Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.08.03. 10:13:15

Nem feltétlenül kell szépnek lenni egy jó nőhöz. Lásd Schweinsteiger 8)
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
btom92
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.05.06. 09:15:11
Tartózkodási hely: Esztergom

2008.08.03. 08:36:55

Bestbarcának igaza van addig amig nem megy a játéka rovására mindegy kivel mit hol csinál szerintem[/img]
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.08.02. 17:08:07

hohohohooo leonak bejött az élet... finom anyag megérdemli :D
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.08.02. 16:45:44

Bestbarca írta:Mindenkiről van jobb meg rosszabb kép, de a videó többet mutat
Ezt skubizdd meg: :D :D :D
http://www.metacafe.com/watch/335331/lu ... the_beach/
Nekem itt sem jön be ez a szilikoncsoda.Nagyobb a melle mint Messi feje.

Animált gif nem lehet avatárban! Szedd ki!
S.
"We've seen the fall of the elite.
Bury your life,Taken disease.
We'll end the world,when all hope is gone!"
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.02. 16:39:55

Mindenkiről van jobb meg rosszabb kép, de a videó többet mutat
Ezt skubizdd meg: :D :D :D
http://www.metacafe.com/watch/335331/lu ... the_beach/
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.02. 16:28:26

Nem akarom túltárgyalni a dolgot, nem is érdemes,de. Nem tudom, hogy igazak e a pletykák Luciana Salazar és messi kapcsolatáról, addig nem is különösebben érdekel, amíg varázsol a pályán. És nem azért férfi társaim, de ki tudna ellenállni egy ilyen csajnak, de őszintén. Messi népszerű, gazdag, ismert híres, a csaj fixen ráugrott. Ribi az igaz, dehát Messi is csak emberből van, ő sem Isten. Csak félig, még dolgozik rajta. :D :D :D 8)
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.08.01. 21:53:39

Tamás, köszönöm, hogy helyettem is megfogalmaztad. A BL-selejtező nem érv, hanem szégyen. Azok szégyene, akik hagyták a Klubot ilyen mélyre süllyedni. Nem Messivel kell szívózni, hanem azokkal kellett (volna) akik még akkor itt voltak. Mostmár, hogy az ellenfél is ismert, még kevésbé kéne szívózni. Kezet kéne nyújtani, és sok sikert kívánni. Szerintem. Így emberséges...
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.01. 21:43:02

kennyke04 írta:bocs, tényleg nem szoktam ezzel foglalkozni, de olvastam egy fórumon h messi barátnője luciana salazar?? ez tényleg igaz? mert a "barátom" egy közös képet sem adott ki, de azért érdekelne h tényleg ilyen izlés ficama van szegénykémnek? :) mert akkor már inkább nem szeretnék vele beszélgetni, neh "csalódjak", inkább csak sörömet szorítva drukkolok neki innen és ugy képzelem el amilyennek akarom :) (pl. c.ronaldo-t nagyon fel kapták a bnőjével h ribi, de ez a nő is az, ezért csodálkozom h közös képet nem láttam még, és nem hinném h messi ilyen :)) előre is thx a választ :)

edit: természetesen ez csak amolyan álom h beszélgetés, de hát kinek nincs :)
Ezt már egyszer megtémáztuk és arra jutottunk hogy vicc az egész , már ott kezdődött hogy ez a hír a smasungsportról származott , ha jól emlékszem.
Kép
Avatar
stefanl10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.03.25. 13:50:52
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.08.01. 21:37:58

azért szerintem elképesztő h messi télleg mennyire hasonlít maradonára. mindketten alacsonyak gyorsak, és messi leutánozta maradona két legemlékezetesebb gólját. Ez azért elég fura és érdekes ez a párhuzam
Justice for Hungary!!!!!!!!!!!!!
Kárpátia!!!!!!!!!!
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2008.08.01. 21:28:36

az argentínoknak milyen keretük van már az olimpiára? sztem ők nyerik, ha megy Messi, ha nem. (de ankább menjen)
régen láttam már ilyen erős keretet, mint amilyen az argentínoknak van.

Hajrá ARGENTÍNA
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2008.08.01. 21:22:20

bocs, tényleg nem szoktam ezzel foglalkozni, de olvastam egy fórumon h messi barátnője luciana salazar?? ez tényleg igaz? mert a "barátom" egy közös képet sem adott ki, de azért érdekelne h tényleg ilyen izlés ficama van szegénykémnek? :) mert akkor már inkább nem szeretnék vele beszélgetni, neh "csalódjak", inkább csak sörömet szorítva drukkolok neki innen és ugy képzelem el amilyennek akarom :) (pl. c.ronaldo-t nagyon fel kapták a bnőjével h ribi, de ez a nő is az, ezért csodálkozom h közös képet nem láttam még, és nem hinném h messi ilyen :)) előre is thx a választ :)

edit: természetesen ez csak amolyan álom h beszélgetés, de hát kinek nincs :)
Avatar
stefanl10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.03.25. 13:50:52
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.08.01. 21:22:14

Az olimpián hajrá ARGENTÍNA
Justice for Hungary!!!!!!!!!!!!!
Kárpátia!!!!!!!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.08.01. 21:05:14

a partolok tobb, mint 50 szazaleka mar nem bizik benne, de Laporta meg sem mondd le. miert, talan Gyurcsany lemond :lol:
Messit tenyleg el kell engedni az olimpiara. Ronaldinho maganak rontotta igy el, mas valasztas nem nagyon volt, osszessegeben jo penzt kaptunk erte, mert ebbol meg 25 milla is lehet. Giovanit abszolut nem ertem, Deco is legalabb 15-ot er!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2008.08.01. 20:47:04

Szerintem Messi a világ egyik legjobb focistája, ha nem a legjobb!!! El kellene engedni az Olimpiára, hogy még tovább fejlődhessen...ha egyáltalán tud még fejlődni... :)
Habár abban igaza van a barcának, hogy könnyen lesérülhet. Emlékezzünk csak a tavalyi szezonra. elég hosszú ideig sérült volt.
De azt nem nekünk kell eldönteni, hanem a katalánoknak.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
dnske
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.08.25. 13:03:09

2008.08.01. 19:41:18

haze71 írta: Egy kicsit OFF Messi kapcsán:
Érthetetlen dolgok történnek itt mostanában.
Ronnival (aki cserben hagyott mindannyiunkat) jófejségből lojálisak, Messivel meg szívóznak.
Ide hozzák a csúcsformáján túl levezetni Henryt, Eto'o-t meg - aki ontja a(z akció)gólokat - el akarják küldeni.
Vesznek vagy öt hátvédet, de fazont adó irányítót nem.
A pártoló tagok több, mint 50%a nem bízik már Laportában, de ő magától mégsem mond le. (Az edzőválasztást még nem sorolom a "bakik közé", bár nem nagyon értem, hogy sikerült ezt a vátozatot véghez vinni)
Eladják bagóért Decot és Dos Santost.
Komolyan mondom, ezek nem normálisak!!!
Ronni megtette a magáét, besokalt, bulizott, a csapattársak előtt lejáratta magát... muszáj volt váltania... az hogy nem a Citynek adták az emberileg érthető anyagilga belefért? Ők tudják...

Messifiam akarsz játszani az Olypián, tudsz magadra vigyázni? Akkor menj ez a helyes válasz...

Ha nálunk szabad ... nem kicsit, nagyon, akkor Laporta is maradhat :)

Decot azóta nem tartom nagyra mióta portugál lett, amúgy meg mindig látszik a tekintetén, a mozdulatain, amikor sárgáért fog belebikázni az ellenbe, az EB-n többet futott mint az idényben mennie kellett, örüljünk, hogy kaptunk érte némi pénzt.

Dos Santost nem láttam sajnos csak szenvedő csapatban játszani, de ha fele akkora tehetség mint aminek mondták kár volt elherdálni...

Aki Et'O-t el akarja adni szakmailag, az nálam is hülyébb, aki meg arról beszél, hogy több mint egy klubb az meg "küldte" volna Mesit az Olympiára inkább, mert neki ott a helye, ha menni akar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dnske 2008.08.01. 20:56:12-kor.
btom92
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.05.06. 09:15:11
Tartózkodási hely: Esztergom

2008.08.01. 19:39:51

igazatok van erre nem is gondoltam h mi lenne ha a bizotság a Barcának adna igazat,biztos h Messi "kicsit" berágna a vezetőségre.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.08.01. 19:17:38

ja kezd getszi lenni a helyzet. nem érti meg a klub hogy ebből a helyzetből jól nem jöhet ki ez a szomorú. egyébként szerintem a jelenlegi csapat 100% nak véve, messi hiánya - 8 max -10 %. az ellenfelünk meg legjobb formában is a mi teljesitményünk 30% ára képes
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.01. 18:15:59

ozsimiki írta:Én Argentin válogatottat sose szerettem, DE:

Akármekkora Barcás is vagyok, minden egyes focistának előrébb kell álljon a szívében saját nemzetének csapata,mint a klubbé,ahogy lenni is szokott. Messit teljesen megértem,Laportáéket részben,hiszen ők magasról tesznek ezekre,úgy tűnik :cry: (ez nem is tetszik)

Az a gond,h hiába megy Messi mégis az Olimpiára,benne lesz a vezetőség hozzáállása...nem azt írom,h menni fog hamarosan Barcelonából,de ez nem jött jól senkinek sem az égvilágon. Nagyon buta lépés volt,h a fifa döntötte el az ügyet,és nem tartották tiszteletben Messi-teljesen érthető,és reális- akartát. csak remélni tudom,h nem üt vissza se mostanában,sem a jövőben.

Lionak pedig sok sikert Pekingben!
Abba pedig bele se merek gondolni, mi lesz, ha 5-én/6-án a Sportdöntőbíróság a Barcelonának adna igazat, és köteleznék a csapathoz való visszatérésre. Lehet, hogy a közeljövőben meghallgatnék egy más csapat felől érkező ajánlatot. egyik percben isten vagyok, a másik percben meg keresztbe tesznek nekem. Nem helyénvaló a Klub viselkedése, és Laporta hozzáállását embertelennek, és antipatikusnak találom.
Kép
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2008.08.01. 18:06:43

barcafan0911 írta:Legszivesebben fejbe rugdosnám az egész barca vezetőségét.
Hogy lehetnek ekkora majmok hogy leót ennyire nem akarják elengedni.
A végén figyeljétek meg annyira megromlik messinek a viszonya a klubbal hogy jövőre itt hagy minket, továbbá meg nem messiből áll a csapat, a bl selejtezőt még a b csapatunk is hozná. :x :x :x
Egy kicsit OFF Messi kapcsán:
Érthetetlen dolgok történnek itt mostanában.
Ronnival (aki cserben hagyott mindannyiunkat) jófejségből lojálisak, Messivel meg szívóznak.
Ide hozzák a csúcsformáján túl levezetni Henryt, Eto'o-t meg - aki ontja a(z akció)gólokat - el akarják küldeni.
Vesznek vagy öt hátvédet, de fazont adó irányítót nem.
A pártoló tagok több, mint 50%a nem bízik már Laportában, de ő magától mégsem mond le. (Az edzőválasztást még nem sorolom a "bakik közé", bár nem nagyon értem, hogy sikerült ezt a vátozatot véghez vinni)
Eladják bagóért Decot és Dos Santost.
Komolyan mondom, ezek nem normálisak!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.01. 18:05:30

Én Argentin válogatottat sose szerettem, DE:

Akármekkora Barcás is vagyok, minden egyes focistának előrébb kell álljon a szívében saját nemzetének csapata,mint a klubbé,ahogy lenni is szokott. Messit teljesen megértem,Laportáéket részben,hiszen ők magasról tesznek ezekre,úgy tűnik :cry: (ez nem is tetszik)

Az a gond,h hiába megy Messi mégis az Olimpiára,benne lesz a vezetőség hozzáállása...nem azt írom,h menni fog hamarosan Barcelonából,de ez nem jött jól senkinek sem az égvilágon. Nagyon buta lépés volt,h a fifa döntötte el az ügyet,és nem tartották tiszteletben Messi-teljesen érthető,és reális- akartát. csak remélni tudom,h nem üt vissza se mostanában,sem a jövőben.

Lionak pedig sok sikert Pekingben!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.08.01. 17:48:18

Legszivesebben fejbe rugdosnám az egész barca vezetőségét.
Hogy lehetnek ekkora majmok hogy leót ennyire nem akarják elengedni.
A végén figyeljétek meg annyira megromlik messinek a viszonya a klubbal hogy jövőre itt hagy minket, továbbá meg nem messiből áll a csapat, a bl selejtezőt még a b csapatunk is hozná. :x :x :x
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.08.01. 17:42:42

Szerintetek van még esélye Leonak az aranylabdára? a 3-ban benne van az valoszinü egy jó olimpia visszahozhat sokat abból hogy az EB-n nem lehetett ott.
CR fölényesen vezet, és sztem fernando torres a 2. legesélyesebb
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.01. 16:36:19

Én nem értek egyet. Egy játékosnak a válogatottjában szerepelni egyrész hatalmas megtiszteltetés, másrészt nagy felelősség. És a következő olimpián már 23-on túl lesz asszem. Igaz túlkorosként még meghívhatják, viszont akkor már nem köteles a csapatnak elengednie. Így tehát ezt az egy olimpiát szerintem megadhattuk neki, hogy kicsit örüljön. Ez a játékkedvének, moráljának is jót fog tenni. Feltéve persze, hogy nem sérül le.
Kép
carlos1991
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2008.07.29. 14:29:54
Tartózkodási hely: Zalahaláp
Kapcsolat:

2008.08.01. 15:45:59

miihii írta:
cps46 írta: Miért is? Barça mezben jobb megsérülni, mint argentinban?
Laportáék szerint igen:inkább a "főállásában" tevékenykedjen és ha gond van,akkor itthon történt,nem a "másodállásában".
ez szép valami ilyesmin gondolkodtam énis....:D eggyeértek....:D
Viva Espana és Viva Barca.....
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.08.01. 15:36:45

cps46 írta: Miért is? Barça mezben jobb megsérülni, mint argentinban?
Laportáék szerint igen:inkább a "főállásában" tevékenykedjen és ha gond van,akkor itthon történt,nem a "másodállásában".
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése