Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.06.02. 20:15:26

socio66 írta:sanchez>agüero>rossi>neymar>willian

az első hely számomra megkérdőjelezhetetlen,az egyik személyes favoritom a srác,agüero és rossi nagyjából egy szinten van,de előbbiben valahogy több potenciált látok,neymar-al lehet hogy kapnánk egy varázslót,de azért félnék tőle,a shaktar-os arcot pedig egyszer láttam játszani,ellenünk,ott nem volt rossz,de azért nem az a kaliber,mint a többiek.
1.nem láttam egy Udinese meccset se végig az idén, de videókat megnézegettem a srácról -> semmi extrát nem láttam a srácban, Pedronál meg kizárt, hogy jobban ellátná a feladatát (főleg hajtásban, védekezésben) + tiki-takába lehetetlen megmondani, mennyire lenne benne szerintem.

2-3 Mind S.Agüero mind Rossi játékát szeretem, 2 közül talán az argentin, de az olasz jönne se sírnék.

4. Neymar-t szeretném én a legjobban, de elég esélytelen.

5. nem kell...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.02. 20:11:02

socio66 írta:nálam az eddig felröppent nevek közül;
sanchez>agüero>rossi>neymar>willian

az első hely számomra megkérdőjelezhetetlen,az egyik személyes favoritom a srác,agüero és rossi nagyjából egy szinten van,de előbbiben valahogy több potenciált látok,neymar-al lehet hogy kapnánk egy varázslót,de azért félnék tőle,a shaktar-os arcot pedig egyszer láttam játszani,ellenünk,ott nem volt rossz,de azért nem az a kaliber,mint a többiek.
Nekem majdnem ugyanez, csak Neymart elfelejteném, Brazíliában bohóckodni nem nagy dolog, persze tehetséges, de addig meg a Sahtaros tag meg bizonyított valamit Európában is.

Sancheznek örülnék a legjobban, KUN valamivel talán jobb mint Rossi, de inkább Rossi kéne ár/érték arányban, meg mert a keretbe talán jobban passzolna.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.02. 20:08:55

kristop írta:
Sanama írta:Na mind1... Én inkább a középpályára hoznék valakit.
nem értem, hogy a támadósorba miért nem kéne neked a középpályára pedig miért. pont ugyanaz a helyzet. ha jön valaki az egyik helyre, a fiataloknak (bojan/thiago) nehezebb lesz a feladata. viszont akármelyik helyre is jön valaki (fabregas vs támadó) az a részleg minőségi lesz, az biztos.
Azért mert egy Afellay-Bojan sokkal jobban tudja/tuda idén pótolni Villat/Pedrot, mint Keita Xavit vagy Iniestat.
Középpályán kettejükön kívűl nincs kreatív ember.
juhaszdani95
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.08.24. 14:28:59

2011.06.02. 19:58:08

gianni írta:
Sanama írta:Ha megmondják,hogy Afellay és Bojan közül valaki megy, akkor oké, jöjjön Rossi.
De egyelőre még csak sejtjük, hogy akkor valamelyikőjüknek menni kell.

Na mind1... Én inkább a középpályára hoznék valakit.
Cesc? :D
Szerintem Cecs nagyon túl van hypeolva.Már nem látom benne azt az alázatot, amit még 2-3 éve mutatott.Természetesen nem bánnám, ha jönne, mert akkor lenne egy ütős KP-nk, de nem ugornék kútba ha maradna. :?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.02. 19:56:16

Sanama írta:Na mind1... Én inkább a középpályára hoznék valakit.
nem értem, hogy a támadósorba miért nem kéne neked a középpályára pedig miért. pont ugyanaz a helyzet. ha jön valaki az egyik helyre, a fiataloknak (bojan/thiago) nehezebb lesz a feladata. viszont akármelyik helyre is jön valaki (fabregas vs támadó) az a részleg minőségi lesz, az biztos.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2011.06.02. 19:52:29

Sanama írta:Ha megmondják,hogy Afellay és Bojan közül valaki megy, akkor oké, jöjjön Rossi.
De egyelőre még csak sejtjük, hogy akkor valamelyikőjüknek menni kell.

Na mind1... Én inkább a középpályára hoznék valakit.
Cesc? :D
socio66

2011.06.02. 19:46:58

nálam az eddig felröppent nevek közül;
sanchez>agüero>rossi>neymar>willian

az első hely számomra megkérdőjelezhetetlen,az egyik személyes favoritom a srác,agüero és rossi nagyjából egy szinten van,de előbbiben valahogy több potenciált látok,neymar-al lehet hogy kapnánk egy varázslót,de azért félnék tőle,a shaktar-os arcot pedig egyszer láttam játszani,ellenünk,ott nem volt rossz,de azért nem az a kaliber,mint a többiek.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.02. 19:45:39

Ha megmondják,hogy Afellay és Bojan közül valaki megy, akkor oké, jöjjön Rossi.
De egyelőre még csak sejtjük, hogy akkor valamelyikőjüknek menni kell.

Na mind1... Én inkább a középpályára hoznék valakit.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.02. 19:42:12

Sanama írta:
De figyelj már, ha nem nyújtottak elfogadható teljesítményt(teljesen igaz), akkor nem az lenne a logikus, hogy a csere játszik? Ez esetben Bojan? Vagy akár Afellay. De egyikőjük is hányszor játszott zsinórban 2x75percnél többet?

Én csak azt mondom,hogy ha a jelenlegi csatármennyiség nincs kihasználva, akkor minek ide még egy?Ha Villa 12meccses csendje közben nem fért be egy Afellay vagy Bojan 2-3meccsre, akkor majd lesznek jövőre 3man?!
Nem látom benne a következetességet. Vagy akkor mondják meg,hogy Bojan / Afellay mehet ahova akar.

Ebben igazad van, ezt én sem értettem,hogy miért nem kaptak több lehetőséget. Simán játszhatott volna Bojan is többet, Afellay is.
Pep biztos tudja.
Mint,hogy azt is hogy kell valaki előre,különben nem nézelődnének a piacon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.02. 19:37:17

csababarca írta:
Sanama írta: Persze. Már a 4. csatárunk Bojan is annyira fáradt,hogy muszáj venni valakit, mert egyszerűen annyira le van terhelve :D

Nem a fáradtságról beszélek.
De szerinted Villa meg Pedro értékelhetőt nyújtott tavasszal? leszámítva a BL-döntőt.
Nagyon gyengék voltak mindketten, és azért van ennek ahhoz is köze, hogy nem volt komoly konkurenciájuk. Azért ha ott liheg majd egy Rossi/Sanchez/Agüero akkor muszáj lesz teljesíteniük a kezdőért.

Vagy szerinted elég ez a keret? szerintem nem.
Egyedül a védelemre lehet azt mondani,hogy tökéletes.
Kp is foghíjas, támadósor is.
De figyelj már, ha nem nyújtottak elfogadható teljesítményt(teljesen igaz), akkor nem az lenne a logikus, hogy a csere játszik? Ez esetben Bojan? Vagy akár Afellay. De egyikőjük is hányszor játszott zsinórban 2x75percnél többet?

Én csak azt mondom,hogy ha a jelenlegi csatármennyiség nincs kihasználva, akkor minek ide még egy?Ha Villa 12meccses csendje közben nem fért be egy Afellay vagy Bojan 2-3meccsre, akkor majd lesznek jövőre 3man?!
Nem látom benne a következetességet. Vagy akkor mondják meg,hogy Bojan / Afellay mehet ahova akar.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.02. 19:33:22

Sanama írta: Persze. Már a 4. csatárunk Bojan is annyira fáradt,hogy muszáj venni valakit, mert egyszerűen annyira le van terhelve :D

Nem a fáradtságról beszélek.
De szerinted Villa meg Pedro értékelhetőt nyújtott tavasszal? leszámítva a BL-döntőt.
Nagyon gyengék voltak mindketten, és azért van ennek ahhoz is köze, hogy nem volt komoly konkurenciájuk. Azért ha ott liheg majd egy Rossi/Sanchez/Agüero akkor muszáj lesz teljesíteniük a kezdőért.

Vagy szerinted elég ez a keret? szerintem nem.
Egyedül a védelemre lehet azt mondani,hogy tökéletes.
Kp is foghíjas, támadósor is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.02. 19:31:43

agüerót én is mindegyik másik célpont fölé helyezem (neymarral együtt), de nem nagyon tartottam valószínűleg a pár hír ellenére se a magas ár miatt. viszont, ha az atletico sportigazgatója már eljön barcelonába tárgyalni - tegnap este pedig olyan hírek voltak, hogy felajánlják nekünk - akkor tuti, hogy nekünk hajlandóak engedi a 45 millióból csakhogy ne a real vigye el.

aminek külön örülök, hogy csak olyan nevekkel foglalkozunk még a sajtó szerint is, akik tényleg [auto_cenzúra], nem pedig kapkodjuk a fejünket, hogy neemáárr, úúú, ááá. rossi, sanchez, agüero, neymar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2011.06.02. 19:39:19-kor.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.02. 19:28:18

Dzsuzeppe Rossi azért lenne a legjobb megoldás szerintem, mert a 3 csatár agyon van játszatva és ők is emberek. Pont ezért érkezett Afellay de csak arra a fél évre érkezett ki a szélekre.
Ha érkezik Rossi akkor őt nyugodtan lehetne játszatni kezdőként még akár Messi helyén is. 30 milliót nyugodtan lehet áldozni rá mert megéri szerintem.
Bojan pedig.. Továbbra is ugyan az a szerep fog neki jutni...

Jövőre egy ilyen csapatot képzelek el:
Védők: Alves, Puyol, Piqué, Abidal, Adriano, Maxwell + Mascherano
Középpályások: Xavi, Ini, Busi, Thiago, Keita, Afellay + Mascherano
Csatárok: Messi, Villa, Pedro, Rossi, Bojan

20 fős keret.. Elég szerény, tudom :lol:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.02. 19:20:45

csababarca írta:Agüero nem fog jönni, túl szép lenne őt Barca mezben látni.
Majd megy a fehérekhez,úgysincs elég csatár ott a kemény egy ékes rendeszerükhöz :D
Rossi fog jönni, ez több mint valószínű szerintem.
70% Rossi, 25% Sanchez, 5% Kun.

Valamelyiküknek viszont jönnie kell, hogy lehessen rendesen forgatni a csapatot.
Persze. Már a 4. csatárunk Bojan is annyira fáradt,hogy muszáj venni valakit, mert egyszerűen annyira le van terhelve :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.02. 19:14:49

LM10 írta:Sztem semmi nem lesz Agüeroból. Nagyon magas pénzt fognak érte kérni, nekünk meg nem létszükség a srác.
azt mondta,hogy marad spanyolországban,így real vagy barca. nektek pont kell egy ilyen típusú játékos,nekünk nem. rossinál is kopogtattok. ha rossi hozzátok megy,aguero hozzánk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.02. 19:14:49

Agüero nem fog jönni, túl szép lenne őt Barca mezben látni.
Majd megy a fehérekhez,úgysincs elég csatár ott a kemény egy ékes rendeszerükhöz :D
Rossi fog jönni, ez több mint valószínű szerintem.
70% Rossi, 25% Sanchez, 5% Kun.

Valamelyiküknek viszont jönnie kell, hogy lehessen rendesen forgatni a csapatot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.02. 19:12:31

Végül is Ibra után sokkal rosszabb nem jöhet. Agüerot legalább nem rühellem.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.02. 19:12:00

Sztem semmi nem lesz Agüeroból. Nagyon magas pénzt fognak érte kérni, nekünk meg nem létszükség a srác.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.02. 19:08:58

Max azt tudom elképzelni Agüero érkezésének esetében hogy Pedro pad, és Messi-Villa-Agüero elöl....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.02. 19:03:09

ab1daL írta:José Luiz Perez Caminero, az Atma sportigazgatója ma Barcelonában tárgyalt a vezetőkkel, nem tudni miért. Vagyis igen, valószínűleg Agüero miatt érkezett.
Én személy szerint örülnék neki. Nem tudom mennyi esély van rá, de őt Sanchez és Rossi elé is helyezném. Egyrészt spanyol bajnokságból jönne, és jó pár cimborája van már itt.

Igaz, hogy jó pár meccsre eltűnik, de szerintem ilyen társak mellett kiteljesedhet és fejlődhet.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.02. 18:51:07

José Luiz Perez Caminero, az Atma sportigazgatója ma Barcelonában tárgyalt a vezetőkkel, nem tudni miért. Vagyis igen, valószínűleg Agüero miatt érkezett.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
weisz001
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.12.13. 12:20:56

2011.06.02. 18:50:23

Egy pár hónapja felröppent itt az eurobarcán Neymar neve is. Róla lehet valamit tudni, hogy hova tart, mert ugye valaki most le fogja őt igazolni!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.02. 18:08:52

Szerintem az lenne a legjobb megoldás ha Jeffrent is belevonnánk az üzletbe. Nálunk még ha néhanapján egészséges, akkor sem játszik, a Villareal sem jár rosszul. Nem igazán értem miért kéne ide Forlán vagy Kanouté. Van 3 tabil csatárunk, mellé jön Rossi /sanchez és még ott van Bojan aki azért bebizonyította hopgy képes a jó játékra, csak sosincs szerencséje, egy évet még adni kell neki. Most mindenki azt mondja, hogy már megkapta stb. Szerintem nem igazán kapta meg. Azok a 10 percek? Amikor formába lendült pedig sérülés. Kölcsönbe adni baromság, onnan senki nem jön vissza.
Így lenne 5 vérbeli csatárunk, +esetlegesen Ini/Affelay (ő úgyis Pedro helyén játszott eddig) ha minden kötél szakad. Azért luxus a cserepadra egy Rossi+Forlán. Persze Rossi nem feltétlenül cserének jönne, de Forlán nem hiszem hogy sokat játszana és kb 15-be benne lenne.
Forca Barca!!!!
lbasse
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011.03.27. 12:59:35

2011.06.02. 17:49:29

ROSSIS HIR:

A tárgyalások Giuseppe Rossi ügyében úgy tűnik, hogy egyre bonyolultabá váltak az elmúlt órákban.A tegnapi napon a Villarreal edzője, Juan Carlos Garrido, azt sugallta,hogy a klubja részéről van esély rá hogy megtudjanak állapodni a katalánokkal.

Néhány nappal ezelőtt úgyis nézetki, hogy sikerülhet a transzfer,de a barca ajánlatát amit a katalán klub benyújtott úgy tűnik, hogy nemgyőzte meg eléggé a "sárga" tengeralattjáró vezetőségét. A Villareal az olasz Rossiért 30 millió eurót követel ,míg a katalánok csak 20-at ajánlottak érte.

A klub Rossin kivül, Wilian és Alexis Sanchez után is érdeklődik.


INFÓ:
http://www.mundodeportivo.com/20110602/ ... 82324.html
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.02. 17:34:31

A vezetőség Rossit akarja leigazoli, nem pedig Agüerot. Várható volt hogy velünk is szóba hozzák, de nnek szerintem semmi valóság alapja nincs. És nme is kell ő ide, de továbbra is tartom hogy Rossi sem! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Válasz küldése