Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.09.10. 12:51:42

Spanyol médiaértesülések szerint a Borussia Dortmund középső védője, Mats Hummels a Barcelona labdarúgócsapatában köthet ki.
Avatar
D.Villa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2010.08.04. 13:35:17
Tartózkodási hely: Jászberény

2011.09.09. 14:42:31

Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.09.05. 14:59:17

samy85 írta:d véleményével tökéletesen egyetértek... ha megnézzük a Nagy Brazil sztárokat, akkor láthatjuk hogy mindegyikük kisebb európai csapatnál kezdte az öreg kontinensi pályáját... Ronaldo pl.. Psv.... Ronaldinho Psg... De a Porto a lyon meg még egy pár klub ebből él... és ez a "jövő sztárjainak" is előnyösebb itt felvehetik a tempót, az elvárások sem az egekben vannak... és a fokozatos terhelés is adott...
+1
Csak azt nem szabad elfelejteni, hogy akkor a brazil csapatok "szotyiéért" adták el a játékosaikat!
Most a brazil bajnokságban is hatalmas pénzek mozognak, s a játékosok európai szintű fizetéseket kapnak!És ha eladják a sztárjaikat "európai" összegeket kérnek!
Mehetne Neymar is a PSV-hez vagy egy francia csapathoz, de ezek a csapatok nem tudnak 40-50 millió eurókat kifizetni egy játékosért!

A kölyök nem tudom meddig jut el, soha nem tudtam az ilyen cselgépeket szeretni, nálam nem futballista csupán cirkuszi bohóc, akiben kevés a játékintelligencia!
Gyors jól cselez, de játékban 0!Ettől függetlenül valaki majd biztos áthozza, de ahogy írta is valaki (Tocy talán), egy normális bajnokságban "összetörik"!
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.09.05. 11:31:38

d véleményével tökéletesen egyetértek... ha megnézzük a Nagy Brazil sztárokat, akkor láthatjuk hogy mindegyikük kisebb európai csapatnál kezdte az öreg kontinensi pályáját... Ronaldo pl.. Psv.... Ronaldinho Psg... De a Porto a lyon meg még egy pár klub ebből él... és ez a "jövő sztárjainak" is előnyösebb itt felvehetik a tempót, az elvárások sem az egekben vannak... és a fokozatos terhelés is adott...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.09.05. 11:10:34

Messidona10 írta:
Kardi írta:Erről cikkeznek mindenhol, kiváncsi vagyok mi igaz belőle: http://www.lanchidradio.hu/sport/megis_ ... a_20110904
Ez vicces azért :D 60 millió, persze... egyből Messivel elcserélték őket, nem? Hogy hiheti bárki is, hogy ez igaz... :)
azon kívül,hogy kamu,lehet ám részletekbe is fizetni+ilyen-olyan opciókkal. a barcánál ez most úgy is divat és ki lehet hozni az árát 30 millára :wink:
de persze hülyeség az egész,így nincs értelme agyalni rajta
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.09.05. 10:16:54

Firefox írta:Csak egy kérdés. Honnan tudja itt egy-néhány emberke, hogy Neymarból éveken belül nem lesz hatalmas játékos? Jelenleg én nem tudom eldönteni, hogy mit hoz a jövő, szerintem ha másfél év múlva is így viselkedik, akkor nem érdemes vele számolni, viszont, ha addig megkomolyodik, fejlődik a Santosban, és az a kivételes technikai tudása megmarad, lehet, hogy egy új Dinhot köszönthetünk a személyében. Mégegyszer mondom: Ha megkomolyodik!
A hírhez is szólva: Szerintem nem kacsa, brazil lapok írtak róla, nem madridiak, szóval bármi megtörténhet. Várom a végét.
Ha megkomolyodik... ez nagyon nagy "ha"! Másrészt az európai karrierjét fel kellett volna építeni megfelelően, fokozatosan, ami igencsak nehéz, hisz rengeteg pénzért valamelyik sztárklubba fog csak érkezni, hatalmas elvárosokkal kell megszenvednie, nem egyszerű.
Biztosan nem lehet tudni, de esélyes, hogy a srác nem fog tudni AKKORA pályát befutni, mint amekkorát jósolgatnak neki már lassan évek óta.
Tippjeim szerint folytatja a Robinho vonalat, aki remek játékos, de nem egy "újpelé"...
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.09.04. 19:45:18

Kardi írta:Erről cikkeznek mindenhol, kiváncsi vagyok mi igaz belőle: http://www.lanchidradio.hu/sport/megis_ ... a_20110904
Ez vicces azért :D 60 millió, persze... egyből Messivel elcserélték őket, nem? Hogy hiheti bárki is, hogy ez igaz... :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.09.04. 18:56:48

Szerintem annyi az egész, hogy régen volt már Neymar-ról valamilyen átigazolási hír. Ráadásul 60 milla, mikor a madridnak 45-ért adták volna ha minden igaz.
Majd ha a .cat-on látok valami hírt róla, akkor elgondolkodom az igazságtartalmán, addig megmarad egy jó nagy pelyhes kacsának.
Forca Barca!!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.09.04. 16:02:26

Szerintem Neymarból senki nem lesz. Óriási az arca már most, megkomolyodni az egy dolog, de szerénynek lenni, az nem fog menni. Másrészt meg közel sem tartom akkora tehetségnek, Brazíliában méterekre vannak tőle a védők, halál nyugodtan átugorhatja 15x a labdát, mert a többi 21 játékos csípőre tett kézzel várja hogy mit csinál, egy középszerű, szervezett védelem ellen már totál hatástalan. Esetleg 16oson kívülről lövéssel próbálkozhat, abban tényleg jó, de ezek a trükkjei, ugrándozásai Európában nem bejövősek, az fix. Másrészt meg rém hülye a játékhoz, a totál egyszerű passz helyett is inkább elkezd esernyőzgetni, dekázgatni...ilyen ember a Barcába ne jöjjön, de még a Madrid se járna vele jól.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.04. 14:57:49

Robcsyy írta:
Firefox írta:Csak egy kérdés. Honnan tudja itt egy-néhány emberke, hogy Neymarból éveken belül nem lesz hatalmas játékos? Jelenleg én nem tudom eldönteni, hogy mit hoz a jövő, szerintem ha másfél év múlva is így viselkedik, akkor nem érdemes vele számolni, viszont, ha addig megkomolyodik, fejlődik a Santosban, és az a kivételes technikai tudása megmarad, lehet, hogy egy új Dinhot köszönthetünk a személyében. Mégegyszer mondom: Ha megkomolyodik!
A hírhez is szólva: Szerintem nem kacsa, brazil lapok írtak róla, nem madridiak, szóval bármi megtörténhet. Várom a végét.
tény, hogy senki nem lát a jövőbe, de azért a bohóc brazil bajnokságból kiindulni az nagyon merész. majd ha Európában lerak valamit az asztalra, akkor lehet róla beszélni. Ronaldinho is istencsászár a flamengoban, vagy hol tolja, és láthattuk, hogy mire ment az olaszoknál...vagy ott van Robinho is akár... brazil bajnokságból nehéz kiindulni.
Igen, csak ha a Barcába játszol, ugyan olyan "könnyű" gólokat lőni, mint egy brazil "élcsapatban". A Chelseaban nem tudna érvényesülni a sok favágó között, meg ott a gólok sem jönnének neki (mint köztudott, a csatárok a Chelsea-ben nem tudnak gólt lőni :lol: ), szóval neki ideális lenne a Spanyol La Liga.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.09.04. 14:51:45

Firefox írta:Csak egy kérdés. Honnan tudja itt egy-néhány emberke, hogy Neymarból éveken belül nem lesz hatalmas játékos? Jelenleg én nem tudom eldönteni, hogy mit hoz a jövő, szerintem ha másfél év múlva is így viselkedik, akkor nem érdemes vele számolni, viszont, ha addig megkomolyodik, fejlődik a Santosban, és az a kivételes technikai tudása megmarad, lehet, hogy egy új Dinhot köszönthetünk a személyében. Mégegyszer mondom: Ha megkomolyodik!
A hírhez is szólva: Szerintem nem kacsa, brazil lapok írtak róla, nem madridiak, szóval bármi megtörténhet. Várom a végét.
tény, hogy senki nem lát a jövőbe, de azért a bohóc brazil bajnokságból kiindulni az nagyon merész. majd ha Európában lerak valamit az asztalra, akkor lehet róla beszélni. Ronaldinho is istencsászár a flamengoban, vagy hol tolja, és láthattuk, hogy mire ment az olaszoknál...vagy ott van Robinho is akár... brazil bajnokságból nehéz kiindulni.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.04. 14:36:29

Csak egy kérdés. Honnan tudja itt egy-néhány emberke, hogy Neymarból éveken belül nem lesz hatalmas játékos? Jelenleg én nem tudom eldönteni, hogy mit hoz a jövő, szerintem ha másfél év múlva is így viselkedik, akkor nem érdemes vele számolni, viszont, ha addig megkomolyodik, fejlődik a Santosban, és az a kivételes technikai tudása megmarad, lehet, hogy egy új Dinhot köszönthetünk a személyében. Mégegyszer mondom: Ha megkomolyodik!
A hírhez is szólva: Szerintem nem kacsa, brazil lapok írtak róla, nem madridiak, szóval bármi megtörténhet. Várom a végét.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.09.04. 14:30:23

Mert mekkora az esély rá, hogy meg tudják tartani? :roll:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.09.04. 14:27:52

Tocy írta:
Stalkyard írta:Úgy tűnik szerencsére nem igaz a hír: http://sportgeza.hu/futball/hirek/2011/ ... _barcanak/
Ez meg ugyanúgy kamu, mert mi az a baromság, hogy nem eladó?
Abban igazad van, hogy ugyanannyi esélye van annak, hogy kamu, mint az ellenkező hírnek, de ezt a nem eladó dolgot nem igazán vágom. A legjobb, legértékesebb játékosuk, szerintem simán lehet, hogy nem akarják eladni. :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.09.04. 14:18:36

Stalkyard írta:Úgy tűnik szerencsére nem igaz a hír: http://sportgeza.hu/futball/hirek/2011/ ... _barcanak/
Ez meg ugyanúgy kamu, mert mi az a baromság, hogy nem eladó?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.09.04. 14:03:13

Úgy tűnik szerencsére nem igaz a hír: http://sportgeza.hu/futball/hirek/2011/ ... _barcanak/
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.09.04. 13:55:15

Ez már annyira kacsa hogy hápog is. Zubiék kijelentették, hogy nem akarnak többet igazolni. Majd pont venni fognak egy fiatal Brazilt 60 millióért a padra.
Hahota-hahota.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.09.04. 13:51:01

Kardi írta:Erről cikkeznek mindenhol, kiváncsi vagyok mi igaz belőle: http://www.lanchidradio.hu/sport/megis_ ... a_20110904
Nagyon remélem, hogy semmi! Én is olvastam már több helyen, nem hiszem, hogy igaz, semmi szükségünk egy ilyen gyökérre, és ha Alexis+Cesc árán is vitáztunk több hetet pár millión, akkor érte miért adnánk ennyit?
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2011.09.04. 13:48:48

Erről cikkeznek mindenhol, kiváncsi vagyok mi igaz belőle: http://www.lanchidradio.hu/sport/megis_ ... a_20110904
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.09.01. 18:46:48

most, hogy lezárult az uborkaszezon, értékelek.
a teljesség igénye nélkül.

érkezők :

kiko és rodri : a b csapatnak nagy hasznára lesznek, az, hogy a felnőtt csapatba bekerüljenek, szerintem nem prioritás, egyszerűen kellett erősítés a B-be.
azért reménykedek, hogy robbanthatnak.
cesc : egyértelműen világklasszis, top 5-s középső kp-nek tartom, ha formában van, a barca bugi a lábában, a csapattársak barátai, motivált, szerintem ha pad van, tűrni fogja, szóval nagyon jó igazolásnak érzem.
rengeteget erősödik a keret vele, és az ára szerintem (relatíve) nem volt annyira egetverő, hisz az opciókat is asszem bajnoki címek,stb. után kell majd fizetni, szóval ha lesz eredményünk, nem bántuk meg semmiképp.
alexis : szerintem nagyon fontos, hogy személyében jött egy olyan támadó, aki meghúzza a váratlant, fel meri vállalni az 1v1-et (és abban igencsak jó) és emelett robbanékony, érzi a játékot(bár még szoknia kell) illetve a kapu előtt is feltalálja magát.
szerintem sokat erősödtünk, és bővültünk vele, és még mindig fiatal.
thiago : egyértelműen zseni a gyerek, az az elegancia ahogy focizik, az csak a legnagyobbakban volt meg mindig is.
kicsit félek/féltem, hogy cesc érkeztével el fog kallódni, de az első bajnokiból kiindulva szerintem fog bőven lehetőséget kapni...egy igazi csodagyerek, aki ingyen volt, vigyázni kell rá.
fontas : szerintem epizódista lesz, és nem igazán bízik benne pep (pl. inkább játszatja belül abidalt, mascheranot, vagy busit, miközben egyik sem original belső védő.) kicsit fél bedobni a mély vízbe, de bízom benne, hogy meg fogja kapni kisebb csapatok ellen, és a kupában is a lehetőséget...engem sosem győzött meg annyira, hogy puyol utódnak tartsuk, de puding próbája az evés, idén majd rászolgálhat a bizalomra.

távozók:
victor sanchez : sajnos nem barca szint, de azért nekem mindig csalódás, ha ingyen dobáljuk el az ilyen játékosokat.
romeu : keveset láttam játszani, de nekem tetszik a játéka, és jó döntésnek tartom, hogy elment (főleg opcióval) így aztán megmutathatja, hogy mire képes...viszont az, hogy a chelseaba ment, szerintem hülyeség, főleg, hogy hoztak még egy nívós középpályást meireles személyében, így nem hiszem, hogy sokat fog játszani..pedig ha van benne tehetség, és ki is jön, elnézegetném 2-3 éven belül keita helyén a keretben.
milito : igen, ő az, akiből több lehetett volna, ha nem sérült ennyit, és voltak időszakai, mikor meggyőző volt... de sajnos ez a milito már nem az a milito, akinek egy barcelona szintű csapat való...sőt...ha jól tudom, argentin csapatában is hibázott már többször...tudom, nem ér sokat a piacon, de őt is ingyen adtuk jó szokásunk szerint, pedig 1-2-3 millát tuti ér még azért. (szerencsére nem az én pénzem.)
jeffren : a szokásosat rá lehet húzni, nem barca szint, és hát télen már 24 lesz, szóval tőle nem várom azt, hogy bizonyít... a sportingban szerintem jó lesz, pedig csíptem a venezuelait, de kevés ide, és nem is lesz már számottevően több.
bojan : benne látható a potenciál, és még mindig csak 21, pedig már mióta ismerjük a nevét...bízom benne, hogy rómában fejlődni fog, rutint szerez, kiteljesedik, és vissza fogjuk hozni 2 év múlva villa helyére...és akkor lenne egy messi-pedro-alexis-bojan négyesünk előre, már csak a koruk miatt is fantasztikus jövőt sugallna.


nagyjából ennyi.

summa : régen igazoltunk szerintem ilyen jól...erősödött a keret, lehet rotálni, alexissel a taktikai repertoár is picit színesebb lett, egy még motiváltabb keret áll rendelkezésre, várható, hogy idén sem maradunk trófea nélkül.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.09.01. 18:24:22

sura írta:Az Ibrahimovics - igazolás negatív és az idei igazolások pozitiv példája mutatja, hogy csak olyanokat szabad igazolni, akik könnyen beilleszkednek a Barca fociba. A szabályt erősítő kivétek Masche, aki más stílusú volt és mégis hamar és kitűnően beilleszkedett.
Bocs ha értetlen vagyok de ezt nem értem.
A játékosoknak a homlokukra van írva, hogy könnyen vagy nehezen tudnak beilleszkedni a Barca stílusába?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.09.01. 18:15:24

Az Ibrahimovics - igazolás negatív és az idei igazolások pozitiv példája mutatja, hogy csak olyanokat szabad igazolni, akik könnyen beilleszkednek a Barca fociba. A szabályt erősítő kivétek Masche, aki más stílusú volt és mégis hamar és kitűnően beilleszkedett.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.09.01. 12:31:11

Semmivel sem lépett előrébb. Talán annyival, hogy a B csapatban kezdő lehet, itt nálunk szerintem Montoyáé a titulus. Sok sikert neki!
"And my heart will leave you never."
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.09.01. 12:28:45

Tocy írta:Dalmaut, az ifi csapat hátvédjét vinné a Valencia, a Vilarreal és az Atléticó is. Dalmau is menne, valószínűleg a Valencia lesz a nyerő.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 6840.shtml

Le is szerződött a Valencia B-be.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.31. 14:28:29

Jó lesz, ha Dalmau stabil játéklehetőséget tud kapni :) Remélem össze fog jönni.
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése