Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.03. 21:11:35

FCGábor:
http://sports.espn.go.com/espn/news/story?id=6354899
De ez már off!
Én értem totokát, s szerintem is igaza van, ha jön ha nem Cesc, nem kész játékos még Thiago a következő év is tanuló év, amikor van lehetőség játszani fog a kupában meg 15-20 percekre a ligában, s figyelni minden mozdulatra, s ellesni Xaviáktól mindent!Persze ha jönne Cesc akkor hátrébb kerül, de jövőre Cescmentesen is nem lehet tőle kezdő tagságot várni, s 12ik ember szerepet!Ezek irreális dolgok!van még ideje bőven!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.07.03. 21:09:16

Mondjuk azt szerintem mindenki kiveszi a számításból, hogy középhátvédet még csak pletykaszinten sem keresünk, ami azt jelenti, hogy Busquets és Masch is sokat lesz kénytelen ott játszani, elvégre oda Pique és Puyol csak a klasszikus középhátvéd (Militot inkább nem is említem, mert vagy elmegy, vagy nézi ahogy Pep előbb bízik majd bárki másban - úgy egyébként jogosan - mint benne. Abidal remélem újra a balhátvéd szerepében fog játszani, mert oda sem Maxwell, sem Adriano nem több kiegészítő embernél.

Így egyrészt oda fog kelleni a vkp-ink besegítése, másrészt pedig mindez eleve egy utopisztikus sérülés nélküli szezon esetében tűnik soknak. Ugyanakkor Xavi és Iniesta is előszeretettel szed össze kisebb sérüléseket, Fabre sem épp a megtestesült elpusztíthatatlanság, Thiagoról sem tudni, hogy hogy fogja bírni a terhelést. Emlékezzünk csak Xavi sérülésére, amit pótlás hiányában nem lehetett pihentetni. Akkor nagy rizikót vállaltunk be ezzel, ha rásérül a komplett szezon elmehetett volna ezen.

Azt mondjuk adom, hogy égető szükség épp nincs Cescre, lehet sőt biztos, hogy nem lesz egyszemélyes vezér és kevésbé fog csillogni, mint az Arsenalban, de azért nehogymár azt mondjuk hogy sok egy csapatba négy kreatív gondolkodó játékos, aki fazont tud szabni. Kárára biztos nem lesz a csapatnak
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:44:14

Azt pedig végképp nem értem, hogy Cesc jövetele miért jelentené hogy Thiago elmegy? Főleg hogy most úgy hosszabbított szerződést, hogy tisztában van azzal, h Cesc valószínűleg jön. Az ő korában miért nem elég, hogy kb 15 bajnokin pályáralép, egy részén csereként, a kupában mondjuk tolja végig, mer az szinte senkit sem mozgat, a maradék nem kevés meccsen meg 2 posztot rotál Xavi Ini, meg Cesc.
Nem hiszem h Xavi ilyen idősen ennyit játszott volna, és még sem ment a fejlődése kárára, sőt egész tűrhető kis irányító lett belőle... :D
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.07.03. 20:38:16

Bob_Marley írta:http://soccerlens.com/highest-football- ... ges/69045/
Ebben magasan mi vagyunk az elsők az egész világon!Nincs olyan sport klub, amelyik többet költene fizetésekre!!
persze, hogy átlagfizetésben mi vagyunk az elsők amikor a legrövidebb kerettel rendelkezünk és a csapat 90%-a bármelyik másik csapatba beférne a világon
nálunk nincs 4-5 felesleges noname töltelék ember
ezeket a számokat szorozd be az adott klub játékosainak számával és akkor kiderül melyik csapat mennyit költ igazából fizetésekre

a keretek valahogy így festenek a wiki szerint:
city 35+1
inter 32+13
rm 28
chelsea 33+1
barca 21+4
Kép
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:37:09

daffy írta:
Totoka írta:De jöttél először is azzal, hogy "jobb barcasok" ez alapján én a "rossz barcasok" része lettem, a hangnem ennek szólt, de igen, biztos nagyon bunkó voltam, de elegem van abból h mindenki jobban tudja mit kell tenni, mint azok akik ezért kapják a pénzüket...
nekem pedig a magyar oktatásból van elegem,mert a jó fele nem azt jelenti,hogy a másik fele rossz,hanem hogy kb a fele...
hogy ki mihez ért: nézd meg most a realt. mou kiröhögte az orvosi részleget és átalakítja,meg még ezt-azt. mióta mondják a szurkolók,hogy kéne? évek óta. perez,a stáb,az előző edzők ezt miért nem látták? pedig ők kaptak pénzt,mi nem.
Elnézést, valóban a "jó fele"-t rosszul értelmeztem, visszaolvasva, értem h mit akartál, de az én hibámért kérlek ne a tanáraimat szidd, én voltam a hülye.
Azt viszont tartom, hogy Pep egymaga jobban tudja hogy mi az ami kell a csapatnak a szurkolók felénél is, dacára a real orvosi rendszerének hibájára is. Ha pedig rosell azt mondja hogy képes finanszírozni a dolgot, akkor szerintem semmi probléma vele. De ha te továbbra is tartod, hogy Cesc nem kell, pep nem tudja mit csinál, a játékosok sem értenek hozzá, akkor ez van, én itt abbahagyom a próbálkozásokat, úgy sem foglak meggyőzni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 20:34:10

visca el barca írta:azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
ha nem akarjátok beépíteni,eligazol. ha cesc jön,thiago meg lesz lőve. nem olyan bonyolult. egy kicsit is "szakmaibb" szemmel nézve látható,hogy thiago nagy játékos lesz,az ígéret az a világklasszis szint,de már-már borítékolhatóan jó játékos
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2011.07.03. 20:33:44

Igazából felesleges nagy energiákat megmozgatni a Fabregas vitában, mivel a vezetőség mellette tette le a voksát és vélhetőleg napokon belül realizálódik a transzfer. Ha a Klub és a játékosok is ennyire kiállnak mellette, akkor annak biztos van oka. Én nem aggódok, a legtöbb játékidőt - ha jól tudom - Keita töltötte a pályán, nem bánom, ha helyette Thiagot és Fabret láthatom. Tud majd pihenni Xavi is, aki idén elég sok időt volt kénytelen sérülten a pályán tölteni. Sokan elfelejtik, így volt ez a szezon végén is, nem véletlen, hogy a BL döntő után nem utazott a válogatottal sem.
Thiagonál jobban én csak Messit vártam anno, de azt azért be kell látni, hogy ő még nincsen Iniék szintjén, tanulnia kell. A bizalom töretlen felé Pep részéről, megújították a kontraktusát, egyre több lehetőséget kap, de nem szabad még túl nagy terhet rakni a vállára.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.03. 20:29:44

visca el barca írta:azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
Csak ha jön Fabregas és nem kap lehetőséget Thiago, akkor nem is marad más, csak ígéret. Ha nem játszik, nem bizonyít, nem fejlődik. Tehetsége bőven van olyan, mint Cescnek, játszatni kéne, hogy fejlődjön, és világklasszis legyen.
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:29:36

visca el barca írta:azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
Na végre valaki... köszönöm!!:D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.03. 20:27:08

azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 20:26:48

Totoka írta:De jöttél először is azzal, hogy "jobb barcasok" ez alapján én a "rossz barcasok" része lettem, a hangnem ennek szólt, de igen, biztos nagyon bunkó voltam, de elegem van abból h mindenki jobban tudja mit kell tenni, mint azok akik ezért kapják a pénzüket...
nekem pedig a magyar oktatásból van elegem,mert a jó fele nem azt jelenti,hogy a másik fele rossz,hanem hogy kb a fele...
hogy ki mihez ért: nézd meg most a realt. mou kiröhögte az orvosi részleget és átalakítja,meg még ezt-azt. mióta mondják a szurkolók,hogy kéne? évek óta. perez,a stáb,az előző edzők ezt miért nem látták? pedig ők kaptak pénzt,mi nem.
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:22:58

De jöttél először is azzal, hogy "jobb barcasok" ez alapján én a "rossz barcasok" része lettem, a hangnem ennek szólt, de igen, biztos nagyon bunkó voltam, de elegem van abból h mindenki jobban tudja mit kell tenni, mint azok akik ezért kapják a pénzüket...
Sokan jönnek azzal, h pep nagy hibája h nem rotál, de ha nincs elég minőségi embere a posztokra, akkor mivel rotáljon? Idén a keret iszonyat szűk volt, ha nem igazolunk még embert, akkor az a baj, ha nem igazolunk, és pep nem rotál, akkor meg az. Jó lenne már dönteni...
Thiago még semmit sem bizonyított, egyáltalán semmit, nálam egyelőre csak egy nagy ígéret, de ezzel nincs is baj, ilyen idősen xavi sem volt alapember, nem is elvárható. Nem kéne úgy kezelni, mint egy kiforrott, kész játékost, még nem az, és ameddig nem az, addig nem lehet rögtön első csere xaviék mögött...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.03. 20:20:35

Amúgy szerintem ez olyan szív vs ész kérdés. Legalábbis nálam tuti. Szívem szerint nagyon szeretném, ha Fabregas a csapatban lenne, mert nagy játékos, katalán, saját nevelés, fiatal, de nagy a rutinja...viszont az eszem azt mondja, hogy teljesen felesleges, és Thiagonak ártunk vele a legtöbbet, ha idehozzuk. Aki viszont kivárta a sorát, bejátszotta magát a csapatba, és most készül megtenni az utolsó előtti lépést, hogy első csere lehessen, és rendszeresen pótolja Xavit-Iniestát. Ha idejön Cesc, nem tudom, hogy lesz ez megoldva...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 20:15:26

d írta:Azért a magas átlagfizetés mellett jegyezzük meg, hogy 20 fős kerettel ment neki a Barca a tavalyi évnek is. Persze ezzel együtt is nagyon magasak a fizuk, de látjuk, hogy így is vannak, akik lázadoznak a fizetésükért, lásd Valdes, Alves.
és csökkentés aligha lesz,viszont lesz még + játékos. ez természetesen nem az én bajom,csak észrevételeztem.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.03. 20:13:41

Azért a magas átlagfizetés mellett jegyezzük meg, hogy 20 fős kerettel ment neki a Barca a tavalyi évnek is. Persze ezzel együtt is nagyon magasak a fizuk, de látjuk, hogy így is vannak, akik lázadoznak a fizetésükért, lásd Valdes, Alves.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 20:11:10

Totoka írta: Valdes-nek aki eléggé része a csapatnak köze sincs hozzá, de neked aki a média alapján kapod a híreket a barcaról, te nagyon tudod mi jó nekik...
valdesnek mi köze a csapat összeállításához? semmi. az igazolásokhoz? semmi. tehát ő csak szeretné,ha cesc ott lenne,de lövése nincs,hogy thiagot hogy oldják meg.
hát ez aztán tényleg nagy pazarlás, szóhoz sem jutok tényleg.
egy fiatal játékos szemszögéből az,mert 4en vannak előtte
Kölcsönadásával azt nyernénk, hogy ha egy villarealban, v hasonló csapatban megállja a helyét, és 1 évet még fejlődik, akkor én nagyobb bátorsággal játszatnám 1 év múlva.
xavi,ini vagy cesc kárára? a 3ból 2nek kell a padon lennie,hogy thiago játszon
De biztos neked, a nagy szakértőnek van igazad
a hangnemért meg elmehetsz a pcsába :roll:
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2011.07.03. 20:09:17

"a helyettesítésüket megoldja,de kérdés,hogy a legjobb 12. játékos akar-e maradni? egyébként ha ő a helyettesítő,akkor fabregas?"

Jogos a kérdés, de csak fel tudta mérni a helyzetét, mielőtt aláírta a szerződését.... :P 1 szezonban több mint 60 meccs van, ha nem sérül meg Xavi, se Iniesta, akkor is kb. 20 meccsen juthat szóhoz. Xavi is így kezdte anno, és 20 éves kora után is csak azért jutott több szerephez, mert Guardiola megsérült, és a következő szezonban már el is igazolt olaszországba! Szerintem nem kell Fabregas...
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:04:21

daffy írta:
Totoka írta:...
de mit érnétek azzal,ha thiago kölcsönbe menne? kiderülne,hogy jó játékos és hogyan tovább? akkor is csak a padra térhetne vissza.
nem vagyok közgazdász,de olvasom a híreket és látok a szememtől. magasan(de tényleg sokkal) a legnagyobbak a fizetéseitek a világon. ezen nincs mit vitázni és azzal sem,hogy ez nem jó. ehhez nem kell közgazdász diploma.
fabregast leigazoljátok,rendben. de az tisztán látszik,hogy ez már inkább presztízs,mintsem szakmailag indokolt döntés. xavi,ini,busi posztján játszhat: keita,afellay,thiago,mascherano... ez nem elég nektek,vesztek 40be egy másikat a padra. nincs rá égető szükség és a pénzben sem úszik a klub,az én-és sok barca drukker- szememben pazarlás. de nem lényeg,ezt már kitárgyaltuk korábban,valdes szerint kompatibilisek :) kár,hogy köze nincs hozzá
Valdes-nek aki eléggé része a csapatnak köze sincs hozzá, de neked aki a média alapján kapod a híreket a barcaról, te nagyon tudod mi jó nekik...
Masch szerintem jövőre sokat lesz védő poszton, főleg h milito elmegy. Afellay nálam inkább a támadó 3asba megy, Messiek forgatására. Még ha nem is adjuk kölcsön Thiagot, akkor xavi, ini, busi mellett arra a 3 posztra lenne még thiago, keita, cesc, hát ez aztán tényleg nagy pazarlás, szóhoz sem jutok tényleg.
Thiago kölcsönadásáról: B csapatban jó volt, első csapatban viszont csak kisebb csapatok ellen vetették még eddig be, és nem is játszott sok meccset, de szólj ha tévedek. Kölcsönadásával azt nyernénk, hogy ha egy villarealban, v hasonló csapatban megállja a helyét, és 1 évet még fejlődik, akkor én nagyobb bátorsággal játszatnám 1 év múlva. De biztos neked, a nagy szakértőnek van igazad, és nem kell ide cesc, thiago meg mehet a mélybe, de ha xavi megsérül, akkor majd ő fog akár hónapokon át irányítani?? Biztos úgy is a liga legtöbb csapata fölé nőnénk, de nem a real fölé, és akkor bizony nyalóka.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.07.03. 19:59:05

d írta:
kristop írta:játszott ő bármikor is huzamosabb ideig (nem egy vagy két meccset egy szezonban) vkpként? vagy mi ez az "eredeti posztja" dolog?
Sevillában.
pont ezért kérdeztem mert ott biztos nem, viszont a lensben nem láttam játszani. négynégykettő középső kettősének a bal oldala volt az övé spanyolországban.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.03. 19:52:51

daffy írta:a helyettesítésüket megoldja,de kérdés,hogy a legjobb 12. játékos akar-e maradni? egyébként ha ő a helyettesítő,akkor fabregas?
Én is azon emberek csoportjába tartozom akik nem értik minek ide Fabregas. Mintha Pep elment volna egy jósnőhöz, aki azt mondta, hogy Xavi, és Ini is kidől egy szezonra, ezért esztelenül keresse a pótló embereket. Ha Keita eladásával kalkulálunk, ami ügye közel sem biztos, akkor is egy Xavi, Iniesta, Fabregas, Thiago névsorral bírunk. Remélem Pep tudja mit csinál, és ha jön Cesc, akkor kíváncsian várom milyen szisztémával fog a csapat játszani.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.03. 19:52:18

http://soccerlens.com/highest-football- ... ges/69045/
Ebben magasan mi vagyunk az elsők az egész világon!Nincs olyan sport klub, amelyik többet költene fizetésekre!
2 felé kell választani a dolgot, Rossell lehet túloz, nem vagyunk ott nem látunk bele a könyvelésbe, az biztos józan paraszti ésszel lehet látni, mi is mekkora pénzeket dobtunk ki az ablakon a'la Laporta.....
Egy elnöknek a feladata a klub gazdasági, pénzügyi dolgait rendbe tenni, s maximalizálni a profitot, egy edző feladata meg a sikeresség, ez nem mindig jön össze!Lsd Bayern, az egyik legjobban működő "cég", mégis az eredmények nem úgy jönnek!Thiago vs Cesc vitába nem akarok beleszólni, én is jobban örülnék, ha maradna Londonban!Viszont Thiagoval kapcsolatban irrelevánsak azok a "követelések", hogy kezdő meg legjobb 12ik ember, stb.....Jövőre többet fog játszani, de látni kell vannak előtte bőven sorban, fiatal még okosan kell őt felépíteni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.07.03. 19:45:43

A másik meg az Fabregassal kapcsolatban, hogy itt ugyan megoszlik az hogy kell e, vagy nem.. (szerintem nem létszükséglet, de jó lesz ha jön)
De ami a legfontosabb, hogy a csapat szinte egy emberként várja, a barátai, válogatottbeli csapatársai, akiket gyerek kora óta ismer..szóval szerintem belharc, meg viszály nem lesz itt. A fizetése meg tényleg nem érint minket, még ha adott esetbe idegesítő is lehet, de ezt is megoldják úgy is a klubnál.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 19:45:22

Totoka írta:...
de mit érnétek azzal,ha thiago kölcsönbe menne? kiderülne,hogy jó játékos és hogyan tovább? akkor is csak a padra térhetne vissza.
nem vagyok közgazdász,de olvasom a híreket és látok a szememtől. magasan(de tényleg sokkal) a legnagyobbak a fizetéseitek a világon. ezen nincs mit vitázni és azzal sem,hogy ez nem jó. ehhez nem kell közgazdász diploma.
fabregast leigazoljátok,rendben. de az tisztán látszik,hogy ez már inkább presztízs,mintsem szakmailag indokolt döntés. xavi,ini,busi posztján játszhat: keita,afellay,thiago,mascherano... ez nem elég nektek,vesztek 40be egy másikat a padra. nincs rá égető szükség és a pénzben sem úszik a klub,az én-és sok barca drukker- szememben pazarlás. de nem lényeg,ezt már kitárgyaltuk korábban,valdes szerint kompatibilisek :) kár,hogy köze nincs hozzá
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 19:38:36

daffy írta:
Totoka írta:
Ennek eléggé olyan szaga van, mint amikor Real megvette C-t meg Kaka-t és mindenki lőtte hogy nem fognak megférni egymás mellett, meg ilyenek, közben barcasok nagy része be volt szarva hogy milyen erős lesz a real, csak magukat nyugtatták ezekkel. Cesc egy jó igazolás lesz, nem véletlenül próbálja meg perez elhozni előlünk, ti kp-ok is eléggé telített már, ti is meglennétek nélküle, egyszerűen félnek hogy vele még erősebbek lennénk. Az meg hogy nincs rá szükségünk nem igaz...
a mi középső kp-nkon nincs olyan ember,aki olyan jelentős játékerőt képviselne...
a fizetésekre és thiagora nem nagyon tértél ki és arra sem,hogy vajon a barcások jó fele miért gondolja azt,hogy nem kell cesc
Bocs hogy a barcasok "rossz felébe" tartozok... :D Már maga ez a mondat vicc, de mind1... :D
Thiago-ról: A srác fiatal, tehetséges, de ez mind igaz volt anno Bojanra is, és nézd mi lett belőle... Nem hinném, hogy ha pl jövőre Xavi megsérül egy classico előtt akkor majd ő fogja lehozni azt a meccset. Szemben Cesc-el, aki már sokat bizonyított, és még mindig piszok fiatal. Ha Cesc jönne, akkor Thiago-t kölcsön kéne adni egy Villareal, Sevilla, Valencia közül valahova, és már meg is lenne a kellő játékperce. vagy mondjuk Romaban is szívesen látná LE szerintem.
Fizetésekről: Te egy diplomás közgazdász vagy, akinek teljes rálátása van a Barca pénzügyeire?? Nem?? Akkor szerintem hagyd a témát, vannak olyanok a klubnál, akik jobban vágják a témát nálad... A klub anyagi nehézségei szerintem erősen el vannak túlozva... Ha tényleg akkora lenne a [auto_cenzúra], hogy színes tintára sincs pénz, akkor szó se lenne itt igazolásokról. Nem bírom ezt a Rosell gyereket, de olyan embernek tűnik, aki jól bánik a pénzzel, és megfontolt. Ha ő nem aggódik Cesc fizetése miatt, akkor neked sem kell szerintem. Ha Pep-en kívül szinte minden játékos is azon van hogy megszerezzük Cesc-et, akkor nyílván van is rá ok. Tény hogy voltak a Pep-nek rossz igazolásai (ibra, csigri), de voltak nagyon eltaláltak is, akik megszerzése előtt hasonlóan hőzöngött a barcasok "jobbik fele", és szerintem a 2 bl, 3bajnoki cím (és volt még ott pár kupa...) alapján elmondhatjuk, hogy Pep nem végez rossz munkát.
Szóval szerintem ha az edző szerint kell, az elnök szerint pedig megvehető, akkor mondhatsz bármit, szerintem is meg kell venni.
Bocs hogy hosszú lett, de sok ember okoskodásai nekem már az agyamra mennek...
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.03. 19:37:17

kristop írta:játszott ő bármikor is huzamosabb ideig (nem egy vagy két meccset egy szezonban) vkpként? vagy mi ez az "eredeti posztja" dolog?
Sevillában.
Válasz küldése