Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.06.18. 18:36:42

Cestus írta:A Sport azt írja, hogy Ernő 4-2-3-1-ben szeretett volna operálni jövőre, Suárez mögött GR-Messi-Q hármassal. Mivel Antoánt nem kapta meg, így visszaállna 4-3-3-ra, mert szerinte Dembélének az jobban fekszik, kevesebbet kell úgy védekeznie. Na ez felvet pár kérdést. :D
Őszintén szólva megmondom, ha ez igaz, az oltári nagy marhaság Ernő részéről. Ehhez a kerethez a leginkább a 4-2-3-1 passzol, így lehet a leginkább kiaknázni a játékosokban rejlő lehetőséget.
Suárez és Messi is középre valóak, a szélekről kevésbé lennének hatékonyak. Coutinho és Dembelé pedig pont tökéletesek a szélekre. Busquets mellé van középre egy Rakitic, mint hajtós játékos, egyiküknek sem kell kimenni a szélekre, ahová lassúak lennének. 4-4-2-ben ezt néha Rakétának meg kellett tennie.
A 4-3-3 akkor működne, ha a jobboson egy Alba-hoz hasonló két tüdejű futógép lenne. Roberto viszont abszolút nem ez a kategória, nincs meg hozzá a sebessége, Semedo pedig egyelőre nem villantott akkorát még, akkor sem, ha voltak ígéretes meccsei.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.18. 18:13:08

Megint egyoldalasak lennénk akkor, mert Messi nem fog kimenni a szélre, és egyébként is nagy butaság lenne.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.18. 18:07:15

A Sport azt írja, hogy Ernő 4-2-3-1-ben szeretett volna operálni jövőre, Suárez mögött GR-Messi-Q hármassal. Mivel Antoánt nem kapta meg, így visszaállna 4-3-3-ra, mert szerinte Dembélének az jobban fekszik, kevesebbet kell úgy védekeznie. Na ez felvet pár kérdést. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.06.18. 17:57:31

Igy, hogy nem jött Mr.Ezüst, szerintem Coutinho posztja elsősorban a csatársorban lesz, balszélsőként, talán jobban is megy neki ott, mint egy sorral hátrébb.
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy valószinüleg lenne egy hely a kezdőben, egy olyan igazi irányitó középpályásnak (aki nem :shock: zil ) :D
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.06.18. 17:44:58

Én nagyon szívesen látnám Thiago-t újra a keretben, viszont Coutinho leigazolásával nem vagyok benne biztos, hogy jót tenne a keretnek, ha egy ekkora név érkezne a középpályára.
3 középpályás-hely már így is foglalt a kezdőben, Busquets-Rakitic-Coutinho biztosan ott lesznek akármi is lesz a felállás. Paulinho és Denis biztosan maradnak és Roberto is igazándiból a középpályán lenne jó.
Értem én, ha valaki a rotációval érvel, de pl. egy Real Madrid vagy Atletico ellen, ha mindenki egészséges, nem tudom mennyire viselné jól akár Rakitic akár Thiago, ha csak a padon ülhetnének. Pláne, ha lehoznák a szezont nagyobb sérülés nélkül.
Én egy olyan játékost hoznék a középpályára, akinek már van európai tapasztalata és nem is akkora sztár, hogy hisztizzen, ha nem kezdő minden meccsen. Seri, Ander Herrera például, de nem akarok neveken lovagolni. Sőt én azt sem vetném el, ha megpróbálnánk Rafinha-t maradásra bírni és ő kapna lehetőséget. A fenti szempontok alapján Pjanic is ideálisnak tűnik, bár nem fiatal, de nem hinném, hogy nagyon követelőzne, ha éppen a padról kellene beszállnia.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.18. 17:21:55

Rakitic-csel lehetne rotálni, nem kell feltétlen csak gálakezdőben gondolkodni.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.06.18. 16:52:07

S.Agüero írta: Kit hozzunk akkor?

Egyébként most ez miért releváns? Nem a teljesítménye miatt nem játszott annyit, hanem a sérülései miatt.
Nem tudom, hogy ki lenne a jó.
Viszont nem vagyok benne biztos, hogy ő egy nyerő kaliber egy bl elődöntőben, ha már mindenkinek a bl a fontos.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.18. 16:49:41

visca el barca írta:pjanic be lett árazva 70 millióra. állítólag gomessel akarjuk csökkenteni az árat, szóval hozható 65-ért :lol:
Szeretem az ilyen híreket, mert ilyenkor zárom ki azt, hogy ez a transzfer ténylegesen végbemehet. :D

Akárhány emberrel szóba hoznak minket, utána az első hír mindig Rakitic+pénzre csere vagy újabban már Gomes+több pénzre csere.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.18. 16:47:04

pjanic be lett árazva 70 millióra. állítólag gomessel akarjuk csökkenteni az árat, szóval hozható 65-ért :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.18. 16:06:34

de tényleg egy olyan játékost akarunk hozni, aki nem alapkezdő a Bayernben,+ a válogatottban is van nála jobb?
Kit hozzunk akkor?

Egyébként most ez miért releváns? Nem a teljesítménye miatt nem játszott annyit, hanem a sérülései miatt.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.06.18. 13:32:58

MessiNeymarSuarez írta: Ha tényleg igaz, az nagyon gáz. Nem most kéne játszaniuk a keménykedő sértődött kisfiút.
Főleg hogy most vette meg őket kilóra Perez azzal hogy elhappolta a brazil gyereket is, plusz a Grizi üzlet is gáz ha már ennyire be volt harangozva, még ha nem is Bartoékon múlt a döntés.

Nem is értem mi bajuk van most így hirtelen Thiagoval, nem lett eleget játszatva, Fabregázt is a nyakára hoztuk így természetes hogy elment, ráadásul pénzt is kaptunk érte.
Tavaly utána is kuncsorogtunk a hírek szerint, de akkor betonkezdő volt és esélytelen kategória, most is csak azért elérhető mert az új edző németes focit szeretne, amihez értelemszerűen Thiago nem illik, különben annyira esélytelen kategória lenne mint tavaly.

Na nem baj, majd elmegy 40-ért a Citybe, Juventusba, Realba, Liverpoolba, Arsenalba, mi meg hozunk egy Gomes/Arda 2-t és meg vagyunk mentve, ha meg nem akkor majd "Messi megoldja" (vagy nem) #-o
Ez kimaradt: Takaritjuk ki a sallangot.Robertot vissza a középpályára.
Nem lehetne egyszer kihagyni Gomeséket a hsz végéről? :D

Mindenki tudja, hogy nem ide való.
Nekem nincs bajom Thiagoval, meg elférne a keretben egy játékos, aki ki tudja hozni a labdát, de tényleg egy olyan játékost akarunk hozni, aki nem alapkezdő a Bayernben,+ a válogatottban is van nála jobb?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.18. 11:36:12

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Kezdem egyre inkább azt érezni, hogy Bartoék elvi/büszkeségi okokból csak azért sem hozzák vissza Thiagot, még akkor sem ha a Bayern 20 millióért adná... :roll:
Valószínűleg. 70-ért lehetne hozni nagyjából, ennél olcsóbb Pjanic sem lenne, aki a Juventusnál kulcsjátékos, nélküle 0 kreativitás van a középpályájukon. Így amellett, hogy valószínűleg ő a rosszabb opció kettejük közül, még lehetne érte is hónapokat tárgyalni.

Ha tényleg igaz, az nagyon gáz. Nem most kéne játszaniuk a keménykedő sértődött kisfiút.
Főleg hogy most vette meg őket kilóra Perez azzal hogy elhappolta a brazil gyereket is, plusz a Grizi üzlet is gáz ha már ennyire be volt harangozva, még ha nem is Bartoékon múlt a döntés.

Nem is értem mi bajuk van most így hirtelen Thiagoval, nem lett eleget játszatva, Fabregázt is a nyakára hoztuk így természetes hogy elment, ráadásul pénzt is kaptunk érte.
Tavaly utána is kuncsorogtunk a hírek szerint, de akkor betonkezdő volt és esélytelen kategória, most is csak azért elérhető mert az új edző németes focit szeretne, amihez értelemszerűen Thiago nem illik, különben annyira esélytelen kategória lenne mint tavaly.

Na nem baj, majd elmegy 40-ért a Citybe, Juventusba, Realba, Liverpoolba, Arsenalba, mi meg hozunk egy Gomes/Arda 2-t és meg vagyunk mentve, ha meg nem akkor majd "Messi megoldja" (vagy nem) #-o
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.06.18. 11:19:13

MessiNeymarSuarez írta:Kezdem egyre inkább azt érezni, hogy Bartoék elvi/büszkeségi okokból csak azért sem hozzák vissza Thiagot, még akkor sem ha a Bayern 20 millióért adná... :roll:
Valahogy nagyon nem megy az igazolás ennek a gárdának. Nagyon drágán veszünk játékosokat és nagyon olcsón adunk el. És azzal magyarázzuk, hogy ez azért van, mert mi vagyunk az FC Barcelona.
Pedig szerintem csak hozzáállás kérdése az egész. Lassan már jobban örülök, hanem jön senki, mint ha valakit megveszünk háromszoros áron.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.18. 09:23:20

MessiNeymarSuarez írta:Kezdem egyre inkább azt érezni, hogy Bartoék elvi/büszkeségi okokból csak azért sem hozzák vissza Thiagot, még akkor sem ha a Bayern 20 millióért adná... :roll:
Valószínűleg. 70-ért lehetne hozni nagyjából, ennél olcsóbb Pjanic sem lenne, aki a Juventusnál kulcsjátékos, nélküle 0 kreativitás van a középpályájukon. Így amellett, hogy valószínűleg ő a rosszabb opció kettejük közül, még lehetne érte is hónapokat tárgyalni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.18. 09:16:31

Kezdem egyre inkább azt érezni, hogy Bartoék elvi/büszkeségi okokból csak azért sem hozzák vissza Thiagot, még akkor sem ha a Bayern 20 millióért adná... :roll:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.18. 09:07:03

visca el barca írta:
Cestus írta:A MD szerint Pjanic lett kinézve a középpályára, mint azonnali erősítés. Jó játékos szerintem, csak nem értem, miért nem az azonos profilú Thiago-t hoznánk, akit eladna a klubja, és a játékosok is szívesen látnák. :D Bár Pjanic valószínűleg nem lenne szezononként két-három hónapig sérült, mint a spanyol.
mindig én vagyok az első, aki megszólja az öregezést a fórumon, de egy 28 éves játékosért olyan túl sokat már nem fizetnék. max 40-et. "öreg" is, nem is túl nagy klasszis...nem kell ő ide...
Én sem robbantanék bankot érte.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.18. 08:57:15

Cestus írta:A MD szerint Pjanic lett kinézve a középpályára, mint azonnali erősítés. Jó játékos szerintem, csak nem értem, miért nem az azonos profilú Thiago-t hoznánk, akit eladna a klubja, és a játékosok is szívesen látnák. :D Bár Pjanic valószínűleg nem lenne szezononként két-három hónapig sérült, mint a spanyol.
mindig én vagyok az első, aki megszólja az öregezést a fórumon, de egy 28 éves játékosért olyan túl sokat már nem fizetnék. max 40-et. "öreg" is, nem is túl nagy klasszis...nem kell ő ide...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.18. 08:49:51

A MD szerint Pjanic lett kinézve a középpályára, mint azonnali erősítés. Jó játékos szerintem, csak nem értem, miért nem az azonos profilú Thiago-t hoznánk, akit eladna a klubja, és a játékosok is szívesen látnák. :D Bár Pjanic valószínűleg nem lenne szezononként két-három hónapig sérült, mint a spanyol.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.06.17. 21:09:49

Griezmann-nak lett volna előrelépés a Barca, minőségben, ő a saját megvalósítását választotta, szerintem ez win-win szitu.
Nekünk jó, hogy nem jött ide egy játékos aki nem akar itt játszani,és aki nem extra...
Ott marad egy extra motivált , kinevezett vezér, Ő lehet az ATMA Messi-Ronaldo-ja...
Szerintem okos volt.
De a lényeg, hogy a Barcanak volt nagyobb kockázat Ő, mint fordítva... és ezt észrevette
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.17. 18:55:10

Léfe írta:A Segura - Fernandez duo eddig nyáron összesen annyit csinált..irja Samper. Még gyakorlatilag a teljes átigazolási időszak hátra van. Másrészt, ha valaki nem akar jönni, azt nem lehet hozni.
És megy a VB. azt meg szokták várni, hogy fel lehessen verni a jobbak árát. Nem kell minden nap egy csomo marhaságot irni. Azt meg főleg nem értem, hogy miért égünk, hogy Griezman nem jött.
Mert az elnöktöl és a két említett úrtól csak magabiztos nyilatkozatokat lehetett olvasni a témában. Ha ők kivárták volna az aláírást és addig egy szót se szóltak volna, nem égtek volna. De ha csak róluk lenne szó - lelkük rajta. Így viszont ismét alaposan elrontották a Barca tárgyalási pozícióját az egész periódusra nézve - épp úgy, mint tavaly tették.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2018.06.17. 17:58:50

A Segura - Fernandez duo eddig nyáron összesen annyit csinált..irja Samper. Még gyakorlatilag a teljes átigazolási időszak hátra van. Másrészt, ha valaki nem akar jönni, azt nem lehet hozni.
És megy a VB. azt meg szokták várni, hogy fel lehessen verni a jobbak árát. Nem kell minden nap egy csomo marhaságot irni. Azt meg főleg nem értem, hogy miért égünk, hogy Griezman nem jött.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.17. 17:09:41

A Segura - Fernandez duo eddig nyáron összesen annyit csinált, hogy három fiatallal új szerződést kötött 100 milliós kivásárlási árral - és égett Grízzel. A következő akcióra alighanem csak Abidalék bemutatása után kerül sor, különben az lenne a látszat, hogy nekik csak a nevük kell, de szavuk nincs.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.06.17. 10:17:32

A klub könyvelése nyilvános ,hogy mindenki tudja mennyi pénz áll rendelkezésre ?
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.17. 10:00:06

Neymar visszahozásának semmi alapja, több okból is:
1. Nincs rá pénz
2. Ahogy elment kb utolsó lenne akit vissza akarnának hozni
3. Jelenleg nincs posztja, főleg az elmenetele miatt változatunk és igazoltunk.
4. Messi 4 éve 27 évesen visszament jobb szélre, 31 évesen nem fog.
5. Ha mégis visszaállnánk a 4-3-3-ra, akkor ott van Coutinho.
Jelenleg ennek 0% az esélye.
Namost, ezután mondhatja, én megpróbáltam a Barcát, nem kellettem, ezért mentem a Realba.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2018.06.17. 09:23:08

Bayern have offered Thiago to Barça, but the club do not want to spend a large amount of money on him.
The club prefer Pjanić, who would massively improve the core of the Barça midfield. [md]

Gündoganról a hírek szerint lemondott a vezetőség, de ugye minden nap különböző hírek fognak jönni.
Válasz küldése