Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.03. 22:09:51

Totoka írta: Egy olyan csapat ellen, aki kb 12 emberrel védekezik ellenünk, szerintem nincs nagy szükség szűrőre, simán el tudom képzelni, h a 3 támadó mögött, együtt szerepeljen egy xavi-cesc-ini 3as. Idei meccseink 90%-án szerintem ez működött volna
Mondjuk lehet, hogy egy Depor szintű csapat ellen működne, ahol egymás után két egyeneset nem tudnak a labdába rúgni, de a Real ellen nem próbálnám meg, mert ha egy kontrával megindul Özil-DM-CR stb., akkor kell, hogy legyen ott egy Mascherano, aki körbekergeti a pályán őket (de mondjuk a 0kapuralövéses Arsenal ellen is kellett, hogy a végén egy sérülés árán állítsa meg Bendtnert)

szerk.: szóval még az olyan csapatokról nem is beszéltünk, mint mondjuk a Valencia vagy a Villareal, akin nyíltan felvállalták a játékot és gólokat is akartak lőni
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.03. 22:08:45

Daffy. Itt rengeteg féle vélemény van, kell Fabregas, nem kell és így van ez Sánchezzel is.
Én úgy gondolom, hogy ebbe a remek középpályába már nem fér be még 1 klasszis maximum akkor, ha előre látják, hogy Xavi vagy Iniesta le fog sérülni hónapokra...
Be kell látnod, hogy a Barca meg szeretné venni mind2 játékost és hiába érthetetlen sokaknak ez így van és el kell fogadni. Én úgy emlékszem Henry-t sem várták túl nagy szeretettel aztán szvsz volt 2 jó szezonja pedig nem volt rossz a csatársor.
Bármi megtörténhet.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.07.03. 22:03:26

daffy írta:]ha kell,de erre alapozni? úgy megértem,hogy ha cesc jön,akkor thiago megy,de ilyenről csak pletyka szinten olvastam,amire nem alapoznék.
miért kéne mennie akárkinek is szakmai szempontból ha jön Cesc? nem ütközik Thiagoval... sőt....egy klasszissal több, akitől csak tanulhat....mindazonáltal szerintem mindenki örülne ha jönne Cesc is... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 22:03:16

Neymar az perez baromsága, szerintem mourinho is a fejét fogja h minek az nekik...
Tényleg ritka h xavi meg ini együtt lenne sérült, de szerintem már akkor is baj lehet ha az egyik az, és egy kemény ellenfél jön. Thiago mondjuk 10-12 csapat ellen tuti lehoz biztosan egy meccset, ha mellette ott van xavi v ini, meg busi, v masch. De egy valencia, vagy real??? A bajnokságba kerülhet...
Am én még egy dolgot nem zárnék ki, fm-ben pl próbálgattam, de tisztában vagyok vele h az nem mérvadó:
Egy olyan csapat ellen, aki kb 12 emberrel védekezik ellenünk, szerintem nincs nagy szükség szűrőre, simán el tudom képzelni, h a 3 támadó mögött, együtt szerepeljen egy xavi-cesc-ini 3as. Idei meccseink 90%-án szerintem ez működött volna, és mivel tényleg nem nagyon hallani védő érkezéséről, nem zárom ki, hogy masch v busi visszamenjen védőnek néha.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.03. 21:57:51

Totoka írta: Tudom h [auto_cenzúra] példa, meg nem annyira életszerű, de pl nekem FM2011-ben az első szezonom katasztrófa volt a barcaval, mer 1-2 fontos játékos mindig sérült volt, és valjuk be, csak a kezdő 11ünk az, ami európa fölé magasodik, egy keita-masch-thiago 3as már nem olyan veretes, mint a ini-busi-xavi.
Van bennünk valami közös, de azért valljuk be őszintén, hogy nehezen jön össze a valóságban az, ami most nekem FM-ben, hogy Messinek egy szezonban kétszer van izomszakadás a vádlijában (3 hónap egyenként) és az egyik alatt meg Xavinak összejön egy lábtörés (fél év), tekintve, hogy az orvosi stábunk (és/vagy az erőnléti edzőink) nagyon brutális. Elég csak arra gondolni, amikor ősszel Ujfalusi lepepézte Messit, mondták h mennyit fog kihagyni (már nem emlékszem, de elég soknak tűnt), aztán feleannyi idő alatt visszatért. Persze ha Iniestának lesz megint egy olyan szezonja, mint a 2009/10es (meg talán akkor volt az is, h Xavi már sérülten játszott a szezon végén), akkor jó lenne egy Cescet a csapatban tudni, azt kell eldönteni, hogy mit érdemes kockáztatni:
-A verzió: jön Cesc, mindenki egészséges marad, senki sem boldog, Thiagoból nem lesz senki
-B verzió: nem jön Cesc, Ini-Xavi térdszalag-szakadás, Bernabeuból egy 5össel a zsákban jövünk haza
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 21:53:29

samy85 írta:hát kedves Daffy nem egészen így van... cesc ügy... :D nincs égető szükség rá az lehet.... de ha jön mindenki meglátja, hogy mennyire jó h van?...
ha kell,de erre alapozni? úgy megértem,hogy ha cesc jön,akkor thiago megy,de ilyenről csak pletyka szinten olvastam,amire nem alapoznék.

Totoka!
teljesen igazad van,de nem sokszor fordult eddig elő,hogy xavi és ini egyszerre legyen sérült. persze ez nem jelenti azt,hogy nem is fog,de tudod,hogy erre nem építhet egy fiatal játékos. ha pedig mégis bekövetkezik,akkor is meg lehet oldani a pótlásukat.
ha példát hoznék: pedro mellé jöhet sanchez. ezzel lesz 2 fiatal játékosotok,mégsem hozzátok a nyakukra aguerot. pedig ha mind2 sérült,akkor is minőségi csere,de inkább másba kell fektetni a pénzt,nem agueroba. többek közt ezért sem értem,hogy minek neymar jelenleg a realba,de ez már másik példa lenne.
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 21:44:27

daffy írta:
Totoka írta: De ha te továbbra is tartod, hogy Cesc nem kell, pep nem tudja mit csinál, a játékosok sem értenek hozzá, akkor ez van, én itt abbahagyom a próbálkozásokat, úgy sem foglak meggyőzni.
én tartom,hogy cesc nem létszükséglet és nem kell jobban,mint mondjuk tevez. pep tudja,mit csinál,de rosell nem biztos. a játékosok tényleg nem értenek az igazolásokhoz,miért is értenének? cesc-ről tényleg nem tudsz meggyőzni,mert én jobbnak tartok egy fiatal, remek képességű játékost,aki a csapat tagja és volt benne annyi,hogy kivárja a sorát,mint egy hisztis óvodást,aki nem mellesleg +40 millió. cesc ott lesz jövőre is,ha nem hozzátok el,1 év alatt meg kiderülne,hogy thiago van-e annyira jó,mint én azt gondolom. ez esetben nem "pazarolna" el a csapat egy fiatalt és nem dobna ki talán indok nélkül pénzt az ablakon. csak 1 évet kell várni rá,az nem sok.
A legjobb tényleg az lenne, ha thiagoval le lehetne hozni 1 szezont, de ehhez az kell h xavi meg ini ne sérüljön le, de én szemény szerint nem bízok még egy ennyire sérülésmentes évben, mint ez volt. Szerintem ez a szűk keret most is elég nagy kockázat volt, nem kéne tovább kísérteni a sorsot. Tudom h [auto_cenzúra] példa, meg nem annyira életszerű, de pl nekem FM2011-ben az első szezonom katasztrófa volt a barcaval, mer 1-2 fontos játékos mindig sérült volt, és valjuk be, csak a kezdő 11ünk az, ami európa fölé magasodik, egy keita-masch-thiago 3as már nem olyan veretes, mint a ini-busi-xavi. Am meg szerintem sem zárja ki egymást Thiago meg Cesc, de ha meg mégis, akkor télen nyugodtan kölcsön lehet adni Thiagot. Ces érkezésével is csont nélkül kaphatna 20 meccset, minden fél óra játéklehetőséggel, ami az ő korában bőven jó. Kupát meg részemről végig tolhatja, nem érdekel ha azt nem húzzuk be.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.07.03. 21:44:12

hát kedves Daffy nem egészen így van... cesc ügy... :D nincs égető szükség rá az lehet.... de ha jön mindenki meglátja, hogy mennyire jó h van?...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 21:30:44

Totoka írta: De ha te továbbra is tartod, hogy Cesc nem kell, pep nem tudja mit csinál, a játékosok sem értenek hozzá, akkor ez van, én itt abbahagyom a próbálkozásokat, úgy sem foglak meggyőzni.
én tartom,hogy cesc nem létszükséglet és nem kell jobban,mint mondjuk tevez. pep tudja,mit csinál,de rosell nem biztos. a játékosok tényleg nem értenek az igazolásokhoz,miért is értenének? cesc-ről tényleg nem tudsz meggyőzni,mert én jobbnak tartok egy fiatal, remek képességű játékost,aki a csapat tagja és volt benne annyi,hogy kivárja a sorát,mint egy hisztis óvodást,aki nem mellesleg +40 millió. cesc ott lesz jövőre is,ha nem hozzátok el,1 év alatt meg kiderülne,hogy thiago van-e annyira jó,mint én azt gondolom. ez esetben nem "pazarolna" el a csapat egy fiatalt és nem dobna ki talán indok nélkül pénzt az ablakon. csak 1 évet kell várni rá,az nem sok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.03. 21:29:13

Tocy írta:
visca el barca írta:azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
Csak ha jön Fabregas és nem kap lehetőséget Thiago, akkor nem is marad más, csak ígéret. Ha nem játszik, nem bizonyít, nem fejlődik. Tehetsége bőven van olyan, mint Cescnek, játszatni kéne, hogy fejlődjön, és világklasszis legyen.
nem tudom. én problámon szubjektíven nézni a dolgokat.

ha én egy vállalat vezetoje vagyok és megürededik egy vezetoi poszt a cégemnél, akkor minden bizonnyal a piacon legelismertebb szakambert probalom odahivni magamhoz. olyat akinek van respektje, több év gyakorlata és már most ász. nem egy olyant aki summa cum laude jött ki az egyetemről és mindenki azt mondja, hogy rövidesen ő lesz a legjobb.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.07.03. 21:16:55

a nyár elején szóba került nálunk André Santos.... most nézem őt is... van benne élet ... Ha Maxwelltől megválunk akkor én szívesen látnám itt...
Akkor Abidal-al többet lehetne középen számolni.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.03. 21:11:35

FCGábor:
http://sports.espn.go.com/espn/news/story?id=6354899
De ez már off!
Én értem totokát, s szerintem is igaza van, ha jön ha nem Cesc, nem kész játékos még Thiago a következő év is tanuló év, amikor van lehetőség játszani fog a kupában meg 15-20 percekre a ligában, s figyelni minden mozdulatra, s ellesni Xaviáktól mindent!Persze ha jönne Cesc akkor hátrébb kerül, de jövőre Cescmentesen is nem lehet tőle kezdő tagságot várni, s 12ik ember szerepet!Ezek irreális dolgok!van még ideje bőven!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2011.07.03. 21:09:16

Mondjuk azt szerintem mindenki kiveszi a számításból, hogy középhátvédet még csak pletykaszinten sem keresünk, ami azt jelenti, hogy Busquets és Masch is sokat lesz kénytelen ott játszani, elvégre oda Pique és Puyol csak a klasszikus középhátvéd (Militot inkább nem is említem, mert vagy elmegy, vagy nézi ahogy Pep előbb bízik majd bárki másban - úgy egyébként jogosan - mint benne. Abidal remélem újra a balhátvéd szerepében fog játszani, mert oda sem Maxwell, sem Adriano nem több kiegészítő embernél.

Így egyrészt oda fog kelleni a vkp-ink besegítése, másrészt pedig mindez eleve egy utopisztikus sérülés nélküli szezon esetében tűnik soknak. Ugyanakkor Xavi és Iniesta is előszeretettel szed össze kisebb sérüléseket, Fabre sem épp a megtestesült elpusztíthatatlanság, Thiagoról sem tudni, hogy hogy fogja bírni a terhelést. Emlékezzünk csak Xavi sérülésére, amit pótlás hiányában nem lehetett pihentetni. Akkor nagy rizikót vállaltunk be ezzel, ha rásérül a komplett szezon elmehetett volna ezen.

Azt mondjuk adom, hogy égető szükség épp nincs Cescre, lehet sőt biztos, hogy nem lesz egyszemélyes vezér és kevésbé fog csillogni, mint az Arsenalban, de azért nehogymár azt mondjuk hogy sok egy csapatba négy kreatív gondolkodó játékos, aki fazont tud szabni. Kárára biztos nem lesz a csapatnak
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:44:14

Azt pedig végképp nem értem, hogy Cesc jövetele miért jelentené hogy Thiago elmegy? Főleg hogy most úgy hosszabbított szerződést, hogy tisztában van azzal, h Cesc valószínűleg jön. Az ő korában miért nem elég, hogy kb 15 bajnokin pályáralép, egy részén csereként, a kupában mondjuk tolja végig, mer az szinte senkit sem mozgat, a maradék nem kevés meccsen meg 2 posztot rotál Xavi Ini, meg Cesc.
Nem hiszem h Xavi ilyen idősen ennyit játszott volna, és még sem ment a fejlődése kárára, sőt egész tűrhető kis irányító lett belőle... :D
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.07.03. 20:38:16

Bob_Marley írta:http://soccerlens.com/highest-football- ... ges/69045/
Ebben magasan mi vagyunk az elsők az egész világon!Nincs olyan sport klub, amelyik többet költene fizetésekre!!
persze, hogy átlagfizetésben mi vagyunk az elsők amikor a legrövidebb kerettel rendelkezünk és a csapat 90%-a bármelyik másik csapatba beférne a világon
nálunk nincs 4-5 felesleges noname töltelék ember
ezeket a számokat szorozd be az adott klub játékosainak számával és akkor kiderül melyik csapat mennyit költ igazából fizetésekre

a keretek valahogy így festenek a wiki szerint:
city 35+1
inter 32+13
rm 28
chelsea 33+1
barca 21+4
Kép
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:37:09

daffy írta:
Totoka írta:De jöttél először is azzal, hogy "jobb barcasok" ez alapján én a "rossz barcasok" része lettem, a hangnem ennek szólt, de igen, biztos nagyon bunkó voltam, de elegem van abból h mindenki jobban tudja mit kell tenni, mint azok akik ezért kapják a pénzüket...
nekem pedig a magyar oktatásból van elegem,mert a jó fele nem azt jelenti,hogy a másik fele rossz,hanem hogy kb a fele...
hogy ki mihez ért: nézd meg most a realt. mou kiröhögte az orvosi részleget és átalakítja,meg még ezt-azt. mióta mondják a szurkolók,hogy kéne? évek óta. perez,a stáb,az előző edzők ezt miért nem látták? pedig ők kaptak pénzt,mi nem.
Elnézést, valóban a "jó fele"-t rosszul értelmeztem, visszaolvasva, értem h mit akartál, de az én hibámért kérlek ne a tanáraimat szidd, én voltam a hülye.
Azt viszont tartom, hogy Pep egymaga jobban tudja hogy mi az ami kell a csapatnak a szurkolók felénél is, dacára a real orvosi rendszerének hibájára is. Ha pedig rosell azt mondja hogy képes finanszírozni a dolgot, akkor szerintem semmi probléma vele. De ha te továbbra is tartod, hogy Cesc nem kell, pep nem tudja mit csinál, a játékosok sem értenek hozzá, akkor ez van, én itt abbahagyom a próbálkozásokat, úgy sem foglak meggyőzni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 20:34:10

visca el barca írta:azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
ha nem akarjátok beépíteni,eligazol. ha cesc jön,thiago meg lesz lőve. nem olyan bonyolult. egy kicsit is "szakmaibb" szemmel nézve látható,hogy thiago nagy játékos lesz,az ígéret az a világklasszis szint,de már-már borítékolhatóan jó játékos
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2011.07.03. 20:33:44

Igazából felesleges nagy energiákat megmozgatni a Fabregas vitában, mivel a vezetőség mellette tette le a voksát és vélhetőleg napokon belül realizálódik a transzfer. Ha a Klub és a játékosok is ennyire kiállnak mellette, akkor annak biztos van oka. Én nem aggódok, a legtöbb játékidőt - ha jól tudom - Keita töltötte a pályán, nem bánom, ha helyette Thiagot és Fabret láthatom. Tud majd pihenni Xavi is, aki idén elég sok időt volt kénytelen sérülten a pályán tölteni. Sokan elfelejtik, így volt ez a szezon végén is, nem véletlen, hogy a BL döntő után nem utazott a válogatottal sem.
Thiagonál jobban én csak Messit vártam anno, de azt azért be kell látni, hogy ő még nincsen Iniék szintjén, tanulnia kell. A bizalom töretlen felé Pep részéről, megújították a kontraktusát, egyre több lehetőséget kap, de nem szabad még túl nagy terhet rakni a vállára.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.03. 20:29:44

visca el barca írta:azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
Csak ha jön Fabregas és nem kap lehetőséget Thiago, akkor nem is marad más, csak ígéret. Ha nem játszik, nem bizonyít, nem fejlődik. Tehetsége bőven van olyan, mint Cescnek, játszatni kéne, hogy fejlődjön, és világklasszis legyen.
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:29:36

visca el barca írta:azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
Na végre valaki... köszönöm!!:D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.07.03. 20:27:08

azért ne hasonlitgassuk már thiagot fabregashoz... a sracnak volt eddig a barcaban par jo meccse, u21-en jo tolja de egylore ennyi... mint anno dos santos. tole is el volt mindenki ajulva, aztan latjuk mi lett a vége.

fabregas meg évek ota magas szinten tolja, a világ legerosebb bajnokságában. nehogy azert ne jojjon már, mert, jaj mi lesz igy thiagoval.

a barca a legfontosabb, nem thiago jövője...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 20:26:48

Totoka írta:De jöttél először is azzal, hogy "jobb barcasok" ez alapján én a "rossz barcasok" része lettem, a hangnem ennek szólt, de igen, biztos nagyon bunkó voltam, de elegem van abból h mindenki jobban tudja mit kell tenni, mint azok akik ezért kapják a pénzüket...
nekem pedig a magyar oktatásból van elegem,mert a jó fele nem azt jelenti,hogy a másik fele rossz,hanem hogy kb a fele...
hogy ki mihez ért: nézd meg most a realt. mou kiröhögte az orvosi részleget és átalakítja,meg még ezt-azt. mióta mondják a szurkolók,hogy kéne? évek óta. perez,a stáb,az előző edzők ezt miért nem látták? pedig ők kaptak pénzt,mi nem.
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2011.07.03. 20:22:58

De jöttél először is azzal, hogy "jobb barcasok" ez alapján én a "rossz barcasok" része lettem, a hangnem ennek szólt, de igen, biztos nagyon bunkó voltam, de elegem van abból h mindenki jobban tudja mit kell tenni, mint azok akik ezért kapják a pénzüket...
Sokan jönnek azzal, h pep nagy hibája h nem rotál, de ha nincs elég minőségi embere a posztokra, akkor mivel rotáljon? Idén a keret iszonyat szűk volt, ha nem igazolunk még embert, akkor az a baj, ha nem igazolunk, és pep nem rotál, akkor meg az. Jó lenne már dönteni...
Thiago még semmit sem bizonyított, egyáltalán semmit, nálam egyelőre csak egy nagy ígéret, de ezzel nincs is baj, ilyen idősen xavi sem volt alapember, nem is elvárható. Nem kéne úgy kezelni, mint egy kiforrott, kész játékost, még nem az, és ameddig nem az, addig nem lehet rögtön első csere xaviék mögött...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.03. 20:20:35

Amúgy szerintem ez olyan szív vs ész kérdés. Legalábbis nálam tuti. Szívem szerint nagyon szeretném, ha Fabregas a csapatban lenne, mert nagy játékos, katalán, saját nevelés, fiatal, de nagy a rutinja...viszont az eszem azt mondja, hogy teljesen felesleges, és Thiagonak ártunk vele a legtöbbet, ha idehozzuk. Aki viszont kivárta a sorát, bejátszotta magát a csapatba, és most készül megtenni az utolsó előtti lépést, hogy első csere lehessen, és rendszeresen pótolja Xavit-Iniestát. Ha idejön Cesc, nem tudom, hogy lesz ez megoldva...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.03. 20:15:26

d írta:Azért a magas átlagfizetés mellett jegyezzük meg, hogy 20 fős kerettel ment neki a Barca a tavalyi évnek is. Persze ezzel együtt is nagyon magasak a fizuk, de látjuk, hogy így is vannak, akik lázadoznak a fizetésükért, lásd Valdes, Alves.
és csökkentés aligha lesz,viszont lesz még + játékos. ez természetesen nem az én bajom,csak észrevételeztem.
Válasz küldése