Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.21. 14:41:59

Barcaman1993 írta:
Hát ezt azért nem igazán értem. Sérülése előtt így álltak fel: Sneijder-Afellay, Robben-RvP. Esetleg még Van der Vartot tudnám még elképzelni. De nem hinném, hogy más ki tudná szorítani. Másrészt meg a hollandok játéka gyakran arra épült, hogy a 2 villámléptű szélsőnek tették ki a lasztit és ők megoldották. Na most ebbe ne menjünk bele. Másik példa: Arshavin talán 2-3 meccsen játszott és 28 évesen ha jól emlékszem olyan 20-25 millió fontjába került az Arsenalnak. Azóta az árak megsokszorozódtak és minden esélye meg van a srácnak ahhoz, hogy jól teljesítsen. Sztem bőven reális a 20-25 millió egy jó szerepléssel.
Game-el értek egyet. Ahhoz, h Affelay-t 20-25 millióért tudjuk eladni, legalább az EB legjobbjának kéne lennie, de aligha ha hiszem, h ez az EB róla szólna. A sérülése előtt lehet, h kezdőként számítottak rá, de azok után, h idén alig játszott, valószínűleg mellőzött lesz.
Ami meg az eladását illeti, ha vki leakarja igazolni, és nem hülye, az látja, h a Barca nem számol vele komolyabban, így nem valószínű, h túl sok pénzt ki lehet belőlük húzni. Persze nyilván az kérdés, h melyik csapat vinné, akiknél nem probléma pénz, azokból többet ki lehetne húzni, de spórolósabb csapat nem igen hiszem, h 10 milliónál többet adna érte. Amennyiért pedig mi el szoktuk adni a játékosainkat az elmúlt években, meg végkép nem hiszem, h olyan sok pénzt remélhetnénk belőle.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.21. 14:30:41

Game90 írta:
Barcaman1993 írta: Én abban bízom, hogy Afellaynak sikeres EB szereplése lesz. Akkor megsokszorozhatja az árát, mert most jelenleg olyan 5-10 millió körül mozog. Ez egy jó EB-vel sztem 20-25-re bőven felvihető. Mocskosul jól járnánk vele. Bár egy Afellay Thiago Silva cserét el tudnék nézegetni.
Szerintem szinte lehetetlen, hogy Afellay nagyon nagyot játsszon az EB-n, több játékos is előtte van a sorban, nem hiszem, hogy sokat fog játszani. Meg a 20-25 hatalmas vicc lenne, 10-12-nél szerintem soha sem fog többet érni.
Hát ezt azért nem igazán értem. Sérülése előtt így álltak fel: Sneijder-Afellay, Robben-RvP. Esetleg még Van der Vartot tudnám még elképzelni. De nem hinném, hogy más ki tudná szorítani. Másrészt meg a hollandok játéka gyakran arra épült, hogy a 2 villámléptű szélsőnek tették ki a lasztit és ők megoldották. Nem hinném, hogy bárki is ki tudná szorítani. Másik példa: Arshavin talán 2-3 meccsen játszott és 28 évesen ha jól emlékszem olyan 20-25 millió fontjába került az Arsenalnak. Azóta az árak megsokszorozódtak és minden esélye meg van a srácnak ahhoz, hogy jól teljesítsen. Sztem bőven reális a 20-25 millió egy jó szerepléssel.

Mi is van Keita szerződésében? Eddig úgy volt, hogy jövőre jár le neki, most meg az, hogy idén is ingyen mehet. Most akkor melyik? Másrészt úgy olvasom, hogy vki itt többet tud nálam erről a dologról. Világosítsatok fel, ha tudtok :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.21. 13:56:07

Az a szó mond valamit, hogy tapasztalat? Úristen, 28 éves, ássuk el rögtön. :D Egy olyan poszton, ahol a rutin az egyik legfontosabb tulajdonság. Az idei év kb. az utolsó alkalom, amikor megérné elhozni, mert még van benne öt jó szezon.

Luiz pedig nagyon messze van tőle, nem véletlenül jellemezte őt úgy Gary Neville, hogy néha úgy mozog, mintha egy tíz éves irányítaná Playstation-ön. Nem teljesít egyenletesen, benne van a hiba, ez pedig irtó nagy kockázat.
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.05.21. 12:52:13

Poszi írta:Ez a Thiago-s tegnapi hír amúgy, de ha ez a transzfer létrejön nagyot csalódok a vezetésben. Nehogy már az egyik legígéretesebb tehetségünket odaadjuk egy szerintem nem is olyan fontos játékosért. Értem itt azt, hogy minek egy ekkora klasszis közép hátvád, amikor ott van Mascherano aki már bizonyította, hogy megállja a helyét a védelem közepén is. Most tegyük fel idejön Silva, akkor ki ül le a padra? Mascherano, aki a legbiztosabb pont volt idén a védelemben? Vagy Puyol? Aki azért valljuk be még így 34 évesen is eléggé ott van a szeren...:) Igaz, ha Puyol majd visszavonul akkor jöhet nyugodtan Silva de addig nem hiszem, hogy olyan eget rengető nagy szükségünk lenne rá. Bár lehet tévedek... A harmadik Piqué, igen ő nem brillírozott idén, de nem hinném, hogy folytatná ezt a formát, remélem összeszedi magát.
Szóval szerintem egy balhátvéden és max egy csatáron kívül, nincs másra szükségünk, bár Tito és a vezetőség nyilván ezt jobban tudják nálam/nálunk!:) Visszatérve a hírre, nagyon remélem, hogy Thiagot nem kótyavetyéljük el...

értem én ,hogy thiago silva jó védő de már 28 éves...szerintem inkább egy feltörekvő védőt kéne venni aki idővel klasszis lehet...pl:hummels vagy sorensen de még david luiz sem lenne rossz választás...csatár posztra meg szerintem se kell még senki,balhátvédnek én elsősorban bale-t hoznám de ha nem őt akkor alba-t
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.05.21. 12:30:54

sura írta:Nem értem ezt a retrográd Busquets - cégérezét. Idén, ha játszott, a csapat egyik legjobbja volt.
Egy szóval sem illettem az idei teljesítményét. Csupán azt hoztam elő, hogy amikor felkerült a B keretből talán (kicsit túlzás persze) jogtalanul, ajánlólevél nélkül vette el a játékperceket Yayatól.
Mondhatjuk jó döntésnek, és hihetjük, hogy Pep egy médium, mert előre látta, hogy Busi így berobban. Bár ezt kétlem.

Most visszatekintve jó húzásnak tűnik, akkor viszont kevésbé tűnt annak. Ami érthető is.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2012.05.21. 12:28:47

Ez a Thiago-s tegnapi hír amúgy, de ha ez a transzfer létrejön nagyot csalódok a vezetésben. Nehogy már az egyik legígéretesebb tehetségünket odaadjuk egy szerintem nem is olyan fontos játékosért. Értem itt azt, hogy minek egy ekkora klasszis közép hátvád, amikor ott van Mascherano aki már bizonyította, hogy megállja a helyét a védelem közepén is. Most tegyük fel idejön Silva, akkor ki ül le a padra? Mascherano, aki a legbiztosabb pont volt idén a védelemben? Vagy Puyol? Aki azért valljuk be még így 34 évesen is eléggé ott van a szeren...:) Igaz, ha Puyol majd visszavonul akkor jöhet nyugodtan Silva de addig nem hiszem, hogy olyan eget rengető nagy szükségünk lenne rá. Bár lehet tévedek... A harmadik Piqué, igen ő nem brillírozott idén, de nem hinném, hogy folytatná ezt a formát, remélem összeszedi magát.
Szóval szerintem egy balhátvéden és max egy csatáron kívül, nincs másra szükségünk, bár Tito és a vezetőség nyilván ezt jobban tudják nálam/nálunk!:) Visszatérve a hírre, nagyon remélem, hogy Thiagot nem kótyavetyéljük el...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Poszi 2012.05.21. 12:30:56-kor.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.05.21. 12:26:21

Talán a legidiótább döntésnek tartanám.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.05.21. 12:25:40

pont touré nem akart a karrierje csúcsán helyért harcolni, ami teljesen érthető meg minden, cityben simán alapember, de akkor mégis felőle és felőlünk mi értelme lenne megint eljátszani ezt? mostmár elégedett lenne, ha fontos meccseken kimaradna a kezdőből? dehogy. ő még egy két évet harcol a cityvel a legmagasabb szinten blért, bajnokságért, aztán amikor majd egy év lesz hátra a szerződéséből, akkor simán elhozzuk és nálunk fejezi be a pályafutását. addigra busquets 26 éves lesz, touré 31. tökéletes felosztás.
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.05.21. 12:08:35

Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.21. 11:39:55

Ezt a Keita-dolgot én sem értem, remélem jön valamifajta cáfolat, hogy nem egészen úgy van az!

Yaya-t én is nagyon sajnáltam hogy elment, a csapat egyik húzóembere volt, de rotálás ide vagy oda, nagyon nagy luxus két ilyen meghatározó játékos közül az egyiket padoztatni. Nagyon jó lenne újra Barca mezben látni, de –Busquets teljesítménye mellett– még két dolog is ellene szól. Hiába nyilatkozta, hogy visszajönne és ennek érdekében akár az asztalra is csapna, a City bármilyen pénzes klub, nem nagyon –vagy csak horribilis áron– engedné el az egyik legfontosabb húzóemberét. Nekünk pedig nem az a poszt a legégetőbb, azt a pénzt inkább a lyukak betömésére kellene fordítani. Ott erősíteni, ahol idén gyengébbek voltunk.

A Drogba-s dolog pedig szerintem egyáltalán nem elvetendő. Csatárposztra nem hiszem, hogy idén igazolnánk, egy minőségi belső védő + egy olyan csatár aki előrelépést jelentene nem fér bele az igazolásra szánt keretbe (legalábbis meggyőződésem, plusz még Villábban simán benne van egy-két kiváló szezon) és akkor még balhátvédről nem is beszéltem.
A személyisége nekem sem tetszik, de lehet, hogy egy évre alá kellene rendelni a csapat ütőképességének.
Az álmom az lenne, ha idén sikerülne egy jó belső védőt szerezni, jövőre pedig rástartolnánk Hulk-ra.
Ez a szezon pedig azt is eldöntheti melyik fiatal lehet a jövő Barca-jának a tagja.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.21. 10:54:23

sura írta:
geridoss írta:Azért nem lenne Yayanak esélye Busival szemben, mert Pep egyik hibája (a kevés közül) az volt, hogy beleszeretett Busquets-be.

Azóta a rutinjával csak jobb lett, fejlődött is rengeteget, előre és hátra játékban is, ennek ellenére még mindig jobbnak tartom a sziklát.

De szó mi szó, akárki lett/- volna Busi riválisa a posztján csapaton belül, senkinek sem lett volna esélye vele szemben a kezdőtagságra, pontosan Pep miatt.

Mert még az a jó, hogy Pepet nem egy makacs embernek ismertük meg... khm. :D
Nem értem ezt a retrográd Busquets - cégérezét. Idén, ha játszott, a csapat egyik legjobbja volt.
Én ezt nem is vitatom. De ez még nem zárja ki, h Yaya nem lehetne még jobb. Nyilván könnyebb egy rossz formában lévő játékost kiszorítani a kezdőből, mint egy jó formában lévőt, de az utóbbit sem lehetetlen. Az első szezonjukban pedig egész jól el voltak egymás mellett, mind játszott eleget. Két klasszis egy ilyen fontos posztra egyáltalán nem biztos, h sok. A körülmények mellett lehet sok is, ha nagyon az egyik játékos van preferálva, mint ahogy a 09/10-s szezonban láthattuk, de megoldható, h mind2 kapjon elég lehetőséget, hisz hosszú a szezon, úgy mint a 08-09-s szezonban láthattuk. Ami Mascheranot illeti, ő azt hiszem már nálunk marad középső védő elsősorban.

Persze, hangsúlyoznom kell, hogy ezek még mindig irreálisnak tűnő ábrándok, hisz Touré nyilatkozatán kívül nem történt semmi. Csak arra akarok rávilágítani, h a "Touré itt úgyis csak padozna" nézet Pep távozásával már nem állítható biztosan szvsz.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.05.21. 05:57:11

[quote="geridoss"]Azért nem lenne Yayanak esélye Busival szemben, mert Pep egyik hibája (a kevés közül) az volt, hogy beleszeretett Busquets-be.

Azóta a rutinjával csak jobb lett, fejlődött is rengeteget, előre és hátra játékban is, ennek ellenére még mindig jobbnak tartom a sziklát.

De szó mi szó, akárki lett volna Busi riválisa a posztján csapaton belül, senkinek sem lett volna esélye vele szemben a kezdőtagságra, pontosan Pep miatt.

[size=7]Mert még az a jó, hogy Pepet nem egy makacs embernek ismertük meg... khm.[/size] :D[/quote]

Nem értem ezt a retrográd Busquets - cégérezét. Idén, ha játszott, a csapat egyik legjobbja volt.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.21. 01:34:49

Először is, én ezt a Keita szerződést nem tudom ép ésszel felfogni. Hogy lehet ilyen opciót aláírni a klub részéről?
Azt tudom elképzelni, hogy ez az opció mondjuk (nem tudom hány éves szerződést kötött) az utolsó előtti évére vonatkozik. 4 évre ír alá és érvénybe lép ez a 3 szezon elejétől/végétől.
Azt képtelenségnek tartom, hogy ez már az első szezon végétől érvényben lett volna.
Bár ha jól emlékszem Pep elég sokszor hozta be meccsek vége felé, elég gyakori utolsó cserénk volt.

Másodszor ha Silva ténylegesen annyira kell Titonak hogy meg örülünk érte, (ezt a Thiago cserét elképzelhetetlennek találom) akkor perkáljuk ki az árát. 30 körülire saccolom max 35 milla szerintem. Ennél többet nem adnék. Vagy ha megoldható, adunk érte két nem meghatározó játékost + pénz, de Thiagokat akikre a csapatot akarjuk építeni majd (elvileg) azokat be ne cserélgessük senkikre.
(mondjuk én pont nem vagyok nagy Thiago fan, de a rutinnal bármi lehet belőle ahogy ezt Xavitól és Initől is láttuk)

Harmadszor pedig, mivel Tito mellett döntöttek nyilván nem akar senki se nagy változásokat a klubnál így nem tartom valószínűnek, hogy 2 embernél több távozna, a fiatalokat nem számítva a védelemben és elől.
Védelem baloldalára és középre indokoltnak tartok 1-1 igazolást illetve ahogy már írtam is párszor előre is el tudnék képzelni valakit.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.21. 00:57:03

Barcaman1993 írta: Én abban bízom, hogy Afellaynak sikeres EB szereplése lesz. Akkor megsokszorozhatja az árát, mert most jelenleg olyan 5-10 millió körül mozog. Ez egy jó EB-vel sztem 20-25-re bőven felvihető. Mocskosul jól járnánk vele. Bár egy Afellay Thiago Silva cserét el tudnék nézegetni.
Szerintem szinte lehetetlen, hogy Afellay nagyon nagyot játsszon az EB-n, több játékos is előtte van a sorban, nem hiszem, hogy sokat fog játszani. Meg a 20-25 hatalmas vicc lenne, 10-12-nél szerintem soha sem fog többet érni.

Thiago Silva-ért meg inkább fizessünk 30 milliót, de Thiago-t ne vonjuk bele az üzletbe, hatalmas hiba lenne, Iniesta-féle potenciál van a srácban. De ha Vertonghen végül nem igazol a PL-be (nagyon mondogatja, hogy oda szeretne igazolni, Arsenal, Spurs, Castle is érdeklődik iránta), akkor neki is nagyon örülnék, univerzális játékos (belső védő, balhátvéd, védekező középpályás), jövőre lejár a szerződése, 7-10 millióért simán vihető lenne.

Keita-s eset meg hatalmas blama lenne a vezetőség részéről.

Frank de Boer (coach Ajax): "Van der Wiel could adapt very well at Barça. He's a bit like Alves."
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 20:38:14

Tourét én is sajnáltam, de nem kel, h visszajöjjön. egyrészt a leírtak miatt, vagyis most még kevesebbet játszana, másrészről ott van Mascherano, akinek a vkp az eredeti posztja, csak kényszerből játszott védőt... mondjuk azt nem is akárhogyan... szal ez a Touré dolog felejtős...
sztem vkp nem kell, sokkal inkább védő, hogy Javiernek ne hátul kelljen játszania. Silva viszont nem jó lehetőség, mert őt nem engedi el a Milan, felesleges erőlködés lenne!!!! 50 millát meg nem ér..... Viszont a Valenciában Rami (asszem így írják) nem játszik rosszul....
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.05.20. 20:25:29

Én is Yaya párti vagyok. Én sem néztem szívesen, hogy elpaterolják innen, de most még inkább olyan helyzet lenne, mint akkor volt, amikor felkerült a felnőttcsapatba Busi. Inkább gondolkodjunk a fiatalokban, dos Santosban, Sergi Robertóban, Rafinhában, Rosellben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.20. 20:22:35

Barca96 írta:Szerintem, Keitát el kellene adni a Milannak cserébe ők adják nekünk Thiago Silvát, mi meg fizetünk rá még valamennyit. Meg szerintem Yaya Touret megvehetnénk még, ő pótolná Keitát. Csatárra nincs szükség. Esetleg Balet megpróbáni hátvédnek, és ha az is sikerül, akkor verhetetlenek leszünk.
Keita ingyen mehet, ha megfeszül a vezetőség, akkor is, mivel feketén-fehéren le van írva. Thiago Silvát nem adja a Milan, ha megfeszül a vezetőség, akkor sem, mivel rá akarnak építeni.
Azt, hogy csatárra van-e szükség, most még senki nem tudja. Ahhoz meg kell várni azt, hogy Villa milyen formában tér vissza.

Ez a Touré-téma érdekes. Szerintem Busquets előrébb lenne nála a sorban, de ki tudja, nem én vagyok Tito. Én inkább azt szorgalmaznám, hogy valaki (egyelőre) kevésbé elismert játékos pótolja a malit, mert nem tenne jót a csapatnak, ha egy posztra két ilyen képességű játékos jutna. Rendben, hogy kell minőségi csere, de láthattuk annak idején, hogy mégsem működik ez annyira. Aztán ki tudja, lehet, hogy most egészen máshogy alakulna a helyzet. Én elég kevés esélyt látok, hogy Yaya visszajöjjön.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.20. 20:15:42

geridoss írta:Azért nem lenne Yayanak esélye Busival szemben, mert Pep egyik hibája (a kevés közül) az volt, hogy beleszeretett Busquets-be.

Azóta a rutinjával csak jobb lett, fejlődött is rengeteget, előre és hátra játékban is, ennek ellenére még mindig jobbnak tartom a sziklát.

De szó mi szó, akárki lett volna Busi riválisa a posztján csapaton belül, senkinek sem lett volna esélye vele szemben a kezdőtagságra, pontosan Pep miatt.

Mert még az a jó, hogy Pepet nem egy makacs embernek ismertük meg... khm. :D
Igen, de hamarosan már nem Pep lesz az edző. Talán nem véletlenül nyilatkozta Touré, h jönne, ha hívnánk.
Persze még mindig csak álom a visszatérése, de már mégsem annyira irreális, mint eddig volt.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.05.20. 20:14:58

Gareth Tello írta:Nem szomorkodnék, ha Thiago Silva jönne, csak ne Thiagót adjuk érte! Talán Keita (esetleg Afellay) + x millió euró.
Én egyébként inkább Hummelst vagy Vertonghent hoznám el, de Titóék csak jobban tudják. Bízzunk benne, hogy a legjobbat választják.
Hát mondjuk Hummelsre az esély az a nullát súrolja. Kizárt dolog, hogy most otthagyja a Dortmundot, amikor bajnoki címvédők és kupagyőztesek.
Zubiék megmondták, hogy ami hír jön, az kitaláció, úgyhogy remélem, hogy a Thiagós dolog is. Hatalmas hiba lenne őt akárkiért is odaadni.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.05.20. 20:11:30

Azért nem lenne Yayanak esélye Busival szemben, mert Pep egyik hibája (a kevés közül) az volt, hogy beleszeretett Busquets-be.

Azóta a rutinjával csak jobb lett, fejlődött is rengeteget, előre és hátra játékban is, ennek ellenére még mindig jobbnak tartom a sziklát.

De szó mi szó, akárki lett volna Busi riválisa a posztján csapaton belül, senkinek sem lett volna esélye vele szemben a kezdőtagságra, pontosan Pep miatt.

Mert még az a jó, hogy Pepet nem egy makacs embernek ismertük meg... khm. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.20. 20:04:15

LG írta:
Lionel85 írta:Touré visszahozatala egy álom. Busquets Titónál is alapember lesz, ehhez egy csipetnyi kétség sem férhet. Touré szintén alapember, tehát itt nem férne már be. Emlékezzünk utolsó évében mennyit szenvedett, mikor az akkor még zöldfülű katalán kiszorította a semmiből felbukkanva... Most még rutinosabb, még jobb focista lett, mint akkor volt. Touré nagyon szimpatikus játékos, nincs elszállva a millióktól (amióta a City-nél van, nem követem pályafutását, így csak azt tudom mondani, amilyen ember Barcelonában volt) és szívügye volt a Barça, amikor itt játszott. Sajnos azonban azt kell mondjam, Busquets olyan riválisa, aki ellen sosem nyerhet...
Most attól eltekintve, h van-e reális esélye, h jöjjön, miért ne lenne Touré-nak esélye Busquets-el szemben? Én még mindig nem hinném, h jobb lenne a katalán. Érdekes módon 2008/2009-ben még Touré volt az első számú vkp, és semmi gond nem volt vele, jött is a triplázás. Most sem lennénk vele egy fikarcnyit sem gyengébbek, mint B.-vel, sőt!
LG az én emberem :D Touré egyértelműen most is húzóember lehetne, több poszton is bevethető, a "törpe" zsenik közé kell 1 "óriás" zseni is :)
Pep sajnos túlságosan szerette/szereti Busit, így Yaya ha játszani akart, mennie kellett. Ezért nem is ítélem el, alap, hogy 1 ilyen tudású játékos ne a padot koptassa.
Yaya Touré jöjjön vissza!!! Sajnos szinte semmi esélyt nem látok erre, de a remény hal meg utoljára!
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.05.20. 19:57:16

Lionel85 írta:Sajnos azonban azt kell mondjam, Busquets olyan riválisa, aki ellen sosem nyerhet...
A két játékos tudása alapján simán lenne esélye, sőt, én jobbnak is tartom, de mivel Busquets saját nevelés....... ezért nem lenne sansza ellene, mewrt annyival nem jobb, hogy egyértelműen kiszoritsa, ha meg csak picivel akkor nem fogja Tito sem kirakni az alapkezdőből.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.05.20. 19:56:01

Barca96 írta:Szerintem, Keitát el kellene adni a Milannak cserébe ők adják nekünk Thiago Silvát, mi meg fizetünk rá még valamennyit.
Ezzel csak az a probléma, hogy Keita ingyen is a mIlan-é lehet, így marhák lennének akár egy centért is beszámitani.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.20. 19:54:24

Lionel85 írta:Touré visszahozatala egy álom. Busquets Titónál is alapember lesz, ehhez egy csipetnyi kétség sem férhet. Touré szintén alapember, tehát itt nem férne már be. Emlékezzünk utolsó évében mennyit szenvedett, mikor az akkor még zöldfülű katalán kiszorította a semmiből felbukkanva... Most még rutinosabb, még jobb focista lett, mint akkor volt. Touré nagyon szimpatikus játékos, nincs elszállva a millióktól (amióta a City-nél van, nem követem pályafutását, így csak azt tudom mondani, amilyen ember Barcelonában volt) és szívügye volt a Barça, amikor itt játszott. Sajnos azonban azt kell mondjam, Busquets olyan riválisa, aki ellen sosem nyerhet...
Most attól eltekintve, h van-e reális esélye, h jöjjön, miért ne lenne Touré-nak esélye Busquets-el szemben? Én még mindig nem hinném, h jobb lenne a katalán. Érdekes módon 2008/2009-ben még Touré volt az első számú vkp, és semmi gond nem volt vele, jött is a triplázás. Most sem lennénk vele egy fikarcnyit sem gyengébbek, mint B.-vel, sőt!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.20. 19:53:23

Nem szomorkodnék, ha Thiago Silva jönne, csak ne Thiagót adjuk érte! Talán Keita (esetleg Afellay) + x millió euró.
Én egyébként inkább Hummelst vagy Vertonghent hoznám el, de Titóék csak jobban tudják. Bízzunk benne, hogy a legjobbat választják.
Válasz küldése