esélyt Páriszban. hogy vezérletével nemzetközi szinten is alkothasson valamit a PSG. Madridban idén sokat pihizett már, ott ez jobban belefér, mert nélküle is simán berántják a bajnokságot. A Bl-ben viszont jól jönne nekik egy rutinos gólvágó, mert bőven megvan abban a csapatban a minőség, csak az a plusz hiányzik. Arról nem beszélve, hogy ha 2 évre ír alá mezeladásból visszajönne a lóvéja, Neyből meg egy év alatt kisajtoltak így is rengeteget. De ez csak az én teóriám...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.07. 22:41:42

Egyelore csak a portugal sajto hozza le, tavaly is a Bola csinalta a musort, gndolom CRnek mint nemzeti hos es Mendes bacsinak minden befolyasa megvan ahhoz hogy mi keruljon a lapokba. Nyilvan nyomas alatt akarjak tartani Perezt.

Hogy jatekba mit tud adni a Realnak az jo kerdes, mert sokszor eltunedezik de amit a tavasszal a BLben golok szamaban hoz (meg mindig golra jatszak a focit) arra nincsenek szavak. Es tovabbra is a legnepszerubb es legismertebb sportolo a Foldnon, komoly penzeket hoz o a Realnak.

Szerintem maradni fog, nyilvan amennyire csak lehet megemelteti a lovet, mar csak azert is, mert nincs hova mennie. Mourinhoval nagyon nincsenek joba (a United amugy is egy hulladek), Tuchel meg ketlem hogy pont ra vagyna a PSGbe. Annal meg komolyabb pali o, minthogy elmenjen Japanba vagy Katarba bohockodni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.07. 22:22:12

jó lenne ha elmenne. röhejes fizetést akar, csak a tavasz megy bár az bivaly módon de most megvol 5 év alatt 4 bl most lehet váltani. edző is ment Ronaldo is mehetne és lehet fiatalítani és elindítani az új projektet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.07. 22:08:09

Egyre több újság hozza le, hogy CR tényleg távozik.

Nekem az jön le, hogy Ő is szeretne "méltósággal" lelépni, mint Zizou.
Ha tényleg dobbant, akkor szerintem le is mondhat a jövőbeli aranylabdákról, a PSG-ből meg a Unitedból csoda kéne, hogy lasztit nyerjen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.06.06. 17:12:43

lesliejr12 írta:Bárki jön Zizou után, kb halálra van ítélve. Vagy hozza a bajnokságot vagy 4x is BL győztes lesz a Real, különben Perez megköszöni a munkáját. A BL 4.re már necces, esélyes, hogy ott becsúszik a hiba vhol, tehát marad a bajnoki cím, de ahogy Zidane mondta, azt a legnehezebb....legalábbis a Real húzóembereivel. Ők nem azok akik 38 meccsen keresztül végig darálják az idényt. Cé sem alkalmas már erre.
Van eszük, elcserélik Neymarra.
Másik lehetőség, hogy mindent felpakolnak újra a BL-re, hátha...

Egyébként jó látni, olvasni, ahogy savazza őket mindenki. Ramosba is ott kötnek bele ahol csak tudnak.
Emlékszem, mikor Pep-pel verettük és az volt a kérdés, hogy mi nyerjük a BL-t vagy aki kiejt minket, közben uraltuk a Ligát is, kaptuk ugyanezt mi is. Főleg tőlük. Uefalona, Övrebotól a mai napig felsírnak álmukban. Xavi nem is volt top, se Busi, de Iniesta seggét se nyalták ennyire. Csak passzolgatunk 2 méterre, Messi nélkül senkik vunk, ma már ez úgy hangzik, hogy könnyű volt neki mert xaviinibusi...körbemagyarázták mindenhonnan, hülyébbnél hülyébb indokokkal. Ezt most ők kapják a nyakukba és belerondít az egészbe. Tudjuk milyen érzés ez igaz? ;)
Igaz!

És mi mindezt úgy éltük át, hogy a legjobbak voltunk(vagyunk) , de nem mindig nyerünk....
Ők, sosem voltak a legjobbak, és mindíg nyernek...
Ennyi a különbség...
Válasz küldése