Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.20. 20:14:58

Gareth Tello írta:Nem szomorkodnék, ha Thiago Silva jönne, csak ne Thiagót adjuk érte! Talán Keita (esetleg Afellay) + x millió euró.
Én egyébként inkább Hummelst vagy Vertonghent hoznám el, de Titóék csak jobban tudják. Bízzunk benne, hogy a legjobbat választják.
Hát mondjuk Hummelsre az esély az a nullát súrolja. Kizárt dolog, hogy most otthagyja a Dortmundot, amikor bajnoki címvédők és kupagyőztesek.
Zubiék megmondták, hogy ami hír jön, az kitaláció, úgyhogy remélem, hogy a Thiagós dolog is. Hatalmas hiba lenne őt akárkiért is odaadni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.05.20. 20:11:30

Azért nem lenne Yayanak esélye Busival szemben, mert Pep egyik hibája (a kevés közül) az volt, hogy beleszeretett Busquets-be.

Azóta a rutinjával csak jobb lett, fejlődött is rengeteget, előre és hátra játékban is, ennek ellenére még mindig jobbnak tartom a sziklát.

De szó mi szó, akárki lett volna Busi riválisa a posztján csapaton belül, senkinek sem lett volna esélye vele szemben a kezdőtagságra, pontosan Pep miatt.

Mert még az a jó, hogy Pepet nem egy makacs embernek ismertük meg... khm. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.20. 20:04:15

LG írta:
Lionel85 írta:Touré visszahozatala egy álom. Busquets Titónál is alapember lesz, ehhez egy csipetnyi kétség sem férhet. Touré szintén alapember, tehát itt nem férne már be. Emlékezzünk utolsó évében mennyit szenvedett, mikor az akkor még zöldfülű katalán kiszorította a semmiből felbukkanva... Most még rutinosabb, még jobb focista lett, mint akkor volt. Touré nagyon szimpatikus játékos, nincs elszállva a millióktól (amióta a City-nél van, nem követem pályafutását, így csak azt tudom mondani, amilyen ember Barcelonában volt) és szívügye volt a Barça, amikor itt játszott. Sajnos azonban azt kell mondjam, Busquets olyan riválisa, aki ellen sosem nyerhet...
Most attól eltekintve, h van-e reális esélye, h jöjjön, miért ne lenne Touré-nak esélye Busquets-el szemben? Én még mindig nem hinném, h jobb lenne a katalán. Érdekes módon 2008/2009-ben még Touré volt az első számú vkp, és semmi gond nem volt vele, jött is a triplázás. Most sem lennénk vele egy fikarcnyit sem gyengébbek, mint B.-vel, sőt!
LG az én emberem :D Touré egyértelműen most is húzóember lehetne, több poszton is bevethető, a "törpe" zsenik közé kell 1 "óriás" zseni is :)
Pep sajnos túlságosan szerette/szereti Busit, így Yaya ha játszani akart, mennie kellett. Ezért nem is ítélem el, alap, hogy 1 ilyen tudású játékos ne a padot koptassa.
Yaya Touré jöjjön vissza!!! Sajnos szinte semmi esélyt nem látok erre, de a remény hal meg utoljára!
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.05.20. 19:57:16

Lionel85 írta:Sajnos azonban azt kell mondjam, Busquets olyan riválisa, aki ellen sosem nyerhet...
A két játékos tudása alapján simán lenne esélye, sőt, én jobbnak is tartom, de mivel Busquets saját nevelés....... ezért nem lenne sansza ellene, mewrt annyival nem jobb, hogy egyértelműen kiszoritsa, ha meg csak picivel akkor nem fogja Tito sem kirakni az alapkezdőből.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.05.20. 19:56:01

Barca96 írta:Szerintem, Keitát el kellene adni a Milannak cserébe ők adják nekünk Thiago Silvát, mi meg fizetünk rá még valamennyit.
Ezzel csak az a probléma, hogy Keita ingyen is a mIlan-é lehet, így marhák lennének akár egy centért is beszámitani.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.20. 19:54:24

Lionel85 írta:Touré visszahozatala egy álom. Busquets Titónál is alapember lesz, ehhez egy csipetnyi kétség sem férhet. Touré szintén alapember, tehát itt nem férne már be. Emlékezzünk utolsó évében mennyit szenvedett, mikor az akkor még zöldfülű katalán kiszorította a semmiből felbukkanva... Most még rutinosabb, még jobb focista lett, mint akkor volt. Touré nagyon szimpatikus játékos, nincs elszállva a millióktól (amióta a City-nél van, nem követem pályafutását, így csak azt tudom mondani, amilyen ember Barcelonában volt) és szívügye volt a Barça, amikor itt játszott. Sajnos azonban azt kell mondjam, Busquets olyan riválisa, aki ellen sosem nyerhet...
Most attól eltekintve, h van-e reális esélye, h jöjjön, miért ne lenne Touré-nak esélye Busquets-el szemben? Én még mindig nem hinném, h jobb lenne a katalán. Érdekes módon 2008/2009-ben még Touré volt az első számú vkp, és semmi gond nem volt vele, jött is a triplázás. Most sem lennénk vele egy fikarcnyit sem gyengébbek, mint B.-vel, sőt!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 19:53:23

Nem szomorkodnék, ha Thiago Silva jönne, csak ne Thiagót adjuk érte! Talán Keita (esetleg Afellay) + x millió euró.
Én egyébként inkább Hummelst vagy Vertonghent hoznám el, de Titóék csak jobban tudják. Bízzunk benne, hogy a legjobbat választják.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.05.20. 19:42:07

Touré visszahozatala egy álom. Busquets Titónál is alapember lesz, ehhez egy csipetnyi kétség sem férhet. Touré szintén alapember, tehát itt nem férne már be. Emlékezzünk utolsó évében mennyit szenvedett, mikor az akkor még zöldfülű katalán kiszorította a semmiből felbukkanva... Most még rutinosabb, még jobb focista lett, mint akkor volt. Touré nagyon szimpatikus játékos, nincs elszállva a millióktól (amióta a City-nél van, nem követem pályafutását, így csak azt tudom mondani, amilyen ember Barcelonában volt) és szívügye volt a Barça, amikor itt játszott. Sajnos azonban azt kell mondjam, Busquets olyan riválisa, aki ellen sosem nyerhet...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2012.05.20. 19:15:50

Szerintem, Keitát el kellene adni a Milannak cserébe ők adják nekünk Thiago Silvát, mi meg fizetünk rá még valamennyit. Meg szerintem Yaya Touret megvehetnénk még, ő pótolná Keitát. Csatárra nincs szükség. Esetleg Balet megpróbáni hátvédnek, és ha az is sikerül, akkor verhetetlenek leszünk.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.20. 19:03:04

noname írta:egyelőre inkább tehetség, mint bizonyított játékos, aki el fog jutni arra a szintre, vagy magasabbra, mint a világ jelenlegi 2. legjobb középpályása.
Én is így gondolom, kivéve ha nem Iniestára gondolsz :D
Thiago baromi jól bánik a labdával, jól lát a pályán, remekül osztogat és sorolhatnám.
Thiago Silva egy remek védő, de badarság lenne belevonni Alcantarat a transzferbe. Inkább adjunk + pénzt mint egy nagyon tehetséges középpályást.

Egyébként sok hírben összehoznak minket a Milannal. Én senkit nem szeretnék elcserélni, bár nem én döntöm el.
Még bő 1 hét és elkezdődik az átigazolási szezon, szóval remélem azonnal ráhajtunk Albára.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.05.20. 18:54:03

MichaaBee írta: Elolvastam és megértettem elsőre is. :wink: Maximálisan az jött át belőle, hogy Thiago csak egy szimpla tehetség, míg a jelenlegi csapatnak Silvára nagyobb szüksége van, ezért simán megfontolnád. Én meg írtam, hogy nem értem, hogy hogy lehet ezt egyáltalán megfontolni. :)
Jesszus... ](*,)
Hol írtam olyan h csak egy szimpla tehetség????
Azt írtam h egyelőre inkább tehetség, mint bizonyított játékos, aki el fog jutni arra a szintre, vagy magasabbra, mint a világ jelenlegi 2. legjobb középpályása.
Hogy tudtad ebből azt érteni h egy szimpla tehetség?? Kétlem h a szimpla tehetségekre bárki azt mondja majd h jobb lesz, mint az utóbbi 3 év 5 legjobb játékosának egyike. :roll:
És igen, jelenleg a védelem pocsék, míg a kp-n bőven van ember, így a kezdőcsapat erősödne azzal, ha Thiago Silva jönne, de sehol se írtam h ezt szeretném, csak azt h megfontolandó, később pedig további magyarázatot adtam arra h miért.
Részemről lezártnak tekintem a magyarázkodást. Ha még mindig nem érted, akkor olvasd el, ezúttal figyelmesen az eddig leírtakat újra. :oops:
A Fifa egy szégyen
ACM
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.05.20. 18:21:34

2012.05.20. 18:40:02

Sziasztok!

Milan drukker vagyok, de már korábban is bele-bele olvastam a fórumotokba, mert szerintem nagyon színvonalas. Úgy döntöttem beregisztrálok az utóbbi pár hozzászólást olvasva, nem támadásként írva a következő sorokat (és a továbbiakban ismét meghúzódom, nem fogok írogatni):

Természetesen a Thiago Silva-üggyel kapcsolatban osztanám meg a véleményem: érdekes volt olvasni a másik oldalt is, hogy mennyire máshogy gondolkodunk (illetve pontosan ugyanúgy gondolkodunk, csak a saját csapatunkhoz húzva).

Nálunk a fórumon is előkerült ez a hír, és egyértelmű vélemény volt, hogy nem szabad belemennünk az üzletbe (megjegyezném, hogy ezt nem erősítette meg senki, tehát csak pletyka, épp tegnap nyilatkozta Galliani hogy Silva maradni fog jövőre is, pár hete Allegri is valamint maga az érintett is mondta, hogy megtiszteltetés lesz neki jövőre a csapatkapitányi karszalag). Én személy szerint Alcantara+30 millióért sem adnám oda a mi Silvánkat. Igen, elfogult vagyok. :D Aki nem látta játszani éveken át (valószínűleg ti ilyenek vagytok) azok nem is tudhatják, mekkora zseni a srác, én elég régóta vagyok Milan drukker, Maldini és Nesta nyújtott ilyen szintű stabilitást, eleganciát és magabiztosságot, de helyenként Silva még őket is felülmúlja. Biztos vagyok benne, hogy a Barca utóbbi éveinek egyik legjobb igazolása lenne, mert a spanyol bajnokság még jobban feküdne neki, ráadásul hátul vagytok a leggyengébbek (Piquéhez szoktam hasonlítani, volt tavaly egy olyan statisztika, hogy a bajnokságban Silva 1 sárga 0 pirossal zárt míg Piqué tizen x sárga, 2-3 piros, de már nem emlékszem pontosan lehet még több :D ).

Persze a Ti álláspontotokat is meg lehet érteni, adott egy nagy tehetség (többször láttam már TA-t játszani, tényleg valami elképesztő a srác), és a koránál fogva lehet több ideig szolgálná a klubot mint a brazil.

Mindenesetre én majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Silva maradni fog jövőre is a Milannál, de abban is, hogy nem ez volt az utolsó ilyen hír, a spanyol sajtó ezen nagyon jól el fog rágódni egész nyáron... remélem a véleményem nem bántott meg senkit.

További jó fórumozást kívánok Nektek! :)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.20. 18:21:55

noname írta:
MichaaBee írta:Nem értem miről beszélsz. :shock: Ha még ők adnának 10-et Silva mellé, akkor is húznám a számat, de hogy Thiagót TILOS elengednünk, az egyszer biztos. Xavi sajnos jobb már nem lesz, Fabregas és Iniesta vannak itt hosszútávra, de melléjük is kell valaki, Thiagónál jobb emberünk pedig nem lesz. Bocs a kifejezésért, de hülye a vezetőség, ha Thiagót elengedi. Silva ha jól tudom 28 éves már, van benne talán 4 nagyon jó év, de Thiagóban simán van még 10.

Ha nagyon kell nekünk Silva, akkor 25+Afellay még belefér nálam, az a mi szempontunkból 28, az övékéből inkább 35, ami szerintem korrekt mindkét félnek. Ha ez nem, akkor Vertonghenre kell rástartolni!

Ami Keitát illeti, ha igaz a hír, hogy idén lejár a szerződése, mert nem játszott elég percet, akkor tartsuk meg, hosszabbítsunk vele 1+1 évre. Ingyen ne engedjük el, akkor csak kellene hoznunk valakit Busquets cseréjének.
Most komolyan: olyan bonyolultan fogalmaztam??? Azt írtam h az ajánlat korrekt. Ennyi. Sehol se írtam h örülnék neki!Azt írtam h az lenne a legjobb, ha más úton jönne Silva. Ugyanakkor azt is h érthető lenne, ha a vezetőség megfontolná az ajánlatot. Ahogy később írták is, Thiago nem biztos h olyan nagy tehetség lesz. Rosell,Tito,Zubi látják h valójából milyen. Ha azt látják rajta h nem fogja elég komolyan venni a dolgot és a bulik rabja lesz, vagy túl nagy a képe, akkor ez TS-10 millió ajánlat bizony kiváló lenne egy megromlásra hajlamos tehetségért.
Remélem jön majd más úton Silva, de amennyiben a vezetőség túl nagy kockázatot lát Thiagoban, akkor bizony nagyon meg kell fontolni h elengedik. Pl: megtörténhet az h Giovanni Dos Santos-szindrómája lesz, így akkor kell majd eladni, amikor a legtöbbet ér, márpedig most a piaci értéke 20 millió körül mozog, talán még magasabb ennél is. Ezt mi nem tudhatjuk, azok viszont, akik a jövő évi keretet eldöntik már igen.
Ezért írtam h korrekt ajánlat, hiszen míg mi megkapjuk a világ legjobb védőjét kockázatmentesen, addig a Milan nagyot kockáztatna egy fiatallal és még sok pénzt se kapna mellé.
Olvasd el alaposan amit ír a másik és értsd meg.
A személyes véleményem: Thiago nagyobb tehetség, mint Iniesta. Jobb napjain ugyanazt a szintet hozza mint Ini, az egyetlen, amiben alulmarad, az a passzpontosság, de ez nyilván rutintalanság. Sztem pár éven belül a legjobb kp-nk lehet.
Ugyanakkor lehetetlen reális véleményt alkotni valakiről, akit egyáltalán nem ismerek. :wink:
Elolvastam és megértettem elsőre is. :wink: Maximálisan az jött át belőle, hogy Thiago csak egy szimpla tehetség, míg a jelenlegi csapatnak Silvára nagyobb szüksége van, ezért simán megfontolnád. Én meg írtam, hogy nem értem, hogy hogy lehet ezt egyáltalán megfontolni. :)

Az, hogy a Milan részéről korrekt ajánlat, az valahol egyéni megítélés, de szerintem ezzel az üzlettel egyértelműen ők járnának a legjobban. Thiago pillanatnyilag a legnagyobb tehetség a csapatban, már idén is voltak meccsek, ahol a legjobb volt a csapatban. Az egyetlen, amit fel lehet hozni ellene az a flegmasága (és pontatlansága?), de ezeket mind kinövi hamar, amint ragad rá az egyre több rutin. Ráadásul a játékunkban egy középpályásra mindig fontosabb szerep hárul, mint egy védőre. Ha lehet választani, hogy jövőre Silva+Afellay legyen a csapatban vagy mondjuk Muniesa+Thiago, akkor számomra egyértelműen utóbbi.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 18:01:01

Én is a többséggel értek egyet, ez nem lenne jó üzlet nekünk, hosszú távon semmiképp sem. (És rövid távon sem biztos, az utolsó 1-1,5 hónapban szerintem Thiago játszott a legjobban a kreatív középpályásaink közül, bár igaz, hogy ehhez leginkább a többiek rossz formája kellett).

noname írta:
A személyes véleményem: Thiago nagyobb tehetség, mint Iniesta. Jobb napjain ugyanazt a szintet hozza mint Ini, az egyetlen, amiben alulmarad, az a passzpontosság, de ez nyilván rutintalanság. Sztem pár éven belül a legjobb kp-nk lehet.
A meccsek képe alapján nekem is mindig úgy tűnt, hogy Thiago elég pontatlan, viszont a statisztikák szerint ő passzolt a legpontosabban az egész spanyol bajnokságban. Érdekes, gondolom a flegma játékstílusából is adódik, mert amikor hibázik az tényleg elég feltűnő.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.20. 17:50:13

ab1daL írta:Ugye először volt olyan hír, hogy Keita menne Milánóba, pár napja, talán 3-4 napja, hogy Afellayt is szívesen látnák, de ez a Thiago téma a mai nap híre. 20 milla + Afellay mehetne Silváért.
Én abban bízom, hogy Afellaynak sikeres EB szereplése lesz. Akkor megsokszorozhatja az árát, mert most jelenleg olyan 5-10 millió körül mozog. Ez egy jó EB-vel sztem 20-25-re bőven felvihető. Mocskosul jól járnánk vele. Bár egy Afellay Thiago Silva cserét el tudnék nézegetni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.20. 17:38:12

Ugye először volt olyan hír, hogy Keita menne Milánóba, pár napja, talán 3-4 napja, hogy Afellayt is szívesen látnák, de ez a Thiago téma a mai nap híre. 20 milla + Afellay mehetne Silváért.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.05.20. 17:21:03

MichaaBee írta:Nem értem miről beszélsz. :shock: Ha még ők adnának 10-et Silva mellé, akkor is húznám a számat, de hogy Thiagót TILOS elengednünk, az egyszer biztos. Xavi sajnos jobb már nem lesz, Fabregas és Iniesta vannak itt hosszútávra, de melléjük is kell valaki, Thiagónál jobb emberünk pedig nem lesz. Bocs a kifejezésért, de hülye a vezetőség, ha Thiagót elengedi. Silva ha jól tudom 28 éves már, van benne talán 4 nagyon jó év, de Thiagóban simán van még 10.

Ha nagyon kell nekünk Silva, akkor 25+Afellay még belefér nálam, az a mi szempontunkból 28, az övékéből inkább 35, ami szerintem korrekt mindkét félnek. Ha ez nem, akkor Vertonghenre kell rástartolni!

Ami Keitát illeti, ha igaz a hír, hogy idén lejár a szerződése, mert nem játszott elég percet, akkor tartsuk meg, hosszabbítsunk vele 1+1 évre. Ingyen ne engedjük el, akkor csak kellene hoznunk valakit Busquets cseréjének.
Most komolyan: olyan bonyolultan fogalmaztam??? Azt írtam h az ajánlat korrekt. Ennyi. Sehol se írtam h örülnék neki!Azt írtam h az lenne a legjobb, ha más úton jönne Silva. Ugyanakkor azt is h érthető lenne, ha a vezetőség megfontolná az ajánlatot. Ahogy később írták is, Thiago nem biztos h olyan nagy tehetség lesz. Rosell,Tito,Zubi látják h valójából milyen. Ha azt látják rajta h nem fogja elég komolyan venni a dolgot és a bulik rabja lesz, vagy túl nagy a képe, akkor ez TS-10 millió ajánlat bizony kiváló lenne egy megromlásra hajlamos tehetségért.
Remélem jön majd más úton Silva, de amennyiben a vezetőség túl nagy kockázatot lát Thiagoban, akkor bizony nagyon meg kell fontolni h elengedik. Pl: megtörténhet az h Giovanni Dos Santos-szindrómája lesz, így akkor kell majd eladni, amikor a legtöbbet ér, márpedig most a piaci értéke 20 millió körül mozog, talán még magasabb ennél is. Ezt mi nem tudhatjuk, azok viszont, akik a jövő évi keretet eldöntik már igen.
Ezért írtam h korrekt ajánlat, hiszen míg mi megkapjuk a világ legjobb védőjét kockázatmentesen, addig a Milan nagyot kockáztatna egy fiatallal és még sok pénzt se kapna mellé.
Olvasd el alaposan amit ír a másik és értsd meg.
A személyes véleményem: Thiago nagyobb tehetség, mint Iniesta. Jobb napjain ugyanazt a szintet hozza mint Ini, az egyetlen, amiben alulmarad, az a passzpontosság, de ez nyilván rutintalanság. Sztem pár éven belül a legjobb kp-nk lehet.
Ugyanakkor lehetetlen reális véleményt alkotni valakiről, akit egyáltalán nem ismerek. :wink:

UI: Ez kimaradt. Ha valóban igaz a Milan ajánlata, vagy legalábbis részben, akkor az alighanem azt jelenti h Thiago Silva jönni akar. Miért? Amikor az a játékos, akit kinéztünk és ráadásul sztárolt volt, ha nem akart mindenáron jönni, akkor eredetileg röhejes kontraajánlatokat tettek(Cesc pár éve még 60 vol vagy több, Sanchez is asszem volt 50 millió, Ibra-no comment, Csigrinszkij-úgyszintén). Ez ellenben egy kb 30 milliós ajánlat, ami kb a reális piaci érték. Emiatt egyáltalán nem lepne meg ha TS jönni akarta és ezért nem zárják ki az ideigazolás lehetőségét egy röhejes árcédulával.
A Fifa egy szégyen
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.05.20. 16:33:59

K900 írta:A marca.comon fent van hogy a Napoli eladja Cavanit és Lavezzit is.Sztem az előbbivel nem járnánk rosszul. :) Bárki jöhet, csak Drogba ne. :D
Cavani-t elfogadnám én is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.20. 16:33:10

noname írta:Ez egy nagyon korrekt ajánlat a Milan részéről, ha a hír igaz. Thiago egyelőre inkább tehetség, mint bizonyított játékos, bár látható h alighanem Iniesta szintjére, vagy még feljebb ér majd idővel. Mindamellett egyelőre húzóember nem tud lenni, ami nem is meglepő. Thiago Silva jelenleg alighanem a világ legjobb védője, így az ajánlat teljesen korrekt. Annak örülnék természetesen, ha mindketten itt játszanának jövőre, de ez az ajánlat megfontolandó, persze ha valóban igaz. Nem kell Silva mindenáron, de a jelenlegi csapatba alighanem rá nagyobb szükség lenne, mint Thiagora. Épp ezért mondom h megfontolandó. Igazából remélem h ez csak a annyit jelent h van az a (reális tartományban mozgó ár), amiért elengednék. Egy 20+Afellay ajánlattal megpróbálkoznék, ha nem megy, akkor esetleg Keitát is oda lehet csapni mellé. De ez a max, amit rááldoznék.
Jelenlegi csapatba valóban fontosabb lenne Thiago Silva, de Thiago pedig a jövő Barcájának alapembere lehet. Semmiképp nem mennék bele ebbe az ajánlatba, emiatt. Lehet, h aztán Thiago mégsem viszi majd olyan sokra, de akkor is, de akkor is inkább ezt kockáztatnám meg, minthogy a fejünket verjük a falba, h mekkora klasszist engedtünk el.
Inkább fizessünk többet érte, vagy egyáltalán ne jöjjön, de Thiago nálam érinthetetlen.
Azért lássuk be, középső védőt még mindig könnyebb találni, mint olyan középpályást, aki a Xavi-Iniesta-Fabregas vonalat viheti tovább.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.20. 16:28:36

noname írta:Ez egy nagyon korrekt ajánlat a Milan részéről, ha a hír igaz. Thiago egyelőre inkább tehetség, mint bizonyított játékos, bár látható h alighanem Iniesta szintjére, vagy még feljebb ér majd idővel. Mindamellett egyelőre húzóember nem tud lenni, ami nem is meglepő. Thiago Silva jelenleg alighanem a világ legjobb védője, így az ajánlat teljesen korrekt. Annak örülnék természetesen, ha mindketten itt játszanának jövőre, de ez az ajánlat megfontolandó, persze ha valóban igaz. Nem kell Silva mindenáron, de a jelenlegi csapatba alighanem rá nagyobb szükség lenne, mint Thiagora. Épp ezért mondom h megfontolandó. Igazából remélem h ez csak a annyit jelent h van az a (reális tartományban mozgó ár), amiért elengednék. Egy 20+Afellay ajánlattal megpróbálkoznék, ha nem megy, akkor esetleg Keitát is oda lehet csapni mellé. De ez a max, amit rááldoznék.
Nem értem miről beszélsz. :shock: Ha még ők adnának 10-et Silva mellé, akkor is húznám a számat, de hogy Thiagót TILOS elengednünk, az egyszer biztos. Xavi sajnos jobb már nem lesz, Fabregas és Iniesta vannak itt hosszútávra, de melléjük is kell valaki, Thiagónál jobb emberünk pedig nem lesz. Bocs a kifejezésért, de hülye a vezetőség, ha Thiagót elengedi. Silva ha jól tudom 28 éves már, van benne talán 4 nagyon jó év, de Thiagóban simán van még 10.

Ha nagyon kell nekünk Silva, akkor 25+Afellay még belefér nálam, az a mi szempontunkból 28, az övékéből inkább 35, ami szerintem korrekt mindkét félnek. Ha ez nem, akkor Vertonghenre kell rástartolni!

Ami Keitát illeti, ha igaz a hír, hogy idén lejár a szerződése, mert nem játszott elég percet, akkor tartsuk meg, hosszabbítsunk vele 1+1 évre. Ingyen ne engedjük el, akkor csak kellene hoznunk valakit Busquets cseréjének.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.20. 16:22:16

A marca.comon fent van hogy a Napoli eladja Cavanit és Lavezzit is.Sztem az előbbivel nem járnánk rosszul. :) Bárki jöhet, csak Drogba ne. :D
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.05.20. 15:52:33

Thiago a jövő Barca-jának meghatározó játékosa lehet (lesz), őt nem adhatjuk el, akkor inkább jöjjön Vertonghen.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.05.20. 15:46:25

Ez egy nagyon korrekt ajánlat a Milan részéről, ha a hír igaz. Thiago egyelőre inkább tehetség, mint bizonyított játékos, bár látható h alighanem Iniesta szintjére, vagy még feljebb ér majd idővel. Mindamellett egyelőre húzóember nem tud lenni, ami nem is meglepő. Thiago Silva jelenleg alighanem a világ legjobb védője, így az ajánlat teljesen korrekt. Annak örülnék természetesen, ha mindketten itt játszanának jövőre, de ez az ajánlat megfontolandó, persze ha valóban igaz. Nem kell Silva mindenáron, de a jelenlegi csapatba alighanem rá nagyobb szükség lenne, mint Thiagora. Épp ezért mondom h megfontolandó. Igazából remélem h ez csak a annyit jelent h van az a (reális tartományban mozgó ár), amiért elengednék. Egy 20+Afellay ajánlattal megpróbálkoznék, ha nem megy, akkor esetleg Keitát is oda lehet csapni mellé. De ez a max, amit rááldoznék.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.20. 14:52:11

Ilyen áron nekem ugyan nemkéne Thiago Silva. De a vezetőség sem hülye, nem fogják odaadni Thiagot.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.20. 14:34:02

ab1daL írta:Mai hír szerint a Milan Thiago-t akarja Thiago Silváért, plusz 10 millió. Remélem nem megyünk bele, ahogy tavaly se az Arsenal esetében.

Kép
Ez a hír olyan képtelenségnek hangzik, mint amikor az Inter Iniestát kérte Ibrahimovicsért. Ezzel az üzlettel marha rosszul járnánk. Az egyik legnagyobb kp tehetséget elbuknánk és még pénzt is kéne fizetni. Meg kéne szerezni Thiago Silvát, de nem ilyen áron. Érzésem szerint Thiago+10 többet ér, mint Thiago Silva.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése