Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.20. 13:25:10

http://www.fociclub.hu/2018/06/20/fc-ba ... -erkezhet/" target="_blank itt a tuti megoldás, ne gondolkodjunk tovább semmin :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.20. 13:22:45

BarcafanTomee írta:Sokadjára hozakodok elő Rabiot-val, ő 5 évvel fiatalabb és talán még olcsóbb is. Vagy akár Draxler, ő is tudná hozni Ini posztját szerintem. PSG-ét jól le lehetne rabolni. Nem értem miért nem ebbe az irányba indulunk inkább el. 40-50 ért el lehetne hozni egyikőjüket. De előző nyáron is így volt, és inkább Di Mariát akartuk hozni...
Adott esetben én mindkettőt hoznám, attól függően, hogy jövőre milyen felállást akar Valverde.

Közben a TV3 szerint kifizetjük Arthur kivásárlásiját (50 M ha jól emlékszem), hogy már nyáron jöhessen. Valószínűsíthető volt, hogy csak így tudjuk majd megoldani. Abidal állítólag Brazíliába repült, hogy elintézze.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.06.20. 13:28:05-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.06.20. 13:12:21

Pjanic nekem nagyon Rakiticre húz, hasonlóknak látom őket, annyi, hogy a bosnyáknak jobb a lövőkéje, amit itt úgy sem fog használni szóval nem értem miért pont őt eröltetik a sajtóban.

Sokadjára hozakodok elő Rabiot-val, ő 5 évvel fiatalabb és talán még olcsóbb is. Vagy akár Draxler, ő is tudná hozni Ini posztját szerintem. PSG-ét jól le lehetne rabolni. Nem értem miért nem ebbe az irányba indulunk inkább el. 40-50 ért el lehetne hozni egyikőjüket. De előző nyáron is így volt, és inkább Di Mariát akartuk hozni...

Arthurral is inkább zsákba macskázunk. Sokszor igazolunk no name játékosokat a braziloktól, de csak Neymarra emlékszek, hogy be is vált volna.

Lenglet+Rabiot/Draxet in, Gomes, Rafinha, Vidal, Vermaelen, Marlon, Munir/Paco out, és kész a keret.

De valószínű, hogy megint nagyon hosszú nyarunk lesz. Nem tudjuk majd hozni akiket akarunk, rengeteg nevet bedobnak majd, aztán a végén csillagászati áron hozunk valakit. Na meg lesz egy piac kínálta csoda lehetőség is, mint Gomes volt. Meg az eladásokból is csak maximum kölcsönök lesznek.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.20. 12:27:24

MessiNeymarSuarez írta:Maximum ha 3-szoros fizut ígérünk neki, különben meg nem sok csábító indok lenne számára az hogy ide jöjjön, BL megnyeréséhez meg közelebb volt a Juventussal az elmúlt szezonokban(sajnos) mint itt lett volna a Barcában, szóval ez sem túl kecsegtető számunkra nézve.
Állítólag most akarja a Juve nettó 6 millióra emelni a fizuját. Azért azt nem lenne nehéz túllicitálni. Kérdés, hogy ér-e 80 milliót gigafizuval a gyerek, szerintem nem. Ha tényleg hozzuk Arthurt és de Jongot (a legfrissebb hírek szerint utóbbit csak 2019 nyarán), és alapos oka van a vezetőségnek azt gondolni, hogy majd (Gomessel, Denissel, Rafinhával és társaikkal) ellentétben beválnak, akkor egy 28 éves tapasztalt játékos jó lehetne amolyan átmeneti megoldásként pár évre (mire az ifjoncok belejönnének a játékba, már az "öreg" menne kifele), de nem 80-ért szerintem, max a feléért.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.20. 11:36:22

Cestus írta:Pjanicot a MD és a tuttosport szerint 80 M-ért eladná a Juve, és a pénzt felhasználnák Milinkovic-Savic megvételére. A Corriere dello Sport szerint viszont a Juve emelne a fizuján, hogy ne menjen el, Allegri pedig nem engedné el szívesen.

Amúgy azt néztem, hogy a csávó tök ugyanúgy néz ki, mint Isco. Ugyanaz a fej, meg azok a rövid lábak, ami miatt úgy néz ki, mint egy kacsa. :D
Szerintem meg a Sherlock Holmes sorozatban volt Moriarty :D
https://imgix.bustle.com/2016/12/27/e22 ... 415373.jpg

Szerintem amúgy Pjanic maximum akkor jön, ha fix kezdő lesz itt.
Juventusban alapember, nem hiszem hogy ide jönne padozni, miért tenné?

Maximum ha 3-szoros fizut ígérünk neki, különben meg nem sok csábító indok lenne számára az hogy ide jöjjön, BL megnyeréséhez meg közelebb volt a Juventussal az elmúlt szezonokban(sajnos) mint itt lett volna a Barcában, szóval ez sem túl kecsegtető számunkra nézve.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.20. 11:18:49

Pjanicot a MD és a tuttosport szerint 80 M-ért eladná a Juve, és a pénzt felhasználnák Milinkovic-Savic megvételére. A Corriere dello Sport szerint viszont a Juve emelne a fizuján, hogy ne menjen el, Allegri pedig nem engedné el szívesen.

Amúgy azt néztem, hogy a csávó tök ugyanúgy néz ki, mint Isco. Ugyanaz a fej, meg azok a rövid lábak, ami miatt úgy néz ki, mint egy kacsa. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.19. 19:44:53

Alcantara írta:hajnal 3 és 5 között vannak jó gondolatai
de hülye vagy :lol: sampert nagyon kevesen értik, sztem vmi filozófus a pali. nem érünk mi fel az ő szintjére, más dimenzióban és síkon pörög.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.06.19. 18:13:32

Nero. írta:
Samper írta:Üdvös, hogy ott tartunk: kell minőségi csatár, de név nem kering hozzá. Ráér, ha aláír. A többi új úgyis a forgalomban lévő nevekből kerül ki.
Mirol beszelsz?
Nem tudja szegény ő sem. Már megfigyeltem, hajnal 3 és 5 között vannak jó gondolatai.
A napközbeni ad hoc beírások többnyire provokatív vagy agysorvasztó gondolatok.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.19. 18:02:34

Samper írta:Üdvös, hogy ott tartunk: kell minőségi csatár, de név nem kering hozzá. Ráér, ha aláír. A többi új úgyis a forgalomban lévő nevekből kerül ki.
Mirol beszelsz?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.19. 17:41:04

Üdvös, hogy ott tartunk: kell minőségi csatár, de név nem kering hozzá. Ráér, ha aláír. A többi új úgyis a forgalomban lévő nevekből kerül ki.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.19. 17:27:57

Ha a bosnyák érkezik,azt akkor azt további távolodásként élném meg a holland/guardola féle szisztémától. Mindezt attól függetlenül, hogy egyáltalán nem tartom rossz játékosnak.
Pjanic azért eléggé illene szerintem a gyors, rövid passzos játékba. :)
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.19. 15:37:48

Kövezzetek meg, de ha már lerabolnánk a Sportingot, én Bas Dostot hoznám el onnan Alcácer helyére. Igaz, hogy "öreg", de amolyan bójacenterként be lehetne dobni a padról, és lehetne a fejére ívelgetni, ha ég a ház. Nem Barcás játék és rosszul is néz ki, de jobb mint kiesni a Bl-ből/pontot veszteni a bajnokin. Mindenesetre semmi olyan hír nem volt, hogy Sportingosokra pályáznánk.

Azt írják a katalán lapok, hogy két középpályás (abból egy "top"), egy középhátvéd és egy támadó (csere?) lenne a nyári menü.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.06.19. 13:40:18

visca el barca írta:
lics írta:Gelson Martins
egy az egyben dembele posztján játszik, semmi szükség rá csak azért mert ingyen van
Dembi mind két szélen bevethető, sőt a baloson játszik a válogatottban is, Gelson Martins jobb szélen elfutkározhatna ingyé, ha már Messi nem fog kihúzódni többet. https://www.transfermarkt.de/gelson-mar ... ler/257448" target="_blank
A beharangozott támadót le is tudhatnánk vele, mert Lajos csak akkor nem fog játszani, ha történesen halott, de akkor meg úgyis Leo lépne mögüle/ mellőle középre.
A hírek szerint Paco menne... elege lett a padból, érthető.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.06.19. 13:15:42

Nekem szimpi az, hogy felmerült Thiago neve, mert szeretem az ő játékstílusát. Pjanics másabb stílusú, de ő sem feltétlenül lenne rossz fogás. Pláne ha előbbit Digne, utóbbit Gomes árával tudjuk csökkenteni. Sőt...a Juvét akár más játékosunk is érdekelheti, hiszen ők szeretnek jó áron "kukázni". Pl egy Rafinha eladható oda simán.
Amúgy a védelmben egy idei Lenglet érkező jó lenne, míg Mina és Marlon mehetne. Digne nálam még 1 évig maradna, addig hátha robbant akár Cucu, akár Miranda. Ide - mivel jövő nyárom Verma mehet ingyen - lefoglalóznám de Ligtet.
Középen ha a 2 említett egyike jönne + Arthur, akkor csak a felesleget kellene kiszórni, míg ugyancsak megpróbálnám a velünk hírbe hozott de Jonggal előszerződést kötni. Vele jövőre, még egy kis rutinszerzést követően nagyot fiatalodnánk középen.
Elől meg nálam a Coutinho, Dembelé, Suarez, Messi + Paco vonal elégnek tűnik, de max ha Paco megy, akkor hoznék valakit.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.19. 12:50:05

Viszont ha valóban van érdeklődés Pjanic iránt, és esetleg Ernő kérésére ő érkezne nem Thiago, az valahol egyfajta állásfoglalás is afelől, hogy miféle felállás, játék várható.

Ha a bosnyák érkezik,azt akkor azt további távolodásként élném meg a holland/guardola féle szisztémától. Mindezt attól függetlenül, hogy egyáltalán nem tartom rossz játékosnak.

Pjanic és Thiago nagyjából, egy kvalitás, de nagyon más játékstílus.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.19. 12:27:57

lics írta:Gelson Martins
egy az egyben dembele posztján játszik, semmi szükség rá csak azért mert ingyen van
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.19. 12:00:00

baas11 írta:A tavalyi panikrohamos felforgatott össze vissza jovés menés után (katalán balhé, Neymar lelépése, Pool elleni kozrohely, vezetoi válság, uj edző,uj formácio, szuperkupa égés,Dembelé korai sérulése, januári sztarigazolás...) idén semmi másra nincs szukség csak nyugalomra, és a teljes kerettel történő alapozásra.
-
Nem bánom hogy Griezman maradt az Atleticoban, sot...jol dontott. Viszont Iniesta miatt 1 jo kozéppályásra még szukség van, de tobb alapember most nem kell, igy is elég feladat Demb és Cou beépitésének a befejezése.
Thiago klassz ( bar kicsit Fabre visszatérése érzésem van vele..) lenne, de szerintem De Bryne lenne a bomba igazolás bal kozép pályára...mert amellett hogy nagy kártyákat tud osztani, goleros is... de Coutinho ( 65perces jatékos és nem tud utközni) és Thiagoval( sérulékeny) ellentétben baromi jo eroben van, az egész bal oldalt betudja futni/játszani támadás védekezésben is.
Persze tudom hogy szo sem volt róla, és kb nem is lesz a City miatt...
Szerintem Coutinho nem 65perces játékos, és az ütközéssel sincs nagy baja. Angliában megállta a helyét, pedig ott azért engedik a keményebb ütközéseket. De Bruyne szerintem is jó lehetne, de elérhetetlen. Továbbra is tartom Sportingnál kén körül nézni. Azt írják Gelson Martins szerződést bontott jó pár társával együtt, ingyem játékosoknál nincs jobb. Gelson elvileg magy igéret, biztos, hogy hoznám.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.06.19. 10:43:25

A Milan esetében kiugrott a pénz a klub mögül, ennyi történt, megtisztították az olasz focit, totál más a mi működésünk, köze nincs a kettőnek sztem egymáshoz.

Amúgy sem értek itt néhány embert, minden második posztra igazolni akartok valami sztárt, sztem ezzel a kerettel is bármit meg lehet nyerni, nem mondom, h nincs lyukas poszt, de elsősorban csapatot kell épiteni, nem feltétlen igazolni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.19. 07:11:27

S.Agüero írta:
Subinho írta:Van a főoldalon egy cikk, miszerint fennáll a veszélye, hogy mi legyünk az új AC Milan. Kb egy éve írtam itt ugyanezt. Most csak nevetünk rajta, de gondolom a világvevő Milan időszak után is nevettek pár évig, aztán most...
Azért attól még messze vagyunk. A klubnak van pénze, és túlságosan ki sincs öregedve a csapat így, hogy mostanában több fiatal játékos érkezett.
Ezt mondták gondolom a Milan drukkerek is pár éve... Jön még pár eszetlen igazolás marha drágán és nem leszünk már olyan messze. Most kéne odafigyelni, ameddig még lehet.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2018.06.18. 23:12:55

A tavalyi panikrohamos felforgatott össze vissza jovés menés után (katalán balhé, Neymar lelépése, Pool elleni kozrohely, vezetoi válság, uj edző,uj formácio, szuperkupa égés,Dembelé korai sérulése, januári sztarigazolás...) idén semmi másra nincs szukség csak nyugalomra, és a teljes kerettel történő alapozásra.
-
Nem bánom hogy Griezman maradt az Atleticoban, sot...jol dontott. Viszont Iniesta miatt 1 jo kozéppályásra még szukség van, de tobb alapember most nem kell, igy is elég feladat Demb és Cou beépitésének a befejezése.
Thiago klassz ( bar kicsit Fabre visszatérése érzésem van vele..) lenne, de szerintem De Bryne lenne a bomba igazolás bal kozép pályára...mert amellett hogy nagy kártyákat tud osztani, goleros is... de Coutinho ( 65perces jatékos és nem tud utközni) és Thiagoval( sérulékeny) ellentétben baromi jo eroben van, az egész bal oldalt betudja futni/játszani támadás védekezésben is.
Persze tudom hogy szo sem volt róla, és kb nem is lesz a City miatt...
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.18. 22:33:39

Subinho írta:Van a főoldalon egy cikk, miszerint fennáll a veszélye, hogy mi legyünk az új AC Milan. Kb egy éve írtam itt ugyanezt. Most csak nevetünk rajta, de gondolom a világvevő Milan időszak után is nevettek pár évig, aztán most...
Azért jelenleg nem oda tartunk. Van egy Stegenünk, Umtitink, Coutinhonk és Dembelénk, mindegyik sorba van legalább 1 TOP játékosunk a jövőre nézve, vagy minimum hatalmas tehetségünk(főleg Dembele)

Van még pár évünk, viszont el kéne kezdeni a jövő építését, ilyen tekintettel megrémül az ember hogy 1-2 emberen kívül milyen játékosokat igazoltunk horror áron, magas fizetéssel.
Most jönnek a hatalmas összegek bevétel során is, de ha alább hagy a sikeresség, akkor ez kibukhat ha továbbra is ezt csináljuk.

Nekem mocskosul tetszett az a játék amit Messi hiányában toltunk 2015-ben Neymar vezérletével( 0-4-es Clasico és társai), szerintem hasonló játékot kellene majd folytatnunk akkor ha eljön az a szomorú nap amikor Messi szögre akasztja a stoplist.
Bár akkor az egész játék nagy volt, ki gondolta volna akkoriban hogy nem mi tarolunk a Bl-ben, hanem a Real Madrid 3-szor is zsinórban...

Szerintem igazolás szempontjából nem az elmúlt szezonból kellene következtetni, mert Neymar elment és kényszerfelállás volt a hiányos kerettel.
Amúgy is egész évben azért szidtuk Valverdét hogy nézhetetlen játékot tolunk, szóval nem arra a játékra kellene építeni, ha jót akarunk magunknak, hanem a koraiból.

Szerintem sokkal többre mennénk a Lucho-féle játékkal, én elfogadnám a direktebb focit, izgalmasabb is lenne, és Dembeléék gyorsaságát is ki tudnánk használni.

Rakitic mellé szerintem pont elférne Thiago, ha elfogadná mindkét fél hogy nem fog mindig kezdeni.Thiago meg dönthet hogy vagy a Barcában játszik sokat de olykor padozik, vagy Bayernben padozik sokkal többet :lol:

Pjanic meg szerintem pont az a kaliber aki nem egyezne bele a csereszerepbe, miért tenné ha a Juventusnál alapkezdő és fontos láncszem?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.18. 22:12:41

S.Agüero írta:Azért attól még messze vagyunk. A klubnak van pénze, és túlságosan ki sincs öregedve a csapat így, hogy mostanában több fiatal játékos érkezett.
hülye vagy? itt 28 év felett mindenki öreg. suarez, messi, piqué, rakéta, busi, alba, paula... a fél kezdőnk 40 éves. ők már nem oldják meg 10 évre a posztot! :mrgreen:

a nyugger milanhoz képest, ahol a 45 éves maldini, costacurta meg inzaghi szaladgált marha messze vagyunk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.18. 21:26:36

Subinho írta:Van a főoldalon egy cikk, miszerint fennáll a veszélye, hogy mi legyünk az új AC Milan. Kb egy éve írtam itt ugyanezt. Most csak nevetünk rajta, de gondolom a világvevő Milan időszak után is nevettek pár évig, aztán most...
Azért attól még messze vagyunk. A klubnak van pénze, és túlságosan ki sincs öregedve a csapat így, hogy mostanában több fiatal játékos érkezett.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.18. 21:19:23

Van a főoldalon egy cikk, miszerint fennáll a veszélye, hogy mi legyünk az új AC Milan. Kb egy éve írtam itt ugyanezt. Most csak nevetünk rajta, de gondolom a világvevő Milan időszak után is nevettek pár évig, aztán most...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.06.18. 19:19:23

Cestus írta:visszaállna 4-3-3-ra
lajos megint a baloson fog csámpázni egész évben... :D :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése