Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.23. 14:57:46

randomguy írta:Furcsa belegondolni, hogy egy Arthur, Thiago, Kovačić pakk kijönne kb 130m euróból. Ennyiért ma egy épkézláb játékost lehet venni alsóhangon. Persze ez a vezetőségnek nem fog eszébe jutni, helyette leigazolják Pjanicot 90-ért.
Kovacic erősen zsákbamacska mert a Real aligha adná el és aligha jönne Realosként ide :D

De amúgy igazad van, de azért tegyük hozzá hogy Arthur kérdéses hogy mit fog tudni Európában, és azt is hogy Thiago is csak ideiglenes alkalom, nem gyakran kerül ki ilyen szintű játékos a csapatból, tavaly például esélytelen lett volna hozni normális áron.
Plusz az is hozzá tartozik hogy a Bayern nem szokott eszetlen áron adni/venni, ha most egy City-PSG árulná Thiagot akkor nem 70 körül lenne nekünk hanem 140 körül.

Ezért is fogok mérges lenni ha Bartoék dacból nem igazolják le, főleg hogy a vezércikkből kiderülve is bőven lenne neki helye itt.
Hiába tűnik úgy hogy megvagyunk KP-n, tavaly is ott voltunk a leggyengébbek, és még az az Iniesta is elment aki 34 évesen is a legjobbunk volt, és Rakitic sem lesz fiatalabb.

Arthur ha jön is nyáron, még ha idővel be is válik, akkor is kell neki egy év akklimatizálódás mire megszokja a közeget. azt meg tavaly is láttuk hogy nem jó ha kifacsarjuk a srácokat.
Real megtudta oldani hogy olyanok padozzanak mint Isco, Kovacic, és láttuk mire mentek vele a BL-be, szerintem nekünk is menne, és inkább az legyen a fejtörés oka hogy mikor ki játsszon, mint az hogy épp kiesett valaki/formán kívül van, ezért ki az aki épkézláb ember és ha berakjuk akkor talán nem lesz netto emberhátrány.

Én hoznék egy középhátvédet(Lengletet akit emlegetnek pl), középpályára Thiagot(vagy hasonló kalibert), plusz Arthurt ha el tudják hozni pluszpénz nélkül, és lényegében kész is a csapat, és ez kijönne a Grizi pénz+Dulifuli árából.
Ha meg még mellé kiszórnánk a Gomes-Denis-Vidal hármast azért még pénzt is kaphatnánk(30-40 milliót).
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.06.23. 14:36:57

Furcsa belegondolni, hogy egy Arthur, Thiago, Kovačić pakk kijönne kb 130m euróból. Ennyiért ma egy épkézláb játékost lehet venni. Persze ez a vezetőségnek nem fog eszébe jutni, helyette leigazolják Pjanicot 90-ért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára randomguy 2018.06.23. 15:07:55-kor.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.23. 13:34:13

BarcaMo írta:Ma olvastam, hogy szóba hozták velünk Juan Matát. =D>
Ne már! Lozano okés de Mata??? #-o
Hol olvastad?
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.23. 13:13:10

Tavaly is volt szó Mata-ról,meg tuti hogy Lozano is a gólja óta került szóba. :D
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2018.06.23. 13:12:08

Ma olvastam, hogy szóba hozták velünk Juan Matát. =D>
Ne már! Lozano okés de Mata??? #-o
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.23. 11:41:50

Ez a Lozano fiú meglehetősen szimpatikus és nem tűnik ügyetlennek. Az ára sem hinném, hogy 30 felett lenne. Lozano, Thiago, Lenglet tökéletesen hangzik. Előre lennének Suarez, Messi, Coutinho, Dembele kezdő. Paco, Lozano meg a b-ből hoznék fel valakit alkalom attán cserének. Mögöttük Busquets, Rakitic, Paulinho, Thiago ból 2 másik 2 csere l. Védelem Semedo, Umtiti, Pique, Alba cserének Lenglet Vermalen, Digne. Bár az én nagy kérdésem Roberto, vele, hogyam tervez Valverde, hátul vagy középen. Plusz ugye az eredeti terv a B-ből felhozni pár ügyes fiút. Így ezen a nyáron egész jól és olcsón igazoltunk. Viszont a fő téma az eladás, na arra kiváncsi leszek.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.23. 08:58:32

El Pistolero írta:
Sinya22 írta: Nem az volt az indok,hogy a pool orvosai szerint nem volt megfelelő az állapota?Mert ha igen akkor megértem hogy nem akartak annyi pénzt kiadni és kockáztatni.
Létezhet, hiszen már az orvosin is túlesett. A Goal úgy fogalmazott, hogy " az utolsó pillanatban a klubok mégsem tudtak dűlőre jutni."

Arthur érkezésével nem tudom mennyire kellene erőltetni, hogy jöjjön még egy középpályás. Nem hinném, hogy jövőre nagyon változna a játékrendszer: Messinek középen kellene játszani továbbra is valamint Suáreznek sem szabad kimennie oldalra. Erre kell építeni: marad két védekező szellemű középpályás ami megvan, Pjanic, Thiago meg csak abban az esetben lenne jó, ha hajlandóak lennének elfogadni, hogy nem alapemberek. Egyiket se cserélném le Rakétára főleg hogy ott van még az említett Arthur és tényleg illene megadni a lehetőséget Oriol Busquetsnek és Alenának. Van még a két szélső. Oda is legfeljebb csereember kellene, Dembelé elé valaki maximum akkor ha az RM poszton jóval minőségibb. Eriksent idehozni mellé szerintem butaság és valószínűleg drágább is lenne mint Cou vagy Ousmane volt. Ha mindenképpen érkeznie kellene valakinek oda, akkor én Mahrezt mondanám. Annyi idős mint Griezmann, posztra tökéletes lenne, a stílusa is passzol a csapatéhoz és az is nagy szó, hogy 10+ gól és gólpassz felé tudott jutni a Leicesterben. Nem csoda, hogy Pep is annyira akarja őt. Ja, és félig francia szóval az EU-s helyekkel sem kéne szórakozni. De megjegyezném még egyszer Őt is csak akkor, ha a klubnak van felesleges 80 millió eurója.

Lozano játékát annyira nem ismerem. Annyit tudok róla, hogy végtelenül és egészen jó szezont futott Eindhovenben. Mondjuk ha érkezne se valószínűleg a kezdőbe jönne.
Ha jól emlékszem, tavaly mint ha lett volna a Leicester részéról egy megkeresés, felajánlották Mahrezt 50 millióért, meg ott volt a Seri ügy. Azér sokat jelentettek volna ebbe az évbe,főleg, hogy jó pár embernek nem jött össze a szezon, úgy ahogy kelett volna.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.23. 06:06:56

Nero. írta: Nagyon remelem hogy egyik zseninek se jut eszebe bele okoskodni Valverde munkajaba, es azokat hozzak el, akiket az oreg ker. Abidalnak igazabol sok feladata nincs, Valverde megmondja hogy neki kell, a klub meg kifizeti akiket ki kell ha csak nem valami irrealis lehuzasrol van szo.
Ilyen hatalma talán sehol sincs egy edzőnek. Megmondhatja, hogy kire nem tart igényt a keretből, azt is, hogy milyen zsánerű játékosok hiányoznak neki és véleményezheti a felmerült neveket. Ez kb. a maximum, amit remélhet egy csapatmunka keretében.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.23. 00:23:28

Ahogy Abidal mondta: ez mostantól csapatmunka lesz.
Nagyon remelem hogy egyik zseninek se jut eszebe bele okoskodni Valverde munkajaba, es azokat hozzak el, akiket az oreg ker. Abidalnak igazabol sok feladata nincs, Valverde megmondja hogy neki kell, a klub meg kifizeti akiket ki kell ha csak nem valami irrealis lehuzasrol van szo.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.06.22. 21:18:02

Sinya22 írta: Nem az volt az indok,hogy a pool orvosai szerint nem volt megfelelő az állapota?Mert ha igen akkor megértem hogy nem akartak annyi pénzt kiadni és kockáztatni.
Létezhet, hiszen már az orvosin is túlesett. A Goal úgy fogalmazott, hogy " az utolsó pillanatban a klubok mégsem tudtak dűlőre jutni."

Arthur érkezésével nem tudom mennyire kellene erőltetni, hogy jöjjön még egy középpályás. Nem hinném, hogy jövőre nagyon változna a játékrendszer: Messinek középen kellene játszani továbbra is valamint Suáreznek sem szabad kimennie oldalra. Erre kell építeni: marad két védekező szellemű középpályás ami megvan, Pjanic, Thiago meg csak abban az esetben lenne jó, ha hajlandóak lennének elfogadni, hogy nem alapemberek. Egyiket se cserélném le Rakétára főleg hogy ott van még az említett Arthur és tényleg illene megadni a lehetőséget Oriol Busquetsnek és Alenának. Van még a két szélső. Oda is legfeljebb csereember kellene, Dembelé elé valaki maximum akkor ha az RM poszton jóval minőségibb. Eriksent idehozni mellé szerintem butaság és valószínűleg drágább is lenne mint Cou vagy Ousmane volt. Ha mindenképpen érkeznie kellene valakinek oda, akkor én Mahrezt mondanám. Annyi idős mint Griezmann, posztra tökéletes lenne, a stílusa is passzol a csapatéhoz és az is nagy szó, hogy 10+ gól és gólpassz felé tudott jutni a Leicesterben. Nem csoda, hogy Pep is annyira akarja őt. Ja, és félig francia szóval az EU-s helyekkel sem kéne szórakozni. De megjegyezném még egyszer Őt is csak akkor, ha a klubnak van felesleges 80 millió eurója.

Lozano játékát annyira nem ismerem. Annyit tudok róla, hogy végtelenül és egészen jó szezont futott Eindhovenben. Mondjuk ha érkezne se valószínűleg a kezdőbe jönne.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.06.22. 16:57:58

Ahogy telnek a napok, én egyre jobban azon a véleményen vagyok, hogy nem kell senkit se hozni a kpra.
Azt már valamikor leirtam, hogy Thiago szerintem nem jelentene akkora előrelépést, mint amennyibe kerülne, Pjanicot nem tudom eldönteni, hogy beleillene-e a rendszerünkbe, más meg nem igen mozditható, aki olyan szerepkörben játszik.
Ha valamikor, akkor most van itt az esély, hogy az alapkezdő mellé játéklehetőséget biztositsunk az Alena,Oriol Busquets,Arthur,nappali Samper ( :mrgreen: ) vonalnak, ha véletlenül egyik sem válik be, még mindig van egy alap Rakitic-Busquets kettősünk, mögéjük egy Paulinhoval.
Támadósorba Lozano jó ötletnek tünik, gyors, nem ügyetlen, de nem akkora sztár, hogy ne birná a padot, ráadásul valószinüleg 50 alatt jönne.
Lenglettel a védelmünk is teljes lehet, én nem igazolnék senkit sem rajta kivül.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.22. 16:46:17

Mondjuk speciel Eriksen messze áll azért a mélységi irányító poszttól. :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.06.22. 16:01:06

Mélységi irányító kell mindenképpen, Thiago, Pjanic, Eriksen profil. Más szóbe se jön remélem.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.22. 15:54:45

El Pistolero írta: A Liverpool megegyezett vele a VB előtt 55 millióért igazolták volna le de végül azért esett kútba az üzlet, mert az angolok az utolsó pillanatban faragtak volna az árbó.
Nem az volt az indok,hogy a pool orvosai szerint nem volt megfelelő az állapota?Mert ha igen akkor megértem hogy nem akartak annyi pénzt kiadni és kockáztatni.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2018.06.22. 15:44:47

Az MD azt is írta két napja, hogy Fekirt és Milinkovic Savicot követi figyelemmel a klub. Fejenként 70-80 millióba kerülhetnek. Szerintem Savic abszolút megér ennyit de abban már nem vagyok biztos, hogy a Barcelonának, stílusidegensége miatt. Fekirről meg tavaly is úgy volt, hogy érkezhet. Akkor 30 millió euróról volt szó. A Liverpool megegyezett vele a VB előtt 55 millióért igazolták volna le de végül azért esett kútba az üzlet, mert az angolok az utolsó pillanatban faragtak volna az árból. Na most ezek után még ha érne ennyit se lenne érdemes kiadni érte. És ehhez még hozzájön az is, hogy nem jobb játékos Dembelénél.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.22. 14:49:46

A mundo infója szerint Ancelotti Vidalt szeretné a Nápolyba.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.06.22. 14:11:50

Sinya22 írta:
Cestus írta:A MD szerint közel a megegyezés a Gremioval, Arthur már nyáron csatlakozik. Állítólag nem fizetünk többet, csak a 30+9 M-t egy összegben, nem pedig részletekben fogjuk kifizetni.
Távozókról semmi hír?Jön még Pjanic is és nesze neked szűkebb keret :D
Hogyne lenne távozóról hír, bár semmi esélyje szerintem :D http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... et-2642885" target="_blank
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.21. 19:44:50

Cestus írta:A MD szerint közel a megegyezés a Gremioval, Arthur már nyáron csatlakozik. Állítólag nem fizetünk többet, csak a 30+9 M-t egy összegben, nem pedig részletekben fogjuk kifizetni.
Távozókról semmi hír?Jön még Pjanic is és nesze neked szűkebb keret :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.21. 17:33:43

A MD szerint közel a megegyezés a Gremioval, Arthur már nyáron csatlakozik. Állítólag nem fizetünk többet, csak a 30+9 M-t egy összegben, nem pedig részletekben fogjuk kifizetni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.21. 05:47:26

Bestbarca írta:Tuti elhozzuk Pjanicot,boritékolom. 80milla meg manapság semmi.

Ev nem akar még egy kreatív zseni típusú játékost, neki az sok lenne. Neki erő,rombolás kell oda. Lesz szép eredményfoci. Idén is már az ment,Ini nélkül most pláne végre meg tudja csinálni amit akar.
Ne már. :D Pjanic abszolút nem ilyen játékos, Varatrix jól írta, Krooshoz hasonló. Szerintem is sok a 80 M egy 28 éves játékosért, de ő biztosan a kreatívabb emberek közé tartozna, ha megvennénk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.06.20. 22:31:25

Bestbarca írta:Tuti elhozzuk Pjanicot,boritékolom. 80milla meg manapság semmi.

Ev nem akar még egy kreatív zseni típusú játékost, neki az sok lenne. Neki erő,rombolás kell oda. Lesz szép eredményfoci. Idén is már az ment,Ini nélkül most pláne végre meg tudja csinálni amit akar.

Sajnos meghalt a foci szép része. Hatékonyság, erő, precizitás ez a lényeg. Lásd Real. Bűn rosszul játszanak 90%ban,de vhogy begyötörnek egyet, vagy jön a bíró stb. Tök mindegy senkit nem érdekel, lényeg ki győz a végén. Ronaldo is hát frenetikus volt spanyolország ellen, Bűn rossz volt de nyalifalizzák. De mindegy kit érdekel. Egy a lényeg. Mit írnak be a statisztikusok az évkönyvekbe mert minél nagyobb szám van ott annál nagyobb a marketing érték és a lóvé ezáltal. Emberek zömét szintén nem érdekli a hogyan,lényeg hogy győztes csapatnak szúrjoljanak,ennyi.

Bejött az oltári pénz a fociba, létrejött az eredményfoci. A végcélért mindent...A játék mellékes. Mint a zenében kit érdekel tud e énekelni kérdés mennyire eladható a többi csak sallang, majd alámixelik.

Itt is ez lesz. Blt kell nyerni, azt bunkerfoci ellen nem lehet csak erövel,hatékonysággal.

Semedo nem fog játszani mert túl támadó majd jön valami izom néger. Majd Alba futkározik azt kész. Középpályán Busi előtt még 2s szűrő Rakitic, Pjanic, szal nem fognak lekontrázni, elől Coutinho balon mint középpályás,nem baj majd berugja 20ról, hatékonyabb mint 16oson belül tikitakázni...Suarez ütni tud szal jó,Messi meg majd megoldja párszor ha ledarálják mellette az embereket. ÉS KÉSZ IS A REAL MADRID 2.0.

MECCSNEKÉNT 5helyzet csakis kontrából, beivelésből, minek erölködni,fölöslegesen elfáradni... 2-3gól,hátul nem kapunk és nyerünk,mindenki boldog...

És nem nem Pjaniccal van bajom,még lehet nem is hülyeség. A bajom a tendenciával van,meg hogy merre tart a foci és mi is.
Minek??? Főleg ennyiért. Ha már annyira karjuk a palit próbáljunk a balanszból bevonni valakit az üzletbe.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2018.06.20. 21:41:39

Tuti elhozzuk Pjanicot,boritékolom. 80milla meg manapság semmi.

Ev nem akar még egy kreatív zseni típusú játékost, neki az sok lenne. Neki erő,rombolás kell oda. Lesz szép eredményfoci. Idén is már az ment,Ini nélkül most pláne végre meg tudja csinálni amit akar.

Sajnos meghalt a foci szép része. Hatékonyság, erő, precizitás ez a lényeg. Lásd Real. Bűn rosszul játszanak 90%ban,de vhogy begyötörnek egyet, vagy jön a bíró stb. Tök mindegy senkit nem érdekel, lényeg ki győz a végén. Ronaldo is hát frenetikus volt spanyolország ellen, Bűn rossz volt de nyalifalizzák. De mindegy kit érdekel. Egy a lényeg. Mit írnak be a statisztikusok az évkönyvekbe mert minél nagyobb szám van ott annál nagyobb a marketing érték és a lóvé ezáltal. Emberek zömét szintén nem érdekli a hogyan,lényeg hogy győztes csapatnak szúrjoljanak,ennyi.

Bejött az oltári pénz a fociba, létrejött az eredményfoci. A végcélért mindent...A játék mellékes. Mint a zenében kit érdekel tud e énekelni kérdés mennyire eladható a többi csak sallang, majd alámixelik.

Itt is ez lesz. Blt kell nyerni, azt bunkerfoci ellen nem lehet csak erövel,hatékonysággal.

Semedo nem fog játszani mert túl támadó majd jön valami izom néger. Majd Alba futkározik azt kész. Középpályán Busi előtt még 2s szűrő Rakitic, Pjanic, szal nem fognak lekontrázni, elől Coutinho balon mint középpályás,nem baj majd berugja 20ról, hatékonyabb mint 16oson belül tikitakázni...Suarez ütni tud szal jó,Messi meg majd megoldja párszor ha ledarálják mellette az embereket. ÉS KÉSZ IS A REAL MADRID 2.0.

MECCSNEKÉNT 5helyzet csakis kontrából, beivelésből, minek erölködni,fölöslegesen elfáradni... 2-3gól,hátul nem kapunk és nyerünk,mindenki boldog...

És nem nem Pjaniccal van bajom,még lehet nem is hülyeség. A bajom a tendenciával van,meg hogy merre tart a foci és mi is.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.06.20. 14:51:48

MessiNeymarSuarez írta:Nem tudnék mást mondani aki mozdítható és ideális lenne ide, Pjaniccal meg pláne tovább mennénk a robosztus, unalmas focihoz.(de ha tévedek akkor szóljatok lehet félreismertem Pjanic stílusát)
Nem erről nincs szó, mindenesetre azért más típusú játékos mint Thiago. Szerintem Kroos-hoz áll a legközelebb. Fizikálisan picit lassabb mint Thiago, fejben szerintem gyorsabb.

Nála inkább fordítva érzem, mint amit itt sokan írtak Thiagóról, hogy Pjanic tud fentebb játszani, de mélyen érzi jól magát. Rakitichez hasonlóan hosszabb, ívelt labdákkal operál (nem fejre). Nekem a védőmunkája sokkal beszédesebb, ez mondjuk nem csoda Olaszországban, de ettől nem gondolnám fizikális játékosnak. Inkább a technikai képzettsége miatt nehéz elvenni tőle a labdát, mint a fizikuma miatt.

Én korábban is írtam szerintem Pjanic 4-2-3-1 ben Busquets mellett lenne jó. Thiagot 4-3-3-ban.

Az persze egy másik kérdés, hogy ki kerül padra? Én ezt a rotációt elméleti síkon marhára támogatnám, de az elmúlt 10 évben ha volt 2 játékos akit bátran használtunk csereként, akkor lehet nagyot mondtam. Ment a gála kifulladásig. 75. percnél előbb tét meccsen ritkán cserélünk. Legalábbis mindig ez volt az érzésem, a cserélési szokásainkkal kapcsolatban, de lehet itt gyorsan megcáfol erről valaki. (Ezt Rijkaard óta érzem így.)
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.20. 14:04:36

Azért az gyönyörű hogy Arthurért és egyéb zsákbacicáért 50 milliót kifizetünk, de Thiagora sajnáljuk azt a pénzt.
Nem tudnék mást mondani aki mozdítható és ideális lenne ide, Pjaniccal meg pláne tovább mennénk a robosztus, unalmas focihoz.(de ha tévedek akkor szóljatok lehet félreismertem Pjanic stílusát)

Egyedül a PSG-s Rabiot/Draxler vonalat tartanám lehetségesnek, de ez is csak alkalmi eset a PSG Fair play szívása miatt.
De én esélyesebbnek tartom hogy hamarabb adják el Di Mariát levezetni Kínába 70 millióért, minthogy nekünk akciós áron adjanak jó játékost.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.20. 13:26:35

lics írta:http://www.fociclub.hu/2018/06/20/fc-ba ... -erkezhet/ itt a tuti megoldás, ne gondolkodjunk tovább semmin :D
Mivel nincs EU-s papírja, nem hiszem, hogy leigazoljuk. Bár ki tudja, mi az a klub vagyunk, ahol a negyedik számú középhátvédekre lövik el a nem EU-s helyeket. Ilyen is csak nálunk lehet. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése
cron