Serie A / Coppa Italia

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:21:35-kor befejeződött.

AC Milan
3
60%
Juventus
1
20%
Inter Milan
1
20%
Napoli
0
0 szavazat
AS Roma
0
0 szavazat
Más csapat, leírom kommentben:
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.09.07. 15:58:59

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... e-2044026/

Érdekes statisztikát állított össze a Gazetta. A 3 legjobban fizetett játékos is a mi volt fiúnk, Ibra,Eto'o és Ronaldinho :wink:
"And my heart will leave you never."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.09.03. 16:46:11

albicelesteX írta:http://www.youtube.com/watch?v=qDKQffyqcpI

Ma egész nap ezt hallgattam.És tört olasszal kevés hanggal éneklem autóban vagy éppen amerre rám jön. :D Ejj,de jó lenne egy kis siker már.Ránk férne és a Capitano is kiérdemelné bőven! :wink:
itt a szövege, h necsak törjed az olaszt:

Roma Roma Roma
core de sta città
unico grande amore
de tanta e tanta gente
che fai sospirà

Roma Roma Roma
lasciace cantà,
da sta voce nasce un coro
so centomila voci
c’hai fatto innamorà

Roma Roma bella
t’ho dipinta io,
gialla come er sole
rossa come er core mio Roma

Roma Roma Roma
nun te fa incantà
tu sei nata grande
e grande hai da restà

Roma Roma Roma
core de sta città
unico grande amore
de tanta e tanta gente
c’hai fatto innammorà

a hangminőség pedig egyáltalán nem számít! 8)

nekem így csörög a telefonom, vagy a meccsek végén elénekelt grazie Roma-val.

egyébként az igazolásokról annyit, h a mi szintünkön tényleg nem kell nagyobb durranásokra számítani, inkább a máshol padra, v még oda sem férő gyerekek jöhetnek szóba.
vucsinics annyira "pedig", h fergusson nagyon sokáig próbálkozott miatta, amíg végre megértette, h nem eladó, boriello meg ki tudja mire lesz képes, ha megkapja a bizalmat. burdissót ranieri külön kiemelte, h nagyon akarja, vele kapcsolatban csak attól tartok kicsit, h egy olyan szezont, mint az előzője volt nehéz lesz megismételni, de inkább azt várom, h összejön neki. simplicio és adriano ingyér voltak, bár az utóbbi fazonját elnézve vele inkább a traktorosok elleni kispados és öltözőfolyosós verekedéseknél leszünk beljebb... bízom benne, h rámcáfol!
amit a legfontosabbnak tartok az az, h rövid időn belül eldőljön, h kié lesz a Klub, mert ez a húzdmegereszdmeg ami évek óta megy, senkinek sem jó. úgy nehéz igazolni, h egyrészt lóvé sincs rá, másrészt az idevágyó és a már itt lévő játékosok is egy tök bizonytalan háttérrel számolhatnak.
ezt kellen megoldani nagyon gyorsan, onnantól jöhetne a kánaán. :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.09.03. 16:42:46

lluisllach89 írta:
noname írta:Boriello azért elég jó csatár, márpedig egy épkézláb csatár régóta hiányzik Rómából. Totti már öreg és amúgyse vérbeli csatár, Vucsinics pedig.....
Vucsinics mi?

Szted jobb Boriello mint Vucsinics? :lol:
Vucinic szerintem is jobb. Techikás, gyors, én nagyon birom a játékát. Borriello szerintem gyengébb valamivel. Techikailag képzetlenebb és ő inkább a kapu előtt veszélyes, mig Vucinic a kaputól távolabb is képes jó teljesitményt nyújtani.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.03. 16:23:38

noname írta:Boriello azért elég jó csatár, márpedig egy épkézláb csatár régóta hiányzik Rómából. Totti már öreg és amúgyse vérbeli csatár, Vucsinics pedig.....
Vucsinics mi?

Szted jobb Boriello mint Vucsinics? :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.09.03. 16:05:47

Boriello azért elég jó csatár, márpedig egy épkézláb csatár régóta hiányzik Rómából. Totti már öreg és amúgyse vérbeli csatár, Vucsinics pedig.....
A Fifa egy szégyen
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.03. 11:02:46

Tudom,hogy szűkös a költségvetés.Igazából pont erre értettem,hogy ennyi pénzért csak ilyen igazolásokat lehet végrehajtani.Nekem Boriello nem akkora fogás.Mondjuk,az is iga,hogy tavaly is ez a keret lett majdnem bajnok.Szóval remélem a legjobbakat.Forza Roma!!!!(mondjuk,ha esetleg egyszer ide is jönne valami kő gazdag befektető,én örülnék,ha egy nagyon ütős csapat lenne Romaba.de Rossi meg hát nem tudom megrázza magát a srác és jó lesz én bízok benne!!! :wink:
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.03. 10:49:55

Miért? Tavaly óta nem gyengült a keret, ebben a pénzügyi helyzetben ennyit tudott erősíteni a Roma. Boriello pedig nem egy rossz csatár.

Egyelőre a Milan-ban sem látom az óriási erősödét, ha csak minőségi támadókkal lehetne meccseket nyerni, a Real sosem került voltna ilyen gödörbe. A Juve-nál meg megint idő kell, mire a tavalyi formát levetkőzik.

Sokkal inkább aggaszt DDR hétvégi játéka, le is cserélte őt Ranieri.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.03. 09:54:17

Igen oda.De hát ilyen igazolásokkal semmi nem lesz sajna idén sem.Adriano Boriello kettős nagyon "veszélyesen" hangzik.A 4. helyre talán elég lehet a keret. :?
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.02. 21:46:59

Burdisso is odaigazolt nem? :o
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.02. 21:43:49

Plusz asszem Boriello is ment kölcsönbe Roma-ba. Bár nem tudom, hogy ő erősítést vagy gyengülést jelent. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.02. 21:41:19

Capon írta:
albicelesteX írta:http://www.youtube.com/watch?v=qDKQffyqcpI

Ma egész nap ezt hallgattam.És tört olasszal kevés hanggal éneklem autóban vagy éppen amerre rám jön. :D Ejj,de jó lenne egy kis siker már.Ránk férne és a Capitano is kiérdemelné bőven! :wink:
Én meg azt hittem ezt danolászod magadban :roll: http://www.youtube.com/watch?v=mP0sjIsB ... re=related (Avanti ragazzi Budapest)
Egyébként nem tudom milyen változások történtek a Roma-nál. erősödtek-e vagy sem. valaki megírhatná.
Ha minden igaz, akkor nem volt távozó (max kölcsönjátékos vissza) és érkezett Adriano és Simplicio. Nem néztem utána így hirtelen, de remélem nem írtam butaságot...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.02. 21:19:58

albicelesteX írta:http://www.youtube.com/watch?v=qDKQffyqcpI

Ma egész nap ezt hallgattam.És tört olasszal kevés hanggal éneklem autóban vagy éppen amerre rám jön. :D Ejj,de jó lenne egy kis siker már.Ránk férne és a Capitano is kiérdemelné bőven! :wink:
Én meg azt hittem ezt danolászod magadban :roll: http://www.youtube.com/watch?v=mP0sjIsB ... re=related (Avanti ragazzi Budapest)
Egyébként nem tudom milyen változások történtek a Roma-nál. erősödtek-e vagy sem. valaki megírhatná.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.02. 21:12:18

kanty írta:
Andrisveres írta:
Del Piero emberileg is kivételes. Tényleg lehúztak együtt jópár szezont.
:wink:
bizony,én bunda ide vagy oda, szerettem ezt a Juvet,de főleg a 2000es évek első felében látottat.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.09.02. 20:38:25

http://www.youtube.com/watch?v=qDKQffyqcpI

Ma egész nap ezt hallgattam.És tört olasszal kevés hanggal éneklem autóban vagy éppen amerre rám jön. :D Ejj,de jó lenne egy kis siker már.Ránk férne és a Capitano is kiérdemelné bőven! :wink:
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.09.01. 18:04:48

[quote="Andrisveres"][/quote]

Del Piero emberileg is kivételes. Tényleg lehúztak együtt jópár szezont.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2010.09.01. 17:45:54

A levél Del Piero hivatalos honlapján jelent meg:

CIAO DAVID

Kedves David!

Elérkezett a búcsú pillanata. Már el is felejtettem, hogy mennyi idényt fociztunk együtt és hogy mennyi gólt rúgtunk. Biztosan mi vagyunk az a csatárpáros, amelyik a Juve történetében a legtöbbet szerezte, többet, mint a két hatalmas bajnok Charles és Sivori, és ez tudod, hogy nagy büszkeség mindkettőnknek.

Mennyi összeállítás volt, amelyik így végződött: Del Piero és Trezeguet, Trezeguet és Del Piero. Mennyi győzelem, mennyi csalódás (szerencse, hogy sokkal kevesebb a csalódás), mennyi gólöröm (olaszul abbracci: ölelés). Nincs csapattárs, akivel többet játszottam volna együtt.

Tizenhét gól átlagban idényenként. Mint a mezszámod. Ez elmondja milyen csatár (bomber, írja a levél) vagy. De nekem, aki melletted játszottam, nincs szükség számokra. Úgy gondolom, hogy kiváltság volt a világ egyik legjobb csatára mellett játszani. A legjobb, beleértve mindenkit, mindenhonnan, mindenkor (in assoluto, írja Del Piero).

Most útjaink különválnak, ami a fociban előfordul. Üdvözölni foglak az öltözőben, de örömmel tettem így a nyilvánosság előtt is.: Sok szerencsét az új helyeden! (nuova avventura, szerepel a szövegben). Sok szép emlékünk lesz, amelyeket megoszthatunk egymással, mikor ismét találkozunk!

Arrivederci David!

il tuo compagno Alessandro
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2010.08.31. 14:37:19

No a Milan belehúzott.Huntelaar el, Boriello is mindjárt elmegy, szó van egy kaladze-grosso csréről, Ibra és Robinho odamegy...

Ibrával jó üzletet kötöttek, Robinho is beválhat.A két távozó csatárt én szeretem, de kell nekik a pénz.

Az Inter egyértelműen esélyes a bajnoki címre, azt gondolom idén nem lehet kihívójuk. Jövőre és két év múlva viszont egy addigra megfiatalodott és összeszokott Milan az lehet és akár e Juve is. A Roma küzd az anyagiakkal. Boriellot így is lehet, h meg tudják szerezni.

Napoli, Genova aki még erős, egyikük akár a négybe is odaérhet.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.31. 14:10:12

Remélem most már végig a Milan fogja vezetni a tabellát :D :lol:
Én már annak is örülnék ha az értelmetlen és megmagyarázhatatlan botladozás idén elmaradna. Olyan meccseket vesztettek el az utóbbi időkben amiket simán hozni kellet volna. Meg ugye volt az a jó kis nyeretlenségi szériájuk is hazai pályán.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.08.31. 13:59:42

Úgyérzem elég gyakran fogom idén látogatni a Milan meccseit. :)
Legalább mégegy csapat, ami leültet a TV elé..
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.31. 11:59:00

Tegnap belenéztem az Inter meccsbe. Elég szánalmas volt, de nem is ez fogott meg. Mi ez a "MEEEZ"? Undorító! Megidézték Shen Long-ot és azt kérték másszon föl a mezükre? :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.08.28. 23:23:32

ezek utan hatalmasat nevetnek,ha a Milan kiverne a Bl-bol egy Zlatan mesterharmassal,es mellette bajnokok is lennenek :)...

Sok Sikert Ibra!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.28. 23:08:08

Sok sikert újra Olaszországban, remélem sikeres leszel a Milánnal, Ibrahimovic. :cry: :wink:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.08.28. 23:01:40

Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy a vén Gájjáni, tud igazolni. Megvesz egy Ibrát bőőőven áron alul, egy Ronaldinhot normális áron (akkor az, már annak számított nála), egy Flaminit leigazol ingyé. Elad egy Kakát 70 milláért egy Sevát 30 valamennyiért, akiknek az eladásuk után egy normális labdaérintésük sem volt... Nem csinálja rosszul az öreg. :mrgreen:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.28. 20:32:02

2006-os Vb-n nálam kilőtte a biztositékot, pontosabban a kapufát a döntőn..értitek mit akarok kibogozni.
Amit 2000-ben megnyert, azt 2006-ban visszaadta, kamatostól. Sohasem volt egy szimpatikus csávó, bár 170 gólt berámolt az ellenfeleknek.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.08.28. 19:22:41

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ju ... et-2042773

Tyűű, szegény Trezegól, kirakták 10év után. Anno mikor mindig elakart menni sose engedték, most így hálálták meg neki. Igaz, nem tudom, hogyan szerepelt az elmúlt években, annyira nem követtem figyelemmel a pályáját. Veszélyes csatár volt régen.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Válasz küldése