Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.10.04. 15:49:04

P.U.Y.O.L. írta:
daffy írta: :shock:
10 emberrel? :lol:
Amúgy természetesen nem kötekedni akarok, de egy védőt talán kifelejtettél...
.

Özil :wink:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.10.04. 15:47:44

daffy írta:fel lehet ám állni így is: casillas-ramos,pepe,carvalho-di maria,xabi,lass, :shock: -cr,benzema,higuain :wink:
10 emberrel? :lol:
Amúgy természetesen nem kötekedni akarok, de egy védőt talán kifelejtettél...

haszi hsz-ére meg nem is igazán érdemes reagálni, mert azt még ő sem gondolhatta komolyan...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.04. 15:36:38

mrjoe írta:
1. a másik oldalon megy a "most nem mondják joséra h védekező felfogású..." stb mondatok. Namost...mou ha nem lenne védekező beállítottságú,akkor nem játszana VAGY benzema VAGY higany,hanem esetleg megpróbálhatnánk a 2 v 3 csatáros felállást is. nézhetjük ezt a kp oldaláról is. inkább behoz egy 3. vkp-t és tartjuk az 1-0át,minthogy jönne egy csatár és lenne 2-0.
Nem tűnt még fel, hogy összesen 2 csatár van az egész csapatban? Higu és Benzema. Ennyi. Ha olvastál volna nyilatkozatokat akkor tudhatnád, hogy Mou szeretett volna még 1 csatárt igazolni, és akkor egyszerre lehetett volna Benzema és Higuain ebben az idényben a pályán. De ez így nem megvalósítható, mivel ha mindkettő kezd akkor nincs variációs lehetősége onnantól. Ezt az egészet lenyilatkozta Mourinho még a szezon elején. Bár gondolom ez is csak vmi hülye kifogás Mou részéről... :roll:
fel lehet ám állni így is: casillas-ramos,pepe,carvalho-di maria,xabi,lass, :shock: -cr,benzema,higuain :wink:
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.10.04. 15:25:04

haszi írta:
Lionel85 írta:A Real - Deport nem néztem, de egy valamit te is elismerhetsz a 6-1 tudatában is: Mourinho alapfelfogása a védekező foci.
De most miért kell ezt 2453-jára írni? Ezt mivel támasztod alá? Azzal, hogy 1 meccsen védekező focit játszott, 3-1es előnnyel, idegenben, emberhátrányban? Szerinted mit kellett volna csináljon az Interrel? Támadjon? Ja igen szerintetek még szép, hogy támadnia kellett volna, mert akkor min. 4-5 góllal aláztok... Ja és hogy alapfelfogása a védekező foci... :lol: Te a Chelseat vagy (eddig!) minket mikor láttál védekező focit játszani Mouval? Amúgy a védekező felfogású Mourinho csapat kicsit aláz titeket gólkülönbségben, de hagyjuk... :roll:
Eléggé érződik a demagógia a soraidon. Gólkülönbségben aláz? Ha kiveszed ezt a depor meccset, mi is a helyzet? Megszórtatok egy szétesett csapatot és ettől már Zsozé a támadófoci istene? Világ életében erről e bekkelős, egy gólt rúgós, majd hátunkat a háló-feltörős "zseniális" taktikájáról volt híres. A Chelsea-nél ez szinte pofánütötte az embert, az Internél nem annyira (bár nyomokban igen), mert nem volt ellenfél Olaszországban. A BL-t pl hogy nyerte meg? Az egyenes kiesésben tudsz gólkülönbséget mondani?

üdv fecooo! :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cyrax 2010.10.04. 16:11:14-kor.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.04. 15:24:36

haszi írta:
Lionel85 írta:A Real - Deport nem néztem, de egy valamit te is elismerhetsz a 6-1 tudatában is: Mourinho alapfelfogása a védekező foci.
De most miért kell ezt 2453-jára írni? Ezt mivel támasztod alá? Azzal, hogy 1 meccsen védekező focit játszott, 3-1es előnnyel, idegenben, emberhátrányban? Szerinted mit kellett volna csináljon az Interrel? Támadjon? Ja igen szerintetek még szép, hogy támadnia kellett volna, mert akkor min. 4-5 góllal aláztok... Ja és hogy alapfelfogása a védekező foci... :lol: Te a Chelseat vagy (eddig!) minket mikor láttál védekező focit játszani Mouval? Amúgy a védekező felfogású Mourinho csapat kicsit aláz titeket gólkülönbségben, de hagyjuk... :roll:
haszi, ezzel most nagyon mellélőttél, ha ezt komolyan kérdezed, már ne is haragudj... most ez komolyan magyarázatra szorul? te csak annyit látsz, h az interrel a visszavágón bekkelt? 2004-ben nézted te a Depor elleni párharcukat? vagy amikor a Chelsea a bajnoki címéhez a győzelmeinek több mint felét 1 gólokkal szállította? még kérdezed, h miért védekező foci? hagyjuk sztem, innentől komolytalan a vita, már bocs...

szerk: szeva cyrax! ;)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.10.04. 15:26:44-kor.
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.04. 15:18:02

Lionel85 írta:A Real - Deport nem néztem, de egy valamit te is elismerhetsz a 6-1 tudatában is: Mourinho alapfelfogása a védekező foci.
De most miért kell ezt 2453-jára írni? Ezt mivel támasztod alá? Azzal, hogy 1 meccsen védekező focit játszott, 3-1es előnnyel, idegenben, emberhátrányban? Szerinted mit kellett volna csináljon az Interrel? Támadjon? Ja igen szerintetek még szép, hogy támadnia kellett volna, mert akkor min. 4-5 góllal aláztok... Ja és hogy alapfelfogása a védekező foci... :lol: Te a Chelseat vagy (eddig!) minket mikor láttál védekező focit játszani Mouval? Amúgy a védekező felfogású Mourinho csapat kicsit aláz titeket gólkülönbségben, de hagyjuk... :roll:
mrjoe
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.06.05. 11:48:40

2010.10.04. 12:49:32

1. a másik oldalon megy a "most nem mondják joséra h védekező felfogású..." stb mondatok. Namost...mou ha nem lenne védekező beállítottságú,akkor nem játszana VAGY benzema VAGY higany,hanem esetleg megpróbálhatnánk a 2 v 3 csatáros felállást is. nézhetjük ezt a kp oldaláról is. inkább behoz egy 3. vkp-t és tartjuk az 1-0át,minthogy jönne egy csatár és lenne 2-0.
Nem tűnt még fel, hogy összesen 2 csatár van az egész csapatban? Higu és Benzema. Ennyi. Ha olvastál volna nyilatkozatokat akkor tudhatnád, hogy Mou szeretett volna még 1 csatárt igazolni, és akkor egyszerre lehetett volna Benzema és Higuain ebben az idényben a pályán. De ez így nem megvalósítható, mivel ha mindkettő kezd akkor nincs variációs lehetősége onnantól. Ezt az egészet lenyilatkozta Mourinho még a szezon elején. Bár gondolom ez is csak vmi hülye kifogás Mou részéről... :roll:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.10.04. 11:41:18

daffy írta:hádemostafszom,nem? :D
ujjongás van,azt a harmadik a csapat,ami gányabb,mint a tavalyi második. mégis mindenki pezsgőzik...
am mind2 szurkolótábor el van kalibrálva és most jött el a pillanat h ezt elmondjam. mourinho miatt.
1. a másik oldalon megy a "most nem mondják joséra h védekező felfogású..." stb mondatok. Namost...mou ha nem lenne védekező beállítottságú,akkor nem játszana VAGY benzema VAGY higany,hanem esetleg megpróbálhatnánk a 2 v 3 csatáros felállást is. nézhetjük ezt a kp oldaláról is. inkább behoz egy 3. vkp-t és tartjuk az 1-0át,minthogy jönne egy csatár és lenne 2-0.
2. itt sokan szidják a realt h nem lő gólt és josé a hibás. itt van kérem. csak be kell lőni a helyzetek kis százalékát. nálunk is az a baj,ami nálatok,a helyzetek megvannak,de amíg ilyen higuainok,meg bojanok kergetik a pillangókat a pályán,addig nem lesz itt gólparádé. erről nem josé tehet,a fentebb leírtakról igen.
De legalább izgi a bajnokság nem? :9 Most gondolj bele, hogy mennyi előzetes latolgatás volt arról, hogy a Barcelona és a Real már a rajt előtt kibérelte az első két helyet, 20 ponttal minimum lemaradva a 3. hely és a többi lefelé. Ehhez képest a Valencia üde színfolt, az Atlético megtáltasodott (hehe, mondom ezt a Sevilla elleni 1-3 után :D), tehát nem olyan izgalommentes ez a La Liga, mint ahogy vártuk/várták. Én örülök neki.

Egyébként örök érvényű mondás, hogy nem most kell elsőnek lenni, hanem a 38. forduló után. :P

A Real - Deport nem néztem, de egy valamit te is elismerhetsz a 6-1 tudatában is: Mourinho alapfelfogása a védekező foci. Megszervez ő sokmindent a játékban, de az elsődleges, hogy ne kapjon gólt az aktuális csapata. Hogy most kinyílt a gólzsák, csak az ellenfél töketlenségének volt köszönhető gondolom, ez nem a SuperDepor, mint tudjuk. Most örülhet mindenki a fővárosban, mert mindenki elhiszi, hogy innentől kezdve nem veszít pontot a csapat, de mint fentebb írtam, messze még a vége. :)
Kép
Kép
Kép
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.10.04. 11:40:48

mrjoe írta:
............
Oasuna, Levante,Auxerre, azok is nagy meccsek voltak am a Realtol :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wuwu 2010.10.04. 11:42:12-kor.
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
wuwu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2009.09.07. 07:32:05
Kapcsolat:

2010.10.04. 11:32:19

haszi írta:
sjd írta:
haszi írta: Akkor neked is lemaradt az Ajax elleni meccs... Van ilyen... :wink:
Nektek meg a Pana elleni, és kvittek vagyunk :wink:
Igen a Pana elleni jogos, de azért ne vegyünk egy olyan csapatot egy lapra az Ajaxal akik ilyen Köbenhavnoktól 2vel kikapnak :roll:


Hat a Deportivo sem az igazi mostanaban :roll: Na mindegy
Kép
A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!
FC Barcelona,Arsenal FC
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.04. 10:55:17

zsuni írta:
ember...ki nem sz.rja le h meddig? a jelenről vitatkozik itt a fél világ,hogy 1 meccsen összejött a realnak minden és ettől már gyakorlatilag el is dőlt a bajnokság... Rolling Eyes
10 forduló múlva? honnan tudod? olyan sérüléshullámok vannak a realnál,hogy...inkább nem is folytatom.
szót sem ejtettem a realrol, én nem szállok el ettől a 6ostol, majd a 10. után talán. a jelenröl meg annyit, hogy a Valencia MINDEN évben az 1. helyen kezdi a bajnokságot, aztán meg örülnek hogy nem esnek ki, vagy EL helyen vannak. TE meg azt irtad, hogy van mit tanulni. nincs. a Valencia egy középcsapat, mint az elmult 8 évben. Majd visszaáll a rend és a Barca meg a Madrid lesz elöl.
értem. am persze h van mit tanulni,miért ne lenne? azt nem írtam,h pont a valenciától kell tanulni,de innen még lehet fejlődni.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.10.04. 10:46:25

ember...ki nem sz.rja le h meddig? a jelenről vitatkozik itt a fél világ,hogy 1 meccsen összejött a realnak minden és ettől már gyakorlatilag el is dőlt a bajnokság... Rolling Eyes
10 forduló múlva? honnan tudod? olyan sérüléshullámok vannak a realnál,hogy...inkább nem is folytatom.
szót sem ejtettem a realrol, én nem szállok el ettől a 6ostol, majd a 10. után talán. a jelenröl meg annyit, hogy a Valencia MINDEN évben az 1. helyen kezdi a bajnokságot, aztán meg örülnek hogy nem esnek ki, vagy EL helyen vannak. TE meg azt irtad, hogy van mit tanulni. nincs. a Valencia egy középcsapat, mint az elmult 8 évben. Majd visszaáll a rend és a Barca meg a Madrid lesz elöl.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.04. 10:39:59

zsuni írta:
ezekhez egy gondolatot fűznék hozzá: A VALENCIA VEZET. mind2 csapatnak van még mit tanulnia
jaj és szerinted meddig? hagyjuk már ezt a dumát, 10 fordulo mulva meg kell majd forditani az ujságot nehogy kiessenek.
ember...ki nem sz.rja le h meddig? a jelenről vitatkozik itt a fél világ,hogy 1 meccsen összejött a realnak minden és ettől már gyakorlatilag el is dőlt a bajnokság... :roll:
10 forduló múlva? honnan tudod? olyan sérüléshullámok vannak a realnál,hogy...inkább nem is folytatom.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.10.04. 09:39:41

ezekhez egy gondolatot fűznék hozzá: A VALENCIA VEZET. mind2 csapatnak van még mit tanulnia
jaj és szerinted meddig? hagyjuk már ezt a dumát, 10 fordulo mulva meg kell majd forditani az ujságot nehogy kiessenek.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.04. 00:04:36

daffy írta:csababarca!! bocs-bocs. elkúrtam...

Semmi gond,csak megjegyeztem :)
Egyébként amiket írtál egyetértek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.04. 00:03:12

Nem mindegy, hogy most ki az első? Az a lényeg, hogy a végén a barca legyen a bajnok. Amúgy is. Jó ez a döntetlen. 3 pontra van az első hely. Mit paráztok? Majd akkor, ha már 10 pont hátrány lesz, majd akkor parázzatok!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.03. 23:59:12

lui1698 írta:
daffy írta:ez most mi a here? a barca trágya volt ma,a madrid nem(értem ezalatt a helyzetkihasználást). van még hátra 30+ forduló és most sokan leszűrték,hogy a barca nem lesz sehol,a real meg egyből isteni csapat,mert rúgott 6ot. ezekhez egy gondolatot fűznék hozzá: A VALENCIA VEZET. mind2 csapatnak van még mit tanulnia :roll:
Drukkertársaid ezért kizsigerelnek. :D
Tőlem is kapsz egy riszpektet. :wink:
hádemostafszom,nem? :D
ujjongás van,azt a harmadik a csapat,ami gányabb,mint a tavalyi második. mégis mindenki pezsgőzik...
am mind2 szurkolótábor el van kalibrálva és most jött el a pillanat h ezt elmondjam. mourinho miatt.
1. a másik oldalon megy a "most nem mondják joséra h védekező felfogású..." stb mondatok. Namost...mou ha nem lenne védekező beállítottságú,akkor nem játszana VAGY benzema VAGY higany,hanem esetleg megpróbálhatnánk a 2 v 3 csatáros felállást is. nézhetjük ezt a kp oldaláról is. inkább behoz egy 3. vkp-t és tartjuk az 1-0át,minthogy jönne egy csatár és lenne 2-0.
2. itt sokan szidják a realt h nem lő gólt és josé a hibás. itt van kérem. csak be kell lőni a helyzetek kis százalékát. nálunk is az a baj,ami nálatok,a helyzetek megvannak,de amíg ilyen higuainok,meg bojanok kergetik a pillangókat a pályán,addig nem lesz itt gólparádé. erről nem josé tehet,a fentebb leírtakról igen.

csababarca!! bocs-bocs. elkúrtam...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.03. 23:55:41

daffy írta:]ez most mi a here? a barca trágya volt ma,a madrid nem(értem ezalatt a helyzetkihasználást). van még hátra 30+ forduló és most sokan leszűrték,hogy a barca nem lesz sehol,a real meg egyből isteni csapat,mert rúgott 6ot. ezekhez egy gondolatot fűznék hozzá: A VALENCIA VEZET. mind2 csapatnak van még mit tanulnia :roll:

Mondjuk nem tudom,miért engem idéztél,lehet nem volt kedved visszaolvasni,hogy miről diskuráltam az emberrel...Mert amiket itt leírsz,azokról egy szót nem írtam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.10.03. 23:50:23

mrjoe írta:
Bizony, kiment a fejemből az a parádés, 3-0-ás Espanyol elleni siker. Ne haragudj! Embarassed Embarassed Confused
Ezt most kb úgy írod, mintha a Barca idén minden hazai bajnokiját több mint 2:0-ra nyerte volna...

Emlékeztetőképp:
Barca-Hercules 0:2
Barca-Gijon 1:0
Barca-Mallorca 1:1

Közben pedig 6:1 8)
Ekkora demagóg sügért! :-) Egy atomjaira hullot deport megszórtak és az agyasnak máris taknya-nyála egyben van....
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.03. 23:46:39

daffy írta:ez most mi a here? a barca trágya volt ma,a madrid nem(értem ezalatt a helyzetkihasználást). van még hátra 30+ forduló és most sokan leszűrték,hogy a barca nem lesz sehol,a real meg egyből isteni csapat,mert rúgott 6ot. ezekhez egy gondolatot fűznék hozzá: A VALENCIA VEZET. mind2 csapatnak van még mit tanulnia :roll:
Drukkertársaid ezért kizsigerelnek. :D
Tőlem is kapsz egy riszpektet. :wink:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.10.03. 23:41:07

mrjoe írta:Emlékeztetőképp:
Barca-Hercules 0:2
Barca-Gijon 1:0
Barca-Mallorca 1:1

Közben pedig 6:1 8)
IIstenem, mekkora az arc. :D De nembaj, madridéknál most van karácsony, örüljön mindenki. Jöttök még a Camp Nouba. :)

szerk.: Daffynak Respect ! 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.10.03. 23:33:54

daffynál a pont, a Valencia vezet, és a Villareal a második... De ezek nüansznyi különbségek. 1 pont minden csapat között (első 4es). És hol van még a vége?... 32 forduló van még hátra, még a Depor vagy a Zaragoza is lehet bajnok... Meg lesz két El Classico, ott kell bizonyítani, hogy melyik csapat a jobb, nem a fórumon a szurkolóknak ;)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.10.03. 23:30:08

csababarca írta:
haszi írta: Igen bizonyára most a tavaszi meccsekkel kell visszavágni, mert az idei szezon tarsolyában nincsenek ilyenek (*még- mielőtt valaki belém kötne)

Miről beszélsz?nem értelek.

Azért mi játszottunk a bajnokságban(!!!erről beszéltem,nem is értem hogy keverted ide az Ajaxot) egy AtMa-val,egy Bilbaoval,és mindkettővel idegenben. Ti ilyen kaliberű csapattal nem játszottatok,főleg nem idegenben.
ez most mi a here? a barca trágya volt ma,a madrid nem(értem ezalatt a helyzetkihasználást). van még hátra 30+ forduló és most sokan leszűrték,hogy a barca nem lesz sehol,a real meg egyből isteni csapat,mert rúgott 6ot. ezekhez egy gondolatot fűznék hozzá: A VALENCIA VEZET. mind2 csapatnak van még mit tanulnia :roll:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.10.03. 23:24:21

haszi írta: Igen bizonyára most a tavaszi meccsekkel kell visszavágni, mert az idei szezon tarsolyában nincsenek ilyenek (*még- mielőtt valaki belém kötne)

Miről beszélsz?nem értelek.

Azért mi játszottunk a bajnokságban(!!!erről beszéltem,nem is értem hogy keverted ide az Ajaxot) egy AtMa-val,egy Bilbaoval,és mindkettővel idegenben. Ti ilyen kaliberű csapattal nem játszottatok,főleg nem idegenben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
haszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2006.12.14. 14:24:30
Tartózkodási hely: Farkaslaka
Kapcsolat:

2010.10.03. 23:14:07

csababarca írta:
haszi írta:
csababarca írta:...
Akkor neked is lemaradt az Ajax elleni meccs... Van ilyen... :wink:

Nem maradt le,de azért ne Ajaxozzunk már :roll: Amikor kitömtük a Bayernt meg az Arsenalt is tavasszal, itt fröcsögtetek,hogy mákos sorsolás. Pedig a két csapat odavissza verné az Ajaxot. Nem nagy csapat,régen az volt,már nem az. Suárez meg nem is játszott tudtommal.
Igen bizonyára most a tavaszi meccsekkel kell visszavágni, mert az idei szezon tarsolyában nincsenek ilyenek (*még- mielőtt valaki belém kötne)
Válasz küldése