Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.20. 20:30:01

kristop írta: nem értem miért vetted azt annyira negatívumként. nem szégyen az, ha valaki nem ösztönös zseni, hanem sok munkával, alázattal küzdi fel magát a legjobbak közé..
Azt hiszem azért ha vki ilyen szintű focista, az valamilyen szinten zseni kell h legyen
(kivéve Bendtner, Denilson stb.)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.10.20. 20:26:52

Fernando írta:Hehe :lol: Ez jó sjd. Igazad van, tényleg rosszul fogalmaztam. :D Akkor a tartalma egyik pontjával se értek egyet. Jóformán betanított munkásként írta le Villa-t és társait. :D
nem értem miért vetted azt annyira negatívumként. nem szégyen az, ha valaki nem ösztönös zseni, hanem sok munkával, alázattal küzdi fel magát a legjobbak közé..
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.20. 20:26:12

visca el barca írta:rooney jó játékos, de ugyanugy nem idevalo mint zlatan. angliba nem fog menni mashova, marad neki a real v vmi olasz daráló.
100%-ig biztos vagyok benne h nem fog idejönni.
Szerintem Rooney beleillene a játékunkba, tudna balszélsőt és középcsatárt is játszani, s állandóan mozog, ami a Barca játékának legfőbb pontja.
Más kérdés, hogy ő egy tahó, tehát ilyen értelemben tényleg nem illik a Barcába, s ne is jöjjön :)
(csak elméletileg -szerintem- stimmelne a játéka).
Avatar
barcamania88
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.08.29. 19:17:50
Tartózkodási hely: sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

2010.10.20. 20:18:35

sjd írta:
Jason írta:Én több hirrforásnál olvastam a mi nap hogy érdeklődünk Pastore meg ezután a Mutinyó iránt. :?:
valószínűleg a Fradit is nagyon érdekelné ez a két játékos, de a szomorú valóság az, h a klubok ilyenkor nem csinálnak semmit, így januárig biztos nem lesz tárgyalás senkivel (sőt, attól tartok, akkor sem)

szerk: Pep elég határozottan kijelentette h az utánpótlásra számít igazolások helyett, nem hiszem h két hónap alatt ekkorát csalódott vna Thiagoban és JdS-ban
hát pastore naponta megjelenik hogy igazol a barcához...sőt ha megfigyelitek chivu is minden nyáron barcelonába igazol vagy madridba!na de ha már b-csapat...ott van akkor nolito...igaz lenne ott is amit fejlődni...sőőtt!sok függ mennyit kérnek rooneyért,pato...hát pato ő brazil,max bejenlentkzün ronaldoért aki 8 kilot fogyott de még mindig gurul:D:D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.20. 20:10:11

Hehe :lol: Ez jó sjd. Igazad van, tényleg rosszul fogalmaztam. :D Akkor a tartalma egyik pontjával se értek egyet. Jóformán betanított munkásként írta le Villa-t és társait. :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.10.20. 20:02:36

rooney jó játékos, de ugyanugy nem idevalo mint zlatan. angliba nem fog menni mashova, marad neki a real v vmi olasz daráló.

100%-ig biztos vagyok benne h nem fog idejönni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2010.10.20. 19:48:41

S.Agüero írta:
skadi írta:én örülnék, ha idejönne véjn.
erőszakos, kemény, ügyes
és a bl-ben kifejezetten jól
jönne az olykor feleslegesen
kemény csapatok ellen...

amitől félek, hogy ha megvesszük,
irracionálisan sokat fogunk érte fizetni,
és az ilyenekből mostanában rosszul jöttünk ki...
És ezt miért kellett vers formájában leírni? :roll: :lol:
vers?
nem kellett volna irodalom óra helyett sörözni cimbora :wink: :twisted:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.20. 19:27:48

Jason írta:Én több hirrforásnál olvastam a mi nap hogy érdeklődünk Pastore meg ezután a Mutinyó iránt. :?:
valószínűleg a Fradit is nagyon érdekelné ez a két játékos, de a szomorú valóság az, h a klubok ilyenkor nem csinálnak semmit, így januárig biztos nem lesz tárgyalás senkivel (sőt, attól tartok, akkor sem)

szerk: Pep elég határozottan kijelentette h az utánpótlásra számít igazolások helyett, nem hiszem h két hónap alatt ekkorát csalódott vna Thiagoban és JdS-ban
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.10.20. 19:24:57

Én több hirrforásnál olvastam a mai nap hogy érdeklődünk az argentin Pastore,meg ezután a portugál Mutinyó iránt. :?: :idea: Nem tudom hogy mi az igazság,de mindegyik forrás Pepre hivatkozik aki állitólag Xavi és Iniesta helyetteseként szeretné őket megszerezni. :roll:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Jason 2010.10.20. 19:31:58-kor.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.20. 19:23:50

Fernando írta:Gondold oda az ellenkezőjét minden szónak.
na szóval, az nincs, h nem nézed a meccseket és nem jön le egyből egy játékosról, h bazz ez nem valami, kevesebb nincs benne. Csak abból ahogy nem veszi át a labdát, ahogy nem játssza meg, ahogy nem vezeti, ahogy nem ér a lábához. De te még nem tudod, nem játssza, nem érti azt a játékot. Ez nehezen észrevehetően az idős vagy ismert játékosokkal van legtöbbször, mert őket láttuk már kb. 100 meccsen nem játszani. Meg nincs az egyik, akik rondán gyorsan, kevés munkával küzdik le magukat a legrosszabbak közül, de nem látszik rajtuk, h ösztönös dolgok nincsenek ott, nem istenadta antitehetségek. Nem úgy, mint Drogból, Kanál, nem ilyesmi.

a második részhez nem tartozik Pato sem, de nem mondhatnék ilyen neveket, h Neymar stb., meg nem olyan labdazsonglőr nem-angolt, nem, mint Wilshere. És akkor kevesen már nem is értik mit akarok mondani.

(Ez utóbbi tényleg igaz, szal Fernando magyarázd el légyszíves! :twisted: )
(moderátoroktól meg bocs, remélem nem törlitek)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.10.20. 19:23:12

kik a valódi tehetségek akkor most, ha péel nem ő?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.10.20. 19:14:38

csatlakozom Fernandohoz... Pato nem rossz, de ne vegyük már egy kalap alá a valódi "tálentumokkal"...
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.20. 19:11:59

kristop írta:én ezt a pato gyereket kicsit megvédeném, még akkor is, ha igazából nem is lett támadva.

na, szóval van az, hogy nézed a meccset/meccseket és egyből lejön egy játékosról, hogy bazzz ez nem semmi, több van benne. csak abból ahogy átveszi a labdát, ahogy megjátssza, ahogy vezeti, ahogy a lábához ér. de te már tudod, játssza, érti ezt a játékot. ez nyilván a fiatal vagy ismeretlen játékosoknál van legtöbbször mert őket nem láttuk már kábé száz meccsen játszani. meg van a másik, akik szépen lassan, sok munkával küzdik fel magukat a legjobbak közé, de látszik rajtuk, hogy tanult dolgok vannak ott, nem istenadta tehetségek. mint drogba, rooney, villa, sneijder ilyesmi.

az első részhez tartozik pato is. de mondhatnék ilyen neveket, hogy neymar, pastore, banega, thiago, ganso, özil, david luiz, meg ilyen favágó angolt is, mint wilshere ugye. és akkor sokan már értik is mit akarok mondani.
Ezzel ne haragudj de nagyon nem értek egyet. Nem részletezném, mert egy mondatoddal sem. Gondold oda az ellenkezőjét minden szónak.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.10.20. 18:56:09

én ezt a pato gyereket kicsit megvédeném, még akkor is, ha igazából nem is lett támadva.

na, szóval van az, hogy nézed a meccset/meccseket és egyből lejön egy játékosról, hogy bazzz ez nem semmi, több van benne. csak abból ahogy átveszi a labdát, ahogy megjátssza, ahogy vezeti, ahogy a lábához ér. de te már tudod, játssza, érti ezt a játékot. ez nyilván a fiatal vagy ismeretlen játékosoknál van legtöbbször mert őket nem láttuk már kábé száz meccsen játszani. meg van a másik, akik szépen lassan, sok munkával küzdik fel magukat a legjobbak közé, de látszik rajtuk, hogy tanult dolgok vannak ott, nem istenadta tehetségek. mint drogba, rooney, villa, sneijder ilyesmi.

az első részhez tartozik pato is. de mondhatnék ilyen neveket, hogy neymar, pastore, banega, thiago, ganso, özil, david luiz, meg ilyen favágó angolt is, mint wilshere ugye. és akkor sokan már értik is mit akarok mondani.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.10.20. 18:30:53

Kezdetek meggyőzni, de még Pato és Agüero is előrébb van a sorrendbe mind Wayne.
De Torrest megelőzte! :lol: :P
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.20. 18:27:41

Rooney szerintem mind sebességben mind mentalitásban veri a svédet. De ami még nagyon fontos, hogy játékintelligenciája is kiemelkedő szvsz.
Idén ugyan nem láttam max. 1-2 MU meccset, viszont 1-2 éve rengeteget néztem meg (köszönhetően a mu drukker cimborámnak).
Hatalmas zsugákat tud osztani a srác, nagy mezőnymunkát végez nem egyszer lép vissza kp-ra, hogy aztán elossza a labdát.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.20. 18:27:38

S.Agüero írta:Na, mindegy ti tudjátok, nem győzködlek titeket tovább.
Majd ha idejön Rooney(amit nem szeretnék) akkor meglátjuk ki jóslata jönne be.
Még egy utolsó:
Ibra és Rooney is technikás
Ibra és Rooney is kemény
----------''------ tapasztalt, tettek már le valamit az asztalra
kb ugyanolyan gyorsak.
Sok különbséget nem tudok közöttük észre venni
Rooney-nek a mentalitását nem tudom milyen, mert a Mu rangadóin meg Bl meccsein kívül tényleg nem nézek sok meccset
ez kb 10 meccs egy szezonban.

valaki elmagyarázza, h milyen mentálisan Rooney? :)

De azt még mindig mondom, h Rooney nem spanyol bajnokságba való és nem tudna beilleszkedni....
Rooney közel sincs olyan statikus a játékban, mint Ibra. :) És sokkal robbanékonyabb játékos. Közel áll hozzá az egyérintős gyors játék is, CR-rel és Tevezzel annó, elég szépen cicáztak. :) Ibra testi erényei inkább mutatkoznak meg abban, hogy fizikia párharcot vív a védőjével, míg Rooney robbanékonyságával is kitűnik. :)

A mentalitás? Igazi "előre az utolsó utáni percig" játékos. :)
Szóval igazi hajtós játékos, rengetegszer lép vissza a kp-ra ha úgy hozza a pillanat, nem utolsó sorban a játékintelligenciája is átlag feletti. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2010.10.20. 18:29:49-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.10.20. 18:19:54

Na, mindegy ti tudjátok, nem győzködlek titeket tovább.
Majd ha idejön Rooney(amit nem szeretnék) akkor meglátjuk ki jóslata jönne be.
Még egy utolsó:
Ibra és Rooney is technikás
Ibra és Rooney is kemény
----------''------ tapasztalt, tettek már le valamit az asztalra
kb ugyanolyan gyorsak.
Sok különbséget nem tudok közöttük észre venni
Rooney-nek a mentalitását nem tudom milyen, mert a Mu rangadóin meg Bl meccsein kívül tényleg nem nézek sok meccset
ez kb 10 meccs egy szezonban.

valaki elmagyarázza, h milyen mentálisan Rooney? :)

De azt még mindig mondom, h Rooney nem spanyol bajnokságba való és nem tudna beilleszkedni....
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.10.20. 18:14:42

S.Agüero írta:
Victor_Valdes írta:Ez mind igaz... emellett viszont rengeteg erénye van... rengeteg poszton bevethető, nagyon teknikás, emelett kemény is, stb. :)

Mellesleg egyikőjük idejövetelét sem támogatom, de ha muszáj választani egyértelmű befutó lenne az angol. :)
rengeteg poszton bevethető?
én még nem láttam volna a szélen játszani ellentétben Patoval.
Pato is technikás, sőt technikásabb mint Rooney.
Az hogy kemény az nálam hátrány itt a spanyol bajnokságban és a barcában.

LM10 nem igazán értem mit akartál mondani. :) :D
Pedig Roncika többször volt középen, addig Rooney balszélen játszott, aztán C távozásával visszatért középre, és szórta is a gólokat.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.20. 18:13:58

lui1698 írta:Azért Ibra meg Rooney közel nem egy asztal.
A svéd sokkal statikusabb. Az ő játékára sokkal jobban jellemző az általatok említett védő elnyomós stílus.
És Rooney anno CR-el meg Tévez-zel nem kis bulikat lenyomott egyérintős játékokkal.
Fernando írta:Aki nem látta Rooney-t szélen játszani, az nem is látta 2 meccsnél többet tavaly és tavaly előtt.
Ennyi. Azt meg garantálom, hogy van olyan technikás Rooney a fociban mint Pato... bár lehet a freestyle nem megy úgy neki, mint a brazilnak, de jóval többet tett le az asztalra. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.20. 18:10:44

Aki nem látta Rooney-t szélen játszani, az nem is látta 2 meccsnél többet tavaly és tavaly előtt.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.10.20. 18:07:28

Victor_Valdes írta:Ez mind igaz... emellett viszont rengeteg erénye van... rengeteg poszton bevethető, nagyon teknikás, emelett kemény is, stb. :)

Mellesleg egyikőjük idejövetelét sem támogatom, de ha muszáj választani egyértelmű befutó lenne az angol. :)
rengeteg poszton bevethető?
én még nem láttam volna a szélen játszani ellentétben Patoval.
Pato is technikás, sőt technikásabb mint Rooney.
Az hogy kemény az nálam hátrány itt a spanyol bajnokságban és a barcában.

LM10 nem igazán értem mit akartál mondani. :) :D
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.10.20. 18:07:19

Azért Ibra meg Rooney közel nem egy asztal.
A svéd sokkal statikusabb. Az ő játékára sokkal jobban jellemző az általatok említett védő elnyomós stílus.
És Rooney anno CR-el meg Tévez-zel nem kis bulikat lenyomott egyérintős játékokkal.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.10.20. 18:04:41

Ez mind igaz... emellett viszont rengeteg erénye van... rengeteg poszton bevethető, nagyon teknikás, emelett kemény is, stb. :)

Mellesleg egyikőjük idejövetelét sem támogatom, de ha muszáj választani egyértelmű befutó lenne az angol. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.10.20. 18:02:24

S.Agüero írta:Ahogy mondja Mes, azt énis adom.
Úgy lenne itt Rooney mint Ibra.
Nem találná a helyét a csapatba.
Nem illene ő ide.
Képzeld már el csiki-csukizni pl Messivel. Én nem tudom. Meg ő olyan mint Ibra h elnyomja a védőjét. neki az angol vagy olasz bajnokság fekszik.
Ha Ibra, akkor Rooney sem. Ez az én teóriám röviden :D 8)
Válasz küldése