Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.15. 10:22:34

https://www.youtube.com/watch?v=B663R7kgxEA" target="_blank

Ramos nem csak védőként gyilkos, hanem énekesként is.... :mrgreen:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.06.15. 00:40:35

Azért itt az edző kinevezése miatt kialakult botrány miatt nem nagyon volt még arról szó, hogy milyen nehéz örökséget is vesz át Zizutól. Nagyon magasra tette a mércét a francia, kb mint nálunk anno Pep. Én úgy gondolom, hogy akarva-akaratlanul elődjéhez fogják mérni, és (bár az elmúlt évek után félve mondom) kizárt, hogy hasonlóan sikeres legyen - főleg a nemzetközi színtéren. Egyszóval nincs könnyű helyzetben a pali.
Munkásságát nem ismerem, már leírtam a véleményemet, mert ebben a sztoriban mindenki ludas, csak mindenki a másikra mutogat. Hibás az edző, Perez és a szövetség is. A szövetség rosszul reagált szerintem, de menteni akarták a becsületüket. Az edző meg elég gerinctelen módon kezelte. Nyilván nem összehasonlítható, de kíváncsi lettem volna, hogy mit szólnak a másik oldalon, ha a bl döntő előtt 2 nappal a francia szövetség elnöke bejelentette volna, hogy Zizu az új szövetségi kapitány...és most nem a meccs kimenetelére, hanem az előtte felzúduló szurkolói gyűlölködésre gondolok.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.06.14. 21:39:10

Matyi, nem ismerem az erre vonatkozó jogszabályokat, de nekem evidensnek tűnik, hogy csak úgy írhat alá egy új szerződést, ha az előzőből kivásárolták. Rengeteg olyan botrány volt már, hogy valakit megbüntettek, mert egyszerre két klubhoz is aláírt ( = több élő szerződése is volt).
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.14. 21:36:04

https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5BC062AD

Nem akarta megkockáztatni hogy innen is kirúgják rögtön :lol:

Amúgy meg az üzletben vannak bizonyos értékrendek. 3 hete hosszabbított 2 évig, VB előtt 2 nappal kivásárolják, azért illett volna előtte egy telefont intézni hogy tudjanak róla, mert ez kb olyan mint amikor meccs előtt tudod meg sms-ből hogy nem is vagy benne a keretben, akkor is úgy érzed hogy a hátad mögött kiszabtak veled a tudtod nélkül.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.14. 21:30:27

Hogyan kaphattak volna erről csak a bejelentés előtt információt, ha a Real Madrid ki kellett hogy fizesse nekik Lopetegui kivásárlási árát? Ez sehogy sem fér a fejembe.
Miért, a bejelentés után nem lehet kifizetni? :D
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.06.14. 21:16:05

S.Agüero írta: És mi alapján? Csak mert mindenhol azt lehetett olvasni, hogy a szövetség csak a bejelentés előtt kapott erről információt.
Hogyan kaphattak volna erről csak a bejelentés előtt információt, ha a Real Madrid ki kellett hogy fizesse nekik Lopetegui kivásárlási árát? Ez sehogy sem fér a fejembe.
visca el barca írta: nyilván ezt a felháborodott hangnemet akkor is megengednéd magadnak, ha mi vásároltuk volna ki :D
Én nem vagyok felháborodva, csak elszomorít ez az egész. De már sokadszorra írom, hogy nem lelek örömöt a neten történő odamondogatásban meg egymás fikázásban. :D Nem vagyok álszent, bőven van bennem gyűlölet a Barcelona, meg sok minden más iránt (és a jópofizást is utálom, nem is szoktam gyakran kommentelni). De van bennem annyi intelligencia, hogy nem fogok idejárni provokálni, meg beszólni minden adandó alkalommal. Amúgy is utálom a netes arcoskodást. Ez most csak félig vicc, de előbb állnék ki vkivel egy boxmeccsre, minthogy elkezdjek rá dehonesztáló megjegyzéseket tenni a neten pl azért, mert szeret egy olyan játékost, akit én rühellek.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 21:09:14

Sinya22 írta:Mondjuk ezért nem hibáztatom,ez ugyanaz mint mikor a játékosok benyomják a sablont hogy "Gyerekkorom óta ez a klub volt az álmom" aztán 100-ból 1x ha igaz :D
közel sem ugyanaz, a pali 2x is messire voksolt mint a legjobb játékos, le is nyilatkozta, most meg kénytelen volt egy óriásit hazudni, mert mégsem mondhatta meg h messi a legjobb. igazi gerinctelen sz*r alak. pont jó helyre került
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.14. 20:53:34

Mondjuk ezért nem hibáztatom,ez ugyanaz mint mikor a játékosok benyomják a sablont hogy "Gyerekkorom óta ez a klub volt az álmom" aztán 100-ból 1x ha igaz :D
Mondjuk de, ha ezt kétszer játssza el, akkor igenis gáz, akárki legyen az. :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.14. 20:43:59

visca el barca írta:In 2016 and 2017, Lopetegui called Messi the best player in football history.

Now that he's become the Real Madrid coach, he's been forced to change his belief. Lopetegui: "Cristiano is the player I want to always have beside me. The best player in the world is in Madrid." [md]


ha így folytatja, nyár végére teljesen elfogy a gerince :D

Mondjuk ezért nem hibáztatom,ez ugyanaz mint mikor a játékosok benyomják a sablont hogy "Gyerekkorom óta ez a klub volt az álmom" aztán 100-ból 1x ha igaz :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 20:20:48

In 2016 and 2017, Lopetegui called Messi the best player in football history.

Now that he's become the Real Madrid coach, he's been forced to change his belief. Lopetegui: "Cristiano is the player I want to always have beside me. The best player in the world is in Madrid." [md]


ha így folytatja, nyár végére teljesen elfogy a gerince :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.06.14. 20:15:11

Csak engem nem erdekel hogy mit irnak epp rosszat a sajtoban a Realrol?
Nem mindegy hogy az nson xy klubrol milyen negativ van irva es hogy ezert a kiss pista utalni fogja meg jobban a most pl realt,vagy sem? :D
Nem ertem az embereket hogy tudnak egyaltalan energiat beletenni ebbe hog felhuzzak magukat.. :D
Megy a vb,sorozni kell,nachost zabalni,nezni a meccseket,aztan majd jojjenek az igazolasok es kezdodjon a bajnoksag.
Szomat erdekli hogy kirol mit irnak.. :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.14. 19:55:40

Veidt_madridista írta:És hidd el, Te is belekeserednél, ha minden nap azt látnád/hallanád/olvasnád, hogy már megint milyen baromságot hordtak össze szeretett csapatodról. Mondjuk én nem keseredtem bele, mert nem érdekel különösebben. De a jelenség maga elég egyértelmű szerintem.
Átéltük ezt nemrég éveken keresztül, Neymar ügy, elnökségi balhék, átigazolásból való kizárás, + "jajj csúnya Barca lefizetett mindenkit amiért nem igazolhattak de mégis megvették Ardát és társait",
Messi, Masche adócsalása, stb.
Kaptuk is az ívet sok ideig, hónapokig, negyedévekig ment a sárdobálás hogy mekkora egy aljas klub vagyunk adócsalókkal, és azzal hogy kizártak minket.
Aztán idővel kiderült hogy nem csak mi vagyunk a ludasak, hanem ugyanez van más csapatoknál is, Ronaldorol és a RM-ról is kiderültek ugyanezek(az meg már más kérdés hogy a RM ezt megúszta végül), érdekes módon utána lejjebb is vettek a Messi adócsalózásról meg a kizárásos témából :D
Egy ideig érdekel, utána meg rájössz hogy felesleges olyan hangokkal törődni, akik akkor sem ismernék el a csapatot ha mindent megnyerne zsinórba Fair Play díjasan + az éves bevételét eljótékonykodná.


Amúgy én ezt az egész dolgot nem értem, tiszta kabaré.
Lópataki szólhatott volna a szövetségnek hogy "bocs hív a Real Madrid, ha most nem megyek többször nem lesz rá lehetőségem", Perez is kommunikálhatott volna feléjük, van egy kivásárlási ára, mit tehettek volna ellene? Semmit, de legalább tudják.
A szövetség meg lehetett volna annyira felnőtt, hogy túltesz a sértettségén, és fű alatt megalkuszik Lopete-vel, és bejelentik hogy kap mondjuk 50 ezer euró büntetést de VB végéig maradhat.
Ennyit mindkét félnek megért volna, a szövetség bebizonyíthatta volna hogy ő a faxa gyerek és eszes, Lopetegui pedig végig vihette volna VB-t.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 19:45:21

Veidt_madridista írta:...
nyilván ezt a felháborodott hangnemet akkor is megengednéd magadnak, ha mi vásároltuk volna ki :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.14. 19:35:23

És hogyha ez velünk történik, akkor miért nem ez lett volna a média reakciója? :D
De innentől kezdve nyilvánvaló hazugság, hogy a szövetség nem tudott a dologról.
És mi alapján? Csak mert mindenhol azt lehetett olvasni, hogy a szövetség csak a bejelentés előtt kapott erről információt.
Te is belekeserednél, ha minden nap azt látnád/hallanád/olvasnád, hogy már megint milyen baromságot hordtak össze szeretett csapatodról.
Átéltem anno, mikor mi voltunk Európa csúcsán, és ránk irigykedtek, de akkor érdekes módon nem olvastam ennyi 'Barça a világ ellen' dolgot, míg most fordított esetben igen, néhányan direkt keresik a minél bugyutább híreket, ahol a Madridot szidják, hogy nyomhassa ezt a szöveget tovább.

És továbbra sem az volt a baj, hogy Lopetegui megegyezett a RM-el, hanem az, hogy a hírek szerint erről a szövetséget nem informálta, mellé pedig előtte hosszabbított három héttel. Aragonés is előtte hosszabbított anno és így kommunikált a szövetséggel?
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.06.14. 19:23:15

S.Agüero írta: Amugy ki csinált ilyet, hogy a vb előtt hosszabbít, majd a hivatalos bejelentés előtt 5 perccel smsben közli a Szovetseggel a vb előtt három nappal, hogy elmegy egy masik klubcsapathoz?
Szerintem Te is tudod, hogy ilyen a mesében van maximum. A Real Madrid kifizette Lopetegui kivásárlási árát, másként nem írhatott volna alá, ez tiszta sor. De innentől kezdve nyilvánvaló hazugság, hogy a szövetség nem tudott a dologról.

Sok mindent tudnék még írni, de több szót kár is pazarolni erre az ügyre. Egy ostoba ember ostoba erőfitoktatása. Se többről, se kevesebbről nem szól ez.

Mindig elbagatelizálod ezt a "Real Madrid kontra a világ" dolgot, de azért érdemes lenne belegondolnod, hogy milyen mocskolódások láttak napvilágot az elmúlt két napban.

"Szemét Real Madrid, hogyan jelenthették be ezt a vb előtt? Csak megzavarja az embereket és köztük a játékosokat!" – jól tudjuk, hogy kismillió példa volt már torna előtti bejelentésekre (Aragonés 2008-ban, Van Gaal 2014-ben,Conte 2016-ban)

"Szemét Real Madrid, hogyan titkolhatták el a szövetség elől?" – még ha igaznak is fogadjuk el ezt a titkolózásos dolgot, kivásárlási árról lévén szó a vevő félnek nem kötelessége kapcsolatba lépni a tárgyalás során az eladó (munkaadó) féllel (és akkor arról még nem is beszéltem, hogy mit írtak abban a közleményben, ami erdeti formájában csak 17 percig volt elérhető a szövetség honlapján)

"Szemét Lopetegui, hogyan távozhat egy szerződéhosszabbítás után?" – lényegében minden évben tucatszámra történnek ilyen esetek: vki egy szerződéhosszabbítás után távozik

És lehet, hogy nem Te írtad, meg hogy nem ezen a fórumon írták, de az internet ezzel van tele, külföldi és magyar oldalak egyaránt. Elferdített nyilatkoztok, féligazságok, szándékos ellhallgatások, néplázítás. Persze ezeket nem az antimadridizmus szüli nagy többségben, hanem a kattintásvadászat és a lájkéhesség. Csak az a szomorú, hogy az ezeket fullba toló másodvonalas híroldalakat (Rangadó, csakfoci stb.) olvasó emberek többsége nem tudja vagy nem is akarja követni a külföldi lapokat, csak ezekről a helyekről tájékozódik jobb híján. Így válnak hivatkozási alappá például az olyan életellenes bűncselekmények, mint az Index sportrovata. És itt bizony adják a primitív majmok alá a lovat, ami jelen esetben az antimadridizmust jelenti. De két év múlva majd más lesz terítéken. És hidd el, Te is belekeserednél, ha minden nap azt látnád/hallanád/olvasnád, hogy már megint milyen baromságot hordtak össze szeretett csapatodról. Mondjuk én nem keseredtem bele, mert nem érdekel különösebben. De a jelenség maga elég egyértelmű szerintem.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.06.14. 19:15:42

Továbbra sem az a probléma, hogy pont a VB előtt és pont a csúnya, gonosz Realhoz írt alá az ember. A feszültséget az okozta, ahogyan intézte ezt a dolgot a madridi klub és Lopetegui. Ilyenre szerintem még nem volt példa. Ha megegyezik a klub a szövetséggel, hogy leteszik érte a(z amúgy szerződésében szereplő) kivásárlási árat, de természetesen engedik dolgozni a VB végéig, akkor elkerülhető lett volna ez az egész dráma. Nyílván fenn ált volna a lehetőség arra, hogy a RFEF-nek ez sem tetszik és púposkodtak volna, de ez esetben a Realra egy rossz szót nem lehetett volna mondani, hisz ők csak éltek a kivásárlási összeg nyújtotta lehetőséggel.

Az egész történetben szerintem Lopetegui, aki a leginkább sáros. A Real Madrid inkorrekt volt, a spanyol szövetség reakciója gyerekes, elhamarkodott és meggondolatlan volt. Lopetegui meg hihetetlenül amatőr. Ő szólhatott volna, hogy van egy visszautasíthatatlan ajánlata, amit nagyon szeretne elfogadni, de 2 év munkáját ettől még mindenképp befejezné, azonban kezdjenek el megfelelő embert keresni az EB kvalifikációra.

El lehetett volna intézni az egész ügyet úgy, hogy a nyilvánosság számára csak a VB után (vagy az esetleges korai spanyol búcsú után) legyen publikus a dolog.

Itt van Lopetegui. A spanyol szöv. kap. pozícióval elért egy magas szintet az EDDIG nem túl fényes edzői karrierjében, aminek ráadásul át is ugrotta a lécét, de az igazi próbatétel előtt elkövet egy ilyen amatőr kommunikációs hibát és dobhatja is az egészet a kukába. Amennyiben Madridban nem hoz egy (számukra) elfogadható első szezont, úgy az idény felénél vagy a vége felé Perez kirúgja és el is fog tűnni, hisz kinek kéne egy megbízhatatlan, hiteltelen, bukott edző?

Az érem másik oldala, hogy beválik. Ez esetben 1 év múlva már senkit se fog érdekelni, hogy hogyan került oda, még talán egy csúfos mostani VB kudarc esetén sem.

Utóbbi variációra szerintem kevesebb az esély, emiatt gondolom ennek az ügynek a lefolyását egy kapkodó, átgondolatlan és Lopetegui részéről nagyon amatőr húzásnak. Ezzel ő szinte csak veszíthet, de ha bejön, akkor is nagyot hazárdírozott ezzel a húzással.

Hogy kitérjek egy kicsit jobban is a másik oldalra, (bár fentebb már tettem említést arról, hogy mi a véleményem a reakciójukra) szerintem is az lett volna a megoldás, hogy hagyják dolgozni a VB-n. Ha nem hirtelen felfelháborodott kisgyerek módjára reagáltak volna, hanem lenyelik a békát (mást úgysem tehetnek ilyen sarokba szorított helyzetben, max. kirúgják az edzőt 1 nappal a VB kezdete és 3! nappal a saját nyitómeccsük előtt, ami tényleg kabaré egyébként) akkor talán békésebb úton is lehetett volna menteni a renoméjukból. Pl. nyilatkozni bármit lehet, akár azt is, hogy az ő áldásukkal történt a transzfer. stb...
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.06.14. 17:52:43

ultrasur írta:
Vakmacska írta:ez a Lopetegi teljesen egyenes, gerinces jellem.
Pont e Realnak való
Vicc ez az egész megint. Rengeteg edző meghúzta ezt már, soha nem lett belőle semmi. Sőt ha Lopi a Valenciába, vagy a Barcába írt volna alá, akkor se lenne lof@sz se. Nyilván mivel a Reallal történt azért ő az új antikrisztus... Remélem összerak egy bajnokcsapatot jövőre és az általa kivezetett Spanyolok meg megnyerik a tornát.
Hát, nem...
Általában nem másokkal szoktak ilyenek történni, főleg nem rengetegszer...
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.06.14. 17:06:07

ericco írta: Remelem, az ilyenert ezen az oldalon is minimum warn jar... Nem ertem, mire jo ez.
Ezen az oldalon IS?? Remélem tisztában vagy milyen stílusban nyilvánulnak meg a megmondók "odahaza", úgyhogy tdod aki más szemében a szálkát megleli..:) Én azt nem értem, hogy ezt a sok nagyon korrekt, jópofizó madridistát miért nem látom itt amikor a csapatuk tőlünk kap ki 3 vagy 4-0-ra, ja meg azt se értem hogy van az hogy mindig mártírkodnotok kell és még sorolhatnám..És abból látszik, hogy ez egy mennyivel színvonalasabb oldal, hogy ezért a szösszenetemért több mint valószínű, h valamelyik modi megtalál. :mrgreen:

De hogy témánál maradjak, nem gondolom hogy ettől a Lopeteguitól tartanunk kéne, nekem elég nagy bábnak tűnik. Emellé, ahogy már valaki nagyon jól mondta, a jelleme alapján még ki is fogják tűntetni madridban.. :D
Pintus valszeg lép, ez jó.
Thiago-ról meg ne is álmodjanak.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.14. 16:21:56

Nyilván a média megint a csúnya gonosz Reallal kivetelez és mindenki ellenük van. :D

Amugy ki csinált ilyet, hogy a vb előtt hosszabbít, majd a hivatalos bejelentés előtt 5 perccel smsben közli a Szovetseggel a vb előtt három nappal, hogy elmegy egy masik klubcsapathoz?
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.06.14. 16:01:51

Vakmacska írta:ez a Lopetegi teljesen egyenes, gerinces jellem.
Pont e Realnak való
Vicc ez az egész megint. Rengeteg edző meghúzta ezt már, soha nem lett belőle semmi. Sőt ha Lopi a Valenciába, vagy a Barcába írt volna alá, akkor se lenne lof@sz se. Nyilván mivel a Reallal történt azért ő az új antikrisztus... Remélem összerak egy bajnokcsapatot jövőre és az általa kivezetett Spanyolok meg megnyerik a tornát.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.06.14. 12:35:33

ez a Lopetegi teljesen egyenes, gerinces jellem.
Pont e Realnak való
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.13. 18:28:30

fanbarca írta:ON: Azért nem semmi ez az edzős história. Rendesen sikerült felkavarni az állóvizet, nem jó egy edzőnek így érkeznie..
Pláne, ha a spanyol Real-játékosok is megorrolnak a Lopetegui-Pérez-Rubiales triumvirátusra egy esetleges spanyol BL-kudarc miatt. Ez sem kizárt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2018.06.13. 18:08:43

ericco írta:
Samper írta:a Margitnak
Remelem, az ilyenert ezen az oldalon is minimum warn jar... Nem ertem, mire jo ez.
Először is, ez egy BARCELONA-fórum.
Másodszor pedig ez még igazán sértőnek sem nevezhető. Inkább vicces. Ha valaki lagymatagnak, tökkelütöttnek, tökéletlennek vagy egyszerűen röhejesnek is vélné a Realt, itt ezt simán elmondhatja, anélkül, hogy bármilyen büntetést is kapna érte. Ez a Barca szurkolók csoportja, akikben az a közös, hogy a Barcát szeretik. Nem olyan bonyolult ez. Nem kéne különben sem feszültséget szítani ott, ahol nincsen. Há trágárkodna vagy halállal/betegséggel vagy hasonlókkal poénkodna valaki, bárkinek rosszat kívánva, még megérteném ezt a reakciót. De így?

ON: Azért nem semmi ez az edzős história. Rendesen sikerült felkavarni az állóvizet, nem jó egy edzőnek így érkeznie..
més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.13. 17:52:06

ericco írta:Remelem, az ilyenert ezen az oldalon is minimum warn jar
itt viszont nem káromkodunk habzó szájjal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 16:30:50

Lehet, hogy tavaly, lényeg, hogy mostanában. :D

Azért nem csak Kane van a piacon. :D Persze nála lehet, hogy jobb, de ő is eléggé le van nézve.
Válasz küldése