Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.16. 19:49:00

Capon írta:Na most olvastam nso-n Rosell nyilatkozatát Fabregasról és tökéletesen igaza van. Remélem tartjuk is magunkat ehhez a nyilatkozathoz.
Off
Linket kérhetek, mert én nem találtam meg.
On
Kép
Kép
Kép
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.16. 17:16:22

Nemtudom mit sírtok itt a herce-hurcákon.Bezárhatna a fórum ha nem lennének ezek a pletykák. :D

Én azt mondom ha Rosell ilyen kicsinyes akkor csak ilyen Adriano féle játékosokat tudunk idehozni (amugy prímán játszott csak ugy a név nagyságára gondolok)Villat is még Laporta hozta ide. :P
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.06.16. 17:00:05

Firefox írta:Én Eto'o-t vártam volna vissza, nem ilyen Sánchez féléket, de ez már csak álom marad ... :cry:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... 42?nocache :roll:
Eto'o-t? Ugyan minek? Az ő története végleg lezárult a Barcában, nem is értem, hogy merült ez most fel. Ráadásul ő sem lesz fiatalabb, 30 körül jár már ha jól tudom. 2-3 jó évet jósolok még neki, de ide nem tér vissza, az fix.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.06.16. 16:41:58

Na most olvastam nso-n Rosell nyilatkozatát Fabregasról és tökéletesen igaza van. Remélem tartjuk is magunkat ehhez a nyilatkozathoz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.06.16. 16:32:28

Érdekes nyilatkozatot tett az FC Barcelona elnöke, Sandro Rosell. A katalán klub első embere kijelentette, hogy az Arsenal katalán irányítójáért, Cesc Fabregasért nem fognak horribilis összeget fizetni.

„Ha múlt nyáron 40 milliót ajánlottunk Cescért, akkor az idén kevesebbet ér sérülései és formahanyatlása miatt” – jelentette ki Rosell Fabregas gyengébbre sikeredett szezonjára utalva.


Csipem ezt a Rosell-t! Öt nem fogjak bepalizni horribilis összegekkel!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.06.16. 15:48:51

Én Eto'o-t vártam volna vissza, nem ilyen Sánchez féléket, de ez már csak álom marad ... :cry:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... 42?nocache :roll:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.06.16. 15:11:55

Újabb apró jel, hogy Cesc Fabregas nem sokáig lesz már az Arsenal labdarúgója. Tavaly azzal tett hitet a londoni csapat mellett, hogy részt vett a csapatfotózáson, most azonban nem lesz ott, amikor az Arsenal új mezét mutatják majd be. Bár a játékos a tegnapi - barcelonai - sajtótájékoztatón azt mondta "Wenger dönt arról, hogy elenged-e vagy sem"egyre közelebb van ahhoz, hogy hozzájáruljon, ha szájhúzással is, a francia tréner a távozásához.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.16. 15:09:59

Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.06.16. 15:09:37

Pénteken találkozott Josep Maria Bartomeu a Villarreal vezetőségének tagjaival, és eddig titokban tudták tartani a felek, hogy a Barcelona alelnöke egy konkrét vételi ajánlatot is vitt magával.

A sport.es ma reggel közölte a hírt, miszerint a Barcelona 17 millió eurot kínált a csatárért, valamint további 10 milliót a következő szezonban elérendő egyéni és csapatsikerek függvényében. Összesen tehát 27 millió az ajánlat, ám ezt első körben - azzal együtt is, hogy üdvözölte a lépést - elutasította a Roig familia, mivel továbbra is 30 milliót szeretnének kasszírozni a játékoson.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.06.16. 15:06:53

Nos:

"Vagy a Barcelona, vagy semmi" ez a döntése a Sporting Gijon játékosának José Ángelnek. A védőt szeretné leigazolni a Barcelona, ám eddig hivatalos ajánlatot nem nyújtott be a gijoni klubhoz, azaz megtorpantak a tárgyalások, pedig nagyon úgy tűnt, gyorsan meg tudnak egyezni a felek az átigazolásról. Ha viszont nem jön létre a nyár végéig az egyezség, akkor újabb egy évet fog eltölteni Ángel a Sportingnál, figyelmen kívül hagyva a Málaga és az Osasuna esetleges érdeklődését, írja a mundodeportivo.com.

A Barcelonánál nem csak az első csapat megerősítésére fókuszálnak a klub vezetői, hanem arra is, hogy az utánpótlás is megfelelő legyen. Ennek egyik ékes példája, hogy a 15-17 éves korosztályban is mindjárt három lehetséges erősítéseről ír a lavanguardia.com.

José Aurelio Suárez TSK Roces de Gijón 15 éves és 186 centiméter magas kapuvédője, aki - állítólag - már alá is írt a katalán csapathoz. Erényei között említi a katalán sportnapilap internetes oldala, hogy nyugodt, bátor, határozottak, és nagyon jó lábmunkája van, így nem csoda, ha az Oviedo és a Sporting is szerette volna leigazolni az U-16-os válogatottat.

Elliot Kebbie-ről már tegnap is írtunk blogunkon. Ő az a fiatal - halifaxi születésű - csatár, aki tavaly már volt próbajátékon a Manchester Unitednél, ám most mégis a Barcelonának mondott igen. A Leeds 16 éves csatárának képességeiről a Barcelona fiataljai is meggyőződhettek, hiszen vasárnap éppen ellenük játszott az U-17-es klubvilágbajnokságon.

A harmadik fiatal Joel Valencia, aki már szintén feltűnt a nyáron, mint lehetséges érkező. A jelenleg Zaragozában futballozó 17 éves ecuadori középpályás leigazolásához már csak a két klub aláírása szükséges, miután úgy néz ki, a játékossal már megegyezésre jutottak a klubnál. Vételára körülbelül 300 ezer euro lesz.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.16. 14:28:48

Bob_Marley írta:samy én már többször írtam 30at én se adnék érte!De ez a 17 + valami opció jól hangzik!Körök ugyanazok: Cesc jön nem?Rossi jön nem? Sanchez jön nem?Kellene új játékos, hogy legyen téma :lol:
kell új játékos.. így van... remélem e játékos/ok minőségileg is erősítést hoznak.. nem csak létszámban... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.16. 14:12:43

samy én már többször írtam 30at én se adnék érte!De ez a 17 + valami opció jól hangzik!Körök ugyanazok: Cesc jön nem?Rossi jön nem? Sanchez jön nem?Kellene új játékos, hogy legyen téma :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.16. 14:07:07

azért mert Cesc, nem tett egyértelmű utalást a távozására, utálatnak örvend köreitekben.... ez engem bánt... elmondta azt is hogy frusztrált a Londoniaknál a siker hiánya miatt, és hogy boldog az Arsenalnál... ezzel nem nem mondta hogy hozzánk akar jönni, de azt sem hogy maradni akar... lehet hogy most a várakozás a jó tektika a részéről... mi lenne ha mindenki ész nélkül -ha burkoltan is- nyilatkozna összevissza?... én optimista vagyok vele mindenképp... és továbbra is tartom rendkívül nagy erősítés volna a számunkra...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.16. 14:01:57

daffy írta:
Tocy írta: Akkor rosszul emlékeztem. Csak jöjjön már át mind3 Európába, aztán mutassák meg...mert addig sokat nem ér szerintem az, hogy otthon focizgatnak, és kiemelkednek.
fiatalok még, európai nagycsapatba még nem kéne menni vagy esetleg úgy,hogy 1 évre dobják őket kölcsönbe
Persze, pl egy Porto, Villarreal lenne jó számukra, nem Chelsea, MU. Csak azt akartam mondani, hogy otthon, Brazíliában nem ugyanaz, mint itt, Európában. Majd ha itt is villantanak...akkor lehet hasonló összegekről beszélni.
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.06.16. 13:59:01

Lionel85 írta:
kristop írta:én hagynám ezt a sablonfórumos dumát, hogy hát thiago még kevés lenne. nézzétek az u21nél miket csinál, hogy mozgatja a csapatot. kreatív cserének és ha valamelyik középső kéthárom hónapra lesérül, már simán dobnám be, akár a chelsea ellen is. egyszerűen technikailag már mindent tud (lőni ő se sajnos), valamiben többet is mint xaviék, most már tapasztalat, meccsrutin kell. bírja-e a sorozatterhelést? mentálisan mennyire erős? taktikailag felkészült-e? előző idényben hozzászokott az elsőcsapat légköréhez, ment velük mindenhova, most már fabregas puncivá válása miatt övé a terep.
Így van, két napja én is erre céloztam, olcsóbb, mint megvenni Fabregast, ráadásul Thiago akar is itt játszani. :)
Na igen! Ő akarna is itt játszani minden bizonnyal! Fabregas szerintem, ha igazán szeretne itt játszani, már tavaly elintéze volna az igazolását... mert szerintem tavaly sem, meg idén sem szakad meg, hogy ide igazolhasson minden áron. Én elhiszem, hogy szeretne újra itt játszani, mert Barcelonába szinte minden focista szívesen játszana , de ha egyszer ennyire érdeklődik a klubb iránta akkor télleg már tavaly le lehetett volna tudni ezt a "szappanoperát" !
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.16. 13:55:35

Bob, ha csak rotálás szempontjából lenne jó választás(Rossi) akkor miért kell 30 millió érte? nem ér annyit... Van a Piacon még olyan játékos olcsóbban aki bele csöppenhetne a levesünkbe... ha ez a fő szempont... mondjuk szerintem nem csak ez... ezért Mondom Rossi 15-20 milliónál többet nem ér nekünk... ennyiből Pablo Hernandez is egy jó választás lenne, ő is tudja azt amit Rossi, csak még +-ban védekezni is tud... nem idegen neki... nem akarok nevekkel dobálózni, még a végén rám fogják hogy kavarok... :D csak egy példát mondtam.... nelünk nem csak a keretet kell bővíteni, de azt minőségileg is magasan kell tartani... ezzel nem azt mondtam hogy az Olasz "Yellow submarine" kormányosa nem nőne fel a feladathoz, és a jelenlegi csapata is hasonló rendszerben játszik mint mi, de szerintem ha már 30 milliós értékben igazolunk alkalmasabbat is talánánk... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.16. 13:40:41

kristop írta:én hagynám ezt a sablonfórumos dumát, hogy hát thiago még kevés lenne. nézzétek az u21nél miket csinál, hogy mozgatja a csapatot. kreatív cserének és ha valamelyik középső kéthárom hónapra lesérül, már simán dobnám be, akár a chelsea ellen is. egyszerűen technikailag már mindent tud (lőni ő se sajnos), valamiben többet is mint xaviék, most már tapasztalat, meccsrutin kell. bírja-e a sorozatterhelést? mentálisan mennyire erős? taktikailag felkészült-e? előző idényben hozzászokott az elsőcsapat légköréhez, ment velük mindenhova, most már fabregas puncivá válása miatt övé a terep.
Így van, két napja én is erre céloztam, olcsóbb, mint megvenni Fabregast, ráadásul Thiago akar is itt játszani. :)
Kép
Kép
Kép
tiva
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2010.06.28. 19:31:41
Tartózkodási hely: Wien

2011.06.16. 13:16:08

Azt ne feletsük el, hogy minden idehozott jatekos a fiataljainktol veszi el a lehetöseget. Egy 30-40Millioert idehozott közeppalyas nyilvan több jatekodöt fog kapni mint Thiago.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.16. 13:05:09

kristop írta:én hagynám ezt a sablonfórumos dumát, hogy hát thiago még kevés lenne. nézzétek az u21nél miket csinál, hogy mozgatja a csapatot. kreatív cserének és ha valamelyik középső kéthárom hónapra lesérül, már simán dobnám be, akár a chelsea ellen is. egyszerűen technikailag már mindent tud (lőni ő se sajnos), valamiben többet is mint xaviék, most már tapasztalat, meccsrutin kell. bírja-e a sorozatterhelést? mentálisan mennyire erős? taktikailag felkészült-e? előző idényben hozzászokott az elsőcsapat légköréhez, ment velük mindenhova, most már fabregas puncivá válása miatt övé a terep.
egyrészt egyetértek,thiago már most elirányít egy élcsapatot,másrészt viszont ne vonjunk le következtetést az utánpótlás meccsekből.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.06.16. 13:00:37

én hagynám ezt a sablonfórumos dumát, hogy hát thiago még kevés lenne. nézzétek az u21nél miket csinál, hogy mozgatja a csapatot. kreatív cserének és ha valamelyik középső kéthárom hónapra lesérül, már simán dobnám be, akár a chelsea ellen is. egyszerűen technikailag már mindent tud (lőni ő se sajnos), valamiben többet is mint xaviék, most már tapasztalat, meccsrutin kell. bírja-e a sorozatterhelést? mentálisan mennyire erős? taktikailag felkészült-e? előző idényben hozzászokott az elsőcsapat légköréhez, ment velük mindenhova, most már fabregas puncivá válása miatt övé a terep.
socio66

2011.06.16. 12:14:43

ezeknek a játékosoknak egy porto,lyon szintű csapatban kellene kezdeniük,aztán egy-két év múlva ha ott is kiemelkedően teljesítenek,lehetne ekkora összegekről beszélni.
de az vicc,hogy kizárólag a potenciált és a nulla teljesítményt kell megfizetni esetükben.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.16. 12:01:40

Tocy írta: Akkor rosszul emlékeztem. Csak jöjjön már át mind3 Európába, aztán mutassák meg...mert addig sokat nem ér szerintem az, hogy otthon focizgatnak, és kiemelkednek.
fiatalok még, európai nagycsapatba még nem kéne menni vagy esetleg úgy,hogy 1 évre dobják őket kölcsönbe
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.16. 11:57:37

daffy írta:
Tocy írta:Felesleges...középpályán megvagyunk, csak Cesc érkezne, más nem hiszem. Persze Keita helyett lehetne egy kreatív kp, de ő itt lesz, amíg Pep az edző :) Amúgy én Gansot jobbnak tartom, mint az agyonsztárolt Neymart. De nem ő az, aki aláírt már az Interrel valamit...vagy a Milannal?
nem írt alá semmit. ganso és lucas is többre hivatott jelen állás szerint neymarnál. tehetségük nincs több,de a stílusok kedvezőbb és ez sokat számíthat itt az elején
Akkor rosszul emlékeztem. Csak jöjjön már át mind3 Európába, aztán mutassák meg...mert addig sokat nem ér szerintem az, hogy otthon focizgatnak, és kiemelkednek.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.16. 11:34:20

Tocy írta:Felesleges...középpályán megvagyunk, csak Cesc érkezne, más nem hiszem. Persze Keita helyett lehetne egy kreatív kp, de ő itt lesz, amíg Pep az edző :) Amúgy én Gansot jobbnak tartom, mint az agyonsztárolt Neymart. De nem ő az, aki aláírt már az Interrel valamit...vagy a Milannal?
nem írt alá semmit. ganso és lucas is többre hivatott jelen állás szerint neymarnál. tehetségük nincs több,de a stílusok kedvezőbb és ez sokat számíthat itt az elején
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.16. 11:29:12

Samy, egyértelmű lehetne hozni kp-ra valakit, de ha nem is jön nem kell kétségbe esni!Messit is vissza lehet vonni kp-ra, s ez csak játszadozás a felállással, „mindegy” hogy rajzolják fel a kp-t és kik a tagjai, 7-8 ember egyszerre támad, s ha elveszti a labdát nyomást gyakorol!Persze papíron támadó játékos csak az általad felsorolt 3, de azért lehet variálgatni még így is!Ha hoznánk valakit, akkor Hazard, másban nem látom a „megoldást”!Előre meg Rossi, mások Sanchezt preferálják, én meg inkább félek tőle, nincs szükségünk cselezős emberekre!Tökéletes a csapatjáték, folyik a labda, elhiszem, hogy de majd nem lesz ilyen s stb, de ne kockáztassunk!Lehet Rossi „VillaPedro klón” (véleményem szerint nem), de pont rotálás, frissítés szempontjából ez a jó!Neymarral Gansoval ugyanez a bajom, meg van a játékunk, ezen tökéletesíteni kell, s frissíteni, nem megváltoztatni!
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése