Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Nus3
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.04.18. 13:26:09

2012.05.22. 15:42:21

Igen, bocs, csak hirtelen nagyon lelkes lettem. És a 3 hely közül utoljára találtam meg ezt :P. És ez nagy hír.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.22. 15:37:08

Nus légy szíves fejezd már be! 3szor is belinkelted 3 különböző helyre (amit én láttam).
Nus3
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2012.04.18. 13:26:09

2012.05.22. 15:35:20

Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.22. 15:31:48

csababarca írta: DE ha a vezetőségünk komolyan elszánja magát,akkor el lehetne hozni még értelmes áron is.(30M körül)
A hathármas cikk szerint, Gallianiék a 32 millió eurós ajánlatunkat is szó nélkül visszadobták.Úgyhogy ha mindenképpen ő kell,akkor sokkba fog nekünk fájni. :cry:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2012.05.22. 15:10:42

LG írta:Ezen mit kell idegeskedni? Abszolút megérthető dönts a Milan részéről.
Így van ha még Silvát is eladnák nem maradna egy épkézláb védőjük,így meg megvannak a Mexes-Silva párossal ez olyan,mintha Puyol visszavonulna Piquét meg eladnánk,akkor egyből kettőt kellene pótolni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.22. 15:04:30

Zozzy 5 írta:drogbának nagyon tudnék örülni, de reálisan nézve ugyan az mint ibra pepitába..a játékstílus kb egy az egybe; didier is akkor került hullámvölgybe még anno, amikor kirakták a klasszikus center pozícióból torres miatt. na most az nálunk jelenleg nincs, bár tito terveivel még nem vagyunk tisztában, de amíg messi meccsenként 26 gólt lő középen, addig itt erőcsatárnak nem lesz helye...plusz elvileg pont a padozás miatt akar elmenni londonból, kétlem, hogy itt jobban beférne, mint ott, főleg, hogy nálunk azért eléggé divat a rotáció. sajnos a madridba tökéletes lenne ott C. előtt, nagyobb esélyt látok arra, hogy ott köt ki, már csak a portugál cimborája miatt is...a korát nem véletlen hagytam figyelmen kívül, ezzel a fizikummal még lazán benne van 3 jó meg 2 [auto_cenzúra] év, szval az nem befolyásoló.

ja, giovinco meg az év vicce lenne.
Valóban igy van. Ha álandó kezdőtagságot akar Drogba, akkor jobb ha nem jön ide, hisz ezt aligha kaphatja meg. Ha elfogadná, h elsősorban Messi cseréje legyen, és csak néhány meccsen kezdene max, akkor jöhetne.
Érdekes a helyzet, h lenyilatkozta, h hozzánk akar jönni, aztán meg azt, h azért megy el a Chelsea-ből, mert nem akar padozni, hisz láthatja, itt Messi miatt nem lehet kezdő.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.22. 14:46:38

drogbának nagyon tudnék örülni, de reálisan nézve ugyan az mint ibra pepitába..a játékstílus kb egy az egybe; didier is akkor került hullámvölgybe még anno, amikor kirakták a klasszikus center pozícióból torres miatt. na most az nálunk jelenleg nincs, bár tito terveivel még nem vagyunk tisztában, de amíg messi meccsenként 26 gólt lő középen, addig itt erőcsatárnak nem lesz helye...plusz elvileg pont a padozás miatt akar elmenni londonból, kétlem, hogy itt jobban beférne, mint ott, főleg, hogy nálunk azért eléggé divat a rotáció. sajnos a madridba tökéletes lenne ott C. előtt, nagyobb esélyt látok arra, hogy ott köt ki, már csak a portugál cimborája miatt is...a korát nem véletlen hagytam figyelmen kívül, ezzel a fizikummal még lazán benne van 3 jó meg 2 [auto_cenzúra] év, szval az nem befolyásoló.

ja, giovinco meg az év vicce lenne.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2012.05.22. 14:46:38

messideco írta:Remélem nem igazak a Giovincoról szóló hírek. A Juventus sem látott semmit benne, már jó pár éve kölcsönadják stb. Nagyon nem kellene szerintem most nekünk. Másokra is lehetne költeni azt a pénzt.
A Juve részéről az utóbbi évek legnagybb baklövése volt őt elengedni. Juvés haverjaim is mindig istenítették.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.22. 14:42:53

LG írta: Valóban így lehet. Meg kérdés az is, h játékos mennyire akar menni/maradni. Mindenesetre az a 30 millió nálam a felső határ lenne, maximálisan 35, ennél többet semmiképp nem adnék érte. Jól jönne, de nem mindenáron.
igen,ezért írtam a 30M körül,hogy +-5M. ennél többet nem szabad kiadni érte,akkor szét kell nézni a piacon.
Mondjuk a középhátvéd kérdés mindig is kényes,de nekünk kellene nagyon mert Puyol nem lesz már fiatalabb,egyre többet sérült,már felépülni sem úgy tud,ahogy 4-5 éve. Aztán jó lenne,ha nem akkor kapkodnánk a fejünket,amikor abbahagyja,hogy nincs középhátvédünk.
Én ezt a posztot érzem plusz a balbekket,hogy megerősítsük,kp-ra,meg előre most nem igazolnék.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.22. 14:39:35

csababarca írta:Van az a pénz amiért elengednék. Persze hogy ezt mondják a legjobb játékosukról,hogy nem eladó.
DE ha a vezetőségünk komolyan elszánja magát,akkor el lehetne hozni még értelmes áron is.(30M körül)
Valóban így lehet. Meg kérdés az is, h játékos mennyire akar menni/maradni. Mindenesetre az a 30 millió nálam a felső határ lenne, maximálisan 35, ennél többet semmiképp nem adnék érte. Jól jönne, de nem mindenáron.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.22. 14:36:57

Van az a pénz amiért elengednék. Persze hogy ezt mondják a legjobb játékosukról,hogy nem eladó.
DE ha a vezetőségünk komolyan elszánja magát,akkor el lehetne hozni még értelmes áron is.(30M körül)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.22. 14:31:02

K900 írta:http://www.goal.com/en-us/news/86/italy ... g-ac-milan
Ezt a ki...ást!!! :evil: :evil:

A Hatháromon is fent van,Massimo Allegri idézett:"A klub és az elnök is fontosnak tartja, hogy a Milan továbbra is magas szintet képviseljen. Ibra és Thiago is maradni fog.Thiago még fiatal és Ibrahimovicban is sok van. Mindketten a Milan bajnokai, akikre a klub a jövőjét kívánja építeni."
Ezen mit kell idegeskedni? Abszolút megérthető dönts a Milan részéről.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.22. 14:13:56

http://www.goal.com/en-us/news/86/italy ... g-ac-milan
Ezt a ki...ást!!! :evil: :evil:

A Hatháromon is fent van,Massimo Allegri idézett:"A klub és az elnök is fontosnak tartja, hogy a Milan továbbra is magas szintet képviseljen. Ibra és Thiago is maradni fog.Thiago még fiatal és Ibrahimovicban is sok van. Mindketten a Milan bajnokai, akikre a klub a jövőjét kívánja építeni."

Más:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2132943

Ő meg mi a lócitromnak kell???? :shock: :shock:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.22. 10:45:02

neobarca írta:
messideco írta:Remélem nem igazak a Giovincoról szóló hírek. A Juventus sem látott semmit benne, már jó pár éve kölcsönadják stb. Nagyon nem kellene szerintem most nekünk. Másokra is lehetne költeni azt a pénzt.
Megmondom őszintén, én nem is értem, hogy merülhetett fel a neve nálunk. Totál impotens játékos. Mondjuk alapjáraton sem csípem a gyereket. Egyéltalán minek nekünk? Akkor már sokkal inkább a fiatalok. Tiszta pénzkidobás lenne a srác. Akkor már sokkal inkább Drogba...
akkor hogy került be valami év csapatába olaszoknál?!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.05.22. 10:30:58

messideco írta:Remélem nem igazak a Giovincoról szóló hírek. A Juventus sem látott semmit benne, már jó pár éve kölcsönadják stb. Nagyon nem kellene szerintem most nekünk. Másokra is lehetne költeni azt a pénzt.
Megmondom őszintén, én nem is értem, hogy merülhetett fel a neve nálunk. Totál impotens játékos. Mondjuk alapjáraton sem csípem a gyereket. Egyéltalán minek nekünk? Akkor már sokkal inkább a fiatalok. Tiszta pénzkidobás lenne a srác. Akkor már sokkal inkább Drogba...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.22. 10:10:39

Remélem nem igazak a Giovincoról szóló hírek. A Juventus sem látott semmit benne, már jó pár éve kölcsönadják stb. Nagyon nem kellene szerintem most nekünk. Másokra is lehetne költeni azt a pénzt.
"And my heart will leave you never."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.05.21. 18:31:37

zola8787 írta:
Ronaldinho&Barca írta:Silva már csak azért is triviális, mert kb. fél kezdő csapat vissza vonult a milannal, nem fogják csak úgy elengedni az egyik biztos pontjukat, 30-ért meg végképp, még ha reálisan annyit is érne. Galliani valamihez, akkor az üzlethez ért ott.
Akkor Galliani-t kell megvenni, mert nálunk meg ahhoz nem értenek. :lol:
(Márquez - Milito - Henry ingyen, Csiga, Keirrison, Henrique, Yaya, Eto'o, Ibra)
Két részben válaszolnék.
Először is, Yaya 9-ért jött, 30-ért ment. Mindkét ár reális volt a transzfer időpontjában, nyertünk 21 milliót rajta, nem értem mi a probléma. Ráadásul Busquets ebben a játékrendszerben jobb, mint Touré, csak néhányaknak ezt nehéz elfogadni.
Másodszor pedig az összes balul elsült transzfer, amiket itt említettél, mind a Txiki-Laporta kettőshöz kapcsolhatók. Azóta eltelt 2 év és a Zubi-Rosell páros nem csinált ilyen hülyeségeket. Gyakorlatilag csak jó transzfereik voltak eddig: Adriano, Mascherano, Sánchez, Afellay, stb.

Más téma:
Úgy tűnik, hogy Vertonghenről lecsúszunk, márha egyáltalán érdeklődtünk utána. 12 millióért viheti a Spurs (eddig 10-et ajánlottak), a klub és a játékos már megegyeztek, Vertonghen pedig átigazolási kérvényt akar beadni az Ajaxhoz, hogy mindenképp a Tottenhambe engedjék el. Állítólag állandó szerepet kíván középhátvéd poszton, ezért nem választotta az Arsenalt és ezért gondolom, hogy ide se feltétlenül jönne.

szerk: A Mundo a France Footballra hivatkozva azt írja, hogy Drogba biztosan elhagyja a Chelsea-t. A cikkben felmerülő 3 lehetséges célállomás Kína, Barcelona és Madrid.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.21. 18:04:31

Ronaldinho&Barca írta:Silva már csak azért is triviális, mert kb. fél kezdő csapat vissza vonult a milannal, nem fogják csak úgy elengedni az egyik biztos pontjukat, 30-ért meg végképp, még ha reálisan annyit is érne. Galliani valamihez, akkor az üzlethez ért ott.
Akkor Galliani-t kell megvenni, mert nálunk meg ahhoz nem értenek. :lol:
(Márquez - Milito - Henry ingyen, Csiga, Keirrison, Henrique, Yaya, Eto'o, Ibra)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.21. 17:41:37

Barcaman1993 írta: Hát ezt azért nem igazán értem. Sérülése előtt így álltak fel: Sneijder-Afellay, Robben-RvP. Esetleg még Van der Vartot tudnám még elképzelni. De nem hinném, hogy más ki tudná szorítani. Másrészt meg a hollandok játéka gyakran arra épült, hogy a 2 villámléptű szélsőnek tették ki a lasztit és ők megoldották. Nem hinném, hogy bárki is ki tudná szorítani. Másik példa: Arshavin talán 2-3 meccsen játszott és 28 évesen ha jól emlékszem olyan 20-25 millió fontjába került az Arsenalnak. Azóta az árak megsokszorozódtak és minden esélye meg van a srácnak ahhoz, hogy jól teljesítsen. Sztem bőven reális a 20-25 millió egy jó szerepléssel.
Arshavin 16 millió euró volt.

De még mindig tartom, hogy Afellay nem ér többet 10-12 milliónál és az EB-n sem lesz meghatározó ember, főleg, hogy alig játszott a szezonban. De egy állandó csere még lehet a válogatottban (nálam VdV, Sneijder, Robben, RvP vagy RvP, Sneijder, Robben, Huntelaar kezdő lenne). Meg ha belegondolok, hogy ha Afellay egy jó szereplés után 20-25 millió (amit szinte lehetetlennek tartok), Nasri pedig 30 millió, akkor egyértelmű, hogy kit vinnék. De lehet, hogy még Kagawa-t is előbb választanám.

Egyébként most ezzel nem is érdemes foglalkozni, de az EB után visszatérhetünk erre a témára, csak majd emlékezz rá :D

Lassan már mindenkit szóba hoznak velünk:
Man City's Pablo Zabaleta (27) is one of the players Barcelona is following to strengthen the right back position if Alves would leave.

Szerk.: kár Vertonghen-ért, az év igazolása lett volna.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára PCsabi 2012.05.21. 18:34:13-kor.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.21. 17:06:45

Messi-Ini írta: Ha jól tudom,akkor Keita szerződése csak jövőre jár le,de a szerződésében van egy olyan záradék,hogy ha nem játszik nemtommennyi meccset a szezonban,akkor annak a végén ingyen távozhat.
A totalbarca csak a pénteki meccs után fogja lehozni az egész éves statisztikákat, úgyhogy csak akkor tudok pontos adatokat mondani, de úgy emlékszem, hogy a legutóbbi volt Keita 49. meccse a szezonban. Nagyjából 65 meccses volt ez a szezon. Sztem ha 65 meccsből 50-en pályára lép az nagyon jó arány. Ráadásul úgy, hogy x meccsen nem volt az Afrikai Nemzetek Kupája miatt. Úgyhogy sztem elég fura lenne, ha ilyen okból kifolyólag ingyen távozna.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.21. 16:59:18

Silva már csak azért is triviális, mert kb. fél kezdő csapat vissza vonult a milannal, nem fogják csak úgy elengedni az egyik biztos pontjukat, 30-ért meg végképp, még ha reálisan annyit is érne. Galliani valamihez, akkor az üzlethez ért ott.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.21. 15:20:08

geridoss írta:
Talán a legidiótább döntésnek tartanám.
Igy van!!!Nem hiszem hogy Zubi olyan bolond lenne hogy ezt meglépje.Ha ez Gallani feltétele, akkor tartsa meg magának a brazilt.:wink: Majd megveszük helyette Vertonghent vagy Sakhot :lol: Torres pedig 1 vicc!!!Nem benne kell gondolkodni sztem.Most aki a piacon van, és vihető lenne az sztem:Falcao,Lavezzi,Cavani,Hazard. :idea: De először is a Jordi Alba ügyett kellene lezárni. :D
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.21. 15:11:34

Barcaman1993 írta:
Game90 írta:
Barcaman1993 írta: Én abban bízom, hogy Afellaynak sikeres EB szereplése lesz. Akkor megsokszorozhatja az árát, mert most jelenleg olyan 5-10 millió körül mozog. Ez egy jó EB-vel sztem 20-25-re bőven felvihető. Mocskosul jól járnánk vele. Bár egy Afellay Thiago Silva cserét el tudnék nézegetni.
Szerintem szinte lehetetlen, hogy Afellay nagyon nagyot játsszon az EB-n, több játékos is előtte van a sorban, nem hiszem, hogy sokat fog játszani. Meg a 20-25 hatalmas vicc lenne, 10-12-nél szerintem soha sem fog többet érni.
Hát ezt azért nem igazán értem. Sérülése előtt így álltak fel: Sneijder-Afellay, Robben-RvP. Esetleg még Van der Vartot tudnám még elképzelni. De nem hinném, hogy más ki tudná szorítani. Másrészt meg a hollandok játéka gyakran arra épült, hogy a 2 villámléptű szélsőnek tették ki a lasztit és ők megoldották. Nem hinném, hogy bárki is ki tudná szorítani. Másik példa: Arshavin talán 2-3 meccsen játszott és 28 évesen ha jól emlékszem olyan 20-25 millió fontjába került az Arsenalnak. Azóta az árak megsokszorozódtak és minden esélye meg van a srácnak ahhoz, hogy jól teljesítsen. Sztem bőven reális a 20-25 millió egy jó szerepléssel.

Mi is van Keita szerződésében? Eddig úgy volt, hogy jövőre jár le neki, most meg az, hogy idén is ingyen mehet. Most akkor melyik? Másrészt úgy olvasom, hogy vki itt többet tud nálam erről a dologról. Világosítsatok fel, ha tudtok :!:
Ha jól tudom,akkor Keita szerződése csak jövőre jár le,de a szerződésében van egy olyan záradék,hogy ha nem játszik nemtommennyi meccset a szezonban,akkor annak a végén ingyen távozhat.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.21. 15:04:01

neobarca írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... el-2132721

Szerintem nálunk új erőre kapna... 8)
Isten ments !
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.05.21. 14:46:51

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... el-2132721

Szerintem nálunk új erőre kapna... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Válasz küldése