Bajnokok Ligája & Európa Liga

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.12.16. 16:22:00

Olympique Lyon – APOEL
SSC Napoli – Chelsea
AC Milan – Arsenal
FC Basel - Bayern München
CSZKA Moszkva – Real Madrid
Zenit Szentpétervár – Benfica SL
Olympique Marseille - Internazionale
Leverkusen - Barcelona
:D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.12.16. 15:35:47

Utólag könnyű mondani, de én a Leverkusen-Barca mellett filozofáltam. Éreztem a Milann-Arsenalt is, mint nem kedvelt párosítást...
"And my heart will leave you never."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.12.16. 15:25:58

bence-barca írta:
visca el barca írta:nekünk tök mind1 h kit kaptunk, a leverkusent ugyanugy utni kell, mint barmelyik masik csapatot!

számomra a legnagyobb öröm azonban az hogy a marseille az intert kapta. az apoel utan ok voltak a kivansaglistamon!

VISCA EL BARCA, ALLEZ L'OM!
Mindent adok! :wink:

MUnak nem lehet ellenfele az Ajax. Arra vagyok kíváncsi, h MU, h fogja fel az ELt. Itt igazából csak az MUn múlik, nem az Ajaxon...
Elméletileg a Basel sem lehetett volna nekik ellenfél. :roll:
Az Inter meg szépen kipenderíti a Marseille-t, és kész. :wink:
A legnagyobb párharc sztem a Milan-Arsenal lesz. Remélem ugyanúgy, ahogy pár éve, most az ágyúsok örülhetnek majd.

A Leverkursen simán verhető ellenfél, nem lehet velük gond.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.16. 15:14:10

visca el barca írta:nekünk tök mind1 h kit kaptunk, a leverkusent ugyanugy utni kell, mint barmelyik masik csapatot!

számomra a legnagyobb öröm azonban az hogy a marseille az intert kapta. az apoel utan ok voltak a kivansaglistamon!

VISCA EL BARCA, ALLEZ L'OM!
Mindent adok! :wink:

MUnak nem lehet ellenfele az Ajax. Arra vagyok kíváncsi, h MU, h fogja fel az ELt. Itt igazából csak az MUn múlik, nem az Ajaxon...
Avatar
PriNcE27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.11.24. 10:21:05
Tartózkodási hely: Bukarest

2011.12.16. 14:46:05

A két manchesteri alakulat, elég kemény ellenfeleket kapott az Európa Ligában :D
Nem lesz könnyű dolguk, az tény... :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.12.16. 14:21:03

Elég sótlan párharcok (kivétel Napoli-Chelsea, Milan-Arsenal),de erre számítani is lehetett látván a csoport 2.okat.

Nekünk 70%on is tovább kell menni nem kérdés, ahogy a Reál is tovább fog nagyobb gond nélkül, orosz tél ide,vagy oda.

Amúgy olasz ligát nagyon lehúztam mostanában, mert gyenge is mint a *****,viszont 3 klubjuk is továbbment, angol,spanyol,német ligából meg csak 2.

Igaz,hogy nagy esély van rá,hogy az angol,spanyol ligából 2 csapat is ott lesz a legjobb 8ban, míg az olaszból lehet csak 1,vagy egyse.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.16. 14:16:54

nekünk tök mind1 h kit kaptunk, a leverkusent ugyanugy utni kell, mint barmelyik masik csapatot!

számomra a legnagyobb öröm azonban az hogy a marseille az intert kapta. az apoel utan ok voltak a kivansaglistamon!

VISCA EL BARCA, ALLEZ L'OM!

(city jol megkaapta a portot :D)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
PriNcE27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.11.24. 10:21:05
Tartózkodási hely: Bukarest

2011.12.16. 13:28:32

Örülök, hogy a Leverkusent kaptuk, elégedett vagyok a sorsolással! :wink:
Szerintem gond nélkül, tovább megyünk a legjobb 8 közé! :wink:
VISCA EL BARCA!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.12.16. 13:17:27

port-city.

jól belehúztak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.12.16. 13:08:52

a pontos dátumok mikor derülnek ki, tudja valaki? köszi.
tervbe van az idegenbe menetel, repjegyvásárlás, szállásfoglalás szempontjából nem lenne mindegy, mikor lesz... tiszta magyarország ez az uefa..
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.16. 13:08:46

Lyon-Apoel

Bár ez a Lyon már köszönőviszonyban sincs a pár évvel ezelőtti elődöntős csapattal, de a a ciprusiakat azért illik megoldani. Nem lesz megalázó, de szerintem magabiztosan mennek tovább a franciák.

Napoli-Chelsea

Jó kis derbi lesz ez is. Nem mondanám, h egyértelmű esélyes a Chelsea. A csoportkörben már megmutatták a nápolyiak, h közvetlen az elittel is képesek felvenni a versenyt. Ha előnnyel utaznak majd Londonba, akkor szerintem ott jók lehetnek egy xre. Tehát Napoli továbbjutást várok.

Milan-Arsenal

A slágermeccs, pár évvel ezelőtt volt már egy ilyen párosítás, akkor az Ágyúsok mentek tovább. most valamiért a Milant érzem az esélyesebbnek, döcög a szekér a bajnokságban, de szerintem az Arsenalt ütni fogják. Ennek az Arsenalnak sok esélye nem lesz komolyabb csapatok ellen, amíg Wenger ül a padon.
Két szoros meccs után, de továbbmegy az AC Milan.

Basel-Bayern

Egyertelmű. A bajorok jártak a legjobban, nem kell messze menniük és még kifogták a legkönnyebb ellenfelet is.

CSZKA-Real

A hawai ingeket otthon lehet hagyni :P Masszív, jó csapat a CSZKA, de gondot nem okozhat a Realnak. Persze nem a legjobb az ők szempontjukból, h orosz földre kell menni, de nem lesz gond.

Zenit-Benfica

Elég szoros ez is, de Zenit továbbjutást várok.

Bayer-Barca

Jó ez, bár nekünk szinte mindegy volt, h ki jön, nagyképűség nélkül. Örülök, h nem kell messze menni, a gyógyszergyáriak nem egy megoldhatatlan probléma. Nem is kell egyből rangadóval kezdeni a kieséses szakaszt. :P

OM-Inter

Ha a szívemre hallgatok, azt mondom OM, ha az eszemre, akkor Inter. Nincs sok különbség a két csapat között, ha van is egyáltalán jelenleg, de az olaszok az ilyen párharcokat beszokták húzni. Mindegy, a szívemre hallgatok és azt mondom, h két iksszel továbbmegy a Marseille. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.12.16. 13:02:06

Remek ellenfelet kaptunk. A német csapatok nem tudnak védekezni, simán kivégezzük őket, bár idegenben lehet meglepnek némileg.

Olympique Lyon – APOEL: az utóbbi években a Lyon már nem az igazi, esélyesebbek, de nem lepne meg egy ciprusi továbbjutó sem.
SSC Napoli – Chelsea: az egyik legérdekesebb párosítás. A Chelsea támadófocit erőltet, ami nagyon fekszik kontrákra berendezkedő Napolinak. A Chelsea tűnik esélyesnek, de mivel a stílusuk nagyon passzol az olaszoknak, ezért sztem a Napoli megy tovább
AC Milan – Arsenal : Az Arsenal nagyon kellemetlen ellenfél a Milannak. Egy fiatal, gyors csapat vs egy lassú védelem. Remekül összeszedte Allegri a Milant, de sztem kiesnek. A Tottenham ellen is azon buktak el, h az ellenfél gyorsabb, itt se lesz másképp. Bár az Arsenal formaingadozása még változtathat az esélyeken.
FC Basel - Bayern München : kivégzés lesz.
CSZKA Moszkva – Real Madrid : nagyon örülök h a Real játékosai rengeteget kell majd utazzanak. Idegenben ráadásul nagyon kemény meccs volt, lehet nyer a CSZKA, így a Bernabeuban meglátják milyen az, amikor az ellenfél szétrúg mindenkit.
Zenit Szentpétervár – Benfica SL : szoros, de az oroszok mennek tovább.
Olympique Marseille - Internazionale : abszolút kétesélyes. A francia foci nem vmi gyors, így ez nem hátrány az Internek, de bármi lehet. Itt sztem a pillanatnyi forma dönt.
A Fifa egy szégyen
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.12.16. 13:01:38

fcbarca0827 írta:
Enjoy írta:Srácok, ha tovább megyünk, akkor kit kaphatunk?
Vagy ez még nincs meg?
A 8 között sorsolnak ágakat és ott már mindenki játszhat, mindenkivel.

Amúgy itt a Barca - Leverkusen meccs:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
Még Kluivert gólt is lőtt. :P
Köszi, meg a linket is! ;-)
Kép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.12.16. 12:58:22

Enjoy írta:Srácok, ha tovább megyünk, akkor kit kaphatunk?
Vagy ez még nincs meg?
A 8 között sorsolnak ágakat és ott már mindenki játszhat, mindenkivel.

Amúgy itt a Barca - Leverkusen meccs:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html
Még Kluivert gólt is lőtt. :P
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.12.16. 12:56:27

Srácok, ha tovább megyünk, akkor kit kaphatunk?
Vagy ez még nincs meg?
Kép
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.12.16. 12:52:46

barcalaci84 írta:
fcbarca0827 írta:Ennek a párosításnak örülök, mert 13 éves Barcelona szurkolói pályafutásom alatt nem emlékszem Leverkusen ellenni meccsre. :D [/b]
pedig én úgy emlékszem játszottunk ellenük még a "holland " időkben...
Jól emlékszel :)
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.12.16. 12:52:17

barcalaci84 írta:
fcbarca0827 írta:Ennek a párosításnak örülök, mert 13 éves Barcelona szurkolói pályafutásom alatt nem emlékszem Leverkusen ellenni meccsre. :D [/b]
pedig én úgy emlékszem játszottunk ellenük még a "holland " időkben...
Könnyen lehet... Mindenre én sem emlékezhetek. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2011.12.16. 12:58:37-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.16. 12:47:16

fcbarca0827 írta:Ennek a párosításnak örülök, mert 13 éves Barcelona szurkolói pályafutásom alatt nem emlékszem Leverkusen ellenni meccsre. :D [/b]
pedig én úgy emlékszem játszottunk ellenük még a "holland " időkben...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.12.16. 12:46:09

Lyon - Apoel: ciprusiak csodája szerintem eddig tartott, az OL ha nehezen is, de továbbjut.
Napoli - Chelsea: jó kis párosítás ez, Barca szempontból nem örültem volna a nápolyiaknak. Remélem meglepetést okoznak az olaszok és továbbjutnak.
Milan - Arsenal: csoportmásodikok közül sikerült kifogni a legnehezebbet... Ha idegenben sikerül egy döntetlent elérni, akkor szerintem behúzzuk.
Basel - Bayern: egyértelmű Bayern.
Leverkusen - Barca: Basel után nekik örültem volna a legjobban, simán tovább kell jutni.
CSZKA Moszkva - Real Madrid: orosz időjárás nem lesz egyszerű, de továbbjut a RMadrid.
Zenit - Benfica: kiegyenlített párharc, de egy kicsivel esélyesebbnek érzem a Benficát.
Marseille - Inter: valamiért OM továbbjutást érzek...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2011.12.16. 12:48:24-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.12.16. 12:43:03

daffy írta:
Bob_Marley írta:Nagyon jó ez nekünk, Leverkusen nincs messze, nem olyan erős a védelmük!Azt kaptuk akit szerettem volna, szerencsére elkerültük "Szibériát"!
de örülök :roll: :D
Egyszer kibírjátok ti is az orosz telet, az utóbbi években ez úgy is mindig nekünk jött össze :D
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.12.16. 12:41:08

Igazából itt már nincs könnyű ellenfél. Például a lesajnált Basel és Nicosia nem kis csapatokat ütöttek ki. Egyik meccsre sem hoznék ki biztos győztest.

Összességében egész jó sorsolás, csak a Milan-Arsenal-nak nem örülök. Így eggyel kevesebb csapat lesz a következő fordulóban, aki jó eséllyel megverhetné a Madridot. Bár tőlem a CSZKA is megteheti ;)
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.16. 12:40:33

Lyon-Apoel
Nem lesz egyszerű dolguk a franciáknak, nagyon szervezettek, jók a ciprusiak, de a rutin itt nagyon kell ebben a szakaszban már!
Napoli -Chelsea
Nagyon érdekes párharc, nem mondom egyértelműen a Chelseat, ők a favoritok, de pokoli lesz Napoliban!
AC Milan- Arsenal
Itt az Arsenal továbbmegy szerintem, még egy angol-olasz párharc, még az is lehet mindkét angol kiesik, de az ágyúsoknak fekszik a Milan játéka, s "megmentik a haza becsületét"!
Basel-Bayern
Ez nem kérdés, a Bayern a legkellemesebbet kapta, közel van, ha kell lezsírozhatják, hogyx továbbmenjenek :lol:
Jó a Basel is, de a bajorok tipikus az a csapat, amelyik szép komótosan már idegenben bever 2őt és eldől minden!
Bayer Leverkusen-Mi
Számunkra bent maradtak közül legjobb szerencsére, remélem "könnyű" párharc lesz, mert a bajnokság fontosabb és kellenek az erőtartalékok!
CSZKA Moszkva-Real Madrid
Pár éve az Inter is komolyan megszenvedett Moszkvában Mourinhoval, nem egyszerű párharc, s ez remek nekünk, mert kivehet a fővárosiakból!
Zenit-Benfica
Ez a párharc nagyon jó, sajnos a Benfica belehúzott az orosz télbe, ezt a párharcot 50:50re adom de mivel hajrá Benfica ezért mégiscsak a sasokat mondom! :lol:
Marseille-Inter
Kieshetnek itt is az olaszok, itt mindkét csapatot kedvelem, a Marseille a nemzetközi kupában meggyőző, de februárig rengeteg van, ez is jó párharc itt nem is tippelek, mert mindkettő továbbjutásának örülnék!
Kép
Kép
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.12.16. 12:39:55

Így teljesüljön minden kívánságom:) Előzetesen a Leverkusent szerettem volna ellenfélnek, mert egyrészt a német csapatok stílusa hagyományosan fekszik a Barca játékának másrészt nem kell túl sokat utazni. Februárban amúgy is szokás szerint rezeg a léc a csapatnál, de ezt a Lverkusent összesítésben még így is simán ütni kell. Két meccs alapján még a Valenciának is sikerült, csak kár hogy nem sokra mentek vele végül.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.12.16. 12:30:10

A Lyonnak jutott még egy kis szerencse a sorsolásnál is, Munchen is elrebeghet egy imát valakinek, alakul a müncheni döntőre az út.
Nápoly-Chelsea és a Milan-Arsenal jó meccseknek ígérkeznek, a Real mehet vacogni.

A Leverkusen jó sorsolás, erős kis csapat, de nem Barca szint, egy címvédőtől elvárható kötelező győzelem.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.12.16. 12:29:04

Ennek a párosításnak örülök, mert 13 éves Barcelona szurkolói pályafutásom alatt nem emlékszem Leverkusen ellenni meccsre. :D

Simán át kell rajtuk lépni.

Továbbmennek szerintem:
Barcelona, Real Madrid, Milan, Chelsea, Benfica, Bayern, Marseille, Lyon
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2011.12.16. 12:30:48-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése