Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.18. 23:09:53

Szokásos semmi után, egy nagy gól (az nem szokásos,de jobb mintha makkoltak volna egyet) ,és már vezetnek is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.18. 23:03:54

Ez a madrid egyelőre jóval gyengébb, mint a Pellegrini-féle csapat. Persze még nagyon az elején vagyunk, de nem bánnám, ha kb. ez lenne az átlagforma tőlük.
Ezt a meccset egyébként simán behúzzák.
Rivaldo-A Legnagyobb.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.09.18. 22:43:54

Ha máshogy nem akkor makkolnak egyet.
Jó lenne ha bírnák végig a tempót a b.a.s.z.kok de a szerencse tudjuk kivel van mindig.

Khedira hatalmasat játszik :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2010.09.18. 22:31:58

Szerintem itt a Real játszik kontrára, ahogy ezt a meccset most nézem.
Az meg egy másik dolog, hogy a Sociedad nem tud lőni. Tamudóban bízok :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.18. 22:27:05

Sociedad előbb hagyott ki egy ajtó ablak helyzetet,pedig szép akció volt.

igaz kontrára játszanak többnyire...természetesen nyerni fog a Real, főleg ha az ellenfél nem él a lehetőségeivel.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.09.17. 21:40:16

Barcaman1993 írta:
daffy írta:0-2...előfordul. ami viszont tragédia: teljesen várható volt,sőt még lesz pár ilyen. a csapatotok szűk. mindenféle kötekedés nélkül mondom,h nevetnem kell azoktól,akik sima bajnokságot és izzadságmentes bl sikert várnak. nincs megfelelő keretetek és nagyon fáradtak,ha sok a meccs,mint pl itt a válogatott. én nem látom oly borúsan azért a helyzetet,mint most sokan közületek,meglehet a bajnokság és a bl-en sem lepődnék meg,de ez a csapat már kevés a 4-5 kupához. egy vereség belefér,de ez-bármennyire is utálom őt-nem pep hibája egyedül. a csapat fáradt és lusta volt,sétálgattak. mintha madrid meccset láttam volna.
Ebből a keretből csak 1 ember hiányzik.Ibra, vagy akármilyen más normális befejező csatár. Amit Bojan művel most évelején az röhej (még nézni is rossz :( ). Ha Bojan játszik, akkor Villa szélső, ha meg középen van és Pedro szélen, akkor megint a 2-jük közül vki eltűnik. Ha meg Iniesta lenne elől és Masche kezdene talán az lenne a legoptimálisabb, de ki tudja Ini, hogy játszik elől. Egyszer fenomenális máskor meg beszürkül. Kicsit sajnálom, hogy Ibra elment, mert itt a meccseken eléggé pörögtek Villaval.

Egyébként a BL-t is meg a bajnokságot is simán nyerheti mind a Barca mind a Madrid. Nekem jelenleg az a véleményem úgy, mint tavaly, hogy idén megint több erőfeszítésbe kerül majd nyerni a bajnokságban, mint a Bl-ben. Mind2 csapatnak főhet a másik miatt a feje egész évben míg, a BL sztem nagyot esett a színvonalban. Pár éve "szinte" bárki üthetett bárkit, míg most elég papírforma szerű az egész. Kicsit csalódott vagyok emiatt, de remélem idén rámcáfolnak. :D Azért szívem szerint megnéznék egy Barca-Real BL párharcot majd később :D .
Ugye-ugye....

Azért akárhogy is Ibra alegútálatosabb playa....
De mindenhonnan hiányzik!!!!
Tőlünk is!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.09.16. 23:49:07

Érdekes egy szezon lesz ez. Úgy gondolom az idei Madrid erősebb lesz mint a tavalyi, az új edző, és az új játékosok miatt. Ez a RM nagyon fiatal csapat lett most, és hosszú távon sokra hivatott. Úgy gondolom, h idén vagy jövőre a Madrid végre visszakerülhet Európa elitjébe. De ,h kupákat is nyerni fognak, abba nem vagyok biztos. A BL-ban sok erős csapat van, nem biztos, h tavaszra annyira összeérik a Madrid, h ezeket ki tudja ejteni, de majd meglátjuk.
A bajnokságban meg ugye itt vagyunk mi, nekünk pedig van egy kész, remek csapatunk. A Herkules ellelni meccset nem láttam, szóval nemtudom, h ott mi lehetett a baj, de amit a nyitó fordulóban meg most a Pana ellen mutattunk az igencsak meggyőző volt. Egyedül a sok kihagyott helyzet miatt lehetünk bosszúsak. De nálunk játszik a VB csapat gerince, kiegészülve olyanokkal mint Daniel Alves, Abidal, vagy Messi. Utóbbi messze a világ legjobb játékosa, és nemhogy nem akar még kipukkadni, egyre jobb.
A keretek alapján azért magunkat mondanám favoritnak, de ha sok olyan botlás csúszik be, mint legutóbb, akkor kevés lesz. A két csapat egymás elleni meccsei szintén sorsdöntők lehetnek, és most Mourinhoval sztem más lesz, mint tavaly volt, nem hiszem, h újabb gálák lesznek a Bernabeuban.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.09.16. 15:09:10

daffy írta:0-2...előfordul. ami viszont tragédia: teljesen várható volt,sőt még lesz pár ilyen. a csapatotok szűk. mindenféle kötekedés nélkül mondom,h nevetnem kell azoktól,akik sima bajnokságot és izzadságmentes bl sikert várnak. nincs megfelelő keretetek és nagyon fáradtak,ha sok a meccs,mint pl itt a válogatott. én nem látom oly borúsan azért a helyzetet,mint most sokan közületek,meglehet a bajnokság és a bl-en sem lepődnék meg,de ez a csapat már kevés a 4-5 kupához. egy vereség belefér,de ez-bármennyire is utálom őt-nem pep hibája egyedül. a csapat fáradt és lusta volt,sétálgattak. mintha madrid meccset láttam volna.
Ebből a keretből csak 1 ember hiányzik.Ibra, vagy akármilyen más normális befejező csatár. Amit Bojan művel most évelején az röhej (még nézni is rossz :( ). Ha Bojan játszik, akkor Villa szélső, ha meg középen van és Pedro szélen, akkor megint a 2-jük közül vki eltűnik. Ha meg Iniesta lenne elől és Masche kezdene talán az lenne a legoptimálisabb, de ki tudja Ini, hogy játszik elől. Egyszer fenomenális máskor meg beszürkül. Kicsit sajnálom, hogy Ibra elment, mert itt a meccseken eléggé pörögtek Villaval.

Egyébként a BL-t is meg a bajnokságot is simán nyerheti mind a Barca mind a Madrid. Nekem jelenleg az a véleményem úgy, mint tavaly, hogy idén megint több erőfeszítésbe kerül majd nyerni a bajnokságban, mint a Bl-ben. Mind2 csapatnak főhet a másik miatt a feje egész évben míg, a BL sztem nagyot esett a színvonalban. Pár éve "szinte" bárki üthetett bárkit, míg most elég papírforma szerű az egész. Kicsit csalódott vagyok emiatt, de remélem idén rámcáfolnak. :D Azért szívem szerint megnéznék egy Barca-Real BL párharcot majd később :D .
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.16. 15:03:16

Van még két hónap az El Classicóig és már te erről beszélsz?
Szvsz sok értelme nincs még itt jósolni, h ki nyeri a Klasszikust.
Addig még lesznek hiányzók, formahanyatlások....
Én nem hinném, h 2 hónap múlva is így játszana a Real, biztos, h fognak fejlődni és össze fognak egyszer csak kovácsolódni.
Szóval ráérünk még El Classicot jósolni. :wink: :D
Avatar
messiacsaszar
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2010.08.25. 20:20:35
Tartózkodási hely: Szombathely

2010.09.16. 14:14:08

a barca nyerni fogja az el classicot! :D A real szerintem nem képes olyan jól játszani, szervezetten támadni ill védekezni MINT a barca!
Ez nem azt jelenti hogy rossz csapat, de a barca jobb! :D Összevesz minden sztárt a real, és semmit nem ér vele! Én sok olyan embert ismerek, akik azért nem szeretik már mert mindenkit öszee vesznek, és még így sem képesek nyerni! :shock: A barca pedig a fiatal játékosokból építkezik, mitn pl:pedro,bojan,Busquets... Senki nem ismerte őket amíg nem hoszták fel a nagy csapatba! Itt emg szinte világklasszis játékosok lettek! :lol:
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.09.16. 14:03:24

zsírosdeszka írta:
"Néha türelmetlenek a szurkolók, pedig a játékosok mindent megpróbálnak, hogy jól játsszanak és szép futballal szolgálják ki a közönséget, de van, amikor ez nem lehetséges" - mondta Ronaldo

Pl. ha Mourinho az edző Twisted Evil
Akkor nem láttad a tegnapi meccset... :lol:
Jól átgondolt hozzászólás... A madrid meccs előtt írta a José-poént, erre te két nappal később hivatkozol a madrid meccsre :-) Ügyes...
Avatar
zsírosdeszka
A Madridista
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2010.04.29. 12:52:02
Tartózkodási hely: Madrid, Santiago Bernabeu stadion

2010.09.16. 13:22:59

"Néha türelmetlenek a szurkolók, pedig a játékosok mindent megpróbálnak, hogy jól játsszanak és szép futballal szolgálják ki a közönséget, de van, amikor ez nem lehetséges" - mondta Ronaldo

Pl. ha Mourinho az edző Twisted Evil
Akkor nem láttad a tegnapi meccset... :lol:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.14. 16:27:10

"Néha türelmetlenek a szurkolók, pedig a játékosok mindent megpróbálnak, hogy jól játsszanak és szép futballal szolgálják ki a közönséget, de van, amikor ez nem lehetséges" - mondta Ronaldo

Pl. ha Mourinho az edző :twisted:
Avatar
bazsiii
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2010.07.30. 10:27:53
Kapcsolat:

2010.09.12. 09:00:36

Gólt lőtt, nagy szerencsétlenkedés végén..
madridista
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.09.11. 21:32:14

Sanama írta:Carvalho :D
Mi van vele? Roppant sokat elárul ez a kommented a meccsről télleg.Kicsit konkrétabban is írhatnál, valaki nem nézi a meccset.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.11. 21:06:58

Carvalho :D
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2010.09.11. 21:03:34

eddig partiban volt az Osauna 1-2 védelmi hibától eltekintve. kiváncsian várom a 2. félidőt, bármi lehet...
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.11. 20:55:39

LM10 írta:Nagyon gyenge a Real meccs.....hangos füttyszóval távoztak a csapatok a félidőre....én azt mondom, hogy ha az Osasuna nagyon odatenné magát, még nyerhetnének is. Egy ilyen őrült nap után(UTE meccs, a mi meccsünk) nem lepődök meg semmin :twisted:
Te most nézem, 6-0 az uppénak. :D FtcStiki barátunk szerintem a konyhakéshez nyúlt. :lol: :oops:

Amúgy mi cinkeltük a Realt az első forduló után, most ők tehetik ezt velünk jogosan. De még várjuk meg mit csinálnak az Osasuna ellen. :D Vadócz pakolhatna megint egyet Casillasnak. :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.09.11. 20:51:07

Messa írta:Van ilyen ember köztünk? :D
Van.
Számszerint 22.

(bajnoki topic szavazás) :)
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.09.11. 20:48:20

Nagyon gyenge a Real meccs.....hangos füttyszóval távoztak a csapatok a félidőre....én azt mondom, hogy ha az Osasuna nagyon odatenné magát, még nyerhetnének is. Egy ilyen őrült nap után(UTE meccs, a mi meccsünk) nem lepődök meg semmin :twisted:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.09.11. 20:12:00

daffy írta:0-2...előfordul. ami viszont tragédia: teljesen várható volt,sőt még lesz pár ilyen. a csapatotok szűk. mindenféle kötekedés nélkül mondom,h nevetnem kell azoktól,akik sima bajnokságot és izzadságmentes bl sikert várnak. nincs megfelelő keretetek és nagyon fáradtak,ha sok a meccs,mint pl itt a válogatott. én nem látom oly borúsan azért a helyzetet,mint most sokan közületek,meglehet a bajnokság és a bl-en sem lepődnék meg,de ez a csapat már kevés a 4-5 kupához. egy vereség belefér,de ez-bármennyire is utálom őt-nem pep hibája egyedül. a csapat fáradt és lusta volt,sétálgattak. mintha madrid meccset láttam volna.
Van ilyen ember köztünk? :D Egyébként a többivel teljesen egyetértek...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7207
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.09.11. 20:05:43

0-2...előfordul. ami viszont tragédia: teljesen várható volt,sőt még lesz pár ilyen. a csapatotok szűk. mindenféle kötekedés nélkül mondom,h nevetnem kell azoktól,akik sima bajnokságot és izzadságmentes bl sikert várnak. nincs megfelelő keretetek és nagyon fáradtak,ha sok a meccs,mint pl itt a válogatott. én nem látom oly borúsan azért a helyzetet,mint most sokan közületek,meglehet a bajnokság és a bl-en sem lepődnék meg,de ez a csapat már kevés a 4-5 kupához. egy vereség belefér,de ez-bármennyire is utálom őt-nem pep hibája egyedül. a csapat fáradt és lusta volt,sétálgattak. mintha madrid meccset láttam volna.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.09.10. 13:30:18

Viszont az ázsiai piacon, erős lemaradásunk van, belegondolunk, csak Kínából lehetne ennek a számnak "csak" 2x stb. is...
Igaz nem vagyok oda a gondolatért, hogy már délután 3óra körül sörözni kell majd hétvégente, de a pénz nagyúr...

szerk.: pont most néztem, h JM nem csak a keretbe, de a kezdő 11-be is betette CR-t... nekem miért volt végig az az érzésem, hogy csak a válogatottba nem szeretne csak elutazni, ez se azt cáfolja.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.10. 13:11:06

Ez jó hír, látni, h milyen sokan szurkolnak a Barcának.
Majdnem 2x annyi ember, mint a realnak. :)
a Bayeren csodálkoztam egyet, h ilyen sokan szurkolnak nekik.
Am ezt hogy mérik, h kinek mennyi szurkolója van?
:roll: :oops:
Válasz küldése