Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.06.14. 21:16:05

S.Agüero írta: És mi alapján? Csak mert mindenhol azt lehetett olvasni, hogy a szövetség csak a bejelentés előtt kapott erről információt.
Hogyan kaphattak volna erről csak a bejelentés előtt információt, ha a Real Madrid ki kellett hogy fizesse nekik Lopetegui kivásárlási árát? Ez sehogy sem fér a fejembe.
visca el barca írta: nyilván ezt a felháborodott hangnemet akkor is megengednéd magadnak, ha mi vásároltuk volna ki :D
Én nem vagyok felháborodva, csak elszomorít ez az egész. De már sokadszorra írom, hogy nem lelek örömöt a neten történő odamondogatásban meg egymás fikázásban. :D Nem vagyok álszent, bőven van bennem gyűlölet a Barcelona, meg sok minden más iránt (és a jópofizást is utálom, nem is szoktam gyakran kommentelni). De van bennem annyi intelligencia, hogy nem fogok idejárni provokálni, meg beszólni minden adandó alkalommal. Amúgy is utálom a netes arcoskodást. Ez most csak félig vicc, de előbb állnék ki vkivel egy boxmeccsre, minthogy elkezdjek rá dehonesztáló megjegyzéseket tenni a neten pl azért, mert szeret egy olyan játékost, akit én rühellek.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 21:09:14

Sinya22 írta:Mondjuk ezért nem hibáztatom,ez ugyanaz mint mikor a játékosok benyomják a sablont hogy "Gyerekkorom óta ez a klub volt az álmom" aztán 100-ból 1x ha igaz :D
közel sem ugyanaz, a pali 2x is messire voksolt mint a legjobb játékos, le is nyilatkozta, most meg kénytelen volt egy óriásit hazudni, mert mégsem mondhatta meg h messi a legjobb. igazi gerinctelen sz*r alak. pont jó helyre került
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.14. 20:53:34

Mondjuk ezért nem hibáztatom,ez ugyanaz mint mikor a játékosok benyomják a sablont hogy "Gyerekkorom óta ez a klub volt az álmom" aztán 100-ból 1x ha igaz :D
Mondjuk de, ha ezt kétszer játssza el, akkor igenis gáz, akárki legyen az. :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.14. 20:43:59

visca el barca írta:In 2016 and 2017, Lopetegui called Messi the best player in football history.

Now that he's become the Real Madrid coach, he's been forced to change his belief. Lopetegui: "Cristiano is the player I want to always have beside me. The best player in the world is in Madrid." [md]


ha így folytatja, nyár végére teljesen elfogy a gerince :D

Mondjuk ezért nem hibáztatom,ez ugyanaz mint mikor a játékosok benyomják a sablont hogy "Gyerekkorom óta ez a klub volt az álmom" aztán 100-ból 1x ha igaz :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 20:20:48

In 2016 and 2017, Lopetegui called Messi the best player in football history.

Now that he's become the Real Madrid coach, he's been forced to change his belief. Lopetegui: "Cristiano is the player I want to always have beside me. The best player in the world is in Madrid." [md]


ha így folytatja, nyár végére teljesen elfogy a gerince :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.06.14. 20:15:11

Csak engem nem erdekel hogy mit irnak epp rosszat a sajtoban a Realrol?
Nem mindegy hogy az nson xy klubrol milyen negativ van irva es hogy ezert a kiss pista utalni fogja meg jobban a most pl realt,vagy sem? :D
Nem ertem az embereket hogy tudnak egyaltalan energiat beletenni ebbe hog felhuzzak magukat.. :D
Megy a vb,sorozni kell,nachost zabalni,nezni a meccseket,aztan majd jojjenek az igazolasok es kezdodjon a bajnoksag.
Szomat erdekli hogy kirol mit irnak.. :D
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.14. 19:55:40

Veidt_madridista írta:És hidd el, Te is belekeserednél, ha minden nap azt látnád/hallanád/olvasnád, hogy már megint milyen baromságot hordtak össze szeretett csapatodról. Mondjuk én nem keseredtem bele, mert nem érdekel különösebben. De a jelenség maga elég egyértelmű szerintem.
Átéltük ezt nemrég éveken keresztül, Neymar ügy, elnökségi balhék, átigazolásból való kizárás, + "jajj csúnya Barca lefizetett mindenkit amiért nem igazolhattak de mégis megvették Ardát és társait",
Messi, Masche adócsalása, stb.
Kaptuk is az ívet sok ideig, hónapokig, negyedévekig ment a sárdobálás hogy mekkora egy aljas klub vagyunk adócsalókkal, és azzal hogy kizártak minket.
Aztán idővel kiderült hogy nem csak mi vagyunk a ludasak, hanem ugyanez van más csapatoknál is, Ronaldorol és a RM-ról is kiderültek ugyanezek(az meg már más kérdés hogy a RM ezt megúszta végül), érdekes módon utána lejjebb is vettek a Messi adócsalózásról meg a kizárásos témából :D
Egy ideig érdekel, utána meg rájössz hogy felesleges olyan hangokkal törődni, akik akkor sem ismernék el a csapatot ha mindent megnyerne zsinórba Fair Play díjasan + az éves bevételét eljótékonykodná.


Amúgy én ezt az egész dolgot nem értem, tiszta kabaré.
Lópataki szólhatott volna a szövetségnek hogy "bocs hív a Real Madrid, ha most nem megyek többször nem lesz rá lehetőségem", Perez is kommunikálhatott volna feléjük, van egy kivásárlási ára, mit tehettek volna ellene? Semmit, de legalább tudják.
A szövetség meg lehetett volna annyira felnőtt, hogy túltesz a sértettségén, és fű alatt megalkuszik Lopete-vel, és bejelentik hogy kap mondjuk 50 ezer euró büntetést de VB végéig maradhat.
Ennyit mindkét félnek megért volna, a szövetség bebizonyíthatta volna hogy ő a faxa gyerek és eszes, Lopetegui pedig végig vihette volna VB-t.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.14. 19:45:21

Veidt_madridista írta:...
nyilván ezt a felháborodott hangnemet akkor is megengednéd magadnak, ha mi vásároltuk volna ki :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.14. 19:35:23

És hogyha ez velünk történik, akkor miért nem ez lett volna a média reakciója? :D
De innentől kezdve nyilvánvaló hazugság, hogy a szövetség nem tudott a dologról.
És mi alapján? Csak mert mindenhol azt lehetett olvasni, hogy a szövetség csak a bejelentés előtt kapott erről információt.
Te is belekeserednél, ha minden nap azt látnád/hallanád/olvasnád, hogy már megint milyen baromságot hordtak össze szeretett csapatodról.
Átéltem anno, mikor mi voltunk Európa csúcsán, és ránk irigykedtek, de akkor érdekes módon nem olvastam ennyi 'Barça a világ ellen' dolgot, míg most fordított esetben igen, néhányan direkt keresik a minél bugyutább híreket, ahol a Madridot szidják, hogy nyomhassa ezt a szöveget tovább.

És továbbra sem az volt a baj, hogy Lopetegui megegyezett a RM-el, hanem az, hogy a hírek szerint erről a szövetséget nem informálta, mellé pedig előtte hosszabbított három héttel. Aragonés is előtte hosszabbított anno és így kommunikált a szövetséggel?
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.06.14. 19:23:15

S.Agüero írta: Amugy ki csinált ilyet, hogy a vb előtt hosszabbít, majd a hivatalos bejelentés előtt 5 perccel smsben közli a Szovetseggel a vb előtt három nappal, hogy elmegy egy masik klubcsapathoz?
Szerintem Te is tudod, hogy ilyen a mesében van maximum. A Real Madrid kifizette Lopetegui kivásárlási árát, másként nem írhatott volna alá, ez tiszta sor. De innentől kezdve nyilvánvaló hazugság, hogy a szövetség nem tudott a dologról.

Sok mindent tudnék még írni, de több szót kár is pazarolni erre az ügyre. Egy ostoba ember ostoba erőfitoktatása. Se többről, se kevesebbről nem szól ez.

Mindig elbagatelizálod ezt a "Real Madrid kontra a világ" dolgot, de azért érdemes lenne belegondolnod, hogy milyen mocskolódások láttak napvilágot az elmúlt két napban.

"Szemét Real Madrid, hogyan jelenthették be ezt a vb előtt? Csak megzavarja az embereket és köztük a játékosokat!" – jól tudjuk, hogy kismillió példa volt már torna előtti bejelentésekre (Aragonés 2008-ban, Van Gaal 2014-ben,Conte 2016-ban)

"Szemét Real Madrid, hogyan titkolhatták el a szövetség elől?" – még ha igaznak is fogadjuk el ezt a titkolózásos dolgot, kivásárlási árról lévén szó a vevő félnek nem kötelessége kapcsolatba lépni a tárgyalás során az eladó (munkaadó) féllel (és akkor arról még nem is beszéltem, hogy mit írtak abban a közleményben, ami erdeti formájában csak 17 percig volt elérhető a szövetség honlapján)

"Szemét Lopetegui, hogyan távozhat egy szerződéhosszabbítás után?" – lényegében minden évben tucatszámra történnek ilyen esetek: vki egy szerződéhosszabbítás után távozik

És lehet, hogy nem Te írtad, meg hogy nem ezen a fórumon írták, de az internet ezzel van tele, külföldi és magyar oldalak egyaránt. Elferdített nyilatkoztok, féligazságok, szándékos ellhallgatások, néplázítás. Persze ezeket nem az antimadridizmus szüli nagy többségben, hanem a kattintásvadászat és a lájkéhesség. Csak az a szomorú, hogy az ezeket fullba toló másodvonalas híroldalakat (Rangadó, csakfoci stb.) olvasó emberek többsége nem tudja vagy nem is akarja követni a külföldi lapokat, csak ezekről a helyekről tájékozódik jobb híján. Így válnak hivatkozási alappá például az olyan életellenes bűncselekmények, mint az Index sportrovata. És itt bizony adják a primitív majmok alá a lovat, ami jelen esetben az antimadridizmust jelenti. De két év múlva majd más lesz terítéken. És hidd el, Te is belekeserednél, ha minden nap azt látnád/hallanád/olvasnád, hogy már megint milyen baromságot hordtak össze szeretett csapatodról. Mondjuk én nem keseredtem bele, mert nem érdekel különösebben. De a jelenség maga elég egyértelmű szerintem.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.06.14. 19:15:42

Továbbra sem az a probléma, hogy pont a VB előtt és pont a csúnya, gonosz Realhoz írt alá az ember. A feszültséget az okozta, ahogyan intézte ezt a dolgot a madridi klub és Lopetegui. Ilyenre szerintem még nem volt példa. Ha megegyezik a klub a szövetséggel, hogy leteszik érte a(z amúgy szerződésében szereplő) kivásárlási árat, de természetesen engedik dolgozni a VB végéig, akkor elkerülhető lett volna ez az egész dráma. Nyílván fenn ált volna a lehetőség arra, hogy a RFEF-nek ez sem tetszik és púposkodtak volna, de ez esetben a Realra egy rossz szót nem lehetett volna mondani, hisz ők csak éltek a kivásárlási összeg nyújtotta lehetőséggel.

Az egész történetben szerintem Lopetegui, aki a leginkább sáros. A Real Madrid inkorrekt volt, a spanyol szövetség reakciója gyerekes, elhamarkodott és meggondolatlan volt. Lopetegui meg hihetetlenül amatőr. Ő szólhatott volna, hogy van egy visszautasíthatatlan ajánlata, amit nagyon szeretne elfogadni, de 2 év munkáját ettől még mindenképp befejezné, azonban kezdjenek el megfelelő embert keresni az EB kvalifikációra.

El lehetett volna intézni az egész ügyet úgy, hogy a nyilvánosság számára csak a VB után (vagy az esetleges korai spanyol búcsú után) legyen publikus a dolog.

Itt van Lopetegui. A spanyol szöv. kap. pozícióval elért egy magas szintet az EDDIG nem túl fényes edzői karrierjében, aminek ráadásul át is ugrotta a lécét, de az igazi próbatétel előtt elkövet egy ilyen amatőr kommunikációs hibát és dobhatja is az egészet a kukába. Amennyiben Madridban nem hoz egy (számukra) elfogadható első szezont, úgy az idény felénél vagy a vége felé Perez kirúgja és el is fog tűnni, hisz kinek kéne egy megbízhatatlan, hiteltelen, bukott edző?

Az érem másik oldala, hogy beválik. Ez esetben 1 év múlva már senkit se fog érdekelni, hogy hogyan került oda, még talán egy csúfos mostani VB kudarc esetén sem.

Utóbbi variációra szerintem kevesebb az esély, emiatt gondolom ennek az ügynek a lefolyását egy kapkodó, átgondolatlan és Lopetegui részéről nagyon amatőr húzásnak. Ezzel ő szinte csak veszíthet, de ha bejön, akkor is nagyot hazárdírozott ezzel a húzással.

Hogy kitérjek egy kicsit jobban is a másik oldalra, (bár fentebb már tettem említést arról, hogy mi a véleményem a reakciójukra) szerintem is az lett volna a megoldás, hogy hagyják dolgozni a VB-n. Ha nem hirtelen felfelháborodott kisgyerek módjára reagáltak volna, hanem lenyelik a békát (mást úgysem tehetnek ilyen sarokba szorított helyzetben, max. kirúgják az edzőt 1 nappal a VB kezdete és 3! nappal a saját nyitómeccsük előtt, ami tényleg kabaré egyébként) akkor talán békésebb úton is lehetett volna menteni a renoméjukból. Pl. nyilatkozni bármit lehet, akár azt is, hogy az ő áldásukkal történt a transzfer. stb...
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.06.14. 17:52:43

ultrasur írta:
Vakmacska írta:ez a Lopetegi teljesen egyenes, gerinces jellem.
Pont e Realnak való
Vicc ez az egész megint. Rengeteg edző meghúzta ezt már, soha nem lett belőle semmi. Sőt ha Lopi a Valenciába, vagy a Barcába írt volna alá, akkor se lenne lof@sz se. Nyilván mivel a Reallal történt azért ő az új antikrisztus... Remélem összerak egy bajnokcsapatot jövőre és az általa kivezetett Spanyolok meg megnyerik a tornát.
Hát, nem...
Általában nem másokkal szoktak ilyenek történni, főleg nem rengetegszer...
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.06.14. 17:06:07

ericco írta: Remelem, az ilyenert ezen az oldalon is minimum warn jar... Nem ertem, mire jo ez.
Ezen az oldalon IS?? Remélem tisztában vagy milyen stílusban nyilvánulnak meg a megmondók "odahaza", úgyhogy tdod aki más szemében a szálkát megleli..:) Én azt nem értem, hogy ezt a sok nagyon korrekt, jópofizó madridistát miért nem látom itt amikor a csapatuk tőlünk kap ki 3 vagy 4-0-ra, ja meg azt se értem hogy van az hogy mindig mártírkodnotok kell és még sorolhatnám..És abból látszik, hogy ez egy mennyivel színvonalasabb oldal, hogy ezért a szösszenetemért több mint valószínű, h valamelyik modi megtalál. :mrgreen:

De hogy témánál maradjak, nem gondolom hogy ettől a Lopeteguitól tartanunk kéne, nekem elég nagy bábnak tűnik. Emellé, ahogy már valaki nagyon jól mondta, a jelleme alapján még ki is fogják tűntetni madridban.. :D
Pintus valszeg lép, ez jó.
Thiago-ról meg ne is álmodjanak.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.14. 16:21:56

Nyilván a média megint a csúnya gonosz Reallal kivetelez és mindenki ellenük van. :D

Amugy ki csinált ilyet, hogy a vb előtt hosszabbít, majd a hivatalos bejelentés előtt 5 perccel smsben közli a Szovetseggel a vb előtt három nappal, hogy elmegy egy masik klubcsapathoz?
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1062
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2018.06.14. 16:01:51

Vakmacska írta:ez a Lopetegi teljesen egyenes, gerinces jellem.
Pont e Realnak való
Vicc ez az egész megint. Rengeteg edző meghúzta ezt már, soha nem lett belőle semmi. Sőt ha Lopi a Valenciába, vagy a Barcába írt volna alá, akkor se lenne lof@sz se. Nyilván mivel a Reallal történt azért ő az új antikrisztus... Remélem összerak egy bajnokcsapatot jövőre és az általa kivezetett Spanyolok meg megnyerik a tornát.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.06.14. 12:35:33

ez a Lopetegi teljesen egyenes, gerinces jellem.
Pont e Realnak való
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.13. 18:28:30

fanbarca írta:ON: Azért nem semmi ez az edzős história. Rendesen sikerült felkavarni az állóvizet, nem jó egy edzőnek így érkeznie..
Pláne, ha a spanyol Real-játékosok is megorrolnak a Lopetegui-Pérez-Rubiales triumvirátusra egy esetleges spanyol BL-kudarc miatt. Ez sem kizárt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2018.06.13. 18:08:43

ericco írta:
Samper írta:a Margitnak
Remelem, az ilyenert ezen az oldalon is minimum warn jar... Nem ertem, mire jo ez.
Először is, ez egy BARCELONA-fórum.
Másodszor pedig ez még igazán sértőnek sem nevezhető. Inkább vicces. Ha valaki lagymatagnak, tökkelütöttnek, tökéletlennek vagy egyszerűen röhejesnek is vélné a Realt, itt ezt simán elmondhatja, anélkül, hogy bármilyen büntetést is kapna érte. Ez a Barca szurkolók csoportja, akikben az a közös, hogy a Barcát szeretik. Nem olyan bonyolult ez. Nem kéne különben sem feszültséget szítani ott, ahol nincsen. Há trágárkodna vagy halállal/betegséggel vagy hasonlókkal poénkodna valaki, bárkinek rosszat kívánva, még megérteném ezt a reakciót. De így?

ON: Azért nem semmi ez az edzős história. Rendesen sikerült felkavarni az állóvizet, nem jó egy edzőnek így érkeznie..
més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.13. 17:52:06

ericco írta:Remelem, az ilyenert ezen az oldalon is minimum warn jar
itt viszont nem káromkodunk habzó szájjal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 16:30:50

Lehet, hogy tavaly, lényeg, hogy mostanában. :D

Azért nem csak Kane van a piacon. :D Persze nála lehet, hogy jobb, de ő is eléggé le van nézve.
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2018.06.13. 16:18:17

S.Agüero írta:Ahhoz képest, hogy mostanában nem igazán költekeztek, most kiadtak két brazil gyerekért 90 milliót.
Egyikert meg tavaly :mrgreen:
Amugy ez a jarhato ut. Inkabb fiatalokert 40 milliot, mint mondjuk Kane-ert 200-at. Szerintem.
Samper írta:a Margitnak
Remelem, az ilyenert ezen az oldalon is minimum warn jar... Nem ertem, mire jo ez.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.13. 16:00:10

Lopeteguit és Perezt úgy utálja most mindenki, hogy az ártani fog a Margitnak.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.13. 15:57:25

S.Agüero írta:Rodrygo :arrow: Real Madrid, 45 millióért, félhivatalos.

Ahhoz képest, hogy mostanában nem igazán költekeztek, most kiadtak két brazil gyerekért 90 milliót.
Van pénzük, ma spóroltak két milliót. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.13. 15:00:25

Rodrygo :arrow: Real Madrid, 45 millióért, félhivatalos.

Ahhoz képest, hogy mostanában nem igazán költekeztek, most kiadtak két brazil gyerekért 90 milliót.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.13. 13:28:54

Egyszerű lélektani hadviselés. Nem véletlen hogy kevés az ellenfelek reális esélye ellenük.

Ehhez nagyon értenek, kiállnak és még bénább napjaikban is olyan benyomást keltenek az ellenfélben a Bl-ben hogy még a legprofibb játékosoknak is megreng a lábuk, azokat a hibákat ki kell kényszeríteni, év failjait követik el az ellenfelek ellenük, azért mert ezt ki tudják hozni a játékosokból, és ha egyszer hibáznak, akkor kihasználják a fehérek.
Eleve nagy misztikumuk van, azzal hogy Bl-eket nyertek úgy meg ez még tovább nőtt, és mindig van valamilyen emberük aki képes valamit letenni az asztalra.

Háborús hasonlattal élve: Teljesen más egy sereg harci morálja, hite akkor ha az ellenfél valami legyőzhetetlen, hatalmas túlerőt képviselő osztag, és más ha reális esélyt éreznek a katonák akkor ha érzik hogy legyőzhetik az ellenséget.

Ezzel szemben mi mit csinálunk? Sorra magunkat verjük ki a BL-ből, enyhén is szólva nevetség tárgya vagyunk semleges körökben, és sokszor full lélektelen arcokból áll a csapat, teljesen amatőrök szintjét sugározva ezzel az ellenfélnek.

Persze nem egyszer ment tovább a RM a bíróknak hála, és rossz is hogy amit ellenünk befújtak a Roma ellen, azt egy RM ellen nem fújják, de mi még olyan tizit sem kaphattunk amit a Real kapott a Juventus ellen, mert kis túlzással nem is voltunk a 16-os körön belül az egész visszavágó meccsén.
Válasz küldése