Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2008.08.01. 15:12:01

Valbali írta:Pontosan, a bajnokság rajtjára már ittlesz(aug31), a BL selejtezőt nélküle is abszolválnunk kell, sztem igazából az a vezetőség legnagyobb baja, hogy fenn áll annak a veszélye, hogy megsérül, és nemjátszhat a Barcában 2-3 hónapig. Igaz, hogy nálunk is megsérülhetne, de az mégis más...
Miért is? Barça mezben jobb megsérülni, mint argentinban?
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.08.01. 15:03:05

miihii írta:
matyi02 írta:Skacok leírná valaki a lehetséges lehetőségeket a bl-ben?!
2 lehetőségünk van:

MEGNYERJÜK v nem nyerjük meg :wink: :twisted:
Teljes mértékben egyetértek! :D :D :twisted:
Különben: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=192237 :wink:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.08.01. 14:55:23

matyi02 írta:Skacok leírná valaki a lehetséges lehetőségeket a bl-ben?!
2 lehetőségünk van:

MEGNYERJÜK v nem nyerjük meg :wink: :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.08.01. 14:39:27

Pontosan, a bajnokság rajtjára már ittlesz(aug31), a BL selejtezőt nélküle is abszolválnunk kell, sztem igazából az a vezetőség legnagyobb baja, hogy fenn áll annak a veszélye, hogy megsérül, és nemjátszhat a Barcában 2-3 hónapig. Igaz, hogy nálunk is megsérülhetne, de az mégis más...
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.08.01. 14:36:19

Messi olimpiai részvétele olyan, mint egy ajándék. Életében nem lesz még egyszer ekkora lehetősége, hogy ötkarikás játékokon, éremesélyesként játsszon. Megértem és el kell engedni, semmi vita.

A lehetséges BL-ellenfeleinket még a "b" csapatunkkal is meg kell vernünk, ilyen értelemben Messi hiánya nem okozhat gondot. A cserejátékosaink is jobbak bármely 2 csapat legnagyobb sztárjainál.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.08.01. 14:34:27

Skacok leírná valaki a lehetséges lehetőségeket a bl-ben?!


A főoldalon:www.eurobarca.hu :D
Kép
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.08.01. 14:32:32

socio66 írta:
btom92 írta:hát persze én se örülök h Messi megy az olimpára de szerintem ell kell engedni olimpia csak 4 évente van,persze fontos a BL de ez nemzetközi nem klub szinten megy és szerintem boldogulunk Mesi nélkül a többiek is jok.(persze nyugottab vagyok ha tudom h Messi is játszik)bár nagyon remélem h olimpián nem sérül le mert az katasztrofa lenne.TEHÁT HAJRÁ ARGENTIA AZ OLIMPÁN ÉS MI HAMARABB VÁRJUK VISSZA MESSIT!!
szerintem ha megnézzük a lehetséges ellenfeleinket a Bl-ben,akkor nem sok félnivalónk van.. nem hiszem hogy ekkora szükségünk lenne Messire mint amekkora ügy lett ebből.. :roll:
Skacok leírná valaki a lehetséges lehetőségeket a bl-ben?!
socio66

2008.08.01. 09:36:56

btom92 írta:hát persze én se örülök h Messi megy az olimpára de szerintem ell kell engedni olimpia csak 4 évente van,persze fontos a BL de ez nemzetközi nem klub szinten megy és szerintem boldogulunk Mesi nélkül a többiek is jok.(persze nyugottab vagyok ha tudom h Messi is játszik)bár nagyon remélem h olimpián nem sérül le mert az katasztrofa lenne.TEHÁT HAJRÁ ARGENTIA AZ OLIMPÁN ÉS MI HAMARABB VÁRJUK VISSZA MESSIT!!
szerintem ha megnézzük a lehetséges ellenfeleinket a Bl-ben,akkor nem sok félnivalónk van.. nem hiszem hogy ekkora szükségünk lenne Messire mint amekkora ügy lett ebből.. :roll:
btom92
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.05.06. 09:15:11
Tartózkodási hely: Esztergom

2008.08.01. 09:33:42

hát persze én se örülök h Messi megy az olimpára de szerintem ell kell engedni olimpia csak 4 évente van,persze fontos a BL de ez nemzetközi nem klub szinten megy és szerintem boldogulunk Mesi nélkül a többiek is jok.(persze nyugottab vagyok ha tudom h Messi is játszik)bár nagyon remélem h olimpián nem sérül le mert az katasztrofa lenne.TEHÁT HAJRÁ ARGENTIA AZ OLIMPÁN ÉS MI HAMARABB VÁRJUK VISSZA MESSIT!!
Avatar
MeNnOn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.07.25. 10:55:05
Tartózkodási hely: topsecret*-*

2008.07.31. 10:06:54

miihii írta: „Mindig mondtam, hogy szeretnék menni a válogatottamhoz, de szeretném megköszönni a klubnak, ahogy bánt velem."

[/b]

Én ezt pont úgy értelmezem ,hogy irónikusan mondja.. vagynemtom nem ismerem személyesen Leo-t :lol: :lol:
Asszem 1értelmű ;-)
Viscaaa Barcaaa ( L )

G.Dos Santos FaN :(
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2008.07.31. 08:53:51

Messi legutóbb egy éve volt ilyen bombaformában.Rugta a gólokat az első fordulókban, míg meg nem sérült.Vastagon felülmúlja Ronaldot.Mindent elárul róla, h a lilák drukkerei is megtapsolták.Ha egy egész szezont kibír sérülés nélkül, akkor csak ő jöhet szóba az Aranylabdánál.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.07.31. 08:17:37

LEO kálváriája eléggé megosztotta a véleményeket,ki-ki saját gondolatmenete szerint értékelte a helyzetet.Lassan talán lecsitul a dolog és már csak a futballra koncentrálhatunk valamint MESSI sikereire a válogatottal és a klubbal egyaránt.( [-o< )De azért egy mondat megütötte a szemem,mégpedig amit LEO a fior meccs után mondott:

„Mindig mondtam, hogy szeretnék menni a válogatottamhoz, de szeretném megköszönni a klubnak, ahogy bánt velem."

Annak ellenére,h szöges ellentétben állt a 2 fél álláspontja,lenyilatkozik egy ilyet.Maxi úriemberi magatartás,very szimpatikus megnyilvánulás...Ő a legnagyobb!!! =D> =D> =D>
Csak ismételni tudom magam:
VISCA EL MESSI!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.31. 00:22:51

Bányász írta:
tudomka958 írta:
a túlkoros szereplés már alamizsna...
Ezt mondjuk Ronaldinho és még sokan mások nem így gondolják....
Szerintem az is valamilyen szinten elismerés,de mindegy.

Én egyszer már állást foglaltam ebben a dologban.Vagyis nem foglaltam csak elmondtam,h mind a 2 oldalt meg kell érteni.Mert mind a két oldal mondandójában van igazság.

Nyilván való,h Messi szereti Argentínát,szeretne ott lenni az olimpián(ki nem?) és sokat tett a Barcáért.

De az is nyilvánvaló,h a Barca is sokat tett Messiért.És érthető,h Laporta és valószínűleg még ezer másik ember is szeretné a csapatban látni Messit a két igen fontos Bl selejtezőn.És az is érthető,h féltik...

És most itt lehet azt mondani,h ha Messi nélkül nem jutunk be akkor meg se érdemljük meg ienek.
De akkor aki így gondolja,az majd ha ne adj Isten kiesünk akkor vigasztalja magát ezzel.

Ez a két meccs igenis meg fogja határozni a szezont...és,h őszinte legyek bárki is az ellenfél nyugodtabban nézem a meccset ha játszik Messi...

azért lesznek csapatok az olimpián akik majd játszanak és ott lesznek a játékosaik akiket simán elengedtek...
miért pont a barca kekeckedik?
messi az egyetlen ismert játékos akit (23 éven alul) nem akarnak elengedni...
az atletico szó nélkül elengedte agüerot,pedig legaláb olyan meghatározó játékos,mint nálunk messi...
kispálya,szarrágás...
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2008.07.31. 00:21:52

Igazad van, senki se pont így írta. De a legtöbb hsz-ben az olimpia mellett a sérülés szó is megtalálható. Nekem viszont tökmindegy, hogy hol sérül le, mert a végeredmény sajnos ugyanaz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cps46 2008.07.31. 00:23:07-kor.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.07.31. 00:13:40

cps46 írta:Nem értem...
Minden második hsz: Messi ne menjen az olimpiára, mert biztos lesérül. :shock:
Vagy ott aknamezőn kell majd játszani?
Szerintem senki se mondta ezt így ki... :roll:
Csak ez is benne van a pakliban.

És akkor itt most jön az,h igen de nálunk is ugyan úgy lesérülhet.Igen le,de akkor már mi a jobb Laportáéknak mondjuk(meg nyílván másnak is)?Az,h ha a "munkahelyén" sérül le.

Ez egyébként így hülyeség mert sehogy se jó ha lesérül,de valahol értehtő mert hát Laporta "tulajdona".

Egyébként nagyon remélem,h Messit messzire elkerülik a sérülések a karrierje további részében!!!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2008.07.31. 00:10:02

Nem értem...
Minden második hsz: Messi ne menjen az olimpiára, mert biztos lesérül. :shock:
Vagy ott aknamezőn kell majd játszani?
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.07.31. 00:09:03

tudomka958 írta:
a túlkoros szereplés már alamizsna...
Ezt mondjuk Ronaldinho és még sokan mások nem így gondolják....
Szerintem az is valamilyen szinten elismerés,de mindegy.

Én egyszer már állást foglaltam ebben a dologban.Vagyis nem foglaltam csak elmondtam,h mind a 2 oldalt meg kell érteni.Mert mind a két oldal mondandójában van igazság.

Nyilván való,h Messi szereti Argentínát,szeretne ott lenni az olimpián(ki nem?) és sokat tett a Barcáért.

De az is nyilvánvaló,h a Barca is sokat tett Messiért.És érthető,h Laporta és valószínűleg még ezer másik ember is szeretné a csapatban látni Messit a két igen fontos Bl selejtezőn.És az is érthető,h féltik...

És most itt lehet azt mondani,h ha Messi nélkül nem jutunk be akkor meg se érdemljük meg ienek.
De akkor aki így gondolja,az majd ha ne adj Isten kiesünk akkor vigasztalja magát ezzel.

Ez a két meccs igenis meg fogja határozni a szezont...és,h őszinte legyek bárki is az ellenfél nyugodtabban nézem a meccset ha játszik Messi...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.31. 00:07:30

Danka00792 írta:
tudomka958 írta:ha életem egyszeri nagy lehetőségében(hogy a hazámnak aranyat szerezzek) keresztbe tennének nekem...
Egyszeri? :shock: Gondolom, hogyha 30körüli lenne Messi akkor se szó se beszéd elengednék, mert valószinüleg sok válogatott tornán már nem szerepelhetne, de... 21 éves. A Barca alakulóban van, most kezdödik egy uj korszak, természetes, hogy jobban örülnének a vezetök annak, ha maradna a felkészülési meccseken. (Plusz ha neadj isten lesérül az olimpián)
bocs, de azért ez nevetséges. mi az hogy az EGÉSZ karrierjét a barcának köszönheti?
Barca felkarolta 13 évesen, fizette a kezeléseket/gyógyszereket (nemtudom miket a betegségére).
Barca nevelés.
Aztán nagyon fiatalon megadatott neki a lehetöség a bizonyításra.
(Persze azzal, hogy mindent túloztam, mert a jóistennek köszönheti, hogy ilyen tehetséges, de nemtudom most igy fejböl, valamelyik argentín csapat nem vállalta a gyógyszerek/kezelések finnanszírozását...a Barca igen)
jaj ember, szerinted én nem tudom kívülről a sztorit? ne idegesíts. és akkor mivan? nem a barca építette fel messit, meg programozta belé a tehetséget, és a szorgalmat. sokat köszönhet a klubnak, de nem mindent. ahogy te beszélsz a játékosról, az tényleg rabszolgatartó stílus.
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.30. 23:56:49

danka!

a túlkoros szereplés már alamizsna...
ezen kívül argentinának most van egy olyan garnitúrája amivel megvédheti a címét :te is mennél a helyében!
a csapatépítésről meg: ha valami csoda folytán nézted volna (élőben ) az utolsó 3 felkészülési meccsünket láthatnád,hogy messi fogja tudni mit csináljon,legyenek akárkik is a játszótársak...
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.07.30. 23:43:39

tudomka958 írta:ha életem egyszeri nagy lehetőségében(hogy a hazámnak aranyat szerezzek) keresztbe tennének nekem...
Egyszeri? :shock: Gondolom, hogyha 30körüli lenne Messi akkor se szó se beszéd elengednék, mert valószinüleg sok válogatott tornán már nem szerepelhetne, de... 21 éves. A Barca alakulóban van, most kezdödik egy uj korszak, természetes, hogy jobban örülnének a vezetök annak, ha maradna a felkészülési meccseken. (Plusz ha neadj isten lesérül az olimpián)
bocs, de azért ez nevetséges. mi az hogy az EGÉSZ karrierjét a barcának köszönheti?
Barca felkarolta 13 évesen, fizette a kezeléseket/gyógyszereket (nemtudom miket a betegségére).
Barca nevelés.
Aztán nagyon fiatalon megadatott neki a lehetöség a bizonyításra.
(Persze azzal, hogy mindent túloztam, mert a jóistennek köszönheti, hogy ilyen tehetséges, de nemtudom most igy fejböl, valamelyik argentín csapat nem vállalta a gyógyszerek/kezelések finnanszírozását...a Barca igen)
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.30. 23:30:13

danka!

ha ez neked hülyeség:legyen...
de ha te teszel annyit már ezért a csapatért(amelyik valóba szintén sokat tett érted...) amennyit az ALKALMAZOTT tett igenis egy életre megsértődnék,ha életem egyszeri nagy lehetőségében(hogy a hazámnak aranyat szerezzek) keresztbe tennének nekem...
mondom ezt amellett,hogy kevés játékos kötődik úgy a klubjához,mint messi...
de mindent el lehet cseszni egy pillanat alatt!
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.30. 23:24:53

Danka00792 írta:
tudomka958 írta:én meg azt mondom:messi helyében azonnal más csapatot keresnék,ha nem engednek el...
talán találna...
Ez a legnagyobb hülyeség, amit ma hallottam. (és ez nagy szó, mivel mostanában bele-bele olvasgatok az igazolások topicba :lol: )
Messi az egész -eddigi- karrierjét a Barca-nak köszönheti. Mindent! Az lenne szép, ha a Barca félti, erre ö lelépne.
Plusz, ahogy nemrég leírta valaki, ö egy alkalmazott. A Barca a munkahelye, ahol úgy ugrál ahogy mondják neki. Ezért kapja a pénzt, tudod, ezt igy szokás. :wink:
bocs, de azért ez nevetséges. mi az hogy az EGÉSZ karrierjét a barcának köszönheti? sokat köszönhet, de ahogy te beszélsz, az engem amolyan maffia-hozzáállásra emlékeztet. nem adta el a lelkét a klubnak.
"úgy ugrál, ahogy mondják neki" a barcának nem volt joga megmondania messinek, hogy nem mehet az olimpiára. ez fifa-előírás, miről beszélünk? teljesen feleslegesen pattogtak laportaék, és igazából másról is szólt ez, csak a szokásos klub kontra válogatott fricskáról, ezért teljesen felesleges volt messivel baszakodni.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.07.30. 23:18:17

tudomka958 írta:én meg azt mondom:messi helyében azonnal más csapatot keresnék,ha nem engednek el...
talán találna...
Ez a legnagyobb hülyeség, amit ma hallottam. (és ez nagy szó, mivel mostanában bele-bele olvasgatok az igazolások topicba :lol: )
Messi az egész -eddigi- karrierjét a Barca-nak köszönheti. Mindent! Az lenne szép, ha a Barca félti, erre ö lelépne.
Plusz, ahogy nemrég leírta valaki, ö egy alkalmazott. A Barca a munkahelye, ahol úgy ugrál ahogy mondják neki. Ezért kapja a pénzt, tudod, ezt igy szokás. :wink:
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.30. 23:13:54

Nem biztos, hogy Messi lesz a CSK, sztem vmelyik túlkorosnak fogják adni, mint "öreg harcos".
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.07.30. 23:12:50

barcafan0911 írta:Örülök hogy elengedték, nem lett volna jó ha konfliktusai lettek volna a klubbal. Remélem nem fog lesérülni az olimpián.
Mellesleg meg szerintem ő lessz az argentinok csapatkapitánya, továbbá elég érdekes lehet majd egy brazil-argentin meccs (ha összejön), mert akkor messi vs roni :o
Én is örülök neki, főleg ha semmilyen sérülést nem fog összeszedni. Erről csak annyit, hogy hiába a kemény felkészítés R10(80)-nak, még a jelenlegi formát nézve ég és föld a különbség a 2 játékos között.
A hiába jelzőt mostanra értettem, ha sokáig edz keményen, igenis meg lesz a gyümölcse, de ehhez még sok munka van hátra neki
Bocs a kicsit offért.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése