Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.11.14. 21:29:12

én azt írtam, visszakaptátok a meg nem adott gólotokat. De azt is, hogy a piros lapot viszont megúsztátok :wink:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.14. 21:26:52

Buitre, miért csak az első felére reagáltál? a mi tegnapi gólunk után csalóztak "odaát"... sztem osztottad azt a véleményt, bár remélem nem így van, de azért szkeptikus vagyok...

szerk: látod, tényleg lesgólnak tartottad azt... ;) (pedig van néhány kép, ami bizonyítja, h max egyvonalról lehet szó...)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.11.14. 21:31:46-kor.
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.11.14. 21:22:35

Ebben az a vicces, hogy ha rúgtok egy hatost akkor évszázad csapata ha ilyen már-már "szokásos" mázlis meccset hoztok le akkor meg "tartalékolunk". Vicces
érezni kéne az élcelődést, kolléga. Egyébként én nem szoktam agyonfényezni a csapatom. Ma is rosszul játszottunk, majd szétvertem az asztalt. De a lódításoktól hülyét kapok :?
amit nem adtak meg gólt, az meg igencsak lesgyanús volt
nézd meg az AS címlapján :wink:
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.14. 21:22:31

Nem arról van szó, hogy a gijon érdemelt volna 1 pontot. Bár a hozzáállásukhoz az is hozzátartozott, hogy játékban is igen komoly nehézségeket okoztak, nem csak szabálytalanságokkal. Sőt játékkal sokkal többet.
Sokkal inkább arról, h a madrid nem érdemelte a 3at, csak 1et.
Részben egyetértek, annyit tennék hozzá, hogy nem tudhatjuk mi történik a hátralévő 75 percben ha a partjelző nem állítja meg lesen (tévesen) Özilt és Pipitat, vagy ha később megadják Gonzalo teljesen szabályos gólját. Ha nem egy szerencsétlen vezeti a mérkőzést (ahogy tegnap nektek is, mert simán gáláztatok volna am...)
Azt se értem mi ez a hentes Pepézés. Szerintem semmi meglepő nincs abban, hogy a két legagyatlanabb Realosnak (Ramos és Pepe) már eldurrant kicsit a feje a vége felé és 1-2szer odavertek egy keményebbet a gijonos srácoknak akik 10 mp fetrengés után teljesen rendben voltak (A'la Cristiano.. :D ).
Sose fogok kibékülni ezekkel a csapatokkal akik általában v. a Barca v. a Rela ellen gondolják úgy h. a szervezett agresszív játék azt jelenti hogy fussunk sokat és rúgjunk le mindenkit akinél a labda van. Sajnos ezt előszeretettel alkalmazza ellenetek az espanyol és az atletico, ellenünk a sevilla és a valladolid, most a gijon próbált ezzel valamit elérni, szerencsére(?) ritkán szereznek ezzel a felfogással pontokat.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.14. 21:20:31

nem ismételték meg a jelenetet, de nagyon gyanús, h a gólt szabálytalanság előzte meg...

amit nem adtak meg gólt, az meg igencsak lesgyanús volt, ha a mi tegnapi 3. gólunk gyanús volt, ez se volt az kevésbé...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 21:18:55

Buitre írta:
Mourinhotól nemtudom mi ez a flegmaság, nemszokott ő ilyet.
Tipikus sarkítás részedről, elismerem, h Mou külön kategória, de hogy nem szokott nyugodt lenni... A meccsek nagyrészét így üli végig, flegmán. De nektek jobban tetszik, ha lehet szapulni, mert az menő itt :roll:
Szeretném ha jelentkezne az illető, aki váltig állította itt korábban, hogy Pepe nem egy hentes állat.


nem én voltam. de ez most semmi nem volt, nem volt veszélyes az ellenfélre, nem rúgott könyökölt. Másképp a tag nem gyógyult volna meg húsz mp alatt :wink:
Az eredményről annyit, hogy a madrid csak egy x-et érdemelt volna, de nem egy gijonnak kell őket megfogni.


ez a te véleményed. De gondolom a meg nem adott gól most nem számít, csak nektek.
végre egy csapat ami kicsit képes volt komolyan kiállni a madrid ellen.
:lol:
A madrid pedig ilyen játékkal elbújhat, megint csak olyan forduló, ahol ha a két csapattól látottakat szembeállítjuk, a fehérek péppé lettek verve.
valóban rosszul játszottunk. Tartalékolunk :wink:
Egyrészt nagyon kérlek, hogy legközelebb egészben válaszolj egy hozzászólásra, mert ez így csak elküldve átlátható, válaszolni rá már elég rossz. Ezért is hangzik úgy a fórumszabályzat, hogy max két idézet, nem pedig hogy két lépcsős piramis.

Mourinhonál arra gondoltam, hogy meccs vége előtt 5 percel elhúzott. Nemtudom hova tenni. Ha te is, akkor nem látom hol ebben a sarkítás, fogalmam sincs h egyáltalán mire gondolhatsz. Hogy nem szokott ilyet? Sose láttam még.

Krisztináról már leírtam a véleményem, olvasd el mégegyszer ha gondolod, nem ismétlem magam.

Pepénél nézd meg újra a végefelé azt, ahogy les befújás után beleszált a srácba. Ha úgyérzed hogy ez nem veszélyes, akkor túltárgyaltuk a témát.

Nem megadott és megnemadott gólok alapján, sőt egyáltalán semmilyen részlet alapján nem szoktam megítélni, hogy melyik csapat mit érdemel. Csak és kizárólag a teljes játékkép alapján teszek ilyen kijelentést, mindig.

A Gijon játékánál is csak magamat ismételhetném.

A tartalékolást gondolom vicces megjegyzésnek szántad. :)
Buitre írta:
Sokkal inkább arról, h a madrid nem érdemelte a 3at, csak 1et.
aha. szóval ez nem ért annyit, mint a ti győzelmetek, mert nem játszottunk jól és szépen. Ha ez az értékrended, akkor remélem akkor sem felejted el, amikor a Barca nyer nyögvenyelősen. Bár nem mintaha számítana, a 3 pont 3 pont.
Nyilván nem ismersz, és nem olvasod a fórum egyéb részeit sem, de elárulom, akkor sem felejtem el.

Egyébiránt nem hogy látványosan nem játszottatok, de veszélyesebben se, mint a gijon. Az elvárhatónál helyzetetek is jóval kevesebb volt, a legtöbb akció pedig kifejezetten gyermeteg próbálkozásokba halt bele. Ennél fogva nem játszottatok jól, és nem érdemeltetek 1nél több pontot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.11.14. 21:21:12-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 21:17:32

Buitre írta:
Ronaldo no comment.
A madrid pedig ilyen játékkal elbújhat, megint csak olyan forduló, ahol ha a két csapattól látottakat szembeállítjuk, a fehérek péppé lettek verve.
valóban rosszul játszottunk. Tartalékolunk :wink:
Ebben az a vicces, hogy ha rúgtok egy hatost akkor évszázad csapata ha ilyen már-már "szokásos" mázlis meccset hoztok le akkor meg "tartalékolunk". Vicces ;)
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.11.14. 21:17:25

Sokkal inkább arról, h a madrid nem érdemelte a 3at, csak 1et.
aha. szóval ez nem ért annyit, mint a ti győzelmetek, mert nem játszottunk jól és szépen. Ha ez az értékrended, akkor remélem akkor sem felejted el, amikor a Barca nyer nyögvenyelősen. Bár nem mintaha számítana, a 3 pont 3 pont.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.14. 21:12:04

Buitre írta:szétrúgták Ronaldot, a fele szabálytalanság ellene történt. Simán megérdemelte a söpredék Gijón és közönsége. Még, még rúgjatok! Ennyi volt az üzenete :roll:
komám, ezt a söpredék Gijont épphogy meg tudtátok verni, az meg hogy a közönségen csodálkozol, csak azt bizonyítja, hogy élő meccsen se sokat voltál, hogy meglepődsz rajta. Fele ekkora szabálytalanságnál, meg körbe fetrengi a pályát, most meg még csak meg sem simogatta a bibijét. Egyem meg a zúzáját...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 21:11:09

Nem arról van szó, hogy a gijon érdemelt volna 1 pontot. Bár a hozzáállásukhoz az is hozzátartozott, hogy játékban is igen komoly nehézségeket okoztak, nem csak szabálytalanságokkal. Sőt játékkal sokkal többet.
Sokkal inkább arról, h a madrid nem érdemelte a 3at, csak 1et.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.11.14. 21:09:59

Ronaldo no comment.
szerintem is nc, akit szétrúgnak egy meccsen, ennyivel visszavághat. Csak tükröt tartott az ellenfél elé :wink:
Mourinhotól nemtudom mi ez a flegmaság, nemszokott ő ilyet.
Tipikus sarkítás részedről, elismerem, h Mou külön kategória, de hogy nem szokott nyugodt lenni... A meccsek nagyrészét így üli végig, flegmán. De nektek jobban tetszik, ha lehet szapulni, mert az menő itt :roll:
Szeretném ha jelentkezne az illető, aki váltig állította itt korábban, hogy Pepe nem egy hentes állat.


nem én voltam. de ez most semmi nem volt, nem volt veszélyes az ellenfélre, nem rúgott könyökölt. Másképp a tag nem gyógyult volna meg húsz mp alatt :wink:
Az eredményről annyit, hogy a madrid csak egy x-et érdemelt volna, de nem egy gijonnak kell őket megfogni.


ez a te véleményed. De gondolom a meg nem adott gól most nem számít, csak nektek.
végre egy csapat ami kicsit képes volt komolyan kiállni a madrid ellen.
:lol:
A madrid pedig ilyen játékkal elbújhat, megint csak olyan forduló, ahol ha a két csapattól látottakat szembeállítjuk, a fehérek péppé lettek verve.
valóban rosszul játszottunk. Tartalékolunk :wink:
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.14. 21:08:26

Buitre írta:szétrúgták Ronaldot, a fele szabálytalanság ellene történt. Simán megérdemelte a söpredék Gijón és közönsége. Még, még rúgjatok! Ennyi volt az üzenete :roll:
Tökéletesen leírtad amit akartam.

Egyébként pedig mit érdemelt volna a gijon? :D Ilyen játékkal és hozzáállással?
És ami igazán vicces, hogy össze lehetne hasonlítani ezeket a véleményeket, mondjuk egy espanyol elleni 11-es góllal (teljesen megérdemelten) megnyert mecsetek utáni hsz-ekkel...
Most persze döntetlen érdemelt a gijon, miközben 2 gólhelyzetük volt...Nevetséges
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.11.14. 21:08:19

LM10 írta:Utána néztem a clasico előtt a lapoknak. Veszélyben csak Pepe van a realból neki 4 lapja van. Nálunk nincs sok lap, Piquének van már 6, de ő már tuti ott lesz :wink: :lol:

Pepe játsszon csak ellenünk,benne ott van a piros lap lehetősége mindig :)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.11.14. 21:03:42

Utána néztem a clasico előtt a lapoknak. Veszélyben csak Pepe van a realból neki 4 lapja van. Nálunk nincs sok lap, Piquének van már 6, de ő már tuti ott lesz :wink: :lol:
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2010.11.14. 21:02:24

Fecooo írta:nagyon sportszerű jelenet: roncika megünnepelte, h kiállíttatta az ellenfelet...
vagy a gyozelmet, ami ezzel meg is lett, mivel akkor meg nem lathatta a pirosat.
Egyebkent ugy beszeltek, mintha iden a Madrid folyamatosan nagy makkal nyerne a meccseket, nezzetek mar meg a golkulonbseget. Ez egy ilyen meccs volt, ilyen is van, de ezt ugy beallitani, mintha tipikus lenne....
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 21:02:00

raul0791 írta:ja nyílván cé gusztustalan hogy emgünnepli a pirosat... :lol: :lol: mikor egész meccsen ezt ment, rugták őket ahol érték, én megértem hogy örült neki.
Nem az a baj,h örül, hanem az ahogyan örült... :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence-barca 2010.11.14. 21:03:44-kor.
socio66

2010.11.14. 21:01:33

ha élőfogadnék,már meggazdagodtam volna a real utolsó perces góljaiból,tuti tipp lenne. :)
amúgy botia itt a végén elérte azt hogy egyrészt nem játszhat a kövi meccsen,másrészt ronaldo-t boldoggá tette. rendkívül intelligens játékos lehet.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.14. 21:01:13

Na ez valami egészen gyönyörű volt.

Ronaldo no comment.
Mourinhotól nemtudom mi ez a flegmaság, nemszokott ő ilyet.
Szeretném ha jelentkezne az illető, aki váltig állította itt korábban, hogy Pepe nem egy hentes állat.

Az eredményről annyit, hogy a madrid csak egy x-et érdemelt volna, de nem egy gijonnak kell őket megfogni.

A játékról pedig: a gijon előtt le a kalappal, ha az első félidőben picit szabálytalanabbak is voltak a kelleténél, a másodikban madridék jócskán egyenlítettek. végre egy csapat ami kicsit képes volt komolyan kiállni a madrid ellen.
A madrid pedig ilyen játékkal elbújhat, megint csak olyan forduló, ahol ha a két csapattól látottakat szembeállítjuk, a fehérek péppé lettek verve.

szerk: érdemes arra figyelni, amit Feco mond, senki se vitatja hogy ez piros, ellenben mások ellen is megy egész meccsen az ocsmány alattomos játék, ők mégsem viselkednek így.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2010.11.14. 21:02:45-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2010.11.14. 21:00:22

szétrúgták Ronaldot, a fele szabálytalanság ellene történt. Simán megérdemelte a söpredék Gijón és közönsége. Még, még rúgjatok! Ennyi volt az üzenete :roll:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.11.14. 21:00:20

raul0791 írta:ja nyílván cé gusztustalan hogy emgünnepli a pirosat... :lol: :lol: mikor egész meccsen ezt ment, rugták őket ahol érték, én megértem hogy örült neki.
Xavit, Iniestát és Messit sose szokták rúgdosni...

emlékszem egy bizonyos klasszikusra nem is olyan régről, ahol csak az számított, h Messi minél hamarabb hadirokkanttá váljon...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.11.14. 21:01:34-kor.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.11.14. 20:58:17

Fecooo írta:nagyon sportszerű jelenet: roncika megünnepelte, h kiállíttatta az ellenfelet...
gerincesség minta példánya + sportszerűségnek... habár ha Rooney kamu kiállításánál is olyan kedvesen kacsingatott, akkor most mit várunk...
Ez nem a Real ellen szól, de ez a portugál vonal ritka undorító (pepe,CR,JM) mindet utáltam már akkor is amikor még nem voltak ott. Most max csak tetézik az ellenszenvet :)
ja nyílván cé gusztustalan hogy emgünnepli a pirosat... Laughing Laughing mikor egész meccsen ezt ment, rugták őket ahol érték, én megértem hogy örült neki.
én elhiszem - ha látom - hogy faragják sokat, de ezen a meccsen max csak sírhatott, mert sokszor nem vágták fel, mert szépen szerelték több ízben is. elárulom neked, ezért esett neki jól most...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kennyke04 2010.11.14. 21:00:39-kor.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
raul0791
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.11.08. 11:13:49

2010.11.14. 20:58:10

ja nyílván cé gusztustalan hogy emgünnepli a pirosat... :lol: :lol: mikor egész meccsen ezt ment, rugták őket ahol érték, én megértem hogy örült neki.
Real fan.
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.11.14. 20:55:32

Fecooo írta:nagyon sportszerű jelenet: roncika megünnepelte, h kiállíttatta az ellenfelet...
Talán nem kellett volna olyan csodálatosan becsúsznia annak a hentes botíának.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2010.11.14. 20:54:51

de legalább jó meccs volt..., a milán már vezet...nézzük azt.
Avatar
Zolinho1
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2008.09.16. 19:11:48
Tartózkodási hely: Mezőtúr

2010.11.14. 20:54:34

Fecooo írta:nagyon sportszerű jelenet: roncika megünnepelte, h kiállíttatta az ellenfelet...
Ez legyen C hátralévő életének legboldogabb pillanata...
FC Barcelona Campions Del Mon
Válasz küldése