Európai játékospiac

Foci a Barçán kívül
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.10.21. 18:50:05

forlán10 írta:Én úgy hallottam, h felbontották a szerződését :roll:
Fel is bontották, és ajánlották neki, hogy fizetik a drogelvonó kúráját. Reis azonban ebbe nem ment bele, és gondolom miután rájöttek, hogy nem egy tipikus drogfüggő a srác, nyáron ajánlottak neki egy egy éves kontraktust, ami három évvel meghosszabbítható. (opciósan)
.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.21. 18:33:15

forlán10 írta:
Én úgy hallottam, h felbontották a szerződését :roll:
Ehhez képes még mindig mindig ott játszik, sőt visszatérésként még gólt is lőtt
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.10.21. 17:28:39

sjd írta:
forlán10 írta:Azt szeretném kérdezni, hogy az a Reis a PSV-ben az, akit kirúgtak mert dorgoztt egy éve?
Ja (am nem kirúgták csak el vt tiltva)
Én úgy hallottam, h felbontották a szerződését :roll:
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.21. 17:27:18

forlán10 írta:Azt szeretném kérdezni, hogy az a Reis a PSV-ben az, akit kirúgtak mert dorgoztt egy éve?
Ja (am nem kirúgták csak el vt tiltva)
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2010.10.21. 17:21:05

Azt szeretném kérdezni, hogy az a Reis a PSV-ben az, akit kirúgtak mert dorgoztt egy éve?
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.21. 16:46:24

skadi írta: ha nagyon el akart volna igazolni, nem írja alá nyár legelején a szerződéshosszabbítását...nem?
ezen már párszor végigmentünk és az nem szerződéshosszabbítás, hanem fizetésemelés vt
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2010.10.21. 16:32:42

sjd írta:
LG írta:
barca2010 írta:Nagy penge ez a Wenger! Azt mondja Fabregas jól érzi magát londonban és nem is akar elmenni, mert ha akart volna, akkor már nem lenne ott! Jól emlékszem, hogy Ő nem engedte el ugye? Erről ennyit!
Maradjunk annyiban, ha Fabregas mindenképpen ide akart volna jönni, most itt lenne.
Valóban, 40 milkáért fel is lehetett vna bontani a szerződését, csak ez esetben Wenger valószínűleg nem fogta volna vissza magát a mindenkori U17es csapatunk láttán
ha nagyon el akart volna igazolni, nem írja alá nyár legelején a szerződéshosszabbítását...nem?
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2010.10.21. 16:30:31

hady írta:
Fernando írta:Eléggé hápog, hogy beajánlották a Barcánál. Azért ilyenkor jönnek a túlzások meg a kacsák 1000-el. Januárban biztos nem fog még távozni, de elég valószínű, hogy utána sem.
Szerintem megy és mennie is kell....nyáron "nagyon kevés pénzt" kap érte a mu. és a szurkolók is ellene vannak.

Januárban nagy pénzért, jövő nyáron névleges összegért, 2012 nyarán ingyen távozhat, bár sok szurkoló azonnal küldené. "Na most ki a kumma, Roo?" - állt egy felirat a nézőtéren a meccs alatt, mellette: "Coleen megbocsátott, mi nem fogunk!."

A beszólások Rooney néhány héttel ezelőtt kiderült kurvázására utaltak, amit felesége - kis duzzogás után - elnézett neki. A csatár sérült, nem volt a stadionban, a The Sun szerint szombati, 25. születésnapi partiját szervezi.
(Egyetlen csapattársa sem lesz ott, a United vasárnap kora délután Stoke-ban játszik.)
"Na most ki a kumma, Roo?"------> javitva------> "Na most ki a [auto_cenzúra], Roo?" :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2010.10.21. 16:27:43

Fernando írta:Eléggé hápog, hogy beajánlották a Barcánál. Azért ilyenkor jönnek a túlzások meg a kacsák 1000-el. Januárban biztos nem fog még távozni, de elég valószínű, hogy utána sem.
Szerintem megy és mennie is kell....nyáron "nagyon kevés pénzt" kap érte a mu. és a szurkolók is ellene vannak.

Januárban nagy pénzért, jövő nyáron névleges összegért, 2012 nyarán ingyen távozhat, bár sok szurkoló azonnal küldené. "Na most ki a [auto_cenzúra], Roo?" - állt egy felirat a nézőtéren a meccs alatt, mellette: "Coleen megbocsátott, mi nem fogunk!."

A beszólások Rooney néhány héttel ezelőtt kiderült kurvázására utaltak, amit felesége - kis duzzogás után - elnézett neki. A csatár sérült, nem volt a stadionban, a The Sun szerint szombati, 25. születésnapi partiját szervezi.
(Egyetlen csapattársa sem lesz ott, a United vasárnap kora délután Stoke-ban játszik.)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.21. 16:20:17

Eléggé hápog, hogy beajánlották a Barcánál. Azért ilyenkor jönnek a túlzások meg a kacsák 1000-el. Januárban biztos nem fog még távozni, de elég valószínű, hogy utána sem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2010.10.21. 16:15:05

Wayne Rooney távozásával foglalkozik most mindenki Angliában, edzője még megpróbálja helyre tenni, bár állítólag már kiajánlották a Barcelonának.

Állítólag a United három hete már tapogatózott a Barcánál, januárban
elvinné-e Rooneyt, de a katalánok kapásból nemet mondtak. A támadó korábban hangoztatta, külföldön Messiék a kedvencei.

Rooney kapzsisággal vádolt ügynöke, Paul Stretford hiába alkudna ki heti 200 ezer fontos fizetést a Unitedtől, a csatár adózás után abból 98 ezret kapna kézhez. A spanyoloknál, a Real Madridban vagy a Barcelonában ugyanennyiből 114 ezret látna: hetente 16, havonta jó 64 ezer, évente 832 ezer fonttal, vagyis több mint 250 millió forinttal többet. Ötéves szerződésnél ez már bő 1 milliárd 250 millió forint, 4,2 millió font.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.21. 15:44:08

LG írta:
barca2010 írta:Nagy penge ez a Wenger! Azt mondja Fabregas jól érzi magát londonban és nem is akar elmenni, mert ha akart volna, akkor már nem lenne ott! Jól emlékszem, hogy Ő nem engedte el ugye? Erről ennyit!
Maradjunk annyiban, ha Fabregas mindenképpen ide akart volna jönni, most itt lenne.
Valóban, 40 milkáért fel is lehetett vna bontani a szerződését, csak ez esetben Wenger valószínűleg nem fogta volna vissza magát a mindenkori U17es csapatunk láttán
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.21. 15:42:28

barca2010 írta:Nagy penge ez a Wenger! Azt mondja Fabregas jól érzi magát londonban és nem is akar elmenni, mert ha akart volna, akkor már nem lenne ott! Jól emlékszem, hogy Ő nem engedte el ugye? Erről ennyit!
Maradjunk annyiban, ha Fabregas mindenképpen ide akart volna jönni, most itt lenne.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.10.21. 15:31:16

Nagy penge ez a Wenger! Azt mondja Fabregas jól érzi magát londonban és nem is akar elmenni, mert ha akart volna, akkor már nem lenne ott! Jól emlékszem, hogy Ő nem engedte el ugye? Erről ennyit!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.21. 12:47:04

LG írta:
menczel írta:Te jó Isten, de jó ez a Bale!!! Klasszis balhátvéd lett. Ha nem lenne 3 emberünk arra a posztra... :)
Sztem ő az a játékos, akinek az angol bajnokság van kitalálva, ha eligazolna pl. Spanyolországba, akkor mindenki rosszul járna.
Ezzel egyet értek LG. Régóta szeretem én is a játékát a walesinek, és biztos vagyok benne, hogy máshol nem teremne ennyi babér neki. Viszont a balhátvéd poszton ő már rég túl van, inkább balszélső. Olyan kaliber mint pl Walcott, Ashley Young vagy Lennon. PL való nekik.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.21. 12:38:09

menczel írta:Te jó Isten, de jó ez a Bale!!! Klasszis balhátvéd lett. Ha nem lenne 3 emberünk arra a posztra... :)
Sztem ő az a játékos, akinek az angol bajnokság van kitalálva, ha eligazolna pl. Spanyolországba, akkor mindenki rosszul járna.
Avatar
hehe9
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010.09.02. 22:54:53

2010.10.21. 12:36:37

elég gyanús egy benzema to juventus & rooney to real már most télen... :lol:
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.10.21. 12:25:30

Te jó Isten, de jó ez a Bale!!! Klasszis balhátvéd lett. Ha nem lenne 3 emberünk arra a posztra... :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.10.21. 11:07:58

Szerintem egy 100%-os Roony-nál nincs jobb csatár a világon. Beleillene a csapatba és óriási erősítés lenne a támadósorunkban ami valljuk be jelenleg nem úgy muzsikál mint kellene. Roony nem olyan mint Ibra. Sokkal inkább csapatjátékos! ManU sem rá épul mint pl Ibrára korábbi csapatai. Nagyot lehetne húzni vele márcsak azért is, mert ha a Real megszerzi gyerekek iszonyat nehéz dolgunk lesz a jövőben.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.21. 10:36:17

Kevés a pénz Rooneynak, egyértelmű bizonyítékom van:

"The News of the World says Rooney stunned restaurant staff when he paid his £27.80 bill using a half-price voucher. Rooney earns £90,000 a week at United."

Spórol a srác, elrakja nőkre a készpénzt :D Remélem marad Angliában, ha hozzánk jönne, nem tudnám, hogy is fogadjam?! Nem tudom bevállna-e. Realhoz ne menjen, mert Mourinho megneveli és még focizni fog, ha a szerződésben lenne egy pont, hogy kerékkötő lesz csak, akkor nyugodtan aláírhat oda. Maradhat Manchesterben is, csak nem a Unitednél, akkor "meglincselik". Chelsearől is hallani, hogy érdeklődik, ez se sokkal jobb. Kíváncsian várom a fejleményeket.

[KATT] Én lennék Rooney akkor az ausztrál bajnokságba vágynék leginkább, télleg.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.10.21. 10:18:45

Én azért megtudom érteni Rooney-t, hogy távozni akar. Ez, hogy nem erősítik meg a keretet csak egy aprócska indok szerintem. nem ez a legfontosabb, mert így is bajnok és BL-győztes potenciál van a csapatban.

A távozás hátterében valószínűleg a sajtó által közzétett cikkek állnak. Tönkreteszik Angliában az emberek magánéletét, és ehhez hozzájön a gyenge játék miatti kritika, ami nála természetes, csak hogy ezt nem könnyű gyors egymás után elviselni.

Ha belegondolunk Cristiano Ronaldo távoztával valóban nem sok játszótársa maradt. Berbatov elég halovány, Giggs se a régi már.

De ami szerintem a fő ok:
Mindent megnyert már Angliában. Nincs kihívás. 24 éves, hatalmas jövő van még előtte. Nincs kockázat abban, ha eligazol. Lehetne ellenpárhuzamot vinni Owen és közte. Owen már túl volt pályafutása Zenit-jén mikor elment a Real-ba, befuccsolt, vissza akart menni majd egy haldokló Newcastle fogadta be. Szerintem ez más lenne Rooney-nál. Egy az, hogy szerintem jobb játékos, mint Michael és jobban tudná megállni a helyét például Spanyolországban, a másik pedig: marad két évet külföldön, nem jön neki össze, 26 évesen bármelyik élklub szívesen fogadná őt Anglián belül, ebben biztos vagyok.

Én még mindig azt mondom mindenek ellenére, hogy Rooney nem fog távozni. Megfognak oldódni a gondok.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.21. 10:06:47

socio66 írta:rooney is állandóan a fizikai kontaktust keresi,mint ibra és ugyanúgy szenvedne itt,mint a svéd.
ez a stílus itt nem megy.
bőven elég volt ibra példája,és az a zsák pénz amit elvitt ahhoz,hogy ne kísérletezzünk több ilyen típusú játékossal.
Ez igaz, de Rooney sokkal inkább képes harcolni a pályán, mint Zlatan, ő nem sétálgatja végig e meccseket, emellett sokkal gyorsabb mint a svéd. Sztem ő van akkora klasszis, h megállná itt is helyét, igaz Ibráról is ezt gondoltam. De hát Zlatan sem volt rossz, mikor odatette magát, csak igazán nem kellett volna a meccseinek a nagy részét ácsorgással, és laza sétával töltenie.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.10.20. 21:56:00

Pont Rooney-ról nem tudtam elképzelni, hogy távozni akar. Én azt hittem, hogy élete végéig a ManUnited-ben marad, Anglia top 2 csapatában játszik, rengeteg pénzt keres, mi kell még neki? Erre meg jön ezzel a kamu dumával, hogy nem hosszabbítja meg a szerződését, mert nem erősítik meg a csapatot :roll:

Rooney nem most van élete formájában, nőügy, VB-n és ebben a szezonban sem varázsol, érthető, hogy kikezdte a sajtó. Szerintem ez áll a háttérben vagy valamilyen belső balhé.

ManUnited-nek minden szempontból rosszul jött ez az ügy:
1. elveszítik a legjobb játékosukat, ugyanis nem hiszem, hogy sokat fog játszani ebben a szezonban Rooney, most is "sérült".
2. kénytelenek lesznek áron alul eladni télen/nyáron.

Szerintem 2 állomása lehet WR-nek:
1. ha Angliában marad, akkor Chelsea. Nem hiszem, hogy a ManCity-be elmenne.
2. ha országot vált, akkor Real Madrid, Benzema + pénz = WR, mindkét csapat jól jár.

Szerintem mi csak 3. számú esélyesek lehetünk. WR-t valahogy nem tudom elképzelni nálunk, nem kéne megint megégni.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
socio66

2010.10.20. 21:53:26

rooney is állandóan a fizikai kontaktust keresi,mint ibra és ugyanúgy szenvedne itt,mint a svéd.
ez a stílus itt nem megy.
bőven elég volt ibra példája,és az a zsák pénz amit elvitt ahhoz,hogy ne kísérletezzünk több ilyen típusú játékossal.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.10.20. 21:34:41

na várjál, amiről te beszélsz azt úgy hívják, hogy tehetség. persze, hogy tehetségesek ezek a játékosok, de a zseni szóval csak úgy ne dobálózzunk minden jó játékosnál.
Válasz küldése